Kod promocyjny Fortuna

Bonus 835 PLN

 • 35 PLN darmowy zakład

 • 600 PLN zakład bez ryzyka

 • 200 PLN  bonus 50% od drugiej wpłaty

 • Bez podatku w wybranych godzinach

 • +50% wyższa stawka na kupony wielokrotne

MECZYKI
Dodał: Maksymilian Kozłowski,19 Wrz 2022 | 11:39

Kod promocyjny Fortuna to MECZYKI. Bukmacher proponuje nowym graczom z Meczyki.pl bonus powitalny złożony w sumie z kilku części. Otrzymasz go wpisując wspomniany już kod promocyjny Fortuna. W tekście szczegółowo opisujemy warunki bonusów powitalnych w ofercie bukmachera. Ponadto dowiesz się jakie promocje dla stałych graczy oferuje Fortuna [z kodem promocyjnym i bez], jaka jest oferta zakładów sportowych i jak bukmacher prezentuje się w zestawieniu z resztą rynku. Wyjaśniamy również jak wpisać kod promocyjny Fortuna krok po kroku podczas rejestracji konta.

Na skróty:

 1. Kod promocyjny Fortuna - bonusy w pigułce
 2. Kod promocyjny Fortuna - trzy bonusy powitalne!
 3. Kod promocyjny Fortuna - darmowy zakład (Freebet)
 4. Kod promocyjny Fortuna - zakład bez ryzyka (Cashback)
 5. Kod promocyjny Fortuna - bonus od drugiej wpłaty (Bonus od depozytu)
 6. Kod promocyjny Fortuna - gdzie wpisać kod promocyjny?
 7. Kod promocyjny Fortuna - rejestracja konta
 8. Kod promocyjny Fortuna - promocje dla stałych graczy
 9. Kod promocyjny Fortuna - oferta
 10. eFortuna kod promocyjny
 11. Kod promocyjny Fortuna - wpłaty i wypłaty
 12. Kod promocyjny Fortuna - informacje o bukmacherze

Bonusy Fortuna z kodem promocyjnym w pigułce

Dla osób rejestrujących się u bukmachera Fortuna poprzez TEN LINK, i wpisujących kod promocyjny Fortuna o treści MECZYKI, dostępna jest oferta promocyjna dedykowana nowym graczom. Łączna suma bonusów może wynieść do 835 PLN. W dalszej części tekstu szczegółowo wyjaśniamy jak działają wspomniane bonusy od Fortuny. Poniżej możecie znaleźć także tabelę, gdzie w skrócie wyjaśnione są warunki obrotu bonusami, które pozwala uzyskać kod promocyjny Fortuna. 

Bonus Fortuna Zasady obrotu bonusem
Darmowy zakład 35 PLN (20 PLN + 15 PLN) Brak obrotu
Zakład bez ryzyka 600 PLN Obrót 1x, brak kursu minimalnego
Bonus 50% od drugiej wpłaty 200 PLN Obrót 1x, brak kursu minimalnego

Warto wiedzieć, że stosując kod promocyjny Fortuna istnieje możliwość skorzystania z każdego z wymienionych w tabeli bonusów.

Fortuna kod promocyjny

Kod promocyjny Fortuna - cztery bonusy powitalne!

Bukmacher Fortuna przygotował dla nowych graczy ofertę powitalną, składającą się z trzech bonusów powitalnych, o łącznej wartości 2720 zł. Jak skorzystać z tej oferty? Wystarczy przejść na stronę eFortuna poprzez jeden z linków dostępnych w tym artykule (np. TUTAJ) lub klikając w powyższy banner. Kod promocyjny Fortuna ma treść: MECZYKI i uzupełni się automatycznie w formularzu rejestracyjnym. W tym rozdziale opisujemy szczegółowo wszystkie składniki oferty powitalnej bukmachera.

Kod promocyjny Fortuna na freebet o wartości 20 PLN - darmowy zakład bez wpłaty własnej

W pełni rejestrując konto w Fortunie, za pośrednictwem linków lub bannerów dostępnych na Meczyki.pl, każdy nowy gracz otrzymuje 20 zł w postaci 2800 tzw. "punktów FKP". Czym są punkty FKP? Są to kredyty, które zbierasz jako gracz Fortuny, a które z czasem możesz wymienić na różnego rodzaju nagrody w e-shopie bukmachera. Zupełnie jak na stacjach paliwowych.

Freebet 20 PLN Zasady bonusu
Stawka kuponu 20 PLN z możliwością dzielenia na mniejsze wartości np. 2 PLN lub 5 PLN
Zasady darmowego zakładu Brak kursu minimalnego
Zasady obrotu bonusem Wygraną z freebetu nie trzeba obracać

Dostajesz zatem 2800 punktów na samym początku, które w prosty sposób wymienisz w e-shopie Fortuny na darmowy zakład o wartości 20 zł (kod promocyjny fortuna 20zl). Otrzymane środki możesz wykorzystać jednorazowo lub rozbić je na kilka mniejszych części, czyli np. wysłać pięć kuponów po 4 zł etc. Pamiętaj, że ta promocja obowiązuje tylko przy użyciu w trakcie rejestracji w Fortunie kodu promocyjnego o treści: MECZYKI. Podsumowując, zasady tego bonusu wyglądają następująco:

 • Bonus przyznawany jest w formie punktów FKP;
 • Freebet można wykorzystać na kilka zakładów;
 • Nie ma minimalnego kursu dla kuponu z freebetem;
 • Bonus można wykorzystać na dowolny zakład z oferty sportowej;
 • Bonus nie wymaga obrotu.

Uwaga: w celu uzyskania tego bonusu musisz mieć w pełni zweryfikowane konto. Nie wystarczy szybka rejestracja. Jak w pełni zweryfikować konto? Najłatwiej to zrobić za pomocą funkcji mojeID, czyli uwierzytelnienia Twoich danych osobowych poprzez bankowość internetową, gdzie już wcześniej zostałeś pozytywnie zweryfikowany. Inna opcja jest bardziej klasyczna - musisz wysłać bukmacherowi fotokopię wybranego wcześniej dokumentu tożsamości, a więc najczęściej dowodu osobistego. Jeśli wszystko będzie zgodne ze stanem faktycznym, wówczas Fortuna całkowicie aktywuje Twój status konta, jednocześnie dając przepustkę do wspomnianego bonusu freebet 20 zł.

Warto też zauważyć, że "pobranie" freebeta nie wyklucza udziału w kolejnych akcjach bonusowych, o których piszemy poniżej.

Kod promocyjny Fortuna na freebet o wartości 15 PLN - darmowy zakład po pierwszej wpłacie

Bukmacher przygotował także drugi freebet, który zostanie przyznany po pierwszej wpłacie, pod warunkiem, że do rejestracji zostanie użyty Kod promocyjny Fortuna. Wartość tej promocji to 15 zł, a zasady wykorzystania bonusu są równie przejrzyste, jak w przypadku opisanego już wcześniej darmowego zakładu.

Freebet 15 PLN Zasady bonusu
Stawka kuponu 15 PLN z możliwością dzielenia na mniejsze wartości np. 2 PLN lub 5 PLN
Zasady darmowego zakładu Brak kursu minimalnego
Zasady obrotu bonusem Wygraną z freebetu nie trzeba obracać

Bonus ponownie przyznawany jest w ramach punktów FKP. Pozostałe zasady, przy wpisaniu kodu MECZYKI podczas rejestracji, wyglądają następująco:

 • Bonus przyznawany jest w formie punktów FKP;
 • Freebet można wykorzystać na kilka zakładów;
 • Nie ma minimalnego kursu dla kuponu z freebetem;
 • Bonus można wykorzystać na dowolny zakład z oferty sportowej;
 • Bonus nie wymaga obrotu.

Ponownie, skorzystanie z darmowego zakładu za rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna i dokonanie wpłaty, nie wyklucza ze skorzystania z pozostałych bonusów powitalnych. 

Kod promocyjny Fortuna na zakład bez ryzyka - cashback 600 PLN

Sztandarowym bonusem w ofercie bukmachera Fortuna jest zakład bez ryzyka. To inaczej "cashback", czyli po prostu zwrot pieniędzy na konto gracza w razie porażki. Oznacza to, że rozpoczynając swoją przygodę z bukmacherem Fortuna nie ryzykujemy utratą własnych środków. Promocja obowiązuje tylko przy pierwszym zakładzie zawartym po rejestracji konta gracza, pochodzącym z wpłaconych środków.

Cashback 600 PLN Zasady bonusu
Stawku kuponu Brak stawki minimalnej
Zasady kuponu bez ryzyka Brak kursu minimalnego
Zasady obrotu bonusem 1x, kurs dowolny

Wysokość wpłaconej kwoty zależy tylko od nas. Trzeba jednak pamiętać, że im wyższa kwota pierwszego zakładu, tym wyższe zabezpieczenie utraty środków otrzymujemy, przy czym nie może to być więcej niż 600 zł. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wykorzystać pierwszy zakład o wartości np. 50 zł.

Zasady zakładu bez ryzyka (cashback) w Fortunie:

 • Bukmacher zwraca do maksymalnie 600 zł;
 • Cashback obowiązuje na pierwszy kupon z własnych środków;
 • Można zagrać zakład po dowolnym kursie;
 • Bonus należy obrócić raz, także po dowolnym kursie.

Co ciekawe, ta oferta bonusowa nie jest obwarowana żadnymi ograniczeniami w zakresie kursów czy liczby zdarzeń na kuponie, zatem mamy wolną rękę. Skoro jest to jednak zakład bez ryzyka, to najsensowniejszą strategią wydaje się spróbowanie gry po kursie wyższym niż 2.0 - jeśli wygramy, to pieniądze są nasze, a jeśli przegramy, to nie ponosimy straty. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest założenie konta z kodem promocyjnym Fortuna o treści MECZYKI. Bonus ten należy aktywować w ciągu 3 dni od chwili rejestracji. 5 kolejnych dni bukmacher daje na zawarcie zakładu bez ryzyka, który musi zostać rozstrzygnięty w maksymalnie 30 dni od daty jego postawienia. Jeśli okaże się wygrany - pieniądze trafią bezpośrednio do depozytu, skąd będzie można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

W razie porażki bukmacher zwróci postawione środki w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu. Otrzymanymi ponownie środkami należy obrócić jednokrotnie. W tym przypadku bukmacher także nie wskazuje minimalnego kursu ani liczby wymaganych zdarzeń.

Kod promocyjny Fortuna na bonus od drugiej wpłaty - 200 PLN od depozytu

Ostatnią częścią oferty powitalnej, dostępnej dzięki kodowi promocyjnemu od Fortuny, jest bonus od drugiej wpłaty w wysokości do 200 zł. Bonus startowy o wartości 200 zł - dostępny wyłącznie z kodem promocyjnym Fortuna - to po prostu 50% bonusu od drugiej wpłaty gracza, co oznacza, że jeśli wyniesie ona 400 zł, to gracz otrzyma maksymalne 200 zł w postaci bonusu.

