Superbet freebet 35 PLN od depozytu - darmowy zakład

Dodał: Maciej Baranowski,27 cze 2022 | 15:01

Bonus 1555 PLN

 • 35 PLN darmowy zakład

 • 1300 PLN tydzień bez ryzyka

 • 200 PLN bonus od depozytu

 • 20 PLN za pobranie aplikacji

 • 20 PLN bez ryzyka codziennie w weekendy

MECZYKI

Superbet oferuje nowym graczom bonus od pierwszego depozytu. Darmowy zakład Superbet freebet ma wartość 35 zł i nie jest to jedyna promocja, z której nowi i stali gracze mogą skorzystać - cały pakiet powitalny w Superbet ma wartość 1555 zł. Poniżej tłumaczymy na czym polega freebet Superbet i jak z niego skorzystać. Wymieniamy również inne bonusy dostępne u bukmachera i wymieniamy inne darmowe zakłady na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Na skróty:

 1. Superbet freebet - na czym polega?
 2. Superbet freebet - darmowy zakład 35 PLN
 3. Superbet - Super Przewaga - wygrywasz niezależnie od wyniku
 4. Superbet - pozostałe bonusy
 5. Freebet u innych bukmacherów
 6. Superbet - rejestracja konta
 7. Superbet - wpłaty i wypłaty
 8. Superbet - aplikacja mobilna
 9. Superbet - informacje o bukmacherze

Superbet freebet - darmowy zakład - czym jest?

Freebet z definicji jest darmowym zakładem oferowanym graczowi przez bukmachera i nie wymagającym od niego wpłaty własnej. Środki bonusowe trafiają na konto gracza po rejestracji i może on je wykorzystać na zakłady. Niektórzy bukmacherzy pozwalają rozbić bonus na kilka mniejszych zakładów, a inni oferują tylko jednorazowy freebet. Aby otrzymać darmowy zakład (freebet) na Superbet, najpierw należy jednak dokonać pierwszego depozytu. Warunki promocji dokładnie opisujemy w poniższych akapitach. 

Środki bonusowe zyskane dzięki bonusowi freebet nie mogą być oczywiście od razu wypłacone na konto depozytowe. Gracz musi najpierw spełnić warunki obrotu, a te u każdego bukmachera są inne. Jeśli to się uda, środki powędrują na konto główne, a później będzie można przelać je na konto bankowe.

Superbet freebet 35 PLN - darmowy zakład

Wartość freebeta na stronie Superbet wynosi 35 zł. Wystarczy zarejestrować się poprzez TEN LINK. Środków tych nie otrzymujemy jednak za samą rejestrację. W celu odebrania innych bonusów od Superbet należy zarejestrować się na stronie bukmachera za pomocą jednego z dostępnych w tym artykule banerów Superbet lub poprzez wpisanie specjalnego kodu promocyjnego o treści MECZYKI. Po założeniu konta należy najpierw wpłacić pierwszy depozyt - minimalnie 50 zł. Wówczas do wpłaconej kwoty bukmacher doda 35 zł. 

Superbet freebet Wartość 
Wartość darmowego zakładu 35 PLN
Min. kurs kuponu Brak
Obrót 1x kurs min. 1.60
Czas aktywności bonusu 3 dni od daty przyznania

Aby wypłacić środki bonusowe, gracz musi dokonać jednokrotnego obrotu całym bonusem, czyli zawrzeć zakłady za całą kwotę, czyli 35 zł. Kurs całkowity zakładu musi wynosić 1.60 lub więcej. Na dokonanie obrotu bukmacher daje 3 dni od chwili przyznania promocji. Ważne, aby wszystkie zakłady obrotowe zostały rozliczone przed upływem wspomnianych 3 dni.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Superbet - pozostałe bonusy

Freebet Superbet nie jest jedyną promocją, na jaką mogą liczyć gracze u tego bukmachera. Poniżej wymieniamy pozostałe promocje, z których można skorzystać na jego stronie internetowej.

Superbet bonus bez ryzyka 1300 PLN

Jednym z powitalnych bonusów na stronie Superbet jest “Tydzień bez ryzyka” - promocja ta różni się od tradycyjnego cashbacka, czyli zwrotu w przypadku przegrania zakładu. Bukmacher oferuje zwrot do 1300 zł z przegranych zakładów, jeśli gracz będzie “na minusie”. Promocja obowiązuje przez pierwszy tydzień od chwili wpłacenia pierwszego depozytu - minimalnie 20 zł. 

Gracz otrzyma bonus na podstawie następującego wzoru:

 • suma stawek klienta - suma wygranych - suma podatków od gier - przyznane i wykorzystane bonusy = wysokość bonusu

Przykładowe zastosowanie powyższego wzoru:

 • 3000 zł (suma stawek) - 1290 zł (suma wygranych) - 360 zł (łączny podatek) - 50 zł (użyte inne bonusy) = 1300 zł (bonus)

Jeśli więc postawi przykładowo 1940 zł, a wygra 1200 zł, bonus będzie wynosił 500 zł (1940 zł - 1200 zł - 240 zł (podatek) = 500 zł)

Bonus trafi na konto gracza w ciągu od 3 dni od zakończenia "Tygodnia bez ryzyka". Środki są dostępne do wykorzystania przez kolejne 10 dni. Aby je wypłacić, trzeba wykonać dwukrotny obrót bonusem po kursie minimalnym całkowitym 1.80 (jeśli wynoszą one maksymalne 1300 zł, gracz musi obstawić zakłady za łącznie 2600 zł). Promocyjne zakłady z oferty Super Kursy nie zaliczają się do obrotu. Po skutecznym spełnieniu warunków obrotu pieniądze z automatu pojawią się w depozycie.

Jak pisze bukmacher: "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym, a tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 7 dni".

Superbet bonus od depozytu 200 PLN

Bonus od depozytu o wartości 200 zł to kolejny składnik oferty powitalnej na stronie Superbet. Jest to premia oferowana graczowi za dokonanie pierwszej wpłaty i można odebrać ją poprzez zaakceptowanie bonusu w trakcie rejestracji. Na wpłacenie pierwszego depozytu gracz ma 2 tygodnie od chwili rejestracji, a jego minimalna wartość to 20 zł. 

W ramach tej promocji bukmacher podwaja pierwszą wpłatę gracza. Jeśli więc wpłacimy 200 zł, na naszym koncie depozytowym pojawi się 400 zł. Skorzystanie z tego bonusu umożliwia wzięcie udziału w “Tygodniu bez ryzyka”.

Środki są dostępne do wykorzystania przez kolejne 10 dni. Aby je wypłacić, trzeba wykonać dwukrotny obrót bonusem po kursie minimalnym całkowitym 1.80. Promocyjne zakłady z oferty Super Kursy nie zaliczają się do obrotu. Po skutecznym spełnieniu warunków obrotu pieniądze z automatu pojawią się w depozycie.

Tutaj także:  "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym, a tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 7 dni".

Superbet bonus za pobranie aplikacji 20 PLN

Bukmacher oferuje jeszcze bonus za pobranie w ciągu siedmiu dni od pierwszego depozytu aplikacji mobilnej w wysokości 20 zł. Do aplikacji trzeba się również zalogować. Bonus, aby przeszedł z konta bonusowego na depozytowe, musi zostać obrócony. Zasady obrotu nie są jednak zbyt trudne - wystarczy jednokrotny obrót po kursie nie mniejszym niż 1.80. 

Superbet bonus Super Extra

Dzięki promocji Super Extra można znaleźć wyższe kursy na mecze zdecydowanych faworytów, czyli tzw. “pewniaków”. Na co dzień kursy te są nieopłacalnie niskie. Super Bet codziennie przygotowuje listę meczów z powiększonymi kursami na faworytów. Na każdym kuponie można wybrać jeden taki mecz i trzeba dodać do niego jeszcze 5 innych typów - każdy o kursie minimalnym 1.10. Na kuponie musi znaleźć się więc przynajmniej sześć zdarzeń.

Superbet - bonusy i promocje

Superbet bonus Super Mecz

Promocja Super Mecz ma wiele wspólnego z powyżej opisanym produktem Super Extra. Superbet codziennie przygotowuje listę meczów z umyślnie podwyższonymi kursami, które każdy zarejestrowany gracz może dodać do swojego kuponu. Promocja pozwala na ustawienie kilku meczów z podwyższonymi kursami na jednym kuponie i łączy się z bonusem Super Extra.

Superbet bonus Zakłady Specjalne

Zakłady specjalne na Superbet można poznać dzięki symbolowi - żółtej gwiazdki na czarnym tle i mogą z nich skorzystać wszyscy zarejestrowani gracze. Wśród dodatkowych zdarzeń mogą znaleźć się takie opcje jak: zdobywcy bramek, zwycięstwo w całych rozgrywkach oraz liczby: rzutów rożnych, kartek i asów serwisowych w tenisie ziemnym.

Superbet bonus Super Live

Ta promocja również polega na tym, że bukmacher wybiera konkretne zdarzenia i podwyższa ich kursy, ale w tym przypadku dotyczy ona meczów na żywo. Promocja jest przeznaczona dla osób lubujących się w obstawianiu wydarzeń live. Dzięki wyższym kursom rośnie potencjalna wygrana, a lista wydarzeń z podwyższonymi kursami przygotowywana jest przez bukmachera Superbet codziennie.

Bonus Superbet Super Szansa

Dzięki temu produktowi, gracz może liczyć na choćby minimalny zysk nawet w razie porażki. Aby tak się stało, należy zawrzeć 11 zdarzeń na kuponie - każde o minimalnym kursie 1.30. Aby otrzymać zwrot, tylko jedno zdarzenie może okazać się przegrane. Bukmacher wypłaca wygraną na podstawie poniższego wzoru: 

 • potencjalna wygrana / kurs nietrafionego zdarzenia / 10 

Jeśli więc potencjalna wygrana zakładu wynosi 1000 zł, a nietrafione zdarzenie miało kurs 2.00, bukmacher wypłaci graczowi 50 zł (1000 zł / 2.00 / 10 = 50 zł).

Superbet - Super Przewaga - wygrywasz niezależnie od wyniku

Superbet wprowadził do oferty promocję Super Przewaga, która umożliwia rozliczenie zakładu jako wygrany nawet w przypadku… porażki. Jak to jest możliwe? Wszystko za sprawą funkcji tzw. early payout, pozwalającej na automatyczne, wcześniejsze zamknięcie kuponu przy odpowiednim wyniku. Innymi słowy: Twój zakład może zostać rozliczony jako wygrany jeszcze w trakcie trwania spotkania, niezależnie od wyniku końcowego meczu.

W Superbet możesz skorzystać z Super Przewagi typując sześć dyscyplin: piłkę nożną, ręczną, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę oraz tenis ziemny. Promocja działa w następujących przypadkach:

Piłka nożna:

 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził dwoma golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu

Piłka ręczna:

 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził sześcioma golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu.

Hokej na lodzie:

 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził trzema golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu

Koszykówka:

 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził piętnastoma punktami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu

Siatkówka:

 • gdy zespół, na który postawisz, będzie prowadził w setach 2:0, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu

Tenis ziemny:

 • gdy zawodnik, na którego postawisz, wygra którykolwiek z setów dokładnie 6:0, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu

Za przykład niech posłuży choćby jedno ze spotkań EURO 2020, gdy w 1/8 finału reprezentacja Francji prowadziła 3:1 ze Szwajcarią, by ostatecznie zremisować 3:3 i odpaść po rzutach karnych. Super Przewaga w Superbet w takiej sytuacji dałaby wygraną zakładu zarówno osobom, które postawiły na remis, jak i tym stawiającym na Francję, choć ta nie odniosła zwycięstwa!

Super Przewaga obejmuje część wydarzeń z wymienionych dyscyplin. Wypisujemy je poniżej.

Piłka nożna:

 • EURO 2020, Copa America, Igrzyska Olimpijskie w Tokio, MŚ 2022
 • Liga Mistrzów 2021/22
 • Mecze kwalifikacyjne do tych rozgrywek z udziałem polskich drużyn
 • Ekstraklasa 2021/22
 • Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1 - 2021/22

Piłka ręczna:

 • Igrzyska Olimpijskie w Tokio

Koszykówka:

 • Igrzyska Olimpijskie w Tokio
 • Półfinały i finały NBA

Siatkówka:

 • Igrzyska Olimpijskie w Tokio

Tenis ziemny:

 • Wimbledon
 • Igrzyska Olimpijskie w Tokio

Hokej na lodzie:

 • aktualnie brak wydarzeń

Promocja Super Przewaga przeznaczona jest dla wyłącznie zarejestrowanych użytkowników Superbet. Konto u tego bukmachera z kodem promocyjnym MECZYKI dającym dostęp do bonusów powitalnych o wartości 1554 zł można założyć za pomocą jednego z widocznym w tekście banerów.

Sprawdź kody promocyjne:

Darmowe zakłady freebet u innych bukmacherów

Darmowy zakład jest dość popularnym bonusem startowym na polskim rynku zakładów wzajemnych i w swojej ofercie posiada go nie tylko Superbet. Poniżej wymieniamy więcej freebetów, z których można skorzystać na stronach legalnych bukmacherów

Freebet Fortuna 20 PLN

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Powitalna oferta Fortuny składa się z trzech bonusów, a jednym z nich jest darmowy zakład o wartości 20 zł. Promocja ta zostaje przyznana nowemu graczowi w postaci 2800 punktów FKP w ramach programu lojalnościowego. Punkty te można zbierać poprzez dalszą aktywność na stronie, a następnie wymieniać je na nagrody. 

Środki bonusowe, czyli 20 zł można przeznaczyć na jeden kupon lub rozbić je na kilka mniejszych - zależy to wyłącznie od decyzji gracza. Promocja nie podlega żadnym warunkom obrotu. 

W ofercie Fortuna znalazły się jeszcze dwie inne promocje. Pierwszą z nich jest cashback o wartości 600 zł, a drugim bonus od depozytu do 2100 zł. Aby skorzystać ze wspomnianego cashbacka, gracz musi najpierw zaakceptować go w sekcji “Moje bonusy” - ma na to 3 dni od chwili rejestracji.

Freebet STS 

STS kod promocyjny

W STS freebet nie jest obecnie dostępny w pakiecie powitalnym. Bukmacher przygotował natomiast inne bonusy dla nowych graczy. Można je uzyskać rejestrując się poprzez stronę Meczyki.pl, a pełna wartość pakietu powitalnego wynosi 1640 zł. 

W ofercie powitalnej na stronie STS znalazło się kilka bonusów bukmacherskich. Pierwszym z nich jest cashback, czyli jednorazowy zwrot stawki w razie przegranej do 100 zł. Kolejna promocja dla nowych graczy to bonus od pierwszych trzech depozytów do 1500 zł. Pozostałe dwa bonusy to cashbacki: na sporty wirtualne oraz BetGames. Wartość każdego z tych bonusów to 20 zł. Aby skorzystać z tej oferty, należy założyć konto po kliknięciu w dostępny na tej stronie baner. W trakcie rejestracji należy wpisać kod bonusowy o treści MEGABONUS.

Freebet Totolotek 25 PLN

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Freebet jest dostępny również na stronie bukmachera Totolotek, a jego wartość wynosi 25 zł. Aby z niego skorzystać, należy założyć nowe konto po kliknięciu w dostępny na tej stronie baner, a w trakcie rejestracji wpisać kod promocyjny o treści MEGABONUS.

