Superbet kod promocyjny

3755 PLN

 • 35 PLN darmowy zakład

 • 3500 PLN tydzień bez ryzyka

 • 200 PLN bonus od depozytu

 • 20 PLN za pobranie aplikacji

MECZYKI
Dodał: Aleksander Nowomiejski,Wczoraj | 14:12

Superbet kod promocyjny to: MECZYKI. Rejestracja u bukmachera Superbet z naszym kodem promocyjnym pozwala nowym graczom uzyskać NAJWYŻSZY dostępny pakiet bonusów powitalnych o łącznej wartości 3755 zł. W ramach oferty na start bukmacher z Superbet kodem promocyjnym MECZYKI bukmacher oferuje tydzień bez ryzyka w wysokości 3500 zł, bonus od pierwszego depozytu w wysokości 200 zł, freebet o wartości 35 zł oraz 20 zł za pobranie aplikacji Superbet. O warunkach ich uzyskania oraz dokładnym działaniu przeczytasz w niniejszym tekście. Poznasz również niezbędny do rejestracji kod promocyjny Superbet, szczegółowe informacje gdzie należy go wpisać, a także inne stałe promocje tego bukmachera dla graczy.

Kod promocyjny Superbet w pigułce [NAJWYŻSZA OFERTA SUPERBET NA RYNKU]

Bukmacher Superbet dla nowych użytkowników, rejestrujących się przez TEN LINK, przygotował pakiet bonusów powitalnych. Można je uzyskać, jeśli podczas rejestracji wpiszemy kod promocyjny Superbet o treści MECZYKI. Jakie są zasady przyznawania i korzystania z bonusów? O tym piszemy w poniższym tekście, a najważniejsze założenia obrotu każdego z bonusów umieszczone są w tabelce. Kod promocyjny Superbet od Meczyki.pl pozwala uzyskać NAJWYŻSZY bonus na rynku w wysokości 3755 PLN.

Bonus Superbet Suma bonusu Zasady obrotu bonusem
Darmowy zakład 35 PLN Obrót 1x, brak kursu minimalnego
Tydzień bez ryzyka 3500 PLN Obrót 2x, kurs min. 1.80
Bonus od depozytu 200 PLN Obrót 2x, kurs min. 1.80
Bonus za pobranie aplikacji 20 PLN Obrót 1x, brak kursu minimalnego

Bonusy oferowane z kodem promocyjnym nie wykluczają się, co pozwala skorzystać z każdego z nich. Warunkiem jest wpisanie kodu promocyjnego od Meczyki.pl o treści MECZYKI.

Superbet

Superbet kod promocyjny - oferta powitalna

Aby móc skorzystać z oferty na start w Superbet, należy założyć konto na stronie internetowej bukmachera. W celu rejestracji można na przykład kliknąć w jeden z widocznych w tym artykule banerów. Nowi gracze, którzy skutecznie założą konto, będą mogli skorzystać z promocyjnego bonusu na start. Podczas rejestracji należy podać kod promocyjny Superbet o treści: MECZYKI. Uwaga! Nasz kod promocyjny gwarantuje najwyższy bonus od Superbet dostępny dla nowych graczy.

Aktualnie na nowych użytkowników czeka pakiet powitalny składający się z bonusu bez ryzyka (tydzień bez ryzyka) w wysokości 3500 zł, bonusu od depozytu w wysokości 200 zł, freebetu o wartości 35 zł oraz 20 zł za pobranie aplikacji Superbet. W dalszej części tekstu wyjaśniamy, jak działają bonusy powitalne i co należy zrobić, aby je uzyskać [jaki kod promocyjny należy wpisać podczas rejestracji Superbet] oraz jak skutecznie obrócić nimi przed wypłatą pieniędzy.

Superbet kod promocyjny - bonus bez ryzyka 3500 PLN

W Superbet kod promocyjny o treści MECZYKI gwarantuje najwyższy bonus powitalny na rynku. Korzystając z niego przy rejestracji Superbet oferuje nowym graczom m.in. tydzień bez ryzyka o wartości 3500 zł. Nie jest to klasyczny cashback na jeden kupon, ale promocja w ramach której można odzyskać część pieniędzy zainwestowanych w zakłady w całym, pierwszym tygodniu gry. Warunkiem uzyskania bonusu jest nie tylko rejestracja za pomocą jednego z banerów umieszczonym w niniejszym artykule, ale również skorzystanie z oferty bonus od depozytu 200 zł (więcej o niej dowiesz się w dalszym fragmencie tego tekstu). 

Cashback  Zasady bonusu
Wartość bonusu Maksymalnie 3500 PLN
Czas trwania bonusu Tydzień bez ryzyka (pierwszy tydzień gry)
Zasady obrotu bonusem Obrót 2x, kurs min. 1.80

Bonus bez ryzyka 3500 zł przysługuje graczom, którzy w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji wpłacą na konto minimum 20 zł, posługując się w jej trakcie kodem promocyjnym od Superbet przygotowanym specjalnie dla Meczyki.pl. Jak uzyskać ten bonus? Po zaksięgowaniu wpłaconych środków bukmacher uruchamia promocję "Tydzień bez ryzyka". Rozpoczyna się okres rozliczeniowy, który trwa właśnie 7 dni. Po jego upływie bukmacher podsumowuje wszystkie zawarte przez użytkownika zakłady (postawione za własne pieniądze) i przyznaje zwrot, jeśli tydzień ukończymy "na minusie".

Oznacza to, że gracz może odzyskać do maksymalnie 3500 zł po pierwszym tygodniu, w zależności od tego jak poszło mu typowanie zakładów. Dokładna kwota cashbacku uzależniona jest od tego, ile gracz postawił na wszystkie zakłady w ciągu 7 dni, uwzględniając kwotę wygranych (wliczając w to wartość wykorzystanych bonusów i sumę podatków). Różnica między tymi wartościami, jeśli jest ujemna, wyznacza wartość przyznanego bonusu.   

Wartość bonusu można obliczyć według poniższego wzoru:

 • suma stawek klienta - suma wygranych - suma podatków od gier - przyznane i wykorzystane bonusy = wysokość bonusu

W przypadku maksymalnego bonusu, może zajść np. następujące równanie stawek:

 • 5200 zł (suma stawek) - 1290 zł (suma wygranych) - 360 zł (łączny podatek) - 50 zł (pozostałe inne bonusy) = 3500 zł (przyznany bonus)

W takim wypadku klient, który zainwestuje 5200 zł i wygra 1290 zł, otrzyma dodatkowe 3500 zł w środkach bonusowych, które trafią na jego konto w ciągu 3 dni od zakończenia "Tygodnia bez ryzyka". Bonusem trzeba obrócić w 10 dni. Jakie są warunki obrotu?

 • Dwukrotny obrót, czyli przy maksymalnym bonusie 3500 zł, należy zawrzeć zakłady na łączną sumę stawek 7000 zł;
 • Uznawane są tylko zakłady z minimalnym kursem całkowitym 1.80;
 • Do obrotu nie kwalifikują się zdarzenia z oferty Super Kursy;
 • Fragment regulaminu promocji: "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym, a tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 7 dni".

Po spełnieniu wyżej określonych warunków, bukmacher automatycznie przenosi pozostałą kwotę bonusu bezpośrednio do depozytu. Decyzja, co dalej z nią zrobić, należy do obstawiającego. W grę wchodzi inwestycja środków w kolejne zakłady lub ich wypłata na rachunek bankowy. Przypominamy, że powyższa promocja działa wyłącznie z kodem promocyjnym Superbet (treść: MECZYKI).

Superbet kod promocyjny - bonus od depozytu 200 PLN

W ofercie powitalnej Superbet znajduje się także bonus od depozytu 100% w wysokości 200 zł. Innymi słowy, bukmacher po prostu podwaja nowemu użytkownikowi wysokość jego pierwszej wpłaty, maksymalnie przyznając mu dodatkowe 200 zł na grę. Czyli przy wpłacie 200 zł, można obstawiać za łącznie 400 zł. Chęć wzięcia udziału w tej promocji należy wyrazić poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola, które się pojawi w chwili pierwszego logowania. Zarejestrować się można np. przez jeden z widocznych w tym artykule banerów. Bonus od depozytu działa z odpowiednim dla Superbet kodem promocyjnym (treść kodu: MECZYKI).

Bonus od depozytu Zasady bonusu
Wartość bonusu 200 PLN
Warunki bonusu od depozytu 100% od pierwszej wpłaty
Warunki obrotu bonusem Obrót 2x, kurs min. 1.80

Do promocji upoważnia dokonanie minimalnej wpłaty w wysokości 20 zł w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji. Po odebraniu bonusu bukmacher daje 10 dni na dokonanie obrotu zgodnie z wyznaczonymi w regulaminie zasadami. Pokrywają się one z wymaganiami obowiązującymi przy promocji "Tydzień bez ryzyka":

 • Dwukrotny obrót bonusem, czyli przy maksymalnej kwocie będzie to 400 zł (200 zł x 2);
 • Uznawane są tylko zakłady z minimalnym kursem całkowitym 1.80;
 • Do obrotu nie kwalifikują się zdarzenia z oferty Super Kursy;
 • Fragment regulaminu promocji: "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym, a tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 7 dni".

Po spełnieniu wszystkich warunków bonus automatycznie zostanie przeniesiony do depozytu, gdzie stanie się dostępny do wypłaty. Wedle uznania można również wykorzystać te środki do dalszej gry. Co istotne, obie opisane promocje - bonus bez ryzyka 3500 zł i bonus od depozytu 200 zł - działają równocześnie, nie wykluczając się wzajemnie.

Superbet kod promocyjny - freebet 35 PLN

Kolejna część oferty powitalnej Superbet, do której wykorzystania jest potrzebny kod promocyjny o treści MECZYKI, to darmowy zakład w wysokości 35 zł. Jak go otrzymać? To całkiem proste.

Freebet Zasady bonusu
Wartość bonusu 35 PLN
Uwolnienie bonusu Kod promocyjny: MECZYKI + wpłata min. 50 PLN
Warunki obrotu bonusem Obrót 1x, brak kursu minimalnego

Na początek trzeba oczywiście założyć konto gracz w Superbet, przechodząc na stronę bukmachera z dostępnego w tym artykule baneru. Podczas samej rejestracji konieczne jest także zaznaczenie w odpowiednim miejscu chęci skorzystania z promocji.

Kiedy zostaniemy już upoważnieni do otrzymania freebetu od Superbet, musimy jeszcze zasilić konto kwotą nie mniejszą niż 50 zł. Wówczas bukmacher przyzna nam freebet w wysokości 35 zł. Konieczne jest, by zaakceptować go w ciągu 24 godzin od momentu jego otrzymania. Zasady freebetu w Superbet:

 • Wymagany jest jednokrotny obrót bonusem, czyli należy zagrać za 35 zł;
 • Kurs minimalny nie jest wymagany;
 • Można zagrać kupon pojedynczy lub wielokrotny.

Na wykonanie obrotu mamy trzy dni od momentu przyznania bonusu. Nie wliczają się do niego zakłady zawierające zdarzenia ze sportów wirtualnych, kupony anulowane lub też takie, gdzie jedno ze zdarzeń zostało rozliczone jako zwrot po kursie 1.00. Dopiero gdy spełnimy opisane warunki obrotu, wówczas zgromadzone środki będziemy mogli wypłacić.

Superbet bonus za pobranie aplikacji 20 PLN

W ofercie powitalnej Superbet jest szansa na zdobycie 20 zł za pobranie i zalogowanie w aplikacji. Gracz ma na to 7 dni od wpłacenia pierwszego depozytu na konto.

Bonus za aplikację Zasady bonusu
Wartość bonusu  20 PLN
Uwolnienie bonusu Pobranie i logowanie w aplikacji mobilnej
Warunki obrotu bonusem Obrót 1x, brak kursu minimalnego

Bonusem trzeba również obrócić według prostych zasad.

 • Bonusem należy obrócić jeden raz, czyli zagrać za 20 zł;
 • Minimalny kurs kuponu nie jest wymagany.

Na wykonanie obrotu środkami bonusowymi jest 10 dni od momentu przyznania bonusu.

Sprawdź kody promocyjne:

Superbet kod promocyjny - gdzie wpisać kod promocyjny?

Gracze chcący wykorzystać kod bonusowy Superbet o treści: MECZYKI, muszą wpisać go podczas zakładania konta. Można to zrobić tylko wtedy, ponieważ w innym przypadku kod przepadnie i nie będzie możliwości ponownego użycia. 

Superbet rejestracja konta

Aby uniknąć utraty bonusu powitalnego Superbet, przyjrzyjmy się, jak wygląda cała procedura rejestracji na stronie internetowej bukmachera. Wskazujemy również miejsce, w którym należy uzupełnić kod promocyjny Superbet o treści MECZYKI

Na początku musisz przenieść się na witrynę internetową Superbetu. Możesz to zrobić klikając w któryś z banerów widocznych w tym tekście.

Kod promocyjny Superbet - rejestracja krok pierwszy

Gdy strona już się otworzy, wówczas w prawym rogu powinieneś kliknąć zakładkę “Rejestracja”. Na ekranie pojawi się formularz, a w kroku pierwszym podzielony został on na trzy kolumny. Na początku trzeba podać podstawowe dane osobowe, czyli imię i nazwisko. Poniżej natomiast - uzupełnić nazwę użytkownika i hasło oraz wskazać kontaktowy adres e-mailowy. 

Druga kolumna to pytanie o narodowość, numer PESEL i kraj zamieszkania. Tuż pod nim jest kwadracik “kod promocyjny Superbet”. Po jego naciśnięciu, otworzy się dodatkowa rubryka, którą uzupełniasz hasłem MECZYKI. Na samym końcu kroku pierwszego, bukmacher poprosi Cię o zaznaczenie oświadczeń o pełnoletności i legalności środków przeznaczonych na grę oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Superbet kod promocyjny

Kod promocyjny Superbet - rejestracja krok drugi

Na adres e-mailowy podany przez Ciebie wcześniej, wysłana będzie wiadomość z linkiem potwierdzającym założenie konta. Po jego kliknięciu, uruchomione zostanie konto tymczasowe, pozwalające Ci m.in. wykorzystać bonus powitalny Superbet. Taki status uniemożliwia natomiast wypłatę ewentualnych wygranych

Co zrobić, aby i to było dostępne? Założyć konto stałe. Na stronie głównej należy odnaleźć zakładkę “Zakończ rejestrację”. Po kliknięciu w nią, musisz podać następujące dane: 

 • numer telefonu; 
 • numer dowodu osobistego lub paszportu; 
 • numer rachunku bankowego; 
 • województwo; 
 • miasto; 
 • kod pocztowy; 
 • adres zamieszkania. 

Na ukończenie rejestracji masz 90 dni od chwili rozpoczęcia.

Kod promocyjny Superbet - rejestracja krok trzeci

Ostatni krok powiązany jest bezpośrednio z wcześniejszym. Powinieneś przesłać firmie bukmacherskiej zdjęcia lub skany dokumentu tożsamości. Tylko w ten sposób będzie mogła ona zweryfikować zgodność tożsamości i Twoich oświadczeń ze stanem faktycznym. To standardowa procedura, którą stosują wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce.

Superbet Informacje o bukmacherze
Wpłaty min. 1 PLN / BLIK, Przelewy24, Tpay, Skrill, Neteller, Paysafecard, karta płatnicza, przelew bankowy
Wypłaty min. 1 PLN
Aplikacja mobilna TAK, iOS lub Android 
Punkty stacjonarne TAK
Transmisje TAK
Program lojalnościowy Super Club

Superbet - Super Przewaga - wygrywasz niezależnie od wyniku

Superbet wprowadził do oferty promocję Super Przewaga, która umożliwia rozliczenie zakładu jako wygrany nawet w przypadku… porażki. Jak to jest możliwe? Wszystko za sprawą funkcji tzw. early payout, pozwalającej na automatyczne, wcześniejsze zamknięcie kuponu przy odpowiednim wyniku. Innymi słowy: Twój zakład może zostać rozliczony jako wygrany jeszcze w trakcie trwania spotkania, niezależnie od wyniku końcowego meczu.

W Superbet możesz skorzystać z Super Przewagi typując sześć dyscyplin: piłkę nożną, ręczną, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę oraz tenis ziemny. Promocja działa w następujących przypadkach:

Piłka nożna:

 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził dwoma golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu

Piłka ręczna:

 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził sześcioma golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu.

Hokej na lodzie:

 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził trzema golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu

Koszykówka:

 • gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził piętnastoma punktami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu

Siatkówka:

 • gdy zespół, na który postawisz, będzie prowadził w setach 2:0, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu

Tenis ziemny:

 • gdy zawodnik, na którego postawisz, wygra którykolwiek z setów dokładnie 6:0, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu

Za przykład niech posłuży choćby jedno ze spotkań EURO 2020, gdy w 1/8 finału reprezentacja Francji prowadziła 3:1 ze Szwajcarią, by ostatecznie zremisować 3:3 i odpaść po rzutach karnych. Super Przewaga w Superbet w takiej sytuacji dałaby wygraną zakładu zarówno osobom, które postawiły na remis, jak i tym stawiającym na Francję, choć ta nie odniosła zwycięstwa!

Super Przewaga obejmuje część wydarzeń z wymienionych dyscyplin. Wypisujemy je poniżej.

Piłka nożna:

 • EURO, Copa America, Igrzyska Olimpijskie w Tokio, MŚ 2022
 • Liga Mistrzów 
 • Mecze kwalifikacyjne do tych rozgrywek z udziałem polskich drużyn
 • Ekstraklasa 
 • Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1

Piłka ręczna:

 • Igrzyska Olimpijskie w Tokio

Koszykówka:

 • Igrzyska Olimpijskie w Tokio
 • Półfinały i finały NBA

Siatkówka:

 • Igrzyska Olimpijskie w Tokio

Tenis ziemny:

 • Wimbledon
 • Igrzyska Olimpijskie w Tokio

Hokej na lodzie:

 • aktualnie brak wydarzeń

Promocja Super Przewaga przeznaczona jest dla wyłącznie zarejestrowanych użytkowników Superbet. Konto u tego bukmachera z kodem promocyjnym MECZYKI dającym dostęp do bonusów powitalnych o wartości 3755 zł + 300 zł extra można założyć za pomocą jednego z widocznym w tekście banerów.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Superbet kod promocyjny - pozostałe bonusy

Superbet proponuje także bonusy niezwiązane z rejestracją konta, przeznaczone dla regularnie typujących. Poniższe promocje są elementem stałej oferty bukmachera. Czyli rejestrując się wcześniej z kodem promocyjnym Superbet o treści: MECZYKI i regularnie grając możesz korzystać z niżej opisanych promocji Superbet.

Superbet promocja - Cashout

Cashout pozwala rozliczyć kupon, który nie został jeszcze w pełni rozstrzygnięty. Oznacza to zmniejszenie ryzyka porażki poprzez zamknięcie zakładu w trakcie trwania wytypowanego zdarzenia. Gracz w takim przypadku może odzyskać część stawki, otrzymać pewną część  Cashout w Superbet dostępny jest dla zakładów pojedynczych, wielokrotnych oraz systemowych. Dotyczy to zarówno oferty przedmeczowej, jak i typowania na żywo, czy zakładów mieszanych (przedmeczowe i LIVE). 

W Superbet dostępne są trzy opcje cashoutu:

 • Wypłata wyświetlonej kwoty - wypłacić można tylko wyświetloną kwotę, jeśli w trakcie realizacji cashoutu ulegnie ona zmianie, wypłata nie będzie możliwa;
 • Dowolna kwota - kwota zostanie wypłacona, nawet jeśli w trakcie realizacji cashoutu ulegnie ona zmianie;
 • +/- 10% - cashout zostanie wypłacony, jeśli w trakcie realizacji kwota nie ulegnie zmianie o więcej niż 10%.

Cashout nie obowiązuje na zakłady zawarte ze środków bonusów, zakłady specjalne, zdarzenia nie są dostępne w ofercie, typ zakładu nie został objęty funkcją cashout oraz gdy na kuponie znajduje się zakład rozliczony jako przegrany.

Superbet promocja - Cashback

Cashback to jedna z najpopularniejszych startowych promocji u legalnych polskich bukmacherów. Jej nazwa wzięła się z języka angielskiego, w którym wyraz cashback (cash back) oznacza dosłownie “zwrot gotówki (pieniędzy)”. Nie bez powodu. W tej ofercie faktycznie można uzyskać zwrot stawki za wysłany kupon. Promocja cashback znana jest również jako zakład bez ryzyka, bowiem obstawiający nie ryzykuje utraty zainwestowanych środków, które w razie porażki - zamiast przepaść - wracają na jego konto.

Jedyną ewentualną różnicę finansową może stanowić kwota potrącona z tytułu polskiego podatku od gier hazardowych, wynoszącego 12% i pobieranego przy zawieraniu zakładu (objawia się on współczynnikiem x0,88, a nie x1,00). Najłatwiej wyjaśnić jego działanie odpowiednim przykładem. Jeśli zatem cashback objęty podatkiem jest warty 100 zł, to aby uzyskać pełny zwrot stawki, trzeba zagrać nie za 100 (wówczas na konto wróci 88 zł), a 113,64 zł. Ta kwota po odjęciu podatku daje równą “stówę”.

Cashback stanowiący część pakietu bonusów na start zwykle odnosi się do pierwszego zawartego przez gracza zakładu, który spełnia określone warunki wskazane w regulaminie danej promocji. Bukmacher informuje typującego m.in. o minimalnej i maksymalnej kwocie cashbacku, wymaganych kursach zdarzeń i ewentualnych zasadach obrotu bonusem. Na ten moment klasyczny zakład bez ryzyka nie jest elementem oferty powitalnej Superbeta, ale możliwe, że w niedługim czasie sytuacja ulegnie zmianie. Cashback może zostać np. powiązany z odpowiednim dla Superbet kodem promocyjnym (treść: MECZYKI). A obecnie bukmacher proponuje nowym użytkownikom opisaną wyżej powitalną promocję "Tydzień bez ryzyka", która umożliwia uzyskanie bonusu w wysokości 3500 zł. Jej zasady częściowo pokrywają się z ofertą cashback, bo również dotyczą zwrotu zainwestowanych na grę środków.

Jeśli ten bonus faktycznie pojawi się w ofercie, na pewno udzielimy na jego temat dodatkowych, niezbędnych informacji. A na razie przyjrzyjmy się pozostałym, stałym promocjom dostępnym u tego bukmachera. Poniżej dowiesz się, czy do ich uzyskania konieczny jest dany dla Superbet kod promocyjny o treści: MECZYKI.

Superbet promocja - Super Szansa

W ofercie opisywanego bukmachera na ten moment znajdziemy promocję stanowiącą pewnego rodzaju namiastkę pełnego cashbacku. Bonus Super Szansa umożliwia wypłatę pieniędzy za zakład nawet w razie porażki, oczywiście wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników, którzy np. wykorzystają w trakcie zakładania konta kod promocyjny Superbet (treść: MECZYKI). Gracz może liczyć na bonus będący “nagrodą pocieszenia” za typowanie z jednym błędem. Innymi słowy, bukmacher dopuszcza dokładnie jedno przegrane zdarzenie na kuponie.

Jak to jest możliwe? Aby skorzystać z Super Szansy, należy zawrzeć zakład wielokrotny z - nie mniej, nie więcej - 11 zdarzeniami, których kurs pojedynczy minimalny wynosi 1.30. Przy dziesięciu szczęśliwych trafach i jednym nieskutecznym, Superbet przekazuje część ewentualnej wygranej według poniższego wzoru:

 • potencjalna wygrana / kurs nietrafionego zdarzenia / 10

W celu dokładnego zrozumienia warunków otrzymania bonusu, posłużmy się następującym przykładem. Załóżmy, że wygrana miała wynieść 500 zł, a kurs przegranego zdarzenia - 2.00. Bonus Super Szansa miałby w takim wypadku wartość 25 zł (500 zł / 2 / 10), więc gracz i tak nie poniósłby całkowitej porażki finansowej. Co w przypadku, gdy jedno lub więcej zdarzeń (np. mecz piłkarski) jest rozliczane jako zwrot (po kursie 1.00?). Jak można przeczytać na stronie bukmachera: “wówczas zakład pozostaje ważny, ale wygrana z Super Szansy zostanie wyliczona z uwzględnieniem kursu zwracanego meczu”.

Uwaga: z tej promocji można skorzystać wyłącznie w punktach bukmachera. Z kolei bonusy stanowiące część oferty powitalnej na stronie internetowej przysługują wyłącznie klientom, którzy w trakcie rejestracji wykorzystają kod promocyjny od Superbet o treści: MECZYKI.

Superbet promocja - Super Extra, Super Mecz, Super Live

Dwie kolejne promocje dostępne w stałej ofercie Superbet opisujemy poniżej wspólnie, gdyż obie dotyczą kursów na poszczególne zdarzenia.

Bonus Super Extra powoduje wzrost kursów na tzw. “pewniaki”, czyli typy o wysokim prawdopodobieństwie wygranej, a więc charakteryzujące się niskimi kursami. “Pewniakiem” może być przykładowo domowy mecz drużyny będącej na pierwszym miejscu w tabeli z ekipą znajdującą się w strefie spadkowej. Dajmy na to: Realu Madryt z Osasuną Pampeluna. Wielu graczy decyduje się pominąć takie spotkanie przy tworzeniu kuponu , gdyż zagranie go zwykle jest nieopłacalne - ma zbyt niski kurs. W tym celu Superbet codziennie publikuje listę meczów z udziałem najlepszych drużyn i zawodników we wybranych dyscyplinach sportu, objętych promocją Super Extra. Trzeba z niej wybrać dokładnie jedno zdarzenie i dodać do niego pięć innych, każde o kursie minimalnym 1.10. Łącznie na promocyjnym kuponie musi się więc znaleźć sześć typów.

Z ofertą Super Extra łączy się oferta Super Mecz. Super Meczami są zdarzenia, na które bukmacher również celowo podnosi kursy, z tym że nie ogranicza się do samych “pewniaków”. Można je umieścić na wszystkich rodzajach kuponów - pojedynczych, wielokrotnych oraz systemowych. Każdego dnia zestawienie spotkań objętych bonusem widnieje na stronie internetowej bukmachera

Z kolei w ramach promocji Super Live zwiększane są kursy na typy live. Wzrost kursów następuje przy kilku zdarzeniach dziennie, zwykle tych cieszących się największym zainteresowaniem kibiców.

Warto przypomnieć w tym miejscu, że w Superbet kod promocyjny o treści: MECZYKI umożliwia skorzystanie ze wszystkich bonusów powitalnych oraz także tych regularnych, jak opisywane trzy.

Superbet promocja - Zakłady Specjalne

Następny bonus u tego bukmachera to oferta Zakłady Specjalne. Bukmacher informuje w jej opisie, że została “przygotowana z myślą o najbardziej wymagających Klientach”. Jest oczywiście przeznaczona dla wszystkich zarejestrowanych graczy, ale powinna zwrócić szczególną uwagę osób zainteresowanych niestandardowym typowaniem. W jej ramach bowiem powiększana jest liczba dostępnych typów na wskazane wydarzenia.

Jak to działa? Zakłady Specjalne pozwalają na umieszczenie na kuponie dodatkowych zdarzeń, wybranych z szerszej niż zwykle puli zakładów. Mogą one występować np. w postaci większej oferty na: liczbę rzutów rożnych czy żółtych kartek, zdobywców bramek w meczu, zwycięstwo w całych rozgrywkach, ale też - to coś dla sympatyków tenisa - liczbę asów serwisowych.

Superbet - Super Bonus

Super Bonus pozwala zaś na uzyskanie większej niż zakładanej wygranej. Bonus wzrasta wraz z liczbą umieszczonych na kuponie zdarzeń - im ich więcej, tym dodatkowy zysk będzie wyższy. Tą promocją wyjątkowo powinni być zainteresowani gracze lubujący się w tzw. “taśmach”, czyli zakładach z kilkunastoma lub kilkudziesięcioma typami o raczej niewysokich kursach.

Do Super Bonusu kwalifikują się zakłady wielokrotne z minimum sześcioma zdarzeniami, których minimalny kurs pojedynczy wynosi 1.35. Za kupon z każdym kolejnym dodatkowym zdarzeniem - od wspomnianych sześciu w górę - bukmacher przyznaje bonusowe 5% wygranej, aż do 35 zdarzeń. W ramach tej oferty można uzyskać bonus stanowiący 150% wygranej (przy maksymalnej liczbie 35 typów). Przy wygranej 1000 zł będzie to więc 1500 zł bonifikaty finansowej.

Co ważne, w tym wypadku nie są uwzględniane zdarzenia z promocji Super Extra oraz Super Mecz. Przypominamy, że w Superbet kod promocyjny o treści: MECZYKI umożliwia skorzystanie ze wszystkich bonusów powitalnych oraz także tych regularnych, dla każdego zarejestrowanego gracza.

Superbet kod promocyjny - podsumowanie oferty powitalnej

Oferta powitalna z bonusami dla nowych gracz na stronie Superbet jest dostępna po założeniu konta na stronie bukmachera z dostępnego na tej stronie linka, a jej łączna wartość to 3755 zł + 300 zł extra. W jej skład wchodzą promocje: bonus od depozytu, zakład bez ryzyka oraz freebet, a także bonus za pobranie aplikacji mobilnej. Do skorzystania z niej konieczne jest wpisanie kodu rejestracyjnego Superbet - MECZYKI.

Pierwszą z promocji na stronie Superbet jest bonus od pierwszego depozytu do 200 zł. Aby go otrzymać, w ciągu maksymalnie 14 dni należy dokonać wpłaty minimum 20 zł. Bonusem trzeba obrócić dwukrotnie z kursem całkowitym nie niższym niż 1.80. Środki są dostępne do wykorzystania przez kolejne 10 dni. Promocyjne zakłady z oferty Super Kursy nie zaliczają się do obrotu. Po skutecznym spełnieniu warunków obrotu pieniądze z automatu pojawią się w depozycie.

Superbet oferuje również cashback 3500 zł. Nie jest to jednak jednorazowy zwrot po przegranej, jak w przypadku większości tego typu promocji u bukmacherów. W tym przypadku zwrot następuje według następującego wzoru: 

 • suma stawek klienta - suma wygranych - suma podatków od gier - przyznane i wykorzystane bonusy = wysokość bonusu

W tej promocji brane pod uwagę są wszystkie zakłady zawarte w trakcie 7 dni od momentu zawarcia pierwszego depozytu - jest to okres rozliczeniowy. Wcześniej należy jednak spełnić warunki pierwszego bonusu - wspomnianego od depozytu o wartości 200 zł.

Po zakończeniu tzw. “Tygodnia bez ryzyka” bonus trafi na konto gracza w ciągu 3 dni. Środki są dostępne do wykorzystania przez kolejne 10 dni. Aby je wypłacić, trzeba wykonać dwukrotny obrót bonusem po kursie minimalnym całkowitym 1.80. Promocyjne zakłady z oferty Super Kursy nie zaliczają się do obrotu. Po skutecznym spełnieniu warunków obrotu pieniądze z automatu pojawią się w depozycie. Przypominamy, że oferta powitalna działa z kodem rejestracyjnym Superbet. 

Następny bonus w ofercie powitalnej Superbet to freebet o wartości 35 zł. Aby go otrzymać, należy dokonać pierwszej wpłaty - 50 zł lub więcej. Bukmacher oferuje wówczas graczowi darmowe środki na grę, którymi przed wypłaceniem trzeba obrócić raz po dowolnym kursie. Na dokonanie obrotu gracz ma 3 dni i liczą się do niego tylko zakłady przedmeczowe lub na żywo zawarte poprzez stronę internetową Superbet lub aplikację mobilną.

Bukmacher oferuje jeszcze bonus za pobranie w ciągu siedmiu dni od pierwszego depozytu aplikacji mobilnej w wysokości 20 zł. Tutaj zasady obrotu są podobne jak w przypadku promocji powitalnej na Freebet - a zatem wystarczy zagrać za wartość przyznanego bonusu po dowolnym kursie w ciągu 10 dni.

Superbet kod promocyjny - wpłaty i wypłaty

W przypadku bukmachera Superbet dostępne są różnorodne opcje płatności, zarówno w przypadku wpłacania depozytu na konto, jak i wypłacania środków na konto bankowe. Wszystkie zatwierdzone przez Superbet formy płatności są w pełni bezpieczne. O szczegółach wpłat i wypłat piszemy poniżej.

Superbet metody płatności

Superbet wpłaty

Jeśli chodzi o wpłaty na konto bankowe to dostępnych jest kilka możliwości płatności natychmiastowych. W każdym przypadku minimalna wartość wpłacanego depozytu wynosi 1 zł, a wpłat dokonać można poprzez: 

 • BLIK
 • Przelewy24
 • PayPal
 • Tpay
 • Karta płatnicza
 • Skrill
 • Neteller
 • paysafecard
 • Open Banking

Dodatkowo płatności, bez minimalnej kwoty wpłaty, można dokonać poprzez tradycyjny przelew bankowy. Za dokonanie wpłat nie jest pobierana żadna prowizja. 

Superbet wypłaty 

Wypłaty z konta depozytowego możliwe są pośrednictwem kilku platform. Wszystkie płatności przetwarzane są przez pośrednika płatności SafeCharge, gwarantującego bezpieczne transfery finansowe. Wypłaty można dokonać poprzez:

 • Przelewy24
 • PayPal
 • Karta płatnicza
 • Skrill
 • Neteller
 • paysafecard

Wypłaty można dokonać również tradycyjnym przelewem. W zależności od wybranej opcji transakcji różny jest czas oczekiwania na przepływ środków. Należy pamiętać o tym, że moment zaksięgowania wypłaconego depozytu zależy m.in. od systemu bankowego w którym gracz posiada konto. 

Superbet kod promocyjny - informacje o bukmacherze

Superbet informacje

Superbet to firma bukmacherska działająca w Polsce od 2017 roku, która szybko uzyskała licencję na podejmowanie wzajemnych zakładów sportowych na terenie naszego kraju. Najpierw jednak oferowała je wyłącznie w punktach stacjonarnych. Aktualna liczba lokali naziemnych Superbeta wynosi około 50. Siedziba firmy mieści się w stolicy Śląska, Katowicach, przy ulicy Pułku Piechoty 7A. Kapitał zakładowy Superbet wynosi 2 000 000 zł.

Superbet kod promocyjny

Wybrane kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Superbet?

Przygotowany dla Superbet kod promocyjny ma treść: MECZYKI. Użycie go podczas rejestracji z TYM LINKIEM, pozwala uzyskać bonusy powitalne.

Jaki jest bonus powitalny Superbet?

Bonus powitalny w Superbet ma wartość 3755 zł. Składają się na niego: darmowy zakład (freebet) 35 zł, tydzień bez ryzyka (cashback) 3500 zł, bonus od wpłaty 200 zł oraz bonus za aplikację 20 zł.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020