Fortuna Freebet 20 PLN bez depozytu i 15 PLN z depozytem. Darmowy zakład Fortuna 35 PLN łącznego bonusu

635 PLN 

  • 600 PLN zakłady bez ryzyka i bez obrotu!

  • 35 PLN darmowe zakłady

MECZYKI
Dodał: Maciej Baranowski,23 Sty 2023 | 10:16

Trzy bonusy powitalne na stronie Fortuna o łącznej wartości 635 złotych czekają na nowych graczy, którzy zdecydują się założyć tam konto. W tym artykule tłumaczymy jak skorzystać z bonusu Fortuna freebet oraz przybliżamy pozostałe promocje zawarte w ofercie Fortuny. Przedstawiamy także jak wygląda proces rejestracji oraz wpłaty i wypłaty środków. Na koniec opisujemy zakłady freebet z oferty największych polskich bukmacherów.

Fortuna freebet 20 PLN - darmowy zakład bez depozytu

Bukmacher Fortuna oferuje darmowy zakład (freebet) o wartości 20 PLN wszystkim graczom, którzy zdecydują się założyć nowe konto na stronie operatora. Poniżej tłumaczymy, na czym polega promocja od Fortuny i jak można z niej skorzystać. 

Fortuna freebet Wartość
Wartość darmowego zakładu 20 PLN
Min. kurs kuponu Brak
Obrót  Brak
Czas aktywności bonusu Do końca roku kalendarzowego

Jak skorzystać z tej oferty? Wystarczy przejść na stronę eFortuna poprzez jeden z linków dostępnych w tym artykule (np. TUTAJ) lub klikając w poniższy banner oraz podać kod rejestracyjny: MECZYKI.

Fortuna kod promocyjny

Następnie należy w pełni zarejestrować konto gracza. Na czym polega pełna rejestracja? Na weryfikacji danych osobowych. Można tego dokonać albo tradycyjnie, wysyłając bukmacherowi fotokopię wybranego dokumentu tożsamości, albo dzięki opcji mojeID, czyli uwierzytelnieniu danych online przez bank, który już wcześniej pozytywnie zweryfikował danego klienta.

Każdy nowy użytkownik bukmachera Fortuna otrzymuje na start 2800 punktów “Fortuna Klub Plus”. To punkty w programie lojalnościowym Fortuny, które można wymieniać na nagrody dostępne w e-sklepie bukmachera. Oznacza to, że od razu po zarejestrowaniu konta możemy wymienić przyznane nam punkty na darmowy zakład o wartości 20 zł i dysponować nim wedle uznania (np. dwa zakłady po 10 zł, pięć po 4 zł etc.).

W ofercie powitalnej na stronie Fortuna znajduje się jeszcze kilka innych bonusów, o których wspomnimy w dalszej części artykułu.

Fortuna freebet 15 PLN - darmowy zakład z depozytem 

Drugi darmowy zakład Fortuna przyznawany jest z depozytem. Otrzymać go można wyłącznie przy okazji rejestracji z naszym kodem bonusowym o treści MECZYKI, i po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto depozytowe. Wartość freebetu Fortuna z depozytem to 15 zł. Zasady działania bonusu są dokładnie takie same jak przy okazji bonusu bez depozytu. 

Fortuna freebet Wartość
Wartość darmowego zakładu 15 PLN
Min. kurs kuponu Brak
Obrót Brak
Czas aktywności bonusu Do końca roku kalendarzowego

Bonus przyznawany jest w formie punktów FKP, a freebet Fortuna można wykorzystać na kilka zakładów. Ponownie nie ma minimalnego kursu dla kuponu z freebetem. Bonus nie wymaga obrotu, wystarczy zagrać za wartość bonusu, aby wygraną można było wypłacić. 

Fortuna freebet - darmowy zakład bez depozytu - czym jest?

Freebet to nic innego, jak darmowy zakład oferowany na przywitanie nowego gracza przez bukmachera. Operator, który stosuje tę promocję daje do wykorzystania na jeden zakład określoną kwotę, którą gracz może wykorzystać wedle własnej dyspozycji. Warto podkreślić, że środkami wygranymi dzięki bonusowi freebet, przed wypłaceniem z konta depozytowego na bankowe trzeba najpierw obrócić. Każdy bukmacher ma swoje własne warunki obrotu.

Darmowy zakład to jedyny bonus bez depozytu. Oznacza to, że aby go otrzymać, gracz nie musi przelewać na swoje konto żadnych środków. W przypadku Fortuny freebet dostępny jest bez depozytu ale także z depozytem. szczegóły opisujemy poniżej.

