Superbet freebet 35 PLN od depozytu - darmowy zakład

3755 PLN + 400 PLN

Pilne
Kurs 200.0 na wygraną Polski z Albanią
Każdy, kto postawi 2 PLN na zwycięstwo Polski z Albanią, otrzyma dodatkowe 400 PLN bonusu powitalnego, jeśli zakład wejdzie - CZYTAJ WIĘCEJ
 • 3500 PLN tydzień bez ryzyka

 • 200 PLN bonus od depozytu

 • 35 PLN darmowy zakład

 • 20 PLN za pobranie aplikacji

 • 400 PLN za zwycięstwo Polski z Albanią

Pilne
Kurs 200.0 na wygraną Polski z Albanią
Każdy, kto postawi 2 PLN na zwycięstwo Polski z Albanią, otrzyma dodatkowe 400 PLN bonusu powitalnego, jeśli zakład wejdzie - CZYTAJ WIĘCEJ
MECZYKI
Dodał: Maciej Baranowski,24 Sty 2023 | 14:44
Superbet oferuje nowym graczom bonus od pierwszego depozytu. Darmowy zakład Superbet freebet ma wartość 35 zł i nie jest to jedyna promocja, z której nowi i stali gracze mogą skorzystać - cały pakiet powitalny w Superbet ma wartość 3755 zł. Poniżej tłumaczymy na czym polega freebet Superbet i jak z niego skorzystać. Wymieniamy również inne bonusy dostępne u bukmachera i wymieniamy inne darmowe zakłady na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Superbet freebet 35 PLN - darmowy zakład

Wartość freebeta na stronie Superbet wynosi 35 zł. Wystarczy zarejestrować się poprzez TEN LINK. Środków tych nie otrzymujemy jednak za samą rejestrację. W celu odebrania innych bonusów od Superbet należy zarejestrować się na stronie bukmachera za pomocą jednego z dostępnych w tym artykule banerów Superbet lub poprzez wpisanie specjalnego kodu promocyjnego o treści MECZYKI. Po założeniu konta należy najpierw wpłacić pierwszy depozyt - minimalnie 50 zł. Wówczas do wpłaconej kwoty bukmacher doda 35 zł. 
Superbet freebetWartość 
Wartość darmowego zakładu35 PLN
Min. kurs kuponuBrak
Obrót1x (należy zagrać za wartość bonusu)
Czas aktywności bonusu3 dni od daty przyznania
Aby wypłacić środki bonusowe, gracz musi dokonać jednokrotnego obrotu całym bonusem, czyli zawrzeć zakłady za całą kwotę, czyli 35 zł. Minimalny kurs kuponu zagranego za freebet Superbet nie jest okreśłony, a więc można zagrać po dowolnym kursie. Na dokonanie obrotu bukmacher daje 3 dni od chwili przyznania promocji. Ważne, aby wszystkie zakłady obrotowe zostały rozliczone przed upływem wspomnianych 3 dni.

Superbet freebet - darmowy zakład - czym jest?

Freebet z definicji jest darmowym zakładem oferowanym graczowi przez bukmachera i nie wymagającym od niego wpłaty własnej. Środki bonusowe trafiają na konto gracza po rejestracji i może on je wykorzystać na zakłady. Niektórzy bukmacherzy pozwalają rozbić bonus na kilka mniejszych zakładów, a inni oferują tylko jednorazowy freebet. Aby otrzymać darmowy zakład (freebet) na Superbet, najpierw należy jednak dokonać pierwszego depozytu. Warunki promocji dokładnie opisujemy w poniższych akapitach. 
Środki bonusowe zyskane dzięki bonusowi freebet nie mogą być oczywiście od razu wypłacone na konto depozytowe. Gracz musi najpierw spełnić warunki obrotu, a te u każdego bukmachera są inne. Jeśli to się uda, środki powędrują na konto główne, a później będzie można przelać je na konto bankowe.

Superbet - pozostałe bonusy

Freebet Superbet nie jest jedyną promocją, na jaką mogą liczyć gracze u tego bukmachera. Poniżej wymieniamy pozostałe promocje, z których można skorzystać na jego stronie internetowej.

Superbet bonus bez ryzyka 3500 PLN

Jednym z powitalnych bonusów na stronie Superbet jest “Tydzień bez ryzyka” - jest to cashback, czyli zakład bez ryzyka. U bukmachera Superbet jest on przyznany za cały pierwszy tydzień gry, po spełnieniu warunków promocji. Bukmacher oferuje zwrot do 3500 zł z przegranych zakładów, jeśli gracz będzie “na minusie”. Promocja obowiązuje przez pierwszy tydzień od chwili wpłacenia pierwszego depozytu - minimalnie 20 zł. 
Większość bukmacherów zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka przyznaje za jeden kupon, ale Superbet proponuje cashback za cały pierwszy tydzień. Wartość bonusu, maksymalnie 3500 zł, określana uwzględniając wszystkie zakłady zawarte ze środków własnych w ciągu 7 dni od wpłaty pierwszego depozytu. Dokładna wartość bonusu obliczana jest na podstawie sumy postawiony stawek na kupony, po odjęciu od niej wartości wygranych, podatków oraz przyznanych i wykorzystanych bonusów.
Przykładowe wyliczenie wartości bonusu "Tydzień bez ryzyka":
 • 3000 zł (suma stawek) - 1290 zł (suma wygranych) - 360 zł (łączny podatek) - 50 zł (użyte inne bonusy) = 1300 zł (bonus)
Bonus trafi na konto gracza w ciągu od 3 dni od zakończenia "Tygodnia bez ryzyka". Środki są dostępne do wykorzystania przez kolejne 10 dni. Aby je wypłacić, trzeba wykonać dwukrotny obrót bonusem po kursie minimalnym całkowitym 1.80 (jeśli wynoszą one maksymalne 3500 zł, gracz musi obstawić zakłady za łącznie 7000 zł). Promocyjne zakłady z oferty Super Kursy nie zaliczają się do obrotu. Po skutecznym spełnieniu warunków obrotu pieniądze z automatu pojawią się w depozycie.
Jak pisze bukmacher: "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym, a tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 7 dni".

Superbet bonus od depozytu 200 PLN

Bonus od depozytu o wartości 200 zł to kolejny składnik oferty powitalnej na stronie Superbet. Jest to premia oferowana graczowi za dokonanie pierwszej wpłaty i można odebrać ją poprzez zaakceptowanie bonusu w trakcie rejestracji. Na wpłacenie pierwszego depozytu gracz ma 2 tygodnie od chwili rejestracji, a jego minimalna wartość to 20 zł. 
W ramach tej promocji bukmacher podwaja pierwszą wpłatę gracza. Jeśli więc wpłacimy 200 zł, na naszym koncie depozytowym pojawi się 400 zł. Skorzystanie z tego bonusu umożliwia wzięcie udziału w “Tygodniu bez ryzyka”.
Środki są dostępne do wykorzystania przez kolejne 10 dni. Aby je wypłacić, trzeba wykonać dwukrotny obrót bonusem po kursie minimalnym całkowitym 1.80. Promocyjne zakłady z oferty Super Kursy nie zaliczają się do obrotu. Po skutecznym spełnieniu warunków obrotu pieniądze z automatu pojawią się w depozycie.
Tutaj także:  "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym, a tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 7 dni".

Superbet bonus za pobranie aplikacji 20 PLN

Bukmacher oferuje jeszcze bonus za pobranie w ciągu siedmiu dni od pierwszego depozytu aplikacji mobilnej w wysokości 20 zł. Do aplikacji trzeba się również zalogować. Bonus, aby przeszedł z konta bonusowego na depozytowe, musi zostać obrócony. Zasady obrotu nie są jednak zbyt trudne - wystarczy zagrać za wartość bonusu, czyli 20 zł, po dowolnym kursie. Czas na wykonanie obrotu to 10 dni.

Superbet bonus Super Extra

Dzięki promocji Super Extra można znaleźć wyższe kursy na mecze zdecydowanych faworytów, czyli tzw. “pewniaków”. Na co dzień kursy te są nieopłacalnie niskie. Super Bet codziennie przygotowuje listę meczów z powiększonymi kursami na faworytów. Na każdym kuponie można wybrać jeden taki mecz i trzeba dodać do niego jeszcze 5 innych typów - każdy o kursie minimalnym 1.10. Na kuponie musi znaleźć się więc przynajmniej sześć zdarzeń.
Superbet kod promocyjny

Superbet bonus Super Mecz

Promocja Super Mecz ma wiele wspólnego z powyżej opisanym produktem Super Extra. Superbet codziennie przygotowuje listę meczów z umyślnie podwyższonymi kursami, które każdy zarejestrowany gracz może dodać do swojego kuponu. Promocja pozwala na ustawienie kilku meczów z podwyższonymi kursami na jednym kuponie i łączy się z bonusem Super Extra.

Superbet bonus Zakłady Specjalne

Zakłady specjalne na Superbet można poznać dzięki symbolowi - żółtej gwiazdki na czarnym tle i mogą z nich skorzystać wszyscy zarejestrowani gracze. Wśród dodatkowych zdarzeń mogą znaleźć się takie opcje jak: zdobywcy bramek, zwycięstwo w całych rozgrywkach oraz liczby: rzutów rożnych, kartek i asów serwisowych w tenisie ziemnym.

Superbet bonus Super Live

Ta promocja również polega na tym, że bukmacher wybiera konkretne zdarzenia i podwyższa ich kursy, ale w tym przypadku dotyczy ona meczów na żywo. Promocja jest przeznaczona dla osób lubujących się w obstawianiu wydarzeń live. Dzięki wyższym kursom rośnie potencjalna wygrana, a lista wydarzeń z podwyższonymi kursami przygotowywana jest przez bukmachera Superbet codziennie.

Bonus Superbet Super Szansa

Dzięki temu produktowi, gracz może liczyć na choćby minimalny zysk nawet w razie porażki. Aby tak się stało, należy zawrzeć 11 zdarzeń na kuponie - każde o minimalnym kursie 1.30. Aby otrzymać zwrot, tylko jedno zdarzenie może okazać się przegrane. Bukmacher wypłaca wygraną na podstawie poniższego wzoru: 
 • potencjalna wygrana / kurs nietrafionego zdarzenia / 10 
Jeśli więc potencjalna wygrana zakładu wynosi 1000 zł, a nietrafione zdarzenie miało kurs 2.00, bukmacher wypłaci graczowi 50 zł (1000 zł / 2.00 / 10 = 50 zł).

Freebety u pozostałych bukmacherów:

Superbet - Super Przewaga - wygrywasz niezależnie od wyniku

Superbet wprowadził do oferty promocję Super Przewaga, która umożliwia rozliczenie zakładu jako wygrany nawet w przypadku… porażki. Jak to jest możliwe? Wszystko za sprawą funkcji tzw. early payout, pozwalającej na automatyczne, wcześniejsze zamknięcie kuponu przy odpowiednim wyniku. Innymi słowy: Twój zakład może zostać rozliczony jako wygrany jeszcze w trakcie trwania spotkania, niezależnie od wyniku końcowego meczu.
W Superbet możesz skorzystać z Super Przewagi typując sześć dyscyplin: piłkę nożną, ręczną, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę oraz tenis ziemny. Promocja działa w następujących przypadkach:
Piłka nożna:
 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził dwoma golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
Piłka ręczna:
 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził sześcioma golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu.
Hokej na lodzie:
 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził trzema golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
Koszykówka:
 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził piętnastoma punktami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
Siatkówka:
 • gdy zespół, na który postawisz, będzie prowadził w setach 2:0, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
Tenis ziemny:
 • gdy zawodnik, na którego postawisz, wygra którykolwiek z setów dokładnie 6:0, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
Za przykład niech posłuży choćby jedno ze spotkań EURO 2020, gdy w 1/8 finału reprezentacja Francji prowadziła 3:1 ze Szwajcarią, by ostatecznie zremisować 3:3 i odpaść po rzutach karnych. Super Przewaga w Superbet w takiej sytuacji dałaby wygraną zakładu zarówno osobom, które postawiły na remis, jak i tym stawiającym na Francję, choć ta nie odniosła zwycięstwa!
Super Przewaga obejmuje część wydarzeń z wymienionych dyscyplin. Przykładowe wypisujemy poniżej.
Piłka nożna:
 • EURO, Copa America, Igrzyska Olimpijskie w Tokio, MŚ 2022
 • Liga Mistrzów 2022/23
 • Mecze kwalifikacyjne do tych rozgrywek z udziałem polskich drużyn
 • Ekstraklasa 2022/23
 • Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1 - 2022/23
Piłka ręczna:
 • PGNiG Superliga
 • Liga Mistrzów
Koszykówka:
 • Energa Basket Liga
 • Półfinały i finały NBA
Siatkówka:
 • PlusLiga
 • TauronLiga
 • Liga Mistrzów
Tenis ziemny:
 • Turnieje Wielkiego Szlema
 • Turnieje ATP i WTA (od rangi 250)
Hokej na lodzie:
 • NHL
 • Polska Hokej Liga
Promocja Super Przewaga przeznaczona jest dla wyłącznie zarejestrowanych użytkowników Superbet. Konto u tego bukmachera z kodem promocyjnym MECZYKI dającym dostęp do bonusów powitalnych o wartości 3755 zł można założyć za pomocą jednego z widocznym w tekście banerów.

Sprawdź kody promocyjne:

Darmowe zakłady freebet u innych bukmacherów

Darmowy zakład jest dość popularnym bonusem startowym na polskim rynku zakładów wzajemnych i w swojej ofercie posiada go nie tylko Superbet. Poniżej wymieniamy więcej freebetów, z których można skorzystać na stronach legalnych bukmacherów

Freebet Fortuna 35 PLN

Fortuna kod promocyjny
Powitalna oferta Fortuny składa się z kilku bonusów, a jednym z nich są darmowe zakłady o wartości 35 zł. Na początek gracz może otrzymać 20 zł bez depozytu. Promocja ta zostaje przyznana nowemu graczowi w postaci 2800 punktów FKP w ramach programu lojalnościowego. Punkty te można zbierać poprzez dalszą aktywność na stronie, a następnie wymieniać je na nagrody. Dodatkowe 15 zł w formie freebetu gracz otrzyma po pierwszej wpłacie na konto.
Środki bonusowe, czyli 20 zł oraz 15 zł można przeznaczyć na jeden kupon lub rozbić je na kilka mniejszych - zależy to wyłącznie od decyzji gracza. Promocje nie podlegają żadnym warunkom obrotu. 
W ofercie Fortuna znalazły się jeszcze inne promocje. Jedną z nich jest cashback o wartości 600 zł. Aby skorzystać ze wspomnianego cashbacka, gracz musi najpierw zaakceptować go w sekcji “Moje bonusy” - ma na to 3 dni od chwili rejestracji.

Freebet STS 

STS kod promocyjny
W STS freebet nie jest obecnie dostępny w pakiecie powitalnym. Bukmacher przygotował natomiast inne bonusy dla nowych graczy. Można je uzyskać rejestrując się poprzez stronę Meczyki.pl, a pełna wartość pakietu powitalnego wynosi 1660 zł. 
W ofercie powitalnej na stronie STS znalazło się kilka bonusów bukmacherskich. Pierwszym z nich jest cashback, czyli jednorazowy zwrot stawki w razie przegranej do 100 zł. Kolejna promocja dla nowych graczy to bonus od pierwszych trzech depozytów do 1500 zł. Ostatnim bonusem jest 60 zł, które można otrzymać za wykonanie sześciu zadań od bukmachera. Aby skorzystać z tej oferty, należy założyć konto po kliknięciu w dostępny na tej stronie baner. W trakcie rejestracji należy wpisać kod bonusowy o treści MECZYKI.

Freebet Totolotek 25 PLN

[wstawka:totolotek_baner]
Freebet jest dostępny również na stronie bukmachera Totolotek, a jego wartość wynosi 25 zł. Aby z niego skorzystać, należy założyć nowe konto po kliknięciu w dostępny na tej stronie baner, a w trakcie rejestracji wpisać kod promocyjny o treści MEGABONUS.
Darmowy zakład od Totolotek podlega dwukrotnemu obrotowi, a kurs całkowity każdego kuponu nie może być niższy niż 2.00. 
Nowi gracze na Totolotek mogą skorzystać również z innej promocji na start, a jest to bonus od depozytu w wysokości 549 zł. Pierwsze 500 zł to środki, które można otrzymać po dokonaniu obrotu za założenie konta. Pozostałe 49 zł to bonus w ramach zainstalowania aplikacji mobilnej.

Rejestracja na Superbet

Aby skorzystać z oferty bonusowej na stronie Superbet i móc swobodnie typować mecze, najpierw trzeba ukończyć proces rejestracji. Początkowo wystarczy założenie konta tymczasowego. Jednak tylko pełne uwierzytelnienie konta pozwala na wypłacanie depozytów na konto bankowe.

Superbet rejestracja konta tymczasowego

Za założyć tymczasowe konto na stronie Superbet, gracz musi podać kilka podstawowych danych: 
 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Nazwa użytkownika 
 • Hasło
 • Narodowość 
 • Numer PESEL 
 • Kraj zamieszkania
 • Ewentualny kod bonusowy np. "MECZYKI"
Należy pamiętać, że założenie konta tymczasowego pozwala na typowanie i skorzystanie z bonusów, ale nie na wypłacenie depozytu na konto bankowe. W tym celu należy założyć konto stałe.

Superbet rejestracja konta stałego

Aby w pełni uwierzytelnić swoje konto na stronie Superbet, należy wysłać skan dwóch stron dokumentu tożsamości - tak udowodnimy bukmacherowi swoją pełnoletność. Na tym etapie gracz musi również wysłać numer rachunku bankowego, na który chce przelewać depozyt ze swojego konta. Są to standardowe procedury obowiązujące na stronie każdego bukmachera, który legalnie działa na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Wpłaty i wypłaty na Superbet

Po kliknięciu w dostępny na tej stronie baner i założeniu nowego konta na Superbet gracz będzie mógł wpłacić swój pierwszy depozyt. Poniżej przedstawiamy listę możliwości wpłat. 
 • Karta VISA / Mastercard (min. 2 zł)
 • Przelew bankowy (min. 1 zł)
 • BLIK (min. 1 zł)
 • Netteler (min. 1 zł)
 • tPay (min. 1 zł)
 • Paysafecard (min. 2 zł)
Pełne uwierzytelnienie konta pozwala graczom na wypłacanie środków na konto bankowe tradycyjnym przelewem. Nie ma żadnych limitów dotyczących wysokości wypłacanych kwot. 

Aplikacja mobilna Superbet

Superbet posiada również swoją aplikację mobilną, dzięki której każdy gracz może typować mecze z każdego miejsca za pomocą swojego smartfona lub tableta. Wystarczy tylko połączenie z internetem, aby móc korzystać z pełnej oferty Superbet. Aplikacja udostępnia wszystkie czynności: dokonywanie wpłat i wypłat, zawieranie zakładów i skorzystanie z bonusów.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Superbet informacje o bukmacherze

Superbet działa na polskim rynku zakładów wzajemnych od 2017 roku - właśnie wtedy Ministerstwo Finansów przyznało bukmacherowi niezbędną licencję. Początkowo firma posiadała jedynie punkty stacjonarne i do tej pory na terenie całego kraju posiada ich około 50. Główna siedziba Superbet mieści się przy ulicy Pułku Piechoty 7A w Katowicach. 
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020