ETOTO Cashback - Bezpieczny zakład bez ryzyka

450 PLN

  • 100 PLN bonus 200% od pierwszego depozytu

  • 50 PLN freebet za wpłatę na min. 100 PLN

  • 200 PLN za typ na wygraną Polski z Albanią

MECZYKI
Dodał: Jerzy Ochota,23 Sty 2023 | 10:23
Cashback to jedna z najpopularniejszych promocji bukmacherskich. Na czym polega? Jak go wykorzystać? Czy u bukmachera ETOTO cashback stanowi jeden z elementów oferty powitalnej? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w niniejszym artykule. Przybliżymy Ci też zasady bonusu na start od ETOTO w postaci potrojenia Twojej pierwszej wpłaty i podamy kod bonusowy. Zapraszamy.

ETOTO Cashback (zakład bez ryzyka) - czym jest?

Cashback to inaczej zakład bez ryzyka, czyli jednorazowy zwrot stawki w przypadku przegrania zakładu. Bonus ten znajduje się w ofertach wielu bukmacherów działających w Polsce. Firma sama ustala maksymalną wartość zwrotu oraz warunki obrotu bonusem, które trzeba spełnić przed wypłaceniem go na konto depozytowe, a następnie bankowe.

ETOTO cashback bez ryzyka

W ETOTO cashback na ten moment nie widnieje w ofercie powitalnej. Wcześniej jednak zakład bez ryzyka stanowił element pakietu promocyjnego na start dla nowych użytkowników. Niewykluczone zatem, że w ETOTO cashback powróci jako jeden ze składników takiego pakietu. Gdy to nastąpi, niezwłocznie się o tym dowiesz z niniejszego artykułu. 

ETOTO bonus od pierwszego depozytu 200% do 100 zł

W ofercie ETOTO cashback powitalny zastępuje bonus od depozytu 200% do 100 zł. Na czym on polega?
Bonus od depozytu to dodatkowe środki na grę wręczane przez bukmachera przy okazji wpłaty pieniędzy na konto. W ETOTO nowi użytkownicy mogą otrzymać bonus od pierwszego depozytu 200% do 100 zł, co w praktyce oznacza potrojenie pierwszej wpłaty środków. Minimalny depozyt uprawniający do udziału w tej promocji wynosi 1 zł.
Maksymalnie można zyskać dodatkowe 100 zł na grę. Taka kwota przysługuje typerom, którzy wpłacą 50 zł (200% z tej kwoty to 100 zł). Łącznie ETOTO daje więc możliwość wykorzystania 150 zł na zakłady - trzykrotnie więcej niż wynosi pierwszy depozyt.

Bonus ETOTO od depozytu - warunki obrotu

Jak wypłacić otrzymany bonus? Bukmacher ETOTO nie wymaga obrotu środkami bonusowymi. Wystarczy zagrać raz za wartość przyznanego bonusu, czyli maksymalnie za sumę stawek 100 zł.
ETOTO kod promocyjny
Należy tę czynność wykonać w ciągu 30 dni na następujących zasadach:
  • Zagrać za wartość bonusu na zdarzeniach przedmeczowych lub LIVE;
  • Wnieść zakłady o minimalnym kursie całkowitym 2.50 i 1.30 pojedynczego zdarzenia na wypadek zakładu wielokrotnego;
  • Mieć rozliczone zakłady jako wygrany lub przegrany.
Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne oraz te anulowane. Jeśli gracz nie zagra za wartość bonusu w ciągu 30 dni, wówczas bonus przepada. Aby aktywować bonus, podczas rejestracji należy wpisać kod bonusowy o treści MECZYKI.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Bonusy i promocje od ETOTO

ETOTO posiada także inne promocje, produkty i programy lojalnościowe. Wszystkie wymieniamy i opisujemy w dalszej części tekstu.

ETOTO Cashback 

W ofercie ETOTO cashback nie stanowi części oferty powitalnej, ale cyklicznie pojawia się dla wszystkich graczy. Bukmacher proponuje go przy okazji ważnych wydarzeń sportowych, choćby spotkań Ligi Mistrzów. Jak skorzystać z tego typu promocji?
Wystarczy być na bieżąco z informacjami, które ukazują się na stronie bukmachera. Jeśli dotrze do nas wiadomość o cashbacku związanym z konkretnym wydarzeniem, musimy zalogować się na swoje konto i potwierdzić, że jesteśmy chętni na skorzystanie z promocji.
Wówczas wystarczy już tylko wpłacić środki na swoje konto gracza i zagrać na objęte promocją zdarzenie. Jeśli wygramy - pieniądze są nasze. Jeśli przegramy - ETOTO zwróci nam określoną w promocji stawkę, w przeszłości było to np. 25 zł. 
Do tej pory cashback ETOTO dla wszystkich graczy nie wymagał obrotu bonusem. Oznacza to, że środki które były zwrócone w przypadku przegranego zakładu można od razu wypłacić. 

ETOTO Freebet

Freebet nie widnieje w ofercie powitalnej ETOTO, ale od czasu do czasu bukmacher darmowe zakłady proponuje przy innych okazjach. Jak przystało na freebety, nie wiążą się one z wpłacaniem własnych środków na konto gracza. 
Jak dowiedzieć się o tym, że ETOTO przyznało nam freebet? Wystarczy zalogować się na swoje konto i wejść w zakładkę Twoje konto - twój profil, a tam przenieść się do zakładki freebety.
Gdy darmowy zakład faktycznie zostanie już przyznany, wystarczy stworzyć interesujący nas kupon, a w miejscu określenia stawki wybrać dostępny freebet. Tak jak na poniższym obrazku.
Wygrana po wykorzystaniu freebetu będzie pomniejszona jedynie o stawkę. Jeśli więc gracz otrzymał darmowy zakład w wysokości 10 zł i uda mu się wygrać, bukmacher od wygranej odejmie tylko 10 zł. Warto pokazać to na przykładzie.
Powiedzmy, że gracz otrzymał 10 zł freebetu i wykorzystał go na kupon z dwoma zdarzeniami o kursie całkowitym 10.00. Wygrać może wówczas 78 zł, bo: 10 zł x kurs 10.00 x 0.88 (12% podatku) - 10 zł = 78 zł.

Zaproś znajomych

ETOTO płaci 50 zł od każdego znajomego, którego uda się zachęcić do założenia konta na stronie bukmachera. Jeden gracz dzięki tej promocji może zyskać nawet 500 zł za dziesięć poleconych osób. 
Bonusowe środki w ramach tej promocji otrzymuje również osoba polecona. Przed wypłaceniem swoich 50 zł na konto depozytowe musi obrócić kwotą sześciokrotnie wyższą po kursie 2.50. Mniejsze wymagania stawia się natomiast przed Polecającym, który musi obrócić środkami jeden raz po takim samym kursie. 
Po założeniu konta na ETOTO z polecenia, gracz może stanąć po drugiej stronie promocji i zacząć polecać swoich znajomych. 

Sprawdź kody promocyjne:

Cashback u innych bukmacherów

Poniżej wymienimy i opiszemy cashbacki oferowane przez innych bukmacherów działających w Polsce. 

Cashback 600 PLN od Fortuna

Fortuna przygotowała trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 zł dla nowych graczy, którzy założą nowe konto po kliknięciu TUTAJ lub w poniższy baner. Wówczas będzie można skorzystać z pełnej oferty powitalnej, w skład której wchodzą również freebety 20 zł i 15 zł. Środki z cashbacku w Fortunie można wypłacić bez obracania tym bonusem.

Cashback 100 PLN od STS

Każdy nowy gracz na STS może skorzystać ze zwrotu w przypadku przegrania pierwszego zakładu do 100 zł. Cashback figuruje trzykrotnie w ofercie startowej tego bukmachera, oprócz niego na start można otrzymać bonusu od trzech pierwszych wpłat do 1500 zł. Ponadto gracz może uzyskać bonus o wartości 60 zł za wykonanie zadań od bukmachera. 
Aby skorzystać z pełnej oferty powitalnej na stronie STS, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w poniższy baner i założyć nowe konto, a w trakcie rejestracji wpisać kod o treści MECZYKI.
STS kod promocyjny

Cashback 200 PLN od Betclic

Maksymalny zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu na Betclic wynosi 200 zł. Bukmacher zwrot wypłaca w formie freebetu, czyli środków na darmowe zakłady. Należy pamiętać, że każdy cashback objęty jest podatkiem od gier, który wynosi 12%. Aby odebrać całe 200 zł, trzeba zawrzeć pierwszy zakład za 227.30 zł.
Jeśli pierwszy kupon będzie przegrany, a gracz otrzyma zwrot na konto bonusowe, to powinien wykorzystać freebet według zasad. Bonus można podzielić na dowolną liczbę kuponów, ale minimalny kurs każdego z nich to nie mniej niż 2.14. Wygrana z tytułu freebetu trafi na konto gracza, pomniejszona o wartość stawki oraz 12% podatku. Wygraną nie trzeba obracać, a sama promocja nie jest limitowana czasowo. 
Aby skorzystać z bonusu powitalnego w Betclic, trzeba kliknąć TUTAJ lub w poniższy baner i założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MECZYKI. 
Betclic kod promocyjny

Cashback 1000 PLN PZBuk

Zakład bez ryzyka znajdziemy też w PZBuku. Bukmacher oferuje cashback w wysokości 1000 zł dla nowych użytkowników. Aby przejść na stronę PZBuka i założyć konto, należy kliknąć w widoczny baner lub w TEN LINK. Do uzyskania bonusu nie jest wymagany kod promocyjny, konieczna jest natomiast weryfikacja numeru telefonu.
Zwrot stawki do 1000 zł przysługuje za pierwszy przegrany zakład z minimum dwoma zdarzeniami o kursie pojedynczym 1.40 każdy. Po otrzymaniu bonusu trzeba nim raz obrócić na identycznych warunkach jakie obowiązywały przy zakładzie bez ryzyka. Gracz ma na to 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (1000 zł) i np. wygranej 2000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 1000 zł do depozytu.
PZBuk kod promocyjny

Rejestracja na ETOTO

Aby móc skorzystać z pełnej oferty na stronie ETOTO i wypłacać środki na konto bankowe, trzeba ukończyć proces rejestracji stałego konta. Wcześniej można jednak założyć konto tymczasowe, które pozwala na skorzystanie z bonusów i zawieranie zakładów. 
Aby zarejestrować nowe konto na ETOTO, na pierwszym etapie trzeba podać swoją płeć, imię, nazwisko i adres e-mail. Można wpisać także kod promocyjny: MECZYKI, który pozwala uzyskać bonus na start.
Następnym krokiem jest wybranie narodowości, kraju urodzenia, wpisanie numeru PESEL, numeru i serii wybranego dokumentu tożsamości, jego datę ważności, numeru telefonu oraz dokładnego adresu korespondencyjnego.
Ostatnim etapem jest wysłanie aktualnego numeru rachunku bankowego i wyraźnych zdjęć dwóch stron dokumentu tożsamości. Takie formalności obowiązują przy rejestracji konta u każdego legalnego bukmachera w Polsce. Jeśli weryfikacja konta zakończy się pomyślnie, gracz będzie mógł wypłacać środki na konto bankowe.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

ETOTO - informacje o bukmacherze

ETOTO jest legalną firmą bukmacherską, która w Polsce działa od 2011 roku. Właśnie wtedy otrzymała zezwolenie na zawieranie zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów. Siedziba firmy ETOTO znajduje się w Warszawie przy ulicy Żurawiej 8. 
Bukmacher mocno inwestuje w swój marketing i reklamuje go wielu popularnych w Polsce dziennikarzy i ekspertów piłkarskich: Tomasz Smokowski, Mateusz Borek, Michał Pol, Artur Wichniarek, Roman Kołtoń.Przemysław Rudzki,
ETOTO prężnie działa także w serwisie Youtube. Bukmacher jest producentem kilku programów o tematyce sportowej, w których udział biorą wspomnieni eksperci oraz goście.
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020