Superbet freebet 34 PLN od depozytu - darmowy zakład

Superbet freebet 34 PLN od depozytu - darmowy zakład
superbet.pl freebet darmowy zakład / meczyki.pl
Autor: Maciej Baranowski28 kwi 2021 | 08:01
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Superbet oferuje nowym graczom bonus od pierwszego depozytu. Darmowy zakład Superbet freebet ma wartość 34 zł i nie jest to jedyna promocja, z której nowi i stali gracze mogą skorzystać. Poniżej tłumaczymy na czym polega freebet Superbet i jak z niego skorzystać. Wymieniamy również inne bonusy dostępne u bukmachera i wymieniamy inne darmowe zakłady na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Superbet - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Czym jest freebet?
 2. Superbet - freebet 34 PLN
 3. Superbet - pozostałe bonusy
 4. Freebet u innych bukmacherów
 5. Superbet - rejestracja konta
 6. Superbet - wpłaty i wypłaty
 7. Superbet - aplikacja mobilna
 8. Superbet - informacje o bukmacherze

Superbet freebet - darmowy zakład - czym jest?

Freebet z definicji jest darmowym zakładem oferowanym graczowi przez bukmachera i nie wymagającym od niego wpłaty własnej. Środki bonusowe trafiają na konto gracza po rejestracji i może on je wykorzystać na zakłady. Niektórzy bukmacherzy pozwalają rozbić bonus na kilka mniejszych zakładów, a inni oferują tylko jednorazowy freebet. Aby otrzymać darmowy zakład (freebet) na Superbet, najpierw należy jednak dokonać pierwszego depozytu. Warunki promocji dokładnie opisujemy w poniższych akapitach. 

Środki bonusowe zyskane dzięki bonusowi freebet nie mogą być oczywiście od razu wypłacone na konto depozytowe. Gracz musi najpierw spełnić warunki obrotu, a te u każdego bukmachera są inne. Jeśli to się uda, środki powędrują na konto główne, a później będzie można przelać je na konto bankowe.

Superbet freebet 34 PLN - darmowy zakład

Wartość freebeta na stronie Superbet wynosi 34 zł. Środków tych nie otrzymujemy jednak za samą rejestrację. W celu odebrania innych bonusów od Superbet należy zarejestrować się na stronie bukmachera za pomocą jednego z dostępnych w tym artykule banerów Superbet lub poprzez wpisanie specjalnego kodu promocyjnego o treści MECZYKI. Po założeniu konta należy najpierw wpłacić pierwszy depozyt - minimalnie 50 zł. Wówczas do wpłaconej kwoty bukmacher doda 34 zł

Aby wypłacić środki bonusowe, gracz musi dokonać jednokrotnego obrotu całym bonusem, czyli zawrzeć zakłady za całą kwotę, czyli 34 zł. Kurs całkowity zakładu musi wynosić 1.60 lub więcej. Na dokonanie obrotu bukmacher daje 3 dni od chwili przyznania promocji. Ważne, aby wszystkie zakłady obrotowe zostały rozliczone przed upływem wspomnianych 3 dni.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Superbet - pozostałe bonusy

Freebet Superbet nie jest jedyną promocją, na jaką mogą liczyć gracze u tego bukmachera. Poniżej wymieniamy pozostałe promocje, z których można skorzystać na jego stronie internetowej.

Superbet bonus bez ryzyka 500 PLN

Jednym z powitalnych bonusów na stronie Superbet jest “Tydzień bez ryzyka” - promocja ta różni się od tradycyjnego cashbacka, czyli zwrotu w przypadku przegrania zakładu. Bukmacher oferuje zwrot do 500 zł z przegranych zakładów, jeśli gracz będzie “na minusie”. Promocja obowiązuje przez pierwszy tydzień od chwili wpłacenia pierwszego depozytu - minimalnie 20 zł

Aby odebrać środki bonusowe, należy obrócić nimi 4 razy (jeśli wynoszą one maksymalne 500 zł, gracz musi obstawić zakłady za łącznie 2000 zł). Gracz otrzyma bonus, który będzie równowartością jego straty w ciągu tygodnia. Jeśli więc postawi przykładowo 1940 zł, a wygra 1200 zł, bonus będzie wynosił 500 zł (1940 zł - 1200 zł - 240 zł (podatek) = 500 zł)

Do obrotu zaliczają się zakłady z przynajmniej dwoma zdarzeniami, a minimalny kurs każdego z nich to 1.30. Kurs całkowity w przypadku zwykłych zakładów musi wynosić przynajmniej 1.80, a w przypadku zakładów systemowych 1.50. Do obrotu nie są zaliczane zdarzenia z oferty specjalnej Super Mecz.

Po spełnieniu wyżej opisanych warunków obrotu, środki bonusowe automatycznie przeniosą się na konto główne gracza.

Superbet bonus od depozytu 50 PLN

Bonus od depozytu o wartości 50 zł to kolejny składnik oferty powitalnej na stronie Superbet. Jest to premia oferowana graczowi za dokonanie pierwszej wpłaty i można odebrać ją poprzez zaakceptowanie bonusu w trakcie rejestracji. Na wpłacenie pierwszego depozytu gracz ma 2 tygodnie od chwili rejestracji, a jego minimalna wartość to 20 zł

W ramach tej promocji bukmacher podwaja pierwszą wpłatę gracza. Jeśli więc wpłacimy 50 zł, na naszym koncie depozytowym pojawi się 100 zł. Skorzystanie z tego bonusa umożliwia wzięcie udziału w “Tygodniu bez ryzyka”.

Superbet bonus Super Extra

Dzięki promocji Super Extra można znaleźć wyższe kursy na mecze zdecydowanych faworytów, czyli tzw. “pewniaków”. Na co dzień kursy te są nieopłacalnie niskie. Super Bet codziennie przygotowuje listę meczów z powiększonymi kursami na faworytów. Na każdym kuponie można wybrać jeden taki mecz i trzeba dodać do niego jeszcze 5 innych typów - każdy o kursie minimalnym 1.10. Na kuponie musi znaleźć się więc przynajmniej sześć zdarzeń.

Superbet - bonusy i promocje

Superbet bonus Super Mecz

Promocja Super Mecz ma wiele wspólnego z powyżej opisanym produktem Super Extra. Superbet codziennie przygotowuje listę meczów z umyślnie podwyższonymi kursami, które każdy zarejestrowany gracz może dodać do swojego kuponu. Promocja pozwala na ustawienie kilku meczów z podwyższonymi kursami na jednym kuponie i łączy się z bonusem Super Extra.

Superbet bonus Zakłady Specjalne

Zakłady specjalne na Superbet można poznać dzięki symbolowi - żółtej gwiazdki na czarnym tle i mogą z nich skorzystać wszyscy zarejestrowani gracze. Wśród dodatkowych zdarzeń mogą znaleźć się takie opcje jak: zdobywcy bramek, zwycięstwo w całych rozgrywkach oraz liczby: rzutów rożnych, kartek i asów serwisowych w tenisie ziemnym.

Superbet bonus Super Live

Ta promocja również polega na tym, że bukmacher wybiera konkretne zdarzenia i podwyższa ich kursy, ale w tym przypadku dotyczy ona meczów na żywo. Promocja jest przeznaczona dla osób lubujących się w obstawianiu wydarzeń live. Dzięki wyższym kursom rośnie potencjalna wygrana, a lista wydarzeń z podwyższonymi kursami przygotowywana jest przez bukmachera Superbet codziennie.

Bonus Superbet Super Szansa

Dzięki temu produktowi, gracz może liczyć na choćby minimalny zysk nawet w razie porażki. Aby tak się stało, należy zawrzeć 11 zdarzeń na kuponie - każde o minimalnym kursie 1.30. Aby otrzymać zwrot, tylko jedno zdarzenie może okazać się przegrane. Bukmacher wypłaca wygraną na podstawie poniższego wzoru: 

 • potencjalna wygrana / kurs nietrafionego zdarzenia / 10 

Jeśli więc potencjalna wygrana zakładu wynosi 1000 zł, a nietrafione zdarzenie miało kurs 2.00, bukmacher wypłaci graczowi 50 zł (1000 zł / 2.00 / 10 = 50 zł).

Sprawdź kody promocyjne:

Darmowe zakłady freebet u innych bukmacherów

Darmowy zakład jest dość popularnym bonusem startowym na polskim rynku zakładów wzajemnych i w swojej ofercie posiada go nie tylko Superbet. Poniżej wymieniamy więcej freebetów, z których można skorzystać na stronach legalnych bukmacherów

Freebet Fortuna 20 PLN

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Powitalna oferta Fortuny składa się z trzech bonusów, a jednym z nich jest darmowy zakład o wartości 20 zł. Promocja ta zostaje przyznana nowemu graczowi w postaci 2800 punktów FKP w ramach programu lojalnościowego. Punkty te można zbierać poprzez dalszą aktywność na stronie, a następnie wymieniać je na nagrody. 

Środki bonusowe, czyli 20 zł można przeznaczyć na jeden kupon lub rozbić je na kilka mniejszych - zależy to wyłącznie od decyzji gracza. Promocja nie podlega żadnym warunkom obrotu. 

W ofercie Fortuna znalazły się jeszcze dwie inne promocje. Pierwszą z nich jest cashback o wartości 200 zł, a drugim bonus od depozytu do 2000 zł. Aby skorzystać ze wspomnianego cashbacka, gracz musi najpierw zaakceptować go w sekcji “Moje bonusy” - ma na to 3 dni od chwili rejestracji.

Freebet STS 29 PLN

Bukmacher STS- bonusy i promocje

STS to kolejny bukmacher, który oferuje nowym graczom freebet. W tym przypadku jego wartość wynosi 29 zł. Promocję, podobnie jak w przypadku Fortuny, można wykorzystać za jednym razem lub rozbić ją na kilka mniejszych kuponów. Aby wypłacić środki bonusowe, należy dokonać trzykrotnego obrotu. Jeśli więc wynoszą one 29 zł, gracz musi zagrać za łącznie 87 zł. Kurs całkowity kuponu musi wynosić przynajmniej 1.91, aby liczył się on do obrotu. 

W ofercie powitalnej na stronie STS znalazły się jeszcze dwa bonusy. Pierwszym z nich jest cashback, czyli jednorazowy zwrot stawki w razie przegranej do 281 zł oraz bonus od pierwszego depozytu do 1200 zł. Aby skorzystać z tej oferty, należy założyć konto po kliknięciu w dostępny na tej stronie baner. W trakcie rejestracji należy wpisać kod bonusowy o treści MEGABONUS.

Freebet Totolotek 25 PLN

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Freebet jest dostępny również na stronie bukmachera Totolotek, a jego wartość wynosi 25 zł. Aby z niego skorzystać, należy założyć nowe konto po kliknięciu w dostępny na tej stronie baner, a w trakcie rejestracji wpisać kod promocyjny o treści MEGABONUS.

Darmowy zakład od Totolotek podlega dwukrotnemu obrotowi, a kurs całkowity każdego kuponu nie może być niższy niż 2.00

Nowi gracze na Totolotek mogą skorzystać również z innej promocji na start, a jest to bonus od depozytu w wysokości 549 zł. Pierwsze 500 zł to środki, które można otrzymać po dokonaniu obrotu za założenie konta. Pozostałe 49 zł to bonus w ramach zainstalowania aplikacji mobilnej.

Freebet u pozostałych bukmacherów - poradniki

Rejestracja na Superbet

Aby skorzystać z oferty bonusowej na stronie Superbet i móc swobodnie typować mecze, najpierw trzeba ukończyć proces rejestracji. Początkowo wystarczy założenie konta tymczasowego. Jednak tylko pełne uwierzytelnienie konta pozwala na wypłacanie depozytów na konto bankowe.

Superbet rejestracja konta tymczasowego

Za założyć tymczasowe konto na stronie Superbet, gracz musi podać kilka podstawowych danych: 

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Nazwa użytkownika 
 • Hasło
 • Narodowość 
 • Numer PESEL 
 • Kraj zamieszkania
 • Ewentualny kod bonusowy np. "MECZYKI"

Należy pamiętać, że założenie konta tymczasowego pozwala na typowanie i skorzystanie z bonusów, ale nie na wypłacenie depozytu na konto bankowe. W tym celu należy założyć konto stałe.

Superbet rejestracja konta stałego

Aby w pełni uwierzytelnić swoje konto na stronie Superbet, należy wysłać skan dwóch stron dokumentu tożsamości - tak udowodnimy bukmacherowi swoją pełnoletność. Na tym etapie gracz musi również wysłać numer rachunku bankowego, na który chce przelewać depozyt ze swojego konta. Są to standardowe procedury obowiązujące na stronie każdego bukmachera, który legalnie działa na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Wpłaty i wypłaty na Superbet

Po kliknięciu w dostępny na tej stronie baner i założeniu nowego konta na Superbet gracz będzie mógł wpłacić swój pierwszy depozyt. Poniżej przedstawiamy listę możliwości wpłat. 

 • Karta VISA / Mastercard (min. 2 zł)
 • Przelew bankowy (min. 1 zł)
 • BLIK (min. 1 zł)
 • Netteler (min. 1 zł)
 • tPay (min. 1 zł)
 • Paysafecard (min. 2 zł)

Pełne uwierzytelnienie konta pozwala graczom na wypłacanie środków na konto bankowe tradycyjnym przelewem. Nie ma żadnych limitów dotyczących wysokości wypłacanych kwot. 

Aplikacja mobilna Superbet

Superbet posiada również swoją aplikację mobilną, dzięki której każdy gracz może typować mecze z każdego miejsca za pomocą swojego smartfona lub tableta. Wystarczy tylko połączenie z internetem, aby móc korzystać z pełnej oferty Superbet. Aplikacja udostępnia wszystkie czynności: dokonywanie wpłat i wypłat, zawieranie zakładów i skorzystanie z bonusów.

Superbet informacje o bukmacherze

Superbet działa na polskim rynku zakładów wzajemnych od 2017 roku - właśnie wtedy Ministerstwo Finansów przyznało bukmacherowi niezbędną licencję. Początkowo firma posiadała jedynie punkty stacjonarne i do tej pory na terenie całego kraju posiada ich około 50. Główna siedziba Superbet mieści się przy ulicy Pułku Piechoty 7A w Katowicach. 

Superbet - bonusy i promocje

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK; E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019;

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy Superbet rejestrujących się z Meczyki.pl. Cashback 500 PLN, bonus od wpłaty 50 PLN i freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

Betfan
1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN