Freebet STS 29 PLN bez depozytu. Darmowy zakład bez wpłaty własnej u bukmachera STS

Freebet STS 29 PLN bez depozytu. Darmowy zakład bez wpłaty własnej u bukmachera STS
sts.pl / meczyki.pl
Autor: Seweryn Krauze27 paź 2020 | 10:30
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Dobra wiadomość dla graczy, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z zakładami STS. Bukmacher proponuje im bowiem darmowy zakład o wartości 29 zł, a to nie jedyna promocja w ofercie powitalnej. Z naszego artykułu dowiecie się, jak otrzymać STS freebet bez depozytu, na jakie jeszcze bonusy można liczyć po założeniu konta, a także poznacie promocje oferowane stałym graczom. Co więcej, przeprowadzimy Was też przez proces rejestracji oraz wpłat i wypłat.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Na czym polega freebet?
 2. STS bonus - darmowy zakład (Freebet 29 zł)
 3. STS - pozostałe bonusy
 4. Freebety u innych bukmacherów
 5. Freebet u pozostałych bukmacherów - poradniki
 6. STS - rejestracja konta
 7. STS - aplikacja mobilna
 8. STS - metody płatności
 9. STS - Informacje o bukmacherze

Czym jest freebet, darmowy zakład bez wpłaty własnej?

Freebet, jak sama nazwa wskazuje, to po prostu darmowy zakład, nie wymagający od gracza inwestowania własnych środków. Bukmacher za samą rejestrację konta przelewa wówczas na konto użytkownika obowiązującą w promocji stawkę, za którą można zawierać zakłady. Niektórzy bukmacherzy wymagają postawienia całego freebetu na raz, inni pozwalają dzielić kwotę na kilka mniejszych kuponów.

Oczywiście otrzymanych środków nie możemy od razu wypłacić. Czasami wystarczy po prostu zagrać, a z ewentualną wygraną można robić co się chce, ale bywa i tak, że konieczne jest jeszcze dokonanie określonego obrotu, by pieniądze z konta bonusowego powędrowały na konto główne, co umożliwi ich wypłatę.

STS Freebet bez depozytu 29 PLN

Bukmacher STS - Bonus Freebet STS - Bonus STS

STS darmowy zakład bez wpłaty własnej oferuje nowym graczom, w postaci 29 zł na grę. Wystarczy podczas zakładania konta wpisać w odpowiednim miejscu kod: “MEGABONUS”. Co ważne, nie musimy przeznaczać całej kwoty na jeden zakład. Bez problemu możemy zawrzeć kilka mniejszych kuponów.

Aby jednak otrzymany od STS freebet bez depozytu można było wypłacić, wcześniej należy dokonać trzykrotnego obrotu. W praktyce oznacza to więc zagranie za minimum 87 zł, by zebrane środki mogły być przelane na konto bankowe. 

Co więcej, by dany zakład liczył się do obrotu, jego kurs nie może być niższy niż 1.91.

Pozostałe bonusy u bukmachera STS

Ale Freebet STS to nie jedyny bonus, jaki bukmacher przygotował dla nowych graczy. W skład oferty powitalnej wchodzą także dwie inne promocje, a STS nie zapomina również o swoich stałych graczach, dla których ma kilka propozycji.

Cashback STS 231 PLN

Bukmacher STS - Bonus Cashback STS - Bonus STS

Cashback, nazywany także zakładem bez ryzyka, umożliwia graczowi zawarcie pierwszego zakładu bez możliwości natychmiastowej utraty środków na niego przeznaczonych. Mówiąc wprost, jeśli debiutancki kupon okaże się wygrany - pieniądze należą do nas. Jeśli natomiast nie - STS zwraca postawioną kwotę, maksymalnie do 231 zł. Aby skorzystać z promocji, podczas rejestracji należy wpisać w przeznaczonym do tego polu kod: “MEGABONUS”.

Warto jednak pamiętać o obowiązkowym podatku 12%. Jeśli więc chcemy w pełni wykorzystać cashback, czyli otrzymać w przypadku niepowodzenia 31 zł, musimy zagrać dokładnie za 35.23 zł.

