Gdzie obstawiać mecze online. Najlepsze strony do obstawiania meczów

Gdzie obstawiać mecze online. Najlepsze strony do obstawiania meczów
Meczyki.pl
autor: Juliusz Orciuch27 maj 2020 | 16:02

Rozpoczęcie przygody z zakładami bukmacherskimi musi poprzedzić odpowiednia analiza i dokładne zagłębienie się w temat. Każdy nowy gracz powinien obowiązkowo poznać szczegółowe zasady gry oraz ofertę legalnych polskich bukmacherów, których fundamentalny element stanowią bonusy: powitalne i te dostępne w trakcie obstawiania. Wszystkie firmy legalnie działające na terenie Polski oferują różne promocje na start, które przybliżamy w poniższym tekście. Z artykułu dowiesz się też, jakie są najlepsze strony do obstawiania meczów i jak grać odpowiedzialnie. Udanej lektury!

Na skróty:

 1. Najlepsze strony do obstawiania meczów
 2. Na czym polegają zakłady bukmacherskie?
 3. Gdzie obstawiać mecze - legalni bukmacherzy w Polsce
 4. Gdzie obstawiać mecze w internecie
 5. Jak i gdzie obstawiać mecze online - odpowiedzialna gra

Najlepsze strony do obstawiania meczów

Dziś na rynku bukmacherskim w Polsce działa już kilkanaście legalnych polskich firm, które oferują możliwość obstawiania zakładów online. Przy wyborze najlepszego bukmachera warto zwrócić uwagę na dostępną w danym miejscu ofertę powitalną z bonusami na start. Poniżej podajemy, jakie są najlepsze strony do obstawiania meczów i jakie bonusy startowe oferują najwięksi polscy bukmacherzy: STS, Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, PZBuk, LV Bet oraz Totolotek.

STS

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Największy polski bukmacher przygotował pakiet powitalny, który składa się z trzech bonusów, a jego łączna wartość wynosi 1260 zł.

 • Darmowy zakład - freebet 29 zł
 • Zakład bez ryzyka - cashback 31 zł
 • Bonus od depozytu 1200 zł

Wszystkie bonusy są przeznaczone dla nowych użytkowników, którzy w trakcie rejestracji wpiszą odpowiedni kod promocyjny. Darmowy freebet to po prostu pieniądze od bukmachera do wykorzystania na dowolne zakłady, bez wpłacania własnych środków z banku. Z kolei zakład bez ryzyka na pierwszy wysłany kupon zabezpiecza jego stawkę do 31 zł i w razie porażki powoduje zwrot pieniędzy - cashback na konto użytkownika. Bonus od depozytu w wysokości 1200 zł oznacza zaś podwojenie sumy pierwszej wpłaty gracza. Wpłacając 500 zł, drugie tyle przekazuje bukmacher, zatem łączna kwota do rozdysponowania na zakłady wynosi 1000 zł. I analogicznie ma się sytuacja z depozytami o różnej wartości (czy to 10 zł, czy 1000 zł), aż do maksymalnego limitu - 1200 zł.

Fortuna

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Oferta powitalna w Fortunie to trzy bonusy startowe o łącznej wartości 1145 zł.

 • Darmowy zakład - freebet 20 zł
 • Zakład bez ryzyka - cashback 125 zł
 • Bonus od depozytu 1000 zł

Darmowy zakład u tego bukmachera nowi użytkownicy otrzymują w postaci specjalnych punktów Fortuna Klub Plus o równowartości 20 zł [2800 pkt]. Można je wykorzystać na dowolne zakłady o dowolnych stawkach, a zatem dopuszczalny jest jeden kupon za 20 zł, jak i np. dziesięć za 2 zł. Wybór należy do gracza. Drugi bonus powitalny to zakład bez ryzyka o wartości 125 zł. Bukmacher realizuje cashback przy pierwszym kuponie rozliczonym jako przegrany. Stawka nie jest istotna - jej zwrot może wynieść maksymalnie wspomniane 125 zł. Fortuna oferuje także bonus 100% od pierwszego depozytu do 1000 zł, czyli podwojenie wpłacanej kwoty. Zasilając konto sumą 1000 zł, można grać za 2000 zł.

Betfan

Bukmacher Betfan - bonusy i promocje

Pakiet bonusów na start od Betfana składa się z dwóch ofert promocyjnych, których wartość może wynieść do 3100 zł.

 • Zakład bez ryzyka - cashback 100 zł
 • Bonus od depozytu 3000 zł - od trzech pierwszych wpłat na konto

Zakład bez ryzyka oferowany jest w ramach promocji “Siano Wraca”. Pod tą nazwą nie kryje się jednak nic tajemniczego. To tradycyjny cashback, a zatem zwrot stawki pierwszego nietrafionego kuponu do maksymalnie 100 zł, który przysługuje wszystkim zarejestrowanym graczom. Drugi bonus powitalny to premie od trzech pierwszych wpłat na konto. Bonus od depozytu można otrzymać i przy pierwszym, i przy drugim, i przy trzecim zasileniu konta. Za każdym razem bukmacher podwaja wartość wpłacanej kwoty.

Betclic

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Nowi klienci tego bukmachera mogą liczyć na najwyższą ofertę powitalną na rynku, jeśli chodzi o cashback, o ile podczas rejestracji wykorzystają specjalny kod promocyjny.

 • Zakład bez ryzyka - cashback 550 zł

Ten bonus obowiązuje przy pierwszym kuponie, który okaże się przegrany. Stawka nie jest odgórnie narzucona - wybór stawki zakładu bez ryzyka stoi po stronie gracza. Betclic jednak zaznacza, że maksymalny cashback może wynieść nie więcej niż 550 zł.

Etoto

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Bukmacher Etoto proponuje nowym użytkownikom ofertę powitalną, która premiuje pierwsze zasilenie konta.

 • Bonus od depozytu 200% do 200 zł

Bonus na start 200% to innymi słowy potrojenie pierwszego depozytu do maksymalnie 200 zł. Każdy nowy gracz może liczyć na kwotę do gry trzykrotnie większą niż tę, którą wpłaci na konto. Przy wpłacie w wysokości 100 zł, Etoto przekazuje dodatkowe 200 zł w środkach bonusowych, więc łączna suma pieniędzy możliwych do wykorzystania na zakłady wynosi w tym wypadku 300 zł.

PZBuk

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

W PZBuku bonus powitalny oferowany jest tylko tym graczom, którzy w momencie rejestracji konta użyją specjalnego kodu promocyjnego.

 • Darmowy zakład - freebet 50 zł 

Darmowy zakład na start w Polskich Zakładach Bukmacherskich daje obstawiającym wolną rękę przy tworzeniu kuponu. Nie ma określonego ani minimalnego kursu pojedynczego zdarzenia, ani minimalnego kursu całkowitego zakładu. Bonus nie podlega też jakimkolwiek warunkom obrotu. Bezpośrednio po rozliczeniu ewentualnej wygranej, pieniądze trafiają do depozytu gracza, skąd można je wypłacić lub wykorzystać na dalszą grę.

LV Bet

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Bukmacher LV Bet przygotował pakiet powitalny składający się z dwóch bonusów na start, których łączna wartość wynosi 1520 zł.

 • Darmowy zakład - freebet 20 zł
 • Bonus od depozytu 1520 zł - od dwóch pierwszych wpłat na konto

Darmowy zakład w LV Bet o wartości 20 zł przysługuje każdemu nowo zarejestrowanemu graczowi. Aby jednak uzyskać ten bonus, należy po założeniu konta wysłać maila bukmacherowi o tytule “Bonus bez Depozytu”. Druga promocja powitalna to bonus 100% od pierwszych dwóch wpłat do 1500 zł. Oznacza to, że przy pierwszej wpłacie można dodatkowo uzyskać jej równowartość w wysokości maksymalnie 1000 zł, a przy drugiej - 500 zł.

Totolotek

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

W Totolotku nowi gracze mogą liczyć na powitalną ofertę promocyjną składającą się z dwóch bonusów startowych.

 • Darmowy zakład - freebet 20 zł
 • Bonus od depozytu 100% do 1000 zł

Darmowy zakład przysługuje wszystkim użytkownikom, którzy ukończą wstępną rejestrację, uzupełnią oraz zweryfikują dane osobowe, a następnie wykorzystają w odpowiednim miejscu w panelu gracza (sekcja: "Wpłata") kod promocyjny 20NASTART. Drugi bonus w Totolotku to podwójna premia za pierwszą wpłatę na konto, o ile wynosi ona minimum 20 zł. Bonus nie obowiązuje przy zasileniu depozytu niższą sumą pieniędzy. Maksymalnie można uzyskać bonus w wysokości 500 zł, co daje możliwość gry za łącznie 1000 zł (500 zł depozytu + 500 zł od Totolotka).

Na czym polegają zakłady bukmacherskie?

Zakład bukmacherski to po prostu obstawianie danego zdarzenia, którym może być praktycznie wszystko - od wyniku pojedynku sportowego po średnią temperaturę pogody w danym regionie. Na zakład przeznacza się określoną kwotę, która może przynieść zysk dzięki mnożnikowi jak jest kurs. Im jest on wyższy, tym większa może być wygrana. Sam bukmacher to natomiast osoba lub firma zajmująca się oferowaniem i przyjmowaniem zakładów sportowych. Pierwsze wzmianki o tego rodzaju rozrywce sięgają starożytnego Rzymu, a nawet i wcześniej, jednak nie miało to wiele wspólnego z dzisiejszą formą gry.

Współczesny format zakładów bukmacherskich zrodził się w Wielkiej Brytanii w XVIII wieku. Wówczas w Londynie rozpoczęto przyjmować zakłady na wyścigi konne, a sama nazwa została zaczerpnięta od prowadzenia księgi zapisów handlowych. Tyle, że w tym wypadku zapisywano przyjęcie zakładu. Początkowo tego typu działalność nie miała dobrej opinii, bo była kojarzona z szemranym towarzystwem i przestępczością. Zmiany w postrzeganiu obstawiania meczów nastąpiły pod koniec XIX wieku.

Zakłady bukmacherskie - na czym polegają?

Zakłady bukmacherskie - historia

W 1888 r. powstała pierwsza na świecie zawodowa liga piłkarska. Miała ona ogromne poparcie mediów, a dziennikarze, pisząc relacje i zapowiedzi, jednocześnie przewidywali ewentualne wyniki. Tym samym wzrosło zainteresowanie obstawianiem meczów, co doprowadziło do otwarcia pierwszego legalnego punktu z zakładami bukmacherskimi. Co ciekawe, miało to miejsce w Liverpoolu w 1922 r. Od tego momentu wszystko potoczyło się lawinowo. Ludzie wiedzieli, gdzie obstawiać mecze, działała "poczta pantoflowa", a coraz większy popyt generował potrzebę lepszej obsługi klienta oraz zwiększenia liczby dyscyplin, które można obstawić. Nie trudno się domyślić, że wraz z rozwojem technologii, rozwijał się też rynek bukmacherski. Początek najpopularniejszych dziś zakładów online datuje się na 1972 rok, kiedy to w Kanadzie zawarto pierwszy legalny kupon za pośrednictwem sieci.

Zakłady bukmacherskie w Polsce

W Polsce długo nie funkcjonowała żadna legalna firma, która przyjmowałaby zakłady bukmacherskie. Bez wątpienia wpływ na to miał ustrój państwa w latach 1945-1989. Pierwszy bukmacher powstał dopiero po upadku PRL. Oczywiście, wcześniej przyjmowano zakłady, ale cała zabawa odbywała się „na dziko”, pod stołem, bez jakichkolwiek regulacji prawnych. W nowej rzeczywistości w 1992 r. na rynku pojawił się Totolotek, który jest na nim obecny i może poszczycić się mianem najstarszego legalnego bukmachera w kraju. Następnie, w latach 1996-97, na rynku pojawiły się Profesjonał (dziś, po zmianach właścicielskich z połowy ubiegłej dekady, znany jako Fortuna) oraz STS. Rynek zaczął się prężnie rozwijać dopiero po 2011 r. Błyskawiczną popularność zyskały zakłady bukmacherskie online. Długo problem stanowiły jednak nielegalne firmy zagraniczne, które poza literą prawa oferowały zakłady polskim graczom. Przełomem była nowelizacja ustawy hazardowej w 2017 roku, która zmusiła nielegalnych bukmacherów do wyprowadzki z Polski. Zyskały na tym legalne rodzime podmioty, powstało kilka nowych serwisów internetowych, a dziś "szara strefa" stanowi rynkowy margines. Największe udziały w rynku mają jednak doświadczeni bukmacherzy: STS oraz Fortuna.

Zakłady bukmacherskie w Polsce

Zobacz również:

 1. jak obstawiać mecze
 2. co obstawiać u bukmachera
 3. jak obstawiać bez ryzyka - graj odpowiedzialnie
 4. czy można zarabiać na bukmacherce

Gdzie obstawiać mecze - legalni bukmacherzy w Polsce

Zakłady bukmacherskie przez wiele lat uznawano za hazard i nie cieszyły się zainteresowaniem władz Polski. Wszystko zaczęło się zmieniać, gdy uznano, że może na tym zyskać budżet Skarbu Państwa. Z biegiem lat wprowadzano kolejne restrykcje i obostrzenia, mające wyeliminować nielegalnie działające firmy oraz stworzyć miejsca, gdzie obstawianie meczów będzie uporządkowane prawnie. Jak wspomnieliśmy wyżej, rynek wywrócono do góry nogami w połowie 2017 r. Po wejściu w życie nowej ustawy porządkującej tę branżę doszło do małego trzęsienia ziemi. Eksperci szacowali, że do 2016 roku 90% zakładów zawieranych w Polsce było przyjmowanych w zagranicznych firmach. Z kolei zaś ledwie 10% u legalnych bukmacherów działających na terenie Polski od wielu lat. Gracze tym samym omijali obowiązujący polskie firmy podatek, bo wyszli z założenia, że gdzie obstawiać mecze, jeśli nie tam, bez dodatkowych utrudnień.

Nowelizacja nałożyła na firmy konieczność zarejestrowania się w Polsce, a także odprowadzanie wspomnianego 12% podatku obrotowego od każdego zakładu oraz podatku dochodowego w wysokości 10% od wygranych powyżej 2280 zł. To był przełom. Rynek przejęli legalni polscy bukmacherzy, wiele podmiotów zdecydowało się na wycofanie swoich usług z naszego kraju, ale niestety część z nich postawiła na nielegalną działalność. Tysiące domen internetowych związanych z zakładami bukmacherskimi zostało w ostatnich latach zablokowanych przez państwo.

Po zmianie ustawy hazardowej, rynek podzielił się na trzy rodzaje firm:

 • legalnych bukmacherów, czyli firm zarejestrowanych w Polsce, płacących podatki i mogących oferować swoje usługi całkowicie legalnie na terenie Polski zarówno poprzez swoje punkty stacjonarne, jak i przez internet; jeśli szukamy miejsca, gdzie obstawiać mecze, to właśnie tam powinniśmy się skierować
 • bukmacherów nieprzyjmujących zakładów od Polaków tj. firm, które po wejściu w życie nowelizacji ustawy, zaprzestały rejestracji i świadczenia swoich usług graczom przebywającym na terenie Polski. Tak postąpił m.in. Bet365, który bił rekordy popularności wśród polskich graczy
 • bukmacherów nielegalnych tzn. firm, które mimo braku rejestracji w Polsce nadal świadczą swoje usługi polskim rezydentom, tłumacząc się nadrzędnością prawa europejskiego nad prawem polskim.

Ostatnia grupa bukmacherów działa na polskim rynku pomimo powołanego po 1 kwietnia 2017 roku Rejestru Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą. Ich funkcjonowanie jest jednak mocno utrudnione nie tylko ze względu na owe niedogodności, ale również ze względu na blokadę, jaką na transakcje z nielegalnymi bukmacherami nałożyły najpopularniejsze portfele internetowe takie jak Skrill czy Neteller

Zakłady bukmacherskie - gdzie obstawiać mecze?

Żadnego problemu nie mają zaś legalni bukmacherzy w Polsce, w dużej mierze działający na rynku od wielu lat, znani z oferowania zakładów bukmacherskich nie tylko poprzez strony internetowe, ale także w punktach stacjonarnych. Obecnie w kraju gracze mogą wybierać wśród kilkunastu legalnych bukmacherów. Z kolei przedstawiciele wielu firm, które w 2017 r. zablokowały swoje usługi dla obywateli RP, błyskawicznie zapowiedzieli zgłoszenie wniosku licencyjnego. Z biegiem czasu można uznać, że były to nierealne plany. Ze znanych wcześniej podmiotów, do gry ponownie wszedł Betclic. Inni bukmacherzy, którzy rzekomo szybko mieli powrócić na polski rynek, dalej trwają w zawieszeniu lub całkowicie zrezygnowali z tego pomysłu.

Firmy, które dzisiaj sprawnie działają i oferują zakłady polskim graczom, nastawiają się przede wszystkim na rozwój oferty zakładów przez internet, kopiując wiele rozwiązań obecnych na najpopularniejszych stronach zagranicznych. Odbywa się to oczywiście z korzyścią dla gracza, co widać w coraz lepszej ofercie bonusowej legalnych firm bukmacherskich w Polsce i większej konkurencji, jeśli chodzi o wysokość kursów. Jeśli nie mamy pojęcia, gdzie obstawiać mecze, zawsze powinniśmy wybierać legalne źródło. To najważniejszy punkt bukmacherskiego elementarzu dla każdego zainteresowanego.

Główną zaletą grania u legalnego bukmachera jest pewność i szybkość wypłat wygranych. Co istotne, gracz nie musi się rozliczać z wygranych, bowiem podatek – tak obrotowe 12%, jak i podatek dochodowy w wysokości 10% od wypłat powyżej 2280 zł – odprowadza sama firma i nie trzeba tych kwot deklarować w corocznym rozliczeniu PIT. Legalni bukmacherzy w Polsce stale poprawiają ofertę bonusową, a także zwiększają liczbę opcji i zdarzeń dostępnych na stronie. Warto także pamiętać o tym, że legalne firmy bukmacherskie wspierają rozwój sportu w kraju. Obecnie firmy te są sponsorami m.in. reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także większości klubów polskiej Ekstraklasy czy I ligi.

Sprawdź kody promocyjne:

Gdzie obstawiać mecze w internecie

Bukmacherzy w Polsce to obecnie kilkanaście legalnych firm działających zgodnie z prawem. Możemy wyróżnić tych najważniejszych. To: STS, Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, PZBuk, LV Bet czy Totolotek. Pełna lista jest dostępna na stronie Ministerstwa Finansów. Można tam też znaleźć wszystkie informacje dotyczące gry w legalnych zakładach bukmacherskich i tym samym upewnić się, gdzie obstawiać mecze bez obaw, że spotkają nas konsekwencje prawne. Jak pisaliśmy, do wprowadzeniu nowej ustawy, część firm się wycofała, ale teraz ponownie chce wrócić na nasz rynek. Do ministerstwa wciąż wpływają kolejne wnioski, więc można się spodziewać, że liczba dopuszczonych do przyjmowania zakładów podmiotów będzie wzrastać.

Wszystkie firmy dopuszczone przez Ministerstwo Finansów, to miejsca gdzie najlepiej obstawiać mecze online. To gwarancja bezpieczeństwa. Każdy gracz ma pewność, że nie zostanie oszukany, co nie jest oczywiste przy podejrzanych bukmacherach, które różnymi sztuczkami starają się wabić zainteresowanych, a później równie dobrze potrafią odmówić wypłaty pieniędzy. Legalne źródło gry oznacza, że środki finansowe nie wyparują, ani nie zostaną "zamrożone".

Zakłady bukmacherskie online - gdzie obstawiać mecze?

Podsumujmy: mając wątpliwości, gdzie obstawiać mecze, możemy się ich pozbyć, wybierając bukmacherów działających zgodnie z prawem. Ponadto, legalne firmy bukmacherskie mają w swojej ofercie pakiety powitalne, promocje oraz bonusy. Gracze mogą liczyć m.in. na darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka, bonusy od depozytu czy grę bez podatku. Spójrzmy, jak wygląda sytuacja z bonusami startowymi u wybranych bukmacherów.

 • STS - trzy bonusy na start: darmowy zakład 29 zł, zakład bez ryzyka 31 zł, bonus od depozytu 1200 zł
 • Fortuna - darmowy zakład 20 zł, zakład bez ryzyka 125 zł, bonus od depozytu 1000 zł
 • Betfan - zakład bez ryzyka 100 zł, bonus od depozytu - trzech pierwszych wpłat 3000 zł
 • Betclic - zakład bez ryzyka 550 zł z kodem promocyjnym
 • Etoto - bonus od depozytu 200% do 200 zł
 • PZBuk - darmowy zakład 50 zł
 • LV Bet - darmowy zakład 20 zł, bonus od depozytu - dwóch pierwszych wpłat 1500 zł
 • Totolotek - bonus od depozytu 1000 zł

Jak i gdzie obstawiać mecze online, aby wygrać najwięcej

Nie istnieją strony do obstawiania meczów, na których możemy być pewni wygranej. To trzeba powiedzieć bardzo wyraźnie. Zakłady bukmacherskie to rodzaj hazardu. Obstawianie niesie za sobą ryzyko i jest nieprzewidywalne. Nie ma osób, które wygrywają zawsze. Nawet największemu faworytowi może powinąć się noga. Warto przyswoić wiedzę, jak obstawiać online, ale wszystko zależy od tego, ile czasu chcemy poświęcić na zgłębianie wiedzy o sporcie oraz zakładach bukmacherskich. Pośpiech nigdy nie jest dobrym doradcą, ale w tym wypadku gra bez przygotowania i rozsądku może skończyć się fatalnymi stratami finansowymi. Wielu początkujących graczy zaczyna obstawianie od zakładów wielokrotnych z kilkunastoma zdarzeniami. Takie "taśmy", jak popularnie mówi się na długie kupony, bardzo jednak rzadko kończą się wygraną.

W celu przyswojenia odpowiedniej wiedzy na temat zakładów bukmacherskich, można dokładnie przeanalizować całą ofertę legalnych polskich firm. STS, Fortuna, Betfan, Betclic i inni bukmacherzy udostępniają zakłady na wydarzenia ze wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych, ale mają też także coś dla osób preferujących niszowe rozgrywki. Gra u legalnych bukmacherów to też gwarancja otrzymania rozmaitych bonusów, np. startowych.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Na czym polega wygrywanie w zakładach bukmacherskich?

Fundamentalna zasada brzmi: zakład jest wygrany, jeśli został rozliczony jako wygrany. Nie zalecamy świętowania np. wysokiego prowadzenia jednej ze stron do przerwy, ani przedwczesnego brania jakiegoś rezultatu za pewnik już przed rozpoczęciem wydarzenia. Wielokrotnie sport potrafił zaskakiwać, czego najlepszym przykładem był słynny finał piłkarskiej Ligi Mistrzów z 2005 r. AC Milan prowadził do przerwy z Liverpoolem 3:0, zapewne wielu obstawiających rozmyślało już, jak zainwestować wygraną, a tymczasem angielski zespół doprowadził do remisu i zwyciężył po rzutach karnych. Podpowiadamy: w razie wybuchu przedwczesnej radości, warto włączyć skrót tamtego wybitnego futbolowego spektaklu.

Przypomnijmy, że celne wytypowanie zdarzeń na jednym czy drugim kuponie nie czyni z nikogo speca od zakładów bukmacherskich. Absolutnie odradzamy ekscytację po małych sukcesach. Porażka jest wkalkulowana w obstawianie. I zawsze nadejdzie. Skuteczność typów w dłuższym wymiarze czasu jest po prostu niemożliwa – każda seria ma swój koniec. Żadne "pewniaki" nigdy nie dają stuprocentowej gwarancji wygranej. Sport jest loterią. Zamiast bezmyślnie wykorzystywać niskie kursy, można poświęcić cenny czas na analizę bukmacherską. Sprawdzić formę i ostatnie wyniki obu stron, bilans statystyczny z przeszłości, aktualne problemy w drużynach. Bukmacherzy wystawiają różne kursy, by zachęcić do gry. Nigdy jednak sami nie stawiają zakładu za gracza.

Gracze nie tylko szukają tego, jaka jest najlepsza strona do obstawiania meczów, ale także sposobów na skuteczne trafy. Nazywa się to strategią lub systemem. Nie istnieje jeden sprawdzony, każdy po prostu szuka odpowiednich dla siebie rozwiązań. Warto zaznaczyć, że stare systemy, jak progresja, mają więcej wad niż zalet i już się od nich odchodzi. Nie należy także ślepo wierzyć internetowym ekspertom oraz ich typom.

Trzeba mieć także na uwadze to, że to, gdzie najlepiej obstawiać mecze, ma drugorzędne znaczenie przy obstawianiu. Pomijając różne promocje i bonusy, prawda jest taka, że bez posiadania odpowiedniej wiedzy zarówno w zakresie zakładów bukmacherskich, jak i danej dyscypliny, nie ma szans na zysk na dłuższą metę. Na koniec przypominamy: obstawiajcie tylko w legalnych źródłach. U legalnych polskich bukmacherów, których wykaz łatwo znaleźć na stronie internetowej Ministerstwa Finansów. Nigdy nie należy próbować gry u nielegalnych firm, bo jest to zagrożone poważną odpowiedzialnością karną, np. wysoką grzywną - nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych i utratą wszelkich zdobytych poprzez zakłady środków. Nie warto. Bądźcie odpowiedzialni i rozsądni.

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

1145 PLN

Zakład bez ryzyka 100 125 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 1000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550