forBET kod promocyjny

forBET kod promocyjny to MECZYKIVIP. Wpisując ten kod podczas rejestracji konta u bukmachera można uzyskać 3300 zł w bonusach + 30 dni gry bez podatku. Tylko z podanym kodem dostępny jest najwyższy zakład bez ryzyka o wartości 1300 zł. Ponadto gracze na start mogą aktywować bonus do 2000 zł od depozytu.

Bonus 3300 PLN

 • 1300 PLN zakład bez ryzyka

 • 2000 PLN bonus od depozytu

 • 30 dni gry bez podatku

MECZYKIVIP
Dodał: Aleksander Nowomiejski,31 Maj 2023 | 20:55
Kod promocyjny forBET pozwala uzyskać powitalny pakiet bonusowy u tego bukmachera, w tym najwyższej wartości cashback dostępny wyłącznie z naszym kodem. Jak wyglądają promocje na start? Co poza bonusami na start oferuje forBET? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Kod promocyjny forBET

Kod promocyjny forBET ma treść MECZYKIVIP. Bukmacher dla nowych graczy przygotował najwyższy na rynku zakład bez ryzyka (cashback) do 1300 zł dostępny wyłącznie z naszym kodem, a także bonus 100% od drugiej wpłaty do 2000 zł i 30 dni gry bez podatku. Dodatkowo uzyskać można 300 zł limitowanego bonusu tylko z kodem MECZYKIVIP. 
Bonus z kodem forBETObrót bonusem
Zakład bez ryzyka 1300 PLN1x, min. 3 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.30
Bonus 100% od drugiej wpłaty 2000 PLN2x, kurs min. 2.50, 3 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.30
30 dni gry bez podatkuBez obrotu
Rejestracja dostępna jest TUTAJ. Zakładając konto możemy wpisać dostępny dla forBET kod promocyjny.
Promocje nie wykluczają się wzajemnie, a gracz rejestrując nowe konto może skorzystać z całego pakietu powitalnego, według zasad zawartych w regulaminie. Szczegóły poszczególnych bonusów opisujemy w dalszej części tekstu.
forBET kod promocyjny

forBET kod promocyjny - bonusy

Dostępny na start bonus powitalny dla nowych graczy (w forBET kod promocyjny ma treść MECZYKIVIP) przysługuje każdemu, kto zarejestruje konto w serwisie bukmachera. Cały pakiet jest zróżnicowany i składa się z trzech promocji, które różnią się od siebie wartością oraz zasadami. Jak zatem skorzystać z poszczególnych bonusów? Wyjaśniamy poniżej.

Zakład bez ryzyka

Nowi gracze mogą skorzystać z promocji “Zakład bez ryzyka do 1300 zł” typując swój pierwszy kupon u bukmachera. Wpisany podczas rejestracji w forBET kod promocyjny o treści MECZYKIVIP zapewnia najwyższy zwrot z tytułu tego bonusu. Aż do 300 zł więcej niż w standardowej ofercie. Minimalna kwota zakładu to 20 zł, a maksymalna stawka od której przysługuje bonus wynosi 1300 zł.
Cashback z kodem forBETWartość
Maksymalny bonus1300 PLN
Minimalna stawka 20 PLN
Obrót bonusem1x, min. 3 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.30
Aby skorzystać z bonusu należy najpierw zarejestrować konto (forBET kod promocyjny MECZYKIVIP jest niezbędny, aby uzyskać najwyższy na rynku cashback od bukmachera) i uzupełnić swoje dane. Następnie trzeba wpłacić pierwszy depozyt, którego wysokość to nie mniej niż 20 zł. To również minimalna stawka kuponu objętego cashbackiem. Maksymalny bonus można otrzymać jeśli zagramy za co najmniej 1300 zł. Bukmacher zwraca 100% stawki pierwszego zakładu, jeśli ten będzie rozliczony jako przegrany. 
Co ważne, bukmacher nie ma żadnych wymogów co do liczby zdarzeń na kuponie, czy też ich kursu. Typujemy zatem dowolne zdarzenia z oferty zakładów bukmacherskich i/lub sportów wirtualnych. Z promocji wyłączone są zakłady na gry karciane. W razie trafnego obstawiania gracz wygrywa pełną wartość kuponu, a jeśli kupon nie będzie celnie wytypowany to otrzyma zwrot, którym trzeba obrócić:
 • Wymagany jest jednokrotny obrót bonusem
 • Na kuponie zaliczanym do obrotu muszą znaleźć się min. 3 zdarzenia
 • Minimalny kurs zdarzenia to 1.30
 • Na obrót jest 14 dni od momentu przyznania bonusu
Obrót zostaje zaliczony w momencie, gdy wszystkie zdarzenia na kuponie zostaną rozliczone.