STS nie oczekuje obrotu zwróconych środków. Gracz sam może zdecydować, czy chce te pieniądze wypłacić, czy może jednak przeznaczyć na kolejne zakłady.

Bonus od pierwszej wpłaty (bonus od depozytu 1200 zł)

Bukmacher STS - Bonus od pierwszej wpłaty STS - Bonus STS

No i trzecia część oferty powitalnej. Bonus od depozytu umożliwia podwojenie kwoty, którą zdecydujemy się wpłacić po założeniu konta. Aby móc z promocji skorzystać, podczas rejestracji należy zaznaczyć opcję “chcę otrzymać swój bonus startowy”. Warto pamiętać, że STS może przyznać nam maksymalnie 1200 zł. Jeśli więc tyle wpłacimy, łącznie będziemy mieć aż 2400 zł na grę. Oczywiście bonus obowiązuje też przy mniejszych depozytach.

Wiadomo, otrzymanej kwoty nie możemy od razu wypłacić. Wcześniej musimy dokonać trzykrotnego obrotu, by zgromadzone na koncie bonusowym środki przeszły na saldo główne. Jeśli więc nasz pierwszy depozyt wyniesie 200 zł, musimy zagrać łącznie za 600 zł, by móc przelać pieniądze na konto bankowe.

Do obrotu zaliczają się wyłącznie zakłady o kursie nie niższym niż 1.91. Mogą to być kupony pojedyncze i akumulowane, ale nie bezpieczne, systemowe oraz wypłacone dzięki funkcji cash-out.

Ekstra 30 PLN

Przechodzimy do promocji dla stałych graczy, bo i oni nie mogą czuć się w STS poszkodowani. Ekstra 30 PLN to coś dla najbardziej aktywnych typerów, którzy w trakcie całego tygodnia (od 1.00 w poniedziałek do 23.59 w niedzielę) przeznaczyli na swoje zakłady przynajmniej 200 zł. Jeśli ktoś tego dokonał, otrzyma od STS 30 zł na swoje konto bonusowe.

Warto jednak pamiętać, że do koniecznego uzbierania zakładów zagranych za 200 zł nie będzie wliczał się każdy kupon. Kurs minimalny musi bowiem wynieść w tym przypadku 1.85. Co więcej, z promocji wyłączone zakłady z Hitu Dnia i Superoferty, a także kupony na MaxiKombi, Sporty Wirtualne, Bet Games, anulowane, zagrane za bonusowe środki, wypłacone dzięki funkcji cash-out oraz systemowe.

Jeśli gracz spełnił powyższe warunki, w ciągu siedmiu dni od zakończenia danego tygodnia otrzyma swoje Ekstra 30 PLN. Do wspomnianych już 200 zł, za które trzeba zagrać, wliczają się zarówno zakłady wygrane, jak i przegrane.

Po otrzymaniu od STS bonusu, środki te należy jeszcze trzykrotnie obrócić, po kursie nie mniejszym niż 1.91. Żeby zebrana kwota zasiliła więc saldo główne gracza, konieczne jest zagranie za łącznie 90 zł. W tym przypadku do obrotu wliczają się już wyłącznie stawki zakładów wygranych. 

Cztery kupony, jeden gratis

Kolejna propozycja dla stałych graczy, którzy są w STS całkiem aktywni. Jeśli bowiemy w ciągu tygodnia, od poniedziałku do niedzieli, użytkownik postawi cztery kupony za 11 zł, otrzyma bonus właśnie w takiej wysokości. Nieważne, ile zdarzeń znajdzie się w zakładzie, ale kurs całego kuponu nie może być niższy niż 1.85

Warto wspomnieć, że do promocji nie wliczają się zakłady nierozliczone, anulowane, wypłacone za pomocą opcji cash-out, systemowe, składające się ze zdarzeń z Hitu Dnia lub Superoferty, a także zawierane dzięki środkom bonusowym.

Jeśli gracz spełni wszystkie konieczne warunki, dostanie od STS 11 zł, które trafi na saldo bonusowe w ciągu pięciu dni po ukończeniu danego etapu, a więc w tym przypadku tygodnia. Otrzymane środki trzeba jeszcze odpowiednio obrócić. Przynajmniej trzykrotnie, po kursie minimalnym 1.91. Łącznie należy więc zagrać za 33 zł, by odblokować możliwość wypłaty pieniędzy z bonusu. 

