Superbet freebet 34 PLN - darmowy zakład

Superbet freebet 34 PLN
superbet.pl / meczyki.pl
Autor: Maciej Baranowski20 lis 2020 | 16:42
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Superbet oferuje nowym graczom bonus od pierwszego depozytu. Darmowy zakład freebet ma wartość 34 zł i nie jest to jedyna promocja, z której nowi i stali gracze mogą skorzystać. Poniżej tłumaczymy na czym polega freebet Superbet i jak z niego skorzystać. Wymieniamy również inne bonusy dostępne u bukmachera i wymieniamy inne darmowe zakłady na polskim rynku zakładów wzajemnych. 

Superbet - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Czym jest freebet?
 2. Superbet - freebet 34 PLN
 3. Superbet - pozostałe bonusy
 4. Freebet u innych bukmacherów
 5. Superbet - rejestracja konta
 6. Superbet - wpłaty i wypłaty
 7. Superbet - aplikacja mobilna
 8. Superbet - informacje o bukmacherze

Czym jest freebet, darmowy zakład bez wpłaty własnej?

Freebet z definicji jest darmowym zakładem oferowanym graczowi przez bukmachera i nie wymagającym od niego wpłaty własnej. Środki bonusowe trafiają na konto gracza po rejestracji i może on je wykorzystać na zakłady. Niektórzy bukmacherzy pozwalają rozbić bonus na kilka mniejszych zakładów, a inni oferują tylko jednorazowy freebet. Aby otrzymać darmowy zakład (freebet) na Superbet, najpierw należy jednak dokonać pierwszego depozytu. Warunki promocji dokładnie opisujemy w poniższych akapitach. 

Środki bonusowe zyskane dzięki bonusowi freebet nie mogą być oczywiście od razu wypłacone na konto depozytowe. Gracz musi najpierw spełnić warunki obrotu, a te u każdego bukmachera są inne. Jeśli to się uda, środki powędrują na konto główne, a później będzie można przelać je na konto bankowe.

Superbet freebet 34 PLN

Wartość freebeta na stronie Superbet wynosi 34 zł. Środków tych nie otrzymujemy jednak za samą rejestrację. Po założeniu konta należy najpierw wpłacić pierwszy depozyt - minimalnie 50 zł. Wówczas do wpłaconej kwoty bukmacher doda 34 zł

Aby wypłacić środki bonusowe, gracz musi dokonać jednokrotnego obrotu całym bonusem, czyli zawrzeć zakłady za całą kwotę, czyli 34 zł. Kurs całkowity zakładu musi wynosić 1.60 lub więcej. Na dokonanie obrotu bukmacher daje 3 dni od chwili przyznania promocji. Ważne, aby wszystkie zakłady obrotowe zostały rozliczone przed upływem wspomnianych 3 dni.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Inne bonusy u bukmachera Superbet

Freebet Superbet nie jest jedyną promocją, na jaką mogą liczyć gracze u tego bukmachera. Poniżej wymieniamy pozostałe promocje, z których można skorzystać na jego stronie internetowej.

Superbet bonus bez ryzyka 500 PLN

Jednym z powitalnych bonusów na stronie Superbet jest “Tydzień bez ryzyka” - promocja ta różni się od tradycyjnego cashbacka, czyli zwrotu w przypadku przegrania zakładu. Bukmacher oferuje zwrot do 500 zł z przegranych zakładów, jeśli gracz będzie “na minusie”. Promocja obowiązuje przez pierwszy tydzień od chwili wpłacenia pierwszego depozytu - minimalnie 20 zł

Aby odebrać środki bonusowe, należy obrócić nimi 4 razy (jeśli wynoszą one maksymalne 500 zł, gracz musi obstawić zakłady za łącznie 2000 zł). Gracz otrzyma bonus, który będzie równowartością jego straty w ciągu tygodnia. Jeśli więc postawi przykładowo 1940 zł, a wygra 1200 zł, bonus będzie wynosił 500 zł (1940 zł - 1200 zł - 240 zł (podatek) = 500 zł)

Do obrotu zaliczają się zakłady z przynajmniej dwoma zdarzeniami, a minimalny kurs każdego z nich to 1.30. Kurs całkowity w przypadku zwykłych zakładów musi wynosić przynajmniej 1.80, a w przypadku zakładów systemowych 1.50. Do obrotu nie są zaliczane zdarzenia z oferty specjalnej Super Mecz.

Po spełnieniu wyżej opisanych warunków obrotu, środki bonusowe automatycznie przeniosą się na konto główne gracza.

Superbet bonus od depozytu 50 PLN

Bonus od depozytu o wartości 50 zł to kolejny składnik oferty powitalnej na stronie Superbet. Jest to premia oferowana graczowi za dokonanie pierwszej wpłaty i można odebrać ją poprzez zaakceptowanie bonusu w trakcie rejestracji. Na wpłacenie pierwszego depozytu gracz ma 2 tygodnie od chwili rejestracji, a jego minimalna wartość to 20 zł

W ramach tej promocji bukmacher podwaja pierwszą wpłatę gracza. Jeśli więc wpłacimy 50 zł, na naszym koncie depozytowym pojawi się 100 zł. Skorzystanie z tego bonusa umożliwia wzięcie udziału w “Tygodniu bez ryzyka”.

Superbet bonus Super Extra

Dzięki promocji Super Extra można znaleźć wyższe kursy na mecze zdecydowanych faworytów, czyli tzw. “pewniaków”. Na co dzień kursy te są nieopłacalnie niskie. Super Bet codziennie przygotowuje listę meczów z powiększonymi kursami na faworytów. Na każdym kuponie można wybrać jeden taki mecz i trzeba dodać do niego jeszcze 5 innych typów - każdy o kursie minimalnym 1.10. Na kuponie musi znaleźć się więc przynajmniej sześć zdarzeń.

Superbet - bonusy i promocje

Superbet bonus Super Mecz

Promocja Super Mecz ma wiele wspólnego z powyżej opisanym produktem Super Extra. Superbet codziennie przygotowuje listę meczów z umyślnie podwyższonymi kursami, które każdy zarejestrowany gracz może dodać do swojego kuponu. Promocja pozwala na ustawienie kilku meczów z podwyższonymi kursami na jednym kuponie i łączy się z bonusem Super Extra.

Superbet bonus Zakłady Specjalne

Zakłady specjalne na Superbet można poznać dzięki symbolowi - żółtej gwiazdki na czarnym tle i mogą z nich skorzystać wszyscy zarejestrowani gracze. Wśród dodatkowych zdarzeń mogą znaleźć się takie opcje jak: zdobywcy bramek, zwycięstwo w całych rozgrywkach oraz liczby: rzutów rożnych, kartek i asów serwisowych w tenisie ziemnym.

Superbet bonus Super Live

Ta promocja również polega na tym, że bukmacher wybiera konkretne zdarzenia i podwyższa ich kursy, ale w tym przypadku dotyczy ona meczów na żywo. Promocja jest przeznaczona dla osób lubujących się w obstawianiu wydarzeń live. Dzięki wyższym kursom rośnie potencjalna wygrana, a lista wydarzeń z podwyższonymi kursami przygotowywana jest przez bukmachera Superbet codziennie.

Bonus Superbet Super Szansa

Dzięki temu produktowi, gracz może liczyć na choćby minimalny zysk nawet w razie porażki. Aby tak się stało, należy zawrzeć 11 zdarzeń na kuponie - każde o minimalnym kursie 1.30. Aby otrzymać zwrot, tylko jedno zdarzenie może okazać się przegrane. Bukmacher wypłaca wygraną na podstawie poniższego wzoru: 

 • potencjalna wygrana / kurs nietrafionego zdarzenia / 10 

Jeśli więc potencjalna wygrana zakładu wynosi 1000 zł, a nietrafione zdarzenie miało kurs 2.00, bukmacher wypłaci graczowi 50 zł (1000 zł / 2.00 / 10 = 50 zł).

Sprawdź kody promocyjne:

Darmowe zakłady freebet u innych bukmacherów

Darmowy zakład jest dość popularnym bonusem startowym na polskim rynku zakładów wzajemnych i w swojej ofercie posiada go nie tylko Superbet. Poniżej wymieniamy więcej freebetów, z których można skorzystać na stronach legalnych bukmacherów

Freebet Fortuna 20 PLN

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Powitalna oferta Fortuny składa się z trzech bonusów, a jednym z nich jest darmowy zakład o wartości 20 zł. Promocja ta zostaje przyznana nowemu graczowi w postaci 2800 punktów FKP w ramach programu lojalnościowego. Punkty te można zbierać poprzez dalszą aktywność na stronie, a następnie wymieniać je na nagrody. 

Środki bonusowe, czyli 20 zł można przeznaczyć na jeden kupon lub rozbić je na kilka mniejszych - zależy to wyłącznie od decyzji gracza. Promocja nie podlega żadnym warunkom obrotu. 

W ofercie Fortuna znalazły się jeszcze dwie inne promocje. Pierwszą z nich jest cashback o wartości 200 zł, a drugim bonus od depozytu do 2000 zł. Aby skorzystać ze wspomnianego cashbacka, gracz musi najpierw zaakceptować go w sekcji “Moje bonusy” - ma na to 3 dni od chwili rejestracji.

Freebet STS 29 PLN

Bukmacher STS- bonusy i promocje

STS to kolejny bukmacher, który oferuje nowym graczom freebet. W tym przypadku jego wartość wynosi 29 zł. Promocję, podobnie jak w przypadku Fortuny, można wykorzystać za jednym razem lub rozbić ją na kilka mniejszych kuponów. Aby wypłacić środki bonusowe, należy dokonać trzykrotnego obrotu. Jeśli więc wynoszą one 29 zł, gracz musi zagrać za łącznie 87 zł. Kurs całkowity kuponu musi wynosić przynajmniej 1.91, aby liczył się on do obrotu. 

W ofercie powitalnej na stronie STS znalazły się jeszcze dwa bonusy. Pierwszym z nich jest cashback, czyli jednorazowy zwrot stawki w razie przegranej do 31 zł oraz bonus od pierwszego depozytu do 1200 zł. Aby skorzystać z tej oferty, należy założyć konto po kliknięciu w dostępny na tej stronie baner. W trakcie rejestracji należy wpisać kod bonusowy o treści MEGABONUS.

Freebet Betfan 60 PLN

Bukmacher Betfan - bonusy i promocje

Wszyscy nowi gracze na stronie Betfan mogą liczyć na aż 15 darmowych zakładów w zamian za dokonanie trzech pierwszych depozytów. Każdy z zakładów ma wartość 2 zł, a po każdej wpłacie gracz otrzymuje ich po 5

Minimalna wartość pierwszej wpłaty to 20 zł. Freebety otrzymane po niej można przeznaczyć na gry. Kolejne 40 zł pozwala na odebranie 5 freebetów, które można przeznaczyć na esport. Ostatnie 5 zakładów otrzymamy po trzeciej wpłacie (minimalnie 100 zł) można wykorzystać na zakłady sportowe. 

W skład oferty powitalnej Betfan wchodzą jeszcze dwie inne promocje. Pierwszą jest bonus od trzech pierwszych depozytów do 2331 zł, a drugą cashback. Bukmacher oferuje trzy zwroty po trzech pierwszych depozytach - maksymalnie kolejno 100 zł, 200 zł i 300 zł. 

Aby skorzystać z oferty na Betfan, należy założyć konto po kliknięciu w jeden z banerów bukmachera dostępnych na tej stronie. Kod promocyjny w trakcie rejestracji wygeneruje się automatycznie.

Freebet u pozostałych bukmacherów - poradniki

Rejestracja na Superbet

Aby skorzystać z oferty bonusowej na stronie Superbet i móc swobodnie typować mecze, najpierw trzeba ukończyć proces rejestracji. Początkowo wystarczy założenie konta tymczasowego. Jednak tylko pełne uwierzytelnienie konta pozwala na wypłacanie depozytów na konto bankowe.

Superbet rejestracja konta tymczasowego

Za założyć tymczasowe konto na stronie Superbet, gracz musi podać kilka podstawowych danych: 

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Nazwa użytkownika 
 • Hasło
 • Narodowość 
 • Numer PESEL 
 • Kraj zamieszkania
 • Ewentualny kod bonusowy 

Należy pamiętać, że założenie konta tymczasowego pozwala na typowanie i skorzystanie z bonusów, ale nie na wypłacenie depozytu na konto bankowe. W tym celu należy założyć konto stałe.

Superbet rejestracja konta stałego

Aby w pełni uwierzytelnić swoje konto na stronie Superbet, należy wysłać skan dwóch stron dokumentu tożsamości - tak udowodnimy bukmacherowi swoją pełnoletność. Na tym etapie gracz musi również wysłać numer rachunku bankowego, na który chce przelewać depozyt ze swojego konta. Są to standardowe procedury obowiązujące na stronie każdego bukmachera, który legalnie działa na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Wpłaty i wypłaty na Superbet

Po kliknięciu w dostępny na tej stronie baner i założeniu nowego konta na Superbet gracz będzie mógł wpłacić swój pierwszy depozyt. Poniżej przedstawiamy listę możliwości wpłat. 

 • Karta VISA / Mastercard (min. 2 zł)
 • Przelew bankowy (min. 1 zł)
 • BLIK (min. 1 zł)
 • Netteler (min. 1 zł)
 • tPay (min. 1 zł)
 • Paysafecard (min. 2 zł)

Pełne uwierzytelnienie konta pozwala graczom na wypłacanie środków na konto bankowe tradycyjnym przelewem. Nie ma żadnych limitów dotyczących wysokości wypłacanych kwot. 

Aplikacja mobilna Superbet

Superbet posiada również swoją aplikację mobilną, dzięki której każdy gracz może typować mecze z każdego miejsca za pomocą swojego smartfona lub tableta. Wystarczy tylko połączenie z internetem, aby móc korzystać z pełnej oferty Superbet. Aplikacja udostępnia wszystkie czynności: dokonywanie wpłat i wypłat, zawieranie zakładów i skorzystanie z bonusów.

Superbet informacje o bukmacherze

Superbet działa na polskim rynku zakładów wzajemnych od 2017 roku - właśnie wtedy Ministerstwo Finansów przyznało bukmacherowi niezbędną licencję. Początkowo firma posiadała jedynie punkty stacjonarne i do tej pory na terenie całego kraju posiada ich około 50. Główna siedziba Superbet mieści się przy ulicy Pułku Piechoty 7A w Katowicach. 

Superbet - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy Superbet rejestrujących się z Meczyki.pl. Zakład bez ryzyka 500 PLN, bonus od wpłaty 50 PLN i freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN