Betclic kod promocyjny

Betclic kod promocyjny - aktualne kody bonusowe VIP
betclic.pl / meczyki.pl
autor: Maksymilian Kozłowski25 wrz 2020 | 08:23
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Legalny bukmacher Betclic może pochwalić się najwyższym cashbackiem na polskim rynku. Nowi gracze mają szansę uzyskać zakład bez ryzyka o wartości 550 zł, o ile w trakcie rejestracji wykorzystają odpowiedni dla Betclic kod promocyjny. W poniższym tekście podajemy wspomniany kod oraz dokładnie opisujemy szczegóły promocji powitalnej. Przybliżamy także całą ofertę bonusową bukmachera i dajemy wskazówki dotyczące m.in. rejestracji, płatności oraz aplikacji mobilnej. Zapraszamy.

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Betclic - zakład bez ryzyka
 2. Betclic - rejestracja konta
 3. Kody promocyjne u pozostałych bukmacherów
 4. Betclic - informacje o bukmacherze

Betclic kod promocyjny na zakład bez ryzyka do 550 zł (Cashback 550 zł)

Betclic - kod promocyjny cashback - zakład bez ryzyka - Kod promocyjny Betclic

Bukmacher przygotował dla wszystkich nowych użytkowników ofertę powitalną, w ramach której proponuje najwyższy na rynku cashback, czyli zakład bez ryzyka do 550 zł. Aby otrzymać bonus, podczas rejestracji trzeba wpisać odpowiedni kod promocyjny Betclic.

Na czym konkretnie polega promocja dostępna w ofercie bukmachera Betclic? To powitalny bonus bez ryzyka w formie cashbacku na pierwszy zawarty zakład do 550 zł. Cashback to inaczej zwrot stawki w razie porażki. Zanim otrzymamy bonus, musimy więc wpłacić pieniądze na konto i wysłać premierowy kupon. Jego wymagany minimalny kurs to 1.14. W przypadku niepowodzenia, bukmacher zwróci nam równowartość stawki pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu w wysokości 12%. W celu uzyskania najwyższego możliwego cashbacku musimy więc zagrać za 625 zł. Ta kwota po odjęciu podatku da nam 550 zł

Zwrot stawki nastąpi na nasze konto bonusowe. Przed wypłatą środków musimy nimi sześciokrotnie obrócić po minimalnym kursie 2.00. Oznacza to, że przy pełnym cashbacku, należy zawrzeć zakłady za łącznie 3300 zł (550 zł x 6 = 3300 zł). Dotyczy to wszystkich zarejestrowanych osób - rejestracji można dokonać np. poprzez kliknięcie w jeden z bannerów dostępnych w tym tekście. Pole do wpisania kodu promocyjnego od Betclic znajdziemy bez problemu. Liczba wysłanych kuponów nie ma znaczenia, o ile spełnimy oczekiwane warunki. Na wykorzystanie bonusu mamy 30 dni. Do obrotu nie są zaliczane zakłady systemowe.

Betclic - rejestracja konta

Betclic - rejestracja konta - Kod promocyjny Betclic

Kod promocyjny Betclic wpisujemy podczas trzeciego etapu rejestracji konta, która nie jest skomplikowana i składa się z kilku kroków. Odpowiednią zakładkę znajdziemy w prawym górnym rogu serwisu.  

Dzięki wprowadzeniu przez bukmachera nowej opcji rejestracji, możemy wybrać, czy od razu założymy pełne konto, czy zdecydujemy się na takie o tymczasowym statusie. Konto tymczasowe umożliwia wpłatę pieniędzy, korzystanie z bonusów i zawieranie zakładów, ale nie pozwala na wypłatę jakichkolwiek środków. Przyjrzyjmy się bliżej procesowi rejestracji z użyciem kodu promocyjnego od Betclic.

Krok 1

Najpierw musimy podać podstawowe dane osobowe oraz adres e-mail, zaakceptować regulamin oraz wybrać, czy interesuje nas otrzymywanie ofert promocyjnych od bukmachera drogą mailową.

Krok 2

Dalej wpisujemy pesel, dane adresowe oraz numer telefonu.

Krok 3

Następnie przechodzimy do etapu, w którym można wpisać odpowiedni dla bukmachera Betclic kod promocyjny. Trzeba też wybrać login, hasło i pytanie pomocnicze.

Bukmacher Betclic - Kod promocyjny Betclic
Kod promocyjny Betclic: MEGABONUS550

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Krok 4

Ten etap nie jest obowiązkowy bezpośrednio po wykonaniu trzech poprzednich kroków. Pełnej weryfikacji możemy dokonać w dowolnym momencie. Mamy na to 90 dni, bo tyle wynosi maksymalny czas posiadania konta o tymczasowym statusie. Łączna kwota zawartych zakładów w tym okresie nie może przekroczyć 5000 zł.

Odpowiednią ikonkę znajdziemy po zalogowaniu się w prawym górnym rogu strony. Zostaniemy przeniesieni do ustawień, gdzie musimy wybrać opcję “Moje dokumenty”.

Krok 5

Konto zostanie aktywowane, gdy uzupełnimy podane wcześniej informacje o dane naszego konta bankowego oraz fotokopie obu stron wskazanego dowodu tożsamości (paszport lub dowód osobisty).

Jeśli wysłane przez nas dokumenty zostaną zaakceptowane przez bukmachera, uzyskamy dostęp do wszystkich funkcji przeznaczonych dla graczy. Rejestracja, podczas której można wpisać odpowiedni dla bukmachera Betclic kod promocyjny, dobiegnie końca.

Sprawdź kody promocyjne:

Wpłaty i wypłaty Betclic

Betclic - wpłaty i wypłaty - metody płatności

Dokonywanie wpłat i wypłat jest bardzo ważną częścią korzystania z usług firm bukmacherskich w Internecie. Betclic oferuje szereg możliwości transakcji na konto depozytowe oraz na konto bankowe. Przelewy w jedną czy drugą stronę są nieodłącznym elementem podręcznika gracza. Bez wpłaty środków na konto nie można choćby skorzystać z oferty cashback w ramach kodu promocyjnego od Betclic

Wpłaty

Aby wpłacać środki na swoje konto depozytowe, gracz nie musi ukończyć rejestracji i w pełni zweryfikować swojego konta. Za dokonywanie wpłat nie są pobierane żadne prowizje. Lista możliwości prezentuje się następująco: 

 • Przelewy24 - minimalnie 1 zł, maksymalnie 100 000 zł
 • Karta kredytowa Visa i MasterCard - minimalnie 30 zł, maksymalnie 100 000 zł
 • Zwykły przelew - minimalnie 1 zł, maksymalnie 100 000 zł

Wypłaty

Wypłacanie środków z konta depozytowego na bankowe wymaga już ukończenia procesu rejestracji (która, przypomnijmy, jest możliwa z kodem promocyjnym Betclic), weryfikacji konta. W tym celu należy podać numer rachunku bankowego i przesłać wyraźne zdjęcie dwóch stron dokumentu tożsamości. Wypłacać środki z konta Betclic można poprzez: 

 • Przelewy24 
 • Zwykły przelew bankowy

W obu przypadkach minimalna kwota przelewu to 1 zł, a maksymalna 100 000 zł. 

Aplikacja mobilna Betclic

Dzięki aplikacji mobilnej bukmachera, można obstawiać zakłady z każdego miejsca na świecie bez dostępu do komputera. Wystarczy do tego jedynie smartfon lub tablet i połączenie z Internetem. Swoją aplikację posiada również Betclic. Nawet do rejestracji konta i wpisania odpowiedniego dla bukmachera Betclic kodu promocyjnego wystarczy właśnie popularna "apka".

Jak pobrać aplikację Betclic?

Aby pobrać aplikację mobilną Betclic, trzeba posiadać urządzenie z systemem Android lub iOS. W przypadku iOS, zainstalowanie aplikacji jest bardzo łatwe. Wystarczy jedynie odwiedzić oficjalny sklep AppStore i znaleźć instalator Betclic, który po pobraniu automatycznie się rozpakuje i zainstaluje na smartfonie lub tablecie. 

Zainstalowanie aplikacji na urządzeniu z systemem Android jest już trochę bardziej skomplikowane i wymaga większej liczby czynności. Aplikacja nie jest dostępna na Sklepie Play, a pobrać ją można na stronie internetowej Betclic po kliknięciu w zakładkę Aplikacja Mobilna. 

Przed zainstalowaniem aplikacji, trzeba zmienić ustawienia bezpieczeństwa na urządzeniu i zezwolić na instalowanie aplikacji pochodzących z innego źródła niż oficjalny Sklep Google Play. To krok absolutnie niezbędny. Po zainstalowaniu aplikacji można skupić się na typowaniu, jeśli uprzednio założyliśmy z powodzeniem konto. Przypominamy, że to właśnie przy rejestracji należy podać kod promocyjny Betclic.

Jak obstawiać na aplikacji Betlic? 

Obstawianie meczów na aplikacji Betclic niczym nie różni się od tradycyjnego obstawiania na stronie. W menu głównym znajdują się dyscypliny, a na ich podstronach znajdziemy wszystkie dostępne mecze i zdarzenia. Aby dodać typ do kuponu, wystarczy kliknąć w interesujący nas kurs. Poprzez aplikację mobilną Betclic można również dokonywać wpłat i wypłat. 

Bonusy dla stałych graczy na Betclic

Betclic - bonusy i kody promocyjne dla stałych graczy

Każdy, kto założy nowe konto na stronie Betclic, będzie mógł skorzystać również z innych bonusów dla stałych graczy. Poniżej wymienimy i opiszemy działanie owych promocji. 

Multi+ 

Do uzyskania bonusów dostępnych w trakcie gry nie jest konieczne wpisanie w Betclic kodu promocyjnego. W ramach akcji Multi+ gracz może powiększyć swoją ewentualną wygraną. Jego wysokość jest wprost proporcjonalna do liczby zdarzeń na kuponie - im więcej typów, tym większy bonus. Na kuponie trzeba zawrzeć nie mniej niż 5 zdarzeń, a minimalny kurs każdego z nich to 1.20. Warunki promocji prezentują się następująco: 

 • 5 zdarzeń - + 7% do ewentualnej wygranej
 • 6 zdarzeń - + 14% do ewentualnej wygranej
 • 7 zdarzeń - + 20% do ewentualnej wygranej
 • 8 zdarzeń - + 25% do ewentualnej wygranej
 • 9 zdarzeń - + 30% do ewentualnej wygranej
 • 10 zdarzeń - + 35% do ewentualnej wygranej
 • 11 zdarzeń - + 40% do ewentualnej wygranej
 • 12 zdarzeń - + 45% do ewentualnej wygranej
 • 13 zdarzeń i więcej - + 50% do ewentualnej wygranej

Promocja dotyczy tylko tych zdarzeń, które są oznaczone logiem Multi+. Wygrane środki trafiają od razu na konto depozytowe i w celu ich wypłacenia, nie trzeba dokonywać żadnego obrotu nimi. 

Boost i cashout na Betclic

Bukmacher przygotował również Boost, czyli produkt, dzięki któremu kursy na wybrane mecze są wyższe niż normalnie. Takie zdarzenia w ofercie są zaznaczone żółtą ikoną przypominającą startującą rakietę. Aby wiedzieć na bieżąco, które mecze są objęte promocją, warto śledzić działalność Betclica w mediach społecznościowych.  

Gracze Betclica mogą skorzystać również z opcji cashout, czyli wcześniejszego zamknięcia zakładu. Taka opcja pojawia się tylko wtedy, kiedy na kuponie ma żadnego zdarzenia, które zostało rozliczone jako przegrane. Na kuponie może być natomiast więcej niż jeden nierozstrzygnięty mecz. Opcja cashout nie jest dostępna dla wszystkich kuponów - znaleźć ją można w zakładce MOJE KUPONY. Uwaga: nie można mylić opcji cashout (zamknięcie zakładu przed jego zakończeniem) z cashback (zwrot stawki, który u tego bukmachera obowiązuje z startowym kodem promocyjnym od Betclic)

Betclic - informacje o bukmacherze

Betclic - informacje o bukmacherze - Kod promocyjny Betclic

Legalny bukmacher Betclic rozpoczął działalność w 2005 r. Charakteryzuje się szeroką ofertą zakładów i bonusami na start dla nowych użytkowników, przy czym ci zwykle muszą wpisać przy rejestracji w Betclic kod promocyjny, aby uzyskać dostęp do promocji powitalnych. Główna siedziba obecnie mieści się we francuskim Bordeaux. Do 2016 r. biura funkcjonowały w Londynie oraz Paryżu. Sama spółka zarejestrowana jest na Malcie. Założył ją Francuz – Nicolas Beraud. Firma dynamicznie się rozwinęła i szybko wyrobiła sobie odpowiednią markę w Europie. Po kilku latach kontrolowała prawie 40% francuskiego rynku bukmacherskiego.

Betclic do 2017 r. prężnie działał również w Polsce, ciesząc się niezmiennym zainteresowaniem graczy. Jego twarzą był Mateusz Borek, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarzy sportowych. Gdy jednak w połowie 2017 r. weszła w życie nowelizacja ustawy hazardowej, mająca na celu ograniczenie działalności zagranicznych bukmacherów oferujących grę bez obowiązkowego podatku od obrotu, Francuzi oficjalnie wycofali się z naszego kraju. 

Po upływie kilkunastu miesięcy pojawiły się pierwsze informacje wskazujące na powrót Betclica na nasz rynek w legalnej odsłonie. Plotki się potwierdziły, bo bukmacher uzyskał wymaganą licencję na oferowanie zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów we wrześniu 2018 r. Serwis online wystartował 1 lipca 2019 r. Od początku działalności gracze mają możliwość korzystania z kodu promocyjnego Betclic.

Firma ogłosiła już podpisanie kontraktów sponsorskich z mistrzem Polski – Piastem Gliwice, a także ze zdobywcą krajowego pucharu – Lechią Gdańsk. Co ciekawe, swego czasu Betclic sponsorował turyński Juventus, Olympique Lyon i Olympique Marsylia. W Polsce wspierał Lech Poznań.

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

550 PLN

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start