Pozostałe bonusy powitalne od Fortuna

Po założeniu konta na Fortuna otrzymamy jeszcze trzy bonusy dla nowych graczy. Aby skorzystać z oferty powitalnej na stronie tego operatora, wystarczy kliknąć w link dostępnego w tym artykule. 

Fortuna zakłady bez ryzyka 600 PLN

Fortuna w ofercie powitalnej zawarła tak zwany cashback, czyli zakład bez ryzyka o wartości 100 zł, obowiązujący przy pierwszym wysłanym kuponie. W przypadku porażki, gracz nie traci zainwestowanych środków - zostaną one W PEŁNI zwrócone, bez potrącania choćby złotówki na poczet podatku. Stawka takiego zakładu może być większa, ale maksymalny zwrot wynosi 100 zł. Legalny bukmacher nie narzuca na gracza minimalnej stawki bezpiecznego zakładu, liczby zdarzeń ani minimalnego kursu całkowitego - tutaj panuje pełna dowolność.

Kolejne bonusy przyznawane są na następujące kupony:

  • Zakład bez ryzyka 200 zł - drugi zakład bez ryzyka zostaje zostaje przyznany po 72h (trzech dniach) od rejestracji konta. Na skorzystanie z promocji są 72h (trzy dni), a pierwszy kupon wytypowany w tym czasie zostanie objęty cashbackiem do 200 zł. Analogicznie jak przy pierwszym zakładzie bez ryzyka na rozstrzygnięcie kuponu jest 7 dni, a ewentualny zwrot (stawka + podatek) wypłacany jest od razu na konto gracza.
  • Zakład bez ryzyka 300 zł - trzeci cashback jest przyznany po 144h (kolejnych trzech dniach) od rejestracji. Gracz ponownie ma 72h (trzy dni) na skorzystanie z bonusu, którym objęty będzie pierwszy kupon zagrany po 144h (sześciu dniach) od rejestracji konta. Znów bukmacher daje 7 dni na rozstrzygnięcie kuponu, a zwrot (stawka + podatek) w razie błędnego typu trafi na konto gracza.

Na wykorzystanie promocji mamy 3 dni od momentu przyznania każdego z bonusów. Zwróconymi środkami nie trzeba obracać, jest to bonus bez obrotu. Oczywiście - gdy zakład bez ryzyka okaże się trafiony, pieniądze z wygranej trafią bezpośrednio do depozytu i będą dostępne do wypłaty.

Freebety u pozostałych bukmacherów:

Fortuna bonusy i promocje dla stałych graczy

Bukmacher Fortuna przygotował również szereg bonusów i promocji przeznaczonych stałym graczom. Z ich warunkami można zapoznać się poniżej. 

Early cash-out na Fortuna - przedwczesna wypłata środków

Cash-out polega na przedwczesnym zamknięciu zakładu w momencie, gdy kurs zdarzenia uległ zmianie na niekorzyść gracza lub gdy przebieg postawionego zdarzenia sprzyja postawionemu typowi i uznamy, że chcemy przyjąć niższą, ale na ten moment pewną wygraną.

Oczywistym warunkiem jest to, że na przedwcześnie zamkniętym zakładzie nie mogą znajdować się przegrane zdarzenia. Cash-out musi zostać najpierw zaproponowany, a następnie zaakceptowany przez bukmachera. 

Mecz+, czyli kilka typów na jedno spotkanie

Oferta Mecz+ pozwala na łączenie zdarzeń z jednego spotkania na jednym kuponie. Fortuna stworzyła cztery grupy kategorii zdarzeń, a gracz może wybrać po jednej z każdej z nich. 

Grupy zdarzeń na Fortuna w ofercie Mecz+:

  • Główne zdarzenia: mecz, liczba bramek, dokładny wynik, zawodnik strzeli bramkę, wynik 1. połowy, wynik 1. połowy i całego meczu;
  • Kartki i faule: liczba żółtych kartek, liczba czerwonych kartek, liczba fauli;
  • Rzuty rożne: liczba rzutów rożnych, kto wykona więcej rzutów rożnych
  • Spalone: liczba spalonych

SUPEROFERTA+ - podwyższone kursy na faworytów

Na stronie Fortuna da się znaleźć również SUPEROFERTĘ+, czyli listę meczów, w których jest jeden wyraźny faworyt oznaczony symbolem (F). Bukmacher daje możliwość dodania do swojego kuponu takiego spotkania z podwyższonym kursem. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym wyższy będzie kurs na faworyta z SUPEROFERTY+. Do każdego kuponu można dodać jedno zdarzenie znajdujące się na liście.  

HIT DNIA - wyższe kursy dla graczy typujących “bez podpórek”

Ten produkt został przygotowany dla tych, którzy lubią odważną grę i nie korzystają z tzw. “podpórek”, czyli typów: 1X, 12 i X2. Fortuna regularnie wybiera zdarzenia o podwyższonych kursach na typy 1, X lub 2. Przykładowo jeśli kurs na zwycięstwo drużyny w regularnej ofercie wynosi 2.38, w HICIE DNIA będzie to np. 2.46.

EKSPERT+

EKSPERT+ to rodzaj zakładu, w którym gracz typuje określoną liczbę meczów z proponowanej przez bukmachera listy. Jeśli uda mu się poprawnie obstawić wszystkie zdarzenia, otrzyma bonus w wysokości 20 000 PLN. Na kuponie znajdować się musi przynajmniej 8 zdarzeń, a minimalna stawka wynosi 5 złotych. Przy okazji wyjątkowych wydarzeń bonus może wynosić nawet 100 000 PLN. Ofertę EKSPERT+ na stronie Fortuna warto śledzić więc na bieżąco. 

Sprawdź kody promocyjne:

Rejestracja na Fortuna - jak odebrać darmowy zakład?

Każdy nowy gracz Fortuny może dokonać szybkiej rejestracji i stworzyć konto tymczasowe, które daje możliwość obstawiania meczów i skorzystania ze startowych bonusów bez depozytu. 

Aby skorzystać z oferty powitalnej na Fortuna, wystarczy założyć konto po kliknięciu TUTAJ lub w baner znajdujący się na tej stronie. 

Podczas rejestracji należy podać wyłącznie podstawowe dane (imię, nazwisko, login do konta, hasło, adres oraz numer PESEL). Należy pamiętać, że posiadanie konta tymczasowego nie uprawnia jeszcze do wypłaty depozytu. Aby przelać środki na konto bankowe, należy stworzyć konto stałe, a w tym celu bukmacher wymaga przesłania numeru rachunku bankowego i wyraźnego zdjęcia dowodu osobistego.

Po założeniu nowego konta na stronie eFortuna, pojawi się na nim 2800 punktów Fortuna Klub Plus, czyli równowartość 20 złotych do wykorzystania na jeden darmowy i dowolny zakład - freebet. Każdy gracz ma 7 dni od rejestracji na skorzystanie z tej promocji. Kolejny bonus w formie punktów FKP, o wartości 10 zł, zyskać można po wpłacie depozytu. 

Punkty Fortuna Klub Plus zbieramy poprzez aktywność na stronie, czyli obstawianie kolejnych zakładów. Każde wydane 2 złote dają graczowi jeden punkt FKP, a jednego dnia można otrzymać ich maksymalnie 300. Później da się wykorzystać je na darmowe zakłady, większe kursy, bonusy zwiększające depozyt lub nagrody z katalogu opracowanego przez bukmachera Fortuna. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Bonusy Freebet u innych legalnych bukmacherów

Freebet jest bardzo popularnym bonusem i znajduje się w ofercie wielu bukmacherów działających w Polsce. Poniżej wymienimy kilka konkurencyjnych darmowych zakładów dla nowych graczy u innych operatorów. 

STS Freebet

W przypadku tego bukmachera freebet obecnie nie jest dostępny. W ramach oferty powitalnej skorzystać można natomiast z cashbacku do 100 złotych, bonusu od trzech pierwszych wpłat na konto do 1500 zł, a także bonusu za wykonanie zadań w wysokości 60 zł. Łączna wartość pakietu powitalnego to 1660 zł. W tym celu należy założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MECZYKI.

STS kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie Fortuna - podstawowe informacje

Fortuna to firma działająca na rynku zakładów wzajemnych od 1996 roku początkowo pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o. Zezwolenie na prowadzenie działalności w Polsce od Ministra Finansów otrzymała 23 stycznia 2012 roku. 

Bukmacher Fortuna działa w Internecie, ale posiada także punkty naziemne. Na terenie całej Polski jest ich prawie 600. 

Zakłady bukmacherskie Fortuna są sponsorem 1. ligi polskiej w piłce nożnej. Dodatkowo operator sponsoruje kluby takie jak: Legia Warszawa, Raków Częstochowa, Miedź Legnica, Radomiak Radom, Wigry Suwałki czy Stomil Olsztyn. 

Wybrane kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020