Betfan Freebet. Darmowy zakład

Betfan Freebet. Darmowy zakład
betfan.pl freebet darmowy zakład / meczyki.pl
Autor: Aleksander Nowomiejski28 kwi 2021 | 07:57
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Oferta powitalna Betfan freebet nie jest obecnie dostępna u tego bukmachera. Znajdują się w niej jednak inne bonusy startowe - zakład bez ryzyka oraz bonus od drugiego depozytu. Całość warta jest 1600 zł. Wszystkie szczegóły dotyczące pakietu promocyjnego Betfana, widnieją w niniejszym tekście. Opisujemy też freebety dostępne u pozostałych polskich bukmacherów.

Betfan - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Na czym polega freebet?
 2. Betfan - freebet
 3. Betfan - cashback
 4. Betfan - bonus od depozytu
 5. Betfan - promocje dla stałych graczy
 6. Freebety u innych bukmacherów
 7. Freebet u pozostałych bukmacherów - poradniki
 8. Betfan - rejestracja
 9. Betfan - informacje o bukmacherze

Betfan freebet - darmowy zakład - czym jest?

Freebet to jeden z najbardziej popularnych bonusów stosowanych przez bukmacherów działających w Polsce i oznacza darmowy zakład. Oznacza to, że firma oferuje nowemu graczowi środki do wykorzystania na zakłady sportowe i narzuca (lub nie) warunki obrotu uzyskanymi dzięki promocji środkami. Czasami, aby uzyskać freebet, trzeba najpierw wpłacić swój depozyt. W dalszej części artykułu wymienimy oraz opiszemy warunki darmowych zakładów najpopularniejszych bukmacherów.

Betfan freebet - darmowy zakład

Bukmacher Betfan w swojej aktualnej ofercie, nie posiada freebetu. Bonus w postaci darmowego zakładu, był jednak dostępny u tego bukmachera, co może dać nadzieję iż ta promocja, wróci do oferty bukmachera Betfan. Do tej pory Betfan oferował 15 darmowych zakładów, które nie były do końca freebetami, lecz działały w bardzo podobny sposób. Poniżej opisujemy ich zasady:

Konkretnie nowi użytkownicy Betfana mogli liczyć na 15 darmowych zakładów o łącznej wartości 30 zł - po 2 zł każdy. Aby je uzyskać, należało przede wszystkim założyć konto z wykorzystaniem widocznego w tym tekście kodu promocyjnego. Jakie były następne kroki do uzyskania freebetów od Betfana?

15 darmowych zakładów dzieliło się na trzy etapy, w ramach których można było otrzymać po 5 freebetów na etap.

 • Etap I: 5 darmowych zakładów po 2 zł do wykorzystania na ofertę "Gry", czyli sporty wirtualne, m.in. piłkę nożną
 • Etap II: 5 darmowych zakładów po 2 zł do wykorzystania na ofertę Esportową
 • Etap III: 5 darmowych zakładów po 2 zł do wykorzystania na klasyczną ofertę sportową

Każdy etap związany był z wpłatą środków. Innymi słowy, trzeba było dokonać trzech wpłat, by bukmacher przyznał wszystkie 15 darmowych zakładów. Przy pierwszej wpłacie minimalna jej kwota wynosiła 20 zł, przy drugiej - 40 zł, przy trzeciej - 100 zł. Następnie trzeba było ją w całości obrócić we wszystkich przypadkach. Etapy różniły się także wysokością minimalnego kursu całkowitego freebetów. W pierwszym był to kurs 2.50, w drugim 3.50, w trzecim - 5.00. 

Czas na wykorzystanie darmowych zakładów to zawsze 7 dni. Wypracowany zysk, czyli wygrane pieniądze trafiały bezpośrednio do salda głównego i są dostępne były do wypłaty. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Cashback 600 PLN Betfan

Betfan - cashback bonus - zakład bez ryzyka

Każdy nowy gracz Betfana może skorzystać z cashbacku o łącznej wartości 600 zł. Czym jest cashback? To ubezpieczony finansowo zakład bez ryzyka, za który w wypadku porażki można uzyskać zwrot stawki. Betfan oddaje 600 zł.

W pierwszym etapie, a więc tuż po ukończeniu rejestracji, należy zasilić depozyt kwotą minimum 50 zł i następnie przeznaczyć ją na premierowy zakład - właśnie bez ryzyka. W razie sukcesu, będzie można cieszyć się z wygranych pieniędzy. W razie porażki bukmacher odda zainwestowaną sumę do maksymalnie 600 zł, pomniejszoną o wartość podatku od gier hazardowych - 12%. Zwrot podlega jednokrotnemu obrotowi z kursem minimalnym 3.80 - mowa oczywiście o kursie całkowitym kuponu. Na każdym zakładzie należy zawrzeć przynajmniej 3 typy.

Bonus 1000 PLN od depozytu Betfan

Betfan - bonus od pierwszej wpłaty

Pakiet powitalny tego bukmachera zawiera nie tylko zakład bez ryzyka - Betfan oferuje także bonus 100% od drugiego depozytu o łącznej wartości 1000 zł. Warunki uzyskania bonusu oraz zasady obrotu opisujemy poniżej. 

Aby uzyskać Betfan bonus od depozytu, w pierwszej kolejności należy zarejestrować się na stronie bukmachera poprzez jeden z dostępnych w tym artykule linków lub poprzez kliknięcie w baner. Po pozytywnym zweryfikowaniu konta oraz poprawnym wpisaniu kodu promocyjnego, nowy gracz otrzymuje możliwość skorzystania z bonusów powitalnych od Betfan. 

Kolejnym krokiem, jest dokonanie pierwszego depozytu. Jednak to nie on, a drugie zasilenie konta uprawnia do odebrania bonusu 100% od depozytu. Minimalna kwota przy tym bonusie to 100 zł natomiast maksymalna wynosi 1000 zł. Oznacza to, że wpłacając 1200 zł, gracz otrzyma maksymalne 1000 zł bonusu. Po dokonaniu wpłaty, kwota depozytu zostanie podwojona. Początkowo kwota ta będzie nieaktywna. Aby ją odblokować należy zagrać za wcześniej wpłaconą kwotę. Całkowity kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

Jeżeli uda się spełnić powyższe warunki, pieniądze zostają odblokowane, a gracz musi jeszcze nimi obrócić. Jak to zrobić?

Odblokowaną kwotą bonusu należy obrócić trzykrotnie. W każdym przypadku, zawierany zakład powinien zawierać minimum trzy zdarzenia o całkowitym kursie 2.50 i kursie pojedynczego zdarzenia 1.30 lub większym. Po udanym obrocie, środki zostaną przekazane na konto główne, co umożliwi ich wypłatę.

Uwaga - przypominamy, że wszystkie bonusy powitalne dostępne są wyłącznie po rejestracji z odpowiednim kodem promocyjnym, który uzupełnia się automatycznie w momencie rejestracji rozpoczętej po kliknięciu w jeden z banerów widocznych na tej stronie. Co więcej, bonusy na start - zakłady bez ryzyka oraz bonus od depozytu nie wykluczają się wzajemnie.

Betfan promocje dla stałych graczy

Betfan - bonusy i promocje dla stałych graczy

Z promocji na Betfan skorzystać mogą również stali gracze tego bukmachera. Wymieniamy i opisujemy je poniżej.

Betfan gra bez podatku

Betfan jako jedyny legalny bukmacher działający w Polsce zwalnia swoich graczy z przykrego obowiązku płacenia podatków od gier, który wynosi 12%. Oznacza to, że potencjalna wygrana nie jest mnożona przez 0,88, co w niektórych przypadkach czyni ją wyraźnie wyższą. Aby kupon był zwolniony z podatku, trzeba zawrzeć na nim przynajmniej 3 zdarzenia o kursach 1.35 lub wyższych

Radar 365

Z okazji różnych imprez i wyjątkowych wydarzeń sportowych Betfan oferuje promocje dla swoich graczy i tłumaczy warunki, które trzeba spełnić, aby z nich skorzystać. Nazwa promocji sugeruje, że ofertę bukmachera warto śledzić przez okrągły rok i odwiedzać go z okazji ważnych eventów

Betfan Happy Hours

Wyżej pisaliśmy, że wszyscy gracze na Betfan są zwolnieni z płacenia podatku od gier po spełnieniu dwóch prostych warunków. Codziennie na stronie bukmachera ma miejsce promocja Happy Hours, dzięki czemu jest to jeszcze łatwiejsze. W wybranych godzinach wystarczy zawrzeć na kuponie dwa zdarzenia o kursach minimalnych 1.25, a wygrana zostanie powiększona o 14%

Cashout

Cashout, czyli przedwczesne zamknięcie zakładu również widnieje w ofercie Betfan. Jeśli na kuponie został jeden mecz, co do którego gracz nie jest pewny, może otrzymać możliwość wypłacenia mniejszej, ale pewnej wygranej, minimalizując tym samym ryzyko stracenia wszystkiego. Cashout musi najpierw zostać zaproponowany, a następnie zaakceptowany przez bukmachera.

Betfan - bonusy i promocje

Sprawdź kody promocyjne:

Freebety od polskich bukmacherów

Gracze, którzy chcą skorzystać z opcji darmowego zakładu, mogą to zrobić u innych bukmacherów niż Betfan. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze możliwe opcje postawienia darmowego zakładu

Freebet 29 PLN od STS

Darmowy zakład na stronie STS ma wartość 29 zł i figuruje w ofercie startowej bukmachera obok dwóch innych bonusów. Aby skorzystać z powitalnych promocji tej firmy, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w baner dostępny na tej stronie i założyć nowe konto z kodem promocyjnym MEGABONUS, który należy wpisać w trakcie rejestracji. 

Aby wypłacić środki uzyskane dzięki freebetowi na STS, należy obrócić nimi trzykrotnie z kuponami o kursie minimalnym 1.91

Pozostałe promocje powitalne na STS to bonus 100% od pierwszego depozytu do 1200 zł oraz zwrot w przypadku przegrania zakładu do 281zł

Bukmacher STSKod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Freebet 20 PLN od Fortuna

Freebet można znaleźć też w pakiecie powitalnym na Fortuna i wynosi on 20 zł. Bukmacher przekazuje nowemu graczowi 2800 punktów FKP w ramach programu lojalnościowego, czyli równowartość 20 zł do wykorzystania na jeden lub więcej zakładów. Później dzięki aktywności na stronie można zdobywać kolejne punkty i wymieniać je na nagrody. 

Nowi gracze na Fortuna otrzymają także dwa inne bonusy - zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu do 210 zł oraz bonus 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł. Aby skorzystać z oferty, wystarczy kliknąć TUTAJ albo w poniższy baner firmy i założyć nowe konto. Kod promocyjny wygeneruje się automatycznie w trakcie rejestracji. 

Bukmacher Fortuna
KOD PROMOCYJNY: MECZYKI

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Freebet 25 PLN od Totolotek

Darmowy zakład można znaleźć również na stronie Totolotek. Wartość tego bonusu to 25 zł i skorzystać z niego można po założeniu konta na stronie bukmachera i wpisaniu kodu promocyjnego o treści MEGABONUS w trakcie rejestracji. 

Przed wypłaceniem środków bonusowych na Totolotek trzeba dokonać dwukrotnego obrotu, czyli zagrać za łączną stawkę 50 zł. Kurs każdego z zawartych zakładów w ramach obrotu nie może być niższy niż 2.00. Aby założyć konto na stronie Totolotek, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w dostępny na tej stronie baner. 

Bukmacher - Totolotek
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Freebet u pozostałych bukmacherów - poradniki

Rejestracja na stronie Betfan

Betfan - rejestracja konta

Aby skorzystać z oferty powitalnej i dla stałych graczy na Betfan, trzeba najpierw założyć konto na stronie bukmachera. Poniżej opisujemy, jak to zrobić. 

Konto tymczasowe na Betfan

Założenie konta tymczasowego na Betfan pozwala na zawieranie zakładów i skorzystanie z bonusów tego bukmachera. Aby to zrobić, trzeba mieć ukończone 18 lat i podać podstawowe dane personalne oraz wybrać dane do konta. Ten proces powinien zająć najwyżej kilka minut. 

Bukmacher Betfan
Kod bonusowy: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Konto stałe na Betfan

Dopiero posiadanie konta stałego pozwala na skorzystanie z pełnej oferty na stronie Betfan i wypłacać środki z konta depozytowego na konto bankowe. Aby ukończyć proces rejestracji, trzeba podać aktualny numer rachunku bankowego oraz wysłać wyraźne fotografie dwóch stron dowodu tożsamości. Takie procedury obowiązują przy weryfikacji konta na stronach wszystkich legalnych bukmacherów działających w Polsce. 

Betfan - informacje o bukmacherze

Promocje bukmacherskie - Betfan

Betfan to firma bukmacherska działająca na polskim rynku zakładów wzajemnych od niedawna, bo 2018 roku. Jej siedziba mieści się w Warszawie przy al. Jerozolimskich 96. 

Twarzą bukmachera jest popularny były strongman, a aktualnie zawodnik MMA, Mariusz Pudzianowski. To właśnie jego pseudonimem nazwany został bonus 100% od depozytu do 3000 zł, czyli “Pakiet Pudziana”, który jeszcze niedawno bukmacher miał w swojej ofercie. 

Kapitał zakładowy bukmachera Betfan wynosi 2 000 000 zł. 

Betfan - bonusy i promocje

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK; E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019;

TYLKO U NAS

Nowi gracze z Meczyki.pl otrzymują dwie oferty bonusowe na start w Betfan. Zakład bez ryzyka 600 PLN oraz bonus 1000 PLN od drugiej wpłaty.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN