STS Freebet bez depozytu. Darmowy zakład

1660 PLN 

 • 100 PLN zakład bez ryzyka 

 • 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat

 • 60 PLN bonus za wykonanie zadań 

MECZYKI
Dodał: Seweryn Krauze,23 Sty 2023 | 10:21

STS Freebet bez depozytu nie jest obecnie dostępny w ofercie bukmachera. Nie jest wykluczone, że STS freebet pojawi się w przyszłości, ale póki co bukmacher przygotował inny pakiet bonusów powitalnych. Z naszego artykułu dowiecie się, na jakie bonusy można liczyć po założeniu konta, a także poznacie promocje oferowane stałym graczom. Co więcej, przeprowadzimy Was też przez proces rejestracji oraz wpłat i wypłat.

STS freebet - darmowy zakład bez depozytu - czym jest?

Freebet, jak sama nazwa wskazuje, to po prostu darmowy zakład, nie wymagający od gracza inwestowania własnych środków. Bukmacher za samą rejestrację konta przelewa wówczas na konto użytkownika obowiązującą w promocji stawkę, za którą można zawierać zakłady. Niektórzy bukmacherzy w Polsce wymagają postawienia całego freebetu na raz, inni pozwalają dzielić kwotę na kilka mniejszych kuponów.

Oczywiście otrzymanych środków nie możemy od razu wypłacić. Czasami wystarczy po prostu zagrać, a z ewentualną wygraną można robić co się chce, ale bywa i tak, że konieczne jest jeszcze dokonanie określonego obrotu, by pieniądze z konta bonusowego powędrowały na konto główne, co umożliwi ich wypłatę.

STS Freebet - darmowy zakład bez depozytu

STS darmowy zakład bez wpłaty własnej nie jest obecnie dostępny u bukmachera. Przez długi czas STS freebet miał w ofercie, co daje szanse na to, że ten rodzaj bonusu powróci w przyszłości. W tym momencie można jednak aktywować inne bonusy powitalne, rejestrując się poprzez TEN LINK. Wystarczy podczas zakładania konta wpisać w odpowiednim miejscu kod: “MECZYKI”

Jeśli tylko freebet STS ponownie pojawi się w ofercie powitalnej, z pewnością o tym napiszemy. Darmowy zakład STS może natomiast znaleźć się w każdej chwili wśród bonusów dla wszystkich graczy. Czasowe promocje zmieniają się u bukmacherów dość często, np. w związku z ważnymi wydarzeniami sportowymi. STS freebet może wówczas przygotować w ramach jednej z akcji specjalnych. 

STS kod promocyjny

Pozostałe bonusy u bukmachera STS

Freebet STS nie jest obecnie dostępny, ale bukmacher przygotował dla nowych graczy inne bonusy powitalne o wartości 1660 zł. W skład oferty na start wchodzą takie promocje jak zakład bez ryzyka czy bonus od trzech wpłat na konto depozytowe. Ponadto można uzyskać bonus za wykonanie zadań. STS nie zapomina także o wszystkich klientach, bez względu na rejestrację.

Cashback STS 100 PLN

Cashback, nazywany także zakładem bez ryzyka, umożliwia graczowi zawarcie pierwszego zakładu bez możliwości natychmiastowej utraty środków na niego przeznaczonych. Mówiąc wprost, jeśli debiutancki kupon okaże się wygrany - pieniądze należą do nas. Jeśli natomiast nie - STS zwraca postawioną kwotę, maksymalnie do 100 zł. Aby skorzystać z promocji, podczas rejestracji należy wpisać w przeznaczonym do tego polu kod: “MECZYKI”.

Warto jednak pamiętać o obowiązkowym podatku 12%. Jeśli więc chcemy w pełni wykorzystać cashback, czyli otrzymać w przypadku niepowodzenia 100 zł, musimy zagrać dokładnie za 113.64 zł.

STS wymaga obrotu bonusem dwukrotnie po kursie minimalnym 1.91. Do obrotu środkami bonusowymi wliczają się wyłącznie wygrane kupony.

Bonus od pierwszy trzech wpłat do 1500 PLN

Kolejna część oferty powitalnej. Bonus od depozytu umożliwia uzyskanie bonusu od trzech pierwszych wpłat na konto. Aby móc z promocji skorzystać od drugiego i trzeciego depozytu, podczas rejestracji należy zaakceptować bonus. Bonus od pierwszej wpłaty zostanie przyznany automatycznie. Jak wygląda to szczegółowo? W przypadku pierwszej wpłaty gracz otrzyma 100% bonusu do 300 zł, przy drugiej wpłacie 50% do 500 zł, a przy trzeciej 50% wpłaty do 700 zł. W sumie można uzyskać 1500 zł. 

Wiadomo, otrzymanej kwoty nie możemy od razu wypłacić. Wcześniej musimy dokonać dwukrotnego obrotu, aby zgromadzone na koncie bonusowym środki przeszły na saldo główne. Jeśli więc nasz bonus wyniesie 200 zł, musimy zagrać łącznie za 400 zł, by móc przelać pieniądze na konto bankowe. 

Do obrotu zaliczają się wyłącznie zakłady wygrane o kursie nie niższym niż 1.91. Mogą to być kupony pojedyncze i akumulowane, ale nie bezpieczne, systemowe oraz wypłacone dzięki funkcji cash-out. Warunki obrotu są takie same w przypadku każdego z trzech bonusów od depozytu. Przy drugim i trzecim bonusie czas na wykonanie obrotu to 90 dni.

Należy także pamiętać, że po wpłacie depozytu za który otrzymamy bonus, należy również zagrać za środki z konta depozytowe za sumę stawek równą wysokości przyznanego bonusu. Kurs minimalny kuponów to 1.85. Wpłacone kwoty powyżej przyznanego bonusu nie podlegają tej zasadzie.

Bonus za wykonanie zadań o wartości 60 PLN

W pakiecie powitalnym znalazł się bonus za wykonanie sześciu zadań przygotowanych od bukmachera. Jeśli gracz zdoła dokonać tego w ciągu 30 dni od rejestracji, wówczas otrzyma bonus w wysokości 60 zł. Zadania uzależnione są od pierwszych trzech wpłat na konto. Po każdej z nich uwalniane są dwa zadania do wykonania. Wszystkie dotyczą typowania kuponów, które muszą spełniać określone regulaminem promocji warunki. Dopiero wykonanie sześciu zadań pozwala uzyskać bonus. 

Po pierwszej wpłacie gracz otrzymuje do wykonania: wytypowanie zakładu w aplikacji mobilnej oraz wytypowanie zakładu z min. 1 zdarzeniem z oferty prematch. Po drugiej wpłacie: wytypowanie zakładu z oferty na żywo, a także kuponu z min. 1 zdarzeniem z kategorii Betgames. Trzecia wpłata uwalnia ostatnie dwa zadania: wysłanie kuponu zawierającego min. 1 zdarzenie z esportu oraz kuponu z min. 1 zdarzeniem na sporty wirtualne. Każde z sześciu zadań (sześciu kuponów) powinno mieć stawkę nie mniejszą niż 15 zł, a kurs kuponu to 1.91 lub więcej.

Zakłady zaliczane do wykonania każdego z zadań powinny być typowane ze środków własnych. Po prawidłowym wykonaniu sześciu zadań bonus STS w wysokości 60 zł trafi na konto bonusowe. Gracz ma 90 dni na dokonanie obrotu bonusem. Bonus należy obrócić dwukrotnie, na kuponach o kursie 1.91 lub wyższym.

Freebety u pozostałych bukmacherów:

Bonusy dla wszystkich graczy w STS

Choć freebet STS nie jest obecnie dostępny w pakiecie powitalnym, to może on pojawiać w cyklicznej ofercie bonusów dla wszystkich. Poniżej opisujemy jakie bonusy, teraz lub w przeszłości, były dostępne w ofercie niezależnej od rejestracji konta u bukmachera. 

Ekstra 30 PLN (bonus pojawia się cyklicznie)

Przechodzimy do promocji dla stałych graczy, bo i oni nie mogą czuć się w STS poszkodowani. Ekstra 30 PLN to coś dla najbardziej aktywnych typerów, którzy w trakcie całego tygodnia (od 1.00 w poniedziałek do 23.59 w niedzielę) przeznaczyli na swoje zakłady przynajmniej 200 zł. Jeśli ktoś tego dokonał, otrzyma od STS 30 zł na swoje konto bonusowe.

Warto jednak pamiętać, że do koniecznego uzbierania zakładów zagranych za 200 zł nie będzie wliczał się każdy kupon. Kurs minimalny musi bowiem wynieść w tym przypadku 1.85. Co więcej, z promocji wyłączone są zakłady z Hitu Dnia i Superoferty, a także kupony na MaxiKombi, Sporty Wirtualne, Bet Games, anulowane, zagrane za bonusowe środki, wypłacone dzięki funkcji cash-out oraz systemowe.

Jeśli gracz spełnił powyższe warunki, w ciągu siedmiu dni od zakończenia danego tygodnia otrzyma swoje Ekstra 30 PLN. Do wspomnianych już 200 zł, za które trzeba zagrać, wliczają się zarówno zakłady wygrane, jak i przegrane.

Po otrzymaniu od STS bonusu, środki te należy jeszcze dwukrotnie obrócić, po kursie nie mniejszym niż 1.91. Żeby zebrana kwota zasiliła więc saldo główne gracza, konieczne jest zagranie za łącznie 60 zł. W tym przypadku do obrotu wliczają się już wyłącznie stawki zakładów wygranych.

Cztery kupony, jeden gratis (bonus pojawia się cyklicznie)

Kolejna propozycja dla stałych graczy, którzy są w STS całkiem aktywni. Jeśli bowiem w ciągu tygodnia, od poniedziałku do niedzieli, użytkownik postawi cztery kupony za 11 zł, otrzyma bonus właśnie w takiej wysokości. Nieważne, ile zdarzeń znajdzie się w zakładzie, ale kurs całego kuponu nie może być niższy niż 1.85. 

Warto wspomnieć, że do promocji nie wliczają się zakłady nierozliczone, anulowane, wypłacone za pomocą opcji cash-out, systemowe, składające się ze zdarzeń z Hitu Dnia lub Superoferty, a także zawierane dzięki środkom bonusowym.

Jeśli gracz spełni wszystkie konieczne warunki, dostanie od STS 11 zł, które trafi na saldo bonusowe w ciągu pięciu dni po ukończeniu danego etapu, a więc w tym przypadku tygodnia. Otrzymane środki trzeba jeszcze odpowiednio obrócić. Przynajmniej dwukrotnie, po kursie minimalnym 1.91. Łącznie należy więc zagrać za 22 zł, by odblokować możliwość wypłaty pieniędzy z bonusu. 

Pamiętajmy, że do obrotu zaliczają się wyłącznie stawki z zakładów wygranych.

Zaproś kumpla

Twój znajomy też ma zamiar zacząć obstawiać w STS? Możesz na tym skorzystać. Jeśli kolega zarejestruje się z Twojego polecenia, Ty otrzymasz bonus w wysokości 50 zł.

W jaki sposób to zrobić? Już tłumaczymy. Wystarczy wejść w zakładkę “moje konto”, a następnie zaprosić znajomego przy pomocy Facebooka albo wiadomości e-mail. Inną możliwością jest wygenerowanie specjalnego linka rejestracyjnego.

Ale to nie jedyny krok, jaki należy wykonać, by otrzymać wspomniany bonus. Nasz znajomy musi po rejestracji wpłacić na swoje konto przynajmniej 50 zł, po czym kwotę tę obrócić dwa razy. W praktyce powinien więc zagrać za 100 zł. Na każdym z kuponów zaliczanych do opisanego obrotu musi znaleźć się przynajmniej jedno zdarzenie o kursie minimalnym 1.50.

Jeśli znajomemu uda się tego dokonać, polecający dostanie od STS specjalny voucher, który będzie mógł wymienić na bonus. Otrzymane w ten sposób 50 zł też trzeba jeszcze obrócić. Także dwukrotnie, po kursie każdego kuponu nie mniejszym niż 1.91. By dany zakład wliczał się do obrotu, musi być wygrany.

Sprawdź kody promocyjne:

Darmowe zakłady freebet u innych bukmacherów

STS nie jest jedynym legalnym polskim bukmacherem, który oferuje nowym graczom darmowy zakład. Znajdziemy go także w ofercie kilku innych firm.

Freebet Fortuna 35 PLN (20 PLN + 15 PLN)

Zakłady bukmacherskie Fortuna oferują za rejestrację darmowy zakład w wysokości 20 zł. Aby móc z tej promocji skorzystać, wystarczy kliknąć w ten LINK lub poniższy baner, a następnie założyć swoje konto gracza. Po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto można uzyskać drugi darmowy zakład, tym razem o wartości 15 zł.

Fortuna kod promocyjny

Fortuna freebet przyznaje w postaci punktów FKP, które jednak bez problemu można zamienić na zakłady. Piszemy w liczbie mnogiej, bo bukmacher nie stawia w tym względzie ograniczeń. Otrzymane 20 zł + 15 zł można przeznaczyć na dwa kupony, ale można też podzielić je na kilka mniejszych. To już decyzja gracza. 

Promocja ta nie wiąże się z koniecznością dokonywania jakiegokolwiek obrotu. 

W ofercie startowej na Fortuna można skorzystać jeszcze z innego powitalnego bonusu: cashbacka, czyli zwrotów bez ryzyka (x3) o łącznej wartości 600 zł. To również bonus bez obrotu.

Proces rejestracji na stronie STS

Gracze mają dwie opcje rejestracji w STS. Mogą założyć konto tymczasowe lub stałe.

