Superbet freebet: 255 PLN. Jak odebrać bonus bez depozytu?

Superbet kod promocyjny
4.7(1012 głosów)
Superbet oferuje nowym graczom bonus od pierwszego depozytu w postaci trzech freebetów. Darmowy zakład Superbet ma wartość 255 zł i można go użyć na typowanie EURO 2024. Poniżej tłumaczymy na czym polega freebet Superbet i jak odebrać bonus bez depozytu od bukmachera.

Bonus powitalny Superbet

3500 PLN tydzień bez ryzyka

200 PLN freebet od depozytu

35 PLN darmowy zakład

20 PLN za pobranie aplikacji

400 PLN bonus za gola Polski w meczu z Francją

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź

Superbet freebet - czym jest?

Freebet z definicji jest darmowym zakładem oferowanym graczowi przez bukmachera. Środki bonusowe trafiają na konto gracza od razu po rejestracji lub po wykonaniu jakiejś czynności i może on je wykorzystać na zakłady. Niektórzy bukmacherzy pozwalają rozbić bonus na kilka mniejszych zakładów, a inni oferują tylko jednorazowy freebet.
Środki bonusowe zyskane dzięki bonusowi freebet nie mogą być oczywiście od razu wypłacone na konto depozytowe. Gracz musi najpierw spełnić warunki obrotu, a te u każdego bukmachera są inne. Jeśli to się uda, środki powędrują na konto główne, a później będzie można przelać je na konto bankowe.
Aby otrzymać darmowy zakład (freebet) na Superbet, najpierw należy jednak dokonać pierwszego depozytu. Co ważne, freebet w Superbet można dzielić na kilka kuponów, a wygrana zostaje dopisana do salda depozytowego jako zysk netto. Oznacza to, że wysokość wygranej jest pomniejszana o wartość darmowego zakładu.

Superbet freebet - darmowe 255 PLN na start

W Superbet freebet dla nowych graczy to bonusy od depozytu o wartości 255 PLN: 200 PLN za pierwszą wpłatę, 35 PLN za rejestrację z kodem promocyjnym oraz 20 PLN za aplikację mobilną.
Aby odebrać maksymalny freebet na start w Superbet, należy zarejestrować się z kodem promocyjnym "MECZYKI". Bonusy otrzymamy po spełnieniu warunków każdej z promocji i dzięki temu będziemy mieć dodatkowe 255 PLN na darmowe typowanie np. EURO 2024. 
Superbet freebetWartość 
Wartość darmowego zakładu200 + 35 + 20 PLN
Min. kurs kuponuBrak
Obrót1x (należy zagrać za wartość freebetu)
Czas aktywności bonusu3 lub 10 dni od daty przyznania
superbet kod promocyjny

Jak odebrać w Superbet freebet?

Freebet w Superbet to trzy darmowe zakłady:
 • 100% do 200 PLN za pierwszą wpłatę 
 • 35 PLN za kod promocyjny MECZYKI i depozyt na min. 50 PLN
 • 20 PLN za pobranie i zalogowanie się do aplikacji mobilnej
Jak odebrać poszczególne freebety? Tłumaczymy po krok po kroku. 

Superbet freebet - 200 PLN od depozytu

Freebet od depozytu o wartości 200 zł to premia oferowana graczowi za dokonanie pierwszej wpłaty. Można odebrać ją poprzez zaakceptowanie bonusu w trakcie rejestracji. Na wpłacenie pierwszego depozytu gracz ma 2 tygodnie od chwili rejestracji, a jego minimalna wartość to 20 zł. 
W ramach tej promocji bukmacher podwaja pierwszą wpłatę gracza. Jeśli więc wpłacimy 200 zł, to na naszym koncie depozytowym pojawi się dodatkowe 200 zł w postaci freebetu. Co więcej, otrzymamy też ekstra 35 PLN za kod promocyjny MECZYKI.
Darmowy zakład za pierwszy depozyt jest do wykorzystania przez kolejne 10 dni. Aby go użyć, wystarczy zagrać dowolny kupon lub kupony w Superbet (każdy freebet można rozdzielić na kilka zakładów). Jeśli trafimy, to pieniądze z wygranej, pomniejszone o wartość freebetu, pojawią się w depozycie.

Superbet freebet - 35 PLN za kod promocyjny

Ten freebet nie znajduje się w standardowej ofercie powitalnej Superbet i aby go aktywować, musimy przy rejestracji użyć kodu "MECZYKI". Nie jest to bonus od depozytu, więc środków tych nie otrzymujemy za samą rejestrację. 
Po założeniu konta należy najpierw wpłacić pierwszy depozyt - minimalnie 50 zł. Wówczas do wpłaconej kwoty bukmacher doda 35 zł. Pamiętajmy, że innym bonusem obowiązującym przy pierwszej wpłacie jest 100% do 200 zł. 
Środki z freebetu możemy użyć na jeden lub kilka kuponów. Minimalny kurs kuponu zagranego za darmowy zakład w Superbet nie jest określony, a więc można zagrać po dowolnym kursie. Na użycie freebetu 35 PLN bukmacher daje 3 dni od chwili przyznania promocji. Jeśli trafimy, to zysk netto z kuponu (wartość wygranej pomniejszona o wartość freebetu) zostanie dopisany do salda depozytowego.

Superbet freebet - 20 PLN za aplikację mobilną

Kolejne 20 PLN freebetu w Superbet związane jest z aplikacją mobilną bukmachera.
Jak uzyskać darmowe środki?
20 PLN darmowego zakładu otrzymamy po pobraniu aplikacji mobilnej i zalogowaniu się do niej w ciągu 7 dni od pierwszej wpłaty na konto gracza (na kwotę min. 20 PLN). Warunki skorzystania z freebetu są takie same, jak przy promocji za pierwszą wpłatę, więc czas na wykorzystanie freebetu 20 PLN wynosi 10 dni. 
superbet freebet - jak odebrać

Superbet freebet - jak wykorzystać?

W zależności od promocji powitalnej, na wykorzystanie freebetu mamy od trzech do dziesięciu dni. Należy zwrócić uwagę, że typowane zdarzenia muszą zostać rozliczone przed końcem daty ważności freebetu. W innym przypadku bonus i tym samym nasz kupon, zostaną anulowane.
Saldo bonusowe możemy podzielić na kilka zakładów i użyć na kuponach SOLO lub AKO z oferty przedmeczowej lub na żywo. 
Jak wykorzystać freebet?
 1. Wybierz zdarzenia na kupon
 2. Zaznacz pole "Graj za freebet"
 3. Wpisz stawkę zakładu
 4. Zatwierdź przyciskiem "Postaw teraz"
Superbet freebet jak wykorzystać bonus
Jeśli wpisana przez Ciebie stawka będzie wyższa od wartości dostępnych freebetów, to "różnica" zostanie pokryta z salda głównego. Łączna wygrana z kuponu będzie wówczas wyliczona na podstawie zysku netto (z freebetu) i regularnej wygranej z salda głównego. Środki trafią na konto główne, czyli możemy je od razu wypłacić lub typować za nie kolejne zakłady.

Superbet - pozostałe bonusy na start

Freebet Superbet nie jest jedyną promocją, na jaką mogą liczyć gracze u tego bukmachera. Poniżej wymieniamy pozostałe promocje, z których można skorzystać na jego stronie internetowej.

Superbet bonus bez ryzyka 3500 PLN

Jednym z powitalnych bonusów na stronie Superbet jest “Tydzień bez ryzyka” - jest to cashback, czyli zakład bez ryzyka. U bukmachera Superbet jest on przyznany za cały pierwszy tydzień gry, po spełnieniu warunków promocji. Bukmacher oferuje zwrot do 3500 zł z przegranych zakładów, jeśli gracz będzie “na minusie”. Promocja obowiązuje przez pierwszy tydzień od chwili wpłacenia pierwszego depozytu - minimalnie 20 zł. Co ważne, zwrot trafi do nas w postaci bonusu.
Większość bukmacherów zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka przyznaje za jeden kupon, ale Superbet proponuje cashback za cały pierwszy tydzień. Wartość bonusu, maksymalnie 3500 zł, określana uwzględniając wszystkie zakłady zawarte ze środków własnych w ciągu 7 dni od wpłaty pierwszego depozytu. Dokładna wartość darmowego zakładu obliczana jest na podstawie sumy postawiony stawek na kupony, po odjęciu od niej wartości wygranych, podatków oraz przyznanych i wykorzystanych bonusów.
Przykładowe wyliczenie wartości bonusu "Tydzień bez ryzyka":
 • 3000 zł (suma stawek) - 1290 zł (suma wygranych) - 360 zł (łączny podatek) - 50 zł (użyte inne bonusy) = 1300 zł (bonus)
Darmowy zakład trafi na konto gracza w ciągu od 24 godzin od zakończenia "Tygodnia bez ryzyka". Warunki użycia są inne niż we freebetach powitalnych - trzykrotny obrót, kupony SOLO lub AKO z kursem min. 1.91. Środki są dostępne do wykorzystania przez kolejne 7 dni. Jeśli uda nam się nimi obrócić, to Superbet dopisze je do salda głównego, z którego wypłacimy lub będziemy mogli obstawiać dalej.

Rejestracja w Superbet do odebrania freebetu

Aby skorzystać z oferty bonusowej na stronie Superbet i móc swobodnie typować mecze, najpierw trzeba ukończyć proces rejestracji. Początkowo wystarczy założenie konta tymczasowego. Jednak tylko pełne uwierzytelnienie konta pozwala na wypłacanie depozytów na konto bankowe.
Żeby założyć tymczasowe konto na stronie Superbet, gracz musi podać kilka podstawowych danych: 
 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Nazwa użytkownika 
 • Hasło
 • Narodowość 
 • Numer PESEL 
 • Kraj zamieszkania
 • Ewentualny kod bonusowy np. "MECZYKI"
Należy pamiętać, że założenie konta tymczasowego pozwala na typowanie i skorzystanie z freebetów, ale nie na wypłacenie depozytu na konto bankowe. W tym celu należy założyć konto stałe.
Aby w pełni uwierzytelnić swoje konto na stronie Superbet, należy wysłać skan dwóch stron dokumentu tożsamości - tak udowodnimy bukmacherowi swoją pełnoletność. Na tym etapie gracz musi również wysłać numer rachunku bankowego, na który chce przelewać depozyt ze swojego konta. Są to standardowe procedury obowiązujące na stronie każdego bukmachera, który legalnie działa na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Superbet - bonusy dla stałych graczy

Super Kursy

Promocja Super Mecz ma wiele wspólnego z powyżej opisanym produktem Super Kursy. Superbet codziennie przygotowuje listę meczów z umyślnie podwyższonymi kursami, które każdy zarejestrowany gracz może dodać do swojego kuponu. Promocja pozwala na ustawienie kilku meczów z podwyższonymi kursami na jednym kuponie.

Super Bonus

Dzięki temu produktowi, gracz może podwyższyć swoją wygraną od 7% do nawet 100%, a wysokość zależy od liczby zdarzeń na kuponie. Kupon biorący udział w promocji musi zawierać min. 5 zdarzeń z oferty zakładów przedmeczowych, a kurs każdego nie może być niższy niż 1.20. Kolejne zdarzenia na kuponie podwyższają wygraną, która może być podniesiona nawet o 100% (za 24 lub więcej zdarzeń).

Super Spin - bonus bez depozytu

Super Spin to darmowa szansa na zyskanie freebetów. Wystarczy zakręcić kołem i liczyć na odpowiednie pole. Główną wygraną jest bonus 2000 PLN. Promocja skierowana jest do zweryfikowanych graczy, którzy zaznaczyli zgody marketingowy w panelu klienta. W tej promocji można otrzymać od Superbet bonus bez depozytu.

Freebety u pozostałych bukmacherów:

Super Przewaga - wygrywasz niezależnie od wyniku

Superbet wprowadził do oferty promocję Super Przewaga, która umożliwia rozliczenie zakładu jako wygrany nawet w przypadku… porażki. Jak to jest możliwe? Wszystko za sprawą funkcji tzw. early payout, pozwalającej na automatyczne, wcześniejsze zamknięcie kuponu przy odpowiednim wyniku. Innymi słowy: Twój zakład może zostać rozliczony jako wygrany jeszcze w trakcie trwania spotkania, niezależnie od wyniku końcowego meczu.
W Superbet możesz skorzystać z Super Przewagi typując osiem dyscyplin: piłkę nożną, ręczną, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę, tenis ziemny, darta oraz skoki narciarskie.

Darmowe zakłady u innych bukmacherów

Darmowy zakład jest dość popularnym bonusem startowym na polskim rynku zakładów wzajemnych i w swojej ofercie posiada go nie tylko Superbet. Poniżej wymieniamy więcej freebetów, z których można skorzystać na stronach legalnych bukmacherów

Freebet Fortuna 35 PLN

Fortuna kod promocyjny
Powitalna oferta Fortuny składa się z kilku bonusów, a jednym z nich są darmowe zakłady o wartości 35 zł. Na początek gracz może otrzymać 20 zł bez depozytu i tego typu bonusu nie znajdziemy w Superbet. Promocja ta zostaje przyznana nowemu graczowi w postaci 2800 punktów FKP w ramach programu lojalnościowego. Dodatkowe 10 zł w formie freebetu gracz otrzyma po pierwszej wpłacie na konto (podobnie jak w Superbet) i 5 zł za udostępnienie kuponu w "Strefie Kuponów".
Środki bonusowe, czyli 20 zł, 10 zł i 5 zł można przeznaczyć na jeden kupon lub rozbić je na kilka mniejszych - zależy to wyłącznie od decyzji gracza. Promocje nie podlegają żadnym warunkom obrotu. Te dwa elementy łączą freebet w Superbet z freebetem w Fortunie. Z drugiej strony w Fortunie otrzymujemy wygraną wraz ze stawką z kuponu, a w Superbet jest to sam zysk. Poza tym, w Superbet brakuje bonusu bez depozytu, a w Fortunie mamy na start 20 PLN za samą rejestrację konta. W odróżnieniu od Superbet freebety w Fortunie nie mają daty ważności i możemy je użyć w dowolnym momencie (podobnie wygląda to w Betclicu).

Freebet Betclic 50 PLN

Betclic kod promocyjny
Freebet jest dostępny również na stronie bukmachera Betclic, a jego wartość wynosi 50 zł. Aby z niego skorzystać, należy założyć nowe konto po kliknięciu w dostępny na tej stronie baner, a w trakcie rejestracji wpisać kod promocyjny o treści MECZYKI.
W Betclicu freebet ma podobną formę do zakładu bez ryzyka w Superbet - bonus otrzymujemy, jeśli nasz pierwszy zakład będzie przegrany. Betlic zwraca 50 PLN we freebecie, a Superbet aż 3500 PLN w bonusie. Inną różnicą jest to, że ten rodzaj freebetu w Betclicu dotyczy pierwszego kuponu, podczas gdy w Superbet to zwrot za siedem dni gry po rejestracji. Inną istotną różnicą jest data ważności - Betclic nie ma wymogów czasowych na użycie salda bonusowego, w Superbet mamy na to 7 dni.

Nadchodzące:

Wpłaty i wypłaty na Superbet

Po kliknięciu w dostępny na tej stronie baner i założeniu nowego konta na Superbet gracz będzie mógł wpłacić swój pierwszy depozyt. Poniżej przedstawiamy listę możliwości wpłat. 
 • Karta VISA / Mastercard (min. 2 zł)
 • Przelew bankowy (min. 1 zł)
 • BLIK (min. 1 zł)
 • Netteler (min. 1 zł)
 • tPay (min. 1 zł)
 • Paysafecard (min. 2 zł)
Pełne uwierzytelnienie konta pozwala graczom na wypłacanie środków na konto bankowe tradycyjnym przelewem. Nie ma żadnych limitów dotyczących wysokości wypłacanych kwot.

Sprawdź:

Superbet freebet - podsumowanie

Superbet działa na polskim rynku zakładów wzajemnych od 2017 roku - właśnie wtedy Ministerstwo Finansów przyznało bukmacherowi niezbędną licencję. Główna siedziba Superbet mieści się przy ulicy Pułku Piechoty 7A w Katowicach. 
Jednym z bonusów na start po rejestracji u bukmachera jest freebet 200 PLN, 35 PLN oraz 20 PLN. Oferta obowiązuje po rejestracji z kodem o treści MECZYKI i stanowi najwyższy bonus powitalny w Superbet.

Faq

Jak dostać freebet od Superbet?

Darmowe zakłady w Superbet otrzymamy: 200 PLN za pierwszą wpłatę (100% wartości depozytu), 35 PLN za kod MECZYKI i depozyt na min. 50 PLN oraz 20 PLN za pobranie i zalogowanie się do aplikacji mobilnej.

Jak wykorzystać freebet w Superbet?

Na zagranie za darmowy zakład 35 PLN po rejestracji Superbet daje 3 dni od daty przyznania bonusu, a freebety 200 i 20 PLN należy użyć w ciągu 10 dni - nie ma wymogu kursu minimalnego kuponu.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020