Betclic kod promocyjny

Bonus 200 PLN

 • 200 PLN zwrot za pierwszy zakład w postaci freebetu

 • +120% do wygranej na kupony wielokrotne

MECZYKI
Dodał: Maksymilian Kozłowski,24 Sty 2023 | 14:18

Kod promocyjny Betclic ma treść MECZYKI. Ten bukmacher przygotował na start jeden bonus, którym jest zwrot za pierwszy postawiony zakład (cashback), wypłacany w formie darmowych zakładów (freebetu), który jest głównym elementem bonusu powitalnego dla nowych graczy. Zakładając konto nowi użytkownicy mają szansę uzyskać bonus o wartości 200 zł, o ile w trakcie rejestracji wykorzystają odpowiedni dla Betclic kod promocyjny. W poniższym tekście podajemy wspomniany kod promocyjny Betclic oraz dokładnie opisujemy szczegóły promocji powitalnej. Przybliżamy także całą ofertę bonusową bukmachera i dajemy wskazówki dotyczące m.in. rejestracji z kodem Betclic, płatności oraz aplikacji mobilnej.

Bonusy z kodem promocyjnym Betclic w pigułce

Kod promocyjny Betclic, wpisany poprzez TEN LINK rejestracyjny, upoważnia do odbioru bonusu powitalnego dla nowych użytkowników. Obecnie bonus dostępny z kodem promocyjnym to zwrot za pierwszy zakład w historii konta (cashback) w formie freebetu o wartości 200 zł. Aby zdobyć bonus należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Betclic o treści MECZYKI. Jego użycie jest niezbędne do uzyskania bonusu. W dalszej części tekstu dokładnie opisaliśmy jakie są warunki odbioru bonusu, a najważniejsze założenia promocji znalazły się w poniższej tabelce.

Bonus Betclic  Zasady obrotu bonusem
Zakład bez ryzyka 200 PLN  Bonus w formie freebetu, kurs min. kuponu 2.14

Betclic ma w swojej ofercie także bonusy dla zarejestrowanych już graczy, które także zostały opisane w drugiej części tego artykułu. 

Betclic kod promocyjny

Betclic kod promocyjny na darmowy zakład bez depozytu (Freebet)

W chwili obecnej kod promocyjny Betclic nie pozwala uzyskać bonusu bez depozytu. Jeśli freebet w tej formie będzie dostępny w ofercie, wówczas o tym poinformujemy. W pewnym sensie freebet może trafić do gracza w ramach bonusu na start, ale o tym więcej napiszemy w dalszej części tekstu.

Na ten moment dostępny jest jeden bonus powitalny w Betclic z kodem promocyjnym o treści MECZYKI. Jest to zakład bez ryzyka na pierwszy kupon o wartości maksymalnie 200 zł. 

Betclic kod promocyjny na zakład bez ryzyka do 200 PLN (Cashback)

Bukmacher przygotował dla wszystkich nowych użytkowników ofertę powitalną, w ramach której proponuje cashback, czyli zwrot za pierwszy zakład (jeśli ten będzie przegrany) w formie freebetu o wartości 200 zł. Aby otrzymać bonus, podczas rejestracji trzeba wpisać odpowiedni kod promocyjny Betclic o treści MECZYKI.

Cashback Zasady bonusu
Wartość bonusu 200 PLN
Zasady kuponu bez ryzyka Kurs minimalny 1.14, max. zwrot przy stawce 227.30 PLN
Warunki obrotu bonusem Wygraną za bonus nie trzeba obracać

Na czym konkretnie polega promocja dostępna w ofercie bukmachera Betclic? To powitalny bonus bez ryzyka (cashback) przyznawany w formie freebetu za pierwszy zawarty zakład do 200 zł. Oznacza to, że bukmacher przyzna do 200 zł w formie darmowych zakładów, jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany. Zanim otrzymamy bonus, musimy więc wpłacić pieniądze na konto i wysłać premierowy kupon. W przypadku niepowodzenia, bukmacher zwróci nam równowartość stawki pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu w wysokości 12%. W celu uzyskania najwyższego możliwego zwrotu musimy więc zagrać za 227.30 zł. Ta kwota po odjęciu podatku da nam 200 zł. 

Zasady bonusu bez ryzyka z kodem promocyjnym w Betclic:

 • Pierwszy zakład powinien mieć kurs minimum 1.14;
 • W przypadku porażki bukmacher zwróci stawkę zakładu do 200 zł;
 • Kurs kuponów postawionych ze środków bonusowych powinien wynosić 2.14 lub więcej;
 • Wygraną za środki z freebetu nie trzeba obracać.

Wygrane ze środków bonusowych trafiają na konto, pomniejszone o 12% podatku oraz stawkę samego kuponu. Dotyczy to wszystkich zarejestrowanych osób - rejestracji można dokonać np. poprzez kliknięcie w jeden z bannerów dostępnych w tym tekście. Pole do wpisania kodu promocyjnego od Betclic (treść: MECZYKI) znajdziemy bez problemu. Liczba wysłanych kuponów nie ma znaczenia, o ile spełnimy oczekiwane warunki. Betclic nie wyznacza maksymalnego terminu na wykorzystanie bonusu, pod warunkiem, że gracz nie dokona trwałego lub czasowego zawieszenia, albo zamknięcia konta. 

Betclic kod promocyjny - zasady obrotu

Choć dostępny w Betclic (kod promocyjny: MECZYKI) bonus nazwać możemy cashbackiem, to jednak gracze w ramach promocji mogą uzyskać środki na darmowe zakłady. To ważne w kontekście warunków obrotu bonusem powitalnym. Proponowany przez bukmachera bonus jest czymś pomiędzy zakładem bez ryzyka (cashbackiem), a freebetem. Jaka jest różnica między tymi bonusami? Podstawowa polega na tym, że do zakładu bez ryzyka zawsze potrzeba wpłaty własnych środków. Z kolei w przypadku freebeta, szczególnie występującego w roli bonusu na start, zwykle depozyt nie jest konieczny, by móc skorzystać z promocji. Czy użycie kodu promocyjnego Betclic o treści: MECZYKI umożliwia skorzystanie z freebeta? Więcej informacji poniżej.

Co dokładnie zawiera freebet i czy przysługuje on za wpisanie kodu promocyjnego Betclic o treści: MECZYKI? Już wyjaśniamy. Obecnie freebet powitalny przyznawany jest w Betclic za pierwszy kupon, gdy ten okaże się przegrany. Po prostu w tej formie wypłacany jest zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka.

Jak działa ten bonus? Tak jak wspomnieliśmy już wyżej, bonus będzie przyznany, jeśli pierwszy zakład wytypowany przez gracza okaże się przegrany. Wówczas gracz może odzyskać stawkę, do maksymalnej wartości 200 zł. Należy w tym miejscu pamiętać o 12% podatku, które potrącone są na poczet podatku od gier. Aby aktywować pełny bonus, można wytypować kupon o stawce co najmniej 227.30 zł. Wygrane z tytułu freebetu nie podlegają obrotowi i zostają od razu dopisane do konta gracza. Bukmacher odejmie od przyznanej kwoty stawkę freebetu oraz obowiązujący podatek. Przykładowo: 

 • stawka: 20,00 zł x Wskaźnik = 17,60 zł;
 • kurs: 3.00;
 • Wygrana: 17,60 zł x 3.00 – 17,60 zł = 35,20 zł.

Minimalny kurs kuponu wytypowanego z freebetu wynosi 2.14. W bonusie nie biorą udziału zakłady z kategorii gier karcianych. Bonus można przeznaczyć na jeden kupon lub podzielić go na kilka o mniejszej stawce.

Betclic kod promocyjny na bonus od depozytu

Trzecim wśród popularnych bonusów powitalnych jest bonus od depozytu, czyli promocja od wpłaty na konto depozytowe. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, obecnie w Betclic kod promocyjny pozwala uzyskać jeden bonus na start i nie jest to bonus od wpłaty na konto depozytowe. Czy taka forma promocji na start pojawi się w przyszłości? Nie można tego wykluczać. Wówczas na pewno poinformujemy o tym. 

Sprawdź kody promocyjne:

Betclic kod promocyjny - gdzie wpisać kod promocyjny?

Kod promocyjny Betclic o treści - MECZYKI - wpisujemy podczas trzeciego etapu rejestracji konta, która nie jest skomplikowana i składa się z kilku kroków. Odpowiednią zakładkę znajdziemy w prawym górnym rogu serwisu.

betclic kod promocyjny

Dzięki wprowadzeniu przez bukmachera nowej opcji rejestracji, możemy wybrać, czy od razu założymy pełne konto, czy zdecydujemy się na takie o tymczasowym statusie. Konto tymczasowe umożliwia wpłatę pieniędzy, korzystanie z bonusów i zawieranie zakładów, ale nie pozwala na wypłatę jakichkolwiek środków. Przyjrzyjmy się bliżej procesowi rejestracji z użyciem kodu promocyjnego od Betclic (treść: MECZYKI).

Rejestracja konta Betclic z kodem promocyjnym krok po kroku:

Poniżej dokładnie opisujemy w jaki sposób należy założyć konto na stronie Betclic i jak skorzystać z kodu promocyjnego Betclic (treść: MECZYKI). Na podstawie tych informacji, będzie można skorzystać z pełnej oferty bonusowej.

Betclic rejestracja

Betclic kod promocyjny - rejestracja krok 1

Najpierw musimy podać podstawowe dane osobowe oraz adres e-mail, zaakceptować regulamin oraz wybrać, czy interesuje nas otrzymywanie ofert promocyjnych od bukmachera drogą mailową.

Betclic kod promocyjny - rejestracja krok 2

Dalej wpisujemy pesel, dane adresowe oraz numer telefonu.

Betclic kod promocyjny - rejestracja krok 3

Następnie przechodzimy do etapu, w którym można wpisać odpowiedni dla bukmachera Betclic kod promocyjny. Trzeba też wybrać login, hasło i pytanie pomocnicze.

Betclic kod promocyjny - rejestracja krok 4

Ten etap nie jest obowiązkowy bezpośrednio po wykonaniu trzech poprzednich kroków. Pełnej weryfikacji możemy dokonać w dowolnym momencie. Mamy na to 90 dni, bo tyle wynosi maksymalny czas posiadania konta o tymczasowym statusie. Łączna kwota zawartych zakładów w tym okresie nie może przekroczyć 5000 zł.

Odpowiednią ikonkę znajdziemy po zalogowaniu się w prawym górnym rogu strony. Zostaniemy przeniesieni do ustawień, gdzie musimy wybrać opcję “Moje dokumenty”.

Betclic kod promocyjny - rejestracja krok 5

Konto zostanie aktywowane, gdy uzupełnimy podane wcześniej informacje o dane naszego konta bankowego oraz fotokopie obu stron wskazanego dowodu tożsamości (paszport lub dowód osobisty).

Jeśli wysłane przez nas dokumenty zostaną zaakceptowane przez bukmachera, uzyskamy dostęp do wszystkich funkcji przeznaczonych dla graczy. Rejestracja, podczas której można wpisać odpowiedni dla bukmachera Betclic kod promocyjny o treści: MECZYKI, dobiegnie końca.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Wpłaty i wypłaty Betclic

Dokonywanie wpłat i wypłat jest bardzo ważną częścią korzystania z usług firm bukmacherskich w Internecie. Betclic oferuje szereg możliwości transakcji na konto depozytowe oraz na konto bankowe. Przelewy w jedną czy drugą stronę są nieodłącznym elementem podręcznika gracza. Bez wpłaty środków na konto nie można choćby skorzystać z oferty bonusowej w ramach kodu promocyjnego Betclic (treść: MECZYKI). 

Betclic metody płatności

Wpłaty

Aby wpłacać środki na swoje konto depozytowe, gracz nie musi ukończyć rejestracji i w pełni zweryfikować swojego konta. Za dokonywanie wpłat nie są pobierane żadne prowizje. Lista możliwości prezentuje się następująco: 

 • Przelewy24 - minimalnie 1 zł, maksymalnie 100 000 zł
 • Karta kredytowa Visa i MasterCard - minimalnie 30 zł, maksymalnie 100 000 zł
 • Zwykły przelew - minimalnie 1 zł, maksymalnie 100 000 zł

Wypłaty

Wypłacanie środków z konta depozytowego na bankowe wymaga już ukończenia procesu rejestracji (która, przypomnijmy, jest możliwa z kodem promocyjnym Betclic), weryfikacji konta. W tym celu należy podać numer rachunku bankowego i przesłać wyraźne zdjęcie dwóch stron dokumentu tożsamości. Wypłacać środki z konta Betclic można poprzez: 

 • Przelewy24 
 • Zwykły przelew bankowy

W obu przypadkach minimalna kwota przelewu to 1 zł, a maksymalna 100 000 zł. 

Aplikacja mobilna Betclic

Dzięki aplikacji mobilnej bukmachera, można obstawiać zakłady z każdego miejsca na świecie bez dostępu do komputera. Wystarczy do tego jedynie smartfon lub tablet i połączenie z Internetem. Swoją aplikację posiada również Betclic. Nawet do rejestracji konta i wpisania odpowiedniego dla bukmachera Betclic kodu promocyjnego o treści: MECZYKI wystarczy właśnie popularna "apka".

Jak pobrać aplikację Betclic?

Aby pobrać aplikację mobilną Betclic, trzeba posiadać urządzenie z systemem Android lub iOS. W przypadku iOS, zainstalowanie aplikacji jest bardzo łatwe. Wystarczy jedynie odwiedzić oficjalny sklep AppStore i znaleźć instalator Betclic, który po pobraniu automatycznie się rozpakuje i zainstaluje na smartfonie lub tablecie. 

Zainstalowanie aplikacji na urządzeniu z systemem Android jest już trochę bardziej skomplikowane i wymaga większej liczby czynności. Aplikacja nie jest dostępna na Sklepie Play, a pobrać ją można na stronie internetowej Betclic po kliknięciu w zakładkę Aplikacja Mobilna. 

Przed zainstalowaniem aplikacji, trzeba zmienić ustawienia bezpieczeństwa na urządzeniu i zezwolić na instalowanie aplikacji pochodzących z innego źródła niż oficjalny Sklep Google Play. To krok absolutnie niezbędny. Po zainstalowaniu aplikacji można skupić się na typowaniu, jeśli uprzednio założyliśmy z powodzeniem konto. Przypominamy, że to właśnie przy rejestracji należy podać kod promocyjny Betclic o treści: MECZYKI.

Jak obstawiać na aplikacji Betlic? 

Obstawianie meczów na aplikacji Betclic niczym nie różni się od tradycyjnego obstawiania na stronie. W menu głównym znajdują się dyscypliny, a na ich podstronach znajdziemy wszystkie dostępne mecze i zdarzenia. Aby dodać typ do kuponu, wystarczy kliknąć w interesujący nas kurs. Poprzez aplikację mobilną Betclic można również dokonywać wpłat i wypłat. 

Betclic Informacje o bukmacherze
Wpłaty min. 1 PLN / Blik, Przelewy24, Paysafecard, Skrill, karta płatnicza
Wypłaty min 1 PLN
Aplikacja mobilna TAK, iOS lub Android
Punkty stacjonarne NIE
Transmisje TAK
Program lojalnościowy Strefa VIP

Bonusy dla stałych graczy na Betclic

Każdy, kto założy nowe konto na stronie i wykorzysta kod promocyjny Betclic (treść: MECZYKI), będzie mógł skorzystać również z innych bonusów dla stałych graczy. Poniżej wymienimy i opiszemy działanie owych promocji. 

Betclic promocja - Multi+ 

Do uzyskania bonusów dostępnych w trakcie gry nie jest konieczne wpisanie w Betclic kodu promocyjnego (treść: MECZYKI). W ramach akcji Multi+ gracz może powiększyć swoją ewentualną wygraną. Jego wysokość jest wprost proporcjonalna do liczby zdarzeń na kuponie - im więcej typów, tym większy bonus. Na kuponie trzeba zawrzeć nie mniej niż 5 zdarzeń, a minimalny kurs każdego z nich to 1.20. Warunki promocji prezentują się następująco: 

 • Kupon z 5 zdarzeniami + 5% do wygranej
 • Kupon z 6 zdarzeniami + 7% do wygranej
 • Kupon z 7 zdarzeniami + 10% do wygranej
 • Kupon z 8 zdarzeniami + 12% do wygranej
 • Kupon z 9 zdarzeniami + 15% do wygranej
 • Kupon z 10 zdarzeniami + 20% do wygranej
 • Kupon z 11 zdarzeniami + 25% do wygranej
 • Kupon z 12 zdarzeniami + 30% do wygranej
 • Kupon z 13 zdarzeniami + 40% do wygranej
 • Kupon z 14 zdarzeniami + 50% do wygranej
 • Kupon z 15 zdarzeniami + 60% do wygranej
 • Kupon z 16 zdarzeniami + 70% do wygranej
 • Kupon z 17 zdarzeniami + 80% do wygranej
 • Kupon z 18 zdarzeniami + 90% do wygranej
 • Kupon z 19 zdarzeniami + 100% do wygranej
 • Kupon z 20 zdarzeniami + 110% do wygranej
 • Kupon z 21 zdarzeniami + 120% do wygranej

Promocja dotyczy tylko tych zdarzeń sportowych. Wygrane środki trafiają od razu na konto depozytowe i w celu ich wypłacenia, nie trzeba dokonywać żadnego obrotu nimi. 

Betclic promocja - Boost i cashout

Bukmacher przygotował również Boost, czyli produkt, dzięki któremu kursy na wybrane mecze są wyższe niż normalnie. Takie zdarzenia w ofercie są zaznaczone żółtą ikoną przypominającą startującą rakietę. Aby wiedzieć na bieżąco, które mecze są objęte promocją, warto śledzić działalność Betclica w mediach społecznościowych.  

Gracze Betclica mogą skorzystać również z opcji cashout, czyli wcześniejszego zamknięcia zakładu. Taka opcja pojawia się tylko wtedy, kiedy na kuponie ma żadnego zdarzenia, które zostało rozliczone jako przegrane. Na kuponie może być natomiast więcej niż jeden nierozstrzygnięty mecz. Opcja cashout nie jest dostępna dla wszystkich kuponów - znaleźć ją można w zakładce MOJE KUPONY. Uwaga: nie można mylić opcji cashout (zamknięcie zakładu przed jego zakończeniem) z cashback (zwrot stawki, który u bukmachera obowiązuje w formie freebetu ze startowym kodem promocyjnym Betclic o treści: MECZYKI).

Betclic - informacje o bukmacherze

Legalny bukmacher Betclic rozpoczął działalność w 2005 r. Charakteryzuje się szeroką ofertą zakładów i bonusami na start dla nowych użytkowników, przy czym ci zwykle muszą wpisać przy rejestracji w Betclic kod promocyjny, aby uzyskać dostęp do promocji powitalnych. Główna siedziba obecnie mieści się we francuskim Bordeaux. Do 2016 r. biura funkcjonowały w Londynie oraz Paryżu. Sama spółka zarejestrowana jest na Malcie. Założył ją Francuz – Nicolas Beraud. Firma dynamicznie się rozwinęła i szybko wyrobiła sobie odpowiednią markę w Europie. Po kilku latach kontrolowała prawie 40% francuskiego rynku bukmacherskiego.

Betclic informacje

Betclic do 2017 r. prężnie działał również w Polsce, ciesząc się niezmiennym zainteresowaniem graczy. Jego twarzą był Mateusz Borek, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarzy sportowych. Gdy jednak w połowie 2017 r. weszła w życie nowelizacja ustawy hazardowej, mająca na celu ograniczenie działalności zagranicznych bukmacherów w Polsce oferujących grę bez obowiązkowego podatku od obrotu, Francuzi oficjalnie wycofali się z naszego kraju. 

Po upływie kilkunastu miesięcy pojawiły się pierwsze informacje wskazujące na powrót Betclica na nasz rynek w legalnej odsłonie. Plotki się potwierdziły, bo bukmacher uzyskał wymaganą licencję na oferowanie zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów we wrześniu 2018 r. Serwis online wystartował 1 lipca 2019 r. Od początku działalności gracze mają możliwość korzystania z kodu promocyjnego Betclic o treści: MECZYKI.

Firma ogłosiła już podpisanie kontraktów sponsorskich z mistrzem Polski – Piastem Gliwice, a także ze zdobywcą krajowego pucharu – Lechią Gdańsk. Co ciekawe, swego czasu Betclic sponsorował turyński Juventus, Olympique Lyon i Olympique Marsylia. W Polsce wspierał Lech Poznań.

Wybrane kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Betclic?

Kod promocyjny dla bukmachera Betclic to MECZYKI. Należy go wpisać, rejestrując się pod TYM LINKIEM, aby aktywować bonus powitalny dla nowych graczy.

Jaki jest bonus powitalny Betclic?

Wpisanie kodu promocyjnego pozwoli aktywować zwrot za pierwszy zakład (cashback) o wartości 200 zł.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020