ETOTO KOD BONUSOWY

ETOTO kod bonusowy ma treść: MECZYKI. Wpisując podany kod w pierwszym kroku rejestracji konta, możesz odebrać najwyższy bonus powitalny ETOTO o wartości 997 PLN.

997 PLN

 • 700 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat

 • 77 PLN freebety

 • 20 PLN freebet z kodem bonusowym

 • 200 PLN freebet za wygraną Adamka z Khalidovem

MECZYKI
Dodał: Aleksander Nowomiejski,24 Lut 2024 | 08:35
Do bukmachera ETOTO kod bonusowy jest obecnie dostępny, a nowi gracze mogą okazję skorzystać z najwyższego pakietu bonusów na start. Jak należy użyć kod w ETOTO przy rejestracji i odebrać ofertę powitalną? Szczegóły opisujemy w tekście.

Jaki jest kod bonusowy ETOTO?

ETOTO bonusowy to: MECZYKI. Po rejestracji z kodem możesz odebrać najwyższy bonus powitalny ETOTO na rynku: 100% od wpłat do 700 PLN, Mega Freebet 200 PLN za Adamek - Khalidov, freebety 77 PLN i darmowy zakład za kod 20 PLN.
ETOTO kod bonusowyMECZYKI
Bonus 100% do 700 PLN od trzech wpłat3x, min. 3 zdarzenia z kursem min. 1.20, kurs łączny min. 2.00
Freebety w aplikacji 77 PLNBrak obrotu
Freebet z kodem MECZYKI 20 PLNBrak obrotu
Mega Freebet za Adamek - Khalidov 200 PLNBrak obrotu
Kliknięcie w poniższy przycisk spowoduje przeniesienie do rejestracji z już uzupełnionym kodem w ETOTO. Pozwoli to na skorzystanie z bonusu na start do 997 PLN.
Pakiet bonus ETOTO w wysokości podanej w tabeli, dostępny jest wyłącznie przy rejestracji z ETOTO kodem promocyjnym o treści MECZYKI. Promocje nie wykluczają się wzajemnie. 
ETOTO kod bonusowy

ETOTO bonus powitalny na start

Zaprezentowany wyżej ETOTO bonus powitalny ma określone warunki. Mowa tu zarówno o wymogach dotyczących aktywowania promocji, jak i kwestiach obrotu środkami bonusowymi. Wartość promocji powitalnej z kodem bonusowym MECZYKI to nawet 997 PLN i składają się na nią:
 • bonus 100% do 200 PLN + freebet 20 PLN (od pierwszej wpłaty)
 • bonus 100% do 200 PLN + freebet 20 PLN (od drugiej wpłaty)
 • bonus 100% do 300 PLN + freebet 37 PLN (od trzeciej wpłaty)
 • freebet 20 PLN za kod MECZYKI
 • Mega Freebet 200 PLN za walkę Adamek - Khalidov na KSW Epic
Opisane w tekście bonusy ETOTO to najwyższa na rynku oferta powitalna od bukmachera.

Mega Freebet 200 PLN za wygraną Adamka z Khalidovem na KSW Epic

Specjalny bonus ETOTO dostępny jest na sobotnią galę KSW Epic. Typując za dokładnie 1 zł pierwszy zakład po rejestracji na wygraną Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem, można uzyskać aż 200 zł freebetu, jeśli kupon będzie wygrany.
Jak skorzystać z promocji? Najpierw gracz musi się zarejestrować z kodem bonusowym MECZYKI, a następnie wpłacić pierwszy depozyt w kwocie min. 50 zł. Jeśli to zrobimy to trzeba jeszcze postawić kupon o stawce dokładnie 1 zł na wygraną Adamka z Khalidovem na KSW Epic. Co ważne zakład trzeba wytypować w określonym miejscu (wymóg konieczny). 
Zakład znajdziemy w zakładce Oferta -> Zakłady Specjalne -> Promocje -> MEGA FREEBET.
Jeśli nasz typ będzie trafiony, to otrzymamy od ETOTO 200 zł w formie freebetu. Darmowy zakład zostanie przyznany następnego dnia po zakończeniu spotkania. Bonus należy wykorzystać w ciągu 7 dni na dowolny kupon w ETOTO. Wygrana z freebetu zostanie pomniejszona o wartość darmowego zakładu i trafi bezpośrednio na konto główne.

Bonus od I depozytu 100% do 200 PLN z kodem bonusowym

Bonus od depozytu to dodatkowe środki na grę wręczane przez bukmachera przy okazji wpłaty środków na konto. W tym przypadku nowi użytkownicy mogą otrzymać bonus ETOTO od pierwszego depozytu 100% do 200 zł, co w praktyce oznacza podwojenie pierwszej wpłaty środków. Minimalny depozyt uprawniający do udziału w tej promocji wynosi 50 zł.
Bonus od I depozytu z kodem ETOTOWartość
Wysokość bonusuMax. 200 PLN
Wysokość wpłatyOd 50 PLN do 200 PLN
Uwolnienie bonusu3x, min. 3 zdarzenia z kursem min. 1.20, kurs łączny min. 2.00
Czas na obrót bonusem30 dni
Maksymalnie można zyskać dodatkowe 200 PLN na grę. Taka kwota przysługuje typerom, którzy wpłacą 200 PLN (100% z tej kwoty to 200 PLN). Depozyt o takiej wartości (min. 200 PLN) uruchomi jednocześnie freebet 20 PLN od pierwszej wpłaty.Wpłata rzecz jasna może być wyższa, ale nie wpływa to na zwiększenie bonusu od depozytu. Jednym słowem, gwarantuje taką samą kwotę na start jak wartość pierwszej wpłaty.
Bonus na start ETOTO od depozytu wiąże się z określonymi warunkami użycia. Jak wypłacić otrzymany bonus? 
Każdy, kto zyska powitalny bonus od depozytu, musi w ciągu 30 dni zagrać trzykrotnie za wartość przyznanego bonusu na następujących zasadach, czym uwolni środki z konta depozytowego, na konto bonusowe. 
Kupony zaliczane do uwolnienia bonusu muszą spełnić określone zasady. Należy zatem pamiętać, że reguły bonusu na start ETOTO to:
 • Trzeba zagrać za trzykrotność wartości bonusu na kuponach zawierających zdarzenia przedmeczowe (pre-match) lub LIVE;
 • Kupon biorący udział w promocji musi być zakładem wielokrotnym o minimalnym kursie całkowitym 2.00;
 • Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie wynosi 1.20;
 • Zakład musi zostać rozliczony jako wygrany lub przegrany (nie może być jako zwrot);
 • W trakcie uwalniania bonusu nie wolno zlecać wypłaty depozytu;
 • Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne oraz te anulowane;
 • Jeśli gracz nie zdąży zagrać za wartość bonusu w ciągu 30 dni, wówczas bonus przepada. 

Darmowy zakład 20 PLN od I depozytu

Pierwsza wpłata w wysokości min. 200 PLN uruchomi bonus od I depozytu 100% do 200 PLN, ale też dodatkowo freebet w wysokości 20 PLN. Do otrzymania freebetu niezbędny jest ETOTO kod bonusowy o treści MECZYKI.
FreebetWartość
Wysokość bonusu20 PLN
Użycie freebetuAplikacja mobilna
Czas na skorzystanie 7 dni
Freebet z depozytem wykorzystać można w konkretny sposób. Przede wszystkim potrzebny będzie kod bonusowy ETOTO. Uprawnione do skorzystania z promocji są osoby, które wykonają kilka konkretnych działań:
 • Trzeba założyć konto z kodem MECZYKI
 • Należy wpłacić pierwszy depozyt w wysokości min. 200 zł;
 • Darmowy zakład zostanie dopisany po zaksięgowaniu wpłaty;
 • Freebet można użyć wyłącznie w aplikacji mobilnej;
 • Bukmacher nie określa kursu minimalnego kuponu;
 • Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne;
 • Z bonusu trzeba skorzystać w ciągu 7 dni od jego przyznania.
 • Wygrana z freebetu od razu trafia na konto gracza, pomniejszona o wartość samego darmowego zakładu. 
Dodatkiem do bonusów za pierwszą wpłatę jest 30 punktów w Misjach, czyli programie lojalnościowym ETOTO.

Freebet za kod bonusowy "MECZYKI" 20 PLN

Kolejnym bonusem związanym z pierwszą wpłatą na konto gracza jest 20 PLN darmowy zakład, który zostaje aktywowany przez użycie kodu bonusowego MECZYKI. Ten bonus nie znajduje się w standardowej wersji zestawu powitalnego bukmachera.
FreebetWartość
Wysokość bonusu20 PLN
Użycie freebetuAplikacja mobilna
Czas na skorzystanie 7 dni
Do aktywowania promocji wymaga jest rejestracja kodem "MECZYKI" i pierwsza wpłata na min. 50 PLN. Po spełnieniu warunków otrzymamy freebet 20 PLN do wykorzystania w ciągu 7 dni w aplikacji mobilnej.

Bonus od II depozytu 100% do 200 PLN z kodem promocyjnym

Trzeci element w ETOTO bonusu powitalnego to kolejny bonus za depozyt. W przypadku drugiej wpłaty ETOTO powiększa wartość środków o 100% maksymalnie do kwoty 200 PLN. Do uzyskania tego bonusu wystarczy wpłata na min. 2 PLN. Jeśli depozyt wyniesie co najmniej 200 PLN, to oprócz bonusu od II wpłaty otrzymamy też freebet 20 PLN.
Bonus od II depozytu z kodem ETOTOWartość
Wysokość bonusuMax. 200 PLN
Wysokość wpłatyOd 2 PLN do 200 PLN
Uwolnienie bonusu3x, min. 3 zdarzenia z kursem min. 1.20, kurs łączny min. 2.00
Czas na obrót bonusem30 dni
Do uwolnienia i wypłacenia kolejnego bonusu trzeba najpierw spełnić wymogi uwolnienia poprzedniego bonusu. Za II wpłatę na min. 50 PLN  ETOTO przyzna dodatkowe 50 punktów w Misjach.

Darmowy zakład 20 PLN od II depozytu

Drugi depozyt na min. 200 PLN aktywuje dodatkowy freebet w wysokości 20 PLN. Promocja jest powiązana z bonusem 100% do 200 PLN od drugiej wpłaty.
FreebetWartość
Wysokość bonusu20 PLN
Użycie freebetuAplikacja mobilna
Czas na skorzystanie 7 dni
Warunki skorzystania z darmowego zakładu są takie same dla wszystkich freebetów w ETOTO.

Bonus od III depozytu 100% do 300 PLN z kodem bonusowym

Kolejnym elementem pakietu powitalnego z kodem bonusowym jest trzeci bonus od depozytu. Promocja od trzeciej wpłaty jest najwyższą w ETOTO. W ramach tej wpłaty bukmacher przyznaje maksymalnie 300 PLN. Podobnie jak przy wcześniejszych bonusach, warunki wypłaty, jak i korzystania z bonusu są takie same.
Bonus od III depozytu z kodem ETOTOWartość
Wysokość bonusuMax. 300 PLN
Wysokość wpłatyOd 2 PLN do 300 PLN
Uwolnienie bonusu3x, min. 3 zdarzenia z kursem min. 1.20, kurs łączny min. 2.00
Czas na obrót bonusem30 dni
Co ważne, każdy gracz, który odbierze maksymalną wysokość bonusu (300 PLN), otrzyma dodatkowo freebet 37 PLN. Aby to zrobić, należy wpłacić 300 PLN, co automatycznie przyzna 300 PLN bonusu w ramach oferty na trzecią wpłatę i dodatkowy freebet 37 PLN. Do konta zostanie dopisanych również 100 punktów w Misjach.

Darmowy zakład 37 PLN w ETOTO od III depozytu

Ostatni element ETOTO bonusu powitalnego to darmowy zakład, który dostępny jest po dokonaniu trzeciej wpłaty na kwotę min. 300 PLN, co dodatkowo uruchamia bonus od trzeciej wpłaty 300 PLN. Z freebetu można skorzystać w aplikacji mobilnej bukmachera ETOTO. Bonus w tej promocji to 37 PLN.
FreebetWartość
Wysokość bonusu37 PLN
Użycie freebetuAplikacja mobilna
Czas na skorzystanie 7 dni
Warunki obrotu freebetem są takie same jak w przypadku freebetu za I i II depozyt. Należy zagrać za niego w aplikacji mobilnej w ciągu 7 dni od momentu otrzymania. Wygrana z freebetu zostanie pomniejszona o stawkę zakładu i będzie można ją od razu wypłacić.
Warto zauważyć, że przy okazji trzeciej wpłaty obowiązuje również bonus 100% od depozytu. Dlatego wpłacając 300 PLN, otrzymamy zarówno freebet 37 PLN, jak i powitalny bonus ETOTO dający dodatkowe 300 PLN na zakłady.

Sprawdź kody promocyjne:

Rejestracja z ETOTO kodem promocyjnym

Zanim będziemy mogli skorzystać z ETOTO bonusu na start, trzeba założyć konto gracza. Zrobić to można w trzech prostych krokach. Cały proces rejestracyjny z kodem bonusowym ETOTO opisujemy poniżej.
ETOTO rejestracja
Formularz rejestracyjny znajdziemy na stronie bukmachera, a także w aplikacji mobilnej.

Rejestracja z kodem bonusowym ETOTO - etap 1

Pierwsza strona formularza rejestracyjnego w ETOTO zawiera zaledwie kilka punktów. Należy je wypełnić, aby móc logować się do konta, a także otrzymać powitalny bonus ETOTO. 
Wpisujemy zatem:
 • Adres e-mail
 • Hasło
 • ETOTO bonusowy (treść: MECZYKI)
ETOTO kod bonusowy - rejestracja krok 1
W tym miejscu wymagane jest także zaznaczenie checkboxu, którym potwierdzimy ukończenie 18 lat i zapoznanie się z regulaminem bukmachera.
Ponadto możemy zaznaczyć również zgody marketingowe, dzięki czemu bukmacher będzie mógł przesłać na podany wcześniej adres e-mail informacje o swojej ofercie i dostępnych promocjach.

Rejestracja z kodem bonusowym ETOTO - etap 2

Druga strona formularza rejestracyjnego zakłada uzupełnienie najważniejszych danych personalnych. 
W tym miejscu wpisać należy:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Numer telefonu
 • PESEL
ETOTO kod bonusowy - rejestracja krok 2
Na samym końcu możemy jeszcze wyrazić zgodę - opcjonalnie - na kontakt telefoniczny w celach marketingowych. Po uzupełnieniu wszystkich danych klikamy kontynuuj, a bukmacher po chwili powinien aktywować konto tymczasowe.
Trzeba zaznaczyć, że jeśli przejdziemy do dalszego etapu, to nie będziemy mogli już cofnąć się do pierwszej strony formularza. W tym momencie, przed kliknięciem “Kontynuuj” jest więc ostatnia okazja, aby upewnić się, że wcześniej wpisaliśmy kod bonusowy ETOTO niezbędny do uzyskania bonusów na start.

Rejestracja z kodem bonusowym ETOTO - etap 3

W ramach konta tymczasowego gracz może zawierać zakłady i dokonywać wpłat na konto do ograniczonych kwot. W celu zmiany limitów, a także aby zyskać możliwość wypłaty środków na rachunek bankowy, niezbędna będzie weryfikacja danych. 
Jak to zrobić? W celu weryfikacji konta należy przesłać fotokopię lub skan dowodu osobistego. Gdy bukmacher potwierdzi zgodność danych z tymi, które zadeklarowaliśmy w formularzu, to aktywuje konto stałe. Konto zweryfikować można także poprzez bank. W tym celu wybieramy zakładkę “Twoje konto”, następnie “Twój profil”. Po kliknięciu w przycisk “Przejdź na konto stałe” wybieramy Moje ID KONTO BANKOWE, a następnie postępujemy zgodnie z komunikatami banku. Dane potwierdzimy przez aplikację bankową lub kodem SMS.
Sprawdź również: ETOTO opinie

ETOTO stałe promocje

Opisane w pierwszej części tekstu "ETOTO bonus" dotyczą pakietu promocji na start. To oferta, z której każdy gracz może skorzystać jeden raz. Nie oznacza to jednak, że bukmacher na tym wyczerpuje temat dostępnych promocji. W ETOTO bonusy znajdziemy także w stałej ofercie. 

Bonusomat

Codzienna promocja, w której bierzemy udział w losowaniu darmowych nagród. Do wygrania są:
 • jackpot 2000 PLN (główna nagroda)
 • freebety
 • boosty 
 • gra bez podatku
 • bonusy
ETOTO kod bonusowy - bonusomat
Źródło zdjęcia: ETOTO kod bonusowy - bonusomat
Aby wziąć udział w promocji należy posiadać zweryfikowane konto gracza w ETOTO i wyrazić zgodę na otrzymanie treści marketingowych.

Freebet 50 PLN na IEM Katowice

Z okazji turnieju IEM Katowice ETOTO przygotowało specjalną promocję "Obstaw turniej IEM - ustrzel freebet". W ramach tej oferty otrzymamy ekstra 50 PLN za spełnienie warunków.
Jak zgarnąć freebet 50 PLN?
 • Zapisz się do promocji w MISJACH
 • Zagraj zakłady za min. 150 PLN z konta głównego wyłącznie z oferty na IEM Katowice
 • Jeśli spełnisz warunki, to otrzymasz freebet 50 PLN
Promocja trwa od 31 stycznia do końca turnieju.

Boost - Wystrzelone Kursy

W ETOTO bonus dostępny dla wszystkich graczy to również dobrze znany Boost. Jest to promocja, w ramach której dostępne są wyższe kursy na pięć wybranych zakładów z codziennej oferty. Znaleźć je można w zakładce o nazwie "BOOST: wystrzelone kursy". Wygraną z tego bonusu nie trzeba obracać. Jak przykładowo wyglądają zakłady w ramach tej oferty?
Na 2.01.2024 bukmacher przygotował Boost np. na mecz piłkarskiej Premier League: West Ham United - Brighton. Zakład "J. Bowen strzeli gola" miał w ramach oferty specjalnej kurs 3.30 (maksymalna stawka 50 zł). W tym samym czasie kurs w ofercie standardowej wynosił 2.85.

Misje

Za wykonywanie codziennych misji wskazanych przez ETOTO otrzymamy punkty, które można wymienić na bonusy, freebety, boosty czy grę bez podatku.
Po zdobyciu określonej liczby punktów będziemy wchodzić na wyższy poziom (łącznie 10 poziomów), co odblokuje nam kolejne misje i dodatkowe oferty w sklepie gracza. Gracze rywalizują też w rankingu z innymi użytkownikami (dziennym i miesięcznym) i najlepsi z nich są nagradzani ekstra punktami.

Zaproś znajomego

Program polecający pozwala zgarnąć bonusy za wysłanie "zaproszenia" do ETOTO swojemu znajomemu. Jeśli polecony gracz zagra za min. 300 PLN w ciągu 30 dni od daty założenia konta, to obaj dostaniecie po 100 PLN bonusu. Każdy gracz może polecić ETOTO 10 nowym użytkownikom i zgarnąć do 1000 PLN dodatkowych środków bonusowych.  

Liga VIP

Bukmacher dla najbardziej aktywnych graczy przygotował program lojalnościowy o nazwie Liga VIP. Jak można zostać członkiem tego programu? Przede wszystkim zaproszenia do udziału w Lidze VIP wysyła sam bukmacher, który w ten sposób premiuje wyróżniających się graczy. Pod uwagę są brane m.in. staż, częstotliwość grania, zaangażowanie w typowanie np. poprzez częste wpłaty i wypłaty, a także rodzaj typowanych kuponów i ich stawki.
Członkowie programu lojalnościowego Liga VIP zyskują:
 • Priorytetowe wypłaty
 • Indywidualną obsługę klienta
 • Jednorazowy bonus za dołączenie do Ligi VIP
 • Specjalną ofertę i dedykowane promocje
 • Bonus urodzinowy
 • Wyjazdy VIP
Chociaż ETOTO samodzielnie wysyła zaproszenia do Ligi VIP, to gracze również mogą zgłosić się do bukmachera jeśli uznają, że ich status pozwala uzyskać zaproszenie do programu lojalnościowego i/lub są członkami programów VIP u innych bukmacherów. Członkami Ligi VIP mogą zostać tylko zarejestrowani gracze.

