LVBET Kod promocyjny - Bonus powitalny na Lipiec 2024

LVBet kod promocyjny
4.3(491 głosów)

LVBet kod promocyjny ma treść MECZYKI. Zakładając konto z podanym kodem promocyjnym, po kliknięciu w dostępny w tym artykule link rejestracyjny, możemy uzyskać w LVBet bonus powitalny składający się z promocji o maksymalnej wartości 2135+100 PLN.

Bonus powitalny LV Bet

2000 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat

45 PLN darmowe zakłady

45 dni gry bez podatku

90 PLN za dodatkowe promocje

100 PLN za wygraną Śląska z Lechią

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź
LVBet kod promocyjny możemy użyć, zakładając nowe konto poprzez dostępny link rejestracyjny umieszczony w tekście. Pozwoli to uzyskać powitalne bonusy u bukmachera. Jak wygląda w LVBet bonus powitalny? O tym, a także o stałej ofercie bonusowej i dostępnych zakładach piszemy w tym tekście.

Jaki jest LVBet kod promocyjny?

Kod promocyjny LVBET to MECZYKI. Wpisując kod podczas rejestracji, uzyskamy bonusy powitalne w LVBET, którymi są m.in. bonusy od trzech pierwszych depozytów, freebety (w tym bonus wyłącznie z naszym kodem) i gra bez podatku przez 45 dni. 
LVBet bonus powitalnyWartość bonusu
Bonus od trzech wpłat2000 PLN
Darmowe zakłady45 PLN
Gra bez podatku45 dni od rejestracji
Bonus powitalny LVBet o podanej wartości dostępny jest po kliknięciu w przycisk poniżej, który przeniesie do rejestracji u bukmachera. W LVBet kod promocyjny w formie linku aktywuje kilka promocji o wartości 2135+100 PLN. Pozostałe bonusy na start prezentujemy niżej.
Poza zaprezentowanymi wyżej bonusami, na start w LVBet można otrzymać również kilka dodatkowych promocji, wśród których znajdziemy m.in. cashback, bonus dla kibiców czy bonus powitalny na sporty wirtualne.
LVBet bonusWartość bonusu
Cashback w aplikacji 20 PLN
Bonus dla kibiców 50 PLN
Bonus na Sporty Wirtualne 20 PLN
Śląsk wygra z Lechią100 PLN
W LVBet kod promocyjny, uprawniający do odbioru bonusu, pozwala skorzystać ze wszystkich promocji równocześnie w ramach pakietu powitalnego. Nie wykluczają się one nawzajem. 
LVbet kod promocyjny
Opisane w tabelach promocje łączą się ze sobą, jeśli zarejestrujemy się za pomocą jednego z linków w tekście, które pozwolą aktywować w LVBet kod promocyjny.

Bonus LVBet za wygraną Śląska z Lechią - kurs 100.0

LVBet przygotował specjalną promocję na na mecz Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk (19.07.2024, godz. 20:30) skierowaną do nowych graczy. Jest to kurs 100.0 na wygraną Śląska Wrocław w tym spotkaniu. Co trzeba zrobić, by wziąć udział w akcji? Szczegóły poniżej:
 • Zarejestruj się w LVBet z kodem promocyjnym MECZYKI
 • Wpłać pierwszy depozyt na min. 20 PLN
 • Postaw zakład za dokładnie 1 PLN pierwszy zakład na zwycięstwo Śląska Wrocław w meczu z Lechią Gdańsk
 • Jeśli chcesz stawiać za środki bonusowe pamiętaj, że minimalny kurs kuponu to 1.75 aby zagrać za bonus
 • Jeśli typ będzie trafiony, otrzymasz 100 PLN bonusu

LVBet bonus powitalny na start

Na start nowi gracze mogą uzyskać w LVBet bonus powitalny o łącznej wartości 2135 PLN. Pakiet powitalny składa się z bonusu od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe, cashbacku w aplikacji, a także zakładów: bez depozytu i po rejestracji z kodem promocyjnym LVBet o treści MECZYKI. 
W LVBet kod promocyjny MECZYKI mogą aktywować gracze, którzy utworzą konto u operatora, klikając w jeden z przycisków, ktore znajdują się w tym artykule.

