Gdzie obstawiać mecze online. Najlepsze strony do obstawiania meczów

Gdzie obstawiać mecze online. TOP strony do obstawiania meczy
gdzie obstawiać mecze online / meczyki.pl
Autor: Juliusz OrciuchPrzedwczoraj | 12:03
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Rozpoczęcie przygody z zakładami bukmacherskimi musi poprzedzić odpowiednia analiza i dokładne zagłębienie się w temat. Każdy nowy gracz powinien obowiązkowo poznać szczegółowe zasady gry oraz ofertę legalnych polskich bukmacherów, których fundamentalny element stanowią bonusy: powitalne i te dostępne w trakcie obstawiania. Wszystkie firmy legalnie działające na terenie Polski oferują różne promocje na start, które przybliżamy w poniższym tekście. Z artykułu dowiesz się też, jakie są najlepsze strony do obstawiania meczów i jak grać odpowiedzialnie.

Na skróty:

 1. Najlepsze strony do obstawiania meczów
 2. Na czym polegają zakłady bukmacherskie?
 3. Gdzie obstawiać mecze - legalni bukmacherzy w Polsce
 4. Gdzie obstawiać mecze w internecie
 5. Jak i gdzie obstawiać mecze online - odpowiedzialna gra

Najlepsze strony do obstawiania meczów

Dziś na rynku bukmacherskim w Polsce działa już kilkanaście legalnych polskich firm, które oferują możliwość obstawiania zakładów online. Przy wyborze najlepszego bukmachera warto zwrócić uwagę na dostępną w danym miejscu ofertę powitalną z bonusami na start. Poniżej podajemy, jakie są najlepsze strony do obstawiania meczów i jakie bonusy startowe oferują najwięksi polscy bukmacherzy: STS, Fortuna, Betfan, Betclic, ETOTO, PZBuk, LV Bet oraz Totolotek.

STS - obstawianie meczów

Gdzie obstawiać mecze - Bukmacher STS

Największy polski bukmacher przygotował pakiet powitalny, który składa się z trzech bonusów, a jego łączna wartość wynosi 1510 zł.

 • Darmowy zakład - freebet 29 zł
 • Zakład bez ryzyka - cashback 231 zł
 • Bonus od depozytu 1200 zł

Wszystkie bonusy są przeznaczone dla nowych użytkowników, którzy w trakcie rejestracji wpiszą odpowiedni kod promocyjny. Darmowy freebet to po prostu pieniądze od bukmachera do wykorzystania na dowolne zakłady, bez wpłacania własnych środków z banku. Z kolei zakład bez ryzyka na pierwszy wysłany kupon zabezpiecza jego stawkę do 231 zł i w razie porażki powoduje zwrot pieniędzy - cashback na konto użytkownika. Bonus od depozytu w wysokości 1200 zł oznacza zaś podwojenie sumy pierwszej wpłaty gracza. Wpłacając 500 zł, drugie tyle przekazuje bukmacher, zatem łączna kwota do rozdysponowania na zakłady wynosi 1000 zł. I analogicznie ma się sytuacja z depozytami o różnej wartości (czy to 10 zł, czy 1000 zł), aż do maksymalnego limitu - 1200 zł.

Fortuna - obstawianie meczów

Gdzie obstawiać mecze - Bukmacher Fortuna

Oferta powitalna w Fortunie to trzy bonusy startowe o łącznej wartości 2720 zł.

 • Darmowy zakład - freebet 20 zł
 • Zakład bez ryzyka - cashback 600 zł
 • Bonus od depozytu 2100 zł

Darmowy zakład u tego bukmachera nowi użytkownicy otrzymują w postaci specjalnych punktów Fortuna Klub Plus o równowartości 20 zł [2800 pkt]. Można je wykorzystać na dowolne zakłady o dowolnych stawkach, a zatem dopuszczalny jest jeden kupon za 20 zł, jak i np. dziesięć za 2 zł. Wybór należy do gracza. Drugi bonus powitalny to zakład bez ryzyka o wartości 600 zł. Bukmacher realizuje cashback przy pierwszym kuponie rozliczonym jako przegrany. Stawka, nawet jak będzie równa np. 1000 zł, to jej zwrot może wynieść maksymalnie wspomniane 600 zł. Fortuna oferuje także bonus 100% od drugiego depozytu do 2100 zł, czyli podwojenie wpłacanej kwoty. Zasilając konto sumą 2100 zł, można grać za 4200 zł.

Betfan - obstawianie meczy

Gdzie obstawiać mecze - Bukmacher Betfan

Pakiet bonusów na start od Betfana składa się z dwóch ofert promocyjnych o wartości 1600 zł. Są to:

 • Zakłady bez ryzyka w wysokości 600 zł
 • Bonus od depozytu 1000 zł - od trzech pierwszych wpłat na konto

Cashback, czyli zakłady bez ryzyka na kwotę 600 zł. Przy pierwszej wpłacie (minimum 50 zł) można uzyskać zwrot stawki do 600 zł. Ostatni bonus powitalny to premie od drugiej wpłaty na konto o łącznej wartości 1000 zł. Opisane promocje nie wykluczają się wzajemnie.

Betclic - obstawianie meczy

Gdzie obstawiać mecze - Bukmacher Betclic

Nowi klienci tego bukmachera mogą liczyć na najwyższą ofertę powitalną na rynku, jeśli chodzi o cashback, o ile podczas rejestracji wykorzystają specjalny kod promocyjny.

 • Zakład bez ryzyka - cashback 550 zł

Ten bonus obowiązuje przy pierwszym kuponie, który okaże się przegrany. Stawka nie jest odgórnie narzucona - wybór stawki zakładu bez ryzyka stoi po stronie gracza. Betclic jednak zaznacza, że maksymalny cashback może wynieść nie więcej niż 550 zł.

ETOTO - obstawianie meczy

Gdzie obstawiać mecze - Bukmacher Etoto

Bukmacher ETOTO proponuje nowym użytkownikom ofertę powitalną w postaci cashbacku 50% do 1000 zł.

 • Bonus cashback 50% do 1000 zł

Na czym polega bonus powitalny od ETOTO? To proste. Jeśli nasz pierwszy zakład po rejestracji konta okaże się przegrany, wówczas bukmacher zwróci połowę przeznaczonej na niego stawki. Maksymalnie jednak do 1000 zł. Żeby więc wykorzystać promocję w pełni, zagrać należy za 2000 zł.

Co istotne, zwrot nie podlega jakiemukolwiek obrotowi. Kwotę, która do nas wróci, możemy od razu wypłacić na konto bankowe. Warunek jest jeden. W zakładzie zaliczanym do promocji muszą znaleźć się przynajmniej dwa zdarzenia. Każde z kursem nie mniejszym niż 1.25.

Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne.

PZBuk - obstawianie meczy

Gdzie obstawiać mecze - Bukmacher PZBuk

W PZBuku dwa bonusy powitalne oferowany są tylko tym graczom, którzy w momencie rejestracji konta użyją specjalnego kodu promocyjnego i zweryfikują numer telefonu.

 • Zakład bez ryzyka - cashback 500 zł
 • Freebet 20 zł

Zakład bez ryzyka musi zawierać minimum dwa zdarzenia, każde z kursem przynajmniej 1.40. Zwrot stawki do 500 zł następuje za pierwszy nietrafiony kupon, zatem może się okazać, że będzie to np. szósty z kolei, bo pierwsze pięć okaże się skutecznie wytypowanych. Zasady obrotu bonusem (kursy i liczba zdarzeń) są identyczne jak przy zakładzie bez ryzyka. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (500 zł) i np. wygranej 1000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 500 zł do depozytu.

Z kolei 20 zł w postaci freebetu można otrzymać po wpisaniu odpowiedniego kodu promocyjnego przy rejestracji, a następnie wpłacie przynajmniej 20 zł na konto gracza. Wówczas PZBuk przyzna darmowy zakład w wysokości 20 zł, który należy wykorzystać na zakład wielokrotny (minimum dwa zdarzenia, z których każde musi osiągnąć kurs minimalny - 1.40). Obrót nie jest konieczny. Jeśli kupon zagrany w ramach freebetu będzie wygrany - pieniądze są nasze. Możemy wypłacić je na konto bankowe.

LV Bet - obstawianie meczy

Gdzie obstawiać mecze - Bukmacher LVBet

Bukmacher LV Bet przygotował pakiet powitalny składający się z dwóch bonusów na start, których łączna wartość wynosi 3333 zł.

 • Bezpieczny zakład - cashback 333 zł
 • Bonus od depozytu 3000 zł - od dwóch pierwszych wpłat na konto

Bezpieczny zakład w LV Bet o wartości 333 zł przysługuje każdemu nowo zarejestrowanemu graczowi. Aby jednak uzyskać ten bonus, należy po założeniu konta wysłać maila bukmacherowi o tytule “Zakład bez ryzyka”. Druga promocja powitalna to bonus 100% od pierwszych dwóch wpłat do 3000 zł. Oznacza to, że przy pierwszej wpłacie można dodatkowo uzyskać jej równowartość w wysokości maksymalnie 2000 zł, a przy drugiej - 1000 zł.

Totolotek - obstawianie meczy

Gdzie obstawiać mecze - Bukmacher Totolotek

W Totolotku nowi gracze mogą liczyć na powitalną ofertę promocyjną składającą się z dwóch bonusów startowych.

 • Darmowy zakład - freebet 25 zł
 • Bonus od depozytu 100% do 500 zł

Darmowy zakład o wartości 25 zł przysługuje wszystkim użytkownikom, którzy ukończyli wstępną rejestrację i w pełni zweryfikowali swoje konto po 14 lutego 2020 roku, a następnie wykorzystali w odpowiednim miejscu w panelu gracza (sekcja: "Wpłata") kod promocyjny MEGABONUS. Aby wypłacić środki promocyjne, należy dokonać dwukrotnego obrotu z kursami 2.00 lub wyższymi. Drugi bonus w Totolotku to podwójna premia za pierwszą wpłatę na konto, o ile wynosi ona minimum 20 zł. Bonus nie obowiązuje przy zasileniu depozytu niższą sumą pieniędzy. Maksymalnie można uzyskać bonus w wysokości 500 zł, co daje możliwość gry za łącznie 1000 zł (500 zł depozytu + 500 zł od Totolotka).

Na czym polegają zakłady bukmacherskie?

Zakład bukmacherski to po prostu obstawianie danego zdarzenia, którym może być praktycznie wszystko - od wyniku pojedynku sportowego po średnią temperaturę pogody w danym regionie. Na zakład przeznacza się określoną kwotę, która może przynieść zysk dzięki mnożnikowi jak jest kurs. Im jest on wyższy, tym większa może być wygrana. Sam bukmacher to natomiast osoba lub firma zajmująca się oferowaniem i przyjmowaniem zakładów sportowych. Pierwsze wzmianki o tego rodzaju rozrywce sięgają starożytnego Rzymu, a nawet i wcześniej, jednak nie miało to wiele wspólnego z dzisiejszą formą gry.

Współczesny format zakładów bukmacherskich zrodził się w Wielkiej Brytanii w XVIII wieku. Wówczas w Londynie rozpoczęto przyjmować zakłady na wyścigi konne, a sama nazwa została zaczerpnięta od prowadzenia księgi zapisów handlowych. Tyle, że w tym wypadku zapisywano przyjęcie zakładu. Początkowo tego typu działalność nie miała dobrej opinii, bo była kojarzona z szemranym towarzystwem i przestępczością. Zmiany w postrzeganiu obstawiania meczów nastąpiły pod koniec XIX wieku.

Zakłady bukmacherskie - historia

W 1888 r. powstała pierwsza na świecie zawodowa liga piłkarska. Miała ona ogromne poparcie mediów, a dziennikarze, pisząc relacje i zapowiedzi, jednocześnie przewidywali ewentualne wyniki. Tym samym wzrosło zainteresowanie obstawianiem meczów, co doprowadziło do otwarcia pierwszego legalnego punktu z zakładami bukmacherskimi. Co ciekawe, miało to miejsce w Liverpoolu w 1922 r. Od tego momentu wszystko potoczyło się lawinowo. Ludzie wiedzieli, gdzie obstawiać mecze, działała "poczta pantoflowa", a coraz większy popyt generował potrzebę lepszej obsługi klienta oraz zwiększenia liczby dyscyplin, które można obstawić. Nie trudno się domyślić, że wraz z rozwojem technologii, rozwijał się też rynek bukmacherski. Początek najpopularniejszych dziś zakładów online datuje się na 1972 rok, kiedy to w Kanadzie zawarto pierwszy legalny kupon za pośrednictwem sieci.

Zakłady bukmacherskie w Polsce

W Polsce długo nie funkcjonowała żadna legalna firma, która przyjmowałaby zakłady bukmacherskie. Bez wątpienia wpływ na to miał ustrój państwa w latach 1945-1989. Pierwszy bukmacher powstał dopiero po upadku PRL. Oczywiście, wcześniej przyjmowano zakłady, ale cała zabawa odbywała się „na dziko”, pod stołem, bez jakichkolwiek regulacji prawnych. W nowej rzeczywistości w 1992 r. na rynku pojawił się Totolotek, który jest na nim obecny i może poszczycić się mianem najstarszego legalnego bukmachera w kraju. Następnie, w latach 1996-97, na rynku pojawiły się Profesjonał (dziś, po zmianach właścicielskich z połowy ubiegłej dekady, znany jako Fortuna) oraz STS. Rynek zaczął się prężnie rozwijać dopiero po 2011 r. Błyskawiczną popularność zyskały zakłady bukmacherskie online. Długo problem stanowiły jednak nielegalne firmy zagraniczne, które poza literą prawa oferowały zakłady polskim graczom. Przełomem była nowelizacja ustawy hazardowej w 2017 roku, która zmusiła nielegalnych bukmacherów do wyprowadzki z Polski. Zyskały na tym legalne rodzime podmioty, powstało kilka nowych serwisów internetowych, a dziś "szara strefa" stanowi rynkowy margines. Największe udziały w rynku mają jednak doświadczeni bukmacherzy: STS oraz Fortuna.

Obstawianie meczów - historia zakładów bukmacherskich w Polsce

Zobacz również:

 1. jak obstawiać mecze
 2. co obstawiać u bukmachera
 3. jak obstawiać bez ryzyka - graj odpowiedzialnie
 4. czy można zarabiać na bukmacherce

Gdzie obstawiać mecze?

Zakłady bukmacherskie przez wiele lat uznawano za hazard i nie cieszyły się zainteresowaniem władz Polski. Wszystko zaczęło się zmieniać, gdy uznano, że może na tym zyskać budżet Skarbu Państwa. Z biegiem lat wprowadzano kolejne restrykcje i obostrzenia, mające wyeliminować nielegalnie działające firmy oraz stworzyć miejsca, gdzie obstawianie meczów będzie uporządkowane prawnie. Jak wspomnieliśmy wyżej, rynek wywrócono do góry nogami w połowie 2017 r. Po wejściu w życie nowej ustawy porządkującej tę branżę doszło do małego trzęsienia ziemi. Eksperci szacowali, że do 2016 roku 90% zakładów zawieranych w Polsce było przyjmowanych w zagranicznych firmach. Z kolei zaś ledwie 10% u legalnych bukmacherów działających na terenie Polski od wielu lat. Gracze tym samym omijali obowiązujący polskie firmy podatek, bo wyszli z założenia, że gdzie obstawiać mecze, jeśli nie tam, bez dodatkowych utrudnień.

Nowelizacja nałożyła na firmy konieczność zarejestrowania się w Polsce, a także odprowadzanie wspomnianego 12% podatku obrotowego od każdego zakładu oraz podatku dochodowego w wysokości 10% od wygranych powyżej 2280 zł. To był przełom. Rynek przejęli legalni polscy bukmacherzy, wiele podmiotów zdecydowało się na wycofanie swoich usług z naszego kraju, ale niestety część z nich postawiła na nielegalną działalność. Tysiące domen internetowych związanych z zakładami bukmacherskimi zostało w ostatnich latach zablokowanych przez państwo.

Po zmianie ustawy hazardowej, rynek podzielił się na trzy rodzaje firm:

 • legalnych bukmacherów, czyli firm zarejestrowanych w Polsce, płacących podatki i mogących oferować swoje usługi całkowicie legalnie na terenie Polski zarówno poprzez swoje punkty stacjonarne, jak i przez internet; jeśli szukamy miejsca, gdzie obstawiać mecze, to właśnie tam powinniśmy się skierować
 • bukmacherów nieprzyjmujących zakładów od Polaków tj. firm, które po wejściu w życie nowelizacji ustawy, zaprzestały rejestracji i świadczenia swoich usług graczom przebywającym na terenie Polski. Tak postąpił m.in. Bet365, który bił rekordy popularności wśród polskich graczy
 • bukmacherów nielegalnych tzn. firm, które mimo braku rejestracji w Polsce nadal świadczą swoje usługi polskim rezydentom, tłumacząc się nadrzędnością prawa europejskiego nad prawem polskim.

Ostatnia grupa bukmacherów działa na polskim rynku pomimo powołanego po 1 kwietnia 2017 roku Rejestru Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą. Ich funkcjonowanie jest jednak mocno utrudnione nie tylko ze względu na owe niedogodności, ale również ze względu na blokadę, jaką na transakcje z nielegalnymi bukmacherami nałożyły najpopularniejsze portfele internetowe takie jak Skrill czy Neteller. 

Żadnego problemu nie mają zaś legalni bukmacherzy w Polsce, w dużej mierze działający na rynku od wielu lat, znani z oferowania zakładów bukmacherskich nie tylko poprzez strony internetowe, ale także w punktach stacjonarnych. Obecnie w kraju gracze mogą wybierać wśród kilkunastu legalnych bukmacherów. Z kolei przedstawiciele wielu firm, które w 2017 r. zablokowały swoje usługi dla obywateli RP, błyskawicznie zapowiedzieli zgłoszenie wniosku licencyjnego. Z biegiem czasu można uznać, że były to nierealne plany. Ze znanych wcześniej podmiotów, do gry ponownie wszedł Betclic. Inni bukmacherzy, którzy rzekomo szybko mieli powrócić na polski rynek, dalej trwają w zawieszeniu lub całkowicie zrezygnowali z tego pomysłu.

Firmy, które dzisiaj sprawnie działają i oferują zakłady polskim graczom, nastawiają się przede wszystkim na rozwój oferty zakładów przez internet, kopiując wiele rozwiązań obecnych na najpopularniejszych stronach zagranicznych. Odbywa się to oczywiście z korzyścią dla gracza, co widać w coraz lepszej ofercie bonusowej legalnych firm bukmacherskich w Polsce i większej konkurencji, jeśli chodzi o wysokość kursów. Jeśli nie mamy pojęcia, gdzie obstawiać mecze, zawsze powinniśmy wybierać legalne źródło. To najważniejszy punkt bukmacherskiego elementarzu dla każdego zainteresowanego.

Główną zaletą grania u legalnego bukmachera jest pewność i szybkość wypłat wygranych. Co istotne, gracz nie musi się rozliczać z wygranych, bowiem podatek – tak obrotowe 12%, jak i podatek dochodowy w wysokości 10% od wypłat powyżej 2280 zł – odprowadza sama firma i nie trzeba tych kwot deklarować w corocznym rozliczeniu PIT. Legalni bukmacherzy w Polsce stale poprawiają ofertę bonusową, a także zwiększają liczbę opcji i zdarzeń dostępnych na stronie. Warto także pamiętać o tym, że legalne firmy bukmacherskie wspierają rozwój sportu w kraju. Obecnie firmy te są sponsorami m.in. reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także większości klubów polskiej Ekstraklasy czy I ligi.

Sprawdź kody promocyjne:

Gdzie obstawiać mecze w internecie

Bukmacherzy w Polsce to obecnie kilkanaście legalnych firm działających zgodnie z prawem. Możemy wyróżnić tych najważniejszych. To: STS, Fortuna, Betfan, Betclic, ETOTO, PZBuk, LV Bet czy Totolotek. Pełna lista jest dostępna na stronie Ministerstwa Finansów. Można tam też znaleźć wszystkie informacje dotyczące gry w legalnych zakładach bukmacherskich i tym samym upewnić się, gdzie obstawiać mecze bez obaw, że spotkają nas konsekwencje prawne. Jak pisaliśmy, do wprowadzeniu nowej ustawy, część firm się wycofała, ale teraz ponownie chce wrócić na nasz rynek. Do ministerstwa wciąż wpływają kolejne wnioski, więc można się spodziewać, że liczba dopuszczonych do przyjmowania zakładów podmiotów będzie wzrastać.

Wszystkie firmy dopuszczone przez Ministerstwo Finansów, to miejsca gdzie najlepiej obstawiać mecze online. To gwarancja bezpieczeństwa. Każdy gracz ma pewność, że nie zostanie oszukany, co nie jest oczywiste przy podejrzanych bukmacherach, które różnymi sztuczkami starają się wabić zainteresowanych, a później równie dobrze potrafią odmówić wypłaty pieniędzy. Legalne źródło gry oznacza, że środki finansowe nie wyparują, ani nie zostaną "zamrożone".

Podsumujmy: mając wątpliwości, gdzie obstawiać mecze, możemy się ich pozbyć, wybierając bukmacherów działających zgodnie z prawem. Ponadto, legalne firmy bukmacherskie mają w swojej ofercie pakiety powitalne, promocje oraz bonusy. Gracze mogą liczyć m.in. na darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka, bonusy od depozytu czy grę bez podatku. Spójrzmy, jak wygląda sytuacja z bonusami startowymi u wybranych bukmacherów.

 • STS - trzy bonusy na start: darmowy zakład 29 zł, zakład bez ryzyka 281 zł, bonus od depozytu 1200 zł
 • Fortuna - darmowy zakład 20 zł, zakład bez ryzyka 125 zł, bonus od depozytu 1000 zł
 • Betfan - zakład bez ryzyka 100 zł, bonus od depozytu - trzech pierwszych wpłat 3000 zł
 • Betclic - zakład bez ryzyka 550 zł z kodem promocyjnym
 • ETOTO - bonus od depozytu 200% do 200 zł
 • PZBuk - darmowy zakład 50 zł
 • LV Bet - darmowy zakład 20 zł, bonus od depozytu - dwóch pierwszych wpłat 1500 zł
 • Totolotek - bonus od depozytu 1000 zł

Jak i gdzie obstawiać mecze online, aby wygrać najwięcej

Nie istnieją strony do obstawiania meczów, na których możemy być pewni wygranej. To trzeba powiedzieć bardzo wyraźnie. Zakłady bukmacherskie to rodzaj hazardu. Obstawianie niesie za sobą ryzyko i jest nieprzewidywalne. Nie ma osób, które wygrywają zawsze. Nawet największemu faworytowi może powinąć się noga. Warto przyswoić wiedzę, jak obstawiać meczeonline, ale wszystko zależy od tego, ile czasu chcemy poświęcić na zgłębianie wiedzy o sporcie oraz zakładach bukmacherskich. Pośpiech nigdy nie jest dobrym doradcą, ale w tym wypadku gra bez przygotowania i rozsądku może skończyć się fatalnymi stratami finansowymi. Wielu początkujących graczy zaczyna obstawianie od zakładów wielokrotnych z kilkunastoma zdarzeniami. Takie "taśmy", jak popularnie mówi się na długie kupony, bardzo jednak rzadko kończą się wygraną.

W celu przyswojenia odpowiedniej wiedzy na temat zakładów bukmacherskich, można dokładnie przeanalizować całą ofertę legalnych polskich firm. STS, Fortuna, Betfan, Betclic i inni bukmacherzy udostępniają zakłady na wydarzenia ze wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych, ale mają też także coś dla osób preferujących niszowe rozgrywki. Gra u legalnych bukmacherów to też gwarancja otrzymania rozmaitych bonusów, np. startowych.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Na czym polega wygrywanie w zakładach bukmacherskich?

Fundamentalna zasada brzmi: zakład jest wygrany, jeśli został rozliczony jako wygrany. Nie zalecamy świętowania np. wysokiego prowadzenia jednej ze stron do przerwy, ani przedwczesnego brania jakiegoś rezultatu za pewnik już przed rozpoczęciem wydarzenia. Wielokrotnie sport potrafił zaskakiwać, czego najlepszym przykładem był słynny finał piłkarskiej Ligi Mistrzów z 2005 r. AC Milan prowadził do przerwy z Liverpoolem 3:0, zapewne wielu obstawiających rozmyślało już, jak zainwestować wygraną, a tymczasem angielski zespół doprowadził do remisu i zwyciężył po rzutach karnych. Podpowiadamy: w razie wybuchu przedwczesnej radości, warto włączyć skrót tamtego wybitnego futbolowego spektaklu.

Przypomnijmy, że celne wytypowanie zdarzeń na jednym czy drugim kuponie nie czyni z nikogo speca od zakładów bukmacherskich. Absolutnie odradzamy ekscytację po małych sukcesach. Porażka jest wkalkulowana w obstawianie. I zawsze nadejdzie. Skuteczność typów w dłuższym wymiarze czasu jest po prostu niemożliwa – każda seria ma swój koniec. Żadne "pewniaki" nigdy nie dają stuprocentowej gwarancji wygranej. Sport jest loterią. Zamiast bezmyślnie wykorzystywać niskie kursy, można poświęcić cenny czas na analizę bukmacherską. Sprawdzić formę i ostatnie wyniki obu stron, bilans statystyczny z przeszłości, aktualne problemy w drużynach. Bukmacherzy wystawiają różne kursy, by zachęcić do gry. Nigdy jednak sami nie stawiają zakładu za gracza.

Gracze nie tylko szukają tego, jaka jest najlepsza strona do obstawiania meczy, ale także sposobów na skuteczne trafy. Nazywa się to strategią lub systemem. Nie istnieje jeden sprawdzony, każdy po prostu szuka odpowiednich dla siebie rozwiązań. Warto zaznaczyć, że stare systemy, jak progresja, mają więcej wad niż zalet i już się od nich odchodzi. Nie należy także ślepo wierzyć internetowym ekspertom oraz ich typom.

Trzeba mieć także na uwadze to, że to, gdzie najlepiej obstawiać mecze, ma drugorzędne znaczenie przy obstawianiu. Pomijając różne promocje i bonusy, prawda jest taka, że bez posiadania odpowiedniej wiedzy zarówno w zakresie zakładów bukmacherskich, jak i danej dyscypliny, nie ma szans na zysk na dłuższą metę. Na koniec przypominamy: obstawiajcie tylko w legalnych źródłach. U legalnych polskich bukmacherów, których wykaz łatwo znaleźć na stronie internetowej Ministerstwa Finansów. Nigdy nie należy próbować gry u nielegalnych firm, bo jest to zagrożone poważną odpowiedzialnością karną, np. wysoką grzywną - nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych i utratą wszelkich zdobytych poprzez zakłady środków. Nie warto. Bądźcie odpowiedzialni i rozsądni.

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;.
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy STS rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 231 PLN, freebet 29 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 1200 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

Superbet
1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI