TOTALbet freebet - darmowy bonus bez depozytu!

TOTALbet kod promocyjny
4.3(432 głosów)
Dla nowych graczy bukmacher TOTALbet przygotował bonus bez depozytu w formie darmowego zakładu. TOTALbet freebet dostępny jest dla rejestrujących się z kodem promocyjnym. Jakie jeszcze bonusy oferuje bukmacher? Jak wykorzystać udostępniony przez niego freebet? Opisujemy to w tym tekście.
Bonus powitalny Totalbet

333 PLN zakłady bez ryzyka i bez obrotu

4 PLN bonus bez depozytu!

Gra bez podatku 24/7 na zakłady sportowe!

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź

TOTALbet freebet - czym jest?

Freebet to bonus, który można nazwać również darmowym zakładem. Oznacza to, że bukmacher przekazuje graczowi środki na grę. W przypadku tej promocji nie trzeba więc korzystać z własnych środków, aby postawić kupon u bukmachera.
Jaki jest TOTALbet freebet? Wartość darmowego zakładu dla nowych graczy wynosi 4 zł i jest to bonus bez depozytu. Taki rodzaj freebetu nie wymaga wpłaty na konto, aby otrzymać pieniądze od bukmachera.
Jak dokładnie wygląda w TOTALbet freebet, jak z niego skorzystać i na jakie kupony obowiązuje, piszemy w kolejnych akapitach.

Jak odebrać w TOTALbet bonus bez depozytu?

Freebet TOTALbet dostępny jest dla tych graczy, którzy zarejestrują się u bukmachera kodem bonusowym MECZYKI. Wpisanie tego kodu podczas rejestracji pozwoli odblokować bonusy powitalne od TOTALbet. Freebet jest jednym z nich, a całkowita wartość pakietu powitalnego to 337 PLN.
totalbet kod promocyjny
Co ważne, freebet TOTALbet można otrzymać jako bonus bez depozytu. Darmowy zakład 4 zł bukmacher przyzna już za samą rejestracją konta stałego z kodem promocyjnym. Jeśli więc w pełni zweryfikujemy tożsamość po rejestracji z kodem MECZYKI, to będziemy mogli skorzystać z bonusu bez depozytu.
TOTALbet freebetWartość
Wartość freebetów4 PLN
Min. kurs kuponuSOLO lub AKO, kurs min. 2.00
ObrótBrak obrotu
Czas aktywności bonusu7 dni od przyznania

TOTALbet freebet - jak wykorzystać?

Bonus można wykorzystać na kuponie pojedynczym lub wielokrotnym. Ważne, aby spełniał on określone w regulaminie wymogi:
  • Minimalny kurs kuponu to 2.00;
  • TOTALbet freebet w wysokości 4 zł można wykorzystać raz, na zakład o takiej właśnie stawce;
  • Bonus należy aktywować bezpośrednio na kuponie;
  • Na kuponach mogą znaleźć się zakłady przedmeczowe i na żywo;
  • W promocji nie biorą udziału zakłady na sporty wirtualne, zakłady systemowe i wypłacone opcją cash-out;
  • Wygrana trafia od razu na konto gracza - TOTALbet nie wymaga obrotu bonusem.
TOTALbet bonus bez depozytu 4 PLN jest ograniczony czasowo i należy wykorzystać go w trakcie 7 dni od jego przyznania.

Freebety u pozostałych bukmacherów:

Rejestracja konta w TOTALbet do odebrania freebetu

Freebet TOTALbet w ramach promocji powitalnej jest skierowany jedynie do zarejestrowanych graczy. Założenie konta u tego legalnego bukmachera jest darmowe i zajmuje dosłownie kilka minut.
Pierwszym etapem rejestracji jest wypełnienie formularza rejestracyjnego składającego się z dwóch stron, na których użytkownik proszony jest o podanie:
  • Podstawowych danych osobowych i kodu promocyjnego;
  • Danych osobowych.
Należy pamiętać o akceptacji regulaminu bukmachera, potwierdzeniu swojego wieku (+18) i zaakceptowaniu zgody na przesyłanie materiałów marketingowych. Ostatnia zgoda jest opcjonalna, jednak jej zaznaczenie pozwala aktywować jedyny, darmowy zakład w pakiecie powitalnym.
Istotną informacją jest ta, że konto tymczasowe w TOTALbet nie daje dostępu do wszystkich funkcjonalności, w tym do wypłat na konto bankowe. Dlatego też kolejnym etapem jest weryfikacja konta gracza, która aktywuje wszystkie funkcje (m.in. wypłata środków). Wykonamy ją, zamieszczając skan dokumentu tożsamości i uzupełniając wszystkie wymagane dane w profilu gracza. Gdy pracownicy TOTALbet zweryfikują poprawność danych, uzyskamy status konta stałego.
Totalbet rejestracja

Pozostałe bonusy bukmachera TOTALbet

W TOTALbet freebet to tylko jeden z bonusów, który można otrzymać przy rejestracji z kodem promocyjnym. Jego treść brzmi MECZYKI. Kod należy wpisać podczas zakładania konta. W skład pakietu bonusów powitalnych, poza opisanymi już darmowymi zakładami, wchodzą też trzy zakład bez ryzyka do 333 PLN.

Zakłady bez ryzyka (cashback) 333 PLN

Obecnie bonus na zakład bez ryzyka jest dostępny u bukmachera TOTALbet i zabezpiecza trzy pierwsze kupony po rejestracji - po 111 PLN na każdy zakład.
Jak jednak wygląda w użyciu bonus bez ryzyka u tego bukmachera? Cashback może zostać aktywowany na kuponie z min. dwoma zdarzeniami. Stawka kuponu nie może przekroczyć 111 zł - wówczas bonus będzie anulowany. Nie ma natomiast określonych dolnych czy górnych limitów jeśli chodzi o kurs całego kuponu, czy też pojedynczych zakładów, które się na nim znajdą. W tej kwestii bukmacher zostawia graczowi pełną dowolność. 
Bonus nie wymaga obrotu, co oznacza, że zwrot stawki następuje od razu na konto depozytowe gracza. Pieniądze w takim przypadku można wypłacić lub przeznaczyć na dalsze zakłady. Przypomnijmy, że maksymalny zwrot to 111 zł, czyli łącznie 333 zł na trzy kupony. Bonus obowiązuje na pierwsze trzy zakłady w historii i powinien zostać wytypowany ze środków własnych. Zakłady bez ryzyka są aktywne przez 48 godzin od momentu rejestracji konta. Środki za przegraną zostaną zwrócone do 24 godzin, a do zwrotu wymagane jest posiadanie konta stałego.

TOTALbet bonusy dla wszystkich

W TOTALbet freebety i bonus od depozytu będą dostępne dla graczy, którzy zarejestrowali się z kodem promocyjnym. Bukmacher ma jednak w ofercie także bonusy dla wszystkich, niezależnie od założenia nowego konta.

TOTALbet freebet urodzinowy

Jedną z promocji TOTALbet jest darmowy zakład urodzinowy. Bonus przyznawany jest posiadaczom stałego konta, raz do roku - w dniu urodzin. Wartość darmowego zakładu to 10 zł.
Bonus przysługuje tym osobom, które przynajmniej raz dokonały wpłaty na konto depozytowe i zagrały co najmniej jeden kupon ze środków własnych w historii konta. Freebet można wykorzystać na zakład o kursie minimalnym 2.00. Do promocji nie wliczają się zakłady systemowe, na sporty wirtualne czy wypłacone opcją cash-out. Bonus ważny jest 7 dni od jego przyznania.

TOTALbet gra bez podatku

U bukmachera TOTALbet można grać bez podatku. Oznacza to, że gracz typując kupon spełniający warunki promocji zyskuje potencjalną wygraną wyższą o 12%, czyli tyle, ile standardowo potrącane jest z wygranej na poczet podatku od gier.
Gra bez podatku możliwa jest na wszystkich kuponach AKO, które zawierają co najmniej 3 zdarzenia i kurs minimalny każdego z nich na poziomie 1.30. Z promocji wyłączone są zakłady specjalne, sporty wirtualne oraz zakłady systemowe. Bonus nie jest doliczany także w przypadku zakładów z oferty powitalnej. Z promocji skorzystać można wielokrotnie, bez limitu kuponów.

Nadchodzące:

Darmowy zakład freebet u innych bukmacherów

Dostępny w TOTALbet darmowy zakład nie jest jedynym, dostępnym na polskim rynku bukmacherskim. Inni bukmacherzy online takżę proponują freebety swoim graczom. Opisujemy je poniżej.

Fortuna freebet 35 PLN

Zakładając konto w Fortunie, gracz otrzyma freebet o wartości 20 zł za kod promocyjny, 10 zł za pierwszą wpłatę i 5 zł za udostępnienie kuponu w "Strefie Kuponów". Przy rejestracji należy pamiętać o kodzie promocyjnym: MECZYKI, który aktywuje m.in. bonus bez depozytu. Freebety powitalne przyznawane są w formie 4900 punktów FKP, które można wymienić właśnie na darmowy zakład w kwocie 35 zł. Po wymianie (tzn. zagraniu kuponu) punkty znikną z konta gracza. Kwotę można wykorzystać na jeden lub kilka zakładów. Bukmacher nie wymaga kursu minimalnego na typowanych kuponach. Bonusem nie trzeba również obracać.
Freebet o wartości 20 zł w Fortunie ma więc taką samą formę, jak TOTALbet freebet w wysokości 4 zł bez depozytu. W obu przypadkach nowy gracz otrzyma bonus już za samą rejestrację konta stałego.

Superbet freebet 35 PLN

Superbet dla nowych graczy przygotował 35 zł freebetu. Bonus dostępny jest dla graczy rejestrujących się z kodem promocyjnym o treści MECZYKI. Darmowy zakład Superbet nie jest przyznawany bez depozytu. Zanim gracz go otrzyma, musi dokonać wpłaty w wysokości co najmniej 50 zł. Po dokonaniu wpłaty bonus pojawi się na koncie gracza, trzeba go zaakceptować w ciągu 24 godzin. Następnie należy zagrać dowolny zakład SOLO lub AKO z oferty sportowej, zarówno przedmeczowej jak i na żywo. Wygrana z freebetu zostanie przyznana jako zysk netto (wygrana pomniejszona o stawkę darmowego zakładu).
Nowi gracze w Superbet nie mogą liczyć na bonus bez depozytu. W TOTALbet sytuacja wygląda nieco inaczej, ponieważ darmowy zakład jest do odebrania już za samą rejestrację konta stałego u bukmachera. Gracz nie musi dokonywać pierwszej wpłaty, ani obracać bonusem.

Betclic freebet 50 PLN

Darmowy zakład znajdziemy także w ofercie Betclic, lecz nieco różni się od klasycznego bonusu w tej formule znanej, chociażby u bukmachera TOTALbet. Jest on przeznaczony dla nowych graczy, rejestrujących się z kodem promocyjnym o treści MECZYKI. Jak można otrzymać freebet u tego bukmachera? Betclic przyzna maksymalnie do 50 zł w formie freebetu w przypadku, gdy pierwszy kupon wytypowany przez gracza okaże się przegrany. Aby premierowy kupon spełniał warunki promocji, jego kurs powinien wynosić 1.14 lub więcej. Wartość ewentualnego freebetu będzie równa stawce kuponu, pomniejszonej o 12% podatku. Pełny bonus można zatem uzyskać, grając za 57 zł.
Co ważne, freebet Betclic można wykorzystać na wielu kuponach. Przykładowo: Betclic freebet 20 zł + freebet 10 zł + freebet 5 zł + freebet 15 zł = 50 zł. Ważne, aby kupony spełniły określone w regulaminie wymogi. Jak widzimy, w Betclic uzyskanie bonusu wiążę się z zagraniem i przegraniem pierwszego kuponu po rejestracji, natomiast w TOTALbet freebet można otrzymać jako bonus bez depozytu za założenie konta z kodem promocyjnym.

Faq

Jak odebrać freebet w TOTALbet?

Do odebrania freebetu potrzebne jest założenie konta stałego z kodem MECZYKI.

Jaki jest w TOTALbet freebet bez depozytu?

W TOTALbet wartość bonusu bez depozytu to 4 PLN.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020