Superbet kod promocyjny

Superbet kod promocyjny | Październik 2021. Kody promocyjne VIP
superbet kod promocyjny
Autor: Aleksander Nowomiejski19 paź 2021 | 11:08
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Superbet ma dla nowych użytkowników pakiet bonusów na start o łącznej wartości 1554 zł, aby je otrzymać należy podczas rejestracji podać kod promocyjny Superbet. W ramach oferty powitalnej bukmacher proponuje bonus bez ryzyka w wysokości 1300 zł, bonus od depozytu w wysokości 200 zł, freebet 34 zł oraz 20 zł za pobranie aplikacji Superbet. O warunkach ich uzyskania oraz dokładnym działaniu przeczytasz w niniejszym tekście. Poznasz też niezbędny do rejestracji Superbet kod promocyjny oraz poznasz inne stałe promocje tego bukmachera.

Superbet kod promocyjny

Na skróty:

 1. Superbet kod promocyjny - oferta powitalna
 2. Superbet kod promocyjny - gdzie wpisać kod?
 3. Superbet kod rejestracyjny - Super Przewaga - wygrywasz niezależnie od wyniku
 4. Superbet kod promocyjny - pozostałe bonusy
 5. Superbet kod rejestracyjny - podsumowanie oferty

Superbet kod promocyjny - oferta powitalna

Aby skorzystać z oferty powitalnej w Superbet, należy założyć konto na stronie internetowej bukmachera. W celu rejestracji można na przykład kliknąć w jeden z widocznych w tym tekście banerów. Nowi gracze, którzy skutecznie się zarejestrują, będą mogli skorzystać z promocyjnego bonusu na start. Podczas rejestracji należy podać kod promocyjny Superbet o treści: MECZYKI.

Aktualnie na nowych użytkowników czeka pakiet startowy składający się z czterech bonusów o łącznej wartości 1554 zł - bonusu bez ryzyka w wysokości 1300 zł, bonusu od depozytu w wysokości 200 zł, freebetu o wartości 34 zł oraz 20 zł za pobranie aplikacji Superbet. W dalszej części tekstu wyjaśniamy, jak działają bonusy powitalne i co należy zrobić, aby je uzyskać [jaki kod promocyjny należy wpisać podczas rejestracji Superbet] oraz jak skutecznie obrócić nimi przed wypłatą pieniędzy.

Superbet kod promocyjny - bonus bez ryzyka 1300 zł

Superbet kod promocyjny o treści - MECZYKI - jest już aktywowany. Korzystając z niego przy rejestracji Superbet oferuje nowym graczom bonus powitalny bez ryzyka o wartości 1300 zł. Nie jest to klasyczny cashback, aczkolwiek w ramach tej promocji również można odzyskać część pieniędzy zainwestowanych w zakłady. Warunkiem uzyskania bonusu jest nie tylko rejestracja za pomocą jednego z banerów umieszczonym w niniejszym artykule, ale również skorzystanie z oferty bonus od depozytu 200 zł (więcej o niej dowiesz się w dalszym fragmencie tego tekstu). 

Bonus bez ryzyka 1300 zł przysługuje graczom, którzy w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji wpłacą na konto minimum 20 zł, posługując się w jej trakcie kodem promocyjnym od Superbet. Jak uzyskać ten bonus? Po zaksięgowaniu wpłaconych środków bukmacher uruchamia promocję "Tydzień bez ryzyka". Rozpoczyna się okres rozliczeniowy, który trwa właśnie 7 dni. Po jego upływie bukmacher podsumowuje wszystkie zawarte przez użytkownika zakłady (postawione za własne pieniądze) i przyznaje bonus według poniższego wzoru:

 • suma stawek klienta - suma wygranych - suma podatków od gier - przyznane i wykorzystane bonusy = wysokość bonusu

W celu uzyskania bonusu, może zajść np. następujące równanie:

 • 3000 zł (suma stawek) - 1290 zł (suma wygranych) - 360 zł (łączny podatek) - 50 zł (użyte inne bonusy) = 1300 zł (bonus)

W takim wypadku klient, który zainwestuje 3000 zł i wygra 1290 zł, otrzyma dodatkowe 1300 zł w środkach bonusowych, które trafią na jego konto w ciągu 3 dni od zakończenia "Tygodnia bez ryzyka". Bonusem trzeba obrócić w 10 dni. Jakie są warunki obrotu?

 • Dwukrotny obrót, czyli przy maksymalnym bonusie 1300 zł, należy zawrzeć zakłady na łączną sumę stawek 2600 zł
 • Uznawane są tylko zakłady z minimalnym kursem całkowitym 1.80
 • Do obrotu nie kwalifikują się zdarzenia z oferty Super Kursy
 • Fragment regulaminu promocji: "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym, a tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 7 dni".

Po spełnieniu wyżej określonych warunków, bukmacher automatycznie przenosi pozostałą kwotę bonusu bezpośrednio do depozytu. Decyzja, co dalej z nią zrobić, należy do obstawiającego. W grę wchodzi inwestycja środków w kolejne zakłady lub ich wypłata na rachunek bankowy. Przypominamy, że powyższa promocja działa wyłącznie z kodem promocyjnym Superbet (treść: MECZYKI).

Sprawdź kody promocyjne:

Superbet kod promocyjny - bonus od depozytu 200 zł

W ofercie powitalnej Superbet znajduje się także bonus od depozytu 100% w wysokości 200 zł. Innymi słowy, bukmacher po prostu podwaja nowemu użytkownikowi wysokość jego pierwszej wpłaty, maksymalnie przyznając mu dodatkowe 200 zł na grę. Czyli przy wpłacie 200 zł, można obstawiać za łącznie 400 zł. Chęć wzięcia udziału w tej promocji należy wyrazić poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola, które się pojawi w chwili pierwszego logowania. Zarejestrować się można np. przez jeden z widocznych w tym artykule banerów. Bonus od depozytu działa z odpowiednim dla Superbet kodem promocyjnym (treść kodu: MECZYKI).

Do promocji upoważnia dokonanie minimalnej wpłaty w wysokości 20 zł w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji. Po odebraniu bonusu bukmacher daje 10 dni na dokonanie obrotu zgodnie z wyznaczonymi w regulaminie zasadami. Pokrywają się one z wymaganiami obowiązującymi przy promocji "Tydzień bez ryzyka":

 • Dwukrotny obrót bonusem, czyli przy maksymalnej kwocie będzie to 400 zł (200 zł x 2)
 • Uznawane są tylko zakłady z minimalnym kursem całkowitym 1.80
 • Do obrotu nie kwalifikują się zdarzenia z oferty Super Kursy
 • Fragment regulaminu promocji: "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym, a tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 7 dni".

Po spełnieniu wszystkich warunków bonus automatycznie zostanie przeniesiony do depozytu, gdzie stanie się dostępny do wypłaty. Wedle uznania można również wykorzystać te środki do dalszej gry. Co istotne, obie opisane promocje - bonus bez ryzyka 1300 zł i bonus od depozytu 200 zł - działają równocześnie, nie wykluczając się wzajemnie.

Superbet kod promocyjny - freebet 34 zł

Kolejna część oferty powitalnej Superbet, do której wykorzystania jest potrzebny kod promocyjny o treści MECZYKI, to darmowy zakład w wysokości 34 zł. Jak go otrzymać? To całkiem proste.

Na początek trzeba oczywiście założyć konto gracz w Superbet, przechodząc na stronę bukmachera z dostępnego w tym artykule baneru. Podczas samej rejestracji konieczne jest także zaznaczenie w odpowiednim miejscu chęci skorzystania z promocji.

Kiedy zostaniemy już upoważnieni do otrzymania freebetu od Superbet, musimy jeszcze zasilić konto kwotą nie mniejszą niż 50 zł. Wówczas bukmacher przyzna nam freebet w wysokości 34 zł. Konieczne jest, by zaakceptować go w ciągu 24 godzin od momentu jego otrzymania.

Środki początkowo trafią oczywiście na konto bonusowe i niemożliwa będzie ich wypłata. Aby powędrowały one na konto depozytowe, trzeba wcześniej dokonać obrotu. Jednokrotnego. Wystarczy więc zagrać za właśnie 34 zł, pamiętając jednak o kursach minimalnych. W przypadku kuponu pojedynczego będzie to 1.6. Jeśli wolimy zagrać zakład multi (wielokrotny), wówczas każde zdarzenie także musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.6.

Na wykonanie obrotu mamy trzy dni od momentu przyznania bonusu. Nie wliczają się do niego zakłady zawierające zdarzenia ze sportów wirtualnych, kupony anulowane lub też takie, gdzie jedno ze zdarzeń zostało rozliczone jako zwrot po kursie 1.00. Dopiero gdy spełnimy opisane warunki obrotu, wówczas zgromadzone środki będziemy mogli wypłacić.

Superbet bonus za pobranie aplikacji 20 zł

Bukmacher oferuje jeszcze bonus za pobranie w ciągu siedmiu dni od pierwszego depozytu aplikacji mobilnej w wysokości 20 zł. Tutaj zasady obrotu są podobne jak w przypadku promocji powitalnych "Tydzień bez ryzyka" i bonusu od depozytu - a zatem dwukrotny obrót po minimalnym kursie całkowitym po kursie 1.80 w ciągu 10 dni.

Superbet kod promocyjny - gdzie wpisać kod?

Gracze chcący wykorzystać kod bonusowy Superbet o treści: MECZYKI, muszą wpisać go podczas zakładania konta. Można to zrobić tylko wtedy, ponieważ w innym przypadku kod przepadnie i nie będzie możliwości ponownego użycia. 

Aby uniknąć utraty bonusu powitalnego Superbet, przyjrzyjmy się, jak wygląda cała procedura rejestracji na stronie internetowej bukmachera. Wskazujemy również miejsce, w którym należy uzupełnić kod promocyjny Superbet o treści MECZYKI

Na początku musisz przenieść się na witrynę internetową Superbetu. Możesz to zrobić klikając w któryś z banerów widocznych w tym tekście.

Kod promocyjny Superbet - rejestracja krok pierwszy

Gdy strona już się otworzy, wówczas w prawym rogu powinieneś kliknąć zakładkę “Rejestracja”. Na ekranie pojawi się formularz, a w kroku pierwszym podzielony został on na trzy kolumny. Na początku trzeba podać podstawowe dane osobowe, czyli imię i nazwisko. Poniżej natomiast - uzupełnić nazwę użytkownika i hasło oraz wskazać kontaktowy adres e-mailowy. 

Superbet rejestracja z kodem bonusowym - krok 1

Druga kolumna to pytanie o narodowość, numer PESEL i kraj zamieszkania. Tuż pod nim jest kwadracik “kod promocyjny Superbet”. Po jego naciśnięciu, otworzy się dodatkowa rubryka, którą uzupełniasz hasłem MECZYKI. Na samym końcu kroku pierwszego, bukmacher poprosi Cię o zaznaczenie oświadczeń o pełnoletności i legalności środków przeznaczonych na grę oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kod promocyjny Superbet - rejestracja krok drugi

Na adres e-mailowy podany przez Ciebie wcześniej, wysłana będzie wiadomość z linkiem potwierdzającym założenie konta. Po jego kliknięciu, uruchomione zostanie konto tymczasowe, pozwalające Ci m.in. wykorzystać bonus powitalny Superbet. Taki status uniemożliwia natomiast wypłatę ewentualnych wygranych

Co zrobić, aby i to było dostępne? Założyć konto stałe. Na stronie głównej należy odnaleźć zakładkę “Zakończ rejestrację”. Po kliknięciu w nią, musisz podać następujące dane: 

 • numer telefonu; 
 • numer dowodu osobistego lub paszportu; 
 • numer rachunku bankowego; 
 • województwo; 
 • miasto; 
 • kod pocztowy; 
 • adres zamieszkania. 

Na ukończenie rejestracji masz 90 dni od chwili rozpoczęcia.

