Betclic kod promocyjny

Betclic kod promocyjny | Październik 2021. Kody promocyjne VIP
betclic kod promocyjny
Autor: Maksymilian Kozłowski19 paź 2021 | 13:44
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Legalny bukmacher Betclic może pochwalić się najwyższym cashbackiem na polskim rynku. Nowi gracze mają szansę uzyskać zakład bez ryzyka o wartości 550 zł, o ile w trakcie rejestracji wykorzystają odpowiedni dla Betclic kod promocyjny. W poniższym tekście podajemy wspomniany kod promocyjny oraz dokładnie opisujemy szczegóły promocji powitalnej. Przybliżamy także całą ofertę bonusową bukmachera i dajemy wskazówki dotyczące m.in. rejestracji z kodem betclic, płatności oraz aplikacji mobilnej.

Kod promocyjny Betclic

Na skróty:

 1. Betclic kod promocyjny - zakład bez ryzyka (Cashback 550 zł)
 2. Betclic kod promocyjny - gdzie wpisać kod?
 3. Betclic - informacje o bukmacherze

Betclic kod promocyjny na zakład bez ryzyka do 550 zł (Cashback 550 zł)

Bukmacher przygotował dla wszystkich nowych użytkowników ofertę powitalną, w ramach której proponuje najwyższy na rynku cashback, czyli zakład bez ryzyka do 550 zł. Aby otrzymać bonus, podczas rejestracji trzeba wpisać odpowiedni kod promocyjny Betclic o treści MEGABONUS550.

Na czym konkretnie polega promocja dostępna w ofercie bukmachera Betclic? To powitalny bonus bez ryzyka w formie cashbacku na pierwszy zawarty zakład do 550 zł. Cashback to inaczej zwrot stawki w razie porażki. Zanim otrzymamy bonus, musimy więc wpłacić pieniądze na konto i wysłać premierowy kupon. Jego wymagany minimalny kurs to 1.14. W przypadku niepowodzenia, bukmacher zwróci nam równowartość stawki pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu w wysokości 12%. W celu uzyskania najwyższego możliwego cashbacku musimy więc zagrać za 625 zł. Ta kwota po odjęciu podatku da nam 550 zł. 

Zwrot stawki nastąpi na nasze konto bonusowe. Przed wypłatą środków musimy nimi ośmiokrotnie obrócić po minimalnym kursie 2.00. Oznacza to, że przy pełnym cashbacku, należy zawrzeć zakłady za łącznie 4400 zł (550 zł x 8 = 4400 zł). Dotyczy to wszystkich zarejestrowanych osób - rejestracji można dokonać np. poprzez kliknięcie w jeden z bannerów dostępnych w tym tekście. Pole do wpisania kodu promocyjnego od Betclic (treść: MEGABONUS550) znajdziemy bez problemu. Liczba wysłanych kuponów nie ma znaczenia, o ile spełnimy oczekiwane warunki. Na wykorzystanie bonusu mamy 30 dni. Do obrotu nie są zaliczane zakłady systemowe.

Betclic kod promocyjny na freebet

Kolejną popularną promocją powitalną u legalnych polskich bukmacherów jest freebet, czyli darmowy zakład. Uwaga - niekiedy tę ofertę błędnie myli się z opisanym wyżej cashbackiem. Podstawowa różnica polega jednak na tym, że do zakładu bez ryzyka zawsze potrzeba wpłaty własnych środków. Z kolei w przypadku freebeta, szczególnie występującego w roli bonusu na start, zwykle depozyt nie jest konieczny, by móc skorzystać z promocji. Użycie kodu promocyjnego Betclic o treści: MEGABONUS550 nie umożliwia jednak skorzystania z freebeta - więcej informacji poniżej.

Co dokładnie zawiera freebet i czy przysługuje on za wpisanie kodu promocyjnego Betclic o treści: MEGABONUS550? Już wyjaśniamy. Taki darmowy zakład to po prostu środki na grę przekazywane klientowi przez bukmachera, możliwe do użycia we wskazany w regulaminie oferty sposób. Może być to właściwie dowolna kwota, od 2 zł, za którą następnie należy zagrać. Freebet zastępuje więc tradycyjne środki finansowe wpłacane przez użytkownika (więcej o wpłatach w Betclic przeczytasz w dalszym fragmencie tego tekstu). U niektórych polskich bukmacherów kwotę darmowego zakładu określa liczba punktów bonusowych. W takim przypadku gra się za punkty, a nie za wirtualny bonus. W praktyce nic to jednak nie zmienia.

Betclic kod promocyjny - zasady obrotu

Kluczowym elementem promocji powitalnych są również zasady obrotu - czy to depozytem, czy to bonusem. Jeśli chodzi o freebety, to trudno doszukiwać się jakiejkolwiek stałej tendencji na polskim rynku. Niektóre firmy proponują darmowy zakład bez konieczności obrotu. Wówczas reguły gry są banalne: wygrana oznacza zysk, przegrana - utratę bonusu. Kod promocyjny Betclic daje możliwość skorzystania z innego bonusu.

Gdy freebetem należy obracać, zwykle jest to obrót na niskich, raczej nietrudnych do spełnienia wymaganiach. Załóżmy, że darmowy zakład w wysokości 30 zł podlega dwukrotnemu obrotowi. Oznacza to, że łączna suma stawek kuponów wysłanych za środki bonusowe musi wynieść 60 zł (30 x 2). Zalecamy zwrócić uwagę, czy liczą się stawki wszystkich, czy wyłącznie wygranych zakładów.

Inny istotny element tego typu promocji to możliwość rozbijania uzyskanej kwoty bonusu. Są dwie opcje:

 • konieczność wykorzystania od razu całego freebetu, a więc przeznaczenia go dokładnie na jeden zakład spełniający warunki promocji
 • możliwość podzielenia uzyskanej kwoty na mniejsze części, czyli np. darmowy zakład o wartości 30 zł można wykorzystać na trzy kupony po 10 zł, dziesięć po 3 zł etc.

Freebet, podobnie do cashbacku, także może występować tylko z odpowiednim kodem promocyjnym - Betclic kod promocyjny o treści: MEGABONUS550 akurat nie oferuje darmowego zakładu pośród dostępnych bonusów powitalnych, ale nie można wykluczyć, że taka promocja pojawi się w pakiecie startowym tego bukmachera. Gdy to nastąpi, niezwłocznie poinformujemy o tym w niniejszym artykule.

Kody bonusowe u innych bukmacherów:

Betclic kod promocyjny - gdzie wpisać?

Kod promocyjny Betclic o treści - MEGABONUS550 - wpisujemy podczas trzeciego etapu rejestracji konta, która nie jest skomplikowana i składa się z kilku kroków. Odpowiednią zakładkę znajdziemy w prawym górnym rogu serwisu.  

Dzięki wprowadzeniu przez bukmachera nowej opcji rejestracji, możemy wybrać, czy od razu założymy pełne konto, czy zdecydujemy się na takie o tymczasowym statusie. Konto tymczasowe umożliwia wpłatę pieniędzy, korzystanie z bonusów i zawieranie zakładów, ale nie pozwala na wypłatę jakichkolwiek środków. Przyjrzyjmy się bliżej procesowi rejestracji z użyciem kodu promocyjnego od Betclic (treść: MEGABONUS550).

Rejestracja konta Betclic z kodem promocyjnym krok po kroku:

Poniżej dokładnie opisujemy w jaki sposób należy założyć konto na stronie Betclic i jak skorzystać z kodu promocyjnego Betclic (treść: MEGABONUS550). Na podstawie tych informacji, będzie można skorzystać z pełnej oferty bonusowej.

Betclic kod promocyjny - rejestracja krok 1

Najpierw musimy podać podstawowe dane osobowe oraz adres e-mail, zaakceptować regulamin oraz wybrać, czy interesuje nas otrzymywanie ofert promocyjnych od bukmachera drogą mailową.

Betclic kod promocyjny - rejestracja konta krok 1

Betclic kod promocyjny - rejestracja krok 2

Dalej wpisujemy pesel, dane adresowe oraz numer telefonu.

Betclic kod promocyjny - rejestracja konta krok 2

Betclic kod promocyjny - rejestracja krok 3

Następnie przechodzimy do etapu, w którym można wpisać odpowiedni dla bukmachera Betclic kod promocyjny. Trzeba też wybrać login, hasło i pytanie pomocnicze.

 Betclic kod promocyjny - rejestracja konta krok 3

Betclic kod promocyjny - rejestracja krok 4

Ten etap nie jest obowiązkowy bezpośrednio po wykonaniu trzech poprzednich kroków. Pełnej weryfikacji możemy dokonać w dowolnym momencie. Mamy na to 90 dni, bo tyle wynosi maksymalny czas posiadania konta o tymczasowym statusie. Łączna kwota zawartych zakładów w tym okresie nie może przekroczyć 5000 zł.

Odpowiednią ikonkę znajdziemy po zalogowaniu się w prawym górnym rogu strony. Zostaniemy przeniesieni do ustawień, gdzie musimy wybrać opcję “Moje dokumenty”.

Betclic kod promocyjny - rejestracja krok 5

Konto zostanie aktywowane, gdy uzupełnimy podane wcześniej informacje o dane naszego konta bankowego oraz fotokopie obu stron wskazanego dowodu tożsamości (paszport lub dowód osobisty).

Jeśli wysłane przez nas dokumenty zostaną zaakceptowane przez bukmachera, uzyskamy dostęp do wszystkich funkcji przeznaczonych dla graczy. Rejestracja, podczas której można wpisać odpowiedni dla bukmachera Betclic kod promocyjny o treści: MEGABONUS550, dobiegnie końca.

Sprawdź kody promocyjne:

Wpłaty i wypłaty Betclic

Dokonywanie wpłat i wypłat jest bardzo ważną częścią korzystania z usług firm bukmacherskich w Internecie. Betclic oferuje szereg możliwości transakcji na konto depozytowe oraz na konto bankowe. Przelewy w jedną czy drugą stronę są nieodłącznym elementem podręcznika gracza. Bez wpłaty środków na konto nie można choćby skorzystać z oferty cashback w ramach kodu promocyjnego Betclic (treść: MEGABONUS550). 

Wpłaty

Aby wpłacać środki na swoje konto depozytowe, gracz nie musi ukończyć rejestracji i w pełni zweryfikować swojego konta. Za dokonywanie wpłat nie są pobierane żadne prowizje. Lista możliwości prezentuje się następująco: 

 • Przelewy24 - minimalnie 1 zł, maksymalnie 100 000 zł
 • Karta kredytowa Visa i MasterCard - minimalnie 30 zł, maksymalnie 100 000 zł
 • Zwykły przelew - minimalnie 1 zł, maksymalnie 100 000 zł

Wypłaty

Wypłacanie środków z konta depozytowego na bankowe wymaga już ukończenia procesu rejestracji (która, przypomnijmy, jest możliwa z kodem promocyjnym Betclic), weryfikacji konta. W tym celu należy podać numer rachunku bankowego i przesłać wyraźne zdjęcie dwóch stron dokumentu tożsamości. Wypłacać środki z konta Betclic można poprzez: 

 • Przelewy24 
 • Zwykły przelew bankowy

W obu przypadkach minimalna kwota przelewu to 1 zł, a maksymalna 100 000 zł. 

Aplikacja mobilna Betclic

Dzięki aplikacji mobilnej bukmachera, można obstawiać zakłady z każdego miejsca na świecie bez dostępu do komputera. Wystarczy do tego jedynie smartfon lub tablet i połączenie z Internetem. Swoją aplikację posiada również Betclic. Nawet do rejestracji konta i wpisania odpowiedniego dla bukmachera Betclic kodu promocyjnego o treści: MEGABONUS550 wystarczy właśnie popularna "apka".

Jak pobrać aplikację Betclic?

Aby pobrać aplikację mobilną Betclic, trzeba posiadać urządzenie z systemem Android lub iOS. W przypadku iOS, zainstalowanie aplikacji jest bardzo łatwe. Wystarczy jedynie odwiedzić oficjalny sklep AppStore i znaleźć instalator Betclic, który po pobraniu automatycznie się rozpakuje i zainstaluje na smartfonie lub tablecie. 

Zainstalowanie aplikacji na urządzeniu z systemem Android jest już trochę bardziej skomplikowane i wymaga większej liczby czynności. Aplikacja nie jest dostępna na Sklepie Play, a pobrać ją można na stronie internetowej Betclic po kliknięciu w zakładkę Aplikacja Mobilna. 

Przed zainstalowaniem aplikacji, trzeba zmienić ustawienia bezpieczeństwa na urządzeniu i zezwolić na instalowanie aplikacji pochodzących z innego źródła niż oficjalny Sklep Google Play. To krok absolutnie niezbędny. Po zainstalowaniu aplikacji można skupić się na typowaniu, jeśli uprzednio założyliśmy z powodzeniem konto. Przypominamy, że to właśnie przy rejestracji należy podać kod promocyjny Betclic o treści: MEGABONUS550.

Jak obstawiać na aplikacji Betlic? 

Obstawianie meczów na aplikacji Betclic niczym nie różni się od tradycyjnego obstawiania na stronie. W menu głównym znajdują się dyscypliny, a na ich podstronach znajdziemy wszystkie dostępne mecze i zdarzenia. Aby dodać typ do kuponu, wystarczy kliknąć w interesujący nas kurs. Poprzez aplikację mobilną Betclic można również dokonywać wpłat i wypłat. 

Bonusy dla stałych graczy na Betclic

Każdy, kto założy nowe konto na stronie i wykorzysta kod promocyjny Betclic (treść: MEGABONUS550), będzie mógł skorzystać również z innych bonusów dla stałych graczy. Poniżej wymienimy i opiszemy działanie owych promocji. 

Betclic promocja - Multi+ 

Do uzyskania bonusów dostępnych w trakcie gry nie jest konieczne wpisanie w Betclic kodu promocyjnego (treść: MEGABONUS550). W ramach akcji Multi+ gracz może powiększyć swoją ewentualną wygraną. Jego wysokość jest wprost proporcjonalna do liczby zdarzeń na kuponie - im więcej typów, tym większy bonus. Na kuponie trzeba zawrzeć nie mniej niż 5 zdarzeń, a minimalny kurs każdego z nich to 1.20. Warunki promocji prezentują się następująco: 

 • 5 zdarzeń - + 7% do ewentualnej wygranej
 • 6 zdarzeń - + 14% do ewentualnej wygranej
 • 7 zdarzeń - + 20% do ewentualnej wygranej
 • 8 zdarzeń - + 25% do ewentualnej wygranej
 • 9 zdarzeń - + 30% do ewentualnej wygranej
 • 10 zdarzeń - + 35% do ewentualnej wygranej
 • 11 zdarzeń - + 40% do ewentualnej wygranej
 • 12 zdarzeń - + 45% do ewentualnej wygranej
 • 13 zdarzeń i więcej - + 50% do ewentualnej wygranej

Promocja dotyczy tylko tych zdarzeń, które są oznaczone logiem Multi+. Wygrane środki trafiają od razu na konto depozytowe i w celu ich wypłacenia, nie trzeba dokonywać żadnego obrotu nimi. 

Betclic promocja - Boost i cashout

Bukmacher przygotował również Boost, czyli produkt, dzięki któremu kursy na wybrane mecze są wyższe niż normalnie. Takie zdarzenia w ofercie są zaznaczone żółtą ikoną przypominającą startującą rakietę. Aby wiedzieć na bieżąco, które mecze są objęte promocją, warto śledzić działalność Betclica w mediach społecznościowych.  

Gracze Betclica mogą skorzystać również z opcji cashout, czyli wcześniejszego zamknięcia zakładu. Taka opcja pojawia się tylko wtedy, kiedy na kuponie ma żadnego zdarzenia, które zostało rozliczone jako przegrane. Na kuponie może być natomiast więcej niż jeden nierozstrzygnięty mecz. Opcja cashout nie jest dostępna dla wszystkich kuponów - znaleźć ją można w zakładce MOJE KUPONY. Uwaga: nie można mylić opcji cashout (zamknięcie zakładu przed jego zakończeniem) z cashback (zwrot stawki, który u tego bukmachera obowiązuje z startowym kodem promocyjnym Betclic o treści: MEGABONUS550).

Betclic - informacje o bukmacherze

Betclic kod promocyjny - informacje o bukmacherze - Kod promocyjny Betclic

Legalny bukmacher Betclic rozpoczął działalność w 2005 r. Charakteryzuje się szeroką ofertą zakładów i bonusami na start dla nowych użytkowników, przy czym ci zwykle muszą wpisać przy rejestracji w Betclic kod promocyjny, aby uzyskać dostęp do promocji powitalnych. Główna siedziba obecnie mieści się we francuskim Bordeaux. Do 2016 r. biura funkcjonowały w Londynie oraz Paryżu. Sama spółka zarejestrowana jest na Malcie. Założył ją Francuz – Nicolas Beraud. Firma dynamicznie się rozwinęła i szybko wyrobiła sobie odpowiednią markę w Europie. Po kilku latach kontrolowała prawie 40% francuskiego rynku bukmacherskiego.

Betclic do 2017 r. prężnie działał również w Polsce, ciesząc się niezmiennym zainteresowaniem graczy. Jego twarzą był Mateusz Borek, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarzy sportowych. Gdy jednak w połowie 2017 r. weszła w życie nowelizacja ustawy hazardowej, mająca na celu ograniczenie działalności zagranicznych bukmacherów oferujących grę bez obowiązkowego podatku od obrotu, Francuzi oficjalnie wycofali się z naszego kraju. 

Po upływie kilkunastu miesięcy pojawiły się pierwsze informacje wskazujące na powrót Betclica na nasz rynek w legalnej odsłonie. Plotki się potwierdziły, bo bukmacher uzyskał wymaganą licencję na oferowanie zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów we wrześniu 2018 r. Serwis online wystartował 1 lipca 2019 r. Od początku działalności gracze mają możliwość korzystania z kodu promocyjnego Betclic o treści: MEGABONUS550.

Firma ogłosiła już podpisanie kontraktów sponsorskich z mistrzem Polski – Piastem Gliwice, a także ze zdobywcą krajowego pucharu – Lechią Gdańsk. Co ciekawe, swego czasu Betclic sponsorował turyński Juventus, Olympique Lyon i Olympique Marsylia. W Polsce wspierał Lech Poznań.

Betclic kod promocyjny

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

TYLKO U NAS

Zakład bez ryzyka dla nowych graczy w wysokości do 550 PLN! Jeśli nie trafisz pierwszego kuponu, Betclic zwróci Ci poniesiony wkład.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

Superbet
1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI