Superbet kod promocyjny na Meczyki.pl 2020. Aktualne kody bonusowe za darmo VIP

Superbet kod promocyjny na Meczyki.pl 2020. Aktualne kody bonusowe za darmo VIP
superbet.pl / meczyki.pl
autor: Aleksander Nowomiejski28 lip 2020 | 09:32
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Superbet ma dla nowych użytkowników pakiet bonusów na start o łącznej wartości 600 zł. W ramach oferty powitalnej bukmacher podwaja trzy pierwsze wpłaty środków na konto gracza. O warunkach uzyskania bonusu na start i jego działaniu przeczytasz w niniejszym tekście. Dowiesz się też, czy przy rejestracji niezbędny jest odpowiedni kod promocyjny Superbet oraz poznasz inne stałe promocje tego bukmachera.

Superbet - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Superbet kod promocyjny - oferta powitalna
  2. Superbet kod promocyjny - bonus od depozytu 600 zł
  3. Kody promocyjne u pozostałych bukmacherów
  4. Superbet kod promocyjny - pozostałe bonusy

Superbet kod promocyjny - oferta powitalna

Aby skorzystać z oferty powitalnej w Superbet, należy założyć konto na stronie internetowej bukmachera. W celu rejestracji można na przykład kliknąć w jeden z widocznych w tym tekście banerów. Nowi gracze, którzy skutecznie się zarejestrują, będą mogli skorzystać z promocyjnego bonusu na start. Na ten moment nie jest do tego konieczny kod promocyjny od Superbet, niewykluczone jednak, że taki kod promocyjny Superbet niedługo do swojej oferty wprowadzi, wraz z kolejnymi bonusami powitalnymi.

Aktualnie na nowych użytkowników czeka startowy bonus od depozytu w wysokości 600 zł. W dalszej części tekstu wyjaśniamy, jak dokładnie działa ten bonus powitalny i co należy zrobić, aby go uzyskać oraz jak skutecznie nim obrócić przed wypłatą pieniędzy.

Superbet kod promocyjny - bonus od depozytu 600 zł

W Superbet kod promocyjny nie został jeszcze aktywowany, za to ten legalny polski bukmacher oferuje nowo zarejestrowanym premię finansową za trzy pierwsze zasilenia konta. Łącznie bonus od depozytu - czyli wpłaty środków - wynosi dokładnie 600 zł. Dodatkowe 300 zł można otrzymać przy pierwszej wpłacie, 200 zł przy drugiej i 100 zł przy trzeciej. W każdym przypadku bonus stanowi 100% depozytu, a zatem bukmacher trzykrotnie podwaja kwotę wpłaty, o ile mieści się ona w regulaminie promocji (odpowiednio będzie to wspomniane 300, 200 i 100 zł).

Warunkiem uzyskania bonusu jest nie tylko rejestracja za pomocą jednego z banerów umieszczonym w niniejszym artykule, ale również minimalna wpłata w wysokości 20 zł. Uwaga: kwota depozytu nie ma związku z ewentualnym kodem promocyjnym od Superbet.

Zanim środki bonusowe trafią na konto gracza i staną się dostępne do wypłaty, trzeba wykonać nimi niezbędny obrót, którego zasady określa bukmacher. W Superbet wymagany jest czterokrotny obrót bonusem w ciągu dokładnie 7 dni od jego otrzymania. Na poczet obrotu zaliczane są tylko zakłady wielokrotne, na których każde zdarzenie musi mieć kurs nie niższy od 1.30. Ich oczekiwany minimalny kurs całkowity wynosi z kolei 1.80. Co ważne, uznawane są też zakłady zagrane za pieniądze z depozytu. Nie ma też znaczenia, czy kupon jest przegrany lub wygrany. Bez względu na wynik kwalifikuje się do obrotu. Nie są jedynie akceptowane zakłady na sporty wirtualne.

Po spełnieniu wyżej określonych warunków, bukmacher automatycznie przenosi pozostałą kwotę bonusu bezpośrednio do depozytu. Decyzja, co dalej z nią zrobić, należy do obstawiającego. W grę wchodzi inwestycja środków w kolejne zakłady lub ich wypłata na rachunek bankowy.

Sprawdź kody promocyjne:

Superbet kod promocyjny - pozostałe bonusy

Superbet proponuje także bonusy niezwiązane z rejestracją konta, przeznaczone dla regularnie typujących. Poniższe promocje są elementem stałej oferty bukmachera. W tym aspekcie nie powinno się nic zmienić nawet jeśli niedługo zostanie wprowadzony kod promocyjny Superbet.

Superbet Bonus - Cashback

Cashback to jedna z najpopularniejszych startowych promocji u legalnych polskich bukmacherów. Jej nazwa wzięła się z języka angielskiego, w którym wyraz cashback (cash back) oznacza dosłownie “zwrot gotówki (pieniędzy)”. Nie bez powodu. W tej ofercie faktycznie można uzyskać zwrot stawki za wysłany kupon. Promocja cashback znana jest również jako zakład bez ryzyka, bowiem obstawiający nie ryzykuje utraty zainwestowanych środków, które w razie porażki - zamiast przepaść - wracają na jego konto.

Jedyną ewentualną różnicę finansową może stanowić kwota potrącona z tytułu polskiego podatku od gier hazardowych, wynoszącego 12% i pobieranego przy zawieraniu zakładu (objawia się on współczynnikiem x0,88, a nie x1,00). Najłatwiej wyjaśnić jego działanie odpowiednim przykładem. Jeśli zatem cashback objęty podatkiem jest warty 100 zł, to aby uzyskać pełny zwrot stawki, trzeba zagrać nie za 100 (wówczas na konto wróci 88 zł), a 113,64 zł. Ta kwota po odjęciu podatku daje równą “stówę”.

Cashback stanowiący część pakietu bonusów na start zwykle odnosi się do pierwszego zawartego przez gracza zakładu, który spełnia określone warunki wskazane w regulaminie danej promocji. Bukmacher informuje typującego m.in. o minimalnej i maksymalnej kwocie cashbacku, wymaganych kursach zdarzeń i ewentualnych zasadach obrotu bonusem. Na ten moment zakład bez ryzyka nie jest elementem oferty powitalnej Superbeta, ale wszystko wskazuje na to, że w niedługim czasie sytuacja ulegnie zmianie. Cashback może zostać np. powiązany z odpowiednim dla bukmachera Superbet kodem promocyjnym.

Jeśli ten bonus faktycznie pojawi się w ofercie, na pewno udzielimy na jego temat dodatkowych, niezbędnych informacji. A na razie przyjrzyjmy się pozostałym, stałym promocjom dostępnym u tego bukmachera. Poniżej dowiesz się, czy do ich uzyskania konieczny jest dany dla Superbet kod promocyjny.

Superbet bonus - Super Szansa

W ofercie opisywanego bukmachera na ten moment znajdziemy promocję stanowiącą pewnego rodzaju namiastkę pełnego cashbacku. Bonus Super Szansa umożliwia wypłatę pieniędzy za zakład nawet w razie porażki. Co istotne, do jego uzyskania nie jest potrzebny kod promocyjny Superbet. Gracz może liczyć na bonus będący “nagrodą pocieszenia” za typowanie z jednym błędem. Innymi słowy, bukmacher dopuszcza dokładnie jedno przegrane zdarzenie na kuponie.

Jak to jest możliwe? Aby skorzystać z Super Szansy, należy zawrzeć zakład wielokrotny z - nie mniej, nie więcej - 11 zdarzeniami, których kurs pojedynczy minimalny wynosi 1.30. Przy dziesięciu szczęśliwych trafach i jednym nieskutecznym, Superbet przekazuje część ewentualnej wygranej według poniższego wzoru:

  • potencjalna wygrana / kurs nietrafionego zdarzenia / 10

W celu dokładnego zrozumienia warunków otrzymania bonusu, posłużmy się następującym przykładem. Załóżmy, że wygrana miała wynieść 500 zł, a kurs przegranego zdarzenia - 2.00. Bonus Super Szansa miałby w takim wypadku wartość 25 zł (500 zł / 2 / 10), więc gracz i tak nie poniósłby całkowitej porażki finansowej. Co w przypadku, gdy jedno lub więcej zdarzeń (np. mecz piłkarski) jest rozliczane jako zwrot (po kursie 1.00?). Jak można przeczytać na stronie bukmachera: “wówczas zakład pozostaje ważny, ale wygrana z Super Szansy zostanie wyliczona z uwzględnieniem kursu zwracanego meczu”.

Uwaga: z tej promocji można skorzystać wyłącznie w punktach bukmachera. Gdy zaś do użycia powyższego bonusu niezbędny byłby kod promocyjny od Superbet, niezwłocznie o tym poinformujemy.

Superbet - bonusy i promocje

Superbet bonus - Super Extra, Super Mecz, Super Live

Dwie kolejne promocje dostępne w stałej ofercie Superbet opisujemy poniżej wspólnie, gdyż obie dotyczą kursów na poszczególne zdarzenia.

Bonus Super Extra powoduje wzrost kursów na tzw. “pewniaki”, czyli typy o wysokim prawdopodobieństwie wygranej, a więc charakteryzujące się niskimi kursami. “Pewniakiem” może być przykładowo domowy mecz drużyny będącej na pierwszym miejscu w tabeli z ekipą znajdującą się w strefie spadkowej. Dajmy na to: Realu Madryt z Osasuną Pampeluna. Wielu graczy decyduje się pominąć takie spotkanie przy tworzeniu kuponu , gdyż zagranie go zwykle jest nieopłacalne - ma zbyt niski kurs. W tym celu Superbet codziennie publikuje listę meczów z udziałem najlepszych drużyn i zawodników we wybranych dyscyplinach sportu, objętych promocją Super Extra. Trzeba z niej wybrać dokładnie jedno zdarzenie i dodać do niego pięć innych, każde o kursie minimalnym 1.10. Łącznie na promocyjnym kuponie musi się więc znaleźć sześć typów.

Z ofertą Super Extra łączy się oferta Super Mecz. Warto przypomnieć w tym miejscu, że w Superbet kod promocyjny nie jest konieczny przy żadnej z tych dwóch promocji. Super Meczami są zdarzenia, na które bukmacher również celowo podnosi kursy, z tym że nie ogranicza się do samych “pewniaków”. Można je umieścić na wszystkich rodzajach kuponów - pojedynczych, wielokrotnych oraz systemowych. Każdego dnia zestawienie spotkań objętych bonusem widnieje na stronie internetowej bukmachera

Z kolei w ramach promocji Super Live zwiększane są kursy na typy live. Wzrost kursów następuje przy kilku zdarzeniach dziennie, zwykle tych cieszących się największym zainteresowaniem kibiców.

Superbet bonus - Zakłady Specjalne

Następny bonus u tego bukmachera, również nie związany z ewentualnym kodem promocyjnym Superbet, to oferta Zakłady Specjalne. Bukmacher informuje w jej opisie, że została “przygotowana z myślą o najbardziej wymagających Klientach”. Jest oczywiście przeznaczona dla wszystkich zarejestrowanych graczy, ale powinna zwrócić szczególną uwagę osób zainteresowanych niestandardowym typowaniem. W jej ramach bowiem powiększana jest liczba dostępnych typów na wskazane wydarzenia.

Jak to działa? Zakłady Specjalne pozwalają na umieszczenie na kuponie dodatkowych zdarzeń, wybranych z szerszej niż zwykle puli zakładów. Mogą one występować np. w postaci większej oferty na: liczbę rzutów rożnych czy żółtych kartek, zdobywców bramek w meczu, zwycięstwo w całych rozgrywkach, ale też - to coś dla sympatyków tenisa - liczbę asów serwisowych.

Superbet bonus - Super Bonus

Super Bonus pozwala zaś na uzyskanie większej niż zakładanej wygranej. Bonus wzrasta wraz z liczbą umieszczonych na kuponie zdarzeń - im ich więcej, tym dodatkowy zysk będzie wyższy. Tą promocją wyjątkowo powinni być zainteresowani gracze lubujący się w tzw. “taśmach”, czyli zakładach z kilkunastoma lub kilkudziesięcioma typami o raczej niewysokich kursach.

Do Super Bonusu kwalifikują się zakłady wielokrotne z minimum sześcioma zdarzeniami, których minimalny kurs pojedynczy wynosi 1.35. Za kupon z każdym kolejnym dodatkowym zdarzeniem - od wspomnianych sześciu w górę - bukmacher przyznaje bonusowe 5% wygranej, aż do 35 zdarzeń. Choć zatem nie jest to oferta z kodem promocyjnym od Superbet, to można w jej ramach uzyskać bonus stanowiący 150% wygranej (przy maksymalnej liczbie 35 typów). Przy wygranej 1000 zł będzie to więc 1500 zł bonifikaty finansowej.

Co ważne, w tym wypadku nie są uwzględniane zdarzenia z promocji Super Extra oraz Super Mecz.

Superbet - bonusy i promocje

Nota prawna

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy