Totalbet freebet 39 PLN | Darmowy zakład Totalbet

Bonus 5239 PLN

 • 39 PLN darmowe zakłady bez depozytu!

 • 200 PLN zakład bez ryzyka i bez obrotu

 • 5000 PLN podwojenie pierwszej wpłaty

 • Gra bez podatku 24/7 na zakłady sportowe!

MECZYKI
Dodał: Aleksander Nowomiejski,23 Sty 2023 | 12:13

Dla nowych graczy bukmacher Totalbet przygotował bonusy. Wśród nich znalazł się darmowy zakład, czyli tzw. freebet. Totalbet na start przygotował darmowe zakłady o wartości 39 zł, dla rejestrujących się z kodem bonusowym. Jakie jeszcze bonusy oferuje bukmacher? Jak wykorzystać udostępniony przez niego freebet? Opisujemy to w tym tekście.

Totalbet freebet - darmowy zakład bez depozytu

Freebet to bonus, który można nazwać również darmowym zakładem. Oznacza to, że bukmacher przekazuje graczowi środki na grę. W przypadku tej promocji nie trzeba więc korzystać z własnych środków, aby postawić kupon u bukmachera. W Totalbet freebet dla nowych graczy składa się z kilku elementów. Wszystkie darmowe zakłady Totalbet, o łącznej wartości 39 zł, to freebet bez depozytu. Taki bonus nie wymaga wpłaty na konto, aby otrzymać pieniądze od bukmachera.

Bonus bez depozytu Totalbet został podzielony na trzy freebety, które różnią się od siebie wartością. Jak dokładnie wygląda w Totalbet freebet, i na jakie kupony obowiązuje, piszemy w kolejnych akapitach.

Totalbet freebet - darmowy zakład

Freebet Totalbet dostępny jest dla tych graczy, którzy zarejestrują się u bukmachera kodem bonusowym MECZYKI. Wpisanie tego kodu podczas rejestracji pozwoli odblokować bonusy powitalne od Totalbet. Freebet jest jedynym z nich, a jego całkowita wartość to nawet 39 zł. Bonus dzieli się na kilka elementów, które można uwolnić za samo założenie konta lub dodatkowe czynności.

Totalbet kod promocyjny

Co ważne, pełna pula darmowych zakładów Totalbet, a dostępnych jest ich kilka, można otrzymać bez depozytu. Totalbet freebet przyzna już za samą rejestracją konta z kodem promocyjnym. Za wykorzystanie kodu MECZYKI można otrzymać dwa darmowe zakłady - pierwszy o wartości 20 zł, drugi na kwotę 9 zł. Jeśli więc w pełni zweryfikujemy tożsamość, czyli aktywujemy konto stałe, będziemy mogli skorzystać z dwóch freebetów Totalbet, o wartości w sumie 39 zł.

Totalbet freebet Wartość
Wartość darmowych zakładów 1x 20 PLN, 1x 9 PLN, 1x 10 PLN
Min. kurs kuponu SOLO lub AKO, kurs min. 2.00
Obrót Brak obrotu
Czas aktywności bonusu 7 dni od przyznania

Bonus można wykorzystać na kuponie pojedynczym lub wielokrotnym, którego kurs całkowity wynosi 2.00 lub więcej. Dostępny w Totalbet freebet nie podlega podziałowi na mniejsze stawki. To oznacza, że bonus w wysokości 20 zł oraz 9 zł możemy wykorzystać raz, na zakład o takiej właśnie stawce. Bonus należy aktywować bezpośrednio na wirtualnym kuponie. Jeśli kupon okaże się wygrany, wówczas wygrana trafia od razu na konto gracza. Totalbet nie wymaga obrotu bonusem. Zdarzenia na kuponie mogą pochodzić z oferty przedmeczowej i live. W promocji nie biorą udziału zakłady na sporty wirtualne, zakłady systemowe i wypłacone opcją cash-out.

Poza dwoma darmowymi zakładami Totalbet proponuje także freebet za wyrażenie zgód marketingowych podczas rejestracji konta. W tym przypadku freebet Totalbet ma wartość 10 zł, pod warunkiem zaznaczenia stosownych checkboxów w formularzu rejestracyjnym. Mowa tu o akceptacji wspomnianych już zgód marketingowych, a także o okienko "bonus freebet". Bonus działa dokładnie na takich samych zasadach, jak freebety Totalbet opisane wcześniej.

Darmowe zakłady nie podlegają podziałowi, można przeznaczyć je na kupony pojedyncze lub wielokrotne, o kursie minimalnym 2.00. Wygrana z bonusów trafi na konto gracza, bez konieczności obrotu. W promocji nie biorą udziału zakłady na sporty wirtualne, zakłady systemowe i wypłacone opcją cash-out. Każdy z darmowych zakładów, dostępny w ofercie powitalnej z kodem MECZYKI, ma ważność 7 dni od jego przyznania.

Freebety u pozostałych bukmacherów:

Pozostałe bonusy bukmachera Totalbet

W Totalbet freebet to tylko jeden z bonusów, który można otrzymać przy rejestracji z kodem promocyjnym. Jego treść brzmi MECZYKI. Kod należy wpisać podczas zakładania konta poprzez TEN LINK. W skład pakietu bonusów powitalnych, poza opisanymi już darmowymi zakładami, wchodzi także zakład bez ryzyka czy bonus od depozytu. 

Zakład bez ryzyka (cashback) 200 PLN

Obecnie bonus na zakład bez ryzyka jest dostępny u bukmachera Totalbet. Freebet to zatem tylko część całego pakietu na start. Przypomnijmy, że poza darmowymi zakładami Totalbet oferuje cashback i bonus od depozytu. Ten pierwszy ma maksymalną wartość 200 zł.

Jak jednak wygląda w użyciu bonus bez ryzyka u tego bukmachera? Cashback może zostać aktywowany na kuponie z maksymalnie trzema zdarzeniami. Stawka kuponu nie może przekroczyć 200 zł - wówczas bonus będzie anulowany. Nie ma natomiast określonych dolnych czy górnych limitów jeśli chodzi o kurs całego kuponu, czy też pojedynczych zakładów, które się na nim znajdą. W tej kwestii bukmacher zostawia graczowi pełną dowolność. 

Bonus nie wymaga obrotu, co oznacza, że zwrot stawki następuje od razu na konto depozytowe gracza. Pieniądze w takim przypadku można wypłacić lub przeznaczyć na dalsze zakłady. Przypomnijmy, że maksymalny zwrot to 200 zł. Bonus obowiązuje na pierwszy kupon w historii, powinien zostać wytypowany ze środków własnych. Bonus dostępny jest przez 48 godzin od momentu rejestracji konta.

Bonus od depozytu 5000 PLN

Trzecim elementem oferty powitalnej jest bonus od depozytu. Ten bonus uzupełnia pakiet, w którym oferowane są przez Totalbet freebet i cashback. Bonus od depozytu dotyczy pierwszej wpłaty na konto, którą bukmacher podwaja do kwoty nawet 5000 zł. Aby wykorzystać pełen bonus należy wpłacić 5000 zł na konto, drugie tyle przyzna w ramach bonusu bukmacher. Na grę gracz może mieć zatem do 10000 zł. Minimalna wpłata to 10 zł, czyli dodatkowe 10 zł w formie bonusu.

Bonusem należy obrócić - czterokrotnie na kuponach z 4 zakładami, gdzie minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.30 lub więcej. Każdy pełny obrót bonusem uwalnia 25% jego całkowitej wartości. Środki dostępne są od razu do wypłaty, a na wykonanie czterokrotnego obrotu bonusem od depozytu gracz ma 90 dni.

Sprawdź kody promocyjne:

Totalbet bonusy dla wszystkich

W Totalbet freebety i bonus od depozytu będą dostępne dla graczy, którzy zarejestrowali się z kodem promocyjnym. Bukmacher ma jednak w ofercie także bonusy dla wszystkich, niezależnie od założenia nowego konta.

Totalbet freebet urodzinowy

Jedną z promocji Totalbet jest darmowy zakład urodzinowy. Bonus przyznawany jest posiadaczom stałego konta, raz do roku - w dniu urodzin. Wartość darmowego zakładu to 10 zł.

Bonus przysługuje tym osobom, które przynajmniej raz dokonały wpłaty na konto depozytowe i zagrały co najmniej jeden kupon ze środków własnych w historii konta. Freebet można wykorzystać na zakład o kursie minimalnym 2.00. Do promocji nie wliczają się zakłady systemowe, na sporty wirtualne czy wypłacone opcją cash-out. Bonus ważny jest 7 dni od jego przyznania.

Totalbet gra bez podatku

U bukmachera Totalbet można grać bez podatku. Oznacza to, że gracz typując kupon spełniający warunki promocji zyskuje potencjalną wygraną wyższą o 12%, czyli tyle, ile standardowo potrącane jest z wygranej na poczet podatku od gier.

Gra bez podatku możliwa jest na wszystkich kuponach AKO, które zawierają co najmniej 3 zdarzenia i kurs minimalny każdego z nich na poziomie 1.30. Z promocji wyłączone są zakłady specjalne, sporty wirtualne oraz zakłady systemowe. Bonus nie jest doliczany także w przypadku zakładów z oferty powitalnej. Z promocji skorzystać można wielokrotnie, bez limitu kuponów.

TOTALbonus

Bonusem dla wszystkich jest również TOTALbonus. W tym przypadku gracz może liczyć na dodatkowy procent do wygranej. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższa premia od bukmachera. Promocja łączy się z grą bez podatku i naliczana jest od czterech zdarzeń na kuponie. Minimalny kurs zdarzenia to 1.30. 

O ile wzrośnie premia, zależy od liczby zdarzeń na kuponie:

 • 3 zdarzenia - gra bez podatku
 • 4 zdarzenia - gra bez podatku + 1% do wygranej
 • 5 zdarzeń - gra bez podatku + 3% do wygranej
 • 6 zdarzeń - gra bez podatku + 5% do wygranej
 • 7 zdarzeń - gra bez podatku + 7% do wygranej
 • 8 zdarzeń - gra bez podatku + 10% do wygranej
 • 9 zdarzeń - gra bez podatku + 13% do wygranej
 • 10 zdarzeń - gra bez podatku + 16% do wygranej
 • 11 zdarzeń - gra bez podatku + 20% do wygranej
 • 12 zdarzeń - gra bez podatku + 24% do wygranej
 • 13 zdarzeń - gra bez podatku + 28% do wygranej
 • 14 zdarzeń - gra bez podatku + 33% do wygranej
 • 15 zdarzeń - gra bez podatku + 38% do wygranej
 • 16 zdarzeń - gra bez podatku + 43% do wygranej
 • 17 zdarzeń - gra bez podatku + 48% do wygranej
 • 18 zdarzeń - gra bez podatku + 53% do wygranej
 • 19 zdarzeń - gra bez podatku + 58% do wygranej
 • 20 zdarzeń - gra bez podatku + 63% do wygranej
 • 21 zdarzeń - gra bez podatku + 68% do wygranej
 • 22 zdarzenia - gra bez podatku + 73% do wygranej
 • 23 zdarzenia - gra bez podatku + 78% do wygranej
 • 24 zdarzenia - gra bez podatku + 83% do wygranej
 • 25 zdarzeń - gra bez podatku + 88% do wygranej
 • 26 zdarzeń - gra bez podatku + 93% do wygranej
 • 27 zdarzeń - gra bez podatku + 98% do wygranej
 • 28 zdarzeń - gra bez podatku + 103% do wygranej
 • 29 zdarzeń - gra bez podatku + 108% do wygranej
 • 30 zdarzeń - gra bez podatku + 113% do wygra

Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne, zakłady systemowe oraz specjalne.

Darmowy zakład freebet u innych bukmacherów

Dostępny w Totalbet darmowy zakład nie jest jedynym, dostępnym na polskim rynku bukmacherskim. Inni bukmacherzy online takżę proponują freebety swoim graczom. Opisujemy je poniżej.

Fortuna freebet 20 PLN

Zakładając konto w Fortunie, co można uczynić klikając w TEN LINK, gracz otrzyma freebet o wartości 20 zł. Należy pamiętać o kodzie promocyjnym: MECZYKI. Bonus przyznawany jest formie 2800 punktów FKP, które można wymienić właśnie na darmowy zakład. Po wymianie, punkty znikną z konta gracza. Pojawi się natomiast 20 zł w formie freebetu. Kwotę można wykorzystać na jeden lub kilka zakładów. Bukmacher nie wymaga kursu minimalnego na typowanych kuponach. Bonusem nie trzeba również obracać.

Superbet freebet 34 PLN

Superbet dla nowych graczy przygotował 34 zł freebetu. Bonus dostępny jest dla graczy rejestrujących się TUTAJ z kodem promocyjnym o treści MECZYKI. Darmowy zakład Superbet nie jest przyznawany bez depozytu. Zanim gracz go otrzyma, musi dokonać wpłaty w wysokości co najmniej 50 zł. Po dokonaniu wpłaty bonus pojawi się na koncie gracza, trzeba go zaakceptować w ciągu 24 godzin. Następnie należy jeden raz obrócić bonusem po kursie co najmniej 1.60. Do obrotu zaliczają się zakłady z oferty sportowej, zarówno przedmeczowe jak i na żywo.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

PZBuk freebet 50 PLN

Nowi gracze w PZBuk mogą otrzymać darmowy zakład w kwocie 50 zł, po rejestracji z TYM LINKIEM. Gracz otrzyma freebet, po uprzednim zweryfikowaniu numeru telefonu i wpłacie na konto, w wysokości co najmniej 50 zł. Następnie należy zagrać kupon o stawce 50 zł lub wyższej, po kursie nie mniejszym niż 2.00. Musi być to zakład wielokrotny. Spełnienie tych warunków uprawnia do otrzymania freebetu, którym należy obrócić jednokrotnie. Ponownie musi odbyć się to na kuponie wielokrotnych, czyli zawierającym co najmniej dwa zdarzenia. Kurs minimalny każdego zdarzenia z freebetu wynosi 1.40.

LVBet freebet 20 PLN

Freebet bez depozytu dostępny jest w LVBet. Podczas rejestracji TUTAJ gracz musi jedynie zaznaczyć, że chce przyjąć bonus. Do konta przypisany zostanie bonus w kwocie 1zł z mnożnikiem x20, który uruchamia się bezpośrednio na typowanym kuponie. Darmowy zakład można wykorzystać na kuponie, który składa się minimum z 3 zdarzeń, mającym całkowity kurs 2.50 lub wyższy. Pojedyncze zdarzenie powinno mieć kurs co najmniej 1.25. Bonusem należy dwukrotnie obrócić. Ważne jest, aby wykonać to na kuponie o kursie minimalnym 2.00 z trzydrogowym rodzajem zakładu (1-X-2). Poprawnie wykonany obrót oznacza, że środki trafią na konto depozytowe.

Wybrane kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020