Canal+ Online rejestracja | Maj 2024 [NAJWYŻSZY RABAT]

Platforma Canal+ online ma w swojej ofercie bogatą ofertę dla kibiców sportu. Ponadto za pośrednictwem Canal+ można oglądać filmy, seriale i programy. Wśród nich takie tytuły jak np. Kruk, Klangor czy Belfer. Jak wygląda rejestracja w Canal+ online? Jakie mecze można oglądać za pośrednictwem telewizji przez internet? Czy dostępna jest promocja przy założeniu konta? Piszemy o tym w tekście.

Canal+ Online rejestracja z kodem rabatowym

W Canal Plus rejestracja poprzez link dla czytelników Meczyki.pl pozwala uzyskać promocyjny dostęp do oferty nawet przez pierwsze trzy miesiące. W skrócie zasady przedstawiamy w poniższej tabeli.
Promocja Canal+Cena pakietu
Cena w okresie promocji (pierwsze trzy miesiące)39 PLN/msc

Cena po okresie promocji

54 PLN/msc
W Canal+ rejestracja jest wymagana, aby skorzystać z promocji. Z subskrypcji można jednak zrezygnować w dowolnym momencie.
Canal+ online voucher

Canal Plus Online rejestracja - jak się zarejestrować?

Dostęp w promocyjnej cenie do Canal+ jest możliwy, jeśli dokonały rejestracji we właściwy sposób. Proces dokładnie opisujemy poniżej. Nie jest on skomplikowany, ale ważne jest aby wykonać go w sposób dokładny. 

Krok 1 - Canal Plus Online rejestracja

Rejestracja Canal Plus online rozpocznie się od wejścia w LINK dostępny na stronie. Za jego pomocą użytkownik przeniesie się do panelu rejestracyjnego na stronie platformy.

Krok 2 - Canal Plus Online rejestracja

Kolejny etap, po wejściu w link rejestracyjny, wymaga podania adresu e-mail, na który otrzymamy wiadomość ze stosownym kodem promocyjnym. 

Krok 3 - Canal Plus Online rejestracja

W otrzymanej na wskazany adres wiadomości znajduje się przycisk “Zrealizuj voucher”, którego kliknięcie pozwoli aktywować dostępną promocję. 
Na tym etapie rejestracja Canal Plus online jest niemalże zakończona. Wymagane jest jeszcze wprowadzenie numeru karty płatniczej, w celu weryfikacji płatności. Operator pobierze (i natychmiast zwróci) testową opłatę w wysokości 1 zł.

Canal+ Online rejestracja - szczegóły promocji

Wiedząc już jak przebiega w Canal+ online rejestracja konta, warto przedstawić warunki promocji. Czego ona dotyczy? Jak wspomnieliśmy już na wstępie, rejestrując się poprzez jeden z linków na stronie można otrzymać dostęp do “Pakietu Canal+” taniej przez pierwsze trzy miesiące. 
  • Opłata za pierwsze trzy miesiące: 39 PLN/msc
  • Opłata standardowa: 54 PLN/msc
Wszystkie kwoty uwzględniają akceptację zgód marketingowych (5 zł rabatu). Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie. Opłata pobierana jest co miesiąc, na początku okresu rozliczeniowego. 
Rejestracja Canal+ online zapewnia dostęp do platformy na dwóch urządzeniach jednocześnie. Sport, filmy i seriale można oglądać za pośrednictwem telewizorów z systemem Smart TV, komputerów czy laptopów, a także urządzeń mobilnych.
Podstawowy pakiet, który objęty jest promocyjną ofertą, można poszerzyć o dodatkowe kanały tematyczne - m.in. sportowe, filmowe czy informacyjne. Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie Canal+ online.

Canal+ rejestracja - oferta sportowa

Dostęp do jakich treści sportowych gwarantuje rejestracja Canal+ online w promocyjnym pakiecie poprzez nasz LINK? Poniżej prezentujemy, jakie rozgrywki można oglądać na platformie.

Ekstraklasa

Telewizja Canal+ oferuje rozgrywki piłkarskiej Ekstraklasy. Wszystkie mecze sezonu, ligowy magazyn, skróty i możliwość oglądania spotkań z odtworzenia. To znajdą kibice w ramach platformy Canal+ online. Rejestracja z naszym linkiem pozwala oglądać Ekstraklasę do czterech miesięcy w promocyjnym pakiecie.

La Liga

Kolejnymi rozgrywkami, które można oglądać na sportowych antenach Canal+, są mecze hiszpańskiej La Ligi. Zmagania ligowe takich drużyn jak Real Madryt, FC Barcelona, Atletico Madryt, Sevilla i innych będą transmitowane w Canal+ online przynajmniej do sezonu 2025/2026.

Premier League

Od kampanii 2022/2023 w Canal+ online można oglądać dwa mecze każdej kolejki angielskiej Premier League. Na sportowych antenach Canal Plus pokazywane są topowe spotkania, także te z udziałem czołowych drużyn grających w najmocniejszej lidze piłkarskiej na świecie.

Ligue 1

Kibice mają okazję śledzić rozgrywki Ligue 1, jeśli zarejestrują się w Canal Plus online. Francuskie rozgrywki, z udziałem m.in. PSG, Olympique Marsylia, Olympique Lyon czy OSC Lille, cieszą się zainteresowaniem kibiców, tym bardziej, że na boiskach Ligue 1 można zobaczyć kilku Polaków.

Żużel

Nie tylko piłkarski fani znajdą ofertę dla siebie w Canal+ Online. Rejestracja w platformie streamingowej pozwala uzyskać dostęp do transmisji spotkań żużlowych, przede wszystkim z najlepszej ligi świata, PGE Ekstraligi. Dodatkowo na antenach Canal Plus dostępne są mecze zaplecza żużlowej elity, czyli eWinner 1 Ligi.

Tenis

Na antenach Canal+ online można oglądać pojedynki w ramach kobiecego cyklu tenisowego WTA. Wybrane turnieje z touru, także te z udziałem Igi Świątek, są dostępne dla subskrybentów platformy.

NBA

Canal+ posiada także prawa telewizyjne do meczów najlepszej koszykarskiej ligi świata, amerykańskiej NBA. Wybrane mecze sezonu zasadniczego, a także weekend gwiazd i decydującą fazę play-off, można oglądać na żywo w Canal+ online. Dodatkowym udogodnieniem jest dostęp do powtórek transmitowanych spotkań.

Sprawdź pozostałe artykuły o Canal+ Online:

Canal+ Plus rejestracja - pozostałe programy

Transmisje sportowe, to dla wielu osób kluczowy element oferty Canal+ online. Rejestracja w serwisie pozwala jednak uzyskać dostęp do wielu innych treści, w tym filmów i seriali. Na platformie Canal+ dostępne są najnowsze produkcje, a także klasyki z małego i dużego ekranu. 
W Canal+ Plus rejestracja daje dostęp do:
  • Więcej niż 6000 godzin materiałów online (stale aktualizowana oferta);
  • Nowe i klasyczne filmy oraz seriale;
  • Oryginalne produkcje CANAL+ (w tym np. Klangor, Król, Belfer i wiele innych);
  • Wydarzenia sportowe (Ekstraklasa, wybrane mecze Premier League, La Liga Santander, PGE Ekstraliga, eWinner 1 Liga, WTA Tour, NBA i wiele więcej),
  • Programy dokumentalne, edukacyjne i treści dla dzieci;
  • Dostęp do dwóch streamów jednocześnie;
  • Dostęp do programów własnych stacji.
Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie.

Dyskusja

- komentarzy