Cashback Betfan 100 PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka i inne bonusy u bukmachera Betfan

Cashback Betfan 100 PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka i inne bonusy u bukmachera Betfan
betfan.pl / meczyki.pl
autor: Jerzy OchotaPrzedwczoraj | 11:06
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Zakłady bukmacherskie Betfan mają dla swoich nowych graczy specjalną ofertę powitalną, wartą łącznie aż 3100 zł! Składają się na nią zakład bez ryzyka oraz bonusy od trzech pierwszych wpłat. Z naszego artykułu dowiecie się, jak skorzystać z promocji Betfan zakład bez ryzyka - cashback, a także poznacie najważniejsze informacje dotyczące pozostałych bonusów u tego bukmachera. Krok po kroku przedstawimy wam również proces rejestracji.

Betfan - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Co to jest cashback, czyli zakład bez ryzyka?
  2. Pozostałe bonusy powitalne od Betfan
  3. Betfan bonusy i promocje dla stałych graczy
  4. Cashback u pozostałych bukmacherów - poradniki
  5. Rejestracja na Betfan
  6. Betfan informacje o bukmacherze

Co to jest cashback, czyli zakład bez ryzyka?

Cashback, nazywany też po prostu zakładem bez ryzyka lub zakładem bezpiecznym, to specjalny bonus dla graczy dopiero zaczynających swoją przygodę z danym bukmacherem. Polega on na ograniczeniu ryzyka straty środków zainwestowanych w pierwszy zakład. Jeśli bowiem taki debiutancki kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci graczowi postawioną stawkę. W niektórych przypadkach kwotę, która wraca na konto gracza trzeba jeszcze odpowiednio obrócić, ale zdarza się, że bukmacher wcale tego nie oczekuje. Wówczas zwrócone środki można wypłacić lub przeznaczyć na dalsze granie. To już wola typera.

Betfan cashback 100 PLN

Betfan - cashback bonus - zakład bez ryzyka - Bonus Betfan

Bukmacher Betfan oferuje swoim nowym graczom zakład bez ryzyka (cashback) nawet do 100 zł. Aby go otrzymać, wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera z naszego LINKU lub kliknąć w poniższy baner. Kod “MEGABONUS” uzupełni się wówczas automatycznie.

Bukmacher Betfan
Kod bonusowy: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Pomyślne przejście procesu rejestracji upoważnia gracza do skorzystania z promocji Betfan zakład bez ryzyka. O tym jak bez problemów założyć konto w Betfan piszemy w dalszej części artykułu.

Minimalna wartość depozytu zaliczającego się do zakładu bez ryzyka to 10 zł, maksymalna natomiast 100 zł. Należy także pamiętać, że kurs takiego kuponu nie może być niższy niż 1.14, a z promocji wyłączone są sporty wirtualne.

Jeśli nasz pierwszy zakład okaże się wygrany, możemy cieszyć się zgromadzonymi środkami. Jeśli nie, a spełniliśmy warunki cashbacku Betfan, bukmacher w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia ostatniego meczu na kuponie, zwróci postawione środki na konto gracza.

Pozostałe bonusy powitalne od Betfan

Betfan - pozostałe bonusy i promocje

Betfan zakład bez ryzyka cashback to jednak nie jedyny bonus dla nowych graczy. Aby w pełni skorzystać z oferty powitalnej, wystarczy zarejestrować się z dostępnego w tym artykule linku.

Betfan bonus od depozytu - Pakiet Pudziana 3000 zł

W swojej ofercie bukmacher ma także “Pakiet Pudziana 3000 zł”, który - jak łatwo się domyślić - jest firmowany przez Mariusza Pudzianowskiego. O co chodzi w owym pakiecie? Są to dobrze znane bonusy od depozytów. Piszemy w liczbie mnogiej, bo Betfan mnoży aż trzy pierwsze wpłaty na konto. Łącznie możemy zyskać w ten sposób nawet 3000 zł.

Jak to wygląda w praktyce? Betfan doda do konta gracza 10% wartości każdej z trzech pierwszych wpłat, przy czym bonus maksymalnie może wynieść 100 zł. A więc jeśl wpłacimy 1000 zł, otrzymamy w formie bonusu dodatkowe 100. Pomyślicie sobie: “No dobrze, ale łącznie to daje maksymalnie 300 zł, a nie 3000”. Nic bardziej mylnego. Jeśli bonusowe środki uda nam się obrócić (o tym więcej za chwilę), to bukmacher pomnoży je dziesięciokrotnie! Należy także pamiętać, że minimalna wpłata zaliczająca się do promocji to 20 zł.

Jak dokonać obrotu, a więc inaczej ujmując sprawić, by środki z konta bonusowego powędrowały na konto główne (i zostały pomnożone x10)? Zacząć warto od tego, że na początek należy zawrzeć zakład za równowartość pierwszego (a później jeśli tego chcemy, drugiego i trzeciego) depozytu, a jego kurs minimalny musi wynieść przynajmniej 2.00. Dopiero wówczas Betfan przyzna nam bonus.

Następnie należy obrócić nim pięciokrotnie. Żeby dany zakład był zaliczany do obrotu, musi składać się z przynajmniej dwóch zdarzeń, a kurs każdego z nich nie może wynosić mniej niż 1.45. Jeśli ta sztuka się uda - zgromadzone środki zostaną pomnożone dziesięć razy, po czym trafią na saldo główne, a gracz będzie mógł zdecydować czy chce je wypłacić, czy przeznaczyć na dalszą grę.

Betfan bonusy i promocje dla stałych graczy

Betfan - bonusy i promocje dla stałych graczy - Kod promocyjny Betfan

Bukmacher Betfan nie ogranicza jednak swoich promocji wyłącznie do nowych graczy. “Starzy wyjadacze” też znajdą tu coś dla siebie.

Bez podatku od gier

Wszyscy gracze mogą na Betfanie grać bez powszechnie obowiązującego podatku. Aby bukmacher dodał do ewentualnej wygranej 14% (bo tyle wynosi podatek) należy zawrzeć na swoim zakładzie minimum trzy zdarzenia o kursie nie niższym niż 1.35.

Radar 365

Każdego dnia Betfan proponuje swoim graczom promocje na wybrane mecze oraz imprezy sportowe. W takich przypadkach bukmacher określa, jakie warunki należy spełnić, aby móc skorzystać z promocji. Warto więc śledzić na bieżąco stronę internetową Betfan.

Betfan Happy Hours

Wspominaliśmy już, że w Betfan - po spełnieniu pewnych warunków - można grać bez obowiązującego podatku. Czasami jednak jest to jeszcze prostsze. Codziennie w wybranych godzinach bukmacher oferuje bowiem grę bez podatku, ale na jeszcze łatwiejszych do spełnienia warunkach. Podczas “Happy Hours” wystarczy zakład składający się z przynajmniej dwóch zdarzeń, których kurs nie będzie niższy niż 1.25, a dodatkowe 14% zostanie dodane do ewentualnej wygranej.

Cashout

Na kuponie został ostatni mecz, ale przeczuwamy, że nie skończy on się dla nas pozytywnie? Betfan w wielu takich sytuacjach proponuje cashout, a więc wypłatę środków w trakcie trwania zakładu. Jest to oczywiście mniejsza kwota niż ta, którą pierwotnie mogliśmy wygrać, ale pozwala zminimalizować ryzyko całkowitej porażki. Warto jednak pamiętać, że nie w każdym przypadku cashout będzie dostępny.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Rejestracja na Betfan

Betfan - rejestracja konta - Bonus Betfan

Gracz rozpoczynający grę u bukmachera Betfan ma dwie możliwości założenia konta.

Konto tymczasowe Betfan

Jedną z opcji jest założenie konta tymczasowego, które upoważnia do skorzystania z promocji Betfan cashout oraz pozostałych bonusów powitalnych, wpłaty środków i zawierania zakładów. Takie konto ma też jednak swoje ograniczenia. W takim przypadku niemożliwe jest bowiem wypłacenie zgromadzonego depozytu na konto bankowe. Aby ta możliwość została odblokowana, należy przejść pełny proces rejestracyjny.

Do założenia konta tymczasowego wystarczy uzupełnienie takich danych jak: adres e-mail, hasło, numer telefonu, imię i nazwisko oraz numer PESEL. Konieczne jest także zaznaczenie, że ma się ukończone 18 lat oraz, że podane dane osobowe są prawdziwe. Zaznaczyć można także chęć skorzystania z oferty powitalnej. Jak wspomnieliśmy, kod bonusowy jest już automatycznie uzupełniony, jeśli tylko rejestrację rozpoczęliście od wejścia na stronę z naszego linku.

Konto stałe Betfan

W przypadku konta tymczasowego konieczne podczas rejestracji jest jedynie podanie podstawowych danych osobowych. Aby zyskać pełen wachlarz możliwości na Betfan, trzeba przejść także weryfikację, polegającą na przesłaniu skanów lub zdjęć obu stron dokumentu tożsamości.

Gdy dokumenty zostanę zaakceptowane przez bukmachera, konto tymczasowe zmieni się w konto stałe, a gracz bez problemów będzie mógł wypłacać zgromadzone środki na konto bankowe.

Betfan informacje o bukmacherze

Promocje bukmacherskie - Betfan

Bukmacher Betfan działa na polskim rynku stosunkowo krótko, bo od października 2018 roku, gdy otrzymał odpowiednią licencję Ministra Finansów. Firma chwali się tym, że proces jej przyznawania przebiegł w rekordowo szybkim tempie, bo potrwał tylko sześć miesięcy. Twarzą marki jest były znakomity strongman, a obecnie zawodnik MMA - Mariusz Pudzianowski, m.in. stąd w ofercie powitalnej “Pakiet Pudziana”.

Profile Betfan można znaleźć oczywiście w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram i Twitter, gdzie firma publikuje mnóstwo ciekawostek ze świata sportu i zakładów bukmacherskich. Póki co konta firmy nie znajdziemy na YouTube.

“Zielono mi” - można zaśpiewać bo wejściu na stronę internetową Betfan. Dominują tam bowiem właśnie takie barwy. Z lewej strony witryny znajdziemy rozpiskę wszystkich możliwych do obstawienia sportów i rozgrywek, u góry ulokowano takie zakładki jak “Sport”, “LIVE”, “Gry”, “Esport” oraz “Rozrywka”, z kolei opcje rejestracji i logowania to prawy górny róg.

Betfan - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy