SUPERBET KOD PROMOCYJNY

Używając przy rejestracji w Superbet kod promocyjny o treści MECZYKI, aktywujesz pakiet powitalny do 3755 + 600 PLN. To najwyższa oferta na start Superbet na polskim rynku.

3755 + 600 PLN

 • 3500 PLN tydzień bez ryzyka

 • 200 PLN bonus od depozytu

 • 35 PLN darmowy zakład

 • 20 PLN za pobranie aplikacji

 • 600 PLN za mistrzostwo Lecha

MECZYKI
Dodał: Aleksander Nowomiejski,04 Gru 2023 | 12:42
Chcesz odebrać najwyższy pakiet powitalny w Superbet na polskim rynku? Kod promocyjny dla czytelników Meczyki.pl daje taką możliwość! Sprawdź, jak założyć konto i odebrać najwyższy bonus na start w Superbet.

Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Kod promocyjny Superbet to: MECZYKI. Skorzystaj z niego i odbierz 3755 + 600 zł na start: cashback 3500 zł, 100% do 200 zł, freebety 55 zł i 600 zł ekstra bonusu. Kod aktywuje najwyższą wartość promocji powitalnej w Superbet.
Kod promocyjnyMECZYKI
Tydzień bez ryzyka (cashback)3500 PLN
Bonus od depozytu200 PLN
Darmowy zakład (freebet)35 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Bonus za mistrzostwo Lecha600 PLN
Kliknięcie w poniższy guzik spowoduje przeniesienie do rejestracji z automatycznie uzupełnionym kodem promocyjnym Superbet. Pozwoli to na odebranie najwyższego pakietu powitalnego u bukmachera.
Przy okazji rejestracji z kodem dostępny jest najwyższy na rynku pakiet powitalnych bonusów w Superbet do 3755 + 600 zł. Bonusy nie wykluczają się wzajemnie.
superbet kod promocyjny

Superbet kod promocyjny - 3755 + 600 PLN na start z kodem

Nowi gracze, którzy skutecznie założą konto, będą mogli skorzystać z bonusu na start. Podczas rejestracji należy podać kod promocyjny Superbet "MECZYKI", aby skorzystać ze wszystkich dostępnych bonusów w najwyższej kwocie.
Aktualnie na nowych użytkowników czeka pakiet powitalny składający się z bonusu bez ryzyka (tydzień bez ryzyka) w wysokości 3500 zł, bonusu od depozytu w wysokości 200 zł, freebetu o wartości 35 zł, 20 zł za pobranie aplikacji Superbet oraz 600 zł za mistrzostwo Polski Lecha Poznań w sezonie 2023/24. W dalszej części tekstu wyjaśniamy, jak działają bonusy powitalne i co należy zrobić, aby je uzyskać oraz jak skutecznie obrócić nimi przed wypłatą pieniędzy.

Kurs 300.0 na mistrzostwo Polski Lecha Poznań w sezonie 2023/24 (z kodem)

Specjalna oferta na PKO BP Ekstraklasę. To kurs 300.0 na mistrzostwo Polski Lecha Poznań w sezonie 2023/24.
Każdy, kto postawi 2 PLN na pierwszy zakład na zdobycie tytułu w tym sezonie przez "Kolejorza", otrzyma ekstra 600 PLN, jeśli typ okaże się celny. Aby skorzystać z promocji wystarczy założyć konto z kodem o treści MECZYKI i wpłacić depozyt min. 50 PLN. Należy też zaznaczyć zgody marketingowe.
Zasady promocji:
 • Zarejestruj się kodem MECZYKI
 • Wpłać na konto min. 50 PLN
 • Zagraj za min. 2 PLN pierwszy zakład - SOLO - na mistrzostwo Polski Lecha Poznań w sezonie 2023/24
 • Odbierz bonus 600 PLN, jeśli typ będzie trafiony
Superbet przyzna bonus w ciągu max. 72h od rozstrzygnięcia kuponu. Gracz ma trzy dni na zaakceptowanie bonusu. Aby go wypłacić, należy nim trzykrotnie obrócić (w ciągu 7 dni od jego przyznania). Do obrotu uwzględniane są kupony o kursie łącznym min. 1.80 i min. 1.30 pojedynczego zdarzenia.

Tydzień bez ryzyka (cashback) 3500 PLN z kodem promocyjnym Superbet

Przy rejestracji Superbet oferuje nowym graczom kilka bonusów, a głównym elementem oferty powitalnej jest tydzień bez ryzyka o wartości 3500 zł.
Nie jest to klasyczny cashback na jeden kupon, ale promocja w ramach której można odzyskać część pieniędzy zainwestowanych w zakłady w całym, pierwszym tygodniu gry. Warunkiem uzyskania bonusu jest nie tylko rejestracja za pomocą jednego z banerów umieszczonym w niniejszym artykule, ale również skorzystanie z oferty bonus od depozytu 200 zł (więcej o niej dowiesz się w dalszym fragmencie tego tekstu).
Tydzień bez ryzyka z kodemWartość
Wartość bonusu3500 PLN
Aktywny bonusPierwszy tydzień gry
Obrót bonusemObrót 2x, kurs min. 1.80
Bonus bez ryzyka 3500 zł przysługuje graczom, którzy w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji wpłacą na konto minimum 20 zł, posługując się w jej trakcie kodem promocyjnym od Superbet przygotowanym specjalnie dla Meczyki.pl. Jak uzyskać ten bonus? Po zaksięgowaniu wpłaconych środków bukmacher uruchamia promocję "Tydzień bez ryzyka". Rozpoczyna się okres rozliczeniowy, który trwa właśnie 7 dni. Po jego upływie bukmacher podsumowuje wszystkie zawarte przez użytkownika zakłady (postawione za własne pieniądze) i przyznaje zwrot, jeśli tydzień ukończymy "na minusie".
Oznacza to, że gracz może odzyskać do maksymalnie 3500 zł po pierwszym tygodniu, w zależności od tego jak poszło mu typowanie zakładów. Dokładna kwota cashbacku uzależniona jest od tego, ile gracz postawił na wszystkie zakłady w ciągu 7 dni, uwzględniając kwotę wygranych (wliczając w to wartość wykorzystanych bonusów i sumę podatków). Różnica między tymi wartościami, jeśli jest ujemna, wyznacza wartość przyznanego bonusu.
Wartość bonusu można obliczyć według poniższego wzoru:
 • suma stawek klienta - suma wygranych - suma podatków od gier - przyznane i wykorzystane bonusy = wysokość bonusu
W przypadku maksymalnego bonusu, może zajść np. następujące równanie stawek:
 • 5200 zł (suma stawek) - 1290 zł (suma wygranych) - 360 zł (łączny podatek) - 50 zł (pozostałe inne bonusy) = 3500 zł (przyznany bonus)
W takim wypadku klient, który zainwestuje 5200 zł i wygra 1290 zł, otrzyma dodatkowe 3500 zł w środkach bonusowych, które trafią na jego konto w ciągu 3 dni od zakończenia "Tygodnia bez ryzyka". Bonusem trzeba obrócić w 10 dni. Jakie są warunki obrotu?
 • Dwukrotny obrót, czyli przy maksymalnym bonusie 3500 zł, należy zawrzeć zakłady na łączną sumę stawek 7000 zł;
 • Uznawane są tylko zakłady z minimalnym kursem całkowitym 1.80;
 • Do obrotu nie kwalifikują się zdarzenia z oferty Super Kursy;
 • Fragment regulaminu promocji: "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym, a tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 7 dni".
Po spełnieniu wyżej określonych warunków, bukmacher automatycznie przenosi pozostałą kwotę bonusu bezpośrednio do depozytu. Decyzja, co dalej z nią zrobić, należy do obstawiającego. W grę wchodzi inwestycja środków w kolejne zakłady lub ich wypłata na rachunek bankowy.

Bonus od depozytu 200 PLN z kodem promocyjnym Superbet

W ofercie powitalnej Superbet znajduje się także bonus od depozytu 100% w wysokości 200 zł. Innymi słowy, bukmacher po prostu podwaja nowemu użytkownikowi wysokość jego pierwszej wpłaty, maksymalnie przyznając mu dodatkowe 200 zł na grę. Czyli przy wpłacie 200 zł, można obstawiać za łącznie 400 zł. Chęć wzięcia udziału w tej promocji należy wyrazić poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola, które się pojawi w chwili pierwszego logowania.
Bonus od depozytu z kodemWartość
Wartość bonusu200 PLN
Warunki bonusu100% pierwszej wpłaty
Obrót bonusemObrót 2x, kurs min. 1.80
Do promocji upoważnia dokonanie minimalnej wpłaty w wysokości 20 zł w ciągu 14 dni od ukończenia rejestracji. Po odebraniu bonusu bukmacher daje 10 dni na dokonanie obrotu zgodnie z wyznaczonymi w regulaminie zasadami. Pokrywają się one z wymaganiami obowiązującymi przy promocji "Tydzień bez ryzyka":
 • Dwukrotny obrót bonusem, czyli przy maksymalnej kwocie będzie to 400 zł (200 zł x 2);
 • Uznawane są tylko zakłady z minimalnym kursem całkowitym 1.80;
 • Do obrotu nie kwalifikują się zdarzenia z oferty Super Kursy;
 • Fragment regulaminu promocji: "Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym, a tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 7 dni".
Po spełnieniu wszystkich warunków bonus automatycznie zostanie przeniesiony do depozytu, gdzie stanie się dostępny do wypłaty. Wedle uznania można również wykorzystać te środki do dalszej gry. Co istotne, obie opisane promocje - bonus bez ryzyka 3500 zł i bonus od depozytu 200 zł - działają równocześnie, nie wykluczając się wzajemnie.

Darmowy zakład (freebet) 35 PLN z kodem promocyjnym Superbet

Kolejna część oferty powitalnej bukmachera to darmowy zakład. Promocja o wartości 35 zł dostępna jest wyłącznie z kodem promocyjnym Superbet o treści MECZYKI. Standardowy pakiet bukmachera nie obejmuje tego bonusu.
Warunki działania promocji opisujemy poniżej.
Freebet 35 PLN z kodemWartość
Wartość bonusu35 PLN
Uwolnienie bonusuWpłata 50 PLN + kod promocyjny MECZYKI
Obrót bonusemBrak obrotu wygraną z freebetu
Na początek trzeba oczywiście założyć konto gracz w Superbet, przechodząc na stronę bukmachera z dostępnego w tym artykule baneru. Podczas samej rejestracji konieczne jest także zaznaczenie w odpowiednim miejscu chęci skorzystania z promocji.
Kiedy zostaniemy już upoważnieni do otrzymania freebetu od Superbet, musimy jeszcze zasilić konto kwotą nie mniejszą niż 50 zł. Wówczas bukmacher przyzna nam freebet w wysokości 35 zł, a bonus znajdzie się na koncie do 48 godzin po pierwszym depozycie. Konieczne jest, by zaakceptować go w ciągu 72 godzin od momentu jego otrzymania. Zasady freebetu w Superbet:
 • Wymagany jest jednokrotny obrót bonusem, czyli należy zagrać za 35 zł;
 • Kurs minimalny nie jest wymagany;
 • Można zagrać kupon pojedynczy lub wielokrotny,
 • Na konto gracza trafia wygrana z kuponu, pomniejszona o wartość samego freebetu.
Na wykonanie obrotu mamy trzy dni od momentu przyznania bonusu. Nie wliczają się do niego zakłady zawierające zdarzenia ze sportów wirtualnych, kupony anulowane lub też takie, gdzie jedno ze zdarzeń zostało rozliczone jako zwrot po kursie 1.00. Dopiero gdy spełnimy opisane warunki obrotu, wówczas zgromadzone środki będziemy mogli wypłacić.

Bonus za aplikację 20 PLN z kodem promocyjnym Superbet

W ofercie powitalnej Superbet jest szansa na zdobycie 20 zł za pobranie i zalogowanie w aplikacji. Gracz ma na to 7 dni od wpłacenia pierwszego depozytu na konto. Aplikacja mobilna dostępna jest na systemy operacyjne Android i iOS.
Bonus za aplikację z kodemWartość
Wartość bonusu20 PLN
Uwolnienie bonusuLogowanie w aplikacji
Obrót bonusuObrót 1x, kurs dowolny
Po prawidłowym pobraniu i logowaniu w aplikacji mobilnej, bukmacher przyzna bonus w wysokości 20 zł, który można przeznaczyć na typowanie kuponów w Superbet. Reguły skorzystania z promocji są bardzo proste:
 • Należy zagrać raz za wartość bonusu, czyli za 20 zł;
 • Wygraną z tytułu bonusu nie trzeba dodatkowo obracać;
 • Minimalny kurs kuponu nie jest wymagany.
Na wykonanie obrotu środkami bonusowymi jest 10 dni od momentu przyznania bonusu. 

Sprawdź kody promocyjne:

Rejestracja z kodem promocyjnym Superbet

Jak wykorzystać kod promocyjny Superbet? Wpisujemy go podczas rejestracji konta. Szczegółowo ten proces opisujemy w kolejnych akapitach, gdzie prezentujemy jak prawidłowo założyć konto z kodem, a następnie je zweryfikować.
Superbet rejestracja konta

Rejestracja z kodem promocyjnym Superbet - etap 1

Konto w Superbet założymy klikając w jeden z banerów dostępnych na stronie. Możemy to zrobić także wybierając opcję “Rejestracja” bezpośrednio w witrynie internetowej bukmachera. Założenie konta tymczasowego jest niezwykle proste i zajmuje około dwóch minut. 
Patrząc jednak po kolei. Na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego musimy wpisać podstawowe dane, takie jak:
 • Imię
 • Nazwisko
 • E-mail
 • Nazwa użytkownika
 • Hasło
Superbet rejestracja - krok 1
Te dane pozwolą bukmacherowi skontaktować się z graczem, a jemu samemu umożliwiają logowanie się do konta w serwisie Superbet.

Rejestracja z kodem promocyjnym Superbet - etap 2

Druga część formularza rejestracyjnego będzie miejscem, gdzie wpiszemy kod promocyjny Superbet. Ponadto bukmacher poprosi o uzupełnienie podstawowych danych osobowych, które pozwolą potwierdzić naszą tożsamość i wiek. 
Konkretnie będą to takie informacje jak:
 • Narodowość
 • Numer PESEL
 • Kraj zamieszkania
 • Kod promocyjny Superbet (treść: MECZYKI)
Superbet rejestracja - krok 2
Co ważne, jeśli zapomnimy uzupełnić pole na kod promocyjny Superbet i zakończymy rejestrację konta, to nie będziemy mogli już wrócić do tego pola, a najwyższy bonus o wartości 3755 zł + 600 zł przepadnie.

Rejestracja z kodem promocyjnym Superbet - etap 3

Na sam koniec rejestracji konta należy jeszcze potwierdzić znajomość regulaminu bukmachera. Jest to równoznaczne z zadeklarowaniem, że skończyliśmy 18 lat i zadeklarowane przez nas dane są zgodne z prawdą.
Superbet kod promocyjny przy rejestracji
Druga zgoda, którą można zaznaczyć podczas rejestracji konta, pozwoli komunikować przez bukmachera Superbet informacji o ofertach, promocjach i bonusach bukmacherskich. Wyrażenie zgód marketingowych pozwoli bukmacherowi poinformować nas np. o zaproszeniu do “Strefy VIP”, czyli programu lojalnościowego dla najbardziej aktywnych graczy.

Rejestracja z kodem promocyjnym Superbet - etap 4

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego będziemy mogli korzystać z konta tymczasowego, które ma jednak swoje ograniczenia. Przede wszystkim gracze nie mogą wypłacać środków na konto bankowe bez pełnej weryfikacji.
Jak jej dokonać? Po zalogowaniu na swój profil w serwisie bukmachera będziemy musieli przesłać zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem, czyli w większości przypadków będzie to dowód osobisty. Bukmacher sprawdzi czy zadeklarowane w formularzu dane są zgodne z tym, co znajduje się na dokumencie. Jeśli tak będzie - aktywuje konto stałe w serwisie Superbet.
Sprawdź również: Superbet opinie

Bonusy z kodem promocyjnym Superbet - jak obrócić?

Pakiet powitalny z kodem MECZYKI w Superbet zawiera łącznie cztery bonusy. Przy obrocie obowiązują nieco inne warunki w zależności od rodzaju promocji.
Bonus z kodem w SuperbetZasady obrotu bonusem
Cashback 3500 PLNObrót 2x, kurs min. 1.80
Bonus od depozytu 200 PLNObrót 2x, kurs min. 1.80
Darmowy zakład 35 PLNObrót 1x, brak kursu minimalnego
Bonus za aplikację 20 PLNObrót 1x, brak kursu minimalnego
Różnica jest widoczna w liczbie obrotów i waha się ona od jednego (freebety) przez dwa (cashback i bonus od depozytu) do trzech w przypadku specjalnych ofert na boosty kursowe. Należy też pamiętać o kursie minimalnym kuponu 1.80. Takie warunki są korzystne dla graczy i sprawiają, że obrócenie bonusem w Superbet jest bardzo realne.

Pozostałe promocje Superbet

W stałej ofercie bonusowej znajdziemy kilka propozycji, z których mogą skorzystać zarejestrowani gracze. Bonusy te są dostępne dla wszystkich użytkowników, którzy mają konto w Superbet.

Super Spin

U bukmachera Superbet możemy skorzystać z codziennej promocji, którą wylosujemy sobie w ramach tzw. koła fortuny pod nazwą “Super Spin”. Czy jest ta promocja? To nic innego jak codzienna loteria, w której zweryfikowani gracze mogą uzyskać bonusy.
Bonus Superbet - Superspin
Każdego dnia, przy okazji pierwszego logowania na konto, możemy zakręcić kołem i w ten sposób zostanie nam przyznany codzienna promocja przypisana do konta gracza. W ramach loterii dostępne są np. takie bonusy jak Jackpot o wartości 2000 zł, freebety czy bonusy na typowanie sportów wirtualnych. Jedno pole na kole “Super Spin” jest puste, zatem jeśli je wylosujemy, to nie uzyskamy codziennego bonusu.
Promocje należy zaakceptować w ciągu 24 godzin od momentu ich wylosowania. Poszczególne promocje wiążą się z wymogami obrotu bonusem. Te mogą się od siebie różnić w zależności od rodzaju promocji.
Bonusy dostępne w ramach oferty “Super Spin” mogą być z czasem wymieniane przez bukmachera, a obecnie występujące bonusy bukmacher może zastąpić innymi.

Super Przewaga 

Superbet wprowadził do oferty promocję Super Przewaga, która umożliwia rozliczenie zakładu jako wygrany nawet w przypadku porażki. Jak to jest możliwe? Wszystko za sprawą funkcji tzw. early payout, pozwalającej na automatyczne, wcześniejsze zamknięcie kuponu przy odpowiednim wyniku. Innymi słowy: Twój zakład może zostać rozliczony jako wygrany jeszcze w trakcie trwania spotkania, niezależnie od wyniku końcowego meczu.
W Superbet możesz skorzystać z Super Przewagi typując sześć dyscyplin: piłkę nożną, ręczną, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę, tenis ziemny oraz skoki narciarskie. Promocja działa w następujących przypadkach:
 • Piłka nożna - gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził dwoma golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
 • Piłka ręczna - gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził sześcioma golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu.
 • Hokej na lodzie - gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził trzema golami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
 • Koszykówka - gdy zespół, na który postawisz, będzie w dowolnym momencie prowadził piętnastoma punktami, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
 • Siatkówka - gdy zespół, na który postawisz, będzie prowadził w setach 2:0, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
 • Tenis ziemny - gdy zawodnik, na którego postawisz, wygra którykolwiek z setów dokładnie 6:0, wygrasz niezależnie od końcowego wyniku meczu
 • Skoki narciarskie - gdy zawodnik, na którego postawisz, będzie prowadzić min. trzema punktami po pierwszej serii zawodów
Super Przewaga obejmuje część wydarzeń z wymienionych dyscyplin. Szczegóły tej oferty znaleźć można na stronie internetowej bukmachera. 
Promocja Super Przewaga przeznaczona jest dla wyłącznie zarejestrowanych użytkowników Superbet. 

Super Bonus

Promocja o nazwie “Super Bonus” pozwala uzyskać wyższe wygrane na kuponach wielokrotnych, które zawierają min. 5 typów. Maksymalnie można uzyskać nawet o 100% wyższy kurs kuponu. Skorzystać z promocji mogą wszyscy zarejestrowani gracze, a kupony muszą spełnić określone regulaminem wymogi:
 • Kupon musi zawierać co najmniej 5 zdarzeń z oferty przedmeczowej, 
 • Minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie to 1.20,
 • Całkowity bonus pozwala uzyskać od 7% do 100% wyższe wygrane,
 • Zdarzenia z oferty Super Kursy nie są uwzględniane do “Super Bonusu”,
 • W przypadku rozliczenia kuponu jako zwrot (kurs: 1.00) “Super Bonus” zostanie wyliczony tylko na podstawie pozostałych spotkań.
Bukmacher pozwala z “Super Bonusu” korzystać dowolną liczbę razy. W tym zakresie nie ma żadnych ograniczeń.

Super Kursy

Kolejną ofertą specjalną w Superbet są tzw. “Super Kursy”, czyli bonus pozwalający uzyskać podwyższone kursy na wybrane wydarzenia. Kursy te charakteryzują się 0% marży ze strony bukmachera. Można je umieścić na dowolnym kuponie. 
To oznacza, że “Super Kursy” możemy umieścić zarówno na kuponie pojedynczym, wielokrotnym jak i systemowym. Dodatkowo w ramach jednego kuponu może znaleźć się kilka wydarzeń oznaczonych jako “Super Kursy”. Oferta zdarzeń w ramach tej promocji jest codziennie aktualizowana i znaleźć ją można w zakładce o nazwie “Super Kursy” na stronie internetowej Superbet.

Nadchodzące:

Super Game

Kolejną darmową promocją dla graczy w Superbet jest Super Game Jackpot. W każdej odsłonie rywalizacji każdy gracz może wytypować za darmo wyniki poszczególnych meczów wskazanych przez Superbet. Jeśli wskaże dokładnie wszystkie, to weźmie udział w podziale pełnego JACKPOTA. Im więcej graczy trafi celnie, tym mniejsza wartość bonusu znajdzie się na koncie każdego gracza. Dla tych, którzy poprawnie wytypują mniejszą liczbę spotkań, czeka dodatkowa pula. 

Nocne granie 

Codzienna promocja na Gry Karciane. W "Nocnym graniu" każdy gracz może odebrać codziennie 40 PLN po spełnieniu warunków promocji:
 • Zaakceptowanie udziału klikając w okienko
 • Zagranie minimum jednego kuponu na gry karciane za co najmniej 100 PLN
Po rozliczeniu zakładów do Twojego konta zostanie dopisany bonus 40 PLN.
Bonus należy zaakceptować w ciągu jednego dnia, a obrócić trzykrotnie w ciągu 72 godzin na zakładach na Gry Karciane. 
"Nocne granie" obowiązuje od 00:01 do 06:00 i jest aktywne codziennie. 

Gry wirtualne bez podatku

Wśród bonusów dla wszystkich graczy jest także oferta "Gry wirtualne bez podatku". W tym przypadku gracz może nie tylko grać bez podatku, ale także powiększyć ewentualne wygrane o maksymalnie 40%. Aby skorzystać z promocji należy stworzyć kupon, na których znajdą się minimum trzy zdarzenia z oferty sportów wirtualnych "Golden Race". W tym przypadku gracz będzie grał bez podatku, czyli z wygraną o 14% wyższą. Kolejne zdarzenia - ze wspomnianej oferty typów - pozwalają zwiększyć procent wygranej według schematu:
 • 3 zdarzenia na kuponie +14% do wygranej
 • 4 zdarzenia +15%
 • 5 zdarzeń +17%
 • 6 zdarzeń +20%
 • 7 zdarzeń +25%
 • 8 zdarzeń +30%
 • 9 zdarzeń +35%
 • 10 zdarzeń +40%
Z promocji skorzystać mogą wszyscy zarejestrowani gracze, a kod promocyjny Superbet nie wpływa na wysokość bonusu.

Superbet - Strefa VIP

Dla najbardziej zaangażowanych w grę typerów Superbet przygotował coś wyjątkowego, czyli “Strefę VIP”. To program lojalnościowy, który skierowany jest do lojalnych i aktywnych graczy. W ramach “Strefy VIP” dostępna jest indywidualna obsługa a także dodatkowa oferta przygotowana dla klientów VIP.
Jak można zostać członkiem “Strefy VIP” u bukmachera? Najpierw należy zarejestrować swoje konto. Podczas rejestracji należy także zaznaczyć zgody marketingowe, aby bukmacher mógł się z nami skontaktować. 
Dostęp do “Strefy VIP” można uzyskać wyłącznie na indywidualne zaproszenie ze strony Superbet, dlatego zaakceptowanie zgód marketingowych w celu kontaktu od bukmachera jest niezbędne. Jeśli prawidłowo dokonaliśmy rejestracji, to należy wykazać się aktywnością, czyli po prostu typować zakłady z oferty Superbet. Jeśli gracz zostanie zauważony przez bukmachera, wówczas otrzyma zaproszenie do “Strefy VIP”.
Najważniejsze założenia programu lojalnościowego w Superbet, to:
 • Indywidualna opieka - kontakt z dedykowanym do projektu “Strefa VIP” opiekunem, który dba o klientów premium w zakresie ewentualnych reklamacji, pytań czy oferty
 • Specjalne bonusy i promocje - dostęp do promocji, które nie są dostępne dla innych graczy. Często przygotowanych z myślą o indywidualnych potrzebach konkretnego użytkownika. 
 • Szybka autoryzacja - dla wszystkich członków “Strefy VIP”, którzy grają za wysokie stawki, dostępna jest priorytetowa autoryzacja i ekspresowo realizowane transakcje finansowe.
Klienci będący członkami “Strefy VIP” mogą również korzystać ze standardowej oferty bukmachera.

Superbet wpłaty i wypłaty - metody płatności

W przypadku bukmachera Superbet dostępne są różnorodne opcje płatności, zarówno w przypadku wpłacania depozytu na konto, jak i wypłacania środków na konto bankowe. Wszystkie zatwierdzone przez Superbet formy płatności są w pełni bezpieczne. O szczegółach wpłat i wypłat piszemy poniżej.
Metoda płatnościMin. wpłataMin. wypłata
Przelewy241 PLN1 PLN
PayPal1 PLN1 PLN
VISA1 PLN1 PLN
MasterCard1 PLNBrak wypłat
Skrill1 PLN1 PLN
Neteller1 PLN1 PLN
PaySafeCard1 PLN1 PLN
BLIK1 PLNBrak wypłat
Przelew bankowy0.01 PLN1 PLN
Tpay1 PLNBrak wypłat
Wiele z zaprezentowanych przez Superbet możliwości płatności, zapewnia szybkie wpłaty i wypłaty, które na koncie będą księgowane już w ciągu kilkunastu minut. 

Wpłaty

Jeśli chodzi o wpłaty na konto bankowe to dostępnych jest kilka możliwości płatności natychmiastowych. W każdym przypadku minimalna wartość wpłacanego depozytu wynosi 1 zł, a wpłat dokonać można poprzez: 
 • BLIK
 • Przelewy24
 • PayPal
 • Tpay
 • Karta płatnicza
 • Skrill
 • Neteller
 • paysafecard
 • Open Banking
Dodatkowo płatności, bez minimalnej kwoty wpłaty, można dokonać poprzez tradycyjny przelew bankowy. Za dokonanie wpłat nie jest pobierana żadna prowizja.
Superbet metody płatności

Wypłaty

Wypłaty z konta depozytowego możliwe są pośrednictwem kilku platform. Wszystkie płatności przetwarzane są przez pośrednika płatności SafeCharge, gwarantującego bezpieczne transfery finansowe. Wypłaty można dokonać poprzez:
 • Przelewy24
 • PayPal
 • Karta płatnicza
 • Skrill
 • Neteller
 • paysafecard
Wypłaty można dokonać również tradycyjnym przelewem. W zależności od wybranej opcji transakcji różny jest czas oczekiwania na przepływ środków. Należy pamiętać o tym, że moment zaksięgowania wypłaconego depozytu zależy m.in. od systemu bankowego w którym gracz posiada konto. 

Superbet oferta zakładów

Jak wygląda oferta zakładów u bukmachera Superbet? Wszyscy gracze, którzy założą u niego konto, mogą znaleźć ofertę zakładów przedmeczowych, zakładów na żywo czy gier wirtualnych i karcianych. 
Na początek warto przyjrzeć się ofercie zakładów przedmeczowych, które stanowią najbardziej rozbudowaną kategorię typów w Superbet. Bukmacher proponuje zakłady na kilkanaście najbardziej popularnych dyscyplin sportu, a ponadto w ofercie ma także zakłady na sporty niszowe i e-sport. 
Gracze mogą typować m.in. zakłady na takie dyscypliny jak piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, siatkówka, koszykówka, skoki narciarskie, ale także krykiet, badminton, unihokej czy bandy. Dla miłośników e-sportu dostępne są takie rynku zakładów, jak Counter-Strike, League of Legends, DOTA 2 czy FIFA.
Pod koniec 2023 roku do oferty zakładów został dodany Bet Builder. Narzędzie pozwala stworzyć zakład z oferty kursowej na dane spotkanie, które łączy kilka elementów, np. zwycięzcę meczu z liczbą goli i liczbą rzutów rożnych. 
Typy bukmacherskie znajdują się również w kategorii “Gry”. Tu gracze znajdą dwa rodzaje zakładów, także dobrze znane już na polskim rynku legalnych zakładów. Z jednej strony mamy do czynienia ze sportami wirtualnymi, gdzie dostępnych jest kilka rodzajów zakładów na wirtualną piłke nożną, a ponadto wyścigi samochodowe, motocyklowe czy też wyścigi chartów lub wyścigi konne.
W kategorii gier karcianych na żywo obstawiać można jedną z sześciu gier: Poker, Wojna, BlackJack, Polski Poker, Indyjski Poker oraz Wojna: Andar Bahar.  
Osobnym rodzajem zakładów są typy LIVE, czyli zakłady na żywo. Dotyczą one przede wszystkim obstawiania meczów piłkarskich, tenisowych czy wydarzeń e-sportowych. Oferta jest na bieżąco aktualizowana.

Aplikacja mobilna Superbet

Zacznijmy od tego, że rejestracja u bukmachera pozwala skorzystać z promocji za pobranie i logowanie w aplikacji mobilnej. I to tylko jeden z powodów, dla których warto się nią zainteresować.
Dla użytkowników urządzeń takich jak smartfony i tablety, dobrą informacją będzie fakt, że bukmacher Superbet przygotował aplikację mobilną do typowania na najpopularniejsze systemy operacyjne, czyli Androida i iOS. 
Gracze mogą pobrać aplikację poprzez:
 • Stronę internetową bukmachera na urządzenia z systemem Android
 • Huawei Store na urządzenia marki Huawei 
 • App Store na urządzenia z systemem iOS
Jakie są największe atuty aplikacji bukmacherskiej od Superbet? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że bukmacher za pośrednictwem aplikacji umożliwia korzystanie z pełnej oferty zakładów. Do najważniejszych funkcjonalności należą:
 • Udostępnianie i komentowanie kuponów w społeczności
 • Zakłady na żywo
 • Statystyki 
 • System powiadomień
Wszystkie te funkcje, a także wiele więcej, są dostępne z poziomu aplikacji mobilnej. Ponadto w aplikacji można dokonywać wpłat i wypłat. Dzięki temu gracze mogą w pełni korzystać z oferty bukmachera właśnie poprzez aplikację mobilną.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Kody promocyjne Superbet VIP - informacje o bukmacherze

Dla czytelników Meczyki.pl dostępne są kody promocyjne Superbet VIP o treści MECZYKI. Wpisanie podanego wcześniej kodu podczas rejestracji nowego konta pozwala uzyskać najwyższy, dostępny na rynku bonus powitalny u bukmachera, którego wartość to 3755 + 600 zł.
Superbet informacje
W skład pakietu powitalnych bonusów wchodzą takie promocje jak: tydzień bez ryzyka (cashback), bonus od depozytu, darmowy zakład (freebet) oraz bonus za pobranie i logowanie w aplikacji mobilnej bukmachera. Superbet ma także stałe promocje, które dostępne są dla graczy posiadających konto w serwisie internetowym. 
Firma Superbet powstała w 2009 roku w Rumunii, jako jeden z operatorów zakładów bukmacherskich na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej w Środkowo-Wschodniej Europie. W kolejnych latach rozpoczęła działalność na innych rynkach, w tym w Polsce. 
Superbet to bukmacher, który w naszym kraju legalnie działa od 2017 roku. Początkowo bukmacher swoje usługi udostępniał wyłącznie w punktach stacjonarnych, ale szybko postawił również na działalność w internecie, na podstawie zezwolenia z Ministerstwa Finansów. Obecnie to właśnie w sieci Superbet skupia większość swoich użytkowników, których przyciąga ofertą i częstymi promocjami dla zarejestrowanych graczy. 
Bukmacher kojarzony jest także ze współpracy z popularnymi postaciami ze świata polskiego sportu. Ambasadorami Superbet są m.in. byli reprezentanci Polski - Jerzy Dudek i Sławomir Peszko oraz dziennikarze - Mateusz Borek i Tomasz Smokowski. Superbet jest jednym z najbardziej aktywnych bukmacherów na rynku sponsoringu sportu, wspierając m.in Lecha Poznań czy Górnik Zabrze. 

FAQ

Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Superbet kod promocyjny to MECZYKI. Wpisanie go podczas rejestracji pozwala odebrać pakiet na start w Superbet o wartości 3755 + 600 PLN. Jest to najwyższy bonus na start w Superbet dostępny na rynku.

Co otrzymam po rejestracji z kodem w Superbet?

Rejestracja z kodem pozwala uzyskać dostęp do najwyższego bonusu na start u tego bukmachera 3755 + 600 PLN.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020