Betclic kod promocyjny MEGABONUS550 na Meczyki.pl 2020. Aktualne kody bonusowe za darmo VIP

Betclic kod promocyjny MEGABONUS550 na Meczyki.pl 2020. Aktualne kody bonusowe za darmo VIP
Betclic / Meczyki.pl
autor: Maksymilian Kozłowski27 maj 2020 | 16:07

Po dwuletniej przerwie na polski rynek bukmacherski powrócił Betclic. Firma wcześniej oferowała zakłady wzajemne w Polsce, ale oficjalnie wycofała się z naszego kraju po nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 r. Teraz, po uzyskaniu odpowiedniego pozwolenia od Ministerstwa Finansów, legalnie wróciła do gry. Serwis online otwarto 1 lipca. Nowi użytkownicy mogą wpisać przy rejestracji kod promocyjny, za który Betclic przyznaje bonus na start.

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Betclic - zakład bez ryzyka
  2. Betclic - rejestracja konta
  3. Kody promocyjne u pozostałych bukmacherów
  4. Betclic - informacje o bukmacherze

Betclic kod promocyjny na zakład bez ryzyka do 550 zł (Cashback 550 zł)

Betclic - kod promocyjny cashback - zakład bez ryzyka - Kod promocyjny Betclic

Bukmacher przygotował dla wszystkich nowych użytkowników ofertę powitalną, w ramach której proponuje najwyższy na rynku cashback, czyli zakład bez ryzyka do 550 zł. Aby otrzymać bonus, podczas rejestracji trzeba wpisać odpowiedni kod promocyjny.

Na czym konkretnie polega promocja dostępna w ofercie bukmachera Betclic? To powitalny bonus bez ryzyka w formie cashbacku na pierwszy zawarty zakład do 550 zł. Cashback to inaczej zwrot stawki w razie porażki. 

Zanim otrzymamy bonus, musimy więc wpłacić pieniądze na konto i wysłać premierowy kupon. Jego wymagany minimalny kurs to 1.14. W przypadku niepowodzenia, bukmacher zwróci nam równowartość stawki pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu w wysokości 12%. W celu uzyskania najwyższego możliwego cashbacku musimy więc zagrać za 625 zł. Ta kwota po odjęciu podatku da nam 550 zł

Zwrot stawki nastąpi na nasze konto bonusowe. Przed wypłatą środków musimy nimi sześciokrotnie obrócić po minimalnym kursie 2.00. Oznacza to, że przy pełnym cashbacku, należy zawrzeć zakłady za łącznie 3300 zł (550 zł x 6 = 3300 zł). Liczba wysłanych kuponów nie ma znaczenia, o ile spełnimy oczekiwane warunki. Na wykorzystanie bonusu mamy 30 dni. Do obrotu nie są zaliczane zakłady systemowe.

Betclic - rejestracja konta

Betclic - rejestracja konta - Kod promocyjny Betclic

Kod promocyjny u bukmachera Betclic wpisujemy podczas trzeciego etapu rejestracji konta, która nie jest skomplikowana i składa się z kilku kroków. Odpowiednią zakładkę znajdziemy w prawym górnym rogu serwisu.  

Dzięki wprowadzeniu przez bukmachera nowej opcji rejestracji, możemy wybrać, czy od razu założymy pełne konto, czy zdecydujemy się na takie o tymczasowym statusie. Konto tymczasowe umożliwia wpłatę pieniędzy, korzystanie z bonusów i zawieranie zakładów, ale nie pozwala na wypłatę jakichkolwiek środków. Przyjrzyjmy się bliżej procesowi rejestracji.

Krok 1

Najpierw musimy podać podstawowe dane osobowe oraz adres e-mail, zaakceptować regulamin oraz wybrać, czy interesuje nas otrzymywanie ofert promocyjnych od bukmachera drogą mailową.


Krok 2

Dalej wpisujemy pesel, dane adresowe oraz numer telefonu.

Krok 3

Następnie przechodzimy do etapu, w którym można wpisać odpowiedni dla bukmachera Betclic kod promocyjny. Trzeba też wybrać login, hasło i pytanie pomocnicze.

Bukmacher Betclic - Kod promocyjny Betclic
Kod promocyjny: MEGABONUS550

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Krok 4

Ten etap nie jest obowiązkowy bezpośrednio po wykonaniu trzech poprzednich kroków. Pełnej weryfikacji możemy dokonać w dowolnym momencie. Mamy na to 90 dni, bo tyle wynosi maksymalny czas posiadania konta o tymczasowym statusie. Łączna kwota zawartych zakładów w tym okresie nie może przekroczyć 5000 zł.

Odpowiednią ikonkę znajdziemy po zalogowaniu się w prawym górnym rogu strony. Zostaniemy przeniesieni do ustawień, gdzie musimy wybrać opcję “Moje dokumenty”.

Krok 5

Konto zostanie aktywowane, gdy uzupełnimy podane wcześniej informacje o dane naszego konta bankowego oraz fotokopie obu stron wskazanego dowodu tożsamości (paszport lub dowód osobisty).

Jeśli wysłane przez nas dokumenty zostaną zaakceptowane przez bukmachera, uzyskamy dostęp do wszystkich funkcji przeznaczonych dla graczy. 

Sprawdź kody promocyjne:

Betclic - informacje o bukmacherze

Betclic - informacje o bukmacherze - Kod promocyjny Betclic

Legalny bukmacher Betclic rozpoczął działalność w 2005 r. Główna siedziba obecnie mieści się we francuskim Bordeaux. Do 2016 r. biura funkcjonowały w Londynie oraz Paryżu. Sama spółka zarejestrowana jest na Malcie. Założył ją Francuz – Nicolas Beraud. Firma dynamicznie się rozwinęła i szybko wyrobiła sobie odpowiednią markę w Europie. Po kilku latach kontrolowała prawie 40% francuskiego rynku bukmacherskiego.  

Betclic do 2017 r. prężnie działał również w Polsce, ciesząc się niezmiennym zainteresowaniem graczy. Jego twarzą był Mateusz Borek, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarzy sportowych. Gdy jednak w połowie 2017 r. weszła w życie nowelizacja ustawy hazardowej, mająca na celu ograniczenie działalności zagranicznych bukmacherów oferujących grę bez obowiązkowego podatku od obrotu, Francuzi oficjalnie wycofali się z naszego kraju. 

Po upływie kilkunastu miesięcy pojawiły się pierwsze informacje wskazujące na powrót Betclica na nasz rynek w legalnej odsłonie. Plotki się potwierdziły, bo bukmacher uzyskał wymaganą licencję na oferowanie zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów we wrześniu 2018 r. Serwis online wystartował 1 lipca 2019 r. 

Firma ogłosiła już podpisanie kontraktów sponsorskich z mistrzem Polski – Piastem Gliwice, a także ze zdobywcą krajowego pucharu – Lechią Gdańsk. Co ciekawe, swego czasu Betclic sponsorował turyński Juventus, Olympique Lyon i Olympique Marsylia. W Polsce wspierał Lech Poznań.

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Tylko do końca weekendu zakład bez ryzyka 230zł na polską piłkę! Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł