TOTALbet opinie. Czy warto tu obstawiać? Recenzja [Kwiecień 2024]

Jakie opinie TOTALbet zbiera wśród graczy i ekspertów Meczyki.pl? W tym artykule analizujemy mocne i słabe strony bukmachera. Sprawdzimy też m.in. warunki dotyczące bonusów i promocji oraz ofertę zakładów w naszej recenzji TOTALbet.

TOTALbet opinie

TOTALbet zezwolenie na działalność z Ministerstwa Finansów uzyskał w 2018 roku i w tym samym roku zaczął oferować zakłady na polskim rynku bukmacherskim. To jedyny bukmacher w Polsce, u którego można typować zakłady na Prime MMA 8.
Czy TOTALbet jest legalny? Tak, dzięki licencji wystawionej przez Ministerstwo Finansów. TOTALbet jest jednym z legalnych bukmacherów, czyli firm bukmacherskich działających w Polsce zgodnie z prawem. Zakłady u bukmachera znajdziemy na stronie internetowej totalbet.pl oraz w aplikacji mobilnej na smartfony z systemami iOS i Android.
TOTALbetInformacje o firmie
Ocena bukmachera4.3/5
Pełna nazwa spółkiTOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
Data startu2018
Bonus powitalny337 PLN
Kod promocyjnyMECZYKI
Metody płatnościBLIK, Przelewy24, PayU, Dotpay, VISA, MasterCard
Aplikacja mobilnaAndroid, iOS
Firma przez kilka lat funkcjonowania zbiera pozytywne opinie i w tym czasie TOTALbet wyrobił sobie solidną markę wśród typerów.
Głównym atutem bukmachera jest gra bez podatku dostępna 24 godziny na dobę i 7 dni w tym tygodniu. Użytkownicy szczególnie cenią tę promocję, bo dzięki niej ich wygrane są o 14% większe po spełnieniu prostych warunków. TOTALbet utożsamiany jest też z wysokimi kursami na całą ofertę zakładów i w połączeniu z grą bez podatku daje to obraz bukmachera ze świetnym zestawem dla obstawiających. 
Jest to jeden z najdłużej działających operatorów na polskim rynku i sam fakt funkcjonowania przez tak długo na pewno dodaje wiarygodności firmie. O ile część użytkowników może mieć pewne obawy przed graniem u nowych bukmacherów, o tyle przy TOTALbet nie powinno być takich wątpliwości.
Firma stara rozwijać się swój produkt bukmacherski, idąc łeb w łeb z czołowymi podmiotami w Polsce. Nic więc dziwnego, że użytkownicy TOTALbet skorzystają m.in z błyskawicznych płatności, intuicyjnej strony internetowej czy dopasowanej oferty zakładów.
Pierwsze opinie o TOTALbet wyrobimy sobie na podstawie bonusu powitalnego. Rejestracja z kodem "MECZYKI" pozwala skorzystać z pakietu na start o łącznej o wartości 337 PLN.

TOTALbet legalny bukmacher

Na początek warto jeszcze raz podkreślić najważniejszą kwestię w przypadku recenzji dowolnego operatora: tak, TOTALbet to legalny bukmacher a obstawianie u niego jest zgodne z polskim prawem i bezpieczne z perspektywy graczy. 
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. działa na podstawia zezwolenia (nr: PS4.6831.15.2017) z dnia 22.03.2018 roku, które pozwala firmie oferować zakłady wzajemne w internecie. Siedziba spółki mieści się przy ulicy Jubilerskiej 10 w Warszawie. Wartość kapitału zakładowego wynosi 4 000 000 PLN.
Bukmacher TOTALbet należy do holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. Najbardziej znane marki wchodzące w skład holdingu to Super Express czy Murator, a sam holding funkcjonuje również w branży hotelarskiej czy restauracyjnej. Obecność w dużej grupie holdingowej jest swego rodzaju gwarantem stabilności marki i znakiem dla klientów, że jest to firma posiadająca stabilne fundamenty.  
Na dobre opinie TOTALbet pracował od samego początku angażując się w sponsoring sportu i od startu działalności był m.in. bukmacherem Warty Poznań czy Polskiego Związku Lekkie Atletyki. Obecnie operator ograniczył działania marketingowe na tym polu i jest partnerem siatkarskiego Projektu Warszawa oraz Prime MMA.
TOTALbet opinie - sponsoring projekt warszawa
Co sprawia, że gracze powinni wybierać tego legalnego bukmachera według samej marki? "Na rynku wyróżniamy się jakością, zgodną z zachodnimi standardami. Wysokie kursy i Gra Bez Podatku, połączone z nowoczesnym systemem to jakość, na którą czekałeś!" - czy tak jest? Sprawdzamy to dalej w naszej recenzji TOTALbet. 

