Fuksiarz freebet. Darmowy zakład

Fuksiarz freebet. Darmowy zakład
fuksiarz.pl freebet / meczyki.pl
Autor: Aleksander Nowomiejski 8 wrz 2021 | 11:48
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Jednym z legalnych polskich bukmacherów jest Fuksiarz. Freebet to zaś jeden z najczęściej spotykanych bonusów - znajdziesz go u kilku bukmacherów. Czy w Fuksiarzu freebet jest jedną z dostępnych promocji? Na czym dokładnie polega ta promocja? Ilu polskich bukmacherów zdecydowało się przygotować dla swoich użytkowników freebety? Nasz tekst przynosi odpowiedzi na powyższe pytania. Opiszemy w nim również pokrótce inne bonusy oferowane przez Fuksiarza. Zapraszamy serdecznie do lektury.

Fuksierz freebet

Na skróty:

Freebet - na czym polega?

Słowo freebet wywodzi się z języka angielskiego. W Polsce stosujemy również pojęcie darmowego zakładu, co jest jego dosłownym tłumaczeniem. Na czym polega ten rodzaj promocji u bukmacherów?

Korzystając z freebeta, otrzymujesz darmowe środki na grę - należy przeznaczyć je na zawarcie zakładów spełniających wymagania bukmachera. Pieniądze od bukmachera mogą pojawić się na Twoim koncie bez konieczności zasilania go. W takim przypadku mówimy o freebecie bez depozytu. Czasami jednak firmy bukmacherskie wymagają wcześniejszej wpłaty. Bonus może również podlegać obowiązkowi obrotu. W naszym artykule pokażemy Ci, którzy bukmacherzy decydują się na taki ruch i co musisz zrobić, aby dostępna gotówka została niejako “uwolniona”.

Fuksiarz freebet

Jak wygląda freebet Fuksiarza? Na tę chwilę nie odnajdziesz takiej promocji u tego bukmachera. Jednak kiedy tylko Fuksiarz darmowy zakład udostępni swoim użytkownikom, niezwłocznie o tym poinformujemy.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Fuksiarz darmowy zakład - pozostałe bonusy

Zamiast freebetu, Fuksiarz stworzył inną promocję powitalną dla nowicjuszy. To zakład bez ryzyka 50% do 500 zł. Czym charakteryzuje się ta promocja?

Fuksiarz zakład bez ryzyka 50% do 500 zł

Zakład bez ryzyka najczęściej spotkasz pod nazwą cashback. To słowo również pochodzi z angielskiego i oznacza dosłownie “zwrot gotówki”, ale ideę promocji lepiej odda sformułowanie “zwrot stawki przeznaczonej na zakład”. Z czym to się wiąże? 

Jeśli postawiony przez Ciebie kupon okaże się trafiony, wówczas wygrana jest Twoja. Gdy powinie Ci się noga, otrzymasz z powrotem swoje pieniądze. Mogą one zostać pomniejszone co najwyżej o stawkę obowiązkowego podatku od zakładów bukmacherskich, który wynosi w Polsce 12%. Zdarza się jednak, że bukmacherzy sami decydują się wziąć tę opłatę “na siebie”. 

Co zrobić, żeby skorzystać z cashbacku w Fuksiarzu? Użyj vouchera promocyjnego o treści MECZYKI podczas zakładania konta na stronie internetowej bukmachera, a następnie zasil konto depozytowe wpłatą w wysokości minimum 20 zł. Później wystarczy, że postawisz zakład z przynajmniej dwoma zdarzeniami o kursie przynajmniej 1.20 na każdy z nich. Teraz wystarczy czekać na rozstrzygnięcie. W przypadku pomyłki, bukmacher zwróci Ci 50% postawionej stawki, do 500 zł. 

Chciałbyś w pełni wykorzystać ten bonus? Zawrzyj zakłady za minimum 1137 zł, a wówczas na Twoim koncie bukmacher umieści 500 zł zwrotu w razie przegranej. Pieniądze nie podlegają obowiązkowi obrotu, dlatego możesz wykorzystać je na obstawianie kolejnych zakładów lub przelać na konto bankowe.

Fuksierz darmowy zakład

Fuksiarz darmowy zakład - bonusy dla wszystkich graczy

Co prawda w ofercie Fuksiarza freebetu nie odnajdziesz, ale poza powitalnym cashbackiem, masz możliwość skorzystania z drugiego zakładu bez ryzyka i kilku innych ciekawie prezentujących się promocji.

Fuksiarz freebet - cashback bez końca

Cashback bez końca to nazwa kolejnego bonusu bez ryzyka, o którym pisaliśmy wyżej. Co go charakteryzuje? Przy każdym nietrafionym kuponie, bukmacher odda Ci część stawki wykorzystanej na grę. Im większa liczba zdarzeń, tym większy zwrot. Jego maksymalna wartość to 200 zł. 

Jak liczba zdarzeń przekłada się na wysokość cashbacku przedstawia poniższe zestawienie: 

 • 1 zdarzenie - 5% zwrotu; 
 • 2 zdarzenia - 7% zwrotu; 
 • 3 zdarzenia - 10% zwrotu; 
 • 4 zdarzenia - 12% zwrotu; 
 • 5 zdarzeń - 15% zwrotu; 
 • 6 zdarzeń - 17% zwrotu; 
 • 7 zdarzeń - 20% zwrotu; 
 • 8 zdarzeń - 22% zwrotu; 
 • 9 zdarzeń - 25% zwrotu; 
 • 10 zdarzeń - 27% zwrotu; 
 • 11 zdarzeń - 30% zwrotu; 
 • 12 zdarzeń - 35% zwrotu; 
 • 13 zdarzeń - 40% zwrotu; 
 • 14 zdarzeń - 45% zwrotu; 
 • 15 i więcej zdarzeń - 50% zwrotu. 

Cashback bez końca, tak jak i ten powitalny, nie wiąże się z obowiązkiem obrotu, dlatego gotówkę możesz wypłacić, albo postawić za nią kolejny zakład.

Sprawdź kody promocyjne:

Fuksiarz freebet - early payout

Kolejna promocja to early payout - także niezwiązana z ofertą freebet. Fuksiarz, tworząc bonus early payout, zdecydował, że w przypadku, gdy drużyna, którą wytypowałeś jako zwycięzcę meczu, osiągnie dwubramkowe prowadzenie, to całe zdarzenie automatycznie zostanie rozliczone jako wygrane, nawet jeśli spotkanie zakończy się remisem, albo nawet porażką Twojego faworyta. 

Promocja early payout dostępna jest podczas następujących rozgrywek piłkarskich: 

 • Ligi Mistrzów; 
 • Ligi Europy; 
 • Premier League; 
 • Bundesligi; 
 • Serie A; 
 • La Ligi; 
 • Ekstraklasy.

Fuksiarz freebet - promocje na sporty wirtualne i gry karciane

Promocja w stylu Cashbacku bez końca stworzona została także dla fanów sportów wirtualnych. By z niej skorzystać, gracze powinni postawić kupon za maksymalnie 2000 zł na wirtualną piłkę nożną. Na kuponie może znaleźć się dowolna liczba zdarzeń (kurs minimalny to 1.20), a im większa ich liczba - tym większy zwrot gotówki.  

Jak to wygląda w praktyce przedstawia poniższe porównanie: 

 • 1 zdarzenie - 3% zwrotu; 
 • 2 zdarzenia - 5% zwrotu; 
 • 3 zdarzenia - 8% zwrotu; 
 • 4 zdarzenia - 10% zwrotu; 
 • 5 zdarzeń - 12% zwrotu; 
 • 6 i więcej zdarzeń - 14% zwrotu. 

Lubiący gry karciane, mogą również obstawiać na bieżąco ich przebieg. W Fuksiarzu dostępne jest typowanie nadchodzących zdarzeń w rozgrywce pokera i blackjacka.

Fuksiarz freebet - Mega Boost i Fuks Kreator

Mega Boost to oferta zawierająca wyższe niż standardowe kursy. Korzystając z niej masz szansę na większe wygrane. Podobną okazję daje opcja Fuks Kreator. Bukmacher pozwala w niej obstawiać na jednym kuponie kilka zdarzeń z tego samego spotkania, powiększając dodatkowo kurs.

Freebet u innych bukmacherów

Ilu bukmacherów ma w swojej ofercie darmowy zakład? Fuksiarz aktualnie nie należy do grupy firm bukmacherskich, które stworzyły freebety dla swoich graczy. Niewykluczone, że w przyszłości ulegnie to zmianie. Teraz jednak przyjrzyjmy się bukmacherom dającym użytkownikom freebety. Fuksiarza na ten moment w nich oczywiście brakuje.

Freebet STS

W STS - w przeciwieństwie do Fuksiarza - darmowy zakład stanowi element oferty powitalnej. Jego wysokość to 29 zł. Chcąc z niego skorzystać, wykorzystaj podczas rejestracji voucher promocyjny o treści MEGABONUS. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie bonusowym po zakończeniu zakładania konta i podlegać będą obowiązkowi trzykrotnego obrotu. 

Jakie są inne warunki stawiane przez STS? Minimalny kurs kuponu to 1.91. Do obrotu wliczane są wyłącznie wygrane zakłady, a to oznacza, że ich łączna stawka musi wynieść 87 zł (29 zł x 3). Po dokonaniu obrotu pieniądze będą gotowe do wypłaty lub do wykorzystania na kolejne zakłady.

Freebet Fortuna

W Fortunie, inaczej niż w Fuksiarzu, darmowy zakład stanowi część oferty na start tego bukmachera. Freebet bez depozytu ma wysokość 20 zł i otrzymasz go po zarejestrowaniu swojego konta z voucherem promocyjnym o treści MECZYKI.

Jak działa ten bonus? Otrzymasz 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Są one równe kwocie 20 zł. Punktów - co oczywiste - nie możesz wypłacić, muszą natomiast zostać wykorzystane na grę i przepadają w momencie postawienia zakładu. Jeśli wygrasz - pieniądze są Twoje, a jak się pomylisz - nic nie tracisz. Co więcej masz pełną dowolność w kwestii liczby kuponów, dlatego możesz “puścić” jeden za 20 zł, ale równie dobrze dziesięć za 2 zł. 

Dodajmy również, że darmowy zakład Fortuny nie podlega obowiązkowi obrotu.

Freebet Superbet

Superbet, także w odróżnieniu od Fuksiarza, darmowy zakład gwarantuje tym nowym użytkownikom, którzy spełnili kilka prostych warunków. Jakich? 

Zarejestruj się, wyraź chęć udziału w promocji i wpłać do depozytu minimum 50 zł. Gdy to zrobisz, Superbet da Ci 34 zł. Masz dobę na zaakceptowanie ich. Kwota od bukmachera podlega obowiązkowi obrotu. Wystarczy jednak postawić jeden kupon za całą otrzymaną gotówkę. Kupon ten może zawierać w sobie jedno lub kilka zdarzeń, ale każde z nich musi mieć kurs minimalny 1.60. Na dokonanie obrotu dostajesz trzy dni.

Totolotek freebet

Wysokość darmowego zakładu w Totolotku to 25 zł. Chcąc z niego skorzystać, użyj vouchera promocyjnego o treści MEGABONUS w zakładce “kod bonusowy”. Znajdziesz ją po kliknięciu przycisku “Wpłata” w panelu głównym. Freebet w Totolotku podlega obowiązkowi dwukrotnego obrotu, a minimalny kurs to 2.00. Całkowita suma stawek zakładów wynosi natomiast 40 zł.

Freebet u pozostałych bukmacherów - poradniki

Fuksiarz darmowy zakład - informacje o bukmacherze

Fuksiarz to bukmacher, który licencję otrzymał w 2020 roku, ale swoją działalność rozpoczął właściwie dopiero w 2021 roku. To czyni go jednym z najmłodszych bukmacherów na nieustannie rozwijającym się rynku polskich zakładów wzajemnych. Ambasadorem marki ogłoszony został Krzysztof Stanowski, założyciel Grupy Weszło i jeden ze współtwórców Kanału Sportowego na YouTube. W Fuksiarzu obstawiać możemy zakłady przedmeczowe, live, a także gry karciane i sporty wirtualne. Bukmacher zdecydował się związać umową sponsorską z Polską Federacją Padla. Poznaj recenzję firmy bukmacherskiej Fuksiarz, opinie graczy oraz aktualną ofertę.

Freebet Fuksiarz

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;.
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

ZWROT BEZ OBROTU

Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 500 PLN, bez obrotu bonusem. Póżniej "cashback bez końca".

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

Superbet
1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI