Betfan Cashback 600PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka

Betfan Cashback 600PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka
betfan.pl cashback bezpieczny zakład bez ryzyka / meczyki.pl
Autor: Jerzy Ochota30 lip 2021 | 13:48
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Zakłady bukmacherskie Betfan mają dla swoich nowych graczy ofertę powitalną wartą łącznie 1650 zł! Składają się na nią: darmowy zakład, zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu. Z naszego artykułu dowiecie się, jak skorzystać z promocji Betfan zakład bez ryzyka 600 zł - cashback, a także poznacie najważniejsze informacje dotyczące pozostałych bonusów u tego bukmachera. Krok po kroku przedstawimy wam również proces rejestracji.

Betfan - bonusy i promocje Euro 2020

Na skróty:

  1. Co to jest cashback, czyli zakład bez ryzyka?
  2. Betfan Cashback - zakład bez ryzyka 600 zł
  3. Pozostałe bonusy powitalne od Betfan
  4. Betfan freebet - darmowy zakład Euro 20202
  5. Betfan bonusy i promocje dla stałych graczy
  6. Cashback u pozostałych bukmacherów - poradniki
  7. Rejestracja na Betfan
  8. Betfan informacje o bukmacherze

Betfan Cashback (zakład bez ryzyka) - czym jest?

Cashback, nazywany też po prostu zakładem bez ryzyka lub zakładem bezpiecznym, to specjalny bonus dla graczy dopiero zaczynających swoją przygodę z danym bukmacherem. Polega on na ograniczeniu ryzyka straty środków zainwestowanych w pierwszy zakład. Jeśli bowiem taki debiutancki kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci graczowi postawioną stawkę. W niektórych przypadkach kwotę, która wraca na konto gracza trzeba jeszcze odpowiednio obrócić, ale zdarza się, że bukmacher wcale tego nie oczekuje. Wówczas zwrócone środki można wypłacić lub przeznaczyć na dalsze granie. To już wola typera.

Betfan cashback 600 PLN bez ryzyka

Betfan - cashback bonus - zakład bez ryzyka - Bonus Betfan

Bukmacher Betfan oferuje swoim nowym graczom zakład bez ryzyka (cashback) nawet do 600 zł. Aby go otrzymać, wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera z naszego LINKU lub kliknąć w poniższy baner. Kod “MEGABONUS” uzupełni się wówczas automatycznie.

Bukmacher Betfan
Kod bonusowy: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Pomyślne przejście procesu rejestracji upoważnia gracza do skorzystania z promocji Betfan zakład bez ryzyka. O tym jak bez problemów założyć konto w Betfan piszemy w dalszej części artykułu.

Minimalna wartość depozytu zaliczającego się do pierwszego zakładu bez ryzyka to 50 zł, maksymalna natomiast 600 zł. Właśnie tyle pieniędzy wróci na konto gracza w przypadku niepowodzenia przy debiutanckim kuponie. Środkami bonusowymi trzeba obrócić raz z kursem minimalnym 3.80. Na każdym zakładzie powinny znaleźć się przynajmniej trzy zdarzenia.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Pozostałe bonusy powitalne od Betfan

Betfan - pozostałe bonusy i promocje

Betfan zakład bez ryzyka cashback to jednak nie jedyny bonus dla nowych graczy. Aby w pełni skorzystać z oferty powitalnej, wystarczy zarejestrować się z dostępnego w tym artykule linku.

Betfan bonus od depozytu do 1000 zł

W swojej ofercie bukmacher ma także bonus od depozytu do 1000 zł. O co chodzi w tej promocji? Są to dobrze znane bonusy od depozytów, które premiują nowych graczy za wpłatę środków na konto.  

Jak to wygląda w praktyce? Bardzo prosto. Po rejestracji z odpowiedniego linku wystarczy dokonać pierwszego depozytu. W tym momencie Betfan bonus od depozytu jest nieaktywny, gdyż bukmacher przyznaje go nie od pierwszego, lecz drugiego depozytu. Minimalna wpłata przy tym bonusie wynosi 100 zł.

Po dokonaniu drugiego depozytu, Betfan dokładnie tyle samo pieniędzy przekaże w ramach bonusu. Maksymalnie może to być jednak 1000 zł. Kwota ta będzie na początku nieaktywna. Żeby ją odblokować, trzeba zagrać za wpłacony wcześniej depozyt po kursie nie mniejszym niż 2.50.

Kiedy bonus będzie już aktywny, trzeba jeszcze obrócić nim trzykrotnie, zawierając na każdym kuponie liczonym do obrotu przynajmniej trzy zdarzenia, pamiętając jednocześnie o kursie minimalnym całkowitym 2.50 i kursie pojedynczego zdarzenia 1.30. Jeśli ta sztuka nam się uda, wówczas zgromadzone pieniądze powędrują na konto główne. Wtedy możliwa będzie ich wypłata.

Betfan freebet

Betfan oferuje także bonus z okazji EURO 2020 - freebet o wartości 50 zł. Na czym polega ta promocja? To darmowy zakład dodawany do konta gracza po spełnieniu przez niego określonych warunków. W tym wypadku warunkiem jest rejestracja z kodem MEGABONUS oraz wpłata w wysokości 50 zł już po aktywacji konta. Zasilenie środków w tej kwocie “uwolni” bonus, który następnie można wykorzystać na dowolny zakład pojedynczy lub akumulowany, o wybranym kursie. Co ważne, ewentualna wygrana nie podlega żadnemu obrotowi. Pieniądze, pomniejszone o wartość freebetu (czyli 50 zł), trafiają bezpośrednio do depozytu, skąd można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Jak to wygląda w praktyce? Przy freebecie 50 zł i wygranej np. 300 zł, gracz będzie mógł wypłacić 250 zł.

Betfan bonusy i promocje dla stałych graczy

Betfan - bonusy i promocje dla stałych graczy - Kod promocyjny Betfan

Bukmacher Betfan nie ogranicza jednak swoich promocji wyłącznie do nowych graczy. “Starzy wyjadacze” też znajdą tu coś dla siebie.

Bez podatku od gier

Wszyscy gracze mogą na Betfanie grać bez powszechnie obowiązującego podatku. Aby bukmacher dodał do ewentualnej wygranej 14% (bo tyle wynosi podatek) należy zawrzeć na swoim zakładzie minimum trzy zdarzenia o kursie nie niższym niż 1.35.

Radar 365

Każdego dnia Betfan proponuje swoim graczom promocje na wybrane mecze oraz imprezy sportowe. W takich przypadkach bukmacher określa, jakie warunki należy spełnić, aby móc skorzystać z promocji. Warto więc śledzić na bieżąco stronę internetową Betfan.

Cashout

Na kuponie został ostatni mecz, ale przeczuwamy, że nie skończy on się dla nas pozytywnie? Betfan w wielu takich sytuacjach proponuje cashout, a więc wypłatę środków w trakcie trwania zakładu. Jest to oczywiście mniejsza kwota niż ta, którą pierwotnie mogliśmy wygrać, ale pozwala zminimalizować ryzyko całkowitej porażki. Warto jednak pamiętać, że nie w każdym przypadku cashout będzie dostępny.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Rejestracja na Betfan

Betfan - rejestracja konta - Bonus Betfan

Gracz rozpoczynający grę u bukmachera Betfan ma dwie możliwości założenia konta.

Konto tymczasowe Betfan

Jedną z opcji jest założenie konta tymczasowego, które upoważnia do skorzystania z promocji Betfan cashout oraz pozostałych bonusów powitalnych, wpłaty środków i zawierania zakładów. Takie konto ma też jednak swoje ograniczenia. W takim przypadku niemożliwe jest bowiem wypłacenie zgromadzonego depozytu na konto bankowe. Aby ta możliwość została odblokowana, należy przejść pełny proces rejestracyjny.

Do założenia konta tymczasowego wystarczy uzupełnienie takich danych jak: adres e-mail, hasło, numer telefonu, imię i nazwisko oraz numer PESEL. Konieczne jest także zaznaczenie, że ma się ukończone 18 lat oraz, że podane dane osobowe są prawdziwe. Zaznaczyć można także chęć skorzystania z oferty powitalnej. Jak wspomnieliśmy, kod bonusowy jest już automatycznie uzupełniony, jeśli tylko rejestrację rozpoczęliście od wejścia na stronę z naszego linku.

Konto stałe Betfan

W przypadku konta tymczasowego konieczne podczas rejestracji jest jedynie podanie podstawowych danych osobowych. Aby zyskać pełen wachlarz możliwości na Betfan, trzeba przejść także weryfikację, polegającą na przesłaniu skanów lub zdjęć obu stron dokumentu tożsamości.

Gdy dokumenty zostanę zaakceptowane przez bukmachera, konto tymczasowe zmieni się w konto stałe, a gracz bez problemów będzie mógł wypłacać zgromadzone środki na konto bankowe.

Sprawdź kody promocyjne:

Betfan informacje o bukmacherze

Promocje bukmacherskie - Betfan

Bukmacher Betfan działa na polskim rynku stosunkowo krótko, bo od października 2018 roku, gdy otrzymał odpowiednią licencję Ministra Finansów. Firma chwali się tym, że proces jej przyznawania przebiegł w rekordowo szybkim tempie, bo potrwał tylko sześć miesięcy. Twarzą marki jest były znakomity strongman, a obecnie zawodnik MMA - Mariusz Pudzianowski.

Profile Betfan można znaleźć oczywiście w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram i Twitter, gdzie firma publikuje mnóstwo ciekawostek ze świata sportu i zakładów bukmacherskich. Póki co konta firmy nie znajdziemy na YouTube.

“Zielono mi” - można zaśpiewać bo wejściu na stronę internetową Betfan. Dominują tam bowiem właśnie takie barwy. Z lewej strony witryny znajdziemy rozpiskę wszystkich możliwych do obstawienia sportów i rozgrywek, u góry ulokowano takie zakładki jak “Sport”, “LIVE”, “Gry”, “Esport” oraz “Rozrywka”, z kolei opcje rejestracji i logowania to prawy górny róg.

Betfan - bonusy i promocje Euro 2020

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;.
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

TYLKO U NAS

Trzy bonusy ns start. EURO FREEBET 50 PLN i zakład bez ryzyka 600 PLN oraz bonus 1000 PLN od drugiej wpłaty.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550