Bonus 100% od drugiej wpłaty 

Kolejnym elementem pakietu powitalnego jest bonus 100% od drugiej wpłaty do 2000 zł. Bukmacher podwaja depozyt w wysokości minimum 20 zł. Maksymalnie można uzyskać 4000 zł na grę (2000 zł depozytu + 2000 zł bonusu). Przypominamy, że przygotowany dla forBET kod promocyjny, uprawniający do skorzystania z bonusów na start, ma treść MECZYKIVIP.
Bonus od depozytu z kodemWartość
Maksymalny bonus2000 PLN
Minimalna wpłata20 PLN
Obrót bonusem2x, kurs min. 2.50, 3 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.30
Aby skorzystać z promocji trzeba wykonać kilka działań. Na początek, co oczywiste, wpłacamy drugi depozyt. Najwyższy depozyt gracz otrzyma wpłacając co najmniej 2000 zł. Można wpłacić wyższą kwotę, ale nie wpływa to na zwiększenie bonusu. 
Następnie należy raz obrócić depozytem na dowolnej liczbie kuponów. Ważne, aby miały one kurs nie mniejszy niż 2.00. Po zamknięciu i rozliczeniu zakładów za sumę stawek równą wpłaconemu drugiemu depozytowi, bonus zostanie uwolniony. 
W tym momencie przechodzimy do obrotu samym bonusem. Jeśli w tym czasie aktywne będziemy mieli inne środki bonusowe, to bonus od depozytu trafi do kolejki na 14 dni. Warunki obrotu bonusem są następujące:
 • Wymagany jest dwukrotny obrót bonusem
 • Na kuponie powinny znaleźć się co najmniej 3 zdarzenia
 • Kurs minimalny kuponu to 2.50, a każdego zdarzenia 1.30
 • Z obrotu wyłączone są zakłady wirtualne, systemowe i gry karciane
 • Na obrót jest 14 dni od momentu jego aktywowania
Obrót zostaje zaliczony w momencie, gdy wszystkie zdarzenia na kuponie zostaną rozliczone. Jeśli przed wykonaniem pełnego obrotu gracz zleci wypłatę środków z konta, to bonus przepada.

30 dni gry bez podatku 

Ostatnim elementem pakietu powitalnego jest gra bez podatku przez pierwsze 30 dni po rejestracji konta. Kod promocyjny forBET wpisany podczas rejestracji pozwala skorzystać z tej, a także pozostałych promocji opisanych w tym tekście.
Promocja zostanie aktywowana w ciągu 24 godzin od momentu rejestracji konta. Kupony biorące udział w tej promocji muszą składać się z minimum 3 zdarzeń, a kurs każdego z nich to co najmniej 1.30. Tak zbudowany kupon rozliczany będzie ze współczynnikiem 1.00 zamiast 0.88. 
Bonus obowiązuje wyłącznie na kupony wytypowane ze środków własnych, które zawierają zakłady przedmeczowe, na żywo i/lub zakłady na sporty wirtualne. Z promocji wyłączone są typy na gry karciane, zakłady systemowe, typowane za środki bonusowe czy też zakłady długoterminowe, specjalne czy Combo Expert. Wygranymi z kuponów bez podatku nie trzeba obracać.

Sprawdź kody promocyjne:

Rejestracja z kodem promocyjnym forBET

Aby móc skorzystać z powitalnego bonusu forBET, czy też po prostu mieć dostęp do oferty zakładów bukmachera, należy najpierw zarejestrować konto. W jaki sposób to zrobić? Proces rejestracyjny w trzech krokach opisujemy poniżej.
[wstawka:forBET_rejestracja]
W forBET kod promocyjny na bonusy o wartości 3300 zł, w tym najwyższy cashback na rynku, ma treść MECZYKIVIP.

Rejestracja z kodem promocyjnym forBET - etap 1

Formularz rejestracyjny forBET składa się z dwóch stron. Pierwsza z nich zawiera dane logowania. Uzupełniamy tam następujące rubryki:
 • Login
 • Adres e-mail
 • Hasło
 • Numer telefonu
 • Kod promocyjny forBET (treść: MECZYKIVIP)
Forbet kod promocyjny - rejestracja etap 1
W tym miejscu opcjonalnie można też wpisać kod promocyjny forBET o treści MECZYKIVIP, a do skorzystania z promocji 3300 zł na start niezbędne będzie także zaznaczenie checkboxu “Chcę skorzystać z bonusu powitalnego”. Wymagane jest także zaznaczenie oświadczenia o ukończeniu 18 lat. Opcjonalnie możemy zaznaczyć również zgody marketingowe.
Na pierwszej stronie formularza możemy wybrać także sposób dalszej rejestracji. Wybierając opcję mojeID, czyli weryfikację danych przez bankowość internetową, nie będziemy musieli przesyłać fotokopii dokumentu tożsamości. Możemy też wypełnić dane ręcznie, a następnie zweryfikować je poprzez wprowadzenie w panelu skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. 

Rejestracja z kodem promocyjnym forBET - etap 2

Jeśli wybierzemy opcję weryfikacji przez mojeID, to należy postępować zgodnie z komunikatami ze strony naszego banku. W przypadku tworzenia konta w sposób tradycyjne należy uzupełnić w formularzu dane personalne:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Obywatelstwo
 • Kraj urodzenia
 • PESEL
 • Data urodzenia
 • Adres (ulica, kod pocztowy, miejscowość)
Forbet kod promocyjny - rejestracja etap 2
W tym miejscu należy wskazać także źródło dochodów, z którego pochodzą nasze środki na grę, a także wskazać czy jesteśmy osobą zajmującą stanowisko polityczne. To standardowa procedura w przypadku rejestracji u bukmacherów
Na koniec pozostaje jeszcze weryfikacja danych poprzez kod SMS, który otrzymamy na wskazany wcześniej numer telefonu, a także zaznaczenie checkboxa potwierdzającego prawdziwość zadeklarowanych informacji.

Rejestracja z kodem promocyjnym forBET - etap 3

Jeśli rejestrowaliśmy konto poprzez mojeID, to już w tym momencie możemy cieszyć się pełnym dostępem do wszystkich funkcjonalności konta w forBET. Wybierając ręczne wypełnienie formularza rejestracyjnego, należy jeszcze zweryfikować dane poprzez przesłanie skanu lub fotokopii dokumentu tożsamości ze zdjęciem.
Bukmacher dane powinien zweryfikować w ciągu kilkunastu minut, czasem może to zająć nieco dłużej. Weryfikacja danych, w celu aktywowania konta stałego, jest niezbędna m.in. do wypłaty środków na rachunek bankowy. Kod promocyjny forBET w żaden sposób nie wpływa na weryfikację konta.

forBET kody promocyjne na stałe promocje

U bukmachera możemy skorzystać nie tylko z promocji powitalnej, ale także ze stałych promocji dla zarejestrowanych użytkowników, na które nie wpływa przygotowany dla forBET kod promocyjny. Są to różnorodne bonusy, z których korzystać można wielokrotnie. 

Ranking tenisowy 30 000 PLN

Bukmacher przygotował promocję "Ranking tenisowy" (28.05 - 11.06) w ramach której do podziału są bonusy o wartości 30 000 zł. Promocja obowiązuje wyłącznie dla osób, które typują mecze tenisowe przedmeczowe i/lub na żywo. W zależności od stawki zakładu zbierać można punkty do rankingu:
 • Stawka 10-49 zł - 1zł = 1 pkt.
 • Stawka 50-99 zł - 1zł = 1,5 pkt
 • Stawka 100 zł i więcej - 1zł = 2 pkt
Kupony biorące udział w promocji powinny składać się z min. 3 zdarzeń z oferty TENIS o kursie każdego zdarzenia 1.30 lub więcej. Zakłady muszą być typowane ze środków własnych Po zakończeniu promocji przyznane zostaną bonusy, w zależności od miejsca w rankingu. Bonusem należy obrócić 3 razy po kursie minimalnym 2.0, min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się co najmniej 2 zdarzenia. Bonus oczekuje w kolejce przez 14 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.

Turbokurs

Jedną ze stałych promocji bukmachera, na którą nie ma wpływu kod promocyjny forBET, jest bonus “Turbokurs”. Są to po prostu podwyższone kursy na wybrane wydarzenia z oferty zakładów bukmacherskich. Zakłady można typować na kuponach SOLO lub łączyć z innymi zdarzeniami na kuponach AKO, jednak wyłącznie tymi pochodzącymi z oferty przedmeczowej i live. 
Zakłady “Turbokurs” można typować za stawkę maksymalną, która każdorazowo jest określona w opisie danego zakładu. Wygrane z tytułu tego bonusu nie podlegają warunkom obrotu.

Bonus urodzinowy

Bukmacher przyznaje także bonus urodzinowy zarejestrowanym graczom (forBET kod promocyjny nie jest wymagany, ale pozwala uzyskać bonus powitalny o wyżej wartości), którzy zalogują się w swoje urodziny na konto. Jak działa ta promocja? Jest ona związana ściśle z dniem urodzin gracza, ale do otrzymania 20 zł bonusu wymagane są również inne działania.
Przede wszystkim bonus przysługuje tym graczom, którzy w ciągu minionych 3 miesięcy - od dnia urodzin - dokonali wpłaty min. 100 zł i obrócili tą kwotą. Jeśli spełniamy ten punkty, to bukmacher przyzna bonus. Ważne jest to, aby konto gracza zostało założone min. 7 dni przed datą urodzin.
Przyznanym bonusem należy obrócić w ciągu 14 dni. Należy to zrobić dwukrotnie na kuponach AKO o kursie min. 2.00. Na kuponie zaliczanym do obrotu powinny znaleźć się min. 3 zdarzenia o kursie 1.20 lub wyższym. Do obrotu zaliczają się zdarzenia przedmeczowe i/lub na żywo. W trakcie dokonywania obrotu bonusem nie można zlecić wypłaty depozytu.

VIP Club

Dla najbardziej aktywnych graczy bukmacher przygotował również program lojalnościowy o nazwie “VIP Club”. Dołączyć do klubu można po otrzymaniu zaproszenia lub po założeniu konta w ramach okresu próbnego. Jeśli miesięczne depozyty gracza przekraczają 10 000 zł, a nie otrzymał on zaproszenia, to może sam skontaktować się z bukmacherem w celu dołączenia do “VIP Clubu”.
W przypadku programu lojalnościowego brane są pod uwagę trzy kwestie:
 • Aktywność
 • Obrót 
 • Wysokość oraz częstotliwość wpłat
Członkowie “VIP Clubu” mogą liczyć na dodatkowe bonusy, indywidualną opiekę klienta, priorytetową autoryzację płatności oraz - w wybranych przypadkach - bilety na wydarzenia sportowe i/lub kulturalne. Jak w przypadku innych, stałych promocji forBET kod promocyjny nie jest wymagany, ale jego wpisanie gwarantuje otrzymanie pakietu bonusów powitalnych.

forBET wpłaty i wypłaty - metody płatności

Jak wyglądają płatności u bukmachera forBET? Bukmacher oferuje kilka możliwości dokonywania wpłat na konto depozytowe, a także udostępnia możliwość szybkich wypłat środków na rachunek bankowy.
Sposób płatnościMinimalna wartość
Przelewy241 PLN
Tpay1 PLN
DotPay1 PLN
Paysafecard1 PLN
Skycash1 PLN
Dla wszystkich płatności - co dotyczy zarówno wpłat, jak i wypłat - minimalna wartość transakcji wynosi 1 zł. Bukmacher nie pobiera żadnych opłat ani prowizji od realizowanych przelewów, bez względu na to czy wpiszemy podczas rejestracji w forBET kod promocyjny.

Wpłaty

Wpłaty na konto depozytowe, bez względu na wybraną metodę płatności, realizowane są w sposób błyskawiczny przez 24h/7. Środki na koncie gracza powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. 
forBET udostępnia trzy platformy do dokonywania wpłat. Są to Przelewy24, Tpay oraz DotPay. W przypadku tej ostatniej formy płatności można korzystać również z wpłat poprzez internetowe portmonetki, taki jak Paysafecard czy Skycash. 
Jeśli mimo zlecenia wpłaty środki nie pojawią się na koncie depozytowym po kilku minutach, to należy skontaktować się z działem obsługi klienta, który pomoże w rozwiązaniu problemu. Warto zaznaczyć, że te nie zdarzają się zbyt często.
[wstawka:forBET_platnosci]

Wypłaty

Wypłaty na rachunek bankowy realizowane są codziennie, w godzinach od 9:00 do 23:00. forBET oferuje szybkie płatności, które mogą być księgowane już w kilka chwil na koncie gracza, dzięki systemowi QuickPay. 
Zlecenia wypłaty można dokonywać tylko na własny rachunek bankowy, zadeklarowany przez gracza. W wyjątkowych przypadkach płatności mogą zająć więcej czasu, np. dla wysokich stawek, gdzie wymagana jest dodatkowa weryfikacja.

forBET oferta zakładów

Co mogą obstawiać gracze w forBET? Oferta zakładów podzielona jest na kilka kategorii. Typerzy mogą znaleźć przede wszystkim zakłady sportowe, ale nie tylko. Bukmacher przygotował także kilka propozycji zakładów specjalnych.

Zakłady przedmeczowe

Podstawową kategorią zakładów są typy przedmeczowe, które w forBET dotyczą kilkudziesięciu dyscyplin sportu. Gracze znajdą rozbudowaną ofertę na takie rynki jak piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie czy siatkówka. Typerzy znajdą także zakłady na mniej popularne dyscypliny, wśród których znajdują się choćby darts, badminton, baseball, futsal, kolarstwo, krykiet i wiele więcej.
Wśród zakładów przedmeczowych znaleźć można także typy e-sportowe na takie tytuły gier jak League of Legends, Counter Strike, DOTA 2 czy Call of Duty. E-sport nie ma osobnej, wydzielonej zakładki na stronie forBET, dlatego wszystkie typy przedmeczowe na sport elektroniczny znajdziemy w głównej ofercie. 
forBET pozwala obstawiać również tzw. zakłady specjalne. Dotyczą one przede wszystkim wydarzeń kulturalnych czy rozrywkowych. Przykładem mogą być Oscary, na które bukmacher przygotowuje kursy bukmacherskie. 

Zakłady na żywo

W forBET można typować również zakłady live. W tym miejscu znajdziemy zakłady na najpopularniejsze, a także niszowe dyscypliny. Na żywo można obstawiać również zdarzenia e-sportowe.
Oferta live jest na bieżąco aktualizowana i dotyczy wybranych rynków, które znajdują się również wśród zakładów przedmeczowych. 

Sporty wirtualne

Kolejna kategoria zakładów bukmacherskich w forBET to sporty wirtualne. Zakłady w ramach tej sekcji typów można obstawiać praktycznie 24h/7. Same typy są bardzo podobne do tych, które znane są z tradycyjnych rynków sportowych. Z tą jednak różnicą, że o wyniku decyduje komputerowy algorytm. 
Wśród dostępnych sportów wirtualnych znajdziemy:
 • Piłkę nożną (Bundesliga, Liga forBET, Mistrzostwa forBET)
 • Koszykówkę
 • Wyścigi konne
 • Wyścigi psów 
Na typowanie sportów wirtualnych dostępne są również wybrane bonusy, w tym np. powitalny najwyższy cashback, który uzyskamy wyłącznie przy rejestracji konta wpisując przygotowany dla forBET kod promocyjny o treści MECZYKIVIP.

Gry karciane

Gracze w pełni legalnie mogą typować gry karciane, które odbywają się na żywo. Rozgrywkę śledzimy na ekranie, a obstawiać można jedną z trzech dostępnych gier. Są to:
 • Blackjack
 • Poker
 • Polski Poker
 • Indyjski Poker
 • Wojna
 • Wojna: Andar Bahar
Regulamin i zasady rozgrywki znajdziemy w serwisie bukmachera. Gracze mogą sprawdzić również wyniki poprzednich rozdań. 

Betarchitekt

Na wybrane mecze dostępna jest opcja zakładów “Betarchitekt”. Korzystając z tej funkcji możemy łączyć kilka zdarzeń w ramach jednego wydarzenia i umieszczać je na jednym kuponie. Mecze, dla których “Betarchitekt” jest aktywny, oznaczone są stosowną ikoną.
Forbet kod promocyjny - Betarchitekt
 
Zakłady “Betarchitekt” można łączyć na jednym kuponie z innymi zakładami z oferty bukmachera forBET. 

Maxizysk

Jednym z flagowych produktów w forBET jest “Maxizysk”. Na czym polega ta forma typowania kuponu? Wyjaśniamy to krok po kroku. 
 • Gracz musi wpłacić w trakcie trwania promocji depozyt, określony w regulaminie. Przykładowo może być to 100 zł
 • Po dokonaniu wpłaty na saldzie - poza środkami - pojawi się także ewentualny MaxiZysk
 • Gracz może zagrać kupon MaxiZysk, jeśli postawi całą wartość wpłaconego depozytu na kupon. Wszystkie zgodnie z regulaminem promocji
Fuksiarz kod promocyjny - MaxiZysk
 • Przy takim typowaniu uruchomi się kupon z mnożnikiem MaxiZysk, który zostanie jednocześnie odjęty z salda konta
 • MaxiZysk powoduje podwojenie potencjalnej wygranej (bez wartości stawki)
Co ważne, “MaxiZysk” nie łączy nie z bonusem powitalnym - cashbackiem i bonusem 100% od drugiej wpłaty, które można uzyskać rejestrując konto (forBET kod promocyjny ma treść MECZYKIVIP).

forBET kod promocyjny a aplikacja mobilna

Na urządzenia mobilne dostępna jest aplikacja bukmacherska forBET. Działa ona na systemach operacyjnych iOS oraz Android. Aplikację pobrać można z App Store (dla urządzeń z iOS) lub bezpośrednio ze strony bukmachera.
Najważniejsze funkcjonalności aplikacji to:
 • Oferta przedmeczowa
 • Zakłady na żywo
 • Czat dla graczy
 • Szybkie wysyłanie kuponów
 • Wyszukiwarka kursów
 • Transmisje na żywo
Aplikacja mobilna bukmachera jest w pełni bezpieczna i mogą z niej korzystać wszyscy zarejestrowani gracze. W forBET kod promocyjny o treści MECZYKIVIP wpisany podczas zakładania konta uprawnia do odbioru bonusów o wartości 3300 zł na start.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Kody promocyjne forBET VIP - informacje o bukmacherze

Kody promocyjne forBET VIP o treści MECZYKIVIP są niezbędne do aktywowania powitalnej promocji do 3300 zł + gry bez podatku przez 30 dni. W skład pakietu na start wchodzą najwyższy na rynku zakład bez ryzyka (cashback) do 1300 zł za pierwszy kupon dostępny tylko z naszym kodem, a także bonus 100% od drugiej wpłaty do 2000 zł. 
[wstawka:forBET_informacje]
Właścicielem bukmachera jest spółka forBET Zakłady Bukmacherskie, która otrzymała zezwolenie na oferowanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych przez internet dnia 4 maja 2016 r. Licencja przyznana przez Ministerstwo Finansów umożliwiła firmie otwarcie działalności online - powstał serwis iforBET.pl. 
Dodatkowo w 2018 r. bukmacher uzyskał zgodę na rozpoczęcie sprzedaży usług w punktach naziemnych. Obecnie działa kilkadziesiąt punktów stacjonarnych tego bukmachera, w różnych polskich miastach.
Siedziba firmy mieści się w Warszawie. W przeciwieństwie do kilku innych legalnych polskich firm, forBET nie należy do żadnej większej grupy zrzeszającej międzynarodowe podmioty oferujące zakłady. Co ciekawe, bukmacher początkowo wyróżniał się tym, że brał na siebie obowiązujący w Polsce podatek od gier hazardowych w wysokości 12%, zwiększając automatycznie ewentualne wygrane.
forBET zainwestował w polski sport. Obecnie forBET jest sponsorem piłkarskiego Rakowa Częstochowa czy tenisowej forBET 1. Ligi. W przeszłości bukmacher wspierał m.in. żużlowy Włókniarz Częstochowa czy piłkarski Śląsk Wrocław.

FAQ

Jaki jest forBET kod promocyjny?

W forBET kod promocyjny ma treść MECZYKIVIP. Jego użycie podczas rejestracji konta pozwala uzyskać bonusy na start, w tym - dostępny TYLKO z tym kodem - cashback o wartości nawet 1300 zł na pierwszy zakład.

Co daje w forBET kod promocyjny?

Wpisując podczas rejestracji w forBET kod promocyjny MECZYKIVIP można uzyskać powitalne bonusy o wartości 3300 zł + 30 dni gry bez podatku. W skład pakietu na start wchodzą najwyższe na rynku cashback 1300 zł - dostępny wyłącznie z naszym kodem - oraz bonus 100% od drugiej wpłaty do 2000 zł.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020