Fuksiarz freebet. Darmowy zakład

Bonus 500 PLN

 • 500 PLN 50% pierwszy zakład bez ryzyka i obrotu

 • do 200 PLN zakład bez ryzyka, limitu i obrotu

 • do 200 PLN zakład bez ryzyka i obrotu na sporty wirtualne 

 • Wygrana, gdy Twój zespół prowadzi dwoma bramkami

MECZYKI
Dodał: Aleksander Nowomiejski,18 Sty 2023 | 12:25
Jednym z legalnych polskich bukmacherów jest Fuksiarz. Freebet to zaś jeden z najczęściej spotykanych bonusów - znajdziesz go u kilku bukmacherów. Czy w Fuksiarzu freebet jest jedną z dostępnych promocji? Na czym dokładnie polega ta promocja? Ilu polskich bukmacherów zdecydowało się przygotować dla swoich użytkowników freebety? Nasz tekst przynosi odpowiedzi na powyższe pytania. Opiszemy w nim również pokrótce inne bonusy oferowane przez Fuksiarza. Zapraszamy serdecznie do lektury.

Freebet - na czym polega?

Słowo freebet wywodzi się z języka angielskiego. W Polsce stosujemy również pojęcie darmowego zakładu, co jest jego dosłownym tłumaczeniem. Na czym polega ten rodzaj promocji u bukmacherów?
Korzystając z freebeta, otrzymujesz darmowe środki na grę - należy przeznaczyć je na zawarcie zakładów spełniających wymagania bukmachera. Pieniądze od bukmachera mogą pojawić się na Twoim koncie bez konieczności zasilania go. W takim przypadku mówimy o freebecie bez depozytu. Czasami jednak firmy bukmacherskie wymagają wcześniejszej wpłaty. Bonus może również podlegać obowiązkowi obrotu. W naszym artykule pokażemy Ci, którzy legalni bukmacherzy decydują się na taki ruch i co musisz zrobić, aby dostępna gotówka została niejako “uwolniona”.

Fuksiarz freebet

Jak wygląda freebet Fuksiarza? Na tę chwilę nie odnajdziesz takiej promocji u tego bukmachera. Jednak kiedy tylko Fuksiarz darmowy zakład udostępni swoim użytkownikom, niezwłocznie o tym poinformujemy.

Freebety u pozostałych bukmacherów:

Fuksiarz darmowy zakład - pozostałe bonusy

Zamiast freebetu, Fuksiarz stworzył inną promocję powitalną dla nowicjuszy. To zakład bez ryzyka 50% do 500 zł. Czym charakteryzuje się ta promocja?

Fuksiarz zakład bez ryzyka 50% do 500 zł

Zakład bez ryzyka najczęściej spotkasz pod nazwą cashback. To słowo również pochodzi z angielskiego i oznacza dosłownie “zwrot gotówki”, ale ideę promocji lepiej odda sformułowanie “zwrot stawki przeznaczonej na zakład”. Z czym to się wiąże? 
Jeśli postawiony przez Ciebie kupon okaże się trafiony, wówczas wygrana jest Twoja. Gdy powinie Ci się noga, otrzymasz z powrotem swoje pieniądze. Mogą one zostać pomniejszone co najwyżej o stawkę obowiązkowego podatku od zakładów bukmacherskich, który wynosi w Polsce 12%. Zdarza się jednak, że bukmacherzy sami decydują się wziąć tę opłatę “na siebie”. 
Co zrobić, żeby skorzystać z cashbacku w Fuksiarzu? Użyj vouchera promocyjnego o treści MECZYKI podczas zakładania konta na stronie internetowej bukmachera, a następnie zasil konto depozytowe wpłatą w wysokości minimum 50 zł. Później wystarczy, że postawisz zakład z przynajmniej dwoma zdarzeniami o kursie przynajmniej 1.60 na każdy z nich, o stawce min. 50 zł. Teraz wystarczy czekać na rozstrzygnięcie. W przypadku pomyłki, bukmacher zwróci Ci 50% postawionej stawki, do 500 zł. 
Chciałbyś w pełni wykorzystać ten bonus? Zawrzyj zakłady za minimum 1137 zł, a wówczas na Twoim koncie bukmacher umieści 500 zł zwrotu w razie przegranej. Pieniądze nie podlegają obowiązkowi obrotu, dlatego możesz wykorzystać je na obstawianie kolejnych zakładów lub przelać na konto bankowe.
Fuksiarz kod promocyjny

Fuksiarz darmowy zakład - bonusy dla wszystkich graczy

Co prawda w ofercie Fuksiarza freebetu nie odnajdziesz, ale poza powitalnym cashbackiem, masz możliwość skorzystania z drugiego zakładu bez ryzyka i kilku innych ciekawie prezentujących się promocji.

Fuksiarz freebet - cashback bez limitu

Cashback bez limitu to nazwa kolejnego bonusu bez ryzyka, o którym pisaliśmy wyżej. Co go charakteryzuje? Pozwala on odzyskać część stawki do 200 zł za za każdy postawiony kupon, który okazał się rozliczony jako przegrany. Kupon musi spełniać warunki promocji, co oznacza, że powinien pochodzić z oferty Cashback, którą można znaleźć w stosownej zakładce na stronie bukmachera. 
Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym większy procent zwrotu można uzyskać w razie przegranej:
 • 1 zdarzenie - 5% zwrotu
 • 2 zdarzenia - 7% zwrotu
 • 3 zdarzenia - 10% zwrotu
 • 4 zdarzenia - 12% zwrotu
 • 5 zdarzeń - 15% zwrotu
 • 6 zdarzeń - 17% zwrotu
 • 7 zdarzeń - 20% zwrotu
 • 8 zdarzeń - 22% zwrotu
 • 9 zdarzeń - 25% zwrotu
 • 10 zdarzeń - 27% zwrotu
 • 11 zdarzeń - 30% zwrotu
 • 12 zdarzeń - 35% zwrotu
 • 13 zdarzeń - 40% zwrotu
 • 14 zdarzeń - 45% zwrotu
 • 15 zdarzeń - 50% zwrotu
Cashback bez limitu, tak jak i ten powitalny, nie wiąże się z obowiązkiem obrotu, dlatego gotówkę możesz wypłacić, albo postawić za nią kolejny zakład.

Sprawdź kody promocyjne:

Fuksiarz freebet - early payout

Kolejna promocja to early payout - także niezwiązana z ofertą freebet. Fuksiarz, tworząc bonus early payout, zdecydował, że w przypadku, gdy drużyna, którą wytypowałeś jako zwycięzcę meczu, osiągnie dwubramkowe prowadzenie, to całe zdarzenie automatycznie zostanie rozliczone jako wygrane, nawet jeśli spotkanie zakończy się remisem, albo nawet porażką Twojego faworyta. 
Promocja early payout dostępna jest podczas następujących rozgrywek piłkarskich: 
 • Mistrzostw Świata;
 • Ligi Narodów;
 • Ligi Mistrzów; 
 • Ligi Europy; 
 • Premier League; 
 • Bundesligi; 
 • Serie A; 
 • La Ligi; 
 • Ligue 1;
 • Ekstraklasy;
 • Pucharu Polski;
 • El. MŚ Europa.

Fuksiarz freebet - promocje na sporty wirtualne i gry karciane

Promocja w stylu Cashbacku bez końca stworzona została także dla fanów sportów wirtualnych. By z niej skorzystać, gracze powinni postawić kupon za maksymalnie 2000 zł na wirtualną piłkę nożną. Na kuponie może znaleźć się dowolna liczba zdarzeń (kurs minimalny to 1.20), a im większa ich liczba - tym większy zwrot gotówki.  
Jak to wygląda w praktyce przedstawia poniższe porównanie: 
 • 1 zdarzenie - 3% zwrotu; 
 • 2 zdarzenia - 5% zwrotu; 
 • 3 zdarzenia - 8% zwrotu; 
 • 4 zdarzenia - 10% zwrotu; 
 • 5 zdarzeń - 12% zwrotu; 
 • 6 i więcej zdarzeń - 14% zwrotu. 
Lubiący gry karciane, mogą również obstawiać na bieżąco ich przebieg. W Fuksiarzu dostępne jest typowanie nadchodzących zdarzeń w rozgrywce pokera i blackjacka.

Fuksiarz freebet - Mega Boost i Fuks Kreator

Mega Boost to oferta zawierająca wyższe niż standardowe kursy. Korzystając z niej masz szansę na większe wygrane. Podobną okazję daje opcja Fuks Kreator. Bukmacher pozwala w niej obstawiać na jednym kuponie kilka zdarzeń z tego samego spotkania, powiększając dodatkowo kurs.

Freebet u innych bukmacherów

Ilu bukmacherów ma w swojej ofercie darmowy zakład? Fuksiarz aktualnie nie należy do grupy firm bukmacherskich, które stworzyły freebety dla swoich graczy. Niewykluczone, że w przyszłości ulegnie to zmianie. Teraz jednak przyjrzyjmy się bukmacherom dającym użytkownikom freebety. Fuksiarza na ten moment w nich oczywiście brakuje.

Freebet Fortuna

W Fortunie, inaczej niż w Fuksiarzu, darmowy zakład stanowi część oferty na start tego bukmachera. Freebet bez depozytu ma wysokość 20 zł i otrzymasz go po zarejestrowaniu swojego konta z voucherem promocyjnym o treści MECZYKI.
Jak działa ten bonus? Otrzymasz 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Są one równe kwocie 20 zł. Punktów - co oczywiste - nie możesz wypłacić, muszą natomiast zostać wykorzystane na grę i przepadają w momencie postawienia zakładu. Jeśli wygrasz - pieniądze są Twoje, a jak się pomylisz - nic nie tracisz. Co więcej masz pełną dowolność w kwestii liczby kuponów, dlatego możesz “puścić” jeden za 20 zł, ale równie dobrze dziesięć za 2 zł. 
Dodajmy również, że darmowy zakład Fortuny nie podlega obowiązkowi obrotu.
Nie jest to jedyny darmowy zakład na start u bukmachera. Po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto można otrzymać 15 zł w formie freebetu. Bonus działa na takich samych zasadach jak darmowy zakład bez depozytu.

Freebet Superbet

Superbet, także w odróżnieniu od Fuksiarza, darmowy zakład gwarantuje tym nowym użytkownikom, którzy spełnili kilka prostych warunków. Jakich? 
Zarejestruj się, wyraź chęć udziału w promocji i wpłać do depozytu minimum 50 zł. Gdy to zrobisz, Superbet da Ci 35 zł. Masz dobę na zaakceptowanie ich. Kwota od bukmachera podlega obowiązkowi obrotu. Wystarczy jednak postawić jeden kupon za całą otrzymaną gotówkę. Kupon ten może zawierać w sobie jedno lub kilka zdarzeń, ale każde z nich musi mieć kurs minimalny 1.60. Na dokonanie obrotu dostajesz trzy dni.

Fuksiarz darmowy zakład - informacje o bukmacherze

Fuksiarz to bukmacher, który licencję otrzymał w 2020 roku, ale swoją działalność rozpoczął właściwie dopiero w 2021 roku. To czyni go jednym z najmłodszych bukmacherów na nieustannie rozwijającym się rynku polskich zakładów wzajemnych. Ambasadorem marki ogłoszony został Krzysztof Stanowski, założyciel Grupy Weszło i jeden ze współtwórców Kanału Sportowego na YouTube. W Fuksiarzu obstawiać możemy zakłady przedmeczowe, live, a także gry karciane i sporty wirtualne. Bukmacher zdecydował się związać umową sponsorską z Polską Federacją Padla. Poznaj recenzję firmy bukmacherskiej Fuksiarz, opinie graczy oraz aktualną ofertę.
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020