Darmowy zakład od Totolotek podlega dwukrotnemu obrotowi, a kurs całkowity każdego kuponu nie może być niższy niż 2.00. 

Nowi gracze na Totolotek mogą skorzystać również z innej promocji na start, a jest to bonus od depozytu w wysokości 549 zł. Pierwsze 500 zł to środki, które można otrzymać po dokonaniu obrotu za założenie konta. Pozostałe 49 zł to bonus w ramach zainstalowania aplikacji mobilnej.

Freebety u pozostałych bukmacherów:

Rejestracja na Superbet

Aby skorzystać z oferty bonusowej na stronie Superbet i móc swobodnie typować mecze, najpierw trzeba ukończyć proces rejestracji. Początkowo wystarczy założenie konta tymczasowego. Jednak tylko pełne uwierzytelnienie konta pozwala na wypłacanie depozytów na konto bankowe.

Superbet rejestracja konta tymczasowego

Za założyć tymczasowe konto na stronie Superbet, gracz musi podać kilka podstawowych danych: 

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Nazwa użytkownika 
 • Hasło
 • Narodowość 
 • Numer PESEL 
 • Kraj zamieszkania
 • Ewentualny kod bonusowy np. "MECZYKI"

Należy pamiętać, że założenie konta tymczasowego pozwala na typowanie i skorzystanie z bonusów, ale nie na wypłacenie depozytu na konto bankowe. W tym celu należy założyć konto stałe.

Superbet rejestracja konta stałego

Aby w pełni uwierzytelnić swoje konto na stronie Superbet, należy wysłać skan dwóch stron dokumentu tożsamości - tak udowodnimy bukmacherowi swoją pełnoletność. Na tym etapie gracz musi również wysłać numer rachunku bankowego, na który chce przelewać depozyt ze swojego konta. Są to standardowe procedury obowiązujące na stronie każdego bukmachera, który legalnie działa na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Wpłaty i wypłaty na Superbet

Po kliknięciu w dostępny na tej stronie baner i założeniu nowego konta na Superbet gracz będzie mógł wpłacić swój pierwszy depozyt. Poniżej przedstawiamy listę możliwości wpłat. 

 • Karta VISA / Mastercard (min. 2 zł)
 • Przelew bankowy (min. 1 zł)
 • BLIK (min. 1 zł)
 • Netteler (min. 1 zł)
 • tPay (min. 1 zł)
 • Paysafecard (min. 2 zł)

Pełne uwierzytelnienie konta pozwala graczom na wypłacanie środków na konto bankowe tradycyjnym przelewem. Nie ma żadnych limitów dotyczących wysokości wypłacanych kwot. 

Aplikacja mobilna Superbet

Superbet posiada również swoją aplikację mobilną, dzięki której każdy gracz może typować mecze z każdego miejsca za pomocą swojego smartfona lub tableta. Wystarczy tylko połączenie z internetem, aby móc korzystać z pełnej oferty Superbet. Aplikacja udostępnia wszystkie czynności: dokonywanie wpłat i wypłat, zawieranie zakładów i skorzystanie z bonusów.

Superbet informacje o bukmacherze

Superbet działa na polskim rynku zakładów wzajemnych od 2017 roku - właśnie wtedy Ministerstwo Finansów przyznało bukmacherowi niezbędną licencję. Początkowo firma posiadała jedynie punkty stacjonarne i do tej pory na terenie całego kraju posiada ich około 50. Główna siedziba Superbet mieści się przy ulicy Pułku Piechoty 7A w Katowicach. 

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1640 PLN! 100 PLN + 2x 20 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1555 PLN! 35 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5050 PLN! 50 PLN freebety, 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
TYLKO U NAS

Najwyższy bonus na Superbet! 35 PLN freebet za pierwszą wpłatę + zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie + 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020