Totalbet freebet 50 PLN | Darmowy zakład Totalbet

Dodał: Aleksander Nowomiejski,14 kwi 2022 | 15:13

Bonus 5050 PLN

 • 50 PLN darmowe zakłady (w tym 35 PLN bez depozytu!)

 • 5000 PLN podwojenie pierwszej wpłaty

 • Gra bez podatku 24/7 na zakłady sportowe!

MECZYKI

Dla nowych graczy bukmacher Totalbet przygotował bonusy. Wśród nich znalazł się darmowy zakład, czyli tzw. freebet. Totalbet na start przygotował darmowe zakłady o wartości 50 zł, dla rejestrujących się z kodem bonusowym. Jakie jeszcze bonusy oferuje bukmacher? Jak wykorzystać udostępniony przez niego freebet? Opisujemy to w tym tekście.

Na skróty:

 1. Totalbet freebet - darmowy zakład bez depozytu
 2. Totalbet freebet - darmowy zakład
 3. Pozostałe bonusy bukmachera Totalbet
 4. Totalbet bonusy dla wszystkich
 5. Darmowy zakład freebet u innych bukmacherów

Totalbet freebet - darmowy zakład bez depozytu

Freebet to bonus, który można nazwać również darmowym zakładem. Oznacza to, że bukmacher przekazuje graczowi środki na grę. W przypadku tej promocji nie trzeba więc korzystać z własnych środków, aby postawić kupon u bukmachera. W Totalbet freebet dla nowych graczy składa się z kilku elementów. Część bonusu, o całkowitej wartości 50 zł, to freebet bez depozytu. Taki bonus nie wymaga wpłaty na konto, aby otrzymać pieniądze od bukmachera.

Druga część freebetu takiej wpłaty będzie już wymagała. Nadal jednak Totalbet freebet przyznaje, z tą jednak różnicą, że gracz będzie musiał wykonać dodatkowe kroki, aby uwolnić darmowy zakład. Wszystko szczegółowo opisujemy w dalszej części artykułu.

Totalbet freebet - darmowy zakład

Freebet Totalbet dostępny jest dla tych graczy, którzy zarejestrują się u bukmachera kodem bonusowym MECZYKI. Wpisanie tego kodu podczas rejestracji pozwoli odblokować bonusy powitalne od Totalbet. Freebet jest jedynym z nich, a jego całkowita wartość to nawet 50 zł. Bonus dzieli się na kilka elementów, które można uwolnić za konkretne działania.

Z pełnej puli darmowych zakładów, bo dostępnych jest ich kilka w ofercie powitalnej, aż 35 zł można otrzymać bez depozytu. Totalbet freebet przyzna już za samą rejestracją konta z kodem promocyjnym. Za wykorzystanie kodu MECZYKI można otrzymać dwa darmowe zakłady - pierwszy o wartości 20 zł, drugi na kwotę 10 zł. Jeśli więc w pełni zweryfikujemy tożsamość, czyli aktywujemy konto stałe, będziemy mogli skorzystać z dwóch freebetów Totalbet, o wartości w sumie 30 zł.

Bonus można wykorzystać na kuponie pojedynczym lub wielokrotnym, którego kurs całkowity wynosi 2.00 lub więcej. Dostępny w Totalbet freebet nie podlega podziałowi na mniejsze stawki. To oznacza, że bonus w wysokości 20 zł oraz 10 zł możemy wykorzystać raz, na zakład o takiej właśnie stawce. Bonus należy aktywować bezpośrednio na wirtualnym kuponie. Jeśli kupon okaże się wygrany, wówczas wygrana trafia od razu na konto gracza. Totalbet nie wymaga obrotu bonusem. Zdarzenia na kuponie mogą pochodzić z oferty przedmeczowej i live. W promocji nie biorą udziału zakłady na sporty wirtualne, zakłady systemowe i wypłacone opcją cash-out.

Poza dwoma darmowymi zakładami Totalbet proponuje także cztery kupony, których stawką jest 5 zł za każdy. Przypomnijmy, że za samą rejestracją z kodem bonusowym można otrzymać od Totalbet freebet 20 zł oraz 10 zł. Wśród pozostałych 4 kuponów, jeden również będzie freebetem bez depozytu. Natomiast 3 z nich wymagają, aby gracz wcześniej wpłacił własne środki na konto gracza. Jakie dokładnie są wymogi dostępnych na start darmowych zakładów? Sprawdźmy:

Totalbet freebet 5 zł za zgody marketingowe

Darmowy zakład Totalbet przyzna za zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych, którą możemy wyrazić podczas rejestracji konta. W formularzu należy zaznaczyć stosowny checkbox, dzięki któremu bukmacher będzie mógł informować nas o promocjach. Do wyboru jest kontakt mailowy lub SMS-owy. Zgody marketingowe oznaczają, że gracz otrzyma 5 zł freebetu od bukmachera bez depozytu. Należy pamiętać, aby potwierdzić zgodę na etapie rejestracji. W przeciwnym razie bonus przepada.

Totalbet freebet 5 zł za pierwszy depozyt

Kolejny freebet Totalbet związany jest z wpłatą na konto. Konkretnie pierwszą wpłatą, za którą gracz może otrzymać darmowy zakład o wartości 5 zł. Wartość takiego depozytu to minimum 10 zł, ale należy pamiętać, że od pierwszej wpłaty gracz może uzyskać również bonus od depozytu, który opiszemy w dalszej części tekstu. Jednak już minimalna wpłata w wysokości 10 zł uprawnia do odebrania freebetu. 

Totalbet freebet 5 zł za pierwszy kupon z konta głównego

Następny freebet również nie będzie darmowym zakładem bez depozytu. Aby uwolnić bonus trzeba bowiem postawić kupon, za minimum 5 zł z salda głównego, czyli z własnych środków na grę. Kupon nie może pochodzić z oferty sportów wirtualnych, ponadto bukmacher nie określa inny jego wymogów. Darmowy zakład powinien zostać przyznany niedługo, po zarejestrowaniu pierwszego kuponu z konta gracza.

Totalbet freebet 5 zł za pierwszy kupon na sporty wirtualne

W przeciwieństwie do opisanego wyżej freebetu, tym razem gracz powinien postawić kupon na sporty wirtualne. Stawka to ponownie minimum 5 zł. I również tyle gracz dostanie w formie darmowego zakładu od Totalbet. Skoro należy zagrać za pieniądze z salda głównego, w tym przypadku również nie mówimy o bonusie bez depozytu.

Totalbet freebet Wartość
Wartość darmowych zakładów 1x 20 PLN, 1x 10 PLN, 4x 5 PLN
Min. kurs kuponu SOLO lub AKO, kurs min. 2.00
Obrót Brak obrotu
Czas aktywności bonusu 7 dni od przyznania

Warunki wykorzystania freebetów powitalnych o wartości 5zł, są takie same jak opisaliśmy już wyżej. Darmowe zakłady nie podlegają podziałowi, można przeznaczyć je na kupony pojedyncze lub wielokrotne, o kursie minimalnym 2.00. Wygrana z bonusów trafi na konto gracza, bez konieczności obrotu. W promocji nie biorą udziału zakłady na sporty wirtualne, zakłady systemowe i wypłacone opcją cash-out. Każdy z darmowych zakładów, dostępny w ofercie powitalnej z kodem MECZYKI, ma ważność 7 dni od jego przyznania.

Totalbet kod promocyjny

Pozostałe bonusy bukmachera Totalbet

W Totalbet freebet to tylko jeden z bonusów, który można otrzymać przy rejestracji z kodem promocyjnym. Jego treść brzmi MECZYKI. Kod należy wpisać podczas zakładania konta poprzez TEN LINK. W skład pakietu bonusów powitalnych, poza opisanymi już darmowymi zakładami, wchodzi także bonus od depozytu. Wcześniej był to również cashback.

Zakład bez ryzyka (cashback) 

Obecnie bonus na zakład bez ryzyka nie jest dostępny u bukmachera Totalbet. Freebet i bonus od depozytu są zatem podstawowymi elementami pakietu na start, ale nie jest wykluczone, że cashback także powróci. Na pewno o tym poinformujemy, gdyby tak się stało.

Jak jednak wyglądał wcześniej ten bonus u bukmachera? Mógł być to kupon pojedynczy lub podwójny, czyli taki na którym znajdą się nie więcej niż dwa zdarzenia. Minimalny kurs kuponu to 1.20. Maksymalna stawka nie nie miała znaczenia, ale zwrot wynosił do 250 zł. Jeśli kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, wówczas pełna wygrana trafiała na konto gracza, w przypadku porażki gracz mógł odzyskać stawkę. 

Bonus nie wymagał obrotu, co oznacza, że zwrot stawki następuje od razu na konto depozytowe gracza. Pieniądze w takim przypadku można wypłacić lub przeznaczyć na dalsze zakłady. Jak cashback może wyglądać w przyszłości? Na ten moment nie mamy takich informacji, ale gdyby bonus powrócić, poinformujemy o tym.

Bonus od depozytu 5000 PLN

Trzecim elementem oferty powitalnej jest bonus od depozytu. Ten bonus uzupełnia pakiet, w którym oferowane są przez Totalbet freebet i cashback. Bonus od depozytu dotyczy pierwszej wpłaty na konto, którą bukmacher podwaja do kwoty nawet 5000 zł. Aby wykorzystać pełen bonus należy wpłacić 5000 zł na konto, drugie tyle przyzna w ramach bonusu bukmacher. Na grę gracz może mieć zatem do 10000 zł. Minimalna wpłata to 10 zł, czyli dodatkowe 10 zł w formie bonusu.

Bonusem należy obrócić - czterokrotnie na kuponach z 4 zakładami, lub pięciokrotnie na kuponach z 3 zakładami. Od gracza zależy, którą formę obrotu bonusem wybierze. Raz wybrana ścieżka nie podlega późniejszej zmianie. Jak dokładnie wygląda to w praktyce?

Jeśli zdecydujemy się obrócić bonusem czterokrotnie, to należy na każdym kuponie wliczanym do obrotu postawić minimum 4 zakłady. Kurs pojedynczego nie może być niższy niż 1.25. Każdy pełny obrót uwalnia 25% wartości bonusu. Na jego czterokrotny obrót gracz ma 30 dni.

Wybór drugiej ścieżki wymaga, aby gracz obrócił 5x bonusem, na kuponach z 3 zakładami. Ponownie pojedynczy kurs zakładu to 1.25 lub więcej. Każdy obrót bonusem w tym przypadku pozwoli uzyskać 20% jego całkowitej sumy. Gracz ma 30 dni aby wykonać pięć obrotów środkami bonusowymi.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Totalbet bonusy dla wszystkich

W Totalbet freebety i bonus od depozytu będą dostępne dla graczy, którzy zarejestrowali się z kodem promocyjnym. Bukmacher ma jednak w ofercie także bonusy dla wszystkich, niezależnie od założenia nowego konta.

Totalbet freebet urodzinowy

Jedną z promocji Totalbet jest darmowy zakład urodzinowy. Bonus przyznawany jest posiadaczom stałego konta, raz do roku - w dniu urodzin. Wartość darmowego zakładu to 10 zł.

Bonus przysługuje tym osobom, które przynajmniej raz dokonały wpłaty na konto depozytowe i zagrały co najmniej jeden kupon ze środków własnych w historii konta. Freebet można wykorzystać na zakład o kursie minimalnym 2.00. Do promocji nie wliczają się zakłady systemowe, na sporty wirtualne czy wypłacone opcją cash-out. Bonus ważny jest 7 dni od jego przyznania.

Totalbet gra bez podatku

U bukmachera Totalbet można grać bez podatku. Oznacza to, że gracz typując kupon spełniający warunki promocji zyskuje potencjalną wygraną wyższą o 12%, czyli tyle, ile standardowo potrącane jest z wygranej na poczet podatku od gier.

Gra bez podatku możliwa jest na wszystkich kuponach AKO, które zawierają co najmniej 3 zdarzenia i kurs minimalny każdego z nich na poziomie 1.30. Z promocji wyłączone są zakłady specjalne, sporty wirtualne oraz zakłady systemowe. Bonus nie jest doliczany także w przypadku zakładów z oferty powitalnej. Z promocji skorzystać można wielokrotnie, bez limitu kuponów.

TOTALbonus

Bonusem dla wszystkich jest również TOTALbonus. W tym przypadku gracz może liczyć na dodatkowy procent do wygranej. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższa premia od bukmachera. Promocja łączy się z grą bez podatku i naliczana jest od czterech zdarzeń na kuponie. Minimalny kurs zdarzenia to 1.30. 

O ile wzrośnie premia, zależy od liczby zdarzeń na kuponie:

 • 3 zdarzenia - gra bez podatku
 • 4 zdarzenia - gra bez podatku + 1% do wygranej
 • 5 zdarzeń - gra bez podatku + 3% do wygranej
 • 6 zdarzeń - gra bez podatku + 5% do wygranej
 • 7 zdarzeń - gra bez podatku + 7% do wygranej
 • 8 zdarzeń - gra bez podatku + 10% do wygranej
 • 9 zdarzeń - gra bez podatku + 13% do wygranej
 • 10 zdarzeń - gra bez podatku + 16% do wygranej
 • 11 zdarzeń - gra bez podatku + 20% do wygranej
 • 12 zdarzeń - gra bez podatku + 24% do wygranej
 • 13 zdarzeń - gra bez podatku + 28% do wygranej
 • 14 zdarzeń - gra bez podatku + 33% do wygranej
 • 15 zdarzeń - gra bez podatku + 38% do wygranej
 • 16 zdarzeń - gra bez podatku + 43% do wygranej
 • 17 zdarzeń - gra bez podatku + 48% do wygranej
 • 18 zdarzeń - gra bez podatku + 53% do wygranej
 • 19 zdarzeń - gra bez podatku + 58% do wygranej
 • 20 zdarzeń - gra bez podatku + 63% do wygranej
 • 21 zdarzeń - gra bez podatku + 68% do wygranej
 • 22 zdarzenia - gra bez podatku + 73% do wygranej
 • 23 zdarzenia - gra bez podatku + 78% do wygranej
 • 24 zdarzenia - gra bez podatku + 83% do wygranej
 • 25 zdarzeń - gra bez podatku + 88% do wygranej
 • 26 zdarzeń - gra bez podatku + 93% do wygranej
 • 27 zdarzeń - gra bez podatku + 98% do wygranej
 • 28 zdarzeń - gra bez podatku + 103% do wygranej
 • 29 zdarzeń - gra bez podatku + 108% do wygranej
 • 30 zdarzeń - gra bez podatku + 113% do wygra

Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne, zakłady systemowe oraz specjalne.

Freebety u pozostałych bukmacherów:

Darmowy zakład freebet u innych bukmacherów

Dostępny w Totalbet darmowy zakład nie jest jedynym, dostępnym na polskim rynku bukmacherskim. Inni bukmacherzy takżę proponują freebety swoim graczom. Opisujemy je poniżej.

Fortuna freebet 20 PLN

Zakładając konto w Fortunie, co można uczynić klikając w TEN LINK, gracz otrzyma freebet o wartości 20 zł. Należy pamiętać o kodzie promocyjnym: MECZYKI. Bonus przyznawany jest formie 2800 punktów FKP, które można wymienić właśnie na darmowy zakład. Po wymianie, punkty znikną z konta gracza. Pojawi się natomiast 20 zł w formie freebetu. Kwotę można wykorzystać na jeden lub kilka zakładów. Bukmacher nie wymaga kursu minimalnego na typowanych kuponach. Bonusem nie trzeba również obracać.

Superbet freebet 34 PLN

Superbet dla nowych graczy przygotował 34 zł freebetu. Bonus dostępny jest dla graczy rejestrujących się TUTAJ z kodem promocyjnym o treści MECZYKI. Darmowy zakład Superbet nie jest przyznawany bez depozytu. Zanim gracz go otrzyma, musi dokonać wpłaty w wysokości co najmniej 50 zł. Po dokonaniu wpłaty bonus pojawi się na koncie gracza, trzeba go zaakceptować w ciągu 24 godzin. Następnie należy jeden raz obrócić bonusem po kursie co najmniej 1.60. Do obrotu zaliczają się zakłady z oferty sportowej, zarówno przedmeczowe jak i na żywo.

PZBuk freebet 50 PLN

Nowi gracze w PZBuk mogą otrzymać darmowy zakład w kwocie 50 zł, po rejestracji z TYM LINKIEM. Gracz otrzyma freebet, po uprzednim zweryfikowaniu numeru telefonu i wpłacie na konto, w wysokości co najmniej 50 zł. Następnie należy zagrać kupon o stawce 50 zł lub wyższej, po kursie nie mniejszym niż 2.00. Musi być to zakład wielokrotny. Spełnienie tych warunków uprawnia do otrzymania freebetu, którym należy obrócić jednokrotnie. Ponownie musi odbyć się to na kuponie wielokrotnych, czyli zawierającym co najmniej dwa zdarzenia. Kurs minimalny każdego zdarzenia z freebetu wynosi 1.40.

LVBet freebet 20 PLN

Freebet bez depozytu dostępny jest w LVBet. Podczas rejestracji TUTAJ gracz musi jedynie zaznaczyć, że chce przyjąć bonus. Do konta przypisany zostanie bonus w kwocie 1zł z mnożnikiem x20, który uruchamia się bezpośrednio na typowanym kuponie. Darmowy zakład można wykorzystać na kuponie, który składa się minimum z 3 zdarzeń, mającym całkowity kurs 2.50 lub wyższy. Pojedyncze zdarzenie powinno mieć kurs co najmniej 1.25. Bonusem należy dwukrotnie obrócić. Ważne jest, aby wykonać to na kuponie o kursie minimalnym 2.00 z trzydrogowym rodzajem zakładu (1-X-2). Poprawnie wykonany obrót oznacza, że środki trafią na konto depozytowe.

Totolotek freebet 25 PLN

W Totolotku gracze zarejestrowani poprzez TEN LINK z kodem MEGABONUS, mogą otrzymać freebet o wartości 25 zł. Bonus zostanie przyznany po weryfikacji danych osobowych. Freebetem należy obórić dwukrotnie, po kursie nie mniejszym niż 2.00. Należy zatem zagrać łącznie za 50 zł. Po prawidłowych wykonaniu obrotu pieniądze trafią na konto gracza. Można je wypłacić, lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1640 PLN! 100 PLN + 2x 20 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1554 PLN! 34 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5050 PLN! 50 PLN freebety, 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
TYLKO U NAS

5050zł w bonusach na start! 50zł w freebetach bez depozytu i podwojenie pierwszej wpłaty, do 5000zł.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020