Fortuna Freebet 20 PLN bez depozytu i 15 PLN z depozytem. Darmowy zakład Fortuna 35 PLN łącznego bonusu

Dodał: Maciej Baranowski,24 Sie 2022 | 17:21

Bonus 835 PLN

 • 35 PLN darmowy zakład

 • 600 PLN zakład bez ryzyka

 • 200 PLN  bonus 50% od drugiej wpłaty

 • Bez podatku w wybranych godzinach

 • +50% wyższa stawka na kupony wielokrotne

MECZYKI

Cztery bonusy powitalne na stronie Fortuna o łącznej wartości 835 złotych czekają na nowych graczy, którzy zdecydują się założyć tam konto. W tym artykule tłumaczymy jak skorzystać z bonusu Fortuna freebet oraz przybliżamy pozostałe promocje zawarte w ofercie Fortuny. Przedstawiamy także jak wygląda proces rejestracji oraz wpłaty i wypłaty środków. Na koniec opisujemy zakłady freebet z oferty największych polskich bukmacherów.

Na skróty:

 1. Fortuna Freebet - na czym polega?
 2. Fortuna Freebet - darmowy zakład bez depozytu 20 PLN
 3. Fortuna Freebet - darmowy zakład z depozytem 15 PLN
 4. Fortuna - pozostałe bonusy powitalne
 5. Fortuna - promocje dla stałych graczy
 6. Fortuna - darmowy zakład przy rejestracji
 7. Bonusy Freebet u innych legalnych bukmacherów
 8. Fortuna - informacje o bukmacherze

Fortuna freebet - darmowy zakład bez depozytu - czym jest?

Freebet to nic innego, jak darmowy zakład oferowany na przywitanie nowego gracza przez bukmachera. Operator, który stosuje tę promocję daje do wykorzystania na jeden zakład określoną kwotę, którą gracz może wykorzystać wedle własnej dyspozycji. Warto podkreślić, że środkami wygranymi dzięki bonusowi freebet, przed wypłaceniem z konta depozytowego na bankowe trzeba najpierw obrócić. Każdy bukmacher ma swoje własne warunki obrotu.

Darmowy zakład to jedyny bonus bez depozytu. Oznacza to, że aby go otrzymać, gracz nie musi przelewać na swoje konto żadnych środków. W przypadku Fortuny freebet dostępny jest bez depozytu ale także z depozytem. szczegóły opisujemy poniżej.

Fortuna freebet 20 PLN - darmowy zakład bez depozytu

Bukmacher Fortuna oferuje darmowy zakład (freebet) o wartości 20 PLN wszystkim graczom, którzy zdecydują się założyć nowe konto na stronie operatora. Poniżej tłumaczymy, na czym polega promocja od Fortuny i jak można z niej skorzystać. 

Fortuna freebet Wartość
Wartość darmowego zakładu 20 PLN
Min. kurs kuponu Brak
Obrót  Brak
Czas aktywności bonusu Do końca roku kalendarzowego

Jak skorzystać z tej oferty? Wystarczy przejść na stronę eFortuna poprzez jeden z linków dostępnych w tym artykule (np. TUTAJ) lub klikając w poniższy banner oraz podać kod rejestracyjny: MECZYKI.

Fortuna kod promocyjny

Następnie należy w pełni zarejestrować konto gracza. Na czym polega pełna rejestracja? Na weryfikacji danych osobowych. Można tego dokonać albo tradycyjnie, wysyłając bukmacherowi fotokopię wybranego dokumentu tożsamości, albo dzięki opcji mojeID, czyli uwierzytelnieniu danych online przez bank, który już wcześniej pozytywnie zweryfikował danego klienta.

Każdy nowy użytkownik bukmachera Fortuna otrzymuje na start 2800 punktów “Fortuna Klub Plus”. To punkty w programie lojalnościowym Fortuny, które można wymieniać na nagrody dostępne w e-sklepie bukmachera. Oznacza to, że od razu po zarejestrowaniu konta możemy wymienić przyznane nam punkty na darmowy zakład o wartości 20 zł i dysponować nim wedle uznania (np. dwa zakłady po 10 zł, pięć po 4 zł etc.).

W ofercie powitalnej na stronie Fortuna znajduje się jeszcze kilka innych bonusów, o których wspomnimy w dalszej części artykułu.

Fortuna freebet 15 PLN - darmowy zakład z depozytem 

Drugi darmowy zakład Fortuna przyznawany jest z depozytem. Otrzymać go można wyłącznie przy okazji rejestracji z naszym kodem bonusowym o treści MECZYKI. Wartość freebetu Fortuna z depozytem to 15 zł. Zasady działania bonusu są dokładnie takie same jak przy okazji bonusu bez depozytu. 

Bonus przyznawany jest w formie punktów FKP, a freebet Fortuna można wykorzystać na kilka zakładów. Ponownie nie ma minimalnego kursu dla kuponu z freebetem. Bonus nie wymaga obrotu, wystarczy zagrać za wartość bonusu, aby wygraną można było wypłacić. 

Pozostałe bonusy powitalne od Fortuna

Po założeniu konta na Fortuna otrzymamy jeszcze dwa inne bonusy dla nowych graczy. Aby skorzystać z oferty powitalnej na stronie tego operatora, wystarczy kliknąć w link dostępnego w tym artykule. 

Fortuna zakład bez ryzyka 600 PLN

Fortuna w ofercie powitalnej zawarła tak zwany cashback, czyli zakład bez ryzyka o wartości 600 zł, obowiązujący przy pierwszym wysłanym kuponie. W przypadku porażki, gracz nie traci zainwestowanych środków - zostaną one W PEŁNI zwrócone, bez potrącania choćby złotówki na poczet podatku. Stawka takiego zakładu może być większa, ale maksymalny zwrot wynosi 600 zł. Bukmacher nie narzuca na gracza minimalnej stawki bezpiecznego zakładu, liczby zdarzeń ani minimalnego kursu całkowitego - tutaj panuje pełna dowolność.

Na wykorzystanie promocji mamy 3 dni od chwili założenia konta - trzeba aktywować ten bonus w sekcji "Moje bonusy" przy pierwszym zalogowaniu. W ciągu kolejnych 5 dni należy zaś zawrzeć zakład bez ryzyka, który musi zostać rozliczony do 30 dni. 

Zwróconymi środkami należy obrócić jeden raz po dowolnym kursie i liczbie zdarzeń. Oczywiście - gdy zakład bez ryzyka okaże się trafiony, pieniądze z wygranej trafią bezpośrednio do depozytu i będą dostępne do wypłaty.

Fortuna bonus od drugiego depozytu do 200 PLN

Ostatnią, a jednocześnie największą częścią oferty powitalnej, dostępnej dzięki kodowi promocyjnemu od Fortuny, jest bonus 50% od drugiej wpłaty w wysokości do 200 zł. Bonus startowy o wartości 200 zł - dostępny wyłącznie z kodem promocyjnym Fortuna - to po prostu połowa drugiej wpłaty gracza, co oznacza, że jeśli wyniesie ona 400 zł, to gracz otrzyma maksymalne 200 zł w postaci bonusu.

Aktywacja bonusu

Jak aktywować bonus? Trzeba to zrobić w sekcji "Bonusy" w ciągu 2 dni od przyznania go przez bukmachera, co następuje bezpośrednio po dokonaniu pierwszej wpłaty. Przypominamy jednak, że ta promocja to 50% wysokość DRUGIEJ wpłaty, dlatego mamy kolejne 3 dni od aktywacji, by po raz drugi zasilić depozyt własnymi środkami.

Obrót

Obrót bonusem od depozytu w Fortunie jest podobny do tego, który obowiązuje przy okazji zakładu bez ryzyka. Oznacza to, że należy dokonać jednokrotnego obrotu środkami bonusowymi. Co ważne, bukmacher nie ma żadnych wymagań co do kursów minimalnych na kuponie.

Nie ma także znaczenia, czy kupony będą wygrane czy przegrane. Do obrotu nie są wliczane kupony anulowane, unieważnione, zwrócone, wypłacone za pomocą funkcji cash out , zawarte na Wirtualne Sporty lub Bet On Games. Po zakończeniu obrotu bukmacher w ciągu 24 godzin przyznaje wspomniany bonus na konto depozytowe. Oferta jest przeznaczona dla graczy zarejestrowanych z kodem bonusowym Fortuna o treści: MECZYKI.

Freebety u pozostałych bukmacherów:

Fortuna bonusy i promocje dla stałych graczy

Bukmacher Fortuna przygotował również szereg bonusów i promocji przeznaczonych stałym graczom. Z ich warunkami można zapoznać się poniżej. 

Early cash-out na Fortuna - przedwczesna wypłata środków

Cash-out polega na przedwczesnym zamknięciu zakładu w momencie, gdy kurs zdarzenia uległ zmianie na niekorzyść gracza lub gdy przebieg postawionego zdarzenia sprzyja postawionemu typowi i uznamy, że chcemy przyjąć niższą, ale na ten moment pewną wygraną.

Oczywistym warunkiem jest to, że na przedwcześnie zamkniętym zakładzie nie mogą znajdować się przegrane zdarzenia. Cash-out musi zostać najpierw zaproponowany, a następnie zaakceptowany przez bukmachera. 

Mecz+, czyli kilka typów na jedno spotkanie

Oferta Mecz+ pozwala na łączenie zdarzeń z jednego spotkania na jednym kuponie. Fortuna stworzyła cztery grupy kategorii zdarzeń, a gracz może wybrać po jednej z każdej z nich. 

Grupy zdarzeń na Fortuna w ofercie Mecz+:

 • Główne zdarzenia: mecz, liczba bramek, dokładny wynik, zawodnik strzeli bramkę, wynik 1. połowy, wynik 1. połowy i całego meczu;
 • Kartki i faule: liczba żółtych kartek, liczba czerwonych kartek, liczba fauli;
 • Rzuty rożne: liczba rzutów rożnych, kto wykona więcej rzutów rożnych
 • Spalone: liczba spalonych

SUPEROFERTA+ - podwyższone kursy na faworytów

Na stronie Fortuna da się znaleźć również SUPEROFERTĘ+, czyli listę meczów, w których jest jeden wyraźny faworyt oznaczony symbolem (F). Bukmacher daje możliwość dodania do swojego kuponu takiego spotkania z podwyższonym kursem. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym wyższy będzie kurs na faworyta z SUPEROFERTY+. Do każdego kuponu można dodać jedno zdarzenie znajdujące się na liście.  

HIT DNIA - wyższe kursy dla graczy typujących “bez podpórek”

Ten produkt został przygotowany dla tych, którzy lubią odważną grę i nie korzystają z tzw. “podpórek”, czyli typów: 1X, 12 i X2. Fortuna regularnie wybiera zdarzenia o podwyższonych kursach na typy 1, X lub 2. Przykładowo jeśli kurs na zwycięstwo drużyny w regularnej ofercie wynosi 2.38, w HICIE DNIA będzie to np. 2.46.

EKSPERT+

EKSPERT+ to rodzaj zakładu, w którym gracz typuje określoną liczbę meczów z proponowanej przez bukmachera listy. Jeśli uda mu się poprawnie obstawić wszystkie zdarzenia, otrzyma bonus w wysokości 20 000 PLN. Na kuponie znajdować się musi przynajmniej 8 zdarzeń, a minimalna stawka wynosi 5 złotych. Przy okazji wyjątkowych wydarzeń bonus może wynosić nawet 100 000 PLN. Ofertę EKSPERT+ na stronie Fortuna warto śledzić więc na bieżąco. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Rejestracja na Fortuna - jak odebrać darmowy zakład?

Każdy nowy gracz Fortuny może dokonać szybkiej rejestracji i stworzyć konto tymczasowe, które daje możliwość obstawiania meczów i skorzystania ze startowych bonusów bez depozytu. 

Aby skorzystać z oferty powitalnej na Fortuna, wystarczy założyć konto po kliknięciu TUTAJ lub w baner znajdujący się na tej stronie. 

Podczas rejestracji należy podać wyłącznie podstawowe dane (imię, nazwisko, login do konta, hasło, adres oraz numer PESEL). Należy pamiętać, że posiadanie konta tymczasowego nie uprawnia jeszcze do wypłaty depozytu. Aby przelać środki na konto bankowe, należy stworzyć konto stałe, a w tym celu bukmacher wymaga przesłania numeru rachunku bankowego i wyraźnego zdjęcia dowodu osobistego.

Po założeniu nowego konta na stronie eFortuna, pojawi się na nim 2800 punktów Fortuna Klub Plus, czyli równowartość 20 złotych do wykorzystania na jeden darmowy i dowolny zakład - freebet. Każdy gracz ma 7 dni od rejestracji na skorzystanie z tej promocji. Kolejny bonus w formie punktów FKP, o wartości 10 zł, zyskać można po wpłacie depozytu. 

Punkty Fortuna Klub Plus zbieramy poprzez aktywność na stronie, czyli obstawianie kolejnych zakładów. Każde wydane 2 złote dają graczowi jeden punkt FKP, a jednego dnia można otrzymać ich maksymalnie 300. Później da się wykorzystać je na darmowe zakłady, większe kursy, bonusy zwiększające depozyt lub nagrody z katalogu opracowanego przez bukmachera Fortuna. 

Bonusy Freebet u innych legalnych bukmacherów

Freebet jest bardzo popularnym bonusem i znajduje się w ofercie wielu bukmacherów działających w Polsce. Poniżej wymienimy kilka konkurencyjnych darmowych zakładów dla nowych graczy u innych operatorów. 

STS Freebet

W przypadku tego bukmachera freebet obecnie nie jest dostępny. W ramach oferty powitalnej skorzystać można natomiast z cashbacku do 100 złotych, bonusu od trzech pierwszych wpłat na konto do 1500 zł, a także bonusu za wykonanie zadań w wysokości 60 zł. Łączna wartość pakietu powitalnego to 1660 zł. W tym celu należy założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MECZYKI.

STS kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie Fortuna - podstawowe informacje

Fortuna to firma działająca na rynku zakładów wzajemnych od 1996 roku początkowo pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o. Zezwolenie na prowadzenie działalności w Polsce od Ministra Finansów otrzymała 23 stycznia 2012 roku. 

Bukmacher Fortuna działa w Internecie, ale posiada także punkty naziemne. Na terenie całej Polski jest ich prawie 600. 

Zakłady bukmacherskie Fortuna są sponsorem 1. ligi polskiej w piłce nożnej. Dodatkowo operator sponsoruje kluby takie jak: Legia Warszawa, Raków Częstochowa, Miedź Legnica, Radomiak Radom, Wigry Suwałki czy Stomil Olsztyn. 

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1660 PLN! 100 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Fortuna

Najwyższy bonus w Fortunie z kodem Meczyków - 835 PLN! 20 PLN + 10 PLN freebet, 600 PLN cashback, 200 PLN bonus 50% od drugiego depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 3755 PLN! 35 PLN freebet, 3500 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN (cashback) w formie freebetu na pierwszy kupon.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
TYLKO U NAS

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 35 PLN freebet i bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 PLN

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020