ETOTO freebet za rejestrację: darmowy zakład 97 PLN

Etoto kod bonusowy
4.0(487 głosów)
ETOTO freebet proponuje w ramach powitalnego pakietu bonusowego. Jak skorzystać z tej promocji? Jak uzyskać w ETOTO darmowe zakłady na start? Na te pytania odpowiadamy w tym artykule. Opisujemy też, jak freebet od ETOTO wygląda na tle innych bukmacherów. 
Bonus powitalny ETOTO

700 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat

77 PLN freebety

20 PLN freebet z kodem bonusowym

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź

ETOTO freebet - jak odebrać?

ETOTO freebet to 20 PLN za kod bonusowy, 20 PLN za pierwszy depozyt, 20 PLN za drugą oraz 30 PLN za trzecią wpłatę. Łączna wartość darmowych zakładów dla nowych graczy wynosi 97 PLN. 
Jak odebrać freebety w ETOTO?
 1. Zarejestruj się w ETOTO z kodem MECZYKI
 2. Wpłać pierwszy depozyt na min. 200 PLN
 3. Jeśli dokonasz pierwszej wpłaty, to otrzymasz pierwszy freebet w wysokości 20 PLN
 4. Dodatkowy freebet 20 PLN zostanie dopisany do Twojego konta, jeśli użyjesz kodu MECZYKI (i wpłacisz min. 50 PLN)
 5. Kolejny freebet 20 PLN obowiązuje przy drugim depozycie na konto gracza w wysokości min. 200 PLN
 6. Przy trzeciej wpłacie na min. 300 PLN do konta zostanie dopisany darmowy zakład 37 PLN
Listę dostępnych darmowych zakładów znajdziemy w zakładce "Freebety" w profilu gracza. Freebety są częścią pakietu powitalnego dla czytelników Meczyki.pl o wartości 797 PLN, z którego można skorzystać na trwające EURO 2024.
ETOTO kod bonusowy

Freebet ETOTO za rejestrację i kod bonusowy 20 PLN

ETOTO freebet o wartości 20 PLN otrzymają gracze, którzy użyją kodu bonusowego MECZYKI i wpłacą min. 50 PLN w ramach pierwszego depozytu.
Freebet ETOTOWartość
Wysokość bonusu20 PLN
Minimalna wpłata200 PLN
Użycie bonusuAplikacja mobilna
Aktywność bonusu7 dni
Bukmacher nie określa kursu minimalnego czy liczby zdarzeń na kuponie typowanie z freebetu. Z promocji wyłączone są natomiast zakłady na sporty wirtualne. Wygrana z freebetu, pomniejszona o jego wartość, trafi od razu na konto depozytowe gracza. Nie jest wymagany dodatkowy obrót bonusem bukmacherskim. 

Freebet ETOTO za rejestrację 20 PLN

ETOTO freebet o wartości 20 PLN przyznaje graczom, którzy zarejestrują się i dokonają pierwszej wpłaty na min. 200 PLN.  Bonus dostępny jest na dowolne zakłady na stronie lub w aplikacji i aktywny przez 7 dni od momentu przyznania. 
Freebet ETOTOWartość
Wysokość bonusu20 PLN
Minimalna wpłata200 PLN
Użycie bonusuNa dowolnym kuponie
Aktywność bonusu7 dni
W ETOTO freebet otrzymamy po dokonaniu pierwszej wpłaty, która powinna wynieść minimum 200 PLN. Promocja łączy się z freebetem za kod bonusowy, czyli depozyt na min. 200 PLN aktywuje obie te promocje.

Freebet ETOTO za rejestrację 20 PLN

Kolejny freebet o wartości 20 PLN jest bezpośrednio związany z drugim depozytem. Jeśli ten wyniesie co najmniej 200 PLN, to na konto gracza zostanie dopisany darmowy zakład.
Freebet ETOTOWartość
Wysokość bonusu20 PLN
Minimalna wpłata200 PLN
Użycie bonusuNa dowolnym kuponie
Aktywność bonusu7 dni
Warunki wykorzystania freebetu są takie same jak w przypadku bonusu za pierwszą wpłatę.

Freebet ETOTO darmowy zakład 37 PLN

Ten freebet ETOTO dostępny jest po dokonaniu trzeciej wpłaty na konto depozytowe. Wartość bonusu wynosi tym razem 37 zł. Bonus bukmacherski wykorzystać można przez 7 dni od momentu jego przyznania.
Freebet ETOTOWartość
Wysokość bonusu37 PLN
Minimalna wpłata300 PLN
Użycie bonusuNa dowolnym kuponie
Aktywność bonusu7 dni
Zasady darmowego zakładu są takie same, jak przy pierwszym i drugim freebecie. Z promocji wyłączone są natomiast zakłady na sporty wirtualne. Wygrana z freebetu, pomniejszona o jego wartość, trafi od razu na konto depozytowe gracza. Nie jest wymagany dodatkowy obrót bonusem bukmacherskim. 
Co ważne, aby uzyskać ten darmowy zakład trzeba dokonać trzeciej wpłaty w wysokości co najmniej 300 zł. Bukmacher przyznaje również bonus od tego depozytu, który stanowi 100% jego wartości i jest składową promocji powitalnej od trzech pierwszych wpłat o łącznej wartości 797 zł. Tylko poprawne dokonanie wpłaty pozwala uzyskać dodatkowy bonus, którym jest w ETOTO darmowy zakład.