Pamiętajmy, że do obrotu zaliczają się wyłącznie stawki z zakładów wygranych.

Zaproś kumpla

Twój znajomy też ma zamiar zacząć obstawiać w STS? Możesz na tym skorzystać. Jeśli kolega zarejestruje się z Twojego polecenia, Ty otrzymasz bonus w wysokości 50 zł.

W jaki sposób to zrobić? Już tłumaczymy. Wystarczy wejść w zakładkę “moje konto”, a następnie zaprosić znajomego przy pomocy Facebooka albo wiadomości e-mail. Inną możliwością jest wygenerowanie specjalnego linka rejestracyjnego.

Ale to nie jedyny krok, jaki należy wykonać, by otrzymać wspomniany bonus. Nasz znajomy musi po rejestracji wpłacić na swoje konto przynajmniej 50 zł, po czym kwotę tę obrócić trzy razy. W praktyce powinien więc zagrać za 150 zł. Na każdym z kuponów zaliczanych do opisanego obrotu musi znaleźć się przynajmniej jedno zdarzenie o kursie minimalnym 1.50.

Jeśli znajomemu uda się tego dokonać, polecający dostanie od STS specjalny voucher, który będzie mógł wymienić na bonus. Otrzymane w ten sposób 50 zł też trzeba jeszcze obrócić. Także trzykrotnie, po kursie każdego kuponu nie mniejszym niż 1.91. By dany zakład wliczał się do obrotu, musi być wygrany.

Darmowe zakłady freebet u innych bukmacherów

STS nie jest jedyny legalnym polskim bukmacherem, który oferuje nowym graczom darmowy zakład. Znajdziemy go także w ofercie kilku innych firm.

Freebet Fortuna 20 PLN

Zakłady bukmacherskie Fortuna oferują za rejestrację darmowy zakład w wysokości 20 zł. Aby móc z tej promocji skorzystać, wystarczy kliknąć w ten LINK lub poniższy baner, a następnie założyć swoje konto gracza. 

Bukmacher Fortuna
KOD PROMOCYJNY UZUPEŁNIA SIĘ AUTOMATYCZNIE

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Fortuna freebet przyznaje w postaci 2800 punktów FKP, które jednak bez problemu można zamienić na zakłady. Piszemy w liczbie mnogiej, bo bukmacher nie stawia w tym względzie ograniczeń. Otrzymane 20 zł można przeznaczyć na jeden kupon, ale można też podzielić je na kilka mniejszych. To już decyzja gracza. 

Promocja ta nie wiąże się z koniecznością dokonywania jakiegokolwiek obrotu. 

W ofercie startowej na Fortuna można skorzystać jeszcze z dwóch powitalnych bonusów: cashbacka, czyli zwrotu, w przypadku przegrania pierwszego zakładu do 210 zł (aby otrzymać pełny zwrot, należy zawrzeć zakład za 227 zł i zaakceptować bonus najpóźniej 3 dni po rejestracji w sekcji "Nowe bonusy" przy pierwszym zalogowaniu) oraz bonusu od pierwszego depozytu do 2000 zł

Freebet u pozostałych bukmacherów - poradniki

Proces rejestracji na stronie STS

STS - rejestracja konta

Gracze mają dwie opcje rejestracji w STS. Mogą założyć konto tymczasowe lub stałe. 

Konto tymczasowe

Taki rodzaj konta można założyć bardzo szybko, podając podczas rejestracji jedynie podstawowe dane. W przypadku konta tymczasowego można wpłacać środki oraz zawierać zakłady, ale niemożliwa będzie jakakolwiek wypłata zgromadzonego depozytu. Ponadto obowiązywać będą nas limity - suma stawek nie może wówczas przekroczyć 5000 zł.

Konto stardardowe (stałe)

By zyskać pełnie możliwości u bukmachera STS, należy przejść pełną rejestrację, a więc uzupełnić nieco więcej danych (m.in. podać numer rachunku bankowego) oraz przede wszystkim - przesłać bukmacherowi skany obu stron dokumentu tożsamości. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, będziemy mogli grać bez wspomnianego wyżej limitu, i co najważniejsze - bez problemu wypłacać zgromadzone pieniądze na konto bankowe.

STS aplikacja mobilna

Aby ułatwić sobie stawianie zakładów, użytkownik może także korzystać z aplikacji mobilnej STS. Aby ją pobrać, należy wejść z poziomu przeglądarki na telefonie na stronę www.mobile.sts.pl. 

Jakie funkcje znajdziemy w samej aplikacji? Wśród jej zalet sam bukmacher wymienia chociażby: zawieranie szybkich zakładów, cash-out, bonusy, statystyki, transmisje, zakłady bezpieczne, powiadomienia czy możliwość logowania za pomocą odcisku palca lub skanu twarzy. 

Aplikacja mobilna to na pewno spore ułatwienie. Można bowiem wówczas zawierać zakłady niemal w każdym miejscu i o każdej porze. Wystarczy telefon z dostępem do internetu.

Wpłaty i wypłaty STS

STS - wpłaty i wypłaty - metody płatności

To, co z pewnością także interesuje wszystkich graczy, to kwestia wpłat i wypłat w STS. Przybliżymy więc Wam ten proces. 

Wpłaty

Wpłat środków na swoje konto w STS można dokonywać na wiele sposobów. Bukmacher oferuje powiem następujące opcje:

 • Internetowy system płatności DotPay - obsługa banków oraz PaySafeCard
 • Internetowy system płatności PayU - obsługa banków oraz transakcji BLIK
 • Internetowy system płatności TPay - obsługa tradycyjnych przelewów z rachunku
 • Elektroniczny portfel Skrill
 • Elektroniczny portfel Neteller
 • Karta kredytowa Mastercard lub Visa
 • Karta debetowa Mastercard lub Visa
 • Gotówka w jednym z kilkuset punktów stacjonarnych - lokali naziemnych STS

Wszystkie powyższe sposoby wpłaty są pozbawione jakiejkolwiek prowizji. Przy większości z nich minimalna wpłata wynosi 1 zł. STS obsługuje aż 26 banków.

Wypłaty

STS może się pochwalić błyskawicznymi wypłatami do 12 banków, takich jak

 • mBank
 • PKO BP
 • Pekao SA
 • Millennium
 • Santander
 • Alior Bank
 • ING Bank Śląski
 • Inteligo
 • T-Mobile Usługi Bankowe
 • Getin Bank
 • Noble Bank
 • BGŻ BNP Paribas

W przypadku pozostałych banków, wypłata środków może zostać zaksięgowana na koncie najpóźniej 1-2 dni po jej zleceniu.

Wypłaty dzięki funkcji STSPay są całkowicie bezpieczne, realizowane 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodni, a średni czas oczekiwania na pieniądze to 15 minut.

STS - informacje o bukmacherze

STS - informacje o bukmacherze

Bukmacher STS, a uściślając Star-Typ Sport powstał w 1997 roku, początkowo prowadząc swoją działalność jedynie w punktach stacjonarnych, których dziś jest już ponad 400 na terenie całej Polski. Firma zatrudnia w tym momencie ponad 1500 osób.

STS współpracuje z wieloma klubami i rozgrywkami. Na ten moment to oficjalny sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej. Na liście zespołów związanych z tym bukmacherem znaleźć można też Lecha Poznań, Koronę Kielce, Górnik Zabrze, Cracovię, Jagiellonię Białystok, Pogoń Szczecin, Zagłębie Lubin, PGE Vive Kielce, Anwil Włocławek i Asseco Resovię Rzeszów. Co więcej, STS sponsoruje też siatkarską Plus Ligę.

Dziś firma działa już nie tylko w Polsce, ale też w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino, Gibraltarze, na Islandii, Malcie oraz Łotwie. 

STS współpracuje z wieloma znanymi ludźmi ze środowiska sportu. Aktualnie twarzą firmy jest Peter Schmeichel, niegdyś legendarny bramkarz reprezentacji Danii i Manchesteru United, który ma zresztą polskie korzenie. 

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

550 PLN

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start