Betfan Cashback 600PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka

Betfan Cashback 600PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka
betfan.pl / meczyki.pl
Autor: Jerzy Ochota28 gru 2020 | 11:14
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Zakłady bukmacherskie Betfan mają dla swoich nowych graczy ofertę powitalną wartą łącznie 2961 zł! Składają się na nią trzy zakłady bez ryzyka, trzy bonusy od pierwszych wpłat i aż 15 darmowych zakładów. Z naszego artykułu dowiecie się, jak skorzystać z promocji Betfan zakład bez ryzyka 600 zł - cashback, a także poznacie najważniejsze informacje dotyczące pozostałych bonusów u tego bukmachera. Krok po kroku przedstawimy wam również proces rejestracji.

Betfan - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Co to jest cashback, czyli zakład bez ryzyka?
  2. Betfan Cashback - zakład bez ryzyka 600 zł
  3. Pozostałe bonusy powitalne od Betfan
  4. Betfan bonusy i promocje dla stałych graczy
  5. Cashback u pozostałych bukmacherów - poradniki
  6. Rejestracja na Betfan
  7. Betfan informacje o bukmacherze

Betfan Cashback (zakład bez ryzyka) - czym jest?

Cashback, nazywany też po prostu zakładem bez ryzyka lub zakładem bezpiecznym, to specjalny bonus dla graczy dopiero zaczynających swoją przygodę z danym bukmacherem. Polega on na ograniczeniu ryzyka straty środków zainwestowanych w pierwszy zakład. Jeśli bowiem taki debiutancki kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci graczowi postawioną stawkę. W niektórych przypadkach kwotę, która wraca na konto gracza trzeba jeszcze odpowiednio obrócić, ale zdarza się, że bukmacher wcale tego nie oczekuje. Wówczas zwrócone środki można wypłacić lub przeznaczyć na dalsze granie. To już wola typera.

Betfan cashback 600 PLN bez ryzyka

Betfan - cashback bonus - zakład bez ryzyka - Bonus Betfan

Bukmacher Betfan oferuje swoim nowym graczom zakład bez ryzyka (cashback) nawet do 600 zł. Aby go otrzymać, wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera z naszego LINKU lub kliknąć w poniższy baner. Kod “MEGABONUS” uzupełni się wówczas automatycznie.

Bukmacher Betfan
Kod bonusowy: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Pomyślne przejście procesu rejestracji upoważnia gracza do skorzystania z promocji Betfan zakład bez ryzyka. O tym jak bez problemów założyć konto w Betfan piszemy w dalszej części artykułu.

Minimalna wartość depozytu zaliczającego się do pierwszego zakładu bez ryzyka to 20 zł, maksymalna natomiast 100 zł. Właśnie tyle pieniędzy wróci na konto gracza w przypadku niepowodzenia przy debiutanckim kuponie. Środkami bonusowymi trzeba obrócić trzy razy z kursem minimalnym 2.00. Na każdym zakładzie powinny znaleźć się przynajmniej trzy zdarzenia.

Betfan cashbacku nie proponuje jednak tylko w przypadku pierwszego depozytu, ale także drugiego (do 200 zł) i trzeciego (do 300 zł).

Pierwszy kupon zagrany po drugiej wpłacie na konto również może być więc zakładem bez ryzyka, ale zasady promocji na tym etapie są już nieco inne. Jeśli wygramy - pieniądze są oczywiście nasze. W przypadku niepowodzenia Betfan również zwróci nam środki, ale tym razem na konto bonusowe. By powędrowały ono na konto główne (co daje możliwość ich wypłaty) trzeba jeszcze dokonać trzykrotnego obrotu, pamiętając o minimum trzech zdarzeniach na kuponie całkowitym minimalnym kursie 2.00. Co ważne, w tym przypadku trzeba wpłacić na konto minimum 40 zł, by wziąć udział w promocji.

Jeszcze nieco inaczej wygląda to przy cashbacku związanym z trzecim depozytem. Wówczas Betfan może nam zwrócić nawet 300 zł, ale również na konto bonusowe. Jak dokonać obrotu? Identycznie jak w przypadku opisywanym wyżej. Tym razem jednak minimalna wpłata na konto pozwalająca nam skorzystać z zakładu bez ryzyka to 100 zł.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Pozostałe bonusy powitalne od Betfan

Betfan - pozostałe bonusy i promocje

Betfan zakład bez ryzyka cashback to jednak nie jedyny bonus dla nowych graczy. Aby w pełni skorzystać z oferty powitalnej, wystarczy zarejestrować się z dostępnego w tym artykule linku.

Betfan bonus od depozytu - Mnożnik Pudziana 2331 zł

W swojej ofercie bukmacher ma także “Mnożnik Pudziana 2331 zł”, który - jak łatwo się domyślić - jest firmowany przez Mariusza Pudzianowskiego. O co chodzi w tej promocji? Są to dobrze znane bonusy od depozytów. Piszemy w liczbie mnogiej, bo Betfan mnoży aż trzy pierwsze wpłaty na konto. Łącznie możemy zyskać w ten sposób nawet 2331 zł.

Jak to wygląda w praktyce? Bardzo prosto. Po rejestracji z odpowiedniego linku wystarczy dokonać pierwszego depozytu, a Betfan dokładnie tyle samo pieniędzy przekaże w ramach bonusu. Maksymalnie może to być jednak 777 zł. Kwota ta będzie na początku nieaktywna. Żeby ją odblokować, trzeba zagrać za wpłacony wcześniej depozyt po kursie nie mniejszym niż 2.00.

Niech Was nie zmyli, że początkowo dostaniecie od bukmachera tylko 10% wpłaconej kwoty, ponieważ po dokonaniu odpowiedniego obrotu (o którym więcej za chwilę) przenoszone środki z konta bonusowego na konto główne zostaną pomnożone x10.

Kiedy bonus będzie już aktywny, trzeba jeszcze obrócić nim trzykrotnie, zawierając na każdym kuponie liczonym do obrotu przynajmniej trzy zdarzenia, pamiętając jednocześnie o kursie minimalnym całkowitym 2.00. Jeśli ta sztuka nam się uda, wówczas zgromadzone pieniądze zostaną pomnożone x10 i powędrują na konto główne. Wtedy możliwa będzie ich wypłata.

Promocja “Mnożnik Pudzian” obowiązuje też przy drugim i trzecim depozycie. Maksymalna kwota (777 zł), zasady aktywacji i obrotu środków - to wszystko wygląda identycznie. To, co różni bonus mnożący poszczególne wpłaty to minimalna kwota depozytu zaliczającego się do akcji. W pierwszym przypadku jest to 20 zł, w drugim 40 zł, a w trzecim 100 zł.

Betfan bonus - 15 darmowych zakładów

Betfan ma dla nowych graczy jeszcze jedną promocję, również dotyczącą trzech pierwszych wpłat na konto. To aż 15 darmowych zakładów! O co tu dokładnie chodzi?

Na początek wystarczy założyć konto w Betfan i zasilić je pierwszym depozytem w wysokości nie mniejszej niż 20 zł. Następnie za wpłaconą kwotę zagrać kupon. Wówczas bukmacher obdarowuje nas zestawem pięciu darmowych zakładów, każdy o wartości 2 zł. Co istotne, zagrać za bonusy można jedynie na sporty wirtualne (gry), a minimalny kurs takiego kuponu to 2.50.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku drugiej wpłaty na konto. Wtedy jednak depozyt musi wynieść przynajmniej 40 zł, a otrzymany zestaw pięciu darmowych kuponów można wykorzystać jedynie na zakłady dotyczące e-sportu (Counter-Strike, League of Legends, StarCraft, Dota, Overwatch, Rainbow Six, Rocket League oraz Valorant). Co ważne - zakład musi składać się z przynajmniej trzech zdarzeń, kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.35, a całego zakładu - 3.50.

Gdy natomiast nasze trzecie zasilenie konta gracza wyniesie minimum 100 zł, zostaniemy upoważnieni do odebrania kolejnego zestawu pięciu darmowych kuponów po 2 zł każdy. Tym razem ograniczających się do zakładów na rozgrywki sportowe. Takie kupony muszą składać się z przynajmniej trzech zdarzeń, kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.35, a kurs całkowity - 5.00.

Darmowe zakłady trzeba wykorzystać w ciągu 7 dni od momentu ich przyznania. Ewentualna wygrana trafia na konto główne gracza.

Betfan bonusy i promocje dla stałych graczy

Betfan - bonusy i promocje dla stałych graczy - Kod promocyjny Betfan

Bukmacher Betfan nie ogranicza jednak swoich promocji wyłącznie do nowych graczy. “Starzy wyjadacze” też znajdą tu coś dla siebie.

Bez podatku od gier

Wszyscy gracze mogą na Betfanie grać bez powszechnie obowiązującego podatku. Aby bukmacher dodał do ewentualnej wygranej 14% (bo tyle wynosi podatek) należy zawrzeć na swoim zakładzie minimum trzy zdarzenia o kursie nie niższym niż 1.35.

Radar 365

Każdego dnia Betfan proponuje swoim graczom promocje na wybrane mecze oraz imprezy sportowe. W takich przypadkach bukmacher określa, jakie warunki należy spełnić, aby móc skorzystać z promocji. Warto więc śledzić na bieżąco stronę internetową Betfan.

Cashout

Na kuponie został ostatni mecz, ale przeczuwamy, że nie skończy on się dla nas pozytywnie? Betfan w wielu takich sytuacjach proponuje cashout, a więc wypłatę środków w trakcie trwania zakładu. Jest to oczywiście mniejsza kwota niż ta, którą pierwotnie mogliśmy wygrać, ale pozwala zminimalizować ryzyko całkowitej porażki. Warto jednak pamiętać, że nie w każdym przypadku cashout będzie dostępny.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Rejestracja na Betfan

Betfan - rejestracja konta - Bonus Betfan

Gracz rozpoczynający grę u bukmachera Betfan ma dwie możliwości założenia konta.

Konto tymczasowe Betfan

Jedną z opcji jest założenie konta tymczasowego, które upoważnia do skorzystania z promocji Betfan cashout oraz pozostałych bonusów powitalnych, wpłaty środków i zawierania zakładów. Takie konto ma też jednak swoje ograniczenia. W takim przypadku niemożliwe jest bowiem wypłacenie zgromadzonego depozytu na konto bankowe. Aby ta możliwość została odblokowana, należy przejść pełny proces rejestracyjny.

Do założenia konta tymczasowego wystarczy uzupełnienie takich danych jak: adres e-mail, hasło, numer telefonu, imię i nazwisko oraz numer PESEL. Konieczne jest także zaznaczenie, że ma się ukończone 18 lat oraz, że podane dane osobowe są prawdziwe. Zaznaczyć można także chęć skorzystania z oferty powitalnej. Jak wspomnieliśmy, kod bonusowy jest już automatycznie uzupełniony, jeśli tylko rejestrację rozpoczęliście od wejścia na stronę z naszego linku.

Konto stałe Betfan

W przypadku konta tymczasowego konieczne podczas rejestracji jest jedynie podanie podstawowych danych osobowych. Aby zyskać pełen wachlarz możliwości na Betfan, trzeba przejść także weryfikację, polegającą na przesłaniu skanów lub zdjęć obu stron dokumentu tożsamości.

Gdy dokumenty zostanę zaakceptowane przez bukmachera, konto tymczasowe zmieni się w konto stałe, a gracz bez problemów będzie mógł wypłacać zgromadzone środki na konto bankowe.

Sprawdź kody promocyjne:

Betfan informacje o bukmacherze

Promocje bukmacherskie - Betfan

Bukmacher Betfan działa na polskim rynku stosunkowo krótko, bo od października 2018 roku, gdy otrzymał odpowiednią licencję Ministra Finansów. Firma chwali się tym, że proces jej przyznawania przebiegł w rekordowo szybkim tempie, bo potrwał tylko sześć miesięcy. Twarzą marki jest były znakomity strongman, a obecnie zawodnik MMA - Mariusz Pudzianowski, m.in. stąd w ofercie powitalnej “Pakiet Pudziana”.

Profile Betfan można znaleźć oczywiście w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram i Twitter, gdzie firma publikuje mnóstwo ciekawostek ze świata sportu i zakładów bukmacherskich. Póki co konta firmy nie znajdziemy na YouTube.

“Zielono mi” - można zaśpiewać bo wejściu na stronę internetową Betfan. Dominują tam bowiem właśnie takie barwy. Z lewej strony witryny znajdziemy rozpiskę wszystkich możliwych do obstawienia sportów i rozgrywek, u góry ulokowano takie zakładki jak “Sport”, “LIVE”, “Gry”, “Esport” oraz “Rozrywka”, z kolei opcje rejestracji i logowania to prawy górny róg.

Betfan - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Nowi gracze z Meczyki.pl otrzymują trzy oferty bonusowe na start w Betfan. Zakład bez ryzyka 600 PLN, bonus 777 PLN od trzech pierwszych wpłat oraz 15 darmowych zakładów na różne wydarzenia.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN