BETCLIC KOD PROMOCYJNY

Kod promocyjny Betclic to: MECZYKI. Używajać kodu promocyjnego przy okazji zakładania konta, otrzymasz najwyższy na rynku bonus na start od tego bukmachera. W Betclic pierwszy zakład jest bez ryzyka do 200 PLN.

Bonus 200 PLN

 • 200 PLN zakład bez ryzyka

 • +120% do wygranej na kupony wielokrotne

MECZYKI
Dodał: Maksymilian Kozłowski,03 Paź 2023 | 09:29
Specjalna oferta jest dostępna dla nowych graczy, którzy chcą się zarejestrować u tego bukmachera. W poniższym tekście podajemy kod do Betclic oraz dokładnie opisujemy szczegóły promocji powitalnej. Przybliżamy także całą ofertę bonusową bukmachera i dajemy wskazówki dotyczące m.in. zakładania konta z kodem Betclic, płatności oraz aplikacji mobilnej.

Jaki jest kod promocyjny Betclic?

Betclic kod promocyjny to MECZYKI. Wpisanie kodu promocyjnego przy okazji rejestracji konta pozwala uzyskać bonus na start dla nowych użytkowników. Promocja to zakład bez ryzyka (cashback) na pierwszy kupon do 200 zł.
Betclic kod promocyjny Co daje kod promocyjny Betclic?
MECZYKINajwyższy cashback 200 PLN
Rejestracja w Betclic z kodem promocyjnym dostępna jest m.in. po kliknięciu w przycisk poniżej.
Betclic kod promocyjny na bonusy powitalne pozwala uzyskać najwyższy na rynku cashback w kwocie 200 zł, ale bukmacher ma w swojej ofercie także stałe i czasowe promocje dla zarejestrowanych użytkowników, które również zostały szczegółowo opisane w drugiej części tego artykułu. 
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betclic - bonus powitalny

Rejestrując konto i wpisując kod promocyjny Betclic, którego treść to MECZYKI, można uzyskać bonus powitalny o wartości 200 zł w postaci zakładu bez ryzyka na pierwszy kupon. To najwyższa dostępna na rynku oferta promocyjna tego bukmachera. Jak działa promocja powitalna w Betclicu? O jej szczegółach więcej piszemy poniżej.

Zakład bez ryzyka (cashback) 200 PLN z kodem

Bukmacher przygotował dla wszystkich nowych użytkowników ofertę powitalną, w ramach której proponuje cashback, czyli zwrot za pierwszy wytypowany zakład do 200 zł, jeśli ten będzie przegrany. Bonus zostanie przyznany w formie freebetu, czyli darmowego zakładu. Aby otrzymać bonus, podczas rejestracji trzeba wpisać odpowiedni kod promocyjny Betclic, którego treść to MECZYKI.
Cashback Betclic z kodemWartość
Wysokość bonusu200 PLN
Kurs kuponuMin. 1.14
Obrót bonusemObrót 1x, kurs min. 2.14
Rejestracja w Betclic dostępna jest po kliknięciu w przycisk lub baner w tekście.
Jak dokładnie działa powitalna oferta za wpisany w Betclic kod promocyjny? Wiemy już, że jest nią zakład bez ryzyka (cashback) przyznawany w formie freebetu za pierwszy zawarty zakład do 200 zł. Oznacza to, że bukmacher przyzna do 200 zł w formie darmowych zakładów, jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany. 
Zanim otrzymamy bonus, musimy więc wpłacić swój pierwszy depozyt na konto i wysłać premierowy kupon. W przypadku niepowodzenia, bukmacher zwróci nam równowartość stawki pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu w wysokości 12%. W celu uzyskania najwyższego możliwego zwrotu musimy więc zagrać za 227.30 zł. Ta kwota po odjęciu podatku da nam 200 zł, czyli maksymalny dostępny u bukmachera bonus.
Zasady bonusu bez ryzyka z kodem promocyjnym w Betclic:
 • Pierwszy zakład powinien mieć kurs minimum 1.14;
 • W przypadku porażki bukmacher zwróci stawkę zakładu do 200 zł;
 • Kurs kuponów postawionych ze środków bonusowych powinien wynosić 2.14 lub więcej;
 • Wygraną za środki z freebetu nie trzeba obracać;
 • Wygrane ze środków bonusowych trafiają na konto, pomniejszone o 12% podatku oraz stawkę samego kuponu.
Podsumowując. Jeśli nasz pierwszy kupon będzie trafiony, wówczas po prostu możemy cieszyć się z wygranej. Jednak w razie porażki otrzymujemy zwrot stawki do 200 zł, którą obracamy wyłącznie poprzez typowanie za wartość przyznanych środków bonusowych. Tak, jak wygląda to w przypadku freebetów. 
Liczba wysłanych kuponów nie ma znaczenia, o ile spełnimy oczekiwane warunki. Betclic nie wyznacza maksymalnego terminu na wykorzystanie bonusu, pod warunkiem, że gracz nie dokona trwałego lub czasowego zawieszenia, albo zamknięcia konta. 
Bonus powitalny dostępny jest dla wszystkich zarejestrowanych osób. Rejestracji można dokonać np. poprzez kliknięcie w jeden z przycisków lub banerów dostępnych w tym tekście. Pole, w którym wpiszemy kod promocyjny Betclic (treść: MECZYKI) znajdziemy w formularzu, a sam proces zakładania konta opisujemy w dalszej części tekstu.

