Superbet kod promocyjny

Superbet kod promocyjny 2020. Aktualne kody bonusowe VIP
superbet.pl / meczyki.pl
Autor: Aleksander NowomiejskiPrzedwczoraj | 14:24
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Superbet ma dla nowych użytkowników pakiet bonusów na start o łącznej wartości 550 zł. W ramach oferty powitalnej bukmacher proponuje bonus bez ryzyka w wysokości 500 zł oraz bonus od depozytu w wysokości 50 zł. O warunkach ich uzyskania oraz dokładnym działaniu przeczytasz w niniejszym tekście. Dowiesz się też, czy przy rejestracji niezbędny jest odpowiedni kod promocyjny Superbet oraz poznasz inne stałe promocje tego bukmachera.

Superbet - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Superbet kod promocyjny - oferta powitalna
 2. Superbet kod promocyjny - bonus bez ryzyka 500 zł
 3. Superbet kod promocyjny - bonus od depozytu 50 zł
 4. Kody promocyjne u pozostałych bukmacherów
 5. Superbet kod promocyjny - pozostałe bonusy

Superbet kod promocyjny - oferta powitalna

Aby skorzystać z oferty powitalnej w Superbet, należy założyć konto na stronie internetowej bukmachera. W celu rejestracji można na przykład kliknąć w jeden z widocznych w tym tekście banerów. Nowi gracze, którzy skutecznie się zarejestrują, będą mogli skorzystać z promocyjnego bonusu na start. Na ten moment nie jest do tego konieczny kod rejestracyjny od Superbet, niewykluczone jednak, że taki kod promocyjny Superbet niedługo do swojej oferty wprowadzi, wraz z kolejnymi bonusami powitalnymi.

Aktualnie na nowych użytkowników czeka pakiet startowy składający się z dwóch bonusów o łącznej wartości 550 zł - bonusu bez ryzyka w wysokości 500 zł i bonusu od depozytu w wysokości 50 zł. W dalszej części tekstu wyjaśniamy, jak działają oba bonusy powitalne i co należy zrobić, aby je uzyskać oraz jak skutecznie nimi obrócić przed wypłatą pieniędzy.

Superbet kod promocyjny - bonus bez ryzyka 500 zł

W Superbet kod promocyjny nie został jeszcze aktywowany, za to ten legalny polski bukmacher oferuje nowym graczom bonus powitalny bez ryzyka o wartości 500 zł. Nie jest to klasyczny cashback, aczkolwiek w ramach tej promocji również można odzyskać część pieniędzy zainwestowanych w zakłady. Warunkiem uzyskania bonusu jest nie tylko rejestracja za pomocą jednego z banerów umieszczonym w niniejszym artykule, ale również skorzystanie z oferty bonus od depozytu 50 zł (więcej o niej dowiesz się w dalszym fragmencie tego tekstu). 

Bonus bez ryzyka 500 zł przysługuje graczom, którzy w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji wpłacą na konto minimum 20 zł. Uwaga: kwota depozytu nie ma związku z ewentualnym kodem promocyjnym od Superbet. Jak uzyskać ten bonus? Po zaksięgowaniu wpłaconych środków bukmacher uruchamia promocję "Tydzień bez ryzyka". Rozpoczyna się okres rozliczeniowy, który trwa właśnie 7 dni. Po jego upływie bukmacher podsumowuje wszystkie zawarte przez użytkownika zakłady (postawione za własne pieniądze) i przyznaje bonus według poniższego wzoru:

 • suma stawek klienta - suma wygranych - suma podatków od gier = wysokość bonusu

W celu uzyskania maksymalnego bonusu, może zajść np. następujące równanie:

 • 3000 zł (suma stawek klienta) - 2140 zł (suma wygranych) - 360 zł (suma podatków) = 500 zł (bonus)

W takim wypadku klient, który zainwestuje 3000 zł i wygra 2140 zł, otrzyma dodatkowe 500 zł w środkach bonusowych, które trafią na jego konto w ciągu 3 dni od zakończenia "Tygodnia bez ryzyka". Bonusem trzeba obrócić w 14 dni. Jakie są warunki obrotu?

 • Czterokrotny obrót, czyli przy maksymalnym bonusie 500 zł, należy zawrzeć zakłady na łączną sumę stawek 2000 zł
 • Uznawane są tylko zakłady wielokrotne z minimum dwoma zdarzeniami
 • Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy od 1.30 
 • Przy zakładach standardowych (AKO), kurs minimalny całkowity wynosi 1.80...
 • ... a przy zakładach systemowych - 1.50
 • Do obrotu nie kwalifikują się zdarzenia z oferty Super Mecz
 • Fragment regulaminu promocji: "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym."

Po spełnieniu wyżej określonych warunków, bukmacher automatycznie przenosi pozostałą kwotę bonusu bezpośrednio do depozytu. Decyzja, co dalej z nią zrobić, należy do obstawiającego. W grę wchodzi inwestycja środków w kolejne zakłady lub ich wypłata na rachunek bankowy. Przypominamy, że powyższa promocja nie ma związku z kodem promocyjnym Superbet.

Superbet kod promocyjny - bonus od depozytu 50 zł

W ofercie powitalnej Superbet znajduje się także bonus od depozytu 100% w wysokości 50 zł. Innymi słowy, bukmacher po prostu podwaja nowemu użytkownikowi wysokość jego pierwszej wpłaty, maksymalnie przyznając mu dodatkowe 50 zł na grę. Czyli przy wpłacie 50 zł, można obstawiać za łącznie 100 zł. Chęć wzięcia udziału w tej promocji należy wyrazić poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola, które się pojawi w chwili pierwszego logowania. Zarejestrować się można np. przez jeden z widocznych w tym artykule banerów. Bonus od depozytu działa bez odpowiedniego dla Superbet kodu promocyjnego.

Do promocji upoważnia dokonanie minimalnej wpłaty w wysokości 20 zł w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji. Po odebraniu bonusu bukmacher daje 7 dni na aktywowanie go i kolejne 7 na dokonanie obrotu zgodnie z wyznaczonymi w regulaminie zasadami. W dużej mierze pokrywają się one z wymaganiami obowiązującymi przy promocji "Tydzień bez ryzyka". Oto punkty wspólne:

 • Uznawane są tylko zakłady wielokrotne z minimum dwoma zdarzeniami
 • Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy od 1.30
 • Przy zakładach standardowych (AKO), kurs minimalny całkowity wynosi 1.80...
 • ... a przy zakładach systemowych - 1.50
 • Do obrotu nie kwalifikują się zdarzenia z oferty Super Mecz
 • Fragment regulaminu promocji: "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym."

Podstawowa różnica to konieczna wielokrotność obrotu uzyskanym bonusem. W tym przypadku obrócić należy nim dokładnie jeden raz, czyli trzeba zawrzeć zakłady za równowartość otrzymanych środków. Po spełnieniu wszystkich warunków bonus automatycznie zostanie przeniesiony do depozytu, gdzie stanie się dostępny do wypłaty. Wedle uznania można również wykorzystać te środki do dalszej gry. Co istotne, obie opisane promocje - bonus bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł - działają równocześnie, nie wykluczając się wzajemnie.

Sprawdź kody promocyjne:

Superbet kod promocyjny - pozostałe bonusy

Superbet proponuje także bonusy niezwiązane z rejestracją konta, przeznaczone dla regularnie typujących. Poniższe promocje są elementem stałej oferty bukmachera. W tym aspekcie nie powinno się nic zmienić nawet jeśli niedługo zostanie wprowadzony kod promocyjny Superbet.

Superbet promocja- Cashback

Cashback to jedna z najpopularniejszych startowych promocji u legalnych polskich bukmacherów. Jej nazwa wzięła się z języka angielskiego, w którym wyraz cashback (cash back) oznacza dosłownie “zwrot gotówki (pieniędzy)”. Nie bez powodu. W tej ofercie faktycznie można uzyskać zwrot stawki za wysłany kupon. Promocja cashback znana jest również jako zakład bez ryzyka, bowiem obstawiający nie ryzykuje utraty zainwestowanych środków, które w razie porażki - zamiast przepaść - wracają na jego konto.

Jedyną ewentualną różnicę finansową może stanowić kwota potrącona z tytułu polskiego podatku od gier hazardowych, wynoszącego 12% i pobieranego przy zawieraniu zakładu (objawia się on współczynnikiem x0,88, a nie x1,00). Najłatwiej wyjaśnić jego działanie odpowiednim przykładem. Jeśli zatem cashback objęty podatkiem jest warty 100 zł, to aby uzyskać pełny zwrot stawki, trzeba zagrać nie za 100 (wówczas na konto wróci 88 zł), a 113,64 zł. Ta kwota po odjęciu podatku daje równą “stówę”.

Cashback stanowiący część pakietu bonusów na start zwykle odnosi się do pierwszego zawartego przez gracza zakładu, który spełnia określone warunki wskazane w regulaminie danej promocji. Bukmacher informuje typującego m.in. o minimalnej i maksymalnej kwocie cashbacku, wymaganych kursach zdarzeń i ewentualnych zasadach obrotu bonusem. Na ten moment klasyczny zakład bez ryzyka nie jest elementem oferty powitalnej Superbeta, ale możliwe, że w niedługim czasie sytuacja ulegnie zmianie. Cashback może zostać np. powiązany z odpowiednim dla Superbet kodem promocyjnym. A obecnie bukmacher proponuje nowym użytkownikom opisaną wyżej powitalną promocję "Tydzień bez ryzyka", która umożliwia uzyskanie bonusu w wysokości 500 zł. Jej zasady częściowo pokrywają się z ofertą cashback, bo również dotyczą zwrotu zainwestowanych na grę środków.

Jeśli ten bonus faktycznie pojawi się w ofercie, na pewno udzielimy na jego temat dodatkowych, niezbędnych informacji. A na razie przyjrzyjmy się pozostałym, stałym promocjom dostępnym u tego bukmachera. Poniżej dowiesz się, czy do ich uzyskania konieczny jest dany dla Superbet kod promocyjny.

Superbet promocja - Super Szansa

W ofercie opisywanego bukmachera na ten moment znajdziemy promocję stanowiącą pewnego rodzaju namiastkę pełnego cashbacku. Bonus Super Szansa umożliwia wypłatę pieniędzy za zakład nawet w razie porażki. Co istotne, do jego uzyskania nie jest potrzebny kod promocyjny Superbet. Gracz może liczyć na bonus będący “nagrodą pocieszenia” za typowanie z jednym błędem. Innymi słowy, bukmacher dopuszcza dokładnie jedno przegrane zdarzenie na kuponie.

Jak to jest możliwe? Aby skorzystać z Super Szansy, należy zawrzeć zakład wielokrotny z - nie mniej, nie więcej - 11 zdarzeniami, których kurs pojedynczy minimalny wynosi 1.30. Przy dziesięciu szczęśliwych trafach i jednym nieskutecznym, Superbet przekazuje część ewentualnej wygranej według poniższego wzoru:

 • potencjalna wygrana / kurs nietrafionego zdarzenia / 10

W celu dokładnego zrozumienia warunków otrzymania bonusu, posłużmy się następującym przykładem. Załóżmy, że wygrana miała wynieść 500 zł, a kurs przegranego zdarzenia - 2.00. Bonus Super Szansa miałby w takim wypadku wartość 25 zł (500 zł / 2 / 10), więc gracz i tak nie poniósłby całkowitej porażki finansowej. Co w przypadku, gdy jedno lub więcej zdarzeń (np. mecz piłkarski) jest rozliczane jako zwrot (po kursie 1.00?). Jak można przeczytać na stronie bukmachera: “wówczas zakład pozostaje ważny, ale wygrana z Super Szansy zostanie wyliczona z uwzględnieniem kursu zwracanego meczu”.

Uwaga: z tej promocji można skorzystać wyłącznie w punktach bukmachera. Gdy zaś do użycia powyższego bonusu niezbędny byłby kod promocyjny od Superbet, niezwłocznie o tym poinformujemy.

Superbet - bonusy i promocje

Superbet promocja - Super Extra, Super Mecz, Super Live

Dwie kolejne promocje dostępne w stałej ofercie Superbet opisujemy poniżej wspólnie, gdyż obie dotyczą kursów na poszczególne zdarzenia.

Bonus Super Extra powoduje wzrost kursów na tzw. “pewniaki”, czyli typy o wysokim prawdopodobieństwie wygranej, a więc charakteryzujące się niskimi kursami. “Pewniakiem” może być przykładowo domowy mecz drużyny będącej na pierwszym miejscu w tabeli z ekipą znajdującą się w strefie spadkowej. Dajmy na to: Realu Madryt z Osasuną Pampeluna. Wielu graczy decyduje się pominąć takie spotkanie przy tworzeniu kuponu , gdyż zagranie go zwykle jest nieopłacalne - ma zbyt niski kurs. W tym celu Superbet codziennie publikuje listę meczów z udziałem najlepszych drużyn i zawodników we wybranych dyscyplinach sportu, objętych promocją Super Extra. Trzeba z niej wybrać dokładnie jedno zdarzenie i dodać do niego pięć innych, każde o kursie minimalnym 1.10. Łącznie na promocyjnym kuponie musi się więc znaleźć sześć typów.

Z ofertą Super Extra łączy się oferta Super Mecz. Warto przypomnieć w tym miejscu, że w Superbet kod promocyjny nie jest konieczny przy żadnej z tych dwóch promocji. Super Meczami są zdarzenia, na które bukmacher również celowo podnosi kursy, z tym że nie ogranicza się do samych “pewniaków”. Można je umieścić na wszystkich rodzajach kuponów - pojedynczych, wielokrotnych oraz systemowych. Każdego dnia zestawienie spotkań objętych bonusem widnieje na stronie internetowej bukmachera

Z kolei w ramach promocji Super Live zwiększane są kursy na typy live. Wzrost kursów następuje przy kilku zdarzeniach dziennie, zwykle tych cieszących się największym zainteresowaniem kibiców.

Superbet promocja - Zakłady Specjalne

Następny bonus u tego bukmachera, również nie związany z ewentualnym kodem promocyjnym Superbet, to oferta Zakłady Specjalne. Bukmacher informuje w jej opisie, że została “przygotowana z myślą o najbardziej wymagających Klientach”. Jest oczywiście przeznaczona dla wszystkich zarejestrowanych graczy, ale powinna zwrócić szczególną uwagę osób zainteresowanych niestandardowym typowaniem. W jej ramach bowiem powiększana jest liczba dostępnych typów na wskazane wydarzenia.

Jak to działa? Zakłady Specjalne pozwalają na umieszczenie na kuponie dodatkowych zdarzeń, wybranych z szerszej niż zwykle puli zakładów. Mogą one występować np. w postaci większej oferty na: liczbę rzutów rożnych czy żółtych kartek, zdobywców bramek w meczu, zwycięstwo w całych rozgrywkach, ale też - to coś dla sympatyków tenisa - liczbę asów serwisowych.

Superbet - Super Bonus

Super Bonus pozwala zaś na uzyskanie większej niż zakładanej wygranej. Bonus wzrasta wraz z liczbą umieszczonych na kuponie zdarzeń - im ich więcej, tym dodatkowy zysk będzie wyższy. Tą promocją wyjątkowo powinni być zainteresowani gracze lubujący się w tzw. “taśmach”, czyli zakładach z kilkunastoma lub kilkudziesięcioma typami o raczej niewysokich kursach.

Do Super Bonusu kwalifikują się zakłady wielokrotne z minimum sześcioma zdarzeniami, których minimalny kurs pojedynczy wynosi 1.35. Za kupon z każdym kolejnym dodatkowym zdarzeniem - od wspomnianych sześciu w górę - bukmacher przyznaje bonusowe 5% wygranej, aż do 35 zdarzeń. Choć zatem nie jest to oferta z kodem promocyjnym od Superbet, to można w jej ramach uzyskać bonus stanowiący 150% wygranej (przy maksymalnej liczbie 35 typów). Przy wygranej 1000 zł będzie to więc 1500 zł bonifikaty finansowej.

Co ważne, w tym wypadku nie są uwzględniane zdarzenia z promocji Super Extra oraz Super Mecz.

Superbet - bonusy i promocje

Nota prawna

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

550 PLN

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start