TOTALbet opinie o ofercie powitalnej

Sama wartość powitalnego bonusu w TOTALbet zbiera dobre opinie. Co jednak z samym użyciem poszczególnych elementów promocji na start? Aby rzetelnie wystawić opinie TOTALbet należy poznać bonusy nieco bliżej.
Bonus TOTALbetWartość
Zakłady bez ryzyka333 PLN
Darmowy zakład4 PLN
Zakłady bez ryzyka (cashback) 333 zł to bonusy, które obowiązują na pierwsze trzy kupony wytypowane ze środków własnych. Bukmacher zabezpiecza w ten sposób 111 PLN na każdy zakładów.   Wielkim atutem tej promocji jest brak wymaganego obrotu bonusem. Oznacza to, że środki od razu wracają do dyspozycji gracza (np. do wypłaty na konto bankowe). Darmowe zakłady w ofercie dla czytelników Meczyki.pl to freebet o wartości 4 PLN.
Bonusy powitalne bukmachera należy docenić za brak obrotu, chociaż wartość freebetu bez depozytu mogłaby być nieco wyższa. W przypadku obu promocji trzeba pamiętać o użyciu kodu promocyjnego i pełnej weryfikacji. Nie są to specjalnie wygórowane wymogi, ale początkującym graczom - jeśli nie posiadają pełnej wiedzy - może to umknąć, co przy braku przyznania bonusu wpłynie negatywnie na opinie o TOTALbet.

Opinie o pozostałych bukmacherach:

TOTALbet recenzja: plusy i minusy bukmachera

Na co jeszcze zwracamy uwagę w naszej recenzji TOTALbet? Przede wszystkim patrzeć należy kompleksowo na największe plusy i minusy tego bukmachera według nas oraz samych graczy.
ZaletyWady
Bonus powitalny bez obrotuBrak aplikacji w App Store
Gra bez podatku 24/7Przeciętna oferta transmisji TV
Jedyny bukmacher z ofertą na Prime MMA 
Wysokie kursy PRE i LIVE 
O ile o ofercie powitalnej pisaliśmy już wyżej, to na pochlebne opinie TOTALbet zasługuje także w kontekście stałej oferty promocyjnej. Znaleźć można tam m.in. grę bez podatku 24/7 na całą ofertę czy też urodzinowy freebet. To też jedyny operator w Polsce z zakładami bukmacherskimi na Prime MMA.
Najbardziej wartościową promocją może być gra bez podatku, która jak wskazuje sam TOTALbet, będzie zawsze dostępna.
TOTALbet opinie - gra bez podatku
Promocja ta dostępna jest dla każdego kuponu składającego się z 3 i więcej zdarzeń przy kursie zdarzenia 1.30 lub wyższym. Dość proste wymogi, a także nieograniczony dostęp do gry bez podatku to jedna z ciekawszych promocji stałych na rynku.
Warto także pochwalić kursy bukmacherskie, które na wybrane rynki zakładów wyróżniają się na tle konkurencji. Co więcej, na niektóre mecze bukmacher dodatkowo proponuje podwyższone kursy na zakłady specjalne.
Minusy? Spore pole do popisu bukmacher ma także w kwestii transmisji TV, których dostępność nie jest zbyt duża, szczególnie na najciekawsze rozgrywki. Do tego aplikacji mobilnej nie pobierzemy z App Store, tylko musimy to zrobić ze strony mobilnej.
Czy TOTALbet to dobry bukmacher? Na pewno jest to podmiot, który ma dużo plusów i produkt, który realnie wyróżnia się pewnymi elementami na polskim rynku. Jeśli lekkie wady nie są dla Ciebie aż tak problematyczne, to TOTALbet może być zdecydowanie bardzo dobrym wyborem na bukmachera do legalnego obstawiania zakładów.

TOTALbet oferta zakładów

Jakie są opinie na temat zakładów w TOTALbet? Przede wszystkim warto docenić ich różnorodność. Bukmacher przygotował kilka kategorii typów, od najbardziej popularnych zakładów sportowych, po kategorie sportów wirtualnych i gier karcianych. 
Kategorie zakładów w TOTALbet:
 • Sport
 • Na żywo
 • Esport
 • Gry karciane
 • Gry wirtualne 
Dla najważniejszych dyscyplin sportu bukmacher proponuje bardzo rozbudowaną ofertę. Przykładem może być w tym przypadku piłka nożna, gdzie znajdziemy typy na rozgrywki młodzieżowe, ligi amatorskie czy ligi egzotyczne. Rzecz jasna bukmacher oferuje również kursy na czołowe ligi i rozgrywki.
Najważniejsze imprezy ze sportowego kalendarza można obstawiać na żywo. TOTALbet prezentuje kalendarz z wydarzeniami, które znajdą się w ofercie live w ciągu najbliższego tygodnia. Tak przygotowana kategoria zbiera dobre opinie. TOTALbet w przypadku typowania na żywo pozwala korzystać z bonusów bukmacherskich.
U bukmachera znajdziemy również typy na Esport, na takie tytuły jak Counter-Strike, League of Legends, DOTA 2 czy Rainbow Six. W kategorii sportów wirtualnych znajdziemy pięć dyscyplin sportu: piłkę nożną, wyścigi konne, wyścigi psów, żużel i motocykle. Z kolei pośród gier karcianych dostępne są trzy gry: poker, wojna i blackjack. Różnorodność wpływa pozytywnie na opinie o TOTALbet, a jak już pisaliśmy wcześniej, na niektóre rynki bukmacher oferuje czołowe kursy na rynku.

TOTALbet zakłady na żywo

Jak zdążyliśmy już wspomnieć we wcześniejszym fragmencie, to kategoria dość solidnie opakowana w dostępne do typowania zdarzenia. 
Największą część dostępnych do typowania rynków stanowią czołowe dyscypliny sportu, takie jak piłka nożna, tenis i hokej na lodzie. Często możemy tu znaleźć ofertę na najważniejsze rozgrywki, ale też mniej popularne ligi czy zmagania esportowe.
Zakładka z zakładami live w TOTALbet jest bardzo czytelna. Gracz może samodzielnie wybrać z jakiej dyscypliny ofertę chce wyświetlić, ma okazję sprawdzić kalendarz zbliżających się (lub zaplanowanym na najbliższe dni) wydarzeń dostępnych do typowania na żywo, a także sprawdzić dostępność transmisji live. Zakłady stawiamy w taki sam sposób, jak w przypadku kuponów przedmeczowych.

TOTALbet aplikacja mobilna

Jak działa aplikacja mobilna bukmachera? Na oba najpopularniejsze systemy operacyjne aplikacja jest dostępna, tj. iOS i Android. Nowa wersja aplikacji pojawiła się w lipcu 2023 roku. Co oferuje? Przede wszystkim najważniejsze funkcjonalności, które dostępne są również w tradycyjnej wersji serwisu bukmachera:
 • Pełna oferta zakładów
 • Szybkie płatności
 • Powiadomienia Push
 • Match Tracker
 • Statystyki
 • Transmisje TV
TOTALbet opinie - aplikacja mobilna
Opinie o aplikacji TOTALbet są niezłe. Co prawda nie zaskakuje ona niczym specjalnym, ale pozwala korzystać swobodnie z pełnej oferty, a tak naprawdę to główna cecha na jaką w tym przypadku warto zwrócić uwagę. Na minus działa brak aplikacji w App Store. Co prawda pobierzemy ją ze strony mobilnej bukmachera, ale nie jest oczywista ścieżka i niektórzy gracze mogą sobie z tym nie poradzić.

Nadchodzące:

Strona internetowa TOTALbet

Utrzymana w szaro-zielonej stylistyce witryna jest funkcjonalna, choć na pierwszy rzut oka niektóre elementy mogą wydać się zbyt jaskrawe. Opiszmy zatem po kolei, co gracze znajdą na stronie TOTALbet.
Totalbet opinie - strona internetowa
Na górnej belce strony umieszczono zakładki z poszczególnymi kategoriami zakładów, a także przyciski pozwalające przenieść się do formularza rejestracyjnego, czy też logowania do stworzonego już konta. Gracze mogą sprawdzić również aktualne promocje. Nieco niżej umieszczony został kalendarz wydarzeń, statystyki, zakładka z informacją o dostępnych transmisjach czy wyszukiwarka.
Po lewej stronie znajdziemy panel z zakładami. U góry strony wyróżnione są najpopularniejsze rynki. Do tego miejsca na temat witryny wrażenia powinny być pozytywne. Mały minus może pojawić się po spojrzeniu na prawą stronę. Tam przede wszystkim widoczne są informacje o promocjach, a podgląd kuponu ukaże nam się dopiero po dodaniu kolejnych zdarzeń (widoczna belka u dołu, po prawej stronie). To może nieco rozpraszać uwagę, tym bardziej, że również w centralnym punkcie strony TOTALbet prezentuje swoje bonusy. 
Stronę uzupełnia widok najważniejszych, dostępnych obecnie wydarzeń wraz z podstawowymi kursami. U dołu witryny znajdziemy informacje o regulaminach, płatnościach czy kontakt ze wsparciem klienta.

Opinie o wpłatach i wypłatach TOTALbet

Bardzo dobre opinie TOTALbet zbiera za dostępne formy płatności. Co ważne, dotyczy to zarówno wpłat, jak i wypłat na rachunek bankowy. Przelewy na konto depozytowe i w drugą stronę mogą być księgowane już w kilka minut.
Metoda płatnościMinimalna wpłata
PayU1 PLN
Dotpay1 PLN
Przelewy241 PLN
Przelew bankowy1 PLN
BLIK1 PLN
VISA1 PLN
MasterCard1 PLN
Paysafecard1 PLN
Szybkich wpłat na konto depozytowe można dokonać już w mniej niż 1 minutę. Dotyczy to większości dostępnych form płatności. Z kolei wypłaty na rachunku bankowy są księgowane nawet do 8 minut. W ramach systemu Pay Express dziennie dostępne są błyskawiczne wypłaty z limitem do 5000 zł.
Bukmacher szybkie płatności oferuje we współpracy z blisko 30 bankami. Ekspresowe wpłaty i wypłaty dostępne przez 24/7. W wyjątkowych przypadkach, lub po wykorzystaniu limitu wypłat błyskawicznych, czas transakcji może się wydłużyć do ok. 48h. Jak jednak wynika z wystawionych TOTALbet opinii - zazwyczaj i tak ten czas jest o wiele krótszy.
Większość transakcji finansowych u bukmachera odbywa się bez pobierania prowizji. Wyjątkiem są tu płatności systemem Paysafecard, gdzie opłata wynosi 7,5% wartości depozytu. Patrząc jednak na zakres dostępnych płatności, to nie powinno źle wpływać na opinie o TOTALbet, bo cały czas dostępnych mamy wiele innych opcji dokonywania wpłat i wypłat.

Obsługa klienta

Jeśli chcemy uzyskać informacje na temat oferty, zgłosić reklamację lub wyrazić o opinię bezpośrednio u bukmachera, to dostępnych mamy kilka kanałów kontaktowych z obsługą klienta. Są to:
 • Formularz kontaktowy
 • Wiadomość e-mail
 • Czat Live
 • FAQ
Wsparcie klienta dostępne jest w TOTALbet codziennie w godzinach od 9:00 do 23:00. Zgłoszenia wysyłane poza godzinami pracy działu obsługi klienta będą rozpatrywane kolejnego dnia.

Sprawdź:

TOTALbet opinie - podsumowanie

Jaka jest nasza opinia o TOTALbet? Z całą pewnością możemy polecić tego bukmachera. Oferuje on wysokie kursy, ma bardzo ciekawą ofertę promocyjną, a do tego proponuje system błyskawicznych płatności. Mankamenty bukmachera TOTALbet na opinię ogólną nie wpływają zbyt mocno. Owszem, bukmacher może nieco poprawić ofertę dostępnych transmisji i stale pracować nad rozwojem swojej aplikacji. Mimo wszystko, to tylko detale na tle bardzo solidnej oferty zakładów i narzędzi pozwalających na większe wygrane z obstawianych kuponów.

Faq

Czy TOTALbet jest legalny?

Tak, TOTALbet działa na podstawie zezwolenia od Ministerstwa Finansów i jest legalnym bukmacherem działającym na terenie Polski.

Jakie są opinie o bukmacherze TOTALbet?

Opinie o TOTALBET są w większości pozytywne. Gracze doceniają bardzo wysokie kursy, dobrą aplikację mobilną i liczne bonusy bukmacherskie na start oraz dla stałych klientów. Pod tym względem TOTALbet znajduje się w ścisłej czołówce bukmacherów w Polsce.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020