ETOTO freebet - jak wykorzystać?

Wszystkie freebety w ETOTO (20 PLN, 20 PLN, 20 PLN i 37 PLN) mają bardzo podobne wykorzystania:
 • na stronie lub w aplikacji (jedynie freebet za kod musi być użyty w aplikacji mobilnej)
 • na dowolne zdarzenia z oferty przedmeczowej i na żywo
 • brak kursu minimalnego
 • bonus ważny przez 7 dni
Chcąc wykorzystać darmowy zakład, musimy wybrać zdarzenia, które chcemy obstawić. Jeśli spełnimy warunki promocji i darmowy zakład będzie aktywny, to na kuponie pojawi się pole z freebetem do zaznaczenia.
Po dodaniu interesujących nas zakładów na kupon, wybieramy darmowy zakład i potwierdzamy obstawienie przyciskiem "Postaw zakład".
etoto freebet - gra za darmo

Freebet w ETOTO - czy warto skorzystać?

Freebet to jeden z najpopularniejszych i najpowszechniej stosowanych bonusów przez działających na polskim rynku bukmacherów. Jest to darmowy zakład o określonej stawce, który u części bukmacherów można otrzymać bez konieczności zawierania depozytu.
Czy freebet w ETOTO jest promocją, dla której warto zarejestrować się u tego bukmachera? Jeśli interesuje nas otrzymanie darmowego zakładu i jednocześnie zgarnięcie bonusu od wpłaty, to ETOTO jest dobrym wyborem.
Na plus w zakresie freebetu w ETOTO działa dostępność trzech bonusów, które łączą się jednocześnie z promocjami od wpłaty. Minusem jest brak promocji bez depozytu (jak np. w Fortunie) oraz relatywnie wysokie kwoty wpłat do otrzymania bonusu. Podsumowując, freebet w ETOTO należy traktować jako dodatek do bonusów od wpłaty, a nie jako główna część oferty powitalnej.

Inne bonusy od bukmachera ETOTO poza freebetem

W ofercie promocyjnej ETOTO, dla rejestrujących się z kodem MECZYKI, znajdują się również bonusy od depozytu. Wspomnieliśmy o nich nieco wyżej, a w tym miejscu szerzej opisujemy ich działanie. 

Bonus od depozytu 700 PLN

Bukmacher przygotował bonus na start od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe. Maksymalna wartość promocji to łącznie 700 zł. Jak z niej skorzystać? Przede wszystkim należy się zarejestrować wpisując kod bonusowy o treści MECZYKI. Bonus od depozytu zostanie przyznany w następujący sposób:
 • Bonus od pierwszej wpłaty - 100% do 200 zł (ETOTO freebet 20 zł dostępny jest po dokonaniu tej wpłaty na min 200 zł))
 • Bonus od drugiej wpłaty - 100% do 200 zł (ETOTO freebet 20 zł dostępny jest po dokonaniu tej wpłaty na min. 200 zł)
 • Bonus od trzeciej wpłaty - 100% do 300 zł (ETOTO darmowy zakład 37 zł przyzna wyłącznie, gdy aktywujemy maksymalną promocję od trzeciej wpłaty)
Do uwolnienia środków bonusowych wymagany jest obrót. Należy zagrać w każdym przypadku za trzykrotną wartość bonusu na zakładach AKO, składających się z min. 3 zdarzeń o kursie min. kuponu 2.00 i kursie każdego zdarzenia min. 1.20.
Na obrót bonusem w każdym z trzech przypadków gracz ma 30 dni. Liczy się data rozliczenia kuponu. Do obrotu zaliczane są kupony zagrane za środki własne i/lub bonusowe zgodnie z regulaminem promocji.

Freebety u pozostałych bukmacherów:

Freebety u innych bukmacherów

Poniżej wymieniamy i opisujemy darmowe zakłady (freebety), które znajdują się w ofertach innych bukmacherów działających w Polsce. Podpowiadamy, gdzie można typować mecze i inne wydarzenia sportowe z wykorzystaniem darmowego zakładu.

Fortuna Freebet 20 PLN + 10 PLN + 5 PLN

W przypadku Fortuny mamy do czynienia z trzema freebetami:
 • 20 PLN bez depozytu
 • 10 PLN za pierwszą wpłatę
 • 5 PLN za udostępnienie kuponu
Za co warto docenić Fortunę? W odróżnieniu od ETOTO, ten bukmacher oferuje bonus bez depozytu.
Pierwszy freebet to bonus 20 zł bez konieczności wpłaty. Oznacza to, że gracz, w celu skorzystania z promocji, nie musi zawierać na koncie pierwszego depozytu. Z kolei po pierwszej wpłacie i rejestracji z kodem MECZYKI można uzyskać jeszcze darmowy zakład o wartości 10 zł. Z kolei 5 zł zdobędziemy za udostępnienie kuponu w "Strefie kuponów". 
Uzupełnieniem bonusu powitalnego w Fortunie są zakłady bez ryzyka, po 100 PLN na pierwsze trzy kupony po rejestracji. Wartość bonusu na start dla czytelników Meczyki.pl wynosi 340 PLN.
Fortuna kod promocyjny

Freebety od Superbet

Dwa darmowe zakłady dostępne są również w pakiecie powitalnym na stronie bukmachera Superbet
 • 35 PLN za kod MECZYKI i pierwszą wpłatę
 • 20 PLN za aplikację mobilną.
Aby z nich skorzystać, wystarczy założyć konto z kodem MECZYKI. W trakcie rejestracji należy pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego, który podobnie jak w ETOTO, aktywuje darmowy zakład przy pierwszym depozycie. Drugi freebet wiążę się z pobraniem aplikacji mobilnej i zalogowaniu się do niej w ciągu 7 dni od rejestracji konta.
W ofercie startowej Superbet o wartości maksymalnej 3755 PLN znajdują się jeszcze:
 • Cashback o wartości 3500 zł
 • Bonus od pierwszej wpłaty na konto do 200 zł
superbet kod promocyjny

Nadchodzące:

Rejestracja konta u bukmachera ETOTO do odebrania freebetu

Na ETOTO istnieje możliwość założenia konta tymczasowego oraz stałego. Do skorzystania z freebetu wystarczy nam "tymczasowy" status konta.
Rejestracja w ETOTO składa się z trzech etapów:
 1. Uzupełnienie danych konta. W wyznaczonym miejscu można podać kod bonusowy o treści MECZYKI, który aktywuje najwyższy bonus powitalny w ETOTO dostępny na polskim rynku
 2. Uzupełnienie danych personalnych
 3. Weryfikacja konta. Należy przesłać aktualny numer swojego rachunku bankowego oraz wyraźną fotografię wybranego wcześniej dokumentu tożsamości
Jeśli bukmacher poprawnie zweryfikuje przesłane dane, pełna oferta na stronie stanie przed graczem otworem. Od teraz może on bez żadnych ograniczeń obstawiać i wypłacać środki z konta depozytowego na bankowe oraz korzystać chociażby z freebetów powitalnych.

Wpłaty i wypłaty na ETOTO

Firma ETOTO oferuje szereg możliwości wypłat i wpłat środków dla swoich graczy. Poniżej opisujemy w jaki sposób można zawierać depozyt i przelewać go na konto bankowe. Działania te da się wykonać zarówno poprzez stronę internetową, jak i aplikację mobilną ETOTO. Jak wspomnieliśmy wcześniej, dokonanie depozytu będzie niezbędne do uzyskania freebetu za pierwszą (20 i 20 PLN), drugą (20 PLN) oraz trzecią wpłatę (30 PLN).
Minimalna wartość depozytu wynosi 1 PLN. Od transakcji nie jest pobierana prowizja. Wpłaty w ETOTO są obsługiwane m.in. przez Dotpay, Przelewy24, BLIK czy też karty MasterCard lub Visa. Czas oczekiwania w przypadku wszystkich wymienionych wyżej możliwości wpłat ogranicza się do kilku sekund.
Aby wypłacić środki z konta depozytowego na bankowe, wystarczy jedynie kliknąć w zakładkę “Wypłata” w prawym górnym rogu strony. Później należy wpisać kwotę (min. 1 PLN), którą chcemy przelać pod podany numer konta i zlecić transakcję. Przypominamy, że w tym celu gracz musi posiadać pełne i zweryfikowane przez bukmachera konto.

Sprawdź:

ETOTO informacje o bukmacherze

ETOTO to legalny polski bukmacher działający w Polsce od 2011 roku na podstawie zezwolenia na zawieranie zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów. Siedziba firmy mieści się w Warszawie przy ulicy Żurawiej 8. Twarzą marki jest Joanna Jędrzejczyk. ETOTO posiada również swój własny kanał w serwisie Youtube znany przede wszystkim z Quizu pod napięciem.
Pakiet na start ETOTO zawiera freebety 97 PLN za pierwsze trzy wpłaty oraz kod bonusowy. Bonus powitalny ma łączną wartość 797 PLN.

Faq

Jaki jest freebet w ETOTO?

W ofercie powitalnej ETOTO zawarte są darmowe zakłady o wartości 97 PLN.

Za co ETOTO przyznaje freebety?

ETOTO przyznaje freebety za trzy pierwsze wpłaty po rejestracji oraz użyty kod bonusowy w formularzu.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020