Fuksiarz freebet. Jak odebrać bonus bez depozytu?

Fuksiarz kod promocyjny
4.5(493 głosów)
Czy w Fuksiarzu freebet jest jedną z dostępnych promocji? Jak obstawiać za darmo przy pomocy bonusu bez depozytu Fuksiarza? Nasz tekst przynosi odpowiedzi na powyższe pytania. Opiszemy w nim wszystkie bonusy oferowane przez Fuksiarza pozwalające na darmowe obstawianie.
Bonus powitalny Fuksiarz

50 PLN zakład bez ryzyka i obrotu

200 PLN cashback bez obrotu codziennie

10 PLN freebet za rejestrację w aplikacji mobilnej

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź
Kurs 300.0 na gola Polski w meczu z Holandią!
Szczegóły
Polska
Holandia
Kurs:300.01.65bookie-logo

Fuksiarz freebet - jak odebrać bonus bez depozytu?

Jak odebrać bonus bez depozytu Fuksiarza? Freebet 10 PLN od Fuksiarza otrzymamy po założeniu konta w aplikacji mobilnej i weryfikacji tożsamości. Jest to bonus bez depozytu, bo bukmacher przyznaje go konieczności wpłaty na konto.
Freebet w Fuksiarzu jest jednym z elementów pakietu powitalnego do 260 PLN. Aby odebrać maksymalną wartość promocji na start, w tym bonus bez depozytu za rejestrację w aplikacji, należy założyć konto przez poniższy link.
Fuksiarz kod promocyjny

Fuksiarz freebet - jak skorzystać z bonusu bez depozytu?

Freebet od Fuksiarza należy wykorzystać na kupon AKO z kursem min. 1.40 pojedynczego zdarzenia. Bonus bez depozytu jest aktywny przez 72 godziny od momentu przyznania.
Wygrana z freebetu za rejestrację w aplikacji nie podlega obrotowi, czyli można ją od razu wypłacić na konto bankowe. Jednak w ramach wygranej freebetu Fuksiarz dodaje na konto sam "zysk" z kuponu, czyli wygrana jest pomniejszona o wartość darmowego zakładu. 
Co zrobić, aby móc skorzystać z freebetu od Fuksiarza? Jak już wspomnieliśmy na początek wymagana będzie rejestracja konta w aplikacji mobilnej u tego operatora. Zrobimy to klikając w przycisk powyżej. Następnie musimy postępować zgodnie z wymogami regulaminu, które opisujemy w tym akapicie.
 1. Należy zarejestrować się w aplikacji mobilnej przez link z tego tekstu
 2. Po rejestracji z kodem "MECZYKI" należy zweryfikować swoje konto gracza
 3. Fuksiarz freebet przyzna w ciągu 48 godzin od spełnienia warunków (tj. rejestracji w aplikacji i weryfikacji);
 4. Freebet działa na kuponach z oferty przedmeczowej i na żywo
 5. Na kuponie muszą znaleźć się co najmniej 2 zdarzenia;
 6. Minimalny kurs dla każdego zdarzenia to 1.40.
 7. Darmowy zakład od momentu przyznania pozostanie aktywny przez 72 godziny;
 8. Wygrana za freebet to kwota netto, co oznacza, że pomniejszona jest o wartość stawki;
 9. Po odebraniu wygranej - środki od razu można wypłacić lub użyć na kolejne zakłady.

Freebet - na czym polega?

Słowo freebet wywodzi się z języka angielskiego. W Polsce stosujemy również pojęcie darmowego zakładu, co jest jego dosłownym tłumaczeniem. Na czym polega ten rodzaj promocji u bukmacherów?
Korzystając z freebeta, otrzymujesz darmowe środki na grę - należy przeznaczyć je na zawarcie zakładów spełniających wymagania bukmachera. Pieniądze od bukmachera mogą pojawić się na Twoim koncie bez konieczności zasilania go. W takim przypadku mówimy o freebecie bez depozytu. Czasami jednak firmy bukmacherskie wymagają wcześniejszej wpłaty. Bonus może również podlegać obowiązkowi obrotu. W naszym artykule pokażemy Ci, którzy legalni bukmacherzy decydują się na taki ruch i co musisz zrobić, aby dostępna gotówka została niejako “uwolniona”.

Fuksiarz bonus bez depozytu a pozostałe promocje

Poza freebetem, Fuksiarz stworzył inną promocję powitalną dla nowych użytkowników. To zakład bez ryzyka 100% do 50zł, który jak wspomnieliśmy, pozwala niejako na darmowe typowanie po rejestracji. Jest także "Cashback bez limitu" do 200 zł na każdym kuponie. Czym charakteryzują się te promocje?

Fuksiarz zakład bez ryzyka 100% do 50 zł

Zakład bez ryzyka najczęściej spotkasz pod nazwą cashback. To słowo również pochodzi z angielskiego i oznacza dosłownie “zwrot gotówki”, ale ideę promocji lepiej odda sformułowanie “zwrot stawki przeznaczonej na zakład”. Z czym to się wiąże? 
Jeśli postawiony przez Ciebie kupon okaże się trafiony, wówczas wygrana jest Twoja. Gdy powinie Ci się noga, otrzymasz z powrotem swoje pieniądze. Mogą one zostać pomniejszone co najwyżej o stawkę obowiązkowego podatku od zakładów bukmacherskich, który wynosi w Polsce 12%. Zdarza się jednak, że bukmacherzy sami decydują się wziąć tę opłatę “na siebie”. 
Co zrobić, żeby skorzystać z cashbacku w Fuksiarzu? Użyj kodu promocyjnego o treści MECZYKI podczas zakładania konta na stronie internetowej bukmachera, a następnie zasil konto depozytowe wpłatą w wysokości minimum 50 zł. Później wystarczy, że postawisz zakład z przynajmniej dwoma zdarzeniami o kursie przynajmniej 1.60 na każdy z nich, o stawce min. 50 zł. Teraz wystarczy czekać na rozstrzygnięcie. W przypadku pomyłki, bukmacher zwróci Ci 100% postawionej stawki do 50 zł. 
Chciałbyś w pełni wykorzystać cashback w Fuksiarzu? Zawrzyj zakłady za minimum 50 zł, a wówczas na Twoim koncie bukmacher umieści 50 zł zwrotu w razie przegranej. Pieniądze nie podlegają obowiązkowi obrotu, dlatego możesz wykorzystać je na obstawianie kolejnych zakładów lub przelać na konto bankowe.

Fuksiarz cashback bez limitu

Cashback bez limitu to nazwa kolejnego bonusu bez ryzyka, o którym pisaliśmy wyżej. Co go charakteryzuje? Pozwala on odzyskać część stawki do 200 zł za za każdy postawiony kupon, który okazał się rozliczony jako przegrany. Kupon musi spełniać warunki promocji, co oznacza, że powinien pochodzić z oferty Cashback, którą można znaleźć w stosownej zakładce na stronie bukmachera. 
Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym większy procent zwrotu można uzyskać w razie przegranej:
 • 1 zdarzenie - 5% zwrotu
 • 2 zdarzenia - 7% zwrotu
 • 3 zdarzenia - 10% zwrotu
 • 4 zdarzenia - 12% zwrotu
 • 5 zdarzeń - 15% zwrotu
 • 6 zdarzeń - 17% zwrotu
 • 7 zdarzeń - 20% zwrotu
 • 8 zdarzeń - 22% zwrotu
 • 9 zdarzeń - 25% zwrotu
 • 10 zdarzeń - 27% zwrotu
 • 11 zdarzeń - 30% zwrotu
 • 12 zdarzeń - 35% zwrotu
 • 13 zdarzeń - 40% zwrotu
 • 14 zdarzeń - 45% zwrotu
 • 15 zdarzeń - 50% zwrotu
Cashback bez limitu, tak jak i ten powitalny, nie wiąże się z obowiązkiem obrotu, dlatego gotówkę możesz wypłacić, albo postawić za nią kolejny zakład.

Fuksiarz darmowy zakład a bonusy dla wszystkich graczy

Co prawda w ofercie Fuksiarza freebetu nie odnajdziesz, ale poza powitalnym cashbackiem, masz możliwość skorzystania z drugiego zakładu bez ryzyka i kilku innych ciekawie prezentujących się promocji.

Promocje na sporty wirtualne i gry karciane

Promocja w stylu Cashbacku bez końca stworzona została także dla fanów sportów wirtualnych. By z niej skorzystać, gracze powinni postawić kupon za maksymalnie 2000 zł na wirtualną piłkę nożną. Na kuponie może znaleźć się dowolna liczba zdarzeń (kurs minimalny to 1.20), a zwrot wyniesie 3% stawki.  
Jak to wygląda w praktyce? Przy zagraniu za 2000 PLN otrzymamy zwrot 60 PLN na konto główne.
Lubiący gry karciane, mogą również obstawiać na bieżąco ich przebieg. W Fuksiarzu dostępne jest typowanie nadchodzących zdarzeń w rozgrywce pokera i blackjacka.

Mega Boost i Fuks Kreator

Mega Boost to oferta zawierająca wyższe niż standardowe kursy. Korzystając z niej masz szansę na większe wygrane. Podobną okazję daje opcja Fuks Kreator. Bukmacher pozwala w niej obstawiać na jednym kuponie kilka zdarzeń z tego samego spotkania, powiększając dodatkowo kurs.

Nadchodzące:

Freebet u innych bukmacherów

Ilu bukmacherów ma w swojej ofercie darmowy zakład? Fuksiarz aktualnie nie należy do grupy firm bukmacherskich, które stworzyły freebety dla swoich graczy. Niewykluczone, że w przyszłości ulegnie to zmianie. Teraz jednak przyjrzyjmy się bukmacherom dającym użytkownikom freebety. Fuksiarza na ten moment w nich oczywiście brakuje.

Freebet Fortuna

W Fortunie, tak samo jak w Fuksiarzu, darmowy zakład stanowi część oferty na start tego bukmachera. Freebet bez depozytu ma wysokość 20 zł i otrzymasz go po zarejestrowaniu swojego konta z kodem promocyjnym o treści MECZYKI.
Jak działa ten bonus? Otrzymasz 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Są one równe kwocie 20 zł. Punktów - co oczywiste - nie możesz wypłacić, muszą natomiast zostać wykorzystane na grę i przepadają w momencie postawienia zakładu. Jeśli wygrasz - pieniądze są Twoje, a jak się pomylisz - nic nie tracisz. Co więcej masz pełną dowolność w kwestii liczby kuponów, dlatego możesz “puścić” jeden za 20 zł, ale równie dobrze dziesięć za 2 zł. Dodajmy również, że darmowy zakład Fortuny nie podlega obowiązkowi obrotu.
Ta promocja Fortuna jest bardzo podobna do freebetu Fuksiarza - oba bonusy są bez depozytu i obowiązują po rejestracji nowego konta.
Nie jest to jedyny darmowy zakład na start u bukmachera. Po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto można otrzymać 10 zł w formie freebetu oraz dodatkowe 5 zł za udostępnienie kuponu w "Strefie Kuponów". Bonus działa na takich samych zasadach jak darmowy zakład bez depozytu.

Freebet Superbet

Superbet to kolejny operator, który darmowy zakład gwarantuje tym nowym użytkownikom, którzy spełnili kilka prostych warunków. Jakich? 
Zarejestruj się, wyraź chęć udziału w promocji i wpłać do depozytu minimum 50 zł. Gdy to zrobisz, Superbet da Ci 35 zł. Masz dobę na zaakceptowanie ich. Kwota od bukmachera podlega obowiązkowi obrotu. Wystarczy jednak postawić jeden kupon za całą otrzymaną gotówkę. Kupon ten może zawierać w sobie jedno lub kilka zdarzeń, ale każde z nich musi mieć kurs minimalny 1.60. Na dokonanie obrotu dostajesz trzy dni. Kolejne 20 zł otrzymamy od bukmachera za zalogowanie się w aplikacji mobilnej w ciągu 7 dni od daty pierwszej wpłaty. 
W odróżnieniu od Fuksiarza w Superbet nie znajdziemy bonusu bez depozytu.

Freebety u pozostałych bukmacherów:

Fuksiarz bonus bez depozytu - podsumowanie

Fuksiarz to bukmacher, który licencję otrzymał w 2020 roku, ale swoją działalność rozpoczął właściwie dopiero w 2021 roku. To czyni go jednym z najmłodszych bukmacherów na nieustannie rozwijającym się rynku polskich zakładów wzajemnych. Ambasadorem marki ogłoszony został Krzysztof Stanowski, założyciel Grupy Weszło i jeden ze współtwórców Kanału Sportowego na YouTube. W Fuksiarzu obstawiać możemy zakłady przedmeczowe, live, a także gry karciane i sporty wirtualne. Bukmacher zdecydował się związać umową sponsorską z Polską Federacją Padla i jest też oficjalnym bukmacherem La Liga w Polsce.
Łączna wartość bonusu powitalnego w Fuksiarzu z kodem MECZYKI wynosi 260 PLN i obejmuje bonus bez depozytu 10 PLN za rejestrację w aplikacji mobilnej.

Faq

Czy freebet obowiązuje w Fuksiarzu?

Tak, nowi gracze mogą otrzymać 10 PLN freebetu na darmowe obstawianie.

Jak odebrać bonus bez depozytu w Fuksiarzu?

Freebet od Fuksiarza zostanie przyznany po rejestracji konta w aplikacji mobilnej i pełnej weryfikacji. Bonus znajdzie się na naszym koncie w ciągu 48 godzin od spełnienia warunków oferty.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020