Etoto Freebet bez depozytu. Darmowy zakład bez wpłaty własnej

Etoto Freebet bez depozytu. Darmowy zakład bez wpłaty własnej
etoto.pl freebet darmowy zakład / meczyki.pl
Autor: Aleksander Nowomiejski28 kwi 2021 | 07:53
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Aktualnie Etoto freebet nie jest dostępny, jednak bukmacher oferuje nowym graczom inne bonusy i promocje. Bonus startowy bukmachera Etoto umożliwia nowym graczom podwojenie ich pierwszej wpłaty środków na konto do 1500 zł. W tym tekście dokładnie wyjaśniamy, jak działa ta promocja powitalna i jak ją uzyskać. Przybliżamy także konieczne warunki obrotu bonusem. Informujemy też o tym, czy w ofercie tego bukmachera znajdziemy freebet Etoto dla typujących. Zapraszamy.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Czym jest freebet i jak działa darmowy zakład?
 2. Freebet Etoto 50 PLN
 3. Jak odebrać freebet na Etoto?
 4. Inne bonusy od bukmachera Etoto
 5. Freebety u innych bukmacherów
 6. Freebet u pozostałych bukmacherów - poradniki
 7. Rejestracja konta u bukmachera Etoto
 8. Wpłaty i wypłaty na Etoto
 9. Etoto informacje o bukmacherze

Etoto freebet - darmowy zakład bez depozytu - czym jest?

Freebet to jeden z najpopularniejszych i najpowszechniej stosowanych bonusów przez działających na polskim rynku bukmacherów. Jest to darmowy zakład o określonej stawce, który u części bukmacherów można otrzymać bez konieczności zawierania depozytu. Bukmacherzy przyznają freebety o ustalanych przez siebie warunkach dotyczących np.: minimalnej liczby spotkań, całkowitych kursów i wielokrotności obrotu. Zasady działania darmowego zakładu na Etoto i innych stronach opisujemy w poniższych akapitach.

Freebet Etoto 50 PLN - darmowy zakład

Freebet Etoto - kod bonusowy

Etoto jest jednym z bukmacherów działających na polskim rynku, który w swojej ofercie zawarł darmowy zakład dla swoich klientów. Poniżej tłumaczymy, na jakich zasadach funkcjonuje freebet na stronie Etoto.

Jeśli gracz ma do wykorzystania przyznany darmowy zakład o wartości 20zł, może zawrzeć kupon o wyższej wartości. Jeśli zagra za 30zł i zaznaczy opcję freebetu, bonus zostanie wykorzystany, a 10zł zostanie odjęte z konta depozytowego.

Gdy freebet ma wartość 50zł, a gracz zawsze zakład za 30zł i zaznaczy opcję darmowego zakładu, to brakujące do pełnej wartości 20zł po prostu przepada. Gracz może wykorzystać freebet wyłącznie na jeden zakład, dlatego warto jest zagrać za całą przyznaną kwotę.

Według zasady ustalonej przez Etoto, od kwoty wygranej z darmowego zakładu zostanie odjęta jego stawka. Oznacza to, że jeśli gracz będzie miał do wygrania 100zł po odjęciu podatku od gier, a wartość freebetu wynosiła 20zł, to realna wygrana wyniesie 80zł.

Sprawdź kody promocyjne:

Jak odebrać freebet na Etoto?

Aby skorzystać z bonusów zawartych w promocyjnej ofercie bukmachera, trzeba najpierw założyć konto na jego stronie internetowej (o procesie rejestracji piszemy w dalszej części artykułu). Następnie należy zatwierdzić odbiór bonusu w oknie pop-up po zalogowaniu się na konto.

Po kliknięciu w zakładkę “Darmowe zakłady” można odebrać bonus i zapoznać się z jego szczegółami: kwotą, datą przyznania, warunkami obrotu, platformą, z której możemy obstawić zakład, jego statusem oraz datą wygaśnięcia.

Darmowy zakład o wartości 50zł można odebrać m.in. dzięki promocji Weekendowe granie. Freebet będzie do dyspozycji gracza, który w trakcie weekendu obstawi trzy zakłady, każdy o stawce 50zł.

Inne bonusy od bukmachera Etoto

Etoto - bonusy i promocje - Bonus Etoto

W ofercie promocyjnej Etoto znajdują się również inne bonusy do wykorzystania przez graczy nowych i stałych. Wszystkie wymieniamy i opisujemy poniżej.

Etoto Bonus 100% od pierwszego depozytu do 1500 PLN

Jest to flagowy bonus powitalny od bukmachera Etoto i skorzystać z niego mogą wyłącznie nowi gracze. Wiąże się on z pierwszą wpłatą na konto depozytowe, która zostaje powiększona, a wysokość bonusu zależy od wysokości wpłaty, gdyż zawsze jest powiększony o jej 100%.

Minimalny depozyt zaliczany do promocji to zaledwie 1 zł. Maksymalnie można natomiast zyskać aż 1500 zł w postaci środków bonusowych. Będzie tak, jeśli pierwsza wpłata wyniesie właśnie 1500 zł.

Aby otrzymane dzięki bonusowi środki wypłacić na konto depozytowe, a później bankowe, należy dokonać czterokrotnego obrotu kwotą bonusu. Do obrotu zaliczają się zakłady przedmeczowe lub na żywo o całkowitym kursie nie mniejszym niż 2.20. Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO musi wynosić co najmniej 1.30. Ostatni warunek jest taki, że zakład musi być rozliczony jako wygrany lub przegrany. Do obrotu, którego trzeba dokonać w ciągu 30 dni, nie zaliczają się zakłady anulowane i zagrane na sporty wirtualne. 

Oczywiście, nadrzędnym warunkiem, który trzeba spełnić przed wypłatą na konto bankowe jest stworzenie konta stałego - ten aspekt tłumaczymy przy opisywaniu procesu rejestracji na stronie Etoto.

Bukmacher - ETOTO
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Etotomania

Dzięki Etotomanii aktywni gracze otrzymują różne bonusy, freebety i dodatkowe środki do depozytu.

Jest to program lojalnościowy, w ramach którego gracze, poprzez swoją aktywność zbierają punkty. Za każde 5zł przeznaczone na zakład, gracz otrzymuje określoną liczbę punktów, która zależy od kursu całkowitego kuponu - im wyższy, tym więcej “oczek” zostanie przyznanych.

Liczba uzyskanych punktów ma wpływ na to, jaki poziom zostanie nadany graczowi. Statusy są określone kolorami w kolejności od najsłabszego do najlepszego: brązowym, srebrnym i złotym. Im wyższy status, tym lepsze nagrody otrzyma typer.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Zaproś znajomych

Etoto nagradza każdego gracza, który poleci usługi bukmachera swojemu znajomemu kwotą w wysokości 50zł. Jeden użytkownik może polecić założenie konta maksymalnie 10 osobom - oznacza to, że w ramach tej promocji można otrzymać do 500zł do wykorzystania na obstawianie zakładów.

Aby polecenie się udało, Polecający musi podać swój e-mail i e-mail Poleconego oraz zaakceptować przekazanie swoich podstawowych danych (imię, nazwisko i e-mail) przez Etoto.

Bonus w wysokości 50zł otrzymuje w tym przypadku zarówno Polecający, jak i Polecony. Ten pierwszy, przed wypłaceniem środków na konto depozytowe, musi dokonać jednorazowego obrotu kwotą z kuponem o kursie minimalnym 2.20. Ten drugi natomiast musi obrócić kwotą sześciokrotnie większą, czyli 300zł po takim samym kursie.

Po założeniu konta Polecony może zacząć zapraszać do udziału w akcji swoich znajomych i stać się tym samym Polecającym.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

 

Freebety u innych bukmacherów

Poniżej wymieniamy i opisujemy darmowe zakłady (freebety), które znajdują się w ofertach innych bukmacherów działających w Polsce. Podpowiadamy, gdzie można typować mecze i inne wydarzenia sportowe z wykorzystaniem darmowego zakładu.

Fortuna Freebet 20 PLN

W przypadku firmy Fortuna, mamy do czynienia z freebetem, który jest bonusem bez wpłaty własnej. Oznacza to, że gracz, w celu skorzystania z promocji, nie musi zawierać na koncie pierwszego depozytu.

Fortuna przekazuje graczowi 2800 punktów FKP, czyli równowartość 20zł, które typer może przeznaczyć na darmowy zakład. W ofercie powitalnej Fortuny znajdują się również:

 • Cashback o wartości 210 zł
 • Bonus 100% od pierwszego depozytu do 2000zł

Aby skorzystać z oferty powitalnej dla nowych graczy na stronie Fortuna, wystarczy kliknąć w poniższy baner i założyć nowe konto. Aby aktywować cashback, należy zrobić to w sekcji "Moje bonusy" w panelu gracza po pierwszym zalogowaniu, najpóźniej 3 dni od chwili rejestracji.

Bukmacher Fortuna
KOD PROMOCYJNY: MECZYKI

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Freebet od STS 29 PLN

Darmowy zakład znajduje się również w pakiecie powitalnym na stronie bukmachera STS - w tym przypadku wynosi on 29 PLN. Aby z niego skorzystać, wystarczy założyć konto po kliknięciu w poniższy baner. W trakcie rejestracji wstępnej należy pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego.

Bukmacher STSKod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Oprócz darmowego zakładu w ofercie startowej STS znajdują się jeszcze:

 • Cashback o wartości 281zł
 • Bonus 100% od pierwszego depozytu do 1200zł

Freebet u pozostałych bukmacherów - poradniki

Rejestracja konta u bukmachera Etoto

Etoto - rejestracja konta - Bonus Etoto

Na Etoto istnieje możliwość założenia konta tymczasowego oraz stałego. Poniżej opisujemy trzy etapy, które należy ukończyć w celu zweryfikowania swojego konta i posiadania możliwości skorzystania z pełnej oferty bukmachera oraz wypłacania depozytu na konto bankowe.

Etap pierwszy

Na samym początku rejestracji nowy gracz musi podać swoją płeć, imię, nazwisko i adres e-mail. W wyznaczonym miejscu można podać ewentualny kod promocyjny.

Bukmacher - ETOTO
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Etap drugi

Następnie wymaga się podania narodowości, kraju urodzenia, numeru PESEL, numeru i serii wybranego dokumentu tożsamości, jego datę ważności, numeru telefonu oraz dokładny adres.

Etap trzeci

Po ukończeniu ostatniego etapu konto będzie już stałe i w pełni zweryfikowane. Aby tak się stało, gracz musi przesłać aktualny numer swojego rachunku bankowego oraz wyraźną fotografię wybranego wcześniej dokumentu tożsamości, który udowadnia jego pełnoletniość. Jeśli bukmacher poprawnie zweryfikuje przesłane dane, pełna oferta na stronie stanie przed graczem otworem. Od teraz może on bez żadnych ograniczeń obstawiać i wypłacać środki z konta depozytowego na bankowe.

Wpłaty i wypłaty na Etoto

Firma Etoto oferuje szereg możliwości wypłat i wpłat środków dla swoich graczy. Poniżej opisujemy w jaki sposób można zawierać depozyt i przelewać go na konto bankowe. Działania te da się wykonać zarówno poprzez stronę internetową, jak i aplikację mobilną Etoto.

Wpłaty

Etoto - wpłaty - metody płatności

 • Dotpay - minimalna stawka - 1zł
 • Przelewy24 - minimalna stawka - 1zł
 • BLIK - minimalna stawka - 1 zł
 • Karta MasterCard lub Visa - minimalna stawka - 1zł
 • Neteller - minimalna stawka - 20zł
 • Skrill - minimalna stawka - 10 zł

Czas oczekiwania w przypadku wszystkich wymienionych wyżej możliwości wpłat ogranicza się do kilku sekund.

Wypłaty

Etoto - wypłaty - metody płatności

Aby wypłacić środki z konta depozytowego na bankowe, wystarczy jedynie kliknąć w zakładkę “Wypłata” w prawym górnym rogu strony. Później należy wpisać kwotę, którą chcemy przelać pod podany numer konta i zlecić transakcję. Przypominamy, że w tym celu gracz musi posiadać pełne i zweryfikowane przez bukmachera konto.

Etoto informacje o bukmacherze

Promocje bukmacherskie - ETOTO

Etoto to legalny polski bukmacher działający w Polsce od 2011 roku na podstawie zezwolenia na zawieranie zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów. Siedziba firmy mieści się w Warszawie przy ulicy Żurawiej 8. 

Zakłady bukmacherskie Etoto posiadają również trzy punkty naziemne - w Warszawie, Krakowie i Białymstoku. 

Bukmacher reklamuje się twarzami znanych polskich dziennikarzy i ekspertów piłkarskich, takich jak: Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Michał Pol, Artur Wichniarek, Przemysław Rudzki, Roman Kołtoń czy Tomasz Hajto

Bukmacher posiada również swój własny kanał w serwisie Youtube. Etoto TV jest producentem takich programów internetowych: 

 • Piłkarski Quiz Pod Napięciem - w tym programie dwie dwuosobowe drużyny złożone z ekspertów piłkarskich odpowiadają na pytania dotyczące futbolu.
 • Futbolowy Head to Head - czołowi liderzy piłkarskiej opinii porównują dwóch piłkarzy na podstawie określonych kryteriów. 
 • W Ringu - program traktujący o boksie, w którym prowadzący Mateusz Borek wraz z gośćmi omawia bieżące wydarzenia dotyczące tej dyscypliny sportu.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK; E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019;

BONUS 200%

Podwojenie pierwszej wpłaty do 1500 PLN (np. wpłacasz 1500 PLN, masz 3000 PLN na grę). Bukmacher polecany przez m.in. Mateusza Borka i Tomasza Smokowskiego.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

Betfan
1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN