Bonusy urodzinowe od bukmachera | Który bukmacher ma bonus urodzinowy?

Dodał: Aleksander Nowomiejski,Przedwczoraj | 15:06

Bukmacherzy oferują różnorodne promocje i bonusy dla graczy. Jedną z możliwości na uzyskanie dodatkowych środków na grę, są bonusy urodzinowe od bukmachera. W jakiej formie są one przyznawane? Który bukmacher przygotował bonus bukmacherski na urodziny? O tym, a także o ofercie powitalnej u czołowych bukmacherów, piszemy w poniższym artykule.

Na skróty:

 1. Bonusy urodzinowe od bukmachera
 2. Bonus urodzinowy od bukmachera - Totalbet
 3. Bonus urodzinowy od bukmachera - STS
 4. Bonus urodzinowy od bukmachera - Fortuna
 5. Bonus urodzinowy od bukmachera - Superbet
 6. Bonus urodzinowy od bukmachera - Betclic
 7. Bonus urodzinowy od bukmachera - eWinner
 8. Bonus urodzinowy od bukmachera - Fuksiarz
 9. Bonus urodzinowy od bukmachera - PZBuk
 10. Bonus urodzinowy od bukmachera - Betfan
 11. Bonus urodzinowy od bukmachera - ETOTO
 12. Bonus urodzinowy od bukmachera - LVBet
 13. Bonus urodzinowy od bukmachera - Totolotek

Bonusy urodzinowe od bukmachera

Bukmacherskie bonusy to temat bardzo rozległy. Gracze mogą otrzymać bonus, taki jak darmowy zakład czy zakład bez ryzyka, z wielu powodów. Podstawowe promocje przyznawane są za rejestrację, ale bukmacherzy bonusy przyznają również w ramach akcji specjalnych. Niektórzy oferują bonusy urodzinowe od bukmachera, dostępne rzecz jasna z okazji świętowania urodzin.

Zazwyczaj takie środki przyznawane są w formie freebetu, raz do roku w dniu urodzin. Jest to z pewnością miły gest, który w taki sposób nagradza graczy, którzy posiadają już konto w jego serwisie. Poniżej opisujemy, którzy bukmacherzy przygotowali bonusy urodzinowe dla graczy.

Bonus urodzinowy od bukmachera - Totalbet

Totalbet oferuje graczom, którzy posiadają w pełni zweryfikowane konto, bukmacherski bonus urodzinowy. Jest to freebet o wartości 10 zł. Zarejestrować się można TUTAJ z kodem MECZYKI. Bonus urodzinowy od bukmachera dostępny będzie w dniu urodzin po godzinie 12:00. Ważny będzie natomiast przez 7 dni od momentu przyznania. 

 

Bonus należy wykorzystać na kuponie z kursem minimalnym 2.00 lub wyższym. Udział w promocji biorą zakłady z oferty sportowej - przedmeczowej i na żywo. Wygraną z bonusu nie trzeba obracać. Co oznacza, że trafia ona od razu na konto gracza. 

Bonusy urodzinowe od bukmachera Totalbet to tylko jedna z wielu promocji. Gracze, którzy zarejestrują się z naszym kodem, mogą liczyć także na bonusy powitalne. Ich wartość to 5239 zł.

Bonus urodzinowy od bukmachera - STS

Czy urodzinowy bonus bukmacherski jest dostępny w STS? W tym przypadku gracze mogą być nieco rozczarowani, bowiem największy polski bukmacher nie przewidział tego typu promocji dla wszystkich graczy. Rekompensują to jednak inne promocje, w tym powitalna po rejestracji TUTAJ z kodem MEGABONUS, pozwalająca uzyskać najwyższy dostępny bonus na start od STS.

STS kod promocyjny

Wśród promocji na start, o łącznej wartości 1640 zł, znaleźć można kilka bonusów powitalnych. Są to zakład bez ryzyka (cashback), bonus od depozytu (trzech pierwszych wpłat) oraz dwa dodatkowe cashbacki - na sporty wirtualne oraz BetGames. 

Czy bonus urodzinowy STS będzie w przyszłości dostępny? Jeśli tak się stanie, to z pewnością o tym poinformujemy.

Bonus urodzinowy od bukmachera - Fortuna

Bonusy urodzinowe od bukmachera Fortuna nie są obecnie dostępne. Bukmacher, u którego można zarejestrować się poprzez TEN LINK z kodem MECZYKI, stawia na inne promocje. W tym bonusy powitalne. 

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Na start gracze, którzy zarejestrują się z naszym kodem, mogą uzyskać bonusy o wartości 2720 zł. Darmowy zakład, zakład bez ryzyka oraz bonus od drugiego depozytu wchodzą w skład powitalnego pakietu promocyjnego. 

To jednak nie są jedyne bonusy. Gracze mogą z cyklicznych promocji, takich jak gra bez podatku czy Godziny Mistrzów. Co jakiś czas pojawiają się także promocje dla fanów zakładów na żywo czy sportów wirtualnych. Fortuna stale zaskakuje nowymi bonusami, stąd zawsze można wybrać coś dla siebie. Gracze sami mogą również zrobić sobie prezent, jakim będzie bonus urodzinowy od bukmachera. Jak to zrobić? Typując kolejne kupony można zbierać punkty FKP, które można wymienić choćby na darmowe zakłady.

Bonus urodzinowy od bukmachera - Superbet

Dla graczy Superbet także nie jest przewidziany bonus urodzinowy. Bukmacher dla graczy rejestrujących się TUTAJ z kodem bonusowym o treści MECZYKI ma jednak promocje na start. Nasz kod pozwala na aktywowanie najwyższego, dostępnego pakietu powitalnego w Superbet.

Superbet - bonusy i promocje

Nowi użytkownicy mogą liczyć na promocje o wartości 1555 zł. Pakiet powitalny składa się z darmowego zakładu (freebet), tygodnia bez ryzyka (cashback), bonusu od depozytu i bonusu za pobranie aplikacji mobilnej.

W Superbet gracze mogą skorzystać także z czasowych lub codziennych promocji. Wśród nich są choćby takie bonusy jak Super Poniedziałek, codzienny American Dream, Tenisowy Return czy codzienny Jackpot.

Sprawdź kody promocyjne:

Bonus urodzinowy od bukmachera - Betclic

Sprawdzamy także bonus urodzinowy bukmachera Betclic. Jest to kolejny bukmacher bez takiej promocji dostępnej dla wszystkich graczy. Rejestracja TUTAJ z kodem o treści MECZYKI pozwala jednak uzyskać bonus powitalny. 

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Na start nowi gracze mogą uzyskać bonus, którym jest zakład bez ryzyka o wartości 200 zł. Bonus obowiązuje na pierwszy kupon w historii konta gracza. Jeśli ten okaże się przegrany, wówczas można uzyskać zwrot w formie freebetu do wspomnianej wcześniej kwoty.

Ponadto bukmacher ma w swojej ofercie inne stałe i cykliczne promocje dla wszystkich graczy. Nie jest wykluczone, że bonus urodzinowy od bukmachera kiedyś do nich dołączy.

Bonus urodzinowy od bukmachera - eWinner

W standardowej ofercie bonus urodzinowy od bukmachera eWinner nie jest dostępny. Natomiast rejestracja poprzez TEN LINK z kodem promocyjnym MECZYKI, pozwala uzyskać bonusy o wartości 610 zł.

eWinner kod promocyjny

W skład pakietu powitalnego wchodzi zakład bez ryzyka (cashback) do 110 zł, a także bonus od drugiego depozytu o wartości 500 zł. Bonusy w takiej właśnie kwocie można uzyskać wyłącznie korzystając z kodu promocyjnego.

eWinner nie ogranicza się jednak do promocji powitalnych. Freebety na europejskie puchary, sporty wirtualne bez podatku czy esport bez podatku, to niektóre z dostępnych promocji u bukmachera. Aby z nich skorzystać, należy wcześniej założyć konto w serwisie.

Bonus urodzinowy od bukmachera - Fuksiarz

Fuksiarz nie posiada bonusu urodzinowego w swojej ofercie. Bukmacher ten słynie jednak z kilku innych promocji, które można aktywować rejestrując się TUTAJ z kodem bonusowym o treści MECZYKI. 

Bukmacher Fuksiarz - bonusy i promocje

Sama rejestracja z kodem pozwala uwolnić bonus powitalny, czyli cashback o wartości 500 zł. Bukmacher zwróci, w przypadku porażki, 50% wartości premierowego kuponu. Fuksiarz słynie z tego, że zwrotami z tytułu cashbacku nie trzeba obracać. Należy jednak pamiętać o potrąceniu 12% podatku.

Cashback Bez Limitu to kolejna promocja dostępna u bukmachera. Można z niej korzystać bez limitu. Podobnie jak z bonusu Early Payout, czyli rozstrzygnięciu zakładu jako zwycięski już przy dwubramkowym prowadzeniu wytypowanej drużyny. Promocja dotyczy wybranych spotkań piłkarskich.

Bonus urodzinowy od bukmachera - PZBuk

Kolejny bukmacher bez bonusu urodzinowego to PZBuk. Gracze mogą uzyskać promocje powitalną po rejestracji TUTAJ, ale bonus urodzinowy od bukmachera nie jest w tym momencie dostępny.

Bukmacher PZBuk

Co zatem można otrzymać w pakiecie bonusów powitalnych? Darmowy zakład (freebet) o wartości 50 zł, a także bonus na zakład bez ryzyka do 1000 zł, obowiązujący na pierwszy przegrany kupon. W sumie wartość bonusów na start wynosi 1050 zł.

Dodatkowo gracze mogą na stałe promocje. Regularnie korzystający z usług bukmachera użytkownicy, mają także okazje zbierać punkty, który można wymieniać na bonusy w sklepie PZBuk. Podobnie jak w kilku innych przypadkach, można zatem samemu zrobić sobie urodzinowy prezent odbierając bonus.

Bonus urodzinowy od bukmachera - Betfan

Gracze mogą się zastanawiać, czy Betfan oferuje bonus urodzinowy od bukmachera? Na początek warto zaznaczyć, że rejestracja TUTAJ z kodem o treści MEGABONUS pozwala uzyskać bonusy powitalne. 

Betfan - bonusy i promocje

Bonusy powitalne w Betfan mają łączną wartość 1600 zł. Stanowią je takie bonusy jak zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 600 zł, a także bonus od drugiego depozytu do 1000 zł. 

W ofercie Betfana często dostępne są bonusy czasowe, które zmieniają się co kilka lub kilkanaście dni w zależności od oferty. Gracze mogą przy okazji określonych zdarzeń zyskać dodatkowe środki na grę np. w postaci freebetów.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Bonus urodzinowy od bukmachera - ETOTO

Rejestrując się w ETOTO można uzyskać przede wszystkim bonus powitalny. Dostępny jest on po rejestracji TUTAJ. W tym momencie nie jest wymagany kod promocyjny, który aktywuje wspomniany bonus na start. 

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Zanim jednak opiszemy sam bonus na start, to należy opisać bonus urodzinowy od bukmachera ETOTO. Czy taki jest dostępny? I tak, i nie. Z promocji i bonusów urodzinowych bukmachera ETOTO nie mogą bowiem skorzystać wszyscy gracze, a jedynie ci, którzy dołączyli do grona Liga VIP, czyli elitarnego programu lojalnościowego. Mogą z niego korzystać najbardziej aktywni gracze, na zaproszenie bukmachera.

Bonusy urodzinowe od bukmachera ETOTO nie są obecnie dostępne dla wszystkich graczy, choć może się to jeszcze zmienić. Natomiast po rejestracji ze wspomnianym wyżej kodem, można uzyskać 200% od pierwszego depozytu, do kwoty 200 zł.

Bonus urodzinowy od bukmachera - LVBet

W przypadku LVBet bonusy urodzinowe od bukmachera nie są dostępne. Rejestracja TUTAJ pozwala na aktywowanie bonusów na start.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Łączna wartość pakietu powitalnego od LVBet to 3353 zł. W skład zestawu bonusów powitalnych wchodzą: darmowy zakład (freebet), bonus bez ryzyka (cashback), bonus od dwóch pierwszych wpłat na konto depozytowe.

Dostępne dla wszystkich graczy są także bonusy stałe i cykliczne. Gracze mogą także zbierać punkty lojalnościowe, które wymieniać można na bonusy bukmacherskie dostępne w serwisie internetowym LVBet.

Bonus urodzinowy od bukmachera - Totolotek

Bonusy urodzinowe od bukmachera Totolotek nie są dostępne w ogólnym zestawieniu bonusów. Natomiast zakładając konto poprzez TEN LINK z kodem MEGABONUS można uzyskać pakiet powitalny. 

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Promocje na start mają wartość 574 zł, a cały bonus powitalny składa się w sumie z trzech różnych bonusów. Są do darmowy zakład (freebet), bonus od depozytu oraz bonus za wpłatę w aplikacji mobilnej.

Czy Totolotek planuje wprowadzić bonus urodzinowy do swojej oferty? Jeśli będziemy mieli takie informacje, wówczas z pewnością o tym napiszemy.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1640 PLN! 100 PLN + 2x 20 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1555 PLN! 35 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5050 PLN! 50 PLN freebety, 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020