LVBet Freebet. Darmowy zakład

Bonus 2020 PLN

 • 2000 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat

 • 20 PLN darmowy zakład

 • 33 dni gry bez podatku!

Dodał: Seweryn Krauze,15 Lut 2023 | 15:55
Gracze, którzy postanowią założyć nowe konto u bukmachera LVBet, mogą liczyć na różne bonusy powitalne o łącznej wartości 2020 zł, m.in. LVBet freebet w wysokości 20 zł. W tym tekście wymieniamy bonusy dostępne na LVBet - freebet i inne promocje - i tłumaczymy ich warunki. Podajemy także przykłady freebetów u innych bukmacherów działających na polskim rynku zakładów wzajemnych. Opiszemy również, jak przejść przez proces rejestracji oraz jak wyglądają wpłaty i wypłaty na LVBet.

LVBet freebet - darmowy zakład bez depozytu - czym jest?

Freebet to nic innego jak darmowy zakład, czyli środki od bukmachera na grę. Jak to działa? Bukmacher przekazuje klientowi kwotę określoną w promocji, a ten może wykorzystać ją na wybrany zakład. Gra za bonus odbywa się bez wkładu własnego, ale niekiedy do otrzymania darmowego zakładu konieczny jest depozyt na wskazaną przez bukmachera sumę. Poniżej wyjaśniamy, jak wygląda ta sytuacja, jeśli chodzi o LVBet freebet. Trzeba pamiętać, że u każdego bukmachera panują inne warunki obrotu freebetem, które dokładnie opiszemy w dalszej części artykułu.
LVBet kod promocyjny

LVBet freebet - darmowy zakład bez depozytu

Freebet LVBet znajduje się aktualnie w ofercie powitalnej na stronie bukmachera. Taki bonus pozwala na zawarcie darmowego zakładu, bez konieczności wpłaty środków własnych na konto użytkownika. 
Skorzystanie z oferty freebet LVBet umożliwia przy pełnej rejestracji. W jaki sposób? Otóż na etapie wpisywania danych podczas zakładania konta trzeba zaznaczyć opcję, która pozwoli wykorzystać darmowy zakład, czyli zakład bez depozytu. 
Co ważne, darmowy zakład LVbet zostanie przyznany wyłącznie przy pełnej rejestracji konta. To oznacza, że konto tymczasowe nie uprawnia do uzyskania freebetu. Bonus aktywny będzie przez 30 dni od momentu przyznania.
Jak działa freebet LVBet? Na koncie bonusowym gracza pojawi się 1 zł. Kwota 20 zł uzyskana zostanie poprzez tzw. mnożnik, który można użyć w dowolnej chwili. Mnożnik aktywuje się bezpośrednio podczas tworzenia kuponu. Jeśli dany kupon spełnia wymogi bonusu, to pojawi się możliwości użycia freebetu, w formie mnożnika x20. 
W praktyce oznacza to, że jeśli stworzony przez gracza kupon będzie miał kurs 2.50, to postawiona kwota 1 zł bonusu, przy uruchomieniu mnożnika x20, wygeneruje ewentualną wygraną na poziomie 50 zł minus podatek 12%, czyli razem 44 zł.
Darmowy zakład zadziała wyłącznie przy zakładzie wielokrotnym zawierającym minimum trzy zdarzenia, o łącznym kursie wynoszącym przynajmniej 2.50 i pojedynczym zdarzeniem z kursem 1.25.
Freebet LVBet wymaga obrotu środkami bonusowymi. Wygraną z darmowego kuponu należy obrócić dwukrotnie, po kursie minimalnym 2.0. Dodatkowym wymogiem jest trzydrogowa ścieżka zakładu, a więc typowanie zdarzeń pozwalającym określić wynik na zasadzie 1-X-2. W przypadku zakładów kombi minimum jedno zdarzenie musi pochodzić z sekcji trzydrogowej, jego kurs powinien wynieść co najmniej 1.50, a wartość całkowita kuponu ponownie określona jest jako nie mniej niż 2.0. 
Do obrotu bonusem freebet nie jest zaliczany kupon z wykorzystaną opcją cashout, zakłady anulowane, sporty wirtualne czy kupony systemowe. 
LVBet freebet Wartość
Wartość darmowego zakładu20 PLN
Min. kurs kuponuMin. 3 zdarzenia, kurs kuponu min. 2.50, kurs zdarzenia min. 1.25
Obrót2x, kurs min. 2.00
Czas aktywności bonusu30 dni
Promocja “bonus bez depozytu”, czyli darmowy zakład tzw. freebet LVBet, łączy się z pozostałymi bonusami dla nowych graczy. Skorzystanie z pełnego bonusu powitalnego możliwe jest po rejestracji z TEGO linku.

Freebety u pozostałych bukmacherów:

Pozostałe bonusy u bukmachera LVBet

LVBet bonus od depozytu 2000 PLN

Bukmacher LV Bet przyznaje powitalne bonusy za trzy pierwsze wpłaty. Minimalnie trzeba wpłacić 10 zł w przypadku pierwszego i drugiego depozytu, oraz co najmniej 25 zł przy bonusie za trzecią wpłatę. Przy pierwszej wpłacie otrzymamy bonus od depozytu 100% do 500 zł, przy drugiej – 50% do 600zł. Warunki obrotu w obu przypadkach nieco zmieniają się.
Warunki obrotu pierwszym depozytem:
 • Czterokrotny obrót bonusem i wpłatą
 • Minimalny kurs kuponu 1.75
Warunki obrotu drugim depozytem:
 • Trzykrotny obrót bonusem i wpłatą
 • Minimalny kurs kuponu 1.75
Promocja od trzeciej wpłaty ma wartość 900 zł, ale funkcjonuje na nieco innych zasadach. Jest to bonus z mnożnikiem x25. Maksymalna promocja dostępna jest po wpłacie co najmniej 1800 zł. Każdy kupon z mnożnikiem musi spełnić warunki:
 • Składać się z co najmniej trzech zdarzeń
 • Minimalny kurs całkowity kuponu to 2.50
 • Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.25
Aby skorzystać z promocji od trzeciego depozytu, należy jest obrócić samym depozytem. Trzykrotnie po kursie minimalnym 2.00 lub wyższym, a dla kuponów wielokrotnych kurs zdarzenia to nie mniej niż 1.50. 

LV Kombi Boost

LV Kombi Boost to promocja dla stałych graczy, zwiększająca wygraną w zakładach wielokrotnych. Wysokość bonusu rośnie wprost proporcjonalnie do liczby zdarzeń zawartych na kuponie. Poniżej opiszemy szczegóły związane z tym bonusem. 
 • 3 zdarzenia - boost 2%
 • 4 zdarzenia - boost 5%
 • 5 zdarzeń - boost 8%
 • 6 zdarzeń - boost 11%
 • 7 zdarzeń - boost 15%
 • 8 zdarzeń - boost 20%
 • 9 zdarzeń - boost 25%
 • 10 zdarzeń - boost 30%
 • 11 zdarzeń - boost 35%
 • 12 zdarzeń - boost 40%
 • 13 zdarzeń - boost 50%
 • 14 zdarzeń - boost 60%
 • 15 i więcej zdarzeń - boost 75%
Należy również pamiętać o tym, że w promocji liczą się tylko zakłady podjęte za środki z konta depozytowego.

Gruby Kupon

W ramach tej promocji gracze mogą typować przygotowany przez bukmachera kupon, którego kurs całkowity może być wyższy nawet do 20% w stosunku do oferty regularnej. Kupony są stworzone bezpośrednio przez bukmachera i zawierają typy z jego oferty.
W razie odwołania któregoś ze spotkań zakład zostanie rozliczony jako zwrot na konto gracza.

Varyfikacja LVBet w Ekstraklasie

LVBet zwraca stawkę kuponu przegranego przez decyzję podjętą przez sędziego po wideoweryfikacji w polskiej Ekstraklasie. Gracz, którego zakład spełnia ten warunek, może zwrócić się do bukmachera mailowo, a w ciągu dwóch dni po zakończeniu kolejki Ekstraklasy przyznany zostanie mu bonus w wysokości straconej stawki. Maksymalnie może on wynosić 100 zł.

Promocja dla kibiców drużyn sponsorowanych przez LVBet - Freebet 50 PLN 

LVBet przygotował także akcję promocyjną dla kibiców, posiadających karnet na mecze drużyn, których bukmacher jest sponsorem. Jest to bonus w postaci darmowego zakładu o wartości 50zł i aby go otrzymać, wystarczy wysłać na maila operatora wyraźne zdjęcie swojego karnetu imiennego. 
Z tej promocji skorzystać mogą kibice następujących klubów: Wisła Kraków, Stal Mielec i Śląsk Wrocław.

Sprawdź kody promocyjne:

Darmowe zakłady freebet u innych bukmacherów

LVBet nie jest jedynym bukmacherem działającym w Polsce, który w swojej ofercie powitalnej umieścił darmowy zakład dla nowych graczy. Poniżej wymieniamy i opisujemy freebety znajdujące się w ofercie innych operatorów.

Freebet Fortuna 35 PLN

Zakłady Bukmacherskie Fortuna oferują darmowy zakład o wartości 20zł wszystkim nowym graczom, którzy założą konto po kliknięciu w link znajdujący się na tej stronie (np. TUTAJ). Wspomniana kwota jest przyznawana w postaci 2800 punktów FKP i można zamienić ją na freebet. Klient ma 7 dni od chwili założenia konta, aby skorzystać z darmowego zakładu na stronie Fortuna. Dodatkowy freebet o wartości 15 zł w punktach gracz otrzyma po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto.
Fortuna kod promocyjny

Proces rejestracji na stronie LVBet

Na stronie bukmachera LVBet można założyć konto tymczasowe (rejestracja szybka) oraz stałe (rejestracja pełna). O tym, czym one się różnią i jakie dają możliwości piszemy w poniższym akapicie. 

Rejestracja szybka (konto tymczasowe)

Rejestracja szybka na LVBet przebiega ekspresowo i daje możliwość zawierania zakładów do 5200zł oraz skorzystania z dostępnych w ofercie bukmachera bonusów. Aby ją ukończyć wystarczy podać podstawowe dane: imię, nazwisko, pesel, obywatelstwo, aktualny adres e-mail, numer telefonu, wybraną nazwę użytkownika, hasło i kod promocyjny. Należy pamiętać, że konto tymczasowe nie jest jeszcze zweryfikowane, przez co jego posiadanie nie pozwala na wypłatę środków z konta depozytowego na bankowe.

Rejestracja pełna (konto stałe)

Dokończenie procesu rejestracji i zweryfikowanie swojego konta pozwala na korzystanie ze wszystkich usług oferowanych przez LVBet. Aby to zrobić, należy podać numer i serię dowodu tożsamości, wyraźne zdjęcie tego dowodu oraz aktualny numer rachunku bankowego, na który chcemy wypłacać depozyt z konta LVBet. Takie formalności obowiązują w przypadku każdego bukmachera działającego na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

LVBet aplikacja mobilna

Bukmacher posiada również swoją aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Jej posiadanie pozwala na obstawianie zakładów przez urządzenie, na którym jest zainstalowana pod warunkiem posiadania konta stałego. Umożliwia również na korzystanie ze wszelkich promocji. Niestety, aplikacji nie ma do pobrania na Sklep Play. Można ją ściągnąć po zezwoleniu na na pobieranie aplikacji z innych źródeł w ustawieniach telefonu. 

Wpłaty i wypłaty na LVBet

Firma LVBet oferuje również szereg możliwości dokonywania wpłat i wypłat środków. Wszystkie wymienione są poniżej: 
 • Paymenticon - (min. 10 złotych - maks. 5000 złotych)
 • Blik - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Dotpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Przelewy24 - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Tpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)
 • Skrill - (min. 40 złotych - maks. 20 000 złotych)
 • Paysafecard - (min. 20 złotych - maks. 3000 złotych)
 • Dotpay - (min. 10 złotych - maks. 10 000 złotych)

LVBet - informacje o bukmacherze

LVBet to bukmacher działający w Polsce od 13 maja 2016 roku. Jego siedziba mieści się przy ulicy Melchiora Wańkowicza 3 w Katowicach.
Operator nie posiada jedynie strony internetowej. Zakłady w LVBet można zawierać także anonimowo w punktach naziemnych, których bukmacher na terenie Polski posiada 54. 
Kapitał zakładowy bukmachera LVBet wynosi 2 025 000,00 PLN.
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020