STS kod promocyjny - rejestracja konta z kodem

Konto tymczasowe

Taki rodzaj konta można założyć bardzo szybko, podając podczas rejestracji jedynie podstawowe dane. W przypadku konta tymczasowego można wpłacać środki oraz zawierać zakłady, ale niemożliwa będzie jakakolwiek wypłata zgromadzonego depozytu. Ponadto obowiązywać będą nas limity - suma stawek nie może wówczas przekroczyć 5000 zł.

Konto stardardowe (stałe)

By zyskać pełnie możliwości u bukmachera STS, należy przejść pełną rejestrację, a więc uzupełnić nieco więcej danych (m.in. podać numer rachunku bankowego) oraz przede wszystkim - przesłać bukmacherowi skany obu stron dokumentu tożsamości. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, będziemy mogli grać bez wspomnianego wyżej limitu, i co najważniejsze - bez problemu wypłacać zgromadzone pieniądze na konto bankowe.

STS aplikacja mobilna

Aby ułatwić sobie stawianie zakładów, użytkownik może także korzystać z aplikacji mobilnej STS. Aby ją pobrać, należy wejść z poziomu przeglądarki na telefonie na stronę www.mobile.sts.pl. 

Jakie funkcje znajdziemy w samej aplikacji? Wśród jej zalet sam bukmacher wymienia chociażby: zawieranie szybkich zakładów, cash-out, bonusy, statystyki, transmisje, zakłady bezpieczne, powiadomienia czy możliwość logowania za pomocą odcisku palca lub skanu twarzy. 

Aplikacja mobilna to na pewno spore ułatwienie. Można bowiem wówczas zawierać zakłady niemal w każdym miejscu i o każdej porze. Wystarczy telefon z dostępem do internetu.

Wpłaty i wypłaty STS

To, co z pewnością także interesuje wszystkich graczy, to kwestia wpłat i wypłat w STS. Przybliżymy więc Wam ten proces.

STS metody płatności

Wpłaty

Wpłat środków na swoje konto w STS można dokonywać na wiele sposobów. Bukmacher oferuje powiem następujące opcje:

 • Internetowy system płatności DotPay - obsługa banków oraz PaySafeCard
 • Internetowy system płatności PayU - obsługa banków oraz transakcji BLIK
 • Internetowy system płatności TPay - obsługa tradycyjnych przelewów z rachunku
 • Elektroniczny portfel Skrill
 • Elektroniczny portfel Neteller
 • Karta kredytowa Mastercard lub Visa
 • Karta debetowa Mastercard lub Visa
 • Gotówka w jednym z kilkuset punktów stacjonarnych - lokali naziemnych STS

Wszystkie powyższe sposoby wpłaty są pozbawione jakiejkolwiek prowizji. Przy większości z nich minimalna wpłata wynosi 1 zł. STS obsługuje aż 26 banków.

Wypłaty

STS może się pochwalić błyskawicznymi wypłatami do 12 banków, takich jak

 • mBank
 • PKO BP
 • Pekao SA
 • Millennium
 • Santander
 • Alior Bank
 • ING Bank Śląski
 • Inteligo
 • T-Mobile Usługi Bankowe
 • Getin Bank
 • Noble Bank
 • BGŻ BNP Paribas

W przypadku pozostałych banków, wypłata środków może zostać zaksięgowana na koncie najpóźniej 1-2 dni po jej zleceniu.

Wypłaty dzięki funkcji STSPay są całkowicie bezpieczne, realizowane 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodni, a średni czas oczekiwania na pieniądze to 15 minut.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

STS - informacje o bukmacherze

Bukmacher STS, a uściślając Star-Typ Sport powstał w 1997 roku, początkowo prowadząc swoją działalność jedynie w punktach stacjonarnych, których dziś jest już ponad 400 na terenie całej Polski. Firma zatrudnia w tym momencie ponad 1500 osób.

STS informacje

STS współpracuje z wieloma klubami i rozgrywkami. Na ten moment to oficjalny sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej. Na liście zespołów związanych z tym bukmacherem znaleźć można też Lecha Poznań, Koronę Kielce, Górnik Zabrze, Cracovię, Jagiellonię Białystok, Pogoń Szczecin, Zagłębie Lubin, PGE Vive Kielce, Anwil Włocławek i Asseco Resovię Rzeszów. Co więcej, STS sponsoruje też siatkarską Plus Ligę.

Dziś firma działa już nie tylko w Polsce, ale też w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino, Gibraltarze, na Islandii, Malcie oraz Łotwie. 

STS współpracuje z wieloma znanymi ludźmi ze środowiska sportu. Aktualnie twarzą firmy jest Peter Schmeichel, niegdyś legendarny bramkarz reprezentacji Danii i Manchesteru United, który ma zresztą polskie korzenie.

Wybrane kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020