Freebet Betclic 50 PLN | NAJWYŻSZY freebet na start Betclic

Betclic kod promocyjny
4.6(1342 głosów)
Freebet Betclic, czyli darmowy zakład o wartości maksymalnie 50 zł dostępny jest dla nowych graczy, którzy zarejestrują konto u tego bukmachera. W Betclic freebet nieco różni się od klasycznego bonusu w tej formule. W artykule przedstawiamy jak dostać Betclic freebet i jak z niego skorzystać.

Bonus powitalny Betclic

50 PLN zakład bez ryzyka

Gra bez podatku bez limitu

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź

Czym jest Betclic freebet?

Na czym polega freebet Betclic? Dostępny u tego bukmachera freebet, to nic innego jak darmowy zakład. Jest to jedna z najbardziej popularnych promocji powitalnych stosowanych w ramach oferty na start przez legalnych bukmacherów działających na polskim rynku.
Jaki jest Betclic freebet? Wartość freebetu wynosi 50 PLN i można go odebrać, rejestrując się z kodem promocyjnym MECZYKI i spełniając warunki promocji, które szczegółowo opisujemy poniżej.
Czy w Betclic freebet bez depozytu jest dostępny? Co wyróżnia freebet Betclic na tle podobnych mu bonusów dostępnych na rynku? Na te pytania również odpowiadamy poniżej. 

Jak odebrać Betclic freebet na start?

Przede wszystkim w Betclic freebet można uzyskać, w przypadku, gdy pierwszy kupon wytypowany przez gracza okaże się przegrany. Wówczas w formie freebetu Betclic przyzna maksymalnie do 50 zł.
Betclic freebetWartość
Wysokość bonusu50 PLN
Aktywacja promocjiZwrot za pierwszy, przegrany zakład
Aby premierowy kupon spełniał warunki promocji, jego kurs powinien wynosić 1.14 lub więcej. Wartość ewentualnego freebetu będzie równa stawce kuponu, pomniejszonej o 12% podatku. Pełny bonus można zatem uzyskać, grając za 57 zł. Jeśli taki kupon będzie zwycięski, wówczas na konto gracza trafi wartość potencjalnej wygranej. W przypadku niepowodzenia, bonus freebet Betclic przypisze do konta bonusowego. Co ważne, od 11 marca do odwołania Betclic daje możliwość gry bez podatku. Można to wykorzystać, rejestrując się u bukmachera z kodem MECZYKI i stawiając np. swój pierwszy kupon, ponieważ oferta łączy się z bonusem powitalnym.
Jak otrzymać w Betclic freebet? Krok po kroku wygląda następująco:
 1. Rejestracja w Betclic z kodem promocyjnym MECZYKI
 2. Wpłata pierwszego depozytu na konto
 3. Zagranie pierwszego zakładu z kursem łącznym 1.14 lub więcej
 4. Maksymalny freebet przy zagraniu za min. 57 PLN
 5. Zwrot za przegraną w formie freebetu maksymalnie do 50 PLN (pomniejszony o 12% podatku od stawki)
Betclic kod promocyjny

Jak wykorzystać Betclic freebet 50 PLN?

Obstawienie kuponu za pomocą Betclic freebet nie powinno sprawić kłopotu nawet początkującym graczom, należy jednak pamiętać o kilku aspektach. Przede wszystkim warto pamiętać, że freebetu w wysokości 50 PLN można użyć na wielu kuponach. Przykładowo: Betclic freebet 20 zł + freebet 10 zł + freebet 5 zł + freebet 15 zł = 50 zł. Ważne, aby kupony spełniły określone w regulaminie wymogi:
 • Minimalny kurs kuponu to 2.14 lub więcej;
 • Wygrana z kuponu nie podlega warunkom obrotu;
 • Wygrana pomniejszona jest o wartość stawki oraz 12% podatku;
 • Na kuponach mogą znaleźć się zakłady przedmeczowe i na żywo;
 • W promocji nie biorą udziału zakłady z kategorii gier karcianych.
Betclic freebet - jak wykorzystać?
W Betclic freebet nie jest ograniczony czasowo. Gracz może wykorzystać dostępny bonus w Betclic w dowolnej chwili, pod warunkiem że jego konto nie zostanie zamknięte lub zawieszone czasowo/trwale. 

Czy można wypłacić freebet w Betclic?

W ramach promocji powitalnej w Betclic gracz otrzymuje freebet 50 zł, jeśli jego pierwszy kupon okaże się przegrany. To dobry moment na to, by odpowiedzieć na pytanie, czy freebet w Betclic można wypłacić? Już spieszymy z odpowiedzią. Tego bonusu nie można wypłacić od razu po jego otrzymaniu, lecz za jego pomocą można dalej typować. Co więcej, nie trzeba stawiać od razu całej kwoty. Można ją rozbić na kilka kuponów, pamiętając, aby minimalny kurs kuponu postawionego za freebet wynosił 2.14. Wygrana z kuponu za Betclic freebet nie podlega warunkom obrotu, lecz nie obstawimy w ten sposób wszystkich zdarzeń. Z promocji wyłączone są zakłady z kategorii gier karcianych.

Czy Betclic oferuje freebety?

W Betclic freebety można znaleźć w ramach okresowych promocji na najważniejsze, sportowe wydarzenia. Oprócz tego ten legalny bukmacher w ramach pakietu na start dla nowych graczy oferuje freebet, gdy pierwszy kupon wytypowany przez gracza okaże się przegrany. Co ciekawe, w Betclic freebet nie jest ograniczony czasowo, więc można wykorzystać go w dowolnym momencie, a nawet rozbić otrzymaną kwotę na kilka kolejnych kuponów.
Jedną z aktywnych promocji u bukmachera Betclic jest "Zbierz drużynę", dzięki której gracze mogą otrzymać na swoje konto freebety. Co trzeba zrobić? Zaprosić znajomych do założenia konta w Betclic. Polecający gracz może odebrać nawet do 100 zł we freebetach co miesiąc, a na konta jego znajomych może trafić 20 zł we freebetach. Aby "zebrać drużynę", należy wejść na swój profil i w zakładce o tej nazwie znaleźć unikalny kod. Kolejnym krokiem jest udostępnienie go znajomym. Z promocji mogą skorzystać użytkownicy, którzy zweryfikowali swoje konta w Betclic i dokonali już co najmniej jednego depozytu na kwotę minimalną 20 zł. Osoba, która korzysta z zaproszenia, musi wprowadzić unikalny kod w formularzu rejestracyjnym, a po tym, jak potwierdzi konto i dokona pierwszego depozytu na kwotę co najmniej 20 zł, freebety po 20 zł trafią automatycznie na oba konta (polecającego i zaproszonego).
Freebety w Betclic działają zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Bukmacher zadbał o to, by gracze mogli wygodnie korzystać z obu opcji w zależności od swoich preferencji.

Rejestracja konta w Betclic do odebrania freebetu

Skorzystanie z promocji powitalnej w Betclic i odebranie freebetu w wysokości 50 zł jest skierowane jedynie do zarejestrowanych graczy. Założenie konta w Betclic jest darmowe i zajmuje dosłownie kilka minut.
Pierwszym etapem rejestracji jest wypełnienie formularza rejestracyjnego złożonego z trzech kroków:
 1. dane osobowe
 2. dane adresowe i kontaktowe
 3. nazwa użytkownika, hasło i kod promocyjny
Po udanym wypełnieniu formularza i założeniu konta z kodem promocyjnym, nasz freebet powitalny zostanie aktywowany.
Drugim etapem jest weryfikacja konta gracza, która aktywuje wszystkie funkcje (m.in. wypłata środków). Wykonamy ją, zamieszczając skan dokumentu tożsamości i uzupełniając wszystkie wymagane dane w profilu gracza. Kiedy pracownicy Betclic pozytywnie zweryfikują poprawność danych, uzyskamy status konta stałego.

Betclic pozostałe bonusy poza freebetem

Wiedząc już jak działa freebet Betclic, można zapoznać się z pozostałymi promocjami u bukmachera. Oprócz wspomnianego freebetu, oferta Betclic składa się z kilku innych promocji i produktów. Aby z niej skorzystać, wystarczy kliknąć dostępny na tej stronie przycisk i założyć nowe konto na stronie firmy z wykorzystaniem kodu promocyjnego o treści MECZYKI

Gra bez podatku

Betclic dla wszystkich graczy przygotował ofertę grania bez podatku. Dostępna jest ona dla kuponów pojedynczych, jak i AKO. Promocja obowiązuje na wszystkie zakłady pojedyncze i wielokrotne, przedmeczowe i na żywo z uwzględnieniem wszystkich dyscyplin sportowych w ofercie bukmachera.
Gra bez podatku nie obowiązuje na zakłady systemowe i zdarzenia z kategorii gier karcianych. Promocja dostępna jest całodobowo, bez limitu zakładów dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

Super Kursy

W ramach promocji Super Kursy można typować wyselekcjonowane przez bukmachera mecze o podwyższonych kursach. Te, które są objęte promocją są oznaczone ikoną przypominającą żółtą rakietę. O tym, których zdarzeń dotyczy Boost, Betclic regularnie informuje w swoich mediach społecznościowych. Warto więc śledzić konto bukmachera, aby być na bieżąco z dostępną ofertą. 
Freebet Betclic na Super Kursy

Nadchodzące:

Cash-out 

Obstawiając zdarzenia sportowe na stronie Betclic można skorzystać także z opcji cash-out, czyli przedwczesnego zamknięcia zakładu ze zmniejszoną wygraną. Będzie on dostępny wtedy, kiedy bukmacher sam go zaproponuje, a następnie zaakceptuje. 
Cash-out można wykorzystać w różnych sytuacjach, np. w przypadku zmiany kursu na niekorzyść gracza. Warunkiem jest oczywiście to, że na kuponie nie może znajdować się żadne zdarzenie zweryfikowane jako przegrane. Zamknięcie zakładu oznacza, że zdarzenia rozpoczęte później nie mają już żadnego wpływu na przedwcześnie wypłaconą wygraną. Opcja cash-out nie jest dostępna na kuponach, które wytypowano poprzez otrzymany w Betclic darmowy zakład.

Freebety u pozostałych bukmacherów:

Bonusy freebet u innych polskich bukmacherów

Dostępny u bukmachera Betclic freebet, to nie jedyna promocja o tej nazwie u legalnych bukmacherów. Poniżej wymienimy i opiszemy freebety przygotowane przez największych bukmacherów działających na polskim rynku zakładów wzajemnych. Warto wiedzieć, że zazwyczaj działają one nieco inaczej niż przyznawany przez Betclic freebet. Choć w Betclic freebet bez depozytu nie jest dostępny, to taka promocja obowiązuje u niektórych bukmacherów.

Freebet od Fortuny

W ofercie powitalnej Fortuny znajdują się trzy freebety o łącznej wartości 35 PLN. Freebet od Betclic od tego w Fortunie różni się przede wszystkim formą uzyskania bonusów. Bukmacher na początek przyznaje graczowi 2800 punktów FKP (w ramach programu lojalnościowego), czyli równowartość właśnie 20 zł, które klient może wykorzystać na jeden bądź więcej zakładów bez żadnych ograniczeń. Po pierwszym depozycie przyznany będzie drugi freebet o wartości 10 zł. Dodatkowo za udostępnienie kuponu można uzyskać freebet 5 zł.
Jak widzimy, Fortuna oferuje darmowy zakład bez wpłaty oraz bezpośrednio za wpłatę. W Betclic uzyskanie bonusu wiążę się z zagraniem i przegraniem pierwszego kuponu po rejestracji. Większe podobieństwo możemy zauważyć między zakładem bez ryzyka w Fortunie a freebetem w Betclic. Obie promocje dotyczą przegranych pierwszych zakładów, a różnica polega na formie, w jakiej zwracane są środki za porażkę (Betclic - freebet, Fortuna - punkty lojalnościowe).

Freebet w Superbet

Freebet, a nawet dwa tego typu bonusy, widnieją w ofercie powitalnej Superbet. Nowi gracze, podobnie jak w Betclicu, nie mogą liczyć na bonusy bez depozytu. Oba darmowe zakłady w Superbet wymagają dokonania wpłaty na konto. Różnica między Superbet a Betclic na tym polu polega na tym, że freebety u tego pierwszego bukmachera otrzymamy bez grania zakładu. Dodatkowo, freebety w Superbet są ograniczone czasowo, a w Betclic można skorzystać z nich w dowolnym momencie.

Betclic - informacje o bukmacherze

Freebet Betclic to promocja powitalna, która dostępna jest, jeśli pierwszy kupon wytypowany przez gracza będzie przegrany. Maksymalna wartość bonusu na start to 50 zł.
Betclic jest firmą prowadzącą działalność na rynku zakładów wzajemnych od 2005 roku. Przedsiębiorstwo powstało w Londynie z inicjatywy Nicolasa Berauda. Aktualnie główne siedziby firmy mieszczą się w Londynie oraz Bordeaux. Zezwolenie na zawieranie zakładów wzajemnych dla Betclic zostało przyznane przez polskie Ministerstwo Finansów w 2018 roku. Kapitał zakładowy bukmachera Betclic wynosi 800 000 euro. Bukmacher jest sponsorem piłkarskiej drużyny Ruchu Chorzów, a także sponsorem federacji Fame MMA i partnerem UFC w Polsce.

Faq

Jak działa Betclic freebet 50 PLN?

Betclic w tej formie przyznaje zwrot za pierwszy kupon, a maksymalna wartość freebetu to 50 zł.

Jak dostać freebet Betclic?

Bonus o wartości 50 zł można uzyskać, jeśli zarejestrujemy się z kodem promocyjnym MECZYKI. Wówczas pierwszy zakład gramy bez ryzyka, a w razie porażki otrzymamy freebet do 50 zł w ramach zwrotu.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020