PZBuk Freebet 50 PLN od depozytu | darmowy zakład

Bonus 1050 PLN

 • 1000 PLN zakład bez ryzyka na pierwszy przegrany kupon!

 • 50 PLN darmowy zakład

 • +100% do wygranej na kupony wielokrotne

Dodał: Jerzy Ochota,23 Sty 2023 | 10:17
PZBuk w swojej ofercie powitalnej oferuje nowym graczom freebet w wysokości 50 zł. Ale to nie wszystko. Druga część promocji związanej z rejestracją konta to bowiem cashback, który może wynieść nawet 1000 zł. Jak łatwo policzyć - całość warta jest aż 1050 zł. W tekście szczegółowo opisujemy zasady bonusów. Przedstawiamy też pozostałe promocje oraz tłumaczymy proces rejestracji i porównujemy ofertę PZBuka z inni bukmacherami działający na polskim rynku.

PZBuk Freebet - darmowy zakład - czym jest?

Przez jakiś czas Freebet nie figurował w ofercie powitalnej PZBuk, ale ponownie do niej zawitał. Dziś nowy gracz, rejestrujący się pod TYM LINKIEM, może otrzymać darmowy zakład w wysokości 50 zł.
Wcześniej jednak należy dokonać pierwszego depozytu, który wyniesie właśnie minimum 50 zł. Gdy faktycznie zasilimy konto taką kwotą, należy jeszcze postawić zakład wielokrotny o stawce 50 zł, po kursie minimalnym 2.00 lub wyższym. Jeśli gracz prawidłowo wykona te czynności, wówczas po kilku minutach bukmacher doda freebet do jego konta. Należy wykorzystać go na zakład wielokrotny, a więc zawierający minimum dwa zdarzenia. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.40.
PZBuk FreebetWartość
Wartość darmowego zakładu50 PLN
Min. kurs kuponukupon AKO, kurs zdarzenia min. 1.40
Obrót1x, kurs min 1.40
Czas aktywności bonusuBrak
Jeśli otrzymaliśmy już darmowy zakład i spełniliśmy warunki takiego kuponu, musimy tylko trzymać kciuki o jego powodzenie. Jeśli bowiem okaże się wygrany, pieniądze możemy od razu wypłacić. PZBuk nie oczekuje dokonania żadnego obrotu.
PZBuk kod promocyjny

Pozostałe bonusy i promocje od PZBuk

Oprócz freebetu PZBuk ma w swojej ofercie powitalnej także zakład bez ryzyka, znany jako cashback. Można zyskać dzięki niemu 1000 zł na grę, co łącznie z darmowym zakładem daje na start 1050 zł. Aby uzyskać podczas rejestracji w PZBuk freebet i zakład bez ryzyka, należy zarejestrować się poprzez TEN LINK.

Bonus na start - Zakład bez ryzyka 1000 PLN

Zakład bez ryzyka to nic innego jak cashback, czyli zwrot stawki za przegrany kupon. W PZBuku obowiązuje on przy pierwszym przegranym zakładzie spełniającym następujące warunki: minimalna stawka 100 zł, maksymalna stawka 1000 zł, minimum dwa zdarzenia, każde z kursem minimalnym 1.40. Bonusem nie trzeba w żaden sposób obracać. Należy jednak pamiętać, o zaakceptowaniu bonusu podczas rejestracji. Jeśli postawimy kupon prawidłowo, a ten okaże się przegrany, wówczas kwota do 1000 zł wróci na konto. 

Kombo+

To bonus dla wszystkich graczy, który pozwala zwiększyć zysk przy obstawianiu kuponów wielokrotnych. Im więcej zdarzeń umieścimy na kuponie, tym więcej zyskamy, przy czym minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść minimum 1.30. Maksymalna kwota dodatkowej wygranej z kuponu nie może przekroczyć 10 000 zł.
Wysokość bonusu PZBuk uzależnia od liczby zdarzeń na kuponie.
 • 3 zdarzenia - 2%
 • 4 zdarzenia – 4%
 • 5 zdarzeń – 7%
 • 6 zdarzeń – 14%
 • 7 zdarzeń – 20%
 • 8 zdarzeń – 25%
 • 9 zdarzeń - 30%
 • 10 zdarzeń - 35%
 • 11 zdarzeń - 40%
 • 12-19 zdarzeń - 50%
 • 20 zdarzeń - 100%
Co ważne, dodatkowo zdobyte środki nie podlegają żadnym warunkom obrotu. Bezpośrednio po rozliczeniu wygranej trafią na konto depozytowe.
Bonus obejmuje zakłady z kategorii:
 • Piłka nożna – Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji, Superpuchar Polski oraz na mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów
 • Tenis – turnieje cyklu ATP, WTA oraz Wielkiego Szlema
 • Siatkówka – PlusLiga, Puchar Polski, Superpuchar Polski, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy
 • Piłka ręczna – SuperLiga, Puchar Polski, Bundesliga, Liga Asobal, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy
 • Koszykówka – NBA, Energa Basket Liga
Z bonusu PZBuk wyklucza zakłady pojedyncze, systemowe, postawione za pomocą darmowego zakładu oraz wypłacone poprzez opcję cashoutu.

Zakłady Kardio

Dla użytkowników mobilnej aplikacji lub strony mobilnej PZBuk przygotowano Zakłady Kardio. Polegają one na wytypowaniu w którym przedziale czasowym padnie bramka w spotkaniach piłkarskich. Zakłady Kardio dotyczą kuponów typowanych na żywo.
Oferta dotyczy regularnego czasu gry, czyli od 1 do 90 minuty meczu. W zależności od momentu typowania gracz ma możliwość wyboru jednego z czterech przedziałów, w którym padnie bramka: 30 sekund, 1 minuta, 5 minut lub 10 minut. Zakład rusza w momencie kliknięcia ikony "Postaw Kardio". Zakłady Kardio nie są objęte opcją wcześniejszego zamknięcia kuponu za pomocą funkcji cashout.

Sklep gracza PZBuk

Gracze na stronie PZBuk poprzez swoją aktywność mogą zbierać punkty w ramach programu lojalnościowego i wymienić je na konkretne bonusy w wirtualnym sklepie. 
Punkty można zbierać poprzez: 
 • Założenie konta - 600 pkt
 • Codzienne logowanie - 25 pkt za pierwsze logowanie w ciągu dnia 
 • Każdy zatwierdzony dokument - 500 pkt od dokumentu
 • Wpłata depozytu min. 50zł - 50 pkt 
 • Pierwsza wpłata  - 100 pkt
PZBuk nagradza punktami każde 5 zł obstawione na zakład. Liczba przyznanych punktów to dziesięciokrotność zdarzeń zawartych na kuponie. W przypadku zakładu pojedynczego o stawce 5zł gracz otrzyma 10 punktów, jeśli natomiast wytypuje 5 meczów, otrzyma 50 punktów itd. 
Najtańszym produktem dostępnym w Sklepie Gracza jest darmowy zakład o wartości 5zł, który możemy “kupić” za 10 000 punktów. Najdroższy to zakład o wartości 500 zł i on kosztuje 400 000 punktów. 

Cash-out na PZBuk

Produkt o nazwie cash-out to nic innego jak możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu i wypłacenia wygranej, która jest ustalona przez bukmachera i nie równa się tej ustalonej w momencie zawierania zakładu. Ta opcja widnieje także w ofercie PZBuk. 
Usługa cash-out musi zostać najpierw zaproponowana, a później zatwierdzona przez bukmachera. Dostępna jest tylko wtedy, gdy kwota możliwa do wypłacenia przedwcześnie jest niższa od pierwotnej wygranej. Cash-out jest do wykorzystania tylko w przypadku zakładów pojedynczych i wielokrotnych, z wyłączeniem pozostałych rodzajów. 
Zmiany w kursach lub zdarzeniach mogą spowodować, że możliwość przedwczesnego zamknięcia zakładu będzie zawieszona lub wycofana. Dostępna jest ona zazwyczaj wtedy, gdy owe zmiany działają na niekorzyść gracza. 
Informujemy, że na wszystkie wygrane powyżej 2280zł, oprócz podstawowego podatku 12% od gier, nałożony jest dodatkowy podatek w wysokości 10%. 

Freebety u pozostałych bukmacherów:

Freebety u innych bukmacherów

Darmowy zakład jest bonusem oferowanym nowym graczom przez wielu bukmacherów działających w Polsce. Poniżej opiszemy to, jak promocja działa u konkurencyjnych operatorów.

Freebet Fortuna 35 PLN

Każdy nowy gracz na stronie Fortuna otrzyma 2800 punktów FKB w ramach programu lojalnościowego. Zarejestrować się u bukmachera można TUTAJ. Jest to równowartość 20 zł, które gracz może wykorzystać na jeden darmowy zakład. W przypadku darmowego zakładu od Fortuny mamy do czynienia z bonusem bez depozytu, czyli nie wymagającym od gracza żadnej wpłaty, ani zawarcia pierwszego zakładu. Dodatkowo bukmacher przyzna 15 zł freebetu po wpłacie pierwszego depozytu. 
Fortuna kod promocyjny
Oprócz freebeta, w ofercie powitalnej dla nowych graczy na Fortuna znajdują się jeszcze: bezpieczne zakłady do łącznie 600 zł na trzy cashbacki (w razie porażki środki zostaną zwrócone). Aby z nicg skorzystać, wystarczy kliknąć w powyższy baner i założyć nowe konto na stronie operatora. 

Darmowy zakład od STS 

Freebet nie jest dostępny obecnie w STS ale bonus powitalny otrzymają grace, którzy założą konto u bukmachera korzystając z LINKU. Aby skorzystać z oferty powitalnej, wystarczy kliknąć w baner na tej stronie i założyć nowe konto z kodem promocyjnym. Bonusy od STS dla nowych graczy wymienimy poniżej. 
STS kod promocyjny
STS oferuje także cashback (pierwszy zakład bez ryzyka) do 100 zł, bonus od trzech pierwszych wpłat do 1500 zł a także bonus w wysokości 60 zł za wykonanie zadań od bukmachera.  

Rejestracja konta na stronie PZBuk

Teraz opiszemy, jak wygląda proces rejestracji na stronie bukmachera PZBuk. Składa się on z trzech etapów, które trzeba ukończyć przed wypłaceniem pierwszych środków z depozytu na konto bankowe. 

Etap pierwszy

Na samym początku każdy nowy gracz na PZBuk musi podać wybraną nazwę użytkownika, hasło do konta oraz adres e-mail, który przyda się w dalszych etapach rejestracji w celu zweryfikowania konta. 

Etap drugi

Następnie musimy podać podstawowe dane personalne, takie jak imię, nazwisko oraz obywatelstwo, a także przepisać numer i serię naszego podstawowego dokumentu tożsamości, którym może być dowód osobisty albo paszport. Poprawna rejestracja konta do tego momentu pozwoli, na odebranie bonusów powitalnych. Gracz może otrzymać od PZBuk freebet 50 zł oraz cashback 1000 zł. 

Etap trzeci

Trzeci i ostatni etap jest niezbędny do ukończenia w celu wypłacania środków z depozytu na konto bankowe. Aby to zrobić, musimy przesłać wyraźną fotografię dwóch stron dokumentu tożsamości oraz aktywny numer rachunku bankowego. Jeśli to zrobimy, nasze konto przeistoczy się z tymczasowego w stałe, co pozwoli nam na korzystanie z pełnej oferty bukmachera. Przedtem dostępne było jedynie skorzystanie z bonusów i zawieranie zakładów. 

Sprawdź kody promocyjne:

Wpłaty i wypłaty na PZBuk

Firma PZBuk oferuje szereg opcji wpłat i wypłat środków dokonywanych przez graczy. Poniżej opiszemy wszystkie możliwości i towarzyszące im minimalne oraz maksymalne sumy.

Wpłaty na PZBuk

Środki PZBuk można wpłacać za pomocą sześciu metod. Na żadną z nich nie jest nałożona dodatkowa prowizja, a czas realizacji operacji jest krótszy niż 60 sekund. Wszystkie sposoby wymienione są poniżej: 
 • Przelewy24
 • Dotpay
 • MasterCard (przez Dotpay)
 • VISA (przez Dotpay)
 • BLIK
 • Tpay
Minimalna kwota każdej wpłaty na PZBuk wynosi 20 zł.

Wypłaty na PZBuk

Jeśli chodzi o wypłaty środków na konto bankowe z depozytu, tutaj mamy do czynienia z dwiema możliwościami. W tym przypadku operacja również nie jest obciążona żadną prowizją, a czas jej realizacji wynosi od 10 minut, w skrajnych przypadkach do 7 dni. Środki z PZBuk można wypłacać poprzez: 
 • Przelewy24
 • Dotpay
Minimalna kwota wypłaty z depozytu na konto bankowe u bukmachera PZBuk to 5zł. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

PZBuk informacje o bukmacherze

PZBuk to firma należąca do Cherry Online Polska sp. z o.o., a jej siedziba mieści się przy ulicy Giedymina 30 w Warszawie.
Licencję na zawieranie zakładów wzajemnych Ministerstwa Finansów bukmacher otrzymał poprzez decyzję z dnia 28 czerwca 2018 r. na okres 6 lat. 
Kapitał zakładowy firmy PZBuk wynosi 2 000 000 zł. 
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020