Premier League gdzie oglądać? Transmisje Premier League

Gdzie oglądać Premier League w sezonie 2023/24? Transmisje meczów angielskiej ligi dostępne są dla kibiców w Polsce. Mecze Premier League online śledzić można za pośrednictwem platformy Viaplay a wybrane transmisje Premier League znajdziemy również w Canal+. O szczegółach transmisji meczów Premier League piszemy w tym tekście.

Gdzie oglądać Premier League 2023/24? - promocja Canal+ Online!

W Canal+ możemy oglądać wybrane mecze Premier League w tym sezonie. Obecnie dostępna jest promocja dla czytelników Meczyki.pl, którą jest dostęp do serwisu C+ Online w cenie 39 zł/miesiąc przez pierwsze trzy miesiące, przy skorzystaniu z przycisku poniżej. Cena regularna, po upływie promocji, to 54 zł/miesiąc.
W ramach opisanego pakietu można oglądać stream meczów Premier League (dwa w każdej kolejce) na kanałach Canal+. Dodatkowo subskrypcja zapewnia dostęp online do kanałów własnych Canal+, w tym transmisji z innych wydarzeń sportowych, a także do biblioteki filmów i seriali dostępnych na platformie Canal+ Online. 

Premier League gdzie oglądać? - bonusy bukmacherskie

Zanim odpowiemy gdzie oglądać Premier League, prezentujemy ofertę powitalną bukmacherów na typowanie meczów angielskiej ligi. Oferta zakładów dostępna jest u legalnych bukmacherów.

Wybrane kody promocyjne

BukmacherBonus powitalny
STS

150 PLN bez ryzyka + 600 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 300 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za rejestrację i 15 PLN we freebetach

BetX

Zakład bez ryzyka 300 PLN + freebet 300 + 4750 punktów BetX na start

Bonusy dostępne są przy rejestracji poprzez linki dostępne w tabeli powyżej. 

Transmisje Premier League - liga angielska gdzie oglądać?

Gdzie oglądać Premier League w Polsce? Prawa do pokazywania meczów angielskiej ligi, przynajmniej do sezonu 2027/2028, ma platforma Viaplay. Dodatkowo wybrane spotkania pokazuje Canal+. Oznacza to, że wszystkie mecze Premier League oglądać online można w pełni legalnie w Polsce. 
Póki co transmisje Premier League nie są dostępne u bukmacherów, co jednak w przyszłości może się zmienić. Wielu z nich ma w ofercie transmisje meczów online. Premier League jak na razie nie jest pokazywana w ten sposób.

Premier League online. Gdzie oglądać?

Aby móc oglądać Premier League online kibice mogą wybrać platformę Viaplay, gdzie znajdą dostęp do wszystkich spotkań ligowych, lub Canal+ Online gdzie transmitowane są wybrane mecze. Zarówno z jednej jak i drugiej platformy korzystać można przez internet, zatem oglądać spotkania Premier League na telewizorach z dostępem do sieci lub na urządzeniach mobilnych.
Premier League gdzie oglądać w Canal+ Online
Przed wyborem odpowiedniej dla siebie usługi warto sprawdzić swoje łącze internetowe. Wszystkie wymagania techniczne, które pozwolą oglądać mecze Premier League, znaleźć można na stronach internetowych platform mających prawa transmisyjne do Premier League.

Sprawdź gdzie oglądać:

Gdzie oglądać Premier League?

Dostęp do transmisji Premier League w Polsce jest możliwy poprzez Viaplay (wszystkie spotkania) oraz Canal+ (wybrane mecze, dwa w ciągu kolejki). Tylko za ich pośrednictwem można legalnie oglądać w naszym kraju mecze ligi angielskiej. Dla wielu kibiców jest to spora zmiana, która nastąpiła od początku poprzedniego sezonu. Wcześniej przez wiele lat flagowym produktem Canal + była liga angielska gdzie oglądać można było wszystkie mecze w ramach tych rozgrywek.
Rynek praw do transmisji sportowych zmienia się jednak, co dotknęło również wspomniane rozgrywki. Jednak już jesienią 2022 roku Viaplay i Canal+ nawiązały współpracę, w ramach której posiadacze dekoderów Canal+ mogą wykupić dostęp do Viaplay. Podobnie będzie również w przypadku sezonu 2023/2024. 

Sprawdź pozostałe artykuły o Canal+ Online:

Transmisje Premier League - informacje o rozgrywkach

Wiedząc już gdzie oglądać Premier League, warto też przedstawić informacje na temat samych zmagań. Najwyższa liga angielska gdzie oglądać możemy topowe drużyny, czyli rozgrywki Premier League, startują w sierpniu i trwa do maja. W tym czasie kibice są świadkami 38 kolejek, które rozgrywa w sumie 20 drużyn. Jak łatwo policzyć w każdym meczu odbywa się 10 spotkań, co daje łącznie 380 meczów w trakcie jednego sezonu Premier League. Transmisje wszystkich tych gier znaleźć można w Viaplay, a po dwa mecze każdej kolejki transmituje Canal+.
Co warto wiedzieć o rozstrzygnięciach Premier League? Najlepsza drużyna oczywiście zostaje mistrzem kraju, a kolejne trzy ekipy (w sumie TOP4) zyskują również awans do fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów. Piąta drużyna może grać w Lidze Europy a kolejna w Lidze Konferencji Europy. Trzy najsłabsze zespoły na koniec rozgrywek spadają z ligi (do Championship) i są zastępowane przez trzy najlepsze drużyny z zaplecza Premier League. Tytułu mistrzowskiego bronić będzie Manchester City.

Faq

Gdzie oglądać Premier League?

Wszystkie mecze Premier League oglądać można na platformie Viaplay. Dodatkowo wybrane spotkania pokazuje stacja Canal+, m.in. na platformie Canal+ Online.

Jak oglądać ligę angielską przez internet?

W sezonie 2023/24 wszystkie mecze Premier League oglądać można w Viaplay, czyli w ramach platformy streamingowej online. Również wybrane mecze dostępne w Canal+ można obejrzeć w sieci, za pośrednictwem Canal+ Online.

Dyskusja

- komentarzy