Bonus od 1. wpłaty z kodem

LVBet kod promocyjny - przy rejestracji poprzez jeden z linków - premiuje pierwszą wpłatę i przyznaje maksymalnie 500 PLN bonusu. Aby promocja została aktywowana, gracz musi dokonać pierwszej wpłaty, za którą otrzyma od LVBet bonus powitalny o wartości 100% depozytu, maksymalnie do 500 PLN. Minimalna wpłata uprawniająca do skorzystania z bonusu to 10 zł.
Bonus od 1. wpłatyWartość
Wartość bonusu100% wpłaty, max. 500 PLN
Minimalna wpłata10 PLN
Obrót bonusem4x bonus + wpłata, kurs min. 1.75
Po dokonaniu pierwszej wpłaty w LVBet bonus powitalny i depozyt trafiają na saldo bonusowe. Aby je uwolnić należy dokonać obrotu. Zasady obrotu bonusem od pierwszego depozytu LVBet wyglądają następująco:
 • Należy obrócić czterokrotnie za sumę wpłaty i bonusu;
 • Minimalny kurs kuponu wynosi 1.75, zakłady powinny pochodzić z oferty sportowej;
 • Na obrót gracz ma 30 dni.
Do obrotu nie wliczają się zakłady na sporty wirtualne, systemowe oraz te, przy których zastosowana została opcja cashoutu. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować się poprzez jeden z linków w tekście, co pozwoli aktywować dostępny dla LVBet kod promocyjny.

Bonus od 2. wpłaty z kodem

Bukmacher objął promocją również drugą wpłatę, tym razem przyznając LVBet bonus powitalny o wartości do 600 zł. W przypadku tego depozytu otrzymać możemy 50% wartości depozytu w formie bonusu, który nie będzie wynosił więcej niż 600 zł. Aby zatem zdobyć najwyższą kwotę bonusu trzeba wpłacić co najmniej 1200 zł. Minimalna kwota, tak samo jak przy pierwszym bonusie od depozytu, została określona na 10 zł.
Bonus od 2. wpłatyWartość
Wartość bonusu50% wpłaty, max. 600 PLN
Minimalna wpłata10 PLN
Obrót bonusem3x bonus + wpłata, kurs min. 1.75
Bonus podlega zasadom obrotu. Są one zbliżone do tych, które obowiązują przy okazji opisanego wyżej bonusu od pierwszej wpłaty. I analogicznie wpłata oraz bonus na początku znajdują się na saldzie bonusowym. Bonus LVBet na start można uzyskać korzystając z rejestracji poprzez jeden z linków. Korzystając z nich aktywujemy kod promocyjny LVBet.
Zasady obrotu bonusem od drugiego depozytu LVBet są następujące:
 • Bonusem należy obrócić trzykrotnie za sumę wpłaty i bonusu;
 • Minimalny kurs kuponu wynosi 1.75, zakłady powinny pochodzić z oferty sportowej;
 • Na obrót gracz ma 30 dni.
Do obrotu nie wliczają się ponownie zakłady na sporty wirtualne, systemowe oraz te, przy których zastosowana została opcja cashoutu. Jeśli gracz w momencie przyznania tego bonusu ma już aktywny inny bonus LVBet, to zostanie on zapisany w kolejce. 

Bonus od 3. wpłaty z kodem

W LVbet bonus otrzymamy także za trzecią wpłatę na konto depozytowe. Maksymalna wartość promocji to 900 zł. Ten bonus ma wartość 30% trzeciego depozytu, co oznacza, że maksymalna promocja dostępna będzie przy wpłacie co najmniej 3000 zł.
Bonus od 3. wpłatyWartość
Wartość bonusu30% wpłaty, max. 900 PLN
Minimalna wpłata10 PLN
Obrót bonusem2x bonus + wpłata, kurs min. 1.75
Bonus LVBet od trzeciej wpłaty aktywny jest przez 30 dni. Z promocji można skorzystać na jednym lub wielu kuponach, ale maksymalny bonus wyniesie łącznie 900 zł. Ta wartość zostanie przyznana przy minimalnej wpłacie 3000 zł. Wpłacić można wyższą kwotę, ale nie wpłynie to na zwiększenie bonusu. 
Otrzymany od LVBet bonus powitalny i wpłata trafią na saldo bonusowe, a sumą środków należy dwukrotnie obrócić po kursie 1.75 lub więcej.
Kod promocyjny LVBet o treści MECZYKI, po skorzystaniu z linku na stronie, uprawnia do odbioru pełnego pakietu na start o wartości 2135+200 zł.

Darmowy zakład bez depozytu

Bukmacher przygotował dla nowych użytkowników freebet o wartości 20 zł. LVBet bonus bez depozytu w ofercie powitalnej oznacza, że gracz może otrzymać 20 zł na start od bukmachera bez wkładu własnego. Aktywowanie tej promocji następuje podczas rejestracji. Kod promocyjny LVBet aktywuje się podczas rejestracji poprzez podany w tekście przycisk. Aby odebrać bonus należy też zaznaczyć stosowny checkbox.
Freebet Wartość
Wartość bonusu1 PLN, mnożnik x20
Zasady kuponuMin. 3 zdarzenia, kurs kuponu 2.50, kurs zdarzenia 1.25
Obrót bonusem2x, kurs min. 2.00, zdarzenia trzydrogowe
W LVBet bonus bez depozytu wysyłamy przy użyciu mnożnika x20. Bonus aktywować można na kuponie:
 • Zawierającym minimum trzy zdarzenia z oferty sportowej;
 • O kursie minimalnym kuponu 2.50;
 • Kursie minimalnym zdarzenia 1.25.
Bonus podlega dwukrotnemu obrotowi po nie mniejszym niż 2.00 na zdarzenia o trzydrogowej opcji wyboru (1-X-2). Do obrotu bonusem zalicza się bonusy z oferty sportowej.

Darmowy zakład z kodem

W LVBet bonus powitalny zawiera także darmowy zakład o wartości 25 zł dostępny po dokonaniu wpłaty. Bonus dostępny jest wyłącznie dla graczy, którzy podczas rejestracji wpisali w LVBet kod promocyjny o treści MECZYKI.
FreebetWartość
Wartość bonusu1 PLN, mnożnik x25
Zasady kuponu Min. 3 zdarzenia, kurs kuponu 2.50, kurs zdarzenia 1.25
Obrót bonusem2x, kurs min. 2.00, zdarzenia trzydrogowe
Aby otrzymać bonus - poza rejestracją z kodem promocyjnym - należy też wpłacić depozyt o wartości min. 50 zł i zagrać pierwszy kupon AKO o stawce min. 50 zł i kursie co najmniej 1.75. Bonus przyznany z mnożnikiem należy samodzielnie uruchomić na kuponie, który także powinien spełnić określone warunki:
 • Zawierać minimum trzy zdarzenia z oferty sportowej;
 • Kurs minimalny kuponu to 2.50;
 • Kurs minimalny zdarzenia to 1.25.
Wygrana z freebetu podlega dwukrotnemu obrotowi po kursie 2.00 na rynki trzydrogowe, a jeśli jest to kupon AKO, to min. jedno zdarzenie powinno być zakładem trzydrogowym po kursie 1.50. Co ważne, sam bonus z mnożnikiem przyznawany jest raz w tygodniu, w środy o godzinie 17:00 za zakłady wytypowane w tygodniu poprzedzającym przyznanie bonusu.

Gra bez podatku

Przy okazji rejestracji w LVBet bonus powitalny dostępny przez 45 dni, to gra bez podatku. Oznacza to, że gracz w tym czasie może zyskać wyższe o 14% wygrane na kuponach wielokrotnych, które spełnią określone warunki:
 • Zakład musi składać się z minimum dwóch zdarzeń
 • Kurs kuponu to co najmniej 1.75
 • Promocja obowiązuje na kupony ze środków własnych
 • Promocja dostępna jest na zakłady przedmeczowe i na żywo
Ta oferta sprawia, że na kuponach spełniających warunki promocji współczynnik zmienia się z 0.88 na 1.00. Kod promocyjny LVBet ma treść MECZYKI. Kluczowe jest jednak zarejestrowanie się po kliknięciu w jeden z przycisków w tekście, co pozwoli nam przenieść się do formularza rejestracyjnego na stronie bukmachera.

LVBet bonusy powitalne - dodatkowe promocje na start

Jeśli zarejestrujemy nowe konto u bukmachera, to poza wspomnianymi wyżej bonusami (wartość promocji dostępna, gdy wpiszemy LVBet kod promocyjny) możemy skorzystać z kilku dodatkowych promocji dla nowych graczy.

Cashback w aplikacji 20 PLN

Bukmacher przygotował bonus w aplikacji mobilnej, w ramach którego można otrzymać do 20 zł zwrotu za pierwszy zakład - wytypowany za środki własne w aplikacji - jeśli ten będzie przegrany. Jak skorzystać z tej promocji? Zasady są następujące:
 • Bonus otrzymamy tylko za pierwszy zakład postawiony za środki własne, jeśli będzie przegrany
 • Do udziału w promocji kwalifikują się zakłady postawione w aplikacji mobilnej oraz aplikacji nowej generacji
 • Stawka minimalna zakładu wynosi 20 zł
 • Kurs minimalny zakładu to 1.75
Bonusy przyznawane są w każdy poniedziałek, środę i piątek do godziny 17:00.

Bonus dla kibiców 50 PLN

LVBet bonus przygotował także dla kibiców drużyn, których jest sponsorem. Dotyczy to wybranych drużyn. Kupując karnet na mecze określonych zespołów można uzyskać 50 zł bonusu od bukmachera, jeśli prześlemy potwierdzenie jego zakupu na wskazany adres mailowy.
Karnety za które można otrzymać bonus dotyczą takich klubów, jak:
 • Śląsk Wrocław (piłka nożna)
 • Piast Gliwice (piłka nożna)
Przyznany bonus 50 PLN podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75. Wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony, zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady kombi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy.

Bonus na Sporty Wirtualne 20 PLN

Bukmacher przygotował także promocję za typowanie Sportów Wirtualnych. Jeśli gracz w danym, pełnym tygodniu będzie typował Sporty Wirtualne za sumę stawek co najmniej 100 zł, to w kolejnym tygodniu (poniedziałek) otrzyma bonus o wartości 20 zł również do wykorzystania na zakłady z tej kategorii.
Zakłady, które kwalifikują się do udziału w promocji, powinny mieć kurs nie mniejszy niż 1.50. Przyznany bonus podlega 5-krotnemu wymogowi obrotu w ofercie sportów wirtualnych. Bonus ważny jest przez 30 dni od momentu jego przyznania. 

Rejestracja z kodem promocyjnym LVBet

Korzystanie z oferty bukmachera możliwe jest po wcześniejszej rejestracji konta w LVBet. Jak prawidłowo zarejestrować się u tego bukmachera? Cały proces opisujemy poniżej.
Formularz rejestracyjny znajdziemy po kliknięciu w jeden z przycisków w tekście (wymóg konieczny, aby odebrać w LVBet bonus powitalny). Kod promocyjny pozwalający uzyskać w LVBet bonus powitalny możemy wpisać w formularzu. 
LVBet rejestracja
Warto zauważyć, że bukmacher pozwala nam wybrać jedną z trzech ścieżek rejestracji konta:
 • mObywatel - rejestracja błyskawiczna
 • mojeID - szybka rejestracja poprzez logowanie do banku
 • standardowa rejestracja - wymagająca ręcznego wypełnienia formularza

Rejestracja z kodem promocyjnym LVBet - etap 1

Na samym początku bukmacher poprosi o podanie podstawowym danych, które pozwolą nam utworzyć konto u w LVBet. Będą to takie informacje jak:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Narodowość
 • Numer PESEL
LVBet kod promocyjny - rejestracja krok 1
Po prawidłowym uzupełnieniu danych możemy kliknąć “Następny” i przejść do kolejnej strony formularza.

Rejestracja z kodem promocyjnym LVBet - etap 2

Na drugiej stronie wypełnimy pozostałe dane, które posłużą do ukończenia szybkiej rejestracji konta w serwisie LVBet:
 • Adres e-mail
 • Login
 • Hasło
 • Numer telefonu
 • LVBet kod promocyjny (treść: MECZYKI, wpisujemy opcjonalnie)
LVBet kod promocyjny - rejestracja krok 2
Ponadto należy zaznaczyć również wymagane checkboxy, które potwierdzą zgodność zadeklarowanych danych i znajomość regulaminu. Możemy również zaakceptować zgody marketingowe, dzięki czemu bukmacher będzie mógł informować nas o dostępnej ofercie zakładów i aktualnych promocjach.
Co ważne, kod promocyjny LVBet - który wpisujemy opcjonalnie - dostępny jest przy rejestracji poprzez jeden z dostępnych linków. Rejestracja w ten sposób uprawnia do odbioru bonusu startowego w kwocie 2135+200 zł. Przypominamy, że dostępny dla LVBet kod promocyjny ma treści MECZYKI. 

Rejestracja z kodem promocyjnym LVBet - etap 3

Na kolejnym etapie musimy zweryfikować podany adres e-mail. Bukmacher w wiadomości wyśle kod, który wpisujemy w stosownym miejscu - jak na obrazku poniżej.
LVBet kod promocyjny - rejestracja krok 3
Jeśli prawidłowo wprowadzimy kod weryfikacyjny, to nasze konto tymczasowe w LVBet zostanie utworzone.

Rejestracja z kodem promocyjnym LVBet - etap 4

Ostatnim etapem będzie weryfikacja danych, co pozwoli aktywować konto stałe u bukmachera. W tym celu w stosownym miejscu będzie trzeba przesłać zdjęcie lub skan dowodu osobistego.
Jeśli bukmacher potwierdzi zgodność danych z tymi, które wpisaliśmy w formularzu rejestracyjnym, to będziemy mogli korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu, między innymi z wypłat z konta. W ramach pełnej weryfikacji będzie trzeba podać również m.in. numer rachunku bankowego, za pomocą którego dokonywać będziemy płatności. 
Przypominamy, że aby uzyskać w LVBet bonus powitalny o wartości 2135+200 zł możemy wpisać kod promocyjny LVBet, który wprowadzimy w formularzu rejestracyjnym po kliknięciu w jeden z przycisków w tekście.

LVBet kody promocyjne na stałe promocje

W LVBet bonus powitalny o wartości 2135+200 zł, to tylko część wszystkich promocji dostępnych dla graczy. Mogą oni skorzystać również ze stałego pakietu bonusowego. W ofercie LVBet znajdziemy m.in. wyższe wygrane za kupony AKO, specjalne promocje na poszczególne wydarzenia i nie tylko. 
Przypominamy, że w LVBet kod promocyjny aktywujemy podczas zakładania konta poprzez dostępny na tej stronie formularz rejestracyjny. 

VARyfikacja w Ekstraklasie

W sezonie Ekstraklasy 2023/2024 dostępny jest bonus VARyfikacja. Jeśli interwencja VAR w meczu Ekstraklasy spowodowała anulowanie gola, który przesądził o rozliczeniu zakładu gracza jako przegrany, ten może uzyskać od bukmachera zwrot stawki do 100 zł (po odjęciu podatku). Jak działa ta promocja?
Mogą skorzystać z niej gracze, którzy postawili zakład przedmeczowy pojedynczy lub kombi na spotkanie Ekstraklasy, a ich zakład został rozliczony jako przegrany. Gracz otrzyma bonus, jeżeli o wyniku meczu bądź ilości bramek w spotkaniu zdecyduje system VAR (np.: na kuponie znalazł się zakład na mecz Ekstraklasy ze zdarzeniem "powyżej 3,5 bramek", w meczu padną 3 bramki, ale w trakcie spotkania został użyty system VAR, który zdecydował o nie zaliczeniu kolejnego gola; gracz postawił na zwycięstwo drużyny 1., mecz zakończył się remisem, sędzia w trakcie meczu nie uznał bramki drużyny 1. po skorzystaniu z systemu VAR).
Promocja obowiązuje na zakłady pojedyncze na mecze Ekstraklasy, a także kombi, w przypadku gdy tylko typ na Ekstraklasę okazał się nietrafiony z powodu interwencji VAR. Minimalna stawka kuponu musi wynieść 10 zł, a kurs minimalny to 1.50. W każdej kolejce Ekstraklasy z promocji można skorzystać raz. 
Aby otrzymać bonus należy wysłać maila na adres promocje@lvbet.pl z numerem kuponu kwalifikującym się do zwrotu.
W tytule maila wpisujemy "Promocja VAR". Bonus zostanie przyznany - jeśli zgłoszenie będzie rozpatrzone pozytywnie - w ciągu 2 dni. Gracz ma 30 dni na wykorzystanie bonusu. Należy nim obrócić trzykrotnie po kursie 1.75 lub wyższym.

"Jazda z kursami"

Bukmacher przygotował ofertę codziennych kursów bez marży na wybrane zdarzenia. Mogą być to zakłady z dowolnej kategorii, ale - co ważne - zawsze są one dostępne w ofercie przedmeczowej. Podwyższenie kursów polega na tym, że ich wartość dochodzi do wskaźnika 0% marży. Z oferty może skorzystać każdy zarejestrowany gracz.

Codzienny Cashback 30 PLN

LVBet bonus codzienny cashback
U bukmachera LVBet bonus na codzienny cashback pozwala uzyskać zwrot do 30 zł. Do promocji można zapisywać się co tydzień, a jej warunki określone są w regulaminie. Jak skorzystać z tego bonusu LVBet? Opisujemy to krok po kroku:
 • Aby zarejestrować udział w promocji klikamy przycisk “Biorę udział”
 • Do promocji można zapisać się na początku każdego, nowego tygodnia
 • Trzeba dokonać depozytu na kwotę minimum 60 zł, aby odebrać zwrot 30 zł
 • W dniu wpłaty należy postawić kupon o stawce minimum 60 zł
 • Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany to otrzymamy zwrot 30 zł
 • Cashback przyznawany jest w bonusie 1 zł z mnożnikiem kursu x30
W promocji biorą udział zakłady z oferty sportowej, przedmeczowej i na żywo. Jeśli gracz zapisze się do promocji w poniedziałek, to pierwszy kupon może wytypować już w poniedziałek. Jeśli zapisze się we wtorek, to kupon objęty promocją można typować we wtorek. Ważne, aby wpłata i rozliczenie kuponu nastąpiły tego samego dnia.
Ze stałej promocji można skorzystać po rejestracji za pomocą jednego z linków w tekście. Kod promocyjny LVBet nie jest wymagany, aby móc z niej skorzystać.

Player Bets - Wygrywasz albo Zwrot

Stała promocja u bukmachera dotyczy także zakładów Player Bets. Dostępna jest ona w piątki, soboty i niedziele. Gracz może uzyskać zwrot do 30 zł, jeśli typowany kupon okaże się przegrany. Jak skorzystać z tego bonusu LVBet? 
 • Typujemy zakład Player Bets o stawce minimum 30 zł
 • Zakład musi być rozliczony tego samego dnia
 • Jeśli zakład będzie przegrany gracz następnego dnia otrzymuje zwrot do 30 zł
 • Bonusem należy obrócić trzykrotnie po kursie 1.75 lub wyższym
Obrotu należy dokonać w ciągu 14 dni. 

LV Kombi Boost

LVBet bonus na kupony AKO
Kolejny stały bonus LVBet pozwala uzyskać wyższe wygrane na kuponach wielokrotnych. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy procent do ewentualnej wygranej dodaje bukmacher. Wszystko według dostępnego schematu:
 • 3 zdarzenia - boost 2%
 • 4 zdarzenia - boost 5%
 • 5 zdarzeń - boost 8%
 • 6 zdarzeń - boost 11%
 • 7 zdarzeń - boost 15%
 • 8 zdarzeń - boost 20%
 • 9 zdarzeń - boost 25%
 • 10 zdarzeń - boost 30%
 • 11 zdarzeń - boost 35%
 • 12 zdarzeń - boost 40%
 • 13 zdarzeń - boost 50%
 • 14 zdarzeń - boost 60%
 • 15 i więcej zdarzeń - boost 75%
W ofercie biorą udział zakłady sportowe z oferty bukmachera. Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.25 lub więcej. Ponownie, tak jak i w przypadku pozostałej oferty stałej, kod promocyjny LVBet nie będzie wymagany.

Kurs+

Bukmacher LVBet proponuje także wyższe kursy w ramach oferty Kurs+. Oferta jest stale aktualizowana i codziennie znaleźć można inne zdarzenie, na które podwyższony zostaje regularny kurs ze stałej oferty zakładów. Kursy zostają podwyższone od 20% do 30%. 
Przykładowo LV BET miał w ofercie Kurs+ promocję na zdarzenie “powyżej 2.5 gola” w meczu Arsenal - Manchester City. Standardowy kurs na taki typ wynosił 1.82, natomiast w ramach bonusu LVBet w ofercie Kurs+ to samo zdarzenie można było typować po kursie 2.35.  
Bukmacher określa maksymalną stawkę dla danego typu w ramach oferty Kurs+.

LV Punkty

W LVBet można również zdobywać punkty za grę, które wymienimy na bonusy. Za każde postawione 25 zł bukmacher przyznaje 1 punkt. Wymienić można punkty od wartości 100 punktów LV. 
Wartość 100 punktów = LVBet bonus 5 zł. Punkty przyznawane są za zakłady typowane w ofercie przedmeczowej i na żywo. Punkty nie mają terminu ważności, zatem raz zgromadzone nigdy nie przepadają. Bukmacher przyznaje punkty za zakłady ze środków własnych. Bonus powitalny (LVBet kod promocyjny MECZYKI dostępny po kliknięciu w jeden z przycisków lub banerów) nie bierze udziału w promocji.

Bezpieczny kupon już od 4 selekcji

To promocja dla graczy, którzy postawili zakład kombi za co najmniej 20 PLN, składający się z minimum 4 zdarzeń, o kursie minimalnym kuponu wynoszącym 3.00. Jeśli jedno zdarzenie okaże się nietrafione, bukmacher zwróci do 50 PLN. W promocji biorą udział zakłady kombi, których czas postawienia zakładu oraz wszystkie selekcje zawierają się w ciągu jednego tygodnia (od poniedziałku 00:01 do niedzieli 23:59). Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75. Gracz, aby samodzielnie wykorzystać bonus musi wybrać na kuponie przycisk “Użyj bonusu”. Obrót otrzymanym bonusem nie będzie możliwy na platformach Player Bets, Sportów Wirtualnych oraz Gier. Bonus jest ważny przez 30 dni od jego przyznania.

Operacja: esports zwrot 100 PLN

Bukmacher przygotował także promocję dla wszystkich fanów esportu. Co trzeba zrobić, aby otrzymać zwrot 100 PLN? Przede wszystkim należy zapisać się do akcji na stronie operatora i dokonać obrotu za minimum 500 zł na zakładach kombinacyjnych z oferty esportowej po minimalnym kursie łącznym 1.75. W promocji biorą udział zakłady postawione na: Counter-Strike 2, Dota 2, Starcraft (SC), Starcraft 2, FIFA, King of Glory (KoG), Rainbow Six (R6), Call of Duty (CoD), Overwatch, Valorant czy League of Legends (LoL).
Co istotne, kliknięcie przycisku "BIORĘ UDZIAŁ" od czwartku od 10:00 do środy do 23:59 uprawnia gracza do otrzymania bonusu w danym tygodniu. Czynność tę należy powtarzać w każdym tygodniu, aby wziąć udział w promocji.
Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu dodania do konta gracza, a przyznany bonus podlega 5-krotnemu wymogowi obrotu, po kursie minimalnym 1.75.
Sprawdź również: LVBet opinie

LVBet wpłaty i wypłaty - metody płatności

Transakcji finansowych na stronie LVBet można dokonywać na wiele różnych sposobów. Poniżej prezentujemy listę możliwości dokonywania płatności. Wpłaty na konto można dokonać już po szybkiej rejestracji (LVBet kod promocyjny dostępny jest w formie linku rejestracyjnego). Z kolei wypłat na rachunek bankowy dokonamy po pełnej weryfikacji.
Forma płatnościMinimalna wpłata
Przelewy241 PLN
Plix1 PLN
Google Pay1 PLN
Apple Pay1 PLN
Karty płatnicze1 PLN
BLIK1 PLN
Paysafecard20 PLN
PayPal20 PLN
Co ważne, LVBet nie pobiera żadnych opłat za płatności finansowe. Bukmacher pozwala korzystać z wielu dostępnych form transakcji, ale przy zmianie systemu wpłaty może poprosić o dodatkowe informacje i/lub dokumenty.

Wpłaty

Wpłat na konto depozytowe w serwisie LVBet można dokonać logując się do swojego konta, a następnie wybierając opcję “Płatności” dostępną u góry strony. Transakcje księgowane są w ciągu kilku minut od zlecenia przelewu. 
Jeśli mimo prawidłowego zlecenia wpłaty środki nie pojawią się na koncie depozytowym, należy skontaktować się z obsługą klienta w LVBet. Warto przesłać potwierdzenie dokonanej wpłaty, co ułatwi weryfikację złożonej reklamacji.

Wypłaty

Bukmacher oferuje szybkie wypłaty poprzez Rapid Pay. Jeśli bank gracza znajduje się na liście obsługiwanych podmiotów, to środki na rachunek bankowy mogą trafić już w ciągu 10 minut. W przeciwnym wypadku będzie trzeba poczekać do najbliższej sesji księgowania w banku. W wyjątkowych przypadkach, na przykład przy okazji bardzo wysokiej wygranej, transakcja może zająć do 7 dni roboczych. To jednak przypadki rzadkie i zazwyczaj Dział Księgowości szybciej weryfikuje płatności.
Minimalna kwota wypłaty wynosi 10 zł. Gracz może wypłacać depozyt wyłącznie na swój rachunek bankowy.
LVBet metody płatności

Nadchodzące:

LVBet oferta zakładów

Po rejestracji u bukmachera (LVBet kod promocyjny MECZYKI dostępny przy rejestracji z linku dostępnego w tekście) możemy korzystać z pełnej oferty zakładów. Co znajdziemy wśród dostępnych typów w LVBet? Gracze znajdą podstawowe kategorie, takie jak Sport czy zakłady Na Żywo. Dostępne są również dodatkowe rynki zakładów bukmacherskich. Prezentujemy je poniżej.

Sporty

Główną kategorią zakładów w LVBet jest Sport. W tej zakładce znajdziemy wszystkie typy przedmeczowe związane z wydarzeniami sportowymi. Dostępnych jest ponad 30 dyscyplin, które gracze mają okazję obstawiać.
Najważniejsze rynki typów dotyczą najpopularniejszych dyscyplin sportu, na czele z takimi jak piłka nożna czy tenis. Jednak u bukmachera możemy znaleźć też niszowe dyscypliny, jak np. Bandy, Futsal czy Lacrosse. Dodatkowo bukmacher proponuje dodatkowe rynki zakładów, choćby dotyczących Rozrywki (np. Oscary) czy Polityki.

Esport

Bukmacher LVBet mocno obudował typowanie sportu elektronicznego. U bukmachera typy w tej kategorii znalazły się w zakładce Sporty, ale także na dedykowanej podstronie Esport. 
Gracze w ofercie znajdą wiele różnorodnych tytułów, które typować można w ramach czołowych turniejów i tych nieco mniejszych eventów esportowych. Do najważniejszych gier, które można obstawiać w LVBet, należą: League of Legends, Counter-Strike, DOTA 2, Rainbow Six, Call of Duty, Rainbow Six czy King of Glory.

Na Żywo

W LVBet można typować również zakłady na żywo, czyli tzw. zakłady live. W tej kategorii znajdziemy wybrane typy na różne dyscypliny sportu i zmagania esportowe. Dla wybranych spotkań dostępne są też transmisje na żywo.
Oferta aktualizowana jest na bieżąco, a kursy zmieniają się dynamicznie w trakcie trwania danego wydarzenia.

Gry

Kolejną propozycją typów u bukmachera są gry karciane. W tym przypadku wybierać możemy spośród sześciu dostępnych w ofercie tytułów:
 • Polski poker
 • Wojna
 • Blackjack
 • Poker
 • Wojna: Andar Bahar
 • Indyjski poker
Regulamin wszystkich gier dostępny jest na stronie bukmachera. 

Wirtualne

Gracze w LVBet mogą typować również sporty wirtualne. Podzielono je na dwie podstawowe kategorie zakładów:
 • Leap
 • Golden Race
W przypadku kategorii Leap znajdziemy zakłady na takie sporty wirtualne jak piłka nożna, wyścigi i tenis. Golden Race to zakłady dostępne na piłkę nożną, żużel, wyścigi konne, wyścigi psów i wyścigi motocyklowe.

LVBet kod promocyjny a aplikacja mobilna

Bukmacher LVBet przygotował także aplikację mobilną dla graczy. Można ją pobrać na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne, którymi są Android i iOS. Jakie funkcjonalności oferuje aplikacja bukmacherska? Najważniejsze z nich to:
 • Dostęp do pełnej oferty przedmeczowej i na żywo
 • Match tracker
 • Błyskawiczne płatności
 • Prostota i łatwość użytkowania
 • Sporty wirtualne w aplikacji
 • Opcja cashout
Dla użytkowników aplikacji LVBet bonus powitalny jest dostępny, a bukmacher proponuje czasem także promocje dedykowane właśnie użytkownikom aplikacji. Do jej pobrania kod promocyjny LVBet nie jest wymagany.

Kody promocyjne LVBet VIP - informacje o bukmacherze

Kody promocyjne LVBet VIP mają treść MECZYKI, a skorzystanie z nich możliwe jest poprzez kliknięcie w jeden z linków rejestracyjnych z tego tekstu. W LVBet bonus dla nowych graczy, przy skorzystaniu z linku rejestracyjnego, stanowią bonusy o łącznej wartości do 2135 PLN.
LVBet informacje
LVBet to firma, działająca na polskim rynku zakładów wzajemnych na mocy licencji wydanej przez polskie Ministerstwo Finansów 13 maja 2016 roku. Siedziba firmy mieści się przy ulicy Melchiora Wańkowicza 3 w Katowicach. Bukmacher oferuje różne bonusy powitalne LVBet, a także promocje stałe. Gracze mogą typować zakłady sportowe, esportowe czy obstawiać sporty wirtualne.
Bukmacher jest sponsorem dwóch drużyn grających w piłkarskiej Ekstraklasie: Śląska Wrocław i Piasta Gliwice. Ten legalny operator współpracuje również z klubem Coco Jambo Warszawa.

Faq

Jaki jest kod promocyjny LVBet?

LVBet kod promocyjny to MECZYKI. Zakładając konto z podanym kodem promocyjnym, możemy uzyskać w LVBet bonus powitalny składający się z promocji o wartości nawet 2135+200 PLN.

LVBet bonus powitalny - co otrzymam?

Bonus LVBet na start ma łączną wartość 2135+200 PLN. W skład powitalnego pakietu promocji na start wchodzą bonusy od trzech pierwszych wpłat 2000 PLN, darmowe zakłady o wartości 45 PLN. Dostępne są też dodatkowe promocje o wartości 90 PLN.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020