Fortuna Freebet 20 PLN bez depozytu. Darmowy zakład bez wpłaty własnej

Fortuna Freebet 20 PLN bez depozytu. Darmowy zakład bez wpłaty własnej
efortuna.pl / meczyki.pl
Autor: Maciej Baranowski31 mar 2021 | 14:39
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Trzy bonusy powitalne na stronie Fortuna o łącznej wartości 2230 złotych czekają na nowych graczy, którzy zdecydują się założyć tam konto. W artykułe tłumaczymy jak skorzystać z bonusu Fortuna freebet oraz opisujemy pozostałe promocje zawarte w ofercie Fortuny. Przedstawiamy także jak wygląda proces rejestracji oraz wpłaty i wypłaty środków. Na koniec opisujemy zakłady freebet z oferty największych polskich bukmacherów.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Fortuna - na czym polega freebet?
 2. Fortuna bonus - darmowy zakład (Freebet 20 zł)
 3. Fortuna - pozostałe bonusy powitalne
 4. Fortuna - promocje dla stałych graczy
 5. Fortuna - darmowy zakład przy rejestracji
 6. Bonusy Freebet u innych legalnych bukmacherów
 7. Freebet u pozostałych bukmacherów - poradniki
 8. Fortuna - informacje o bukmacherze

Fortuna freebet - darmowy zakład bez depozytu - czym jest?

Freebet to nic innego, jak darmowy zakład oferowany na przywitanie nowego gracza przez bukmachera. Operator, który stosuje tę promocję daje do wykorzystania na jeden zakład określoną kwotę, którą gracz może wykorzystać wedle własnej dyspozycji. Warto podkreślić, że środkami wygranymi dzięki bonusowi freebet, przed wypłaceniem z konta depozytowego na bankowe trzeba najpierw obrócić. Każdy bukmacher ma swoje własne warunki obrotu.

Darmowy zakład to jedyny bonus bez depozytu. Oznacza to, że aby go otrzymać, gracz nie musi przelewać na swoje konto żadnych środków.

Fortuna freebet 20 PLN - darmowy zakład bez depozytu

Fortuna - freebet bonus - Bonus Fortuna

Bukmacher Fortuna oferuje darmowy zakład (freebet) o wartości 20 PLN wszystkim graczom, którzy zdecydują się założyć nowe konto na stronie operatora. Poniżej tłumaczymy, na czym polega promocja od Fortuny i jak można z niej skorzystać. 

Jak skorzystać z tej oferty? Wystarczy przejść na stronę eFortuna poprzez jeden z linków dostępnych w tym artykule (np. TUTAJ) lub klikając w poniższy banner oraz podać kod rejestracyjny: MECZYKI.

Bukmacher Fortuna
KOD PROMOCYJNY: MECZYKI

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Pomyślne ukończenie procesu rejestracji upoważnia do skorzystania z oferty powitalnej i zawartych w niej bonusów. O tym, jak przejść przez tę formalność piszemy w jednym z poniższych akapitów. 

Każdy nowy użytkownik bukmachera Fortuna otrzymuje na start 2800 punktów “Fortuna Klub Plus”. Brzmi skomplikowanie, ale wcale takie nie jest. Są to punkty w programie lojalnościowym Fortuny, które można wymieniać na nagrody dostępne w e-sklepie bukmachera. Oznacza to, że od razu po zarejestrowaniu konta możemy wymienić przyznane nam punkty na darmowy zakład o wartości 20zł.

W ofercie powitalnej na stronie Fortuna znajduje się jeszcze kilka innych bonusów, o których wspomnimy w dalszej części artykułu.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Pozostałe bonusy powitalne od Fortuna

Po założeniu konta na Fortuna otrzymamy jeszcze dwa inne bonusy dla nowych graczy. Aby skorzystać z oferty powitalnej na stronie tego operatora, wystarczy kliknąć w link dostępnego w tym artykule. 

Fortuna zakład bez ryzyka do 210 PLN

Fortuna - cashback bonus - zakład bez ryzyka - Bonus Fortuna

Fortuna w swojej ofercie powitalnej zawarła tak zwany cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. W przypadku porażki, gracz nie traci swoich środków - zostaną one zwrócone na jego konto depozytowe. Stawka takiego zakładu może być większa, ale maksymalny zwrot wynosi 210 zł. Bukmacher nie narzuca na gracza minimalnej stawki bezpiecznego zakładu, liczby zdarzeń ani minimalnego kursu całkowitego - tutaj panuje pełna dowolność. Na wykorzystanie promocji mamy 3 dni od chwili założenia konta - trzeba aktywować go w sekcji "Moje bonusy" przy pierwszym zalogowaniu. Należy pamiętać, że stawka kuponu z cachbackiem to kwota wkładu pomniejszona o podatek od gier, który wynosi 12%. Oznacza to, że stawka kuponu za 100 zł będzie równała się kwocie 88 zł.  

Aby skorzystać z cashbacka na Fortuna, należy aktywować ten bonus w panelu gracza w sekcji "Moje bonusy". Ważne, aby zrobić to po pierwszym zalogowaniu najpóźniej 3 dni po założeniu konta.

Fortuna bonus od depozytu do 2000 PLN

Fortuna - bonus od pierwszej wpłaty - bonus od depozytu - Bonus Fortuna

Trzecim bonusem, który znalazł się w ofercie powitalnej na Fortuna jest promocja 100% od pierwszego depozytu o maksymalnej wartości 2000 zł. Aby go odebrać, trzeba jednak spełnić kilka warunków narzuconych przez bukmachera.

Każdy gracz musi najpierw zaakceptować bonus w panelu gracza i ma na to 3 dni od chwili rejestracji. W tym czasie należy wpłacić pierwszy depozyt, który zechcemy podwoić. Następne 4 dni to czas na zawarcie pierwszego zakładu zgodnego z warunkami bonusu. Warunków tych trzeba bezwzględnie przestrzegać, gdyż ich zaniedbanie może równać się przepadnięciu promocji.

Aby odblokować bonus, gracz musi dokonać obrotu kwotą czterokrotnie większą od wartości pierwszego depozytu z kuponami o kursach 1.60 lub wyższych. Na każdym zakładzie trzeba zawrzeć przynajmniej 3 zdarzenia

Jeśli to się uda, pozostanie już tylko obowiązek jednokrotnego obrotu środkami z dowolnym kursem. Następnie środki trafiają już na konto depozytowe i tylko od gracza zależy, czy trafią one na jego konto bankowe, czy zostaną przeznaczone na dalszą grę. 

Fortuna bonusy i promocje dla stałych graczy

Fortuna - bonusy i promocje dla stałych graczy - Bonus Fortuna

Bukmacher Fortuna przygotował również szereg bonusów i promocji przeznaczonych stałym graczom. Z ich warunkami można zapoznać się poniżej. 

Early cash-out na Fortuna - przedwczesna wypłata środków

Cash-out polega na przedwczesnym zamknięciu zakładu w momencie, gdy kurs zdarzenia uległ zmianie na niekorzyść gracza lub gdy przebieg postawionego zdarzenia sprzyja postawionemu typowi i uznamy, że chcemy przyjąć niższą, ale na ten moment pewną wygraną.

Oczywistym warunkiem jest to, że na przedwcześnie zamkniętym zakładzie nie mogą znajdować się przegrane zdarzenia. Cash-out musi zostać najpierw zaproponowany, a następnie zaakceptowany przez bukmachera. 

Mecz+, czyli kilka typów na jedno spotkanie

Oferta Mecz+ pozwala na łączenie zdarzeń z jednego spotkania na jednym kuponie. Fortuna stworzyła cztery grupy kategorii zdarzeń, a gracz może wybrać po jednej z każdej z nich. 

Grupy zdarzeń na Fortuna w ofercie Mecz+:

 • Główne zdarzenia: mecz, liczba bramek, dokładny wynik, zawodnik strzeli bramkę, wynik 1. połowy, wynik 1. połowy i całego meczu;
 • Kartki i faule: liczba żółtych kartek, liczba czerwonych kartek, liczba fauli;
 • Rzuty rożne: liczba rzutów rożnych, kto wykona więcej rzutów rożnych
 • Spalone: liczba spalonych

SUPEROFERTA+ - podwyższone kursy na faworytów

Na stronie Fortuna da się znaleźć również SUPEROFERTĘ+, czyli listę meczów, w których jest jeden wyraźny faworyt oznaczony symbolem (F). Bukmacher daje możliwość dodania do swojego kuponu takiego spotkania z podwyższonym kursem. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym wyższy będzie kurs na faworyta z SUPEROFERTY+. Do każdego kuponu można dodać jedno zdarzenie znajdujące się na liście.  

HIT DNIA - wyższe kursy dla graczy typujących “bez podpórek”

Ten produkt został przygotowany dla tych, którzy lubią odważną grę i nie korzystają z tzw. “podpórek”, czyli typów: 1X, 12 i X2. Fortuna regularnie wybiera zdarzenia o podwyższonych kursach na typy 1, X lub 2. Przykładowo jeśli kurs na zwycięstwo drużyny w regularnej ofercie wynosi 2.38, w HICIE DNIA będzie to np. 2.46.

EKSPERT+

EKSPERT+ to rodzaj zakładu, w którym gracz typuje określoną liczbę meczów z proponowanej przez bukmachera listy. Jeśli uda mu się poprawnie obstawić wszystkie zdarzenia, otrzyma bonus w wysokości 20 000 PLN. Na kuponie znajdować się musi przynajmniej 8 zdarzeń, a minimalna stawka wynosi 5 złotych. Przy okazji wyjątkowych wydarzeń bonus może wynosić nawet 100 000 PLN. Ofertę EKSPERT+ na stronie Fortuna warto śledzić więc na bieżąco. 

Sprawdź kody promocyjne:

Rejestracja na Fortuna - jak odebrać darmowy zakład?

Fortuna - rejestracja konta - Bonus Fortuna

Każdy nowy gracz Fortuny może dokonać szybkiej rejestracji i stworzyć konto tymczasowe, które daje możliwość obstawiania meczów i skorzystania ze startowych bonusów bez depozytu. 

Aby skorzystać z oferty powitalnej na Fortuna, wystarczy założyć konto po kliknięciu TUTAJ lub w baner znajdujący się na tej stronie.

fortuna kod promocyjny przy rejestracji

KOD PROMOCYJNY: MECZYKI
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Podczas rejestracji należy podać wyłącznie podstawowe dane (imię, nazwisko, login do konta, hasło, adres oraz numer PESEL). Należy pamiętać, że posiadanie konta tymczasowego nie uprawnia jeszcze do wypłaty depozytu. Aby przelać środki na konto bankowe, należy stworzyć konto stałe, a w tym celu bukmacher wymaga przesłania numeru rachunku bankowego i wyraźnego zdjęcia dowodu osobistego.

Po założeniu nowego konta na stronie eFortuna, pojawi się na nim 2800 punktów Fortuna Klub Plus, czyli równowartość 20 złotych do wykorzystania na jeden darmowy i dowolny zakład - freebet. Każdy gracz ma 7 dni od rejestracji na skorzystanie z tej promocji.

Punkty Fortuna Klub Plus zbieramy poprzez aktywność na stronie, czyli obstawianie kolejnych zakładów. Każde wydane 2 złote dają graczowi jeden punkt FKP, a jednego dnia można otrzymać ich maksymalnie 300. Później da się wykorzystać je na darmowe zakłady, większe kursy, bonusy zwiększające depozyt lub nagrody z katalogu opracowanego przez bukmachera Fortuna. 

Bonusy Freebet u innych legalnych bukmacherów

Freebet jest bardzo popularnym bonusem i znajduje się w ofercie wielu bukmacherów działających w Polsce. Poniżej wymienimy kilka konkurencyjnych darmowych zakładów dla nowych graczy u innych operatorów. 

STS Freebet

W przypadku tego bukmachera wartość freebetu wynosi 29 złotych. Oprócz tego w ramach oferty powitalnej skorzystać można także z cashbacku do 281 złotych oraz standardowej oferty 1200 PLN od pierwszego depozytu. W tym celu należy założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS.

Bonus bez depozytu STSKod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Freebet u pozostałych bukmacherów - poradniki

Zakłady bukmacherskie Fortuna - podstawowe informacje

Fortuna - informacje o bukmacherze

Fortuna to firma działająca na rynku zakładów wzajemnych od 1996 roku początkowo pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o. Zezwolenie na prowadzenie działalności w Polsce od Ministra Finansów otrzymała 23 stycznia 2012 roku. 

Bukmacher Fortuna działa w Internecie, ale posiada także punkty naziemne. Na terenie całej Polski jest ich prawie 600. 

Zakłady bukmacherskie Fortuna są sponsorem 1. ligi polskiej w piłce nożnej. Dodatkowo operator sponsoruje kluby takie jak: Legia Warszawa, Raków Częstochowa, Miedź Legnica, Radomiak Radom, Wigry Suwałki czy Stomil Olsztyn. 

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK; E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019;

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy Fortuny rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 210 PLN, freebet 20 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN