Opinie o Totalbet Marzec 2023. Plusy i minusy bukmachera

Dodał: Aleksander Nowomiejski,08 Lut 2023 | 13:32
Jakie opinie Totalbet zbiera wśród graczy i ekspertów? W tym artykule analizujemy mocne i słabe strony bukmachera, a także prezentujemy o Totalbet opinie dotyczące m.in. bonusów, oferty zakładów czy innych funkcjonalności serwisu bukmachera.

Totalbet opinie

U bukmachera Totalbet opinie wyrobimy sobie już na starcie, na podstawie dostępnego bonusu powitalnego. Rejestracja konta z kodem o treści MECZYKI pozwala skorzystać z kilku promocji dla nowych graczy o wartości nawet 5239 zł.
Bonus TotalbetWartość
Zakład bez ryzyka200 PLN
Bonus 100% od depozytu5000 PLN
Darmowe zakłady39 PLN
Konto u bukmachera Totalbet założymy w TYM MIEJSCU.
Totalbet kod promocyjny
Co jeszcze wpływa na opinie o Totalbet? W dalszej części przedstawimy szczegółowo ofertę tego bukmachera. Na wstępie warto wspomnieć, że Totalbet zezwolenie na działalność z Ministerstwa Finansów uzyskał w 2018 roku. Założony został już rok wcześniej, aby dobrze przygotować się do startu. Na dobre opinie Totalbet pracował od samego początku angażując się w sponsoring sportu. Obecnie bukmacher jest partnerem Warty Poznań i Aluron CMC Warty Zawiercie.
Dla graczy Totalbet przygotował - co może było dostrzec już na wstępie - różnorodną ofertę powitalną, a także ciekawe bonusy w stałej ofercie i solidną ofertę zakładów bukmacherskich.
TotalbetInformacje o firmie
Ocena bukmachera4.4/5
Pełna nazwa spółkiTOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
Data startu2018
Bonus powitalny5239 PLN
Kod promocyjnyMECZYKI
Metody płatnościBLIK, Przelewy24, PayU, Dotpay, VISA, MasterCard
Aplikacja mobilnaAndroid, iOS

Totalbet opinie o ofercie powitalnej

Sama wartość powitalnego bonusu w Totalbet opinie zbiera pozytywne. To jedna z najwyższych, łącznych kwot pakietu powitalnego. Co jednak z samym użyciem poszczególnych elementów promocji na start? Aby rzetelnie wystawić opinie Totalbet należy poznać bonusy bliżej.
Konto w Totalbet można założyć po kliknięciu TUTAJ. Wymagany kod bonusowy ma treść MECZYKI.
Zakład bez ryzyka (cashback) 200 zł to bonus, który obowiązuje na pierwszy kupon w historii konta, który musi zostać wytypowany ze środków własnych. Co ważne, stawka kuponu może wynieść maksymalnie 200 zł. Jeśli będzie ona wyższa, to nie otrzymamy zwrotu w razie błędnego typowania. Na kuponie mogą znaleźć się maksymalnie trzy zdarzenia. Jest to pewne ograniczenie, ale atutem zakładu bez ryzyka jest brak wymaganego obrotu bonusem. Oznacza to, że środki od razu wracają do dyspozycji gracza w dowolny sposób. Bonus jest aktywny przez 7 dni.
Bonus 100% od depozytu 5000 zł obowiązuje przy okazji pierwszej wpłaty na konto. Zasady samego przyznania bonusu są proste. Bukmacher podwoi premierowy depozyt. Najniższa wartość wpłaty to 10 zł, a maksymalny bonus wyniesie 5000 zł. Wymagany jest czterokrotny obrót bonusem, na kuponach z co najmniej czterema zdarzeniami. Kurs każdego to nie mniej niż 1.30. Na pełny obrót gracz ma 90 dni, a każdy obrót jednokrotny uwalnia - i to od razu do wypłaty - 25% wartości całego bonusu. 
Same wymogi obrotu budzą mieszane opinie o Totalbet. Z jednej strony trzeba bonus obrócić aż cztery razy, a i wymagania co do liczby zdarzeń są dość wysoko zawieszone. Z drugiej strony mamy aż 90 dni na pełny obrót, a bonus można wypłacić także po częściowym jego obrocie. Trudno więc wyrazić tu opinie Totalbet jednoznacznie negatywną lub pozytywną. Z pewnością ten bonus znajdzie swoich zwolenników.
Darmowe zakłady (freebet) 39 zł to w sumie trzy freebety, przy rejestracji z kodem o treści MECZYKI. Konto można założyć TUTAJ. Za co bukmacher przyznaje darmowe zakłady? Jest to jasno określone:
 • Rejestracja konta - 20 zł;
 • Kod bonusowy o treści MECZYKI - 9 zł;
 • Udzielenie wszystkich zgód marketingowych podczas rejestracji - 10 zł.
Każdy freebet obowiązuje w całości na jeden kupon, którego kurs minimalny to 2.00. Wygraną z freebetu nie trzeba obracać. Do aktywacji freebetów wymagana jest pełna weryfikacja konta.
Podsumowując, bonusy powitalne bukmachera należy docenić za różnorodność i ich wysoką wartość. Nieco gorzej wyglądają w przypadku Totalbet opinie o warunkach obrotu bonusem od depozytu. W przypadku freebetów trzeba też pamiętać o zgodach marketingowych (wszystkich) i pełnej weryfikacji. Nie są to specjalnie wygórowane wymogi, ale początkującym graczom - jeśli nie posiadają pełnej wiedzy - może to umknąć, co przy braku przyznania bonusu wpłynie negatywnie na opinie o Totalbet.

Opinie o pozostałych bukmacherach:

Recenzja Totalbet: wady i zalety bukmachera

Na co jeszcze zwrócić uwagę, aby zbudować o Totalbet opinie? Przede wszystkim patrzeć należy kompleksowo na największy plusy i minusy tego bukmachera. Prezentujemy je w tabeli, a poniżej omawiamy bardziej szczegółowo.
PlusyMinusy
Wysokość bonusów na startObrót bonusem od depozytu
Stała oferta bonusowaPrzeciętna oferta transmisji TV
Błyskawiczne płatności 
Wysokie kursy na niektóre rynki 
O ile o ofercie powitalnej pisaliśmy już wyżej, to na pochlebne opinie Totalbet zasługuje także w kontekście stałej oferty promocyjnej. Znaleźć można tam m.in. grę bez podatku 24/7 na całą ofertę, TOTALbonus pozwalający powiększyć wygrane na kuponach wielokrotnych o ponad 100% czy też urodzinowy freebet. 
Najbardziej wartościową promocją może być gra bez podatku. Promocja ta dostępna jest dla każdego kuponu składającego się z 3 i więcej zdarzeń przy kursie zdarzenia 1.30 lub wyższym. Dodatkowe zdarzenia powiększają wygraną (w ramach TOTALbonusu). Dość proste wymogi, a także nieograniczony dostęp do gry bez podatku to jedna z ciekawszych promocji stałych na rynku. 
Równie dobre opinie Totalbet zbierze za błyskawiczne wpłaty i wypłaty. Środki na koncie u bukmacher mogą znaleźć się już w ciągu 1 minuty, a szybkie wypłaty są księgowane na rachunku bankowym nawet w 8 minut. Do tego skorzystać możemy z kilku różnych form płatności, a sam bukmacher ekspresowe płatności realizuje w przypadku blisko 30 banków.
Warto także pochwalić kursy bukmacherskie, które na wybrane rynki zakładów wyróżniają się na tle konkurencji. Co więcej, na niektóre mecze bukmacher dodatkowo proponuje podwyższone kursy na zakłady specjalne.
Minusy? Tu można przytoczyć wymagania co do obrotu bonusem od depozytu, choć jak już wspominaliśmy nawet w przypadku Totalbet opinie zbiera podzielone. Spore pole do popisu bukmacher ma także w kwestii transmisji TV, których dostępność nie jest zbyt duża, szczególnie na najciekawsze rozgrywki.

Totalbet oferta zakładów

Jakie są opinie na temat zakładów w Totalbet? Przede wszystkim warto docenić ich różnorodność. Bukmacher przygotował kilka kategorii typów, od najbardziej popularnych zakładów sportowych, po kategorie sportów wirtualnych i gier karcianych. 
Kategorie zakładów w Totalbet:
 • Sport
 • Na żywo
 • Esport
 • Gry karciane
 • Gry wirtualne 
Dla najważniejszych dyscyplin sportu bukmacher proponuje bardzo rozbudowaną ofertę. Przykładem może być w tym przypadku piłka nożna, gdzie znajdziemy typy na rozgrywki młodzieżowe, ligi amatorskie czy ligi egzotyczne. Rzecz jasna bukmacher oferuje również kursy na czołowe ligi i rozgrywki.
Najważniejsze imprezy ze sportowego kalendarza można obstawiać na żywo. Totalbet prezentuje kalendarz z wydarzeniami, które znajdą się w ofercie live w ciągu najbliższego tygodnia. Tak przygotowana kategoria zbiera dobre opinie. Totalbet w przypadku typowania na żywo pozwala korzystać z bonusów bukmacherskich.
U bukmachera znajdziemy również typy na Esport, na takie tytuły jak Counter-Strike, League of Legends, DOTA 2 czy Rainbow Six. W kategorii sportów wirtualnych znajdziemy pięć dyscyplin sportu: piłkę nożną, wyścigi konne, wyścigi psów, żużel i motocykle. Z kolei pośród gier karcianych dostępne są trzy gry: poker, wojna i blackjack. Różnorodność wpływa pozytywnie na opinie o Totalbet, a jak już pisaliśmy wcześniej, na niektóre rynki bukmacher oferuje czołowe kursy na rynku.

Sprawdź kody promocyjne:

Totalbet zakłady na żywo

Bliżej przyjrzymy się, a także wystawimy Totalbet opinie, na temat zakładów na żywo. Jak zdążyliśmy już wspomnieć we wcześniejszym fragmencie, to kategoria dość solidnie opakowana w dostępne do typowania zdarzenia. 
Największą część dostępnych do typowania rynków stanowią czołowie dyscypliny sportu, takie jak piłka nożna, tenis i hokej na lodzie. Często możemy tu znaleźć ofertę na najważniejsze rozgrywki, ale też mniej popularne ligi czy zmagania esportowe.
Zakładka z zakładami live w Totalbet jest bardzo czytelna. Gracz może samodzielnie wybrać z jakiej dyscypliny ofertę chce wyświetlić, ma okazję sprawdzić kalendarz zbliżających się (lub zaplanowanym na najbliższe dni) wydarzeń dostępnych do typowania na żywo, a także sprawdzić dostępność transmisji live. Zakłady stawiamy w taki sam sposób, jak w przypadku kuponów przedmeczowych.

Totalbet aplikacja mobilna

Jak działa aplikacja mobilna bukmachera? Totalbet opinie na temat aplikacji może zbierać od użytkowników systemów Android i iOS. Na oba najpopularniejsze systemy operacyjne aplikacja jest dostępna. Co oferuje? Przede wszystkim najważniejsze funkcjonalności, które dostępne są również w tradycyjnej wersji serwisu bukmachera:
 • Pełna oferta zakładów
 • Szybkie płatności
 • Powiadomienia Push
 • Match Tracker
 • Statystyki
Transmisje TV
Ponadto w aplikacji można korzystać z bonusów bukmachera, w tym z oferty powitalnej dostępne przy rejestracji z kodem powitalnym o treści MECZYKI. Opinie o aplikacji Totalbet są niezłe. Co prawda nie zaskakuje ona niczym specjalnym, ale pozwala korzystać swobodnie z pełnej oferty, a tak naprawdę to główna cecha na jaką w tym przypadku warto zwrócić uwagę.

Strona internetowa Totalbet

Serwis internetowy bukmachera pozwala znów wystąpić Totalbet opinie przynajmniej solidne. Utrzymana w szaro-zielonej stylistyce witryna jest funkcjonalna, choć na pierwszy rzut oka niektóre elementy mogą wydać się zbyt jaskrawe. Opiszmy zatem po kolei, co gracze znajdą na stronie Totalbet.
Totalbet strona internetowa
Na górnej belce strony umieszczono zakładki z poszczególnymi kategoriami zakładów, a także przyciski pozwalające przenieść się do formularza rejestracyjnego, czy też logowania do stworzonego już konta. Gracze mogą sprawdzić również aktualne promocje. Nieco niżej umieszczony został kalendarz wydarzeń, statystyki, zakładka z informacją o dostępnych transmisjach czy wyszukiwarka.
Po lewej stronie znajdziemy panel z zakładami. U góry strony wyróżnione są najpopularniejsze rynki. Do tego miejsca na temat witryny Totalbet opinie powinny być pozytywne. Mały minus może pojawić się po spojrzeniu na prawą stronę. Tam przede wszystkim widoczne są informacje o promocjach, a podgląd kuponu ukaże nam się dopiero po dodaniu kolejnych zdarzeń (widoczna belka u dołu, po prawej stronie). To może nieco rozpraszać uwagę, tym bardziej, że również w centralnym punkcie strony Totalbet prezentuje swoje bonusy. 
Stronę uzupełnia widok najważniejszych, dostępnych obecnie wydarzeń wraz z podstawowymi kursami. U dołu witryny znajdziemy informacje o regulaminach, płatnościach czy kontakt ze wsparciem klienta, gdzie możemy wyrazić także o Totalbet opinie.

Opinie o wpłatach i wypłatach Totalbet

Bardzo dobre opinie Totalbet zbiera za dostępne formy płatności. Co ważne, dotyczy to zarówno wpłat, jak i wypłat na rachunek bankowy. Przelewy na konto depozytowe i w drugą stronę mogą być księgowane już w kilka minut.
Metoda płatnościMinimalna wpłata
PayU1 PLN
Dotpay1 PLN
Przelewy241 PLN
Przelew bankowy1 PLN
BLIK1 PLN
VISA1 PLN
MasterCard1 PLN
Paysafecard1 PLN
Szybkich wpłat na konto depozytowe można dokonać już w mniej niż 1 minutę. Dotyczy to większości dostępnych form płatności. Z kolei wypłaty na rachunku bankowy są księgowane nawet do 8 minut. W ramach systemu Pay Express dziennie dostępne są błyskawiczne wypłaty z limitem do 5000 zł.
Bukmacher szybkie płatności oferuje we współpracy z blisko 30 bankami. Ekspresowe wpłaty i wypłaty dostępne przez 24/7. W wyjątkowych przypadkach, lub po wykorzystaniu limitu wypłat błyskawicznych, czas transakcji może się wydłużyć do ok. 48h. Jak jednak wynika z wystawionych Totalbet opinii - zazwyczaj i tak ten czas jest o wiele krótszy.
Większość transakcji finansowych u bukmachera odbywa się bez pobierania prowizji. Wyjątkiem są tu płatności systemem Paysafecard, gdzie opłata wynosi 7,5% wartości depozytu. Patrząc jednak na zakres dostępnych płatności, to nie powinno źle wpływać na opinie o Totalbet, bo cały czas dostępnych mamy wiele innych opcji dokonywania wpłat i wypłat.

Obsługa klienta

Jeśli chcemy uzyskać informacje na temat oferty, zgłosić reklamację lub wyrazić o Totalbet opinie bezpośrednio u bukmachera, to dostępnych mamy kilka kanałów kontaktowych z obsługą klienta. Są to:
 • Formularz kontaktowy
 • Wiadomośc e-mail
 • Czat Live
 • FAQ
Wsparcie klienta dostępne jest w Totalbet codziennie w godzinach od 9:00 do 23:00. Zgłoszenia wysyłane poza godzinami pracy działu obsługi klienta będą rozpatrywane kolejnego dnia.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Nasza opinia o Totalbet

Jaka jest nasza opinia o Totalbet? Z czystym sumieniem możemy tego bukmachera polecić. Oferuje on wysokie kursy na wiele zdarzeń, ma bardzo ciekawą ofertę promocyjną (zarówno na start, jak i stałą), a do tego proponuje system błyskawicznych płatności. Mankamenty bukmachera Totalbet na opinię ogólną nie wpływają zbyt mocno. Owszem, bukmacher może nieco poprawić ofertę dostępnych transmisji i stale pracować nad rozwojem swojej aplikacji. Mimo wszystko, to tylko detale na tle bardzo solidnej oferty zakładów.
Przypominamy także, że nowi gracze rejestrując się z kodem MECZYKI mogą otrzymać na start zakład bez ryzyka (cashback) 200 zł, bonus 100% od pierwszego depozytu 5000 zł i darmowe zakłady (freebet) 39 zł.
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020