Kod promocyjny Superbet - rejestracja krok trzeci

Ostatni krok powiązany jest bezpośrednio z wcześniejszym. Powinieneś przesłać firmie bukmacherskiej zdjęcia lub skany dokumentu tożsamości. Tylko w ten sposób będzie mogła ona zweryfikować zgodność tożsamości i Twoich oświadczeń ze stanem faktycznym. To standardowa procedura, którą stosują wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce.

Superbet - Super Przewaga - wygrywasz niezależnie od wyniku

Superbet wprowadził do oferty promocję Super Przewaga, która umożliwia rozliczenie zakładu jako wygrany nawet w przypadku… porażki. Jak to jest możliwe? Wszystko za sprawą funkcji tzw. early payout, pozwalającej na automatyczne, wcześniejsze zamknięcie kuponu przy odpowiednim wyniku. Innymi słowy: Twój zakład może zostać rozliczony jako wygrany jeszcze w trakcie trwania spotkania, niezależnie od wyniku końcowego meczu.

W Superbet możesz skorzystać z Super Przewagi typując sześć dyscyplin: piłkę nożną, ręczną, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę oraz tenis ziemny. Promocja działa w następujących przypadkach:

Piłka nożna:

 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził dwoma golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu

Piłka ręczna:

 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził sześcioma golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu.

Hokej na lodzie:

 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził trzema golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu

Koszykówka:

 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził piętnastoma punktami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu

Siatkówka:

 • gdy zespół, na który postawisz, będzie prowadził w setach 2:0, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu

Tenis ziemny:

 • gdy zawodnik, na którego postawisz, wygra którykolwiek z setów dokładnie 6:0, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu

Za przykład niech posłuży choćby jedno ze spotkań EURO 2020, gdy w 1/8 finału reprezentacja Francji prowadziła 3:1 ze Szwajcarią, by ostatecznie zremisować 3:3 i odpaść po rzutach karnych. Super Przewaga w Superbet w takiej sytuacji dałaby wygraną zakładu zarówno osobom, które postawiły na remis, jak i tym stawiającym na Francję, choć ta nie odniosła zwycięstwa!

Super Przewaga obejmuje część wydarzeń z wymienionych dyscyplin. Wypisujemy je poniżej.

Piłka nożna:

 • EURO 2020, Copa America, Igrzyska Olimpijskie w Tokio, MŚ 2022
 • Liga Mistrzów 2021/22
 • Mecze kwalifikacyjne do tych rozgrywek z udziałem polskich drużyn
 • Ekstraklasa 2021/22
 • Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1 - 2021/22

Piłka ręczna:

 • Igrzyska Olimpijskie w Tokio

Koszykówka:

 • Igrzyska Olimpijskie w Tokio
 • Półfinały i finały NBA

Siatkówka:

 • Igrzyska Olimpijskie w Tokio

Tenis ziemny:

 • Wimbledon
 • Igrzyska Olimpijskie w Tokio

Hokej na lodzie:

 • aktualnie brak wydarzeń

Promocja Super Przewaga przeznaczona jest dla wyłącznie zarejestrowanych użytkowników Superbet. Konto u tego bukmachera z kodem promocyjnym MECZYKI dającym dostęp do bonusów powitalnych o wartości 1554 zł można założyć za pomocą jednego z widocznym w tekście banerów.

Superbet kod promocyjny - pozostałe bonusy

Superbet proponuje także bonusy niezwiązane z rejestracją konta, przeznaczone dla regularnie typujących. Poniższe promocje są elementem stałej oferty bukmachera. Czyli rejestrując się wcześniej z kodem promocyjnym Superbet o treści: MECZYKI i regularnie grając możesz korzystać z niżej opisanych promocji Superbet.

Superbet promocja - Cashback

Cashback to jedna z najpopularniejszych startowych promocji u legalnych polskich bukmacherów. Jej nazwa wzięła się z języka angielskiego, w którym wyraz cashback (cash back) oznacza dosłownie “zwrot gotówki (pieniędzy)”. Nie bez powodu. W tej ofercie faktycznie można uzyskać zwrot stawki za wysłany kupon. Promocja cashback znana jest również jako zakład bez ryzyka, bowiem obstawiający nie ryzykuje utraty zainwestowanych środków, które w razie porażki - zamiast przepaść - wracają na jego konto.

Jedyną ewentualną różnicę finansową może stanowić kwota potrącona z tytułu polskiego podatku od gier hazardowych, wynoszącego 12% i pobieranego przy zawieraniu zakładu (objawia się on współczynnikiem x0,88, a nie x1,00). Najłatwiej wyjaśnić jego działanie odpowiednim przykładem. Jeśli zatem cashback objęty podatkiem jest warty 100 zł, to aby uzyskać pełny zwrot stawki, trzeba zagrać nie za 100 (wówczas na konto wróci 88 zł), a 113,64 zł. Ta kwota po odjęciu podatku daje równą “stówę”.

Cashback stanowiący część pakietu bonusów na start zwykle odnosi się do pierwszego zawartego przez gracza zakładu, który spełnia określone warunki wskazane w regulaminie danej promocji. Bukmacher informuje typującego m.in. o minimalnej i maksymalnej kwocie cashbacku, wymaganych kursach zdarzeń i ewentualnych zasadach obrotu bonusem. Na ten moment klasyczny zakład bez ryzyka nie jest elementem oferty powitalnej Superbeta, ale możliwe, że w niedługim czasie sytuacja ulegnie zmianie. Cashback może zostać np. powiązany z odpowiednim dla Superbet kodem promocyjnym (treść: MECZYKI). A obecnie bukmacher proponuje nowym użytkownikom opisaną wyżej powitalną promocję "Tydzień bez ryzyka", która umożliwia uzyskanie bonusu w wysokości 1300 zł. Jej zasady częściowo pokrywają się z ofertą cashback, bo również dotyczą zwrotu zainwestowanych na grę środków.

Jeśli ten bonus faktycznie pojawi się w ofercie, na pewno udzielimy na jego temat dodatkowych, niezbędnych informacji. A na razie przyjrzyjmy się pozostałym, stałym promocjom dostępnym u tego bukmachera. Poniżej dowiesz się, czy do ich uzyskania konieczny jest dany dla Superbet kod promocyjny o treści: MECZYKI.

Superbet promocja - Super Szansa

W ofercie opisywanego bukmachera na ten moment znajdziemy promocję stanowiącą pewnego rodzaju namiastkę pełnego cashbacku. Bonus Super Szansa umożliwia wypłatę pieniędzy za zakład nawet w razie porażki, oczywiście wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników, którzy np. wykorzystają w trakcie zakładania konta kod promocyjny Superbet (treść: MECZYKI). Gracz może liczyć na bonus będący “nagrodą pocieszenia” za typowanie z jednym błędem. Innymi słowy, bukmacher dopuszcza dokładnie jedno przegrane zdarzenie na kuponie.

Jak to jest możliwe? Aby skorzystać z Super Szansy, należy zawrzeć zakład wielokrotny z - nie mniej, nie więcej - 11 zdarzeniami, których kurs pojedynczy minimalny wynosi 1.30. Przy dziesięciu szczęśliwych trafach i jednym nieskutecznym, Superbet przekazuje część ewentualnej wygranej według poniższego wzoru:

 • potencjalna wygrana / kurs nietrafionego zdarzenia / 10

W celu dokładnego zrozumienia warunków otrzymania bonusu, posłużmy się następującym przykładem. Załóżmy, że wygrana miała wynieść 500 zł, a kurs przegranego zdarzenia - 2.00. Bonus Super Szansa miałby w takim wypadku wartość 25 zł (500 zł / 2 / 10), więc gracz i tak nie poniósłby całkowitej porażki finansowej. Co w przypadku, gdy jedno lub więcej zdarzeń (np. mecz piłkarski) jest rozliczane jako zwrot (po kursie 1.00?). Jak można przeczytać na stronie bukmachera: “wówczas zakład pozostaje ważny, ale wygrana z Super Szansy zostanie wyliczona z uwzględnieniem kursu zwracanego meczu”.

Uwaga: z tej promocji można skorzystać wyłącznie w punktach bukmachera. Z kolei bonusy stanowiące część oferty powitalnej na stronie internetowej przysługują wyłącznie klientom, którzy w trakcie rejestracji wykorzystają kod promocyjny od Superbet o treści: MECZYKI.

Superbet kod promocyjny

Superbet promocja - Super Extra, Super Mecz, Super Live

Dwie kolejne promocje dostępne w stałej ofercie Superbet opisujemy poniżej wspólnie, gdyż obie dotyczą kursów na poszczególne zdarzenia.

Bonus Super Extra powoduje wzrost kursów na tzw. “pewniaki”, czyli typy o wysokim prawdopodobieństwie wygranej, a więc charakteryzujące się niskimi kursami. “Pewniakiem” może być przykładowo domowy mecz drużyny będącej na pierwszym miejscu w tabeli z ekipą znajdującą się w strefie spadkowej. Dajmy na to: Realu Madryt z Osasuną Pampeluna. Wielu graczy decyduje się pominąć takie spotkanie przy tworzeniu kuponu , gdyż zagranie go zwykle jest nieopłacalne - ma zbyt niski kurs. W tym celu Superbet codziennie publikuje listę meczów z udziałem najlepszych drużyn i zawodników we wybranych dyscyplinach sportu, objętych promocją Super Extra. Trzeba z niej wybrać dokładnie jedno zdarzenie i dodać do niego pięć innych, każde o kursie minimalnym 1.10. Łącznie na promocyjnym kuponie musi się więc znaleźć sześć typów.

Z ofertą Super Extra łączy się oferta Super Mecz. Super Meczami są zdarzenia, na które bukmacher również celowo podnosi kursy, z tym że nie ogranicza się do samych “pewniaków”. Można je umieścić na wszystkich rodzajach kuponów - pojedynczych, wielokrotnych oraz systemowych. Każdego dnia zestawienie spotkań objętych bonusem widnieje na stronie internetowej bukmachera

Z kolei w ramach promocji Super Live zwiększane są kursy na typy live. Wzrost kursów następuje przy kilku zdarzeniach dziennie, zwykle tych cieszących się największym zainteresowaniem kibiców.

Warto przypomnieć w tym miejscu, że w Superbet kod promocyjny o treści: MECZYKI umożliwia skorzystanie ze wszystkich bonusów powitalnych oraz także tych regularnych, jak opisywane trzy.

Superbet promocja - Zakłady Specjalne

Następny bonus u tego bukmachera to oferta Zakłady Specjalne. Bukmacher informuje w jej opisie, że została “przygotowana z myślą o najbardziej wymagających Klientach”. Jest oczywiście przeznaczona dla wszystkich zarejestrowanych graczy, ale powinna zwrócić szczególną uwagę osób zainteresowanych niestandardowym typowaniem. W jej ramach bowiem powiększana jest liczba dostępnych typów na wskazane wydarzenia.

Jak to działa? Zakłady Specjalne pozwalają na umieszczenie na kuponie dodatkowych zdarzeń, wybranych z szerszej niż zwykle puli zakładów. Mogą one występować np. w postaci większej oferty na: liczbę rzutów rożnych czy żółtych kartek, zdobywców bramek w meczu, zwycięstwo w całych rozgrywkach, ale też - to coś dla sympatyków tenisa - liczbę asów serwisowych.

Superbet - Super Bonus

Super Bonus pozwala zaś na uzyskanie większej niż zakładanej wygranej. Bonus wzrasta wraz z liczbą umieszczonych na kuponie zdarzeń - im ich więcej, tym dodatkowy zysk będzie wyższy. Tą promocją wyjątkowo powinni być zainteresowani gracze lubujący się w tzw. “taśmach”, czyli zakładach z kilkunastoma lub kilkudziesięcioma typami o raczej niewysokich kursach.

Do Super Bonusu kwalifikują się zakłady wielokrotne z minimum sześcioma zdarzeniami, których minimalny kurs pojedynczy wynosi 1.35. Za kupon z każdym kolejnym dodatkowym zdarzeniem - od wspomnianych sześciu w górę - bukmacher przyznaje bonusowe 5% wygranej, aż do 35 zdarzeń. W ramach tej oferty można uzyskać bonus stanowiący 150% wygranej (przy maksymalnej liczbie 35 typów). Przy wygranej 1000 zł będzie to więc 1500 zł bonifikaty finansowej.

Co ważne, w tym wypadku nie są uwzględniane zdarzenia z promocji Super Extra oraz Super Mecz. Przypominamy, że w Superbet kod promocyjny o treści: MECZYKI umożliwia skorzystanie ze wszystkich bonusów powitalnych oraz także tych regularnych, dla każdego zarejestrowanego gracza.

Kody bonusowe u innych bukmacherów:

Superbet kod rejestracyjny - podsumowanie oferty powitalnej

Oferta powitalna z bonusami dla nowych gracz na stronie Superbet jest dostępna po założeniu konta na stronie bukmachera z dostępnego na tej stronie linka, a jej łączna wartość to 1554 zł. W jej skład wchodzą promocje: bonus od depozytu, zakład bez ryzyka oraz freebet, a także bonus za pobranie aplikacji mobilnej. Do skorzystania z niej konieczne jest wpisanie kodu rejestracyjnego Superbet - MECZYKI.

Pierwszą z promocji na stronie Superbet jest bonus od pierwszego depozytu do 200 zł. Aby go otrzymać, w ciągu maksymalnie 14 dni należy dokonać wpłaty minimum 20 zł. Bonusem trzeba obrócić dwukrotnie z kursem całkowitym nie niższym niż 1.80. Środki są dostępne do wykorzystania przez kolejne 10 dni. Promocyjne zakłady z oferty Super Kursy nie zaliczają się do obrotu. Po skutecznym spełnieniu warunków obrotu pieniądze z automatu pojawią się w depozycie.

Superbet oferuje również cashback 1300 zł. Nie jest to jednak jednorazowy zwrot po przegranej, jak w przypadku większości tego typu promocji u bukmacherów. W tym przypadku zwrot następuje według następującego wzoru: 

 • suma stawek klienta - suma wygranych - suma podatków od gier - przyznane i wykorzystane bonusy = wysokość bonusu

W tej promocji brane pod uwagę są wszystkie zakłady zawarte w trakcie 7 dni od momentu zawarcia pierwszego depozytu - jest to okres rozliczeniowy. Wcześniej należy jednak spełnić warunki pierwszego bonusu - wspomnianego od depozytu o wartości 200 zł.

Po zakończeniu tzw. “Tygodnia bez ryzyka” bonus trafi na konto gracza w ciągu 3 dni. Środki są dostępne do wykorzystania przez kolejne 10 dni. Aby je wypłacić, trzeba wykonać dwukrotny obrót bonusem po kursie minimalnym całkowitym 1.80. Promocyjne zakłady z oferty Super Kursy nie zaliczają się do obrotu. Po skutecznym spełnieniu warunków obrotu pieniądze z automatu pojawią się w depozycie. Przypominamy, że oferta powitalna działa z kodem rejestracyjnym Superbet. 

Następny bonus w ofercie powitalnej Superbet to freebet o wartości 34 zł. Aby go otrzymać, należy dokonać pierwszej wpłaty - 20 zł lub więcej. Bukmacher oferuje wówczas graczowi darmowe środki na grę, którymi przed wypłaceniem trzeba obrócić raz z kursem 1.60. Na dokonanie obrotu gracz ma 3 dni i liczą się do niego tylko zakłady przedmeczowe lub na żywo zawarte poprzez stronę internetową Superbet lub aplikację mobilną.

Bukmacher oferuje jeszcze bonus za pobranie w ciągu siedmiu dni od pierwszego depozytu aplikacji mobilnej w wysokości 20 zł. Tutaj zasady obrotu są podobne jak w przypadku promocji powitalnych "Tydzień bez ryzyka" i bonusu od depozytu - a zatem dwukrotny obrót po minimalnym kursie całkowitym po kursie 1.80 w ciągu 10 dni.

Superbet kod promocyjny

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

TYLKO U NAS

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

Superbet
1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI