ETOTO Cashback - Bezpieczny zakład bez ryzyka

Dodał: Jerzy Ochota, 5 sty 2022 | 14:20

Bonus 200 PLN

  • 200 PLN 200% bonus od depozytu

Cashback to jedna z najpopularniejszych promocji bukmacherskich. Na czym polega? Jak go wykorzystać? Czy u bukmachera ETOTO cashback stanowi jeden z elementów oferty powitalnej? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w niniejszym artykule. Przybliżymy Ci też zasady bonusu na start od ETOTO w postaci potrojenia Twojej pierwszej wpłaty. Zapraszamy.

Na skróty:

  1. ETOTO cashback - na czym polega?
  2. ETOTO - pozostałe promocje
  3. Cashback u innych bukmacherów
  4. ETOTO - rejestracja konta
  5. ETOTO - informacje o bukmacherze

ETOTO Cashback (zakład bez ryzyka) - czym jest?

Cashback to inaczej zakład bez ryzyka, czyli jednorazowy zwrot stawki w przypadku przegrania zakładu. Bonus ten znajduje się w ofertach wielu bukmacherów działających w Polsce. Firma sama ustala maksymalną wartość zwrotu oraz warunki obrotu bonusem, które trzeba spełnić przed wypłaceniem go na konto depozytowe, a następnie bankowe.

ETOTO cashback bez ryzyka

W ETOTO cashback na ten moment nie widnieje w ofercie powitalnej. Wcześniej jednak zakład bez ryzyka stanowił element pakietu promocyjnego na start dla nowych użytkowników. Niewykluczone zatem, że w ETOTO cashback powróci jako jeden ze składników takiego pakietu. Gdy to nastąpi, niezwłocznie się o tym dowiesz z niniejszego artykułu. 

ETOTO bonus od depozytu 200% do 200 zł

W ofercie ETOTO cashback powitalny zastępuje bonus od depozytu 200% do 200 zł. Na czym on polega?

Bonus od depozytu to dodatkowe środki na grę wręczane przez bukmachera przy okazji wpłaty pieniędzy na konto. W ETOTO nowi użytkownicy mogą otrzymać bonus od pierwszego depozytu 200% do 200 zł, co w praktyce oznacza potrojenie pierwszej wpłaty środków. Minimalny depozyt uprawniający do udziału w tej promocji wynosi 1 zł.

Maksymalnie można zyskać dodatkowe 200 zł na grę. Taka kwota przysługuje typerom, którzy wpłacą 100 zł (200% z tej kwoty to 200 zł). Łącznie ETOTO daje więc możliwość wykorzystania 300 zł na zakłady - trzykrotnie więcej niż wynosi pierwszy depozyt.

Bonus ETOTO od depozytu - warunki obrotu

Jak wypłacić otrzymany bonus? Bukmacher ETOTO podał warunki obrotu, niezbędne do zrealizowania wypłaty bonusu od depozytu. 

Każdy, kto zyska powitalny bonus od depozytu, musi obrócić nim 6 razy w ciągu 30 dni na następujących zasadach:

  • obracać środkami na zdarzeniach przedmeczowych lub LIVE
  • wnieść zakład o minimalnym kursie całkowitym 2.20 i 1.30 pojedynczego zdarzenia na wypadek zakładu wielokrotnego
  • mieć rozliczony zakład jako wygrany lub przegrany 

Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne oraz te anulowane.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Bonusy i promocje od ETOTO

ETOTO posiada także inne promocje, produkty i programy lojalnościowe. Wszystkie wymieniamy i opisujemy w dalszej części tekstu.

ETOTO Cashback 

W ofercie ETOTO cashback nie stanowi części oferty powitalnej, ale cyklicznie pojawia się dla wszystkich graczy. Bukmacher proponuje go przy okazji ważnych wydarzeń sportowych, choćby spotkań Ligi Mistrzów. Jak skorzystać z tego typu promocji?

Wystarczy być na bieżąco z informacjami, które ukazują się na stronie bukmachera. Jeśli dotrze do nas wiadomość o cashbacku związanym z konkretnym wydarzeniem, musimy zalogować się na swoje konto i potwierdzić, że jesteśmy chętni na skorzystanie z promocji.

Wówczas wystarczy już tylko wpłacić środki na swoje konto gracza i zagrać na objęte promocją zdarzenie. Jeśli wygramy - pieniądze są nasze. Jeśli przegramy - ETOTO zwróci nam określoną w promocji stawkę, w przeszłości było to np. 25 zł. 

Do tej pory cashback ETOTO dla wszystkich graczy nie wymagał obrotu bonusem. Oznacza to, że środki które były zwrócone w przypadku przegranego zakładu można od razu wypłacić. 

ETOTO Freebet

Freebet nie widnieje w ofercie powitalnej ETOTO, ale od czasu do czasu bukmacher darmowe zakłady proponuje przy innych okazjach. Jak przystało na freebety, nie wiążą się one z wpłacaniem własnych środków na konto gracza. 

Jak dowiedzieć się o tym, że ETOTO przyznało nam freebet? Wystarczy zalogować się na swoje konto i wejść w zakładkę Twoje konto - twój profil, a tam przenieść się do zakładki freebety.

Gdy darmowy zakład faktycznie zostanie już przyznany, wystarczy stworzyć interesujący nas kupon, a w miejscu określenia stawki wybrać dostępny freebet. Tak jak na poniższym obrazku.

Wygrana po wykorzystaniu freebetu będzie pomniejszona jedynie o stawkę. Jeśli więc gracz otrzymał darmowy zakład w wysokości 10 zł i uda mu się wygrać, bukmacher od wygranej odejmie tylko 10 zł. Warto pokazać to na przykładzie.

Powiedzmy, że gracz otrzymał 10 zł freebetu i wykorzystał go na kupon z dwoma zdarzeniami o kursie całkowitym 10.00. Wygrać może wówczas 78 zł, bo: 10 zł x kurs 10.00 x 0.88 (12% podatku) - 10 zł = 78 zł.

Zaproś znajomych

ETOTO płaci 50 zł od każdego znajomego, którego uda się zachęcić do założenia konta na stronie bukmachera. Jeden gracz dzięki tej promocji może zyskać nawet 500 zł za dziesięć poleconych osób. 

Bonusowe środki w ramach tej promocji otrzymuje również osoba polecona. Przed wypłaceniem swoich 50 zł na konto depozytowe musi obrócić kwotą sześciokrotnie wyższą po kursie 2.20. Mniejsze wymagania stawia się natomiast przed Polecającym, który musi obrócić środkami jeden raz po takim samym kursie. 

Po założeniu konta na ETOTO z polecenia, gracz może stanąć po drugiej stronie promocji i zacząć polecać swoich znajomych. 

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Cashback u innych bukmacherów

Poniżej wymienimy i opiszemy cashbacki oferowane przez innych bukmacherów działających w Polsce. 

Cashback 600 PLN od Fortuna

Fortuna przygotowała cashback o wartości 600 zł dla nowych graczy, którzy założą nowe konto po kliknięciu TUTAJ lub w poniższy baner. Wówczas będzie można skorzystać z pełnej oferty powitalnej, w skład której wchodzą również freebet 20 zł i bonus 100% od depozytu do 2100 zł. Środki z cashbacku na Fortuna można wypłacić po jednokrotnym obrocie z dowolnym kursem. 

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Cashback 235 PLN od STS

Każdy nowy gracz na STS może skorzystać ze zwrotu w przypadku przegrania pierwszego zakładu do 235 zł. Cashback figuruje trzykrotnie w ofercie startowej tego bukmachera, oprócz niego na start można otrzymać - freebeta o wartości 29 zł i bonusu 100% od pierwszego depozytu do 1200 zł. Poza cashbackiem 235 zł, na start STS oferuje także cashback 20 zł na sporty wirtualne i cashback 20 zł na BetGames.

Aby skorzystać z pełnej oferty powitalnej na stronie STS, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w poniższy baner i założyć nowe konto, a w trakcie rejestracji wpisać kod o treści MEGABONUS.

STS kod promocyjny

Cashback 600 PLN od Betfan 

Betfan oferuje cashback o wartości 600 zł każdemu graczowi, który założy konto po kliknięciu TUTAJ lub w poniższy baner z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS. Cashback dostępny jest przy okazji pierwszego zakładu u bukmachera. Drugi element bonusu powitalnego to 100% od drugiego depozytu do 1000 zł. Bonusy są dostępne wyłącznie po rejestracji z kodem bonusowym.

W ofercie Betfana znajdują się także bonusy dla wszystkich graczy. Z kolei wartość bonusu powitalnego wynosi 1600 zł.

Betfan - bonusy i promocje

Cashback 550 PLN od Betclic

Maksymalny zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu na Betclic wynosi 550 zł. Należy pamiętać, że każdy cashback objęty jest podatkiem od gier, który wynosi 12%. Aby odebrać całe 550 zł, trzeba zawrzeć pierwszy zakład za 625 zł (625 x 0,88 = 550).

Aby wypłacić środki z konta bonusowego na główne, trzeba obrócić nimi 8 razy z zakładami o kursie całkowitym nie mniejszym niż 2.00. Na dokonanie obrotu każdy gracz ma 30 dni od chwili rozliczenia pierwszego zakładu. 

Aby skorzystać z bonusu na Betclic, trzeba kliknąć TUTAJ lub w poniższy baner i założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS550. 

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Cashback 1000 PLN PZBuk

Zakład bez ryzyka znajdziemy też w PZBuku. Bukmacher oferuje cashback w wysokości 1000 zł dla nowych użytkowników zarejestrowanych z kodem promocyjnym widocznym poniżej. Aby przejść na stronę PZBuka i założyć konto, należy kliknąć w widoczny baner lub w TEN LINK. Do uzyskania bonusu konieczna jest też weryfikacja numeru telefonu.

Zwrot stawki do 1000 zł przysługuje za pierwszy przegrany zakład z minimum dwoma zdarzeniami o kursie pojedynczym 1.40 każdy. Po otrzymaniu bonusu trzeba nim raz obrócić na identycznych warunkach jakie obowiązywały przy zakładzie bez ryzyka. Gracz ma na to 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (1000 zł) i np. wygranej 2000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 1000 zł do depozytu.

Bukmacher PZBuk

Rejestracja na ETOTO

Aby móc skorzystać z pełnej oferty na stronie ETOTO i wypłacać środki na konto bankowe, trzeba ukończyć proces rejestracji stałego konta. Wcześniej można jednak założyć konto tymczasowe, które pozwala na skorzystanie z bonusów i zawieranie zakładów. 

Aby zarejestrować nowe konto na ETOTO, na pierwszym etapie trzeba podać swoją płeć, imię, nazwisko i adres e-mail.

Następnym krokiem jest wybranie narodowości, kraju urodzenia, wpisanie numeru PESEL, numeru i serii wybranego dokumentu tożsamości, jego datę ważności, numeru telefonu oraz dokładnego adresu korespondencyjnego.

Ostatnim etapem jest wysłanie aktualnego numeru rachunku bankowego i wyraźnych zdjęć dwóch stron dokumentu tożsamości. Takie formalności obowiązują przy rejestracji konta u każdego legalnego bukmachera w Polsce. Jeśli weryfikacja konta zakończy się pomyślnie, gracz będzie mógł wypłacać środki na konto bankowe.

Sprawdź kody promocyjne:

ETOTO - informacje o bukmacherze

ETOTO jest legalną firmą bukmacherską, która w Polsce działa od 2011 roku. Właśnie wtedy otrzymała zezwolenie na zawieranie zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów. Siedziba firmy ETOTO znajduje się w Warszawie przy ulicy Żurawiej 8. 

Bukmacher mocno inwestuje w swój marketing i reklamuje go wielu popularnych w Polsce dziennikarzy i ekspertów piłkarskich: Tomasz Smokowski, Mateusz Borek, Michał Pol, Artur Wichniarek, Roman Kołtoń.Przemysław Rudzki,

ETOTO prężnie działa także w serwisie Youtube. Bukmacher jest producentem kilku programów o tematyce sportowej, w których udział biorą wspomnieni eksperci oraz goście.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1504 PLN! 29 PLN freebet, 235 PLN + 2x 20 PLN cashback, 1200 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1554 PLN! 34 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Oferta powitalna o wartości 550 PLN! 550 PLN na pierwszy zakład bez ryzyka.

zobacz kod
Fuksiarz

Bonus powitalny 1400 PLN! 50% cashback na pierwszy zakład do 500 PLN, codzienny cashback bez końca do 900 PLN.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
BONUS 200%

Bonus 200% do 200 PLN od pierwszej wpłaty. Wpłata 100 PLN = 300 PLN na grę

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020