Nadchodzące:

ETOTO wpłaty i wypłaty - metody płatności

W przypadku ETOTO dostępne są różnorodne formy płatności. Środki można wpłacać na konto u bukmachera poprzez przelew bankowy, kartę płatniczą a także systemem BLIK. Wypłaty realizowane są we współpracy z systemem szybkich transakcji Przelewy24.
Forma płatnościMinimalna wpłata
Przelewy241 PLN
BLIK1 PLN
VISA1 PLN
MasterCard1 PLN
Paysafecard1 PLN
Przypominamy, że po założeniu konta gracz może wpłacać środki na konto, a dostęp do wypłat na rachunek bankowy dostępny jest przy pełnej weryfikacji danych.

Wpłaty

Przelewy na konto depozytowe u bukmachera są księgowane natychmiastowo. Minimalna kwota wpłacanych środków to 1 zł. W ETOTO korzystać można ze wszystkich form płatności zaprezentowanych w tabeli wyżej. Sam bukmacher nie pobiera żadnych opłat za transakcje finansowe.
Jeśli mimo dokonania wpłaty, ta nie pojawi się na koncie w ciągu kilku chwil, to należy skontaktować się z centrum obsługi klienta. W celu dokonania wpłaty na konto należy kliknąć w ikonę “Wpłata” a następnie postępować zgodnie z komunikatami na ekranie.
ETOTO metody płatności

Wypłaty

W celu wypłaty środków z konta należy kliknąć w ikonę “Wypłata” znajdującą się w zakładce “Twój profil”, a następnie wybrać kwotę, którą chcemy wypłacić. Minimalna wartość wypłacanych środków to 1 zł. Co istotne, gracz może wypłacić maksymalnie kwotę, która znajduje się w pozycji “Saldo”.
Ekspresowe wypłaty na rachunek bankowy są księgowane nawet w 15 minut. Wiele zależy jednak od godzin pracy banku. Dlatego w godzinach od 22:00 do 8:00, w weekendy i święta księgowanie wpłat może potrwać dłużej. Maksymalnie na wpłatę możemy czekać do trzech dni roboczych, ale są to wyjątkowe sytuacje.

ETOTO oferta zakładów

Jak wygląda oferta bukmachera w zakresie dostępnych zakładów bukmacherskich? Bukmacher ETOTO przygotował szeroki wachlarz możliwości. Prym wiodą najbardziej popularne rynki typów, czyli zdarzenia sportowe. To jednak nie wszystko co znaleźć można w ETOTO, a na uwagę zwracają też dostępne rodzaje zakładów.

Zakłady bukmacherskie

To główna kategoria typów w ETOTO. W przypadku bukmachera to właśnie tu znajdziemy najważniejsze rynki zakładów a także zdarzenia, które można typować z wykorzystaniem bonusów powitalnych czy tych z oferty stałej.
Gracze wybierać mogą spośród takich kategorii i rynków jak:
 • Około 30 dyscyplin sportu, w tym piłka nożna, tenis, koszykówka czy sporty walki;
 • Zakłady na E-sport, czyli sport elektroniczny;
 • Zakłady specjalne, np. związane z Reprezentacją Polski, galą Złotej Piłki itp.;
 • Kategorie polityka czy rozrywka, które nie są bezpośrednio związane ze sportem.
Oferta jest na bieżąco aktualizowana, a dla topowych dyscyplin (np. piłka nożna) bukmacher przygotowuje zakłady zarówno na najważniejsze zmagania, jak i rozgrywki niszowe. 

Zakłady LIVE

Na zawody sportowe i E-sportowe dostępna jest również oferta typów na żywo. Znaleźć można w niej codziennie około kilkudziesięciu meczów czy pojedynków, na które bukmacher przygotował typy LIVE.
Bukmacher o planowanych w tej kategorii zdarzeniach informuje z wyprzedzeniem, a szczegóły znajdują się w zakładce “Kalendarz” na podstronie dotyczącej zakładów na żywo. Na zakłady LIVE dostępne są bonusy ETOTO z oferty powitalnej i stałej.

Sporty wirtualne

W ETOTO można typować również sporty wirtualne, zatem rozgrywane za pomocą komputerowego algorytmu. Gracze mogą wybrać jedną z trzech dostępnych opcji gry:
 • Piłka nożna
 • Koszykówka
 • Wyścigi konne
Rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym i możemy śledzić ją na ekranie. W większości przypadków na typy z kategorii sportów wirtualnych nie będzie dostępny bonus ETOTO. 

Gry karciane

Pewną nowością, choć dostępną już jakiś czas w ofercie, są gry karciane. Bukmacher ETOTO oferuje sześć gier, które gracze mogą legalnie typować w jego serwisie. Są to:
 • Poker
 • Wojna
 • Blackjack
 • Polski poker
 • Poker indyjski
 • Wojna: Andar Bahar
Na stronie bukmachera znajdziemy regulamin każdej z gier. Rozgrywka odbywa się na żywo. Dostępna jest dla wszystkich zarejestrowanych graczy.

MIXBet

Zakłady MIXBet to wyjątkowy rodzaj kuponów, który w ETOTO dostępny jest na mecze piłki nożnej. Pozwala on łączyć kilka zdarzeń z jednego meczu w ramach jednego kuponu.
Przykładowo - możemy wybrać, że w danym meczu wygra zespół 1, ale jednocześnie dodać drugi typ określający, że do przerwy będzie wynik remisowy. Ponadto wybrać możemy również inne typy na dane spotkanie, choćby dotyczące bramek czy liczby rzutów rożnych.

ETOTO kod bonusowy a aplikacja mobilna

Bukmacher przygotował udogodnienie dla użytkowników urządzeń mobilnych, którym jest aplikacja bukmacherska dostępna na systemy operacyjne Android i iOS. Z poziomu aplikacji zyskujemy dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu internetowego, a także zyskać możemy dodatkowe udogodnienia. W ETOTO bonus powitalny może być również odebrany w aplikacji mobilnej, czyli po pobraniu apki można założyć konto z kodem bonusowym i odebrać freebet po pierwszej wpłacie. Ponadto w ofercie bukmachera znajdziemy inne bonusy przeznaczone wyłącznie dla osób, które typują zdarzenia w aplikacji.
Inne wyróżniające się funkcje aplikacji bukmacherskiej ETOTO, to:
 • Nawigacja natywna SDF
 • Rozbudowana historia typów
 • Odświeżanie zakładów co sekundę
 • Superszybkie ładowanie
 • Obstawianie zakładów jednym kliknięciem
 • Weryfikacja poprzez MojeID 
Aplikację mobilną można ściągnąć bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera (system Android) a także z App Store (system iOS). Bonus ETOTO w aplikacji to, poza wspomnianym już freebetem na start, także promocja Bingo! czy inne, czasowe bonusy. Informacje o nich można uzyskać zaznaczając zgody marketingowe.

Sprawdź:

Kody bonusowe ETOTO VIP - informacje o bukmacherze

Kody bonusowe ETOTO VIP o treści MECZYKI pozwalają skorzystać z powitalnych promocji u bukmachera, którymi są bonusy od trzech pierwszych depozytów 700 PLN i freebetów 77 PLN. Darmowe zakłady w ETOTO na start można wykorzystać na typowanie zakładów sportowych w aplikacji mobilnej. Jest to najwyższy na rynku bonus powitalny ETOTO.
ETOTO informacje
Bukmacher ETOTO działa od 2011 roku, a od 2014 świadczy swoje usługi w internecie na mocy zezwolenia uzyskanego z Ministerstwa Finansów. Pierwotnie firma funkcjonowała pod nazwą E-Toto, ale od 2017 roku w wyniku rebrandingu marki posługuje się znanym obecnie zapisem ETOTO. Ambasadorką marki jest Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni federacji UFC.

FAQ

Jaki jest kod bonusowy ETOTO?

Kod bonusowy ETOTO to: MECZYKI. Jego wpisanie podczas rejestracji konta uprawnia do odbioru bonusów na start o całkowitej wartości 997 PLN. To najwyższa oferta na rynku.

ETOTO bonus - co otrzymam?

Kod bonusowy ETOTO o treści MECZYKI pozwala skorzystać z wyższych bonusów na start do 997 PLN. W skład bonusu powitalnego wchodzą bonusy od trzech pierwszych depozytów do 700 PLN, Mega Freebet 20 PLN, darmowy zakład za kod bonusowy 20 PLN i freebety 77 PLN.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020