Sprawdź kody promocyjne:

Rejestracja z kodem promocyjnym Betclic

Aby móc skorzystać z oferty bukmachera, także tej bonusowej z kodem promocyjnym Betclic, najpierw trzeba założyć konto. Jak wygląda rejestracja? Cały ten proces odbywa się w kilku krokach. 
Betclic rejestracja z kodem promocyjnym
Na początek będziemy musieli otworzyć sam formularz rejestracyjny na stronie bukmachera Betclic, gdzie trafimy także klikając bezpośrednio w link (przycisk lub baner) umieszczony w artykule. O tym jak prawidłowo wypełnić wspomniany formularz piszemy poniżej. Prezentujemy proces rejestracji krok po kroku.

Rejestracja z kodem promocyjnym Betclic - etap 1

Pierwsza strona formularza rejestracyjnego (w sumie są trzy) wymaga od nas podania podstawowych danych osobowych. W tym miejscu uzupełniamy następujące rubryki:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Data urodzenia
 • Adres e-mail
Betclic rejestracja z kodem - etap 1
Poza uzupełnieniem danych, na dole strony znajdziemy jeszcze dwa przyciski. Zaznaczając pierwszy oświadczamy, że jesteśmy osobą pełnoletnią i zapoznaliśmy się z regulaminem bukmachera Betclic. 
Zaznaczając drugi wyrażamy zgody marketingowe, czyli pozwalamy aby Betclic wysyłał nam na podany wcześniej adres mailowy informacje o dostępnych promocjach i swojej ofercie. 

Rejestracja z kodem promocyjnym Betclic - etap 2

Na drugiej stronie formularza rejestracyjnego będzie trzeba podać bardziej szczegółowe dane personalne. Dzięki nim bukmacher potwierdzi, że na pewno zakłady konto po raz pierwszy i będzie mógł - przy procesie weryfikacji - potwierdzić zgodność zadeklarowanych informacji ze stanem faktycznym. Na tej karcie wpisujemy:
 • Numer PESEL
 • Adres zamieszkania
 • Kod pocztowy
 • Miasto
 • Numer telefonu
Betclic rejestracja z kodem - etap 2
Na tym etapie Betclic kod promocyjny nie jest jeszcze aktywny. Do niego dojdziemy w ostatniej części formularza.

Rejestracja z kodem promocyjnym Betclic - etap 3

Jeśli prawidłowo wypełniliśmy dwie pierwsze strony, to możemy przejść do ostatniego etapu wypełniania formularza rejestracyjnego. Tutaj wpiszemy kod promocyjny Betclic o treści MECZYKI, który pozwala aktywować powitalną promocję. Poza tym należy podać również dane niezbędne do logowania:
 • Nazwa użytkownika
 • Hasło
Betclic rejestracja z kodem - etap 3
Bukmacher jasno określa jakie wymogi musi spełniać hasło. Powinno składać się z co najmniej ośmiu znaków, zawierać minimum jedną małą literę, jedną dużą literę oraz jedną cyfrę. 

Rejestracja z kodem promocyjnym Betclic - etap 4

Prawidłowo wypełniony formularz pozwoli założyć tzw. konto tymczasowe. Pozwala ono korzystać z większości funkcjonalności serwisu bukmachera Betclic, ale nie będziemy mogli np. wypłacać środków z konta bukmachera. W tym celu należy dokonać weryfikacji.
Aby to zrobić przesyłamy skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości ze zdjęciem. W większości przypadków będzie to dowód osobisty. Miejsce na wysłanie stosownego zdjęcia znajdziemy po zalogowaniu się do konta w serwisie. Jeśli bukmacher potwierdzi zgodność danych zadeklarowanych w formularzu z informacjami z dokumentu, to aktywuje nam konto stałe. Weryfikacja zazwyczaj zajmuje kilkanaście minut, ale w niektórych przypadkach może potrwać dłużej.
Sprawdź również: Betclic opinie

Betclic kody promocyjne na stałe promocje

U bukmachera Betclic kody promocyjne pozwalają skorzystać z najwyższej dostępnej promocji powitalnej, ale to nie koniec dostępnych bonusów. Kody promocyjne Betclic znajdziemy również na stałe promocje, które dostępne są dla wszystkich zarejestrowanych graczy.
O jakich bonusach jest tu mowa? Szerzej opisujemy je poniżej.

Dodaj Zakład

Bukmacher Betclic przygotował dla typerów opcję "Dodaj Zakład". Wybierając na kuponie, który jest już utworzony, dodawanie zakładów można rozbudować swój kupon nawet do 30 zdarzeń. Oznacza to, że nawet jeśli zatwierdziliśmy już kupon do gry, to wciąż możemy dodać do niego kolejne sekcje, jeśli np. zapomnieliśmy zrobić to od razu.
Do kuponów dodawać można zdarzenia przedmeczowe i/lub LIVE (zanim się zakończą). Bukmacher nie limituje liczby edytowanych kuponów. Jedynym ograniczeniem jest maksymalna liczba zdarzeń dodawana do pojedynczego kuponu.

Anuluj Zakład 

W Betclicu możesz anulować zakład przez 2 minuty po jego wysłaniu. Źle wybrałeś typ? Postawiłeś zakład za inną stawkę niż chciałeś? Nic straconego. W ciągu dwóch minut możesz anulować kupon bez żadnych konsekwencji, a stawka zakładu po prostu wróci na Twoje konto.
Uwaga: możesz anulować tylko jeden zakład na mecz i maksymalnie 5 zakładów dziennie. Tylko zakłady postawione przed rozpoczęciem wydarzenia mogą zostać unieważnione.

Multi+

Jedną ze stałych promocji w Betclic jest Multi+. W ramach tego codziennego bonusu gracz może powiększyć swoją ewentualną wygraną na kuponach wielokrotnych. Wysokość bonusu jest wprost proporcjonalna do liczby zdarzeń na kuponie - im więcej typów, tym większy bonus. Na kuponie trzeba zawrzeć nie mniej niż 5 zdarzeń, a minimalny kurs każdego z nich to 1.20. Warunki promocji prezentują się następująco: 
 • Kupon z 5 zdarzeniami + 5% do wygranej
 • Kupon z 6 zdarzeniami + 7% do wygranej
 • Kupon z 7 zdarzeniami + 10% do wygranej
 • Kupon z 8 zdarzeniami + 12% do wygranej
 • Kupon z 9 zdarzeniami + 15% do wygranej
 • Kupon z 10 zdarzeniami + 20% do wygranej
 • Kupon z 11 zdarzeniami + 25% do wygranej
 • Kupon z 12 zdarzeniami + 30% do wygranej
 • Kupon z 13 zdarzeniami + 40% do wygranej
 • Kupon z 14 zdarzeniami + 50% do wygranej
 • Kupon z 15 zdarzeniami + 60% do wygranej
 • Kupon z 16 zdarzeniami + 70% do wygranej
 • Kupon z 17 zdarzeniami + 80% do wygranej
 • Kupon z 18 zdarzeniami + 90% do wygranej
 • Kupon z 19 zdarzeniami + 100% do wygranej
 • Kupon z 20 zdarzeniami + 110% do wygranej
 • Kupon z 21 zdarzeniami + 120% do wygranej
W promocji biorą udział kupony zawierające wyłącznie zdarzenia sportowe z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Dotyczy to wszystkich dyscyplin i imprez sportowych, które można typować w Betclic. Do bonusu nie są zaliczane zdarzenia z oferty Super Kursy, zakłady systemowe oraz zakłady na MMA, w tym gale organizowane przez federację Fame MMA. Rzecz jasna typowane zdarzenia muszą także spełniać minimalny wymóg kursowy. Wygrane środki trafiają od razu na konto depozytowe i od razu można je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. Nie trzeba dokonywać nimi żadnego obrotu. 

Super Kursy

Stała oferta promocyjna w Betclic zawiera również promocję o nazwie Super Kursy. Jak sama nazwa wskazuje, chodzi tutaj o podwyższone kursy na wybrane wydarzenia z oferty bukmachera. Codziennie w ramach tego bonusu możemy znaleźć nową ofertę. Zazwyczaj opiewającą na najbardziej popularne zakłady. Boost oznaczony jest specjalną ikoną.
Betclic kod promocyjny na Super Kursy
Oferta Super Kursów dostępna jest na stronie bukmachera w panelu z wymienionymi zakładami na dyscypliny sportowe, a w aplikacji mobilnej znajduje się pod kategorią “Sport”.
Super Kursy to stała promocja bukmachera, a powitalny bonus można uzyskać wpisując kod promocyjny Betclic o treści MECZYKI podczas rejestracji konta.

Zbierz Drużynę

Gracze mogą otrzymać od bukmachera bonus za zaproszenia. W akcji Zbierz Drużynę co miesiąc można uzyskać freebety na typowanie zakładów w Betclic. Jak skorzystać z promocji? Na początek należy założyć konto (kod promocyjny Betclic ma treść MECZYKI) i w pełni je zweryfikować. Następnie należy wpłacić swój pierwszy depozyt w wysokości min. 20 zł. Następnie w zakładce "Moje konto" będziemy mogli odszukać kolejną zakładkę, tym razem nazwaną "Zbierz drużynę". Po kliknięciu wygenerujemy specjalny kod, który możemy przesłać zapraszanemu graczowi. Jeśli ten zarejestruje z naszego polecenia to freebet trafi nie tylko do nas, ale także dla naszego znajomego.
Jaka jest wartość bonusu? Każde zaproszenie to freebet o wartości 20 zł - dla gracza i zaproszonego kolegi. Co miesiąc można wysłać 5 zaproszeń - co oznacza, że w każdym miesiącu gracz za polecenia ma szansę uzyskać freebety o wartości 100 zł (5x 20zł). 

Betclic wpłaty i wypłaty - metody płatności

Kwestia dostępnych form płatności jest bardzo ważną częścią korzystania z usług firm bukmacherskich w internecie. Betclic oferuje szereg możliwości transakcji na konto depozytowe oraz na konto bankowe. Przypominamy, że w celu wypłaty środków nie wystarczy jedynie założyć konto tymczasowe (kod promocyjny Betclic: MECZYKI), ale trzeba je również zweryfikować.
Forma płatnościMin. wpłataMax. wpłata
Szybki przelew1 PLN100 000 PLN
BLIK1 PLN100 000 PLN
Karta płatnicza1 PLN100 000 PLN
PaysafeCard1 PLN100 000 PLN
Skrill1 PLN100 000 PLN
ApplePay1 PLN100 000 PLN
Jak widać bukmacher pozwala korzystać z kilku, różnorodnych form płatności w przypadku wpłat na konto depozytowe. Dla każdej z opcji dostępne są takie same limity wpłat. 
Betclic metody płatności

Wpłaty

Wpłat na konto depozytowe u bukmachera można dokonać już po rejestracji konta tymczasowego. Na tym etapie wpiszemy także dostępny dla Betclic kod promocyjny, niezbędny do aktywowania bonusu na start.
Bukmacher obsługuje wpłaty, które wykonane są poprzez przelew bankowy, system BLIK, karty kredytowe i debetowe (VISA i MasterCard), PaysafeCard, Skrill oraz ApplePay (z wyjątkiem kart MasterCard). 
Bukmacher przyjmuje wpłaty dokonywane wyłącznie w polskiej walucie (PLN). Jak wybrać metodę płatności? Najpierw logujemy się do konta w serwisie Betclic, a następnie trzeba wykonać kilka prostych kroków.
 • Klikamy ikonę “+” lub wybieramy zakładkę “Wpłać” w panelu konta gracza
 • Wpisujemy kwotę depozytu lub klikamy w jedną z sugerowanych wartości
 • Wybieramy metodę płatności, jeśli domyślna nam nie odpowiada wybieramy inną w zakładce “Zmiana”
 • Postępujemy zgodnie z komunikatami systemu płatności
Bukmacher Betclic nie pobiera opłat za dokonanie wpłaty na konto depozytowe. Nie jest jednak wykluczone, że dla niektórych form płatności (np. karta kredytowa) opłaty narzucone będą ze strony banku.
Gracze mogą korzystać również z konta Revolut, jeśli rachunek posiada polski numer IBAN zaczynający się od liter PL.

Wypłaty

Aby móc wypłacać środki w Betclic najpierw należy dokonać pełnej weryfikacji swojego konta u bukmachera. Nie wystarczy status konta tymczasowego, które jednak zakładamy w pierwszej kolejności (dostępny kod promocyjny Betclic na bonus powitalny ma treść MECZYKI).
Wszystkie przelewy na konto bankowe realizowane są przez bezpieczny system płatności Przelewy24. Jest to aktualnie jedyna dostępna metoda wypłat w Betclicu.
Zlecenia wypłaty środków na konto bankowe można dokonać wchodząc w zakładkę “Wypłata” w profilu gracza po wcześniejszym zalogowaniu do konta w serwisie Betclic. Zatwierdzenie wypłaty może zająć do 48 godzin, a w wyjątkowych przypadkach może potrwać nieco dłużej. Zwyczajowo jednak odbywa się to w krótszym czasie.
Po zweryfikowaniu płatności środki trafią na rachunek bankowy w terminie od 1 do 5 dni roboczych. W tym przypadku istotną rolę odgrywa termin zlecenia i zatwierdzenia płatności, a także godziny księgowania w naszym banku.

Nadchodzące:

Betclic oferta zakładów

Jak prezentuje się oferta zakładów bukmacherskich u bukmachera Betclic? To obecnie jeden z wiodących bukmacherów, który pod względem dostępności zakładów nie odstaje od konkurencji. W kilku przypadkach nawet się wyróżnia. Co możemy typować w Betclicu? O tym szerzej piszemy poniżej. 
Przypominamy, że kod promocyjny Betclic o treści MECZYKI pozwala uzyskać bonus powitalny na pierwszy kupon pochodzący z oferty zakładów pre-match i live. 

Zakłady bukmacherskie

Najważniejszą kategorią zakładów bukmacherskich w Betclic są rzecz jasna typy na wydarzenia sportowe. W tym przypadku najwięcej dostępnych rynków znajdziemy na najbardziej popularne dyscypliny, takie jak piłka nożna czy tenis. W sumie bukmacher ma w ofercie zakłady na kilkanaście różnorodnych dyscyplin sportu i wszystkie najważniejsze imprezy sportowe można u niego niego obstawiać.
W kategorii “Zakłady” umieszczono również ofertę na e-sport, zatem typowanie zmagań w sporcie elektronicznym. Dostępne są rynki na najpopularniejsze gry, w tym Counter Strike, League of Legends czy DOTA 2.
Dodatkowym elementem są tzw. Zakłady Specjalne. Znajdziemy je w tym samym panelu, co przedmeczowe (pre-match) zdarzenia z oferty sportowej, ale dotyczą one przede wszystkich wydarzeń rozrywkowych (np. typowanie gali rozdania Oscarów) czy politycznych (np. wybory prezydenckie).

MyCombi

Jedną z nowinek w Betclic są zakłady MyCombi, czyli łączenie na jednym kuponie kilku zakładów na jeden mecz czy pojedynek. Jak stworzyć kupony w ramach MyCombi? Wygląda to w następujący sposób:
 • Wybieramy mecz
 • Typujemy maksymalnie do 10 zdarzeń, które chcemy połączyć
 • Jeśli typowanie MyCombi nie będzie dostępny, pojawi się stosowny komunikat
 • Zakłady MyCombi można łączyć z typami na inne spotkania
 • W przypadku gdy jedno zdarzenie MyCombi zostanie anulowane, cały zakład MyCombi będzie anulowany
 • Zakłądy MyCombi zaliczają się jako kupony wielokrotne w tzw. Misjach
Co istotne, kupony MyCombi można typować zarówno ze środków depozytowych, jak i freebetów. 

Zakłady LIVE

Dużą popularnością cieszą się także zakłady LIVE, czyli typowanie zakładów w trakcie trwania danego meczu czy wydarzenia. Tu znajdziemy ofertę kursów na wybrane dyscypliny, przede wszystkie:
 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Hokej na lodzie
 • Inne
Rzecz jasna duży wpływ na dostępną aktualnie ofertę zakładów na żywo ma to, jakie zdarzenia się odbywają. W końcu typować je można LIVE, czyli w trakcie trwania zmagań.

Fame MMA

Warto wspomnieć, że w ofercie zakładów bukmachera Betclic znajdują się typy na gale najpopularniejszej w Polsce federacji freakfightowej, czyli Fame MMA. Jest to o tyle ciekawa informacja, że to jedyny bukmacher u którego można obstawiać to cieszące się sporym zainteresowaniem wydarzenie. 
Betclic przygotowuje kursy na wszystkie gale i walki pod szyldem Fame MMA, a gracze mogą je typować już na kilka tygodni przed wydarzeniem, a także bezpośrednio w dniu samej imprezy.
Wpisując kod promocyjny Betclic o treści MECZYKI podczas rejestracji konta, można uzyskać powitalny cashback do 200 zł, który obowiązuje także na typowanie zakładów na Fame MMA.

Gry karciane

Bukmacher nie zapomniał także o miłośnikach popularnych “karcianek”. Gry karciane na żywo można legalnie obstawiać u bukmacherów, a od pewnego czasu są one również częścią oferty Betclica. Co konkretnie znajdziemy w tej kategorii zakładów? Przede wszystkim warto zacząć od samego wyboru dostępnych gier:
 • Wojna
 • Blackjack
 • Betclic Poker Club
 • Indyjski poker
 • Wojna: Andar Bahar
 • Poker
Typowanie zakładów na Gry Karciane jest proste. Wchodząc w odpowiednią zakładkę wybieramy określoną grę, na ekranie pojawi się przekaz na żywo w którym krupier prowadzi rozgrywkę. Wybrane zakłady typujemy w panelu, oznaczamy stawkę i możemy wysłać kupon.

Misje

Ostatnią kategorią zakładów u bukmachera są tzw. Misje. O co chodzi w tej ofercie? Jest to propozycja, dzięki której możemy uzyskać freebety na granie kolejnych kuponów w Betclicu. Aby z niej skorzystać wchodzimy w zakładkę Misje, a następnie sprawdzamy dostępną ofertę. Jeśli chcemy podjąć wyzwanie, czyli wytypować określony przez bukmachera kupon, to po zapoznaniu się z regulaminem klikamy “Weź udział”.
Jeśli prawidłowo, czyli zgodnie z określonymi przez bukmachera zasadami, wykonamy zadanie, to będziemy mogli odebrać freebet. Działa on na takich samych zasadach, jak ten przyznany w ramach zwrotu za pierwszy kupon. Powitalny bonus otrzymamy wpisująć kod promocyjny Betclic o treści MECZYKI podczas rejestracji.

Betclic kod promocyjny a aplikacja mobilna

Użytkownicy urządzeń mobilnych, takich jak smarfony czy tablety, mogą korzystać z oferty bukmacherskiej za pośrednictwem dostępnej aplikacji mobilnej. Betclic przygotował taką dla najpopularniejszych systemów operacyjnych, którymi są Android i iOS. Aplikację możemy pobrać:
 • Bezpośrednio ze strony bukmachera
 • W App Store
 • W AppGallery
W aplikacji mobilnej przede wszystkim można zawierać zakłady bukmacherskie, ale nie jest to jedyna dostępna funkcjonalność. Tak naprawdę aplikacja mobilna jest niemal pełnym przedłużeniem witryny internetowej.
Za jej pośrednictwem możemy zarejestrować nowe konto, a wpisując kod promocyjny Betclic o treści MECZYKI otrzymamy powitalny bonus. Z bonusów i promocji również możemy korzystać typując zdarzenia w aplikacji mobilnej bukmachera. Na dokładnie takich samych zasadach jak poprzez serwis na stronie internetowej.
Dodatkowo z poziomu aplikacji można dokonywać wpłat na konto depozytowe, czy zlecić wypłatę środków na rachunek bankowy. Ponownie, nie różni się to zbytnio od analogicznych opcji dostępnych na stronie bukmachera.
Aplikacja mobilna Betclic to również dostęp do transmisji z wybranych wydarzeń sportowych, statystyk meczowych pomagających w analizie dostępnych typów, czy też pełen przegląd dostępnych promocji i kalendarza zbliżających się zakładów, które dostępne są w ofercie bukmachera.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Kody promocyjne Betclic VIP - informacje o bukmacherze

Dla czytelników Meczyki.pl dostępne są kody promocyjne Betclic VIP. Jeśli podczas rejestracji konta wpiszemy kod o treści MECZYKI, to będziemy mogli skorzystać z najwyższego na rynku powitalnego bonusu u tego bukmachera. 
Betclic informacje
Na start nowi gracze otrzymają zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 200 zł, obowiązujący na pierwszy kupon wysłany w historii konta. Ewentualny zwrot przyznawany jest w formie freebetu.
Bukmacher Betclic powstał w 2005 roku w Londynie. W Polsce działał początkowo do 2017, ciesząc się dość dużym zainteresowaniem graczy. Gdy jednak w połowie 2017 roku weszła w życie nowelizacja ustawy hazardowej, Betclic oficjalnie wycofał się z naszego kraju na jakiś czas.
Serwis online Betclic w naszym kraju ponownie wystartował 1 lipca 2019 roku, dzięki uzyskaniu zezwolenia na prowadzenie działalności bukmacherskiej, wydanego przez Ministerstwo Finansów. Od początku działalności gracze mają możliwość korzystania z kodu promocyjnego Betclic o treści: MECZYKI.
Firma znana jest ze swojego zaangażowania w sponsoring imprez sportowych i nie tylko. Betclic w Polsce jest partnerem m.in. federacji freak-fightowej Fame MMA, a także jest oficjalnym partnerem federacji UFC.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Betclic?

Kod promocyjny Betclic to MECZYKI. Należy go wpisać podczas rejestracji aby aktywować najwyższy bonus powitalny dla nowych graczy.

Gdzie wpisać Betclic kod promocyjny?

Kod promocyjny należy wpisać w trzecim kroku rejestracji w Betclic w polu "Kod promocyjny"

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020