Bonus 50% od drugiej wpłaty 200 PLN Zasady bonusu
Minimalna wpłata Brak
Aktywacja bonusu Aktywacja do 2 dni od rejestracji, kolejne 3 dni na drugą wpłatę
Obrót bonusem 1x, kurs dowolny

Aktywacja bonusu

Jak aktywować bonus? Trzeba to zrobić w sekcji "Bonusy" w ciągu 2 dni od przyznania go przez bukmachera, co następuje bezpośrednio po dokonaniu pierwszej wpłaty. Przypominamy jednak, że ta promocja podwaja wysokość DRUGIEJ wpłaty, dlatego mamy kolejne 3 dni od aktywacji, by po raz drugi zasilić depozyt własnymi środkami.

Obrót

Obrót bonusem od depozytu w Fortunie jest podobny do tego, który obowiązuje przy okazji zakładu bez ryzyka. Oznacza to, że należy dokonać jednokrotnego obrotu środkami bonusowymi. Co ważne, bukmacher nie ma żadnych wymagań co do kursów minimalnych na kuponie.

Nie ma także znaczenia, czy kupony będą wygrane czy przegrane. Do obrotu nie są wliczane kupony anulowane, unieważnione, zwrócone, wypłacone za pomocą funkcji cash out , zawarte na Wirtualne Sporty lub Bet On Games. Po zakończeniu obrotu bukmacher w ciągu 24 godzin przyznaje wspomniany bonus na konto depozytowe. Oferta jest przeznaczona dla graczy zarejestrowanych z kodem promocyjnym Fortuna o treści: MECZYKI.

Kod promocyjny Fortuna - gdzie wpisać kod promocyjny?

Zamierzając skorzystać z kodu promocyjnego Fortuna (treść: MECZYKI), musisz użyć go w trakcie rejestracji. Jest to o tyle istotne, że w przeciwnym razie nie będziesz miał możliwości wpisania go ponownie, a co za tym idzie - bonusy powitalne od Fortuny przepadną. 

Kod promocyjny Fortuna

Dlatego właśnie przyjrzymy się, jak wygląda cały proces zakładania konta na stronie internetowej bukmachera. Wskażemy również miejsce, w którym należy uzupełnić kod promocyjny Fortuna o treści MECZYKI, co pozwoli na wykorzystanie bonusów z oferty powitalnej o łącznej wartości 835 zł.

Całość nie powinna sprawić Ci większych trudności. Na początku musisz przenieść się na witrynę internetową Fortuny. Możesz to zrobić klikając w jeden z banerów znajdujących się w tym tekście.

Kod promocyjny Fortuna - rejestracji konta

W Fortunie są dostępne dwie możliwości rejestracji. Możemy utworzyć tradycyjne konto stałe lub tymczasowe. Wybierając tę drugą opcję, musimy pamiętać o ograniczeniach, które z tego wynikają. Podczas procesu rejestracji należy podać kod promocyjny Fortuna o treści: MECZYKI, umożliwiający nam skorzystanie z bonusu na start.

Fortuna rejestracja konta

Fortuna - konto tymczasowe kod promocyjny

Konto tymczasowe możemy otworzyć błyskawicznie. To też ten etap rejestracji, gdy trzeba wpisać w Fortunie kod promocyjny [TREŚĆ KODU: MECZYKI].

Musimy podać bukmacherowi podstawowe dane osobowe i adresowe, adres e-mail oraz numer telefonu. Trzeba też poinformować, z jakiego źródła weźmiemy pieniądze przeznaczane na grę. I najważniejsze - na samym końcu uzupełniamy pole kod promocyjny od Fortuny w zakładce “Inne dane”, przy czym w przypadku, gdy przejdziemy z linka dostępnego na Meczyki.pl, kod bonusowy MECZYKI uzupełni nam się automatycznie.

Co da nam konto tymczasowe? Otrzymamy bonus powitalny na start, zasilimy konto i będziemy mogli wysłać pierwszy kupon.

Tymczasowy status konta uniemożliwia nam wypłatę jakichkolwiek środków na konto bankowe. Zostaną one odblokowane w momencie pełnej rejestracji. 

Fortuna - konto Standardowe (Stałe) z kodem

W celu pełnej aktywacji konta musimy zweryfikować dokładne dane. Należy podać bukmacherowi informacje, bez których nie uda nam się otworzyć standardowego konta.

 • Po pierwsze, wymagana jest fotokopia obu stron dowolnego dokumentu potwierdzającego tożsamość, np. dowodu osobistego lub paszportu.
 • Po drugie, bukmacher obliguje nas do podania aktualnego numeru rachunku bankowego, na który będziemy chcieli wypłacać wygrane.

Pełna aktywacja konta umożliwia zawieranie zakładów bez ograniczeń i pozwala na wypłacanie dowolnych kwot na konto w banku.

Poniżej przedstawiamy jak krok po kroku założyć konto w Fortunie oraz wpisać kod promocyjny uwalniający bonusy powitalne.

Kod promocyjny Fortuna - rejestracja krok 1

Gdy już tam się znajdziesz, w prawym górnym rogu zauważysz zakładkę “Rejestracja” - i to w nią należy kliknąć. Zostaniesz wówczas przeniesiony do formularza rejestracyjnego, w którym będziesz musiał podać następujące dane:

 • pseudonim
 • hasło
 • adres e-mailowy
 • kod PIN
 • imię
 • nazwisko
 • numer telefonu
 • numer PESEL

Pod wymienionymi rubrykami pojawi się rozwijany panel. W nim musisz zaznaczyć, z jakiego źródła będą pochodzić fundusze przeznaczone na grę. Tuż poniżej pojawi się najważniejsze miejsce kroku pierwszego: komórka na kod promocyjny Fortuna. Właśnie tutaj trzeba wpisać kod promocyjny fortuna MECZYKI.

Na koniec części pierwszej, bukmacher prosi jeszcze o potwierdzenie pełnoletności i zaznaczenie zgód marketingowych. Specjalne treści można otrzymywać za pomocą wiadomości SMS, e-maili lub obu tych platform. 

Kod promocyjny Fortuna - rejestracja krok 2

Na Twój adres e-mailowy, który został podany wcześniej, przesyłany jest link potwierdzający. Klikając w niego, przeniesiesz się do kolejnej części, polegającej na weryfikacji tożsamości. W niej koniecznie uzupełnić trzeba takie informacje jak: 

 • numer konta bankowego; 
 • numer dowodu osobistego; 
 • województwo; 
 • kod pocztowy i miasto; 
 • ulica i numer domu lub lokalu. 

Bukmacher poprosi również o wysłanie zdjęć albo skanów obu stron dokumentu tożsamości, celem potwierdzenia ukończenia 18. roku życia. Tylko pełnoletni mogą obstawiać zakłady sportowe, a co za tym idzie - wykorzystać bonus powitalny Fortuna z kodem.

Kod promocyjny Fortuna - rejestracja krok 3

Na zakończenie rejestracji czeka Cię uzupełnienie czasu i limitów maksymalnych gry. Po pełnej weryfikacji ze strony bukmachera zgodności zadeklarowanych danych z dokumentem tożsamości, konto uzyska status stałego. Pozwoli to wypłacać wygrane, które masz szansę osiągnąć już po rejestracji z wykorzystaniem kodu promocyjnego Fortuna (treść: MECZYKI) podczas zakładania konta.

Fortuna Informacje o bukmacherze
Wpłaty min. 1 PLN / max. 100 000 PLN
Wypłaty min. 2 PLN
Aplikacja mobilna TAK, iOS lub Android
Punkty stacjonarne  TAK
Transmisje TAK
Program lojalnościowy Fortuna Klub Plus

Fortuna promocje dla stałych graczy

Mogłoby się wydawać, że liczne promocje i bonusy u bukmachera to zazwyczaj jedynie przywilej nowych graczy. Nic bardziej mylnego. Zakłady bukmacherskie Fortuna pamiętają nie tylko o przyciąganiu do siebie kolejnych użytkowników, ale dbają też o tych, którzy są z nimi dłużej. 

Niektóre z takich akcji są wprowadzane na stałe. Inne zaś bukmacher organizuje np. przy specjalnych okazjach, takich jak chociażby mecze Ligi Mistrzów, spotkania reprezentacji Polski, duże turnieje siatkarskie czy tenisowe. Promocja trwa wtedy zazwyczaj przez jakiś krótki, określony w regulaminie czas. 

Fortuna z bonusem

Aktualnie Fortuna oferuje swoim stałym graczom promocje “Fortuna z bonusem”. Sam bukmacher swoją akcję opisuje tak: “Co tydzień dajemy szansę na otrzymanie dodatkowych środków na grę, bez konieczności wielokrotnego obracania kwotą bonusu. Wyższe wygrane, obstawianie bez ryzyka, gwarantowane nagrody na zakłady” - można przeczytać na stronie Fortuny. Przypominamy, że to oferta przeznaczona tylko dla zarejestrowanych użytkowników. W trakcie zakładania konta można skorzystać z dostępnego u bukmachera Fortuna kodu promocyjnego o treści: MECZYKI.

Fortuna promocja - AKO Bonusy

Jedna z promocji dla stałych użytkowników to “AKO Bonusy”. Na czym ona polega? To możliwość zwiększenia ewentualnego wygranej na kuponie nawet do 50%. W jaki sposób? przede wszystkim nasz kupon musi składać się z minimum pięciu typów przedmeczowych, a kurs minimalny każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.15. 

Jeśli więc nasz kupon będzie składał się z pięciu zdarzeń, Fortuna doda do naszej ewentualnej wygranej dodatkowe 7%. Im więcej zdarzeń, tym więc bardziej obfity bonus. 

 • 5 zdarzeń - 7%
 • 6 zdarzeń - 10%
 • 7 zdarzeń - 15%
 • 8 zdarzeń - 20%
 • 9 zdarzeń - 25%
 • 10 zdarzeń - 30%
 • 11 zdarzeń - 35%
 • 12 zdarzeń - 40%
 • 13 zdarzeń - 45%
 • 14 lub więcej zdarzeń - 50%

Fortuna promocja - Happy hours

W weekendy Fortuna ma natomiast dla swoich graczy inną opcję zwiększania wygranych - “Happy hours”. Promocja trwa zazwyczaj od wczesnych godzin porannych w piątek, a kończy się o 23.59 w niedzielę. Dotyczy kuponów AKO i MAXIKOMBI, na których muszą znaleźć się przynajmniej trzy zdarzenia, każde o kursie nie mniejszym niż 1.3. Co więcej, stawka takiego zakładu musi wynieść przynajmniej 20 zł.

Fortuna zastrzega ponadto, że promocja nie łączy się z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym. Niemożliwe jest też w takim przypadku zastosowanie “Early cash out” - wcześniejszej wypłaty. Jeśli wszystkie powyższe warunki zostaną spełnione, ewentualna wygrana zostanie podwyższona o 14%. W tym wypadku akurat nie trzeba posługiwać się wspomnianym kodem promocyjnym od Fortuny (treść: MECZYKI).

Fortuna promocja - Tenisowe TOP 30

Dla osób lubiących rywalizację Fortuna przygotowuje ponadto specjalne rankingi. Na przełomie stycznia i lutego było to np. Tenisowe TOP 30. Podczas trwania słynnego Australian Open gracze mogli rywalizować między sobą, a czołowa trzydziestka była później nagradzana przez Fortunę.

Aby wziąć udział w promocji trzeba było na swoim kuponie zawrzeć zdarzenie związane z tenisem, a następnie zaznaczyć opcję “dodaj do mistrzostw”. Ta promocja będzie zapewne wracaj przy kolejnych okazjach.

Fortuna promocja - Pewniak LIVE

“Kupon postawiony na wybraną przez nas ligę, sport czy wydarzenie to gwarancja otrzymania bonusu, gdy w grze jest Pewniak. Nie ma znaczenia, czy zakłady okażą się wygrane czy przegrane” - można przeczytać w opisie tej promocji na Fortunie. To oferta zbliżona warunkami do startowego zakładu bez ryzyka przeznaczonego dla graczy zarejestrowanych z kodem promocyjnym od Fortuny (treść: MECZYKI).

W tym przypadku bukmacher oferuje bonus wówczas, gdy np. podczas wskazanych spotkań Ligi Mistrzów zagramy kupon LIVE AKO, zawierający zdarzenia właśnie z tych rozgrywek. Taki zakład trzeba zagrać za przynajmniej 20 zł, a gdy warunki promocji zostaną spełnione, gracz otrzyma na swoje konto 2800 punktów FKP, które może zamienić na zakład lub zakłady o wartości 20 zł. 

Nie ma wówczas znaczenia, czy kupony okażą się wygrane czy przegrane. Bonus i tak powędruje na konto użytkownika. Należy obserwować stronę bukmachera, bo promocja powtarza się przy różnych okazjach, trwając wówczas np. przez dwa czy trzy wybrane dni. 

Fortuna promocja - Bezpiecznik

“Z bezpiecznikiem nie przegrywasz. Jeśli tym razem twój kupon nie będzie wygrany i tak otrzymasz bonus na dalszą grę. Typuj bez ryzyka, wybierając spotkania związane z najciekawszym wydarzeniem weekendu” - napisano na oficjalnej stronie Fortuny. To kolejna oferta, która - tak jak cashback startowy dostępny dla osób, które wykorzystały przy rejestracji u bukmachera Fortuna kod promocyjny o treści: MECZYKI - charakteryzuje się zwrotem stawki.

Niedawno “bezpiecznikiem” była więc np. gala UFC Fight Night, na której walczył m.in. Jan Błachowicz. Każdy kto we wskazanym czasie postawił więc kupon zawierający przynajmniej jedno zdarzenie związane z MMA, w przypadku porażki otrzymywał bonus w wysokości 30 zł. Do promocji wliczają się zarówno zakłady SOLO, AKO, jak i MAXIKOMBI. Minimalna stawka kuponu upoważniającego do otrzymania bonusu to 30 zł. Jednemu użytkownikowi przysługuje w tym przypadku jeden bonus, niezależnie od liczby zawartych zakładów, spełniających warunki promocji. 

Fortuna promocja - Happy hours na skoki narciarskie

Fortuna ma też gratkę dla fanów skoków narciarskich. W dniach rozgrywania zawodów Pucharu Świata wystarczy zawrzeć zakład zawierający wyłącznie zdarzenia związane ze skokami narciarskimi, a bukmacher do ewentualnej wygranej dołoży dodatkowe 14%. Mamy zatem do czynienia de facto z grą bez podatku, bo użytkownikom - np. zarejestrowanym z kodem promocyjnym od Fortuny (treść: MECZYKI) - przyznawana jest swego rodzaju rekompensata.

Do promocji wliczają się zakłady AKO oraz MAXIKOMBI, zawarte za minimum 20 zł. Bonusu nie można łączyć natomiast z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym. W tym przypadku niemożliwa jest opcja “Early cash out”, a więc wcześniejszej wypłaty. 

Fortuna promocja - Dokładka

Na czym polega dokładka? Fortuna opisuje ją następująco: “Wygrana to nie wszystko! Najlepsi gracze zasługują na więcej, dlatego serwujemy im Dokładkę. Wystarczy, że wykażesz się doskonałym typerskim przeczuciem, Twój kupon okaże się wygrany, a otrzymasz dodatkowy bonus”. 

Przykład Dokładki? Z okazji walki Deontaya Wildera z Tysonem Furym Fortuna dołożyła bonus w wysokości 30 zł tym graczom, których zakłady okazały się wygrane, a zawierały zdarzenie związane z boksem. Oferta może też obejmować oczywiście inne dyscypliny sportu. Prawdopodobnie każdy użytkownik, który założył konto u tego bukmachera, choćby wykorzystując kod promocyjny Fortuna o treści: MECZYKI, znajdzie coś dla siebie. 

Promocja trwa oczywiście tylko przez krótki czas (w tym przypadku trzy dni). Ewentualny bonus gracze otrzymują w formie punktów, które jednak można zamienić w zakłady. Z akcji wyłączone są kupony Maxikombi, Hit Dnia oraz Ekspert.

Fortuna - Mistrzostwa Typerów

Przez cały rok w Fortunie trwają też Mistrzostwa Typerów. Co miesiąc najlepsi z nich mogą liczyć na nagrody w postaci upominków i bonusów. Zarówno ci, którzy królują w rankingu ogólnopolskim, jak i zestawieniu każdego z kilkuset punktów stacjonarnych.

Aby wejść do gry, trzeba wcześniej dołączyć do programu Fortuna Klub Plus, natomiast stawiając zakład należy zgłosić go do Mistrzostw Typerów. W przypadku gry online konieczne jest wówczas kliknięcie odpowiedniego przycisku, natomiast w punkcie warto poprosić o to pracownika.  

Do promocji nie są wliczane kupony z zakładami LIVE oraz kupony na Wirtualne Sporty. Stawka stawianych zakładów nie może natomiast przekroczyć 100 zł dziennie. Zasady są zatem jasno określone i precyzyjne, podobnie jak w akcjach związanych z bonusami powitalnymi. Trzeba pamiętać, że udział w Mistrzostwach Typerów dotyczy tylko osób zarejestrowanych. Konto można założyć klikając w jeden z dostępnych w tym tekście bannerów - kod promocyjny od Fortuny (treść: MECZYKI) uzupełni się automatycznie.

Jak zdobywać punkty w Mistrzostwach Typerów? Fortuna stawia swoim użytkownikom specjalne wyzwania. Punktuje zarówno regularnie granie, wygrane kupony, jak i zakłady spełniające specjalne wskaźniki. Co miesiąc są one inne. Warto przedstawić to na przykładzie: Jeśli na danym etapie wskaźnikiem o wartości “2” są kupony zawierające zdarzenie z tenisa ziemnego, a wygrana takiego kuponu to 100 zł, gracz otrzyma 200 punktów do rankingu.

Fortuna - Ekspert+

Znasz się na polskiej piłkarskiej Ekstraklasie? Fortuna ma dla Ciebie niezłe wyzwanie. Jeśli trafisz rozstrzygnięcia wszystkich meczów danej kolejki, a zagrałeś za przynajmniej 5 zł, to oprócz wygranej z kuponu możesz zyskać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych od Fortuny. Bukmacher dzieli bowiem wskazaną kwotę na wszystkich użytkowników, którym udało się celnie wytypować mecze naszej rodzimej ligi. Wyzwanie może podjąć każdy zarejestrowany użytkownik, aczkolwiek zalecamy założenie konta z przeznaczonym dla Fortuny kodem promocyjnym o treści: MECZYKI.

Sprawdź kody promocyjne:

Fortuna oferta [z kodem promocyjnym i bez]

Zakłady bukmacherskie Fortuna proponują swoim graczom niezwykle szeroką ofertę zakładów. Fani każdej dyscypliny sportu znajdą tu coś dla siebie, choć oczywiście pod względem liczebności możliwych do obstawiania rozgrywek i zdarzeń króluje piłka nożna. Jakie jeszcze sporty znajdują się w ofercie? Można to sprawdzić osobiście, rejestrując się u bukmachera z kodem promocyjnym Fortuna (treść: MECZYKI), poniżej zaś przybliżamy najważniejsze jej elementy.

Fortuna co można obstawiać

Na stronie eFortuna znajdziemy duży zasób dyscyplin sportowych możliwych do obstawiania. Wśród nich znajdują się:

 • Tenis ziemny
 • Hokej na lodzie
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Piłka ręczna
 • Żużel
 • MMA
 • Skoki narciarskie
 • Biathlon 
 • Narciarstwo alpejskie
 • Badminton
 • Bandy
 • Baseball
 • Boks
 • Esport
 • Futsal
 • Golf
 • Hokej na trawie
 • Krykiet
 • Lacrosse
 • Lotki
 • Piłka wodna
 • Rugby
 • Snooker
 • Squash
 • Szachy 
 • Tenis stołowy

Nie brakuje też zakładów niezwiązanych ze sportem, a dotyczących np. polityki czy społeczeństwa. Istnieje nawet możliwość obstawiania kiedy i czy w ogóle człowiek wyląduje na marsie, a także która z firm go tam wyślę. 

Fortuna Zakłady LIVE

Fortuna oferuje swoim graczom nie tylko klasyczne zakłady przedmeczowe, ale także te, które można zawierać w trakcie trwania sportowej rywalizacji. Kursy w takich przypadkach zmieniają się na bieżąco, w zależności od przebiegu danego spotkania i jego aktualnego wyniku. 

Większość meczów, które gracz może typować przed ich rozpoczęciem, jest także dostępna w ofercie live. W przypadku bardziej popularnych spotkań, oferta możliwych do postawienia zdarzeń jest niezwykle szeroka. To nie tylko zwycięzca czy wynik, ale typy na liczbę bramek, strzelców, kartki i wiele innych zdarzeń. 

Zakłady LIVE dają możliwość “wyłapania” naprawdę bardzo korzystnych kursów. Jeśli np. oglądamy dany mecz, widząc, że jedna z drużyn zdecydowanie napiera, a np. w danym momencie przegrywa, możemy typować, że to ona strzeli kolejnego gola, zremisuje czy nawet wygra, odwracając losy meczu. 

Wielu graczy lubi zakłady na żywo za to, że często bardzo szybko następuje rozstrzygnięcie. Nie trzeba czekać cały dzień na wybrane spotkanie, bo ono już trwa, a my od razu po zawarciu zakładu możemy śledzić jego przebieg. Na ofertę live można choćby wykorzystać bonusy powitalne przyznawane użytkownikom, którzy zarejestrują się za pomocą jednego z dostępnych w tym tekście banerów. U bukmachera Fortuna kod promocyjny ma treść: MECZYKI i uzupełnia się automatycznie po kliknięciu w banner lub link w artykule.

Repertuar dyscyplin sportowych możliwych do obstawiania na żywo jest szeroki, choć nie aż tak bardzo jak w przypadku typów przedmeczowych. Nie wszystkie sporty znajdziemy w ofercie live, jednak na pewno nie można powiedzieć, że wybór jest skąpy. Najwięcej zdarzeń do postawienia na żywo dotyczy takich dyscyplin jak piłka nożna, tenis ziemny, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, hokej na lodzie, piłka ręczna, tenis stołowy czy esport.  

Fortuna nie zapomina też o fanach Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i spółki. Podczas konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich gracze również mają możliwość obstawiania wyników zmagań.

Zakłady na żywo w Fortunie można zawierać zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną, co daje nam z kolei możliwość obstawiania niemal z każdego miejsca i o każdym czasie. Wystarczy telefon z dostępem do internetu. 

Fortuna Sporty Wirtualne

Dużym zainteresowaniem wśród graczy  cieszą się także sporty wirtualne. To rozgrywki generowane komputerowo, które także można obstawiać. Bukmacher oferuje więc symulacje różnych dyscyplin sportowych, takich jak: piłka nożna, żużel, tenis ziemny, wyścigi samochodowe, wyścigi konne, a nawet… wyścigi psów. Do wyboru do koloru - warunkiem jest jednak rejestracja konta, przy której można uzyskać bonusy za pomocą użycia kodu promocyjnego od Fortuny - MECZYKI.

Poszczególne mecze czy wyścigi rozpoczynają się dosłownie co kilka minut i rozgrywane są bardzo sprawnie, dzięki czemu gracz w szybkim tempie dowiaduje się, czy jego zakład jest wygrany. Po obstawieniu użytkownik może obejrzeć interesujące go rozgrywki, które przypominają trochę te toczone w Football Managerze. 

W przypadku meczów wirtualnego futbolu gracz może obstawiać kto wygra dane spotkanie, jaki będzie dokładny wynik oraz ile bramek padnie w całej rywalizacji. 

Mecz tenisa ziemnego polega natomiast w tym przypadku na rozegraniu jednego gema. Użytkownik ma do wyboru kilka zdarzeń do obstawienia: kto wygra, w jakim dokładnie stosunku punktowym oraz ile piłek zostanie rozegranych łącznie.  

Wirtualne wyścigi żużlowe przypominają te rzeczywiste. Też startuje oczywiście czterech zawodników, a gracz może postawić który z nich wygra, ewentualnie czy dany żużlowiec będzie w czołowej dwójce.

W każdym wirtualnym wyścigu konnym udział bierze od kilku do nawet kilkunastu koni, a typer ma możliwość zawarcia zakładu na zwycięzcę, a także na ewentualne miejsce na podium. Podobnie jest w przypadku wyścigów psów oraz rywalizacji samochodów.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

eFortuna kod promocyjny

Podsumowując, Fortuna przygotowała specjalną ofertę powitalną dla nowych graczy, a łączna wartość zawartych w niej bonusów wynosi 835 zł. W jej skład wchodzą cztery promocje: freebet, czyli darmowe środki na grę o wartości 20 zł w postaci punktów programu lojalnościowego, cashback, czyli jednorazowy zwrot stawki w przypadku przegranego zakładu do 600 zł, freebet, czyli darmowe środki na grę o wartości 15 zł w postaci punktów programu lojalnościowego po pierwszej wpłacie oraz bonus 50% od drugiego wpłaconego depozytu do 200 zł. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy kliknąć w link lub baner bukmachera dostępny na tej stronie. Kod promocyjny Fortuna uzupełni się automatycznie (TREŚĆ KODU: MECZYKI).

Kody promocyjne eFortuna 

Każdy, kto chce skorzystać z oferty powitalnej, musi pamiętać o tym, aby w trakcie rejestracji użyć kodu promocyjnego Fortuna - MECZYKI. Po kliknięciu w link lub baner Fortuna dostępny na tej stronie, użytkownik zostanie przekierowany do panelu rejestracji, gdzie kod promocyjny zostanie wygenerowany automatycznie. Z pełnej oferty i możliwości wypłaty środków na konto bankowe na stronie Fortuna korzystać mogą tylko gracze, których konto zostało w pełni zweryfikowane. O tym, jak pomyślnie ukończyć proces rejestracji i dokonywać wpłat i wypłat piszemy poniżej.

Fortuna Wpłaty i Wypłaty

W obecnych czasach wpłaty na nasze konto gracza, a także wypłaty środków są już banalnie proste i błyskawiczne. W większości przypadków pieniądze niemal natychmiast dopisywane są do depozytu, a gracz ma możliwość wykorzystywania ich na zakłady. Nie ma co ukrywać, że ma to bardzo duże znaczenie. Czekanie kilka dni na dopisanie kwoty do konta użytkownika - jak było jeszcze kilka lat temu - mogłoby być dziś dla graczy niezwykle uciążliwe.

Fortuna metody płatności

Fortuna formy płatności - wpłaty

Wpłat na swoje konto gracza w Fortunie można oczywiście dokonywać w każdym momencie, o ile uprzednio założył konto - przypominamy, że rejestracja z kodem promocyjnym od Fortuny (treść: MECZYKI) powoduje przyznanie bonusów startowych nowemu użytkownikowi. Wpłatę trzeba zrobić z poziomu przeglądarki internetowej. W tej chwili bukmacher nie oferuje możliwości wpłaty za pomocą aplikacji mobilnej. Minimalna kwota doładowania za pomocą karty płatniczej, BLIK oraz payU.com wynosi 1 zł. Natomiast w przypadku przelewu bankowego (tpay.com) będzie to 0.01 zł. Warto jednak pamiętać, że minimalna kwota jednego zakładu to 2 zł. 

Lista banków, za pośrednictwem których można doładować konto gracza jest niezwykle długa. W tym momencie są to: 

 • Alior Bank
 • BGŻ
 • BNP Paribas
 • BOŚ
 • BPH
 • BPS
 • Credit Agricole
 • Deutsche Bank
 • Eurobank
 • FM
 • Getin Bank
 • ING
 • Inteligo
 • mBank
 • Meritum Bank
 • Millenium 
 • Multibank
 • Pekao
 • PKO
 • Raiffeisen
 • SGB
 • Toyota Bank
 • Volkswagen Bank
 • WBK

W większości przypadków banki działają tu całą dobę. W nielicznych sytuacjach godziny są nieco ograniczone. Każdy z wymienionych banków oferuje jednak księgowość online, a więc konto gracza zostaje wówczas zasilone w ciągu kilku minut.

Wpłatę na konto można zlecić także za pośrednictwem takich platform jak: Payu, Skrill, BLIK czy Masterpass. 

Fortuna formy płatności - wypłaty

Użytkownik może wypłacić zgromadzone na koncie gracza środki jedynie za pośrednictwem przelewu bankowego, na podany podczas rejestracji numer konta. 

Aby tego dokonać, po zalogowaniu należy wejść w profil użytkownika, a następnie wybrać opcję wypłata. 

Jak informuje Fortuna: “Wypłaty wygranych dokonywane są w dni robocze o godzinie 12.00. Wszelkie wnioski o wypłatę złożone po tej godzinie, są realizowane w najbliższym dniu roboczym, czyli wniosek złożony po godzinie 12:00 zostanie wysłany dopiero następnego dnia roboczego. Wnioski, które zostały złożone w dniu wolnym od pracy, realizowane są w najbliższym dniu roboczym, np: wniosek złożony w sobotę zostanie zrealizowany w poniedziałek”.

Warto pamiętać, że wypłata będzie możliwa tylko wówczas, jeśli konto gracza jest w pełni aktywne, a więc wcześniej użytkownik zarejestrował się (można to zrobić za pomocą jednego z bannerów, nie trzeba wpisywać w Fortunie kodu promocyjnego o treści: MECZYKI, to dzieje się automatycznie), następnie przeszedł pełną weryfikację, uzupełniając wszystkie niezbędne dane i wysyłając skany dokumentu tożsamości. 

Fortuna nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za wypłatę środków. Gracz może wypłacić nawet 0.01 zł.  

Fortuna - informacje o bukmacherze

Fortuna to przedsiębiorstwo bukmacherskie działające w Polsce, należące do Fortuna Entertainment Group. Na naszym rynku działa już od 1996 roku, początkowo jednak występowało pod nazwą Profesjonał Sp. z o. o. Od stycznia 2013 roku firma posiada także stosowną licencję Ministra Finansów na prowadzenie działalności w internecie. 

Fortuna informacje

Bukmacher aktywnie wspiera polski sport. Jest głównym sponsorem klubu piłkarskiego Legia Warszawa. Wspiera też Raków Częstochowa, Miedź Legnica, Wigry Suwałki, Stomil Olsztyn, Radomiak Radom, koszykarską sekcję warszawskiej Legii, Polski Związek Narciarski oraz rozgrywki Playarena. Co więcej, Fortuna jest też sponsorem tytularnym rozgrywek piłkarskiej pierwszej ligi polskiej. 

Marka udziela się także w mediach społecznościowych. Profil Fortuny na Facebooku lubi prawie 70 tysięcy użytkowników. Znaleźć można tam sportowe ciekawostki, informacje o ofercie, ciekawsze kupony graczy, a nawet żartobliwe memy. Podobnie jest zresztą na platformach Twitter oraz Instagram. Da się zauważyć, że firma chce w internecie podchodzić do swojej działalności z dużym dystansem.  

Fortuny nie brakuje oczywiście również na YouTube, gdzie publikowane są liczne filmy o tematyce sportowo-bukmacherskiej, które tworzą nawet stałe formaty. Udzielają się tam m.in. znane osobistości - Tomasz Ćwiąkała, Andrzej Twarowski, Żelisław Żyżyński, Piotr Kędzierski czy Tomasz Łapiński.

Zakłady bukmacherskie Fortuna nie działają oczywiście wyłącznie w internecie. W Polsce znaleźć można liczne punkty stacjonarne, który jest w tym momencie kilkaset. Należy jednak pamiętać, że bonusy startowe przyznawane osobom zarejestrowanym z kodem promocyjnym od Fortuny (treść: MECZYKI) obowiązują tylko online.

Co więcej, od 2001 roku firma wydaje swój własny tygodnik. Początkowo nosił nazwę “Profesjonał”, a od marca 2008 roku “Fortuna Zakłady Bukmacherskie”. Zawiera on ofertę, statystyki, tabele. Dostać można go w punktach stacjonarnych Fortuny. 

Warto wspomnieć, że firma nie zapomina o potrzebujących. W ramach działalności charytatywnej wspiera liczne inicjatywy społeczne. Funduje też lokalnym klubom sportowym sprzęt niezbędny do codziennego funkcjonowania. 

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1660 PLN! 100 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Fortuna

Najwyższy bonus w Fortunie z kodem Meczyków - 835 PLN! 20 PLN + 10 PLN freebet, 600 PLN cashback, 200 PLN bonus 50% od drugiego depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 3755 PLN! 35 PLN freebet, 3500 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN (cashback) w formie freebetu na pierwszy kupon.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Fortuna?

Kod promocyjny bukmachera Fortuna ma treść: MECZYKI. Należy go wpisać TUTAJ podczas rejestracji, co aktywuje bonus powitalny.

Jaki jest bonus powitalny Fortuna?

Bonus powitalny w Fortunie ma wartość 835 zł. Składają się na niego: darmowe zakłady (2x freebet) 35 zł, zakład bez ryzyka (cashback) 600 zł oraz bonus od drugiej wpłaty 200 zł.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
TYLKO U NAS

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 35 PLN freebet i bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 PLN

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020