Betfan Cashback 600PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka

Dodał: Jerzy Ochota,04 Lip 2022 | 11:01

Bonus 1600 PLN

  • 600 PLN zakład bez ryzyka

  • 1000 PLN od drugiego depozytu

  • Wyższe kursy na wybrane zdarzenia codziennie

MEGABONUS

Zakłady bukmacherskie Betfan mają dla swoich nowych graczy ofertę powitalną wartą łącznie 1600 zł! Składają się na nią zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu. Z naszego artykułu dowiecie się, jak skorzystać z promocji Betfan zakład bez ryzyka 600 zł cashback, a także poznacie najważniejsze informacje dotyczące pozostałych bonusów u bukmachera Betfan. Krok po kroku przedstawimy wam również proces rejestracji.

Na skróty:

  1. Betfan cashback - na czym polega?
  2. Betfan cashback - zakład bez ryzyka 600 PLN
  3. Betfan - pozostałe promocje
  4. Betfan bonusy i promocje dla stałych graczy
  5. Betfan - rejestracja konta
  6. Betfan - informacje o bukmacherze

Betfan Cashback (zakład bez ryzyka) - czym jest?

Cashback, nazywany też po prostu zakładem bez ryzyka lub zakładem bezpiecznym, to specjalny bonus dla graczy dopiero zaczynających swoją przygodę z danym bukmacherem. Polega on na ograniczeniu ryzyka straty środków zainwestowanych w pierwszy zakład. Jeśli bowiem taki debiutancki kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci graczowi postawioną stawkę. W niektórych przypadkach kwotę, która wraca na konto gracza trzeba jeszcze odpowiednio obrócić, ale zdarza się, że bukmacher wcale tego nie oczekuje. Wówczas zwrócone środki można wypłacić lub przeznaczyć na dalsze granie. To już wola typera.

Betfan cashback 600 PLN bez ryzyka

Bukmacher Betfan oferuje swoim nowym graczom zakład bez ryzyka (cashback) nawet do 600 zł. Aby go otrzymać, wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera z naszego LINKU lub kliknąć w baner. Kod “MEGABONUS” uzupełni się wówczas automatycznie.

Betfan cashback Wartość 
Wartość bonusu 600 PLN
Min. kurs Brak (stawka min. 50 PLN)
Obrót 1x, kupon min. 3 zdarzenia, kurs min. 3.80
Czas aktywności bonusu 7 dni na obrót

Pomyślne przejście procesu rejestracji upoważnia gracza do skorzystania z promocji Betfan zakład bez ryzyka. O tym jak bez problemów założyć konto w Betfan piszemy w dalszej części artykułu.

Minimalna wartość depozytu zaliczającego się do pierwszego zakładu bez ryzyka to 50 zł, maksymalna natomiast 600 zł. Właśnie tyle pieniędzy wróci na konto gracza w przypadku niepowodzenia przy debiutanckim kuponie. Środkami bonusowymi trzeba obrócić raz z kursem minimalnym 3.80. Na każdym zakładzie powinny znaleźć się przynajmniej trzy zdarzenia.

Betfan - bonusy i promocje

Pozostałe bonusy powitalne od Betfan

Betfan zakład bez ryzyka cashback to jednak nie jedyny bonus dla nowych graczy. Aby w pełni skorzystać z oferty powitalnej, wystarczy zarejestrować się z dostępnego w tym artykule linku.

Betfan bonus od depozytu do 1000 PLN

W swojej ofercie bukmacher ma także bonus od depozytu do 1000 zł. O co chodzi w tej promocji? Są to dobrze znane bonusy od depozytów, które premiują nowych graczy za wpłatę środków na konto.  

Jak to wygląda w praktyce? Bardzo prosto. Po rejestracji z odpowiedniego linku wystarczy dokonać pierwszego depozytu. W tym momencie Betfan bonus od depozytu jest nieaktywny, gdyż bukmacher przyznaje go nie od pierwszego, lecz drugiego depozytu. Minimalna wpłata przy tym bonusie wynosi 100 zł.

Po dokonaniu drugiego depozytu, Betfan dokładnie tyle samo pieniędzy przekaże w ramach bonusu. Maksymalnie może to być jednak 1000 zł. Kwota ta będzie na początku nieaktywna. Żeby ją odblokować, trzeba zagrać za wpłacony wcześniej depozyt po kursie nie mniejszym niż 2.50.

Kiedy bonus będzie już aktywny, trzeba jeszcze obrócić nim trzykrotnie, zawierając na każdym kuponie liczonym do obrotu przynajmniej trzy zdarzenia, pamiętając jednocześnie o kursie minimalnym całkowitym 2.50 i kursie pojedynczego zdarzenia 1.30. Jeśli ta sztuka nam się uda, wówczas zgromadzone pieniądze powędrują na konto główne. Wtedy możliwa będzie ich wypłata.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Betfan bonusy i promocje dla stałych graczy

Bukmacher Betfan nie ogranicza jednak swoich promocji wyłącznie do nowych graczy. W ofercie bonusowej znajdują się też bonusy dla wszystkich użytkowników. 

Betfan Matchday Boost

Wszyscy gracze mający konto u bukmachera Betfan mogą skorzystać z propozycji podwyższonych kursów. Matchday Boost obowiązuje na wybrane zdarzenia ze sportu oraz esportu. Tak naprawdę nie jest to klasyczna forma bonusu, taka jak np. dostępny w pakiecie powitalnym Betfan cashback. Nie wiąże się również z warunkami obrotu czy minimalnymi stawkami kuponów. Po prostu, Betfan w zakładce Matchday Boost codziennie umieszcza popularne i ciekawe zdarzenia, na które przygotowuje kursy wyższe niż w ofercie standardowej. 

Betfan Bet Builder

Kolejnym bonusem dla wszystkich jest Bet Builder. To również nie jest klasyczna propozycja bonusowa, nie wymaga żadnego obrotu. Gracz może wytypować na jednym kuponie kilka zakładów w ramach jednego zdarzenia. Przykładowo: w meczu piłkarskim wybieramy zwycięzcę meczu, liczbę goli oraz liczbę żółtych kartek.  

Główną zasadą podczas obstawiania zakładów Bet Builder jest brak wzajemnego wykluczania się ich. Nie możemy zatem w ramach jednego meczu wytypować np. zwycięstwa zespoły Y, przy jednoczesnym wytypowaniu wyniku końcowego 1:1. Wygrane z kuponów Bet Builder są od razu dopisane do konta depozytowego gracza. Można je wypłacić lub wydać na dalszą grę.

Cashout

Na kuponie został ostatni mecz, ale przeczuwamy, że nie skończy on się dla nas pozytywnie? Betfan w wielu takich sytuacjach proponuje cashout, a więc wypłatę środków w trakcie trwania zakładu. Jest to oczywiście mniejsza kwota niż ta, którą pierwotnie mogliśmy wygrać, ale pozwala zminimalizować ryzyko całkowitej porażki. Warto jednak pamiętać, że nie w każdym przypadku cashout będzie dostępny.

Sprawdź kody promocyjne:

Rejestracja na Betfan

Gracz rozpoczynający grę u bukmachera Betfan ma dwie możliwości założenia konta.

Konto tymczasowe Betfan

Jedną z opcji jest założenie konta tymczasowego, które upoważnia do skorzystania z promocji Betfan cashout oraz pozostałych bonusów powitalnych, wpłaty środków i zawierania zakładów. Takie konto ma też jednak swoje ograniczenia. W takim przypadku niemożliwe jest bowiem wypłacenie zgromadzonego depozytu na konto bankowe. Aby ta możliwość została odblokowana, należy przejść pełny proces rejestracyjny.

Do założenia konta tymczasowego wystarczy uzupełnienie takich danych jak: adres e-mail, hasło, numer telefonu, imię i nazwisko oraz numer PESEL. Konieczne jest także zaznaczenie, że ma się ukończone 18 lat oraz, że podane dane osobowe są prawdziwe. Zaznaczyć można także chęć skorzystania z oferty powitalnej. Jak wspomnieliśmy, kod bonusowy jest już automatycznie uzupełniony, jeśli tylko rejestrację rozpoczęliście od wejścia na stronę z naszego linku.

Konto stałe Betfan

W przypadku konta tymczasowego konieczne podczas rejestracji jest jedynie podanie podstawowych danych osobowych. Aby zyskać pełen wachlarz możliwości na Betfan, trzeba przejść także weryfikację, polegającą na przesłaniu skanów lub zdjęć obu stron dokumentu tożsamości.

Gdy dokumenty zostanę zaakceptowane przez bukmachera, konto tymczasowe zmieni się w konto stałe, a gracz bez problemów będzie mógł wypłacać zgromadzone środki na konto bankowe.

Betfan informacje o bukmacherze

Bukmacher Betfan działa na polskim rynku stosunkowo krótko, bo od października 2018 roku, gdy otrzymał odpowiednią licencję Ministra Finansów. Firma chwali się tym, że proces jej przyznawania przebiegł w rekordowo szybkim tempie, bo potrwał tylko sześć miesięcy. Twarzą marki jest były znakomity strongman, a obecnie zawodnik MMA - Mariusz Pudzianowski.

Profile Betfan można znaleźć oczywiście w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram i Twitter, gdzie firma publikuje mnóstwo ciekawostek ze świata sportu i zakładów bukmacherskich. Póki co konta firmy nie znajdziemy na YouTube.

“Zielono mi” - można zaśpiewać bo wejściu na stronę internetową Betfan. Dominują tam bowiem właśnie takie barwy. Z lewej strony witryny znajdziemy rozpiskę wszystkich możliwych do obstawienia sportów i rozgrywek, u góry ulokowano takie zakładki jak “Sport”, “LIVE”, “Gry”, “Esport” oraz “Rozrywka”, z kolei opcje rejestracji i logowania to prawy górny róg.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1660 PLN! 100 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1555 PLN! 35 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 830 PLN złożona z czterech bonusów! 20 PLN + 10 PLN freebet, 600 PLN cashback, 200 PLN bonus 50% od drugiego depozytu.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5239 PLN! 39 PLN freebety, 200 PLN zakład bez ryzyka oraz 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
TYLKO U NAS

Cashback do 600 zł i bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020