Cashback Etoto - bezpieczny zakład bez ryzyka i inne bonusy u bukmachera Etoto

Cashback Etoto - bezpieczny zakład bez ryzyka i inne bonusy u bukmachera Etoto
ETOTO / Meczyki.pl
autor: Jerzy OchotaPrzedwczoraj | 09:16

Etoto nie umieścił jeszcze w swojej ofercie powitalnej zwrotu w przypadku przegrania pierwszego zakładu - cashback. Na stronie bukmachera dostępny jest jednak bonus 300% od pierwszej wpłaty oraz inne, o których wspomnimy w dalszej części artykułu. Opiszemy również bonusy cashback i zasady ich otrzymania dostępne u innych bukmacherów.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Czym jest cashback?
  2. Bonusy i promocje od Etoto
  3. Cashback u innych bukmacherów
  4. Cashback u pozostałych bukmacherów - poradniki
  5. Etoto - rejestracja konta
  6. Etoto - informacje o bukmacherze

Czym jest cashback?

Cashback to inaczej zakład bez ryzyka, czyli jednorazowy zwrot stawki w przypadku przegrania zakładu. Bonus ten znajduje się w ofertach wielu bukmacherów działających w Polsce. Firma sama ustala maksymalną wartość zwrotu oraz warunki obrotu bonusem, które trzeba spełnić przed wypłaceniem go na konto depozytowe, a następnie bankowe. 

Cashback od Etoto

Etoto, zgodnie z tym co napisaliśmy powyżej, nie przygotował cashbacka - darmowego zakładu bez ryzyka dla nowych graczy. Posiada natomiast inne promocje i produkty do wykorzystania przez nowych i stałych graczy. Etoto posiada w swojej ofercie bonus powitalny od pierwszego depozytu oraz inne promocje, produkty i programy lojalnościowe. Wszystkie wymieniamy i opisujemy w dalszej części tekstu.

Bonusy i promocje od Etoto

Etoto - bonusy i promocje

Etoto posiada w swojej ofercie bonus powitalny od pierwszego depozytu oraz inne promocje, produkty i programy lojalnościowe. Wszystkie wymieniamy i opisujemy w dalszej części tekstu.

Bonus 300% od pierwszej wpłaty do 200 PLN

Głównym bonusem powitalnym od Etoto jest dodanie maksymalnej kwoty 200 zł do pierwszej wpłaty. Wysokość bonusu zależy od tego, jaki depozyt na koncie umieści gracz - im wyższy, tym na lepszy bonus może liczyć. 

Bukmacher przygotował specjalny kalkulator, za pomocą którego można obliczyć swój bonus od pierwszego depozytu. Aby wykorzystać go maksymalnie, trzeba wpłacić minimum 100 zł - wtedy firma potraja tę kwotę. Do wyższych sum dodana zostanie po prostu kwota o wysokości 200 zł. Jeśli pierwsza wpłata wynosi przykładowo 30 zł, obowiązuje zasada 300%, czyli całkowity depozyt wraz z bonusem wyniesie 90 zł. 

Aby środki bonusowe móc wypłacić na konto depozytowe, trzeba najpierw dokonać obrotu kwotą czterokrotnie większą od pierwszej wpłaty. Minimalny kurs całkowity zakładów przedmeczowych lub live musi wynosić 2.20, a kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50. Zakład musi zostać rozliczony jako wygrany lub przegrany - do obrotu nie zaliczają się anulowane kupony. 

Bukmacher - ETOTO
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Etotomania

Etotomania to program lojalnościowy, w ramach którego gracze, poprzez swoją aktywność na stronie bukmachera, zdobywają punkty, które później mogą wymienić na nagrody w postaci darmowych zakładów, powiększonych wygranych itp. 

Punkty w Etotomanii otrzymuje się za każde wydane 5 zł na zakłady. Im wyższy kurs kuponu, tym większa liczba punktów zostanie przyznana graczowi. 

Klientom Etotomanii przyznawane są statusy o określonych kolorach: brązowym, srebrnym i złotym. Im wyższy poziom osiągnie gracz, tym lepsze nagrody zostaną przyznane. 

Zaproś znajomych

Etoto płaci 50 zł od każdego znajomego, którego uda się zachęcić do założenia konta na stronie bukmachera. Jeden gracz dzięki tej promocji może zyskać nawet 500 zł za dziesięć poleconych osób. 

Bonusowe środki w ramach tej promocji otrzymuje również osoba polecona. Przed wypłaceniem swoich 50 zł na konto depozytowe musi obrócić kwotą sześciokrotnie wyższą po kursie 2.20. Mniejsze wymagania stawia się natomiast przed Polecającym, który musi obrócić środkami jeden raz po takim samym kursie. 

Po założeniu konta na Etoto z polecenia, gracz może stanąć po drugiej stronie promocji i zacząć polecać swoich znajomych. 

Cashback u innych bukmacherów

Poniżej wymienimy i opiszemy cashbacki oferowane przez innych bukmacherów działających w Polsce. 

Cashback 210 PLN od Fortuna

Fortuna przygotowała cashback o wartości 210 zł dla nowych graczy, którzy założą nowe konto po kliknięciu TUTAJ lub w poniższy baner. Wówczas będzie można skorzystać z pełnej oferty powitalnej, w skład której wchodzą również freebet 20 zł i bonus 100% od depozytu do 2000 zł. Środki z cashbacku na Fortuna można wypłacić bez konieczności obrotu. 

Bukmacher Fortuna
KOD PROMOCYJNY UZUPEŁNIA SIĘ AUTOMATYCZNIE

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Cashback 31 PLN od STS

Każdy nowy gracz na STS może skorzystać ze zwrotu w przypadku przegrania pierwszego zakładu do 31 zł. Cashback figuruje obok dwóch innych bonusów w ofercie startowej tego bukmachera - freebeta o wartości 29 zł i bonusu 100% od pierwszego depozytu do 1200 zł

Aby skorzystać z pełnej oferty powitalnej na stronie STS, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w poniższy baner i założyć nowe konto, a w trakcie rejestracji wpisać kod o treści MEGABONUS.

Bukmacher STSKod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Cashback 100 PLN od Betfan 

Betfan oferuje Cashback o wartości 100 zł każdemu graczowi, który założy konto po kliknięciu TUTAJ w poniższy baner z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS. Środki z bezpiecznego zakładu można wypłacić od razu na konto depozytowe bez konieczności obrotu. 

W ofercie powitalnej na Betfan znajduje się również bonus 3000 zł od pierwszych trzech depozytów. Aby go wypłacić, każdą z wpłat trzeba obrócić pięciokrotnie z zakładami o kursie 2.00 lub większym. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.45.

Bukmacher Betfan
Kod bonusowy: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Cashback 550 PLN od Betclic

Maksymalny zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu na Betclic wynosi 550 zł. Należy pamiętać, że każdy cashback objęty jest podatkiem od gier, który wynosi 12%. Aby odebrać całe 550 zł, trzeba zawrzeć pierwszy zakład za 625 zł (625 x 0,88 = 550). 

Aby wypłacić środki z konta bonusowego na główne, trzeba obrócić nimi 6 razy z zakładami o kursie całkowitym nie mniejszym niż 2.00. Na dokonanie obrotu każdy gracz ma 30 dni od chwili rozliczenia pierwszego zakładu. 

Aby skorzystać z bonusu na Betclic, trzeba kliknąć TUTAJ lub w poniższy baner i założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS550

Bukmacher Betclic
Kod promocyjny: MEGABONUS550

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Rejestracja na Etoto

Etoto - rejestracja konta

Aby móc skorzystać z pełnej oferty na stronie Etoto i wypłacać środki na konto bankowe, trzeba ukończyć proces rejestracji stałego konta. Wcześniej można jednak założyć konto tymczasowe, które pozwala na skorzystanie z bonusów i zawieranie zakładów. 

Aby zarejestrować nowe konto na Etoto, na pierwszym etapie trzeba podać swoją płeć, imię, nazwisko i adres e-mail.

Następnym krokiem jest wybranie narodowości, kraju urodzenia, wpisanie numeru PESEL, numeru i serii wybranego dokumentu tożsamości, jego datę ważności, numeru telefonu oraz dokładnego adresu korespondencyjnego.

Ostatnim etapem jest wysłanie aktualnego numeru rachunku bankowego i wyraźnych zdjęć dwóch stron dokumentu tożsamości. Takie formalności obowiązują przy rejestracji konta u każdego legalnego bukmachera w Polsce. Jeśli weryfikacja konta zakończy się pomyślnie, gracz będzie mógł wypłacać środki na konto bankowe. 

Etoto - informacje o bukmacherze

Promocje bukmacherskie - ETOTO

Etoto jest legalną firmą bukmacherską, która w Polsce działa od 2011 roku. Właśnie wtedy otrzymała zezwolenie na zawieranie zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów. Siedziba firmy Etoto znajduje się w Warszawie przy ulicy Żurawiej 8. 

Bukmacher mocno inwestuje w swój marketing i reklamuje go wielu popularnych w Polsce dziennikarzy i ekspertów piłkarskich: Tomasz Smokowski, Mateusz Borek, Michał Pol, Artur Wichniarek, Roman Kołtoń.Przemysław Rudzki,

Etoto prężnie działa także w serwisie Youtube. Bukmacher jest producentem kilku programów o tematyce sportowej, w których udział biorą wspomnieni eksperci oraz goście. 

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550