TOTALbet kod promocyjny

Bonus 5239 PLN

 • 39 PLN darmowe zakłady bez depozytu!

 • 200 PLN zakład bez ryzyka i bez obrotu

 • 5000 PLN podwojenie pierwszej wpłaty

 • Gra bez podatku 24/7 na zakłady sportowe!

MECZYKI
Dodał: Maksymilian Kozłowski,18 Sty 2023 | 11:35

Totalbet kod promocyjny o treści MECZYKI pozwala uzyskać powitalne bonusy przy okazji rejestracji konta u bukmachera. Gracze, którzy założą konto u bukmachera z kodem promocyjnym, mogą liczyć na pakiet bonusów na start o łącznej wartości do 5239 zł. W jego skład wchodzą darmowe zakłady (freebety), zakład bez ryzyka (cashback) oraz bonus od depozytu. Jak dokładnie prezentują się bonusy dla nowych i wszystkich graczy? Jaką ofertę ma Totalbet? Dowiecie się z tego tekstu. Opisujemy także jak zarejestrować się, aby skorzystać z oferty powitalnej. 

Totalbet kod promocyjny - bonus w pigułce

Gracze, którzy założą konto w Totalbet z kodem promocyjnym MECZYKI otrzymają bonusy powitalne. Konto można założyć poprzez TEN LINK, a łączna wartość bonusu na start od bukmachera wynosi 5239 zł. W tabeli opisujemy w skrócie warunki bonusów. W dalszej części tekstu przyglądamy się im szczegółowo.

Bonus Totalbet Zasady obrotu bonusem
Darmowe zakłady 39 PLN Obrót 1x, kurs min. 2.00
Zakład bez ryzyka 200 PLN Brak obrotu
Bonus od depozytu 5000 PLN Obrót 4x, min. 4 zdarzenia, min. kurs zdarzenia 1.30

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Rejestrując się z podanym wyżej linkiem, można aktywować cały pakiet bonusów powitalnych.

Totalbet kod promocyjny - bonusy na start

Nowi gracze, którzy podczas rejestracji TUTAJ wpiszą dostępny dla Totalbet kod promocyjny, mogą otrzymać bonusy powitalne o łącznej wartości 5239 zł. Dla graczy bukmacher przygotował darmowe zakłady (freebet), zakład bez ryzyka (cashaback) oraz bonus od depozytu. 

Totalbet kod promocyjny

Totalbet kod promocyjny na freebet 3x 

Darmowy zakład w Totalbet to tak naprawdę aż trzy freebety, które łącznie mają wartość 39 zł. Promocja podzielona została na kilka części. Na początek, za samą rejestrację, jeśli gracz wykorzysta kod promocyjny Totalbet o treści MECZYKI, bukmacher przyzna dwa darmowe zakłady: o wartości 20 zł i 9 zł. Kolejne 10 zł na darmowy zakład gracz może zdobyć, za wykonanie konkretnego zadania podczas rejestracji konta. Freebet zostanie przyznany, jeśli podczas procesu rejestracyjnego gracz zaakceptuje zgody marketingowe oraz zaznaczy checkbox "bonus freebet". 

Freebet Zasady bonusu
Stawka kuponu 20 PLN + 9 PLN + 10 PLN
Zasady darmowego zakładu Kurs min. 2.00
Warunki obrotu bonusem Wygraną z freebetu nie trzeba obracać

Wszystkie trzy freebety działają na tych samych zasadach. Aby wykorzystać freebet, należy postawić kupon spełniający jego warunki. Prezentujemy je poniżej.

Zasady freebetu w Totalbet:

 • Kurs minimalny to 2.00;
 • Można zagrać kupon pojedynczy lub wielokrotny;
 • Freebetów nie można dzielić, jeden bonus trzeba wykorzystać na jednym kuponie.

Decydujący jest całkowity kurs kuponu. Podczas jego zawierania należy zaznaczyć w polu z nazwą freebeta na wirtualnym kuponie. Bonusem nie trzeba obracać, co oznacza, że jeśli kupon okaże się wygrany, to środki trafią na konto gracza. Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne.

Za co Totalbet przyzna powitalne freebety:

 • Rejestracja konta (kod promocyjny Totalbet jest wymagany) - 20 zł;
 • Rejestracja konta (kod promocyjny Totalbet jest wymagany) - 9 zł;
 • Udzielenie zgód marketingowych podczas rejestracji - 10 zł.

Freebety otrzymają gracze, którzy będą mieli w pełni zweryfikowane konto w Totalbet. Bonusy należy wykorzystać w ciągu 7 dni, od ich przyznania. Każdy freebet obowiązuje na jeden zakład, co oznacza, że np. bonus freebet 20 zł musi zostać w pełni użyty na jednym kuponie. Kod promocyjny Totalbet o treści MECZYKI, który wpiszemy podczas rejestracji, jest niezbędny do skorzystania z promocji.

Totalbet kod promocyjny na zakład bez ryzyka 

Drugim bonusem z kodem promocyjnym Totalbet jest zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback. Obecnie ten bonus u bukmachera w Polsce ma wartość 200 zł. Tyle wynosi też maksymalna stawka kuponu (zagranie za wyższą stawkę oznacza anulowanie bonusu). Czym jest cashback? Ta forma promocji pozwala na odzyskanie stawki, w przypadku rozliczenia kuponu jako przegrany. 

Cashback Zasady bonusu
Wartość bonusu Max. 200 PLN
Stawka kuponu Max. 200 PLN 
Aktywny bonus 7 dni od przyznania
Warunki obrotu bonusem Brak obrotu

Warto pamiętać, że bonus ma określone wymogi. W przypadku cashbacku Totalbet wyglądają one następująco:

 • Bonus obowiązuje na pierwszy kupon wytypowany przez gracza;
 • Bonus musi zostać wytypowany ze środków własnych;
 • Na kuponie objętym cashbackiem mogą znaleźć się maksymalnie trzy zdarzenia;
 • Maksymalny zwrot z tytułu cashbacku to 200 zł;
 • Zagranie za wyższą stawkę niż 200 zł oznacza anulowanie bonusu.

Bonusem nie trzeba obracać. To oznacza, że jeśli zakład bez ryzyka będzie przegrany, środki z tytułu cashbacku wrócą od razu na konto gracza. Aby aktywować zakład bez ryzyka w Totalbet kod promocyjny "MECZYKI" będzie wymagany podczas rejestracji konta. Gracz ma 48 godzin od rejestracji na skorzystanie z tej promocji.

Totalbet kod promocyjny na bonus od depozytu 5000 PLN

Ostatnim elementem bonusu powitalnego w Totalbet jest bonus od depozytu. Bukmacher podwoi pierwszą wpłatę na konto, do maksymalnie 5000 zł. Oznacza to, że jeśli gracz wpłaci 100 zł na konto, to kolejne 100 zł otrzyma od bukmachera. Przy wpłacie 5000 zł, otrzymać można 5000 zł w bonusie. Wyższa wpłata nie oznacza większej kwoty bonusowej. Wartość wpłaty minimalnej to 10 zł. 

Bonus od depozytu Zasady bonusu
Wartość bonusu 100% pierwszej wpłaty do 5000 PLN
Minimalna wpłata  10 PLN
Warunki obrotu Obrót 4x, kupon min. 4 zdarzenia, kurs min. zdarzenia 1.30

Bonus otrzymają tylko te osoby, które podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny Totalbet. Przyznanymi środkami trzeba następnie obrócić. Jak wyglądają zasady obrotu bonusem od depozytu w Totalbet? Opisujemy je poniżej.

Bonus od depozytu Totalbet - obrót 4x4

Według regulaminu wymagany obrót bonusem, to jego czterokrotne obrócenie na kuponach z czterema zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30. Do obrotu bonusem zaliczają się zakłady przedmeczowe i na żywo. Nie wliczane są zakłady na sporty wirtualne oraz systemowe. 

Zasady obrotu bonusem od depozytu:

 • Obrót zaliczany jest na kuponach z minimum czterema zdarzeniami;
 • Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.30 lub więcej;
 • Każdy pełny obrót uwalnia 25% bonusu.

Na pełny, czterokrotny obrót środkami gracz ma 90 dni. Uwolnienie części kwoty bonusowej, po każdym pełnym obrocie, pozwala od razu wypłacić przyznane za dany obrót środki. 

Sprawdź kody promocyjne:

Totalbet kod promocyjny - gdzie wpisać?

Dostępny dla bukmachera Totalbet kod promocyjny, który pozwala aktywować bonus powitalny, należy wpisać podczas rejestracji konta. U bukmachera można założyć konto tymczasowe oraz konto stałe, dające dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu, w tym wypłat z konta. 

Totalbet rejestracja

Jak zarejestrować się u bukmachera oraz gdzie w Totalbet kod promocyjny będzie można wpisać? Wszystko opisujemy poniżej.

Konto tymczasowe - kod promocyjny Totalbet

Po kliknięciu w TEN LINK, już jeden z innych dostępnych w artykule, przeniesiemy się do formularza rejestracyjnego na stronie. Aby założyć konto tymczasowe, należy w dwóch krokach podać dane, wymagane przez bukmachera.

Krok 1

Na początku podać będzie trzeba następujące informacje, które pozwolą stworzyć konto tymczasowe w Totalbet:

 • Adres e-mail
 • Hasło
 • Numer telefonu
 • Kod promocyjny (Totalbet kod promocyjny brzmi: MECZYKI)

Na tym etapie należy także zaznaczyć oświadczenie, potwierdzające wiek (+18) i znajomość regulaminu. Można zgodzić się również na przesyłanie materiałów marketingowych drogą elektroniczną lub poprzez SMS. Zgoda marketingowa pozwala uzyskać dodatkowy bonus powitalny. Szerzej opiszemy to w dalszej części tekstu.

Kod promocyjny Totalbet

Krok 2

Druga część formularza wymaga uzupełnienia podstawowych danych, także tutaj należy potwierdzić, że za wpisany w Totalbet kod promocyjny chcemy otrzymać bonusy powitalne. Podać należy konkretnie:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Obywatelstwo
 • Numer PESEL

Ponadto, jak wspomnieliśmy już wcześniej, warto zaznaczyć checkbox uprawniający do odbioru bonusu powitalnego. Konto tymczasowe w Totalbet ważne jest przez 90 dni.

Konto stałe - kod promocyjny Totalbet

Konto tymczasowe pozwala zawierać zakłady w Totalbet, ale nie pozwala np. dokonywać wypłat z konta. Ponadto użytkownicy konta tymczasowego mają ustawiony maksymalny limit na grę (do 5000 zł). Dlatego w pewnym momencie, należało będzie zamienić konto tymczasowe na stałe. 

W tym celu w zakładce “Moje konto” należy znaleźć pole “Dokument tożsamości”. Następnie gracz powinien przesłać skan dowodu osobistego (lub innego dokumentu tożsamości), który pozwoli na zweryfikowanie prawdziwości zadeklarowanych danych. Jeśli Totalbet pozytywnie dokona weryfikacji, wówczas status konta zostanie zmieniony, o czym gracz dowie się poprzez komunikat. 

Posiadając konto stałe gracz zyskuje możliwość wypłat z konta, może korzystać z dodatkowych bonusów i zwiększyć limity na grę.

Totalbet kod promocyjny - bonusy dla wszystkich graczy

Freebet urodzinowy

Bonusem dla wszystkich graczy, niewymagającym kodu promocyjnego Totalbet, jest urodzinowy freebet, czyli darmowy zakład. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy zweryfikowali konto, a tym samym potwierdzili datę urodzin. Totalbet przyzna z tej okazji darmowy zakład o wartości 10 zł.

Darmowy zakład można użyć na kuponie, którego kurs całkowity będzie nie mniejszy niż 2.00. Zaliczaną są zarówno kupony z jednym, jaki i wieloma zakładami. Do udziału w promocji kwalifikują się zakłady przedmeczowe i na żywo. Nie wliczane są natomiast zdarzenia z oferty sportów wirtualnych i zakłady systemowe. Bonus aktywny jest przez 7 dni od jego przyznania.

Gra bez podatku

Wszyscy gracze w Totalbet mogą skorzystać z promocji, którą jest gra bez podatku. Bonus obowiązuje dla wszystkich zakładów AKO, zawierających minimum 3 zdarzenia z oferty zakładów przedmeczowych lub zakładów na żywo. Kurs pojedynczego zdarzenia powinien wynosić co najmniej 1.30. 

Zakłady można postawić za dowolną stawkę, na wszystkie dyscypliny z oferty sportowej. Promocja nie jest limitowana czasowo, gracz może z niej korzystać wielokrotnie. Bonus nie łączy się z promocją powitalną, łączy się natomiast z TOTALBonusem. 

TOTALBonus

W Totalbet gracze mogą zyskać powyżej 100% bonusu, za grę kuponów wielokrotnych. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy potencjalny zysk. Bukmacher nie tylko zwiększa potencjalną wygraną, ale dla 3 i więcej zdarzeń na kuponie oferuje grę bez podatku. Propozycja obowiązuje na całą ofertę bukmachera.

 • 3 zdarzenia - gra bez podatku
 • 4 zdarzenia - gra bez podatku + 1% do wygranej
 • 5 zdarzeń - gra bez podatku + 3% do wygranej
 • 6 zdarzeń - gra bez podatku + 5% do wygranej
 • 7 zdarzeń - gra bez podatku + 7% do wygranej
 • 8 zdarzeń - gra bez podatku + 10% do wygranej
 • 9 zdarzeń - gra bez podatku + 13% do wygranej
 • 10 zdarzeń - gra bez podatku + 16% do wygranej
 • 11 zdarzeń - gra bez podatku + 20% do wygranej
 • 12 zdarzeń - gra bez podatku + 24% do wygranej
 • 13 zdarzeń - gra bez podatku + 28% do wygranej
 • 14 zdarzeń - gra bez podatku + 33% do wygranej
 • 15 zdarzeń - gra bez podatku + 38% do wygranej
 • 16 zdarzeń - gra bez podatku + 43% do wygranej
 • 17 zdarzeń - gra bez podatku + 48% do wygranej
 • 18 zdarzeń - gra bez podatku + 53% do wygranej
 • 19 zdarzeń - gra bez podatku + 58% do wygranej
 • 20 zdarzeń - gra bez podatku + 63% do wygranej
 • 21 zdarzeń - gra bez podatku + 68% do wygranej
 • 22 zdarzenia - gra bez podatku + 73% do wygranej
 • 23 zdarzenia - gra bez podatku + 78% do wygranej
 • 24 zdarzenia - gra bez podatku + 83% do wygranej
 • 25 zdarzeń - gra bez podatku + 88% do wygranej
 • 26 zdarzeń - gra bez podatku + 93% do wygranej
 • 27 zdarzeń - gra bez podatku + 98% do wygranej
 • 28 zdarzeń - gra bez podatku + 103% do wygranej
 • 29 zdarzeń - gra bez podatku + 108% do wygranej
 • 30 zdarzeń - gra bez podatku + 113% do wygranej

Kurs minimalny jednego zdarzenia musi wynosić minimum 1.30. Oferta nie łączy się z bonusem powitalnym.

Totalbet kod promocyjny

Totalbet kod promocyjny - oferta

Bukmacher Totalbet w swojej ofercie umieścił najważniejsze rynki sportowe, a także propozycje zakładów z innych kategorii. Gracze mają do wyboru kilkadziesiąt dyscyplin, w tym zakłady, które Totalbet oferuje na rynku jako jedyny bukmacher. Tu mowa m.in. o galach sportów walki FEN. 

Wśród zakładów na e-sport bukmacher przygotował zakłady, które dotyczą takich tytułów jak Counter-Strike, League of Legends, DOTA 2, Call of Duty czy Starcraft. W przypadku sportów wirtualnych można znaleźć zakłady na piłkę nożną, wyścigi psów, wyścigi koni, motocykle czy żużel. 

Zakłady w Totalbet można zawierać również na gry karciane. To stosunkowo nowa propozycja w ofercie bukmachera. Wśród proponowanych gier są Poker Texas Hold’em, Szybki Poker oraz Blackjack.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Totalbet wpłaty i wypłaty

Gracze cenią sobie możliwość ekspresowych wpłat i wypłat u bukmacherów. Totalbet oferuje taką opcję, dla blisko 30 banków. Minimalne stawki podczas zasilania konta a także wypłaty, wynoszą 1 zł.

Totalbet metody płatności

Wpłaty 

Bukmacher Totalbet umożliwia zasilenie konta gracza w mniej niż 1 minutę. Usługa dostępna jest poprzez usługi szybkiego przelewu PayU, DotPay czy Przelewy24. Ponadto obsługiwane są płatności poprzez system BLIK, Paysafecard oraz karty płatnicze. Wpłaty na konto Totalbet nie są obciążone prowizją.

Wypłaty

W przypadku wypłaty środków na konto bankowe, Totalbet proponuje opcję szybkich wypłat, które mogą być na koncie w ciągu około 8 minut. Usługa działa w dziennym limicie do 5000 złotych, a dokładny czas przelewu uzależniony jest również od pracy banku zleceniodawcy. Bukmacher Totalbet obsługuje wypłaty do około 30 banków.

Totalbet - informacje o bukmacherze

Bukmacher Totalbet otrzymał zezwolenie, na legalne prowadzenie działalności w zakresie zakładów bukmacherskich w 2018 roku. Firma jest sponsorem piłkarskiego klubu Warta Poznań, Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, federacji sportów walki FEN czy siatkarskiej drużyny Warty Zawiercie.

Totalbet informacje

Rejestrując się u bukmachera można zyskać bonusy powitalne. Wystarczy podczas rejestracji wpisać dostępny dla Totalbet kod promocyjny: MECZYKI.

Wybrane kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Totalbet?

Kod promocyjny Totalbet dla nowych graczy ma treść: MECZYKI. Należy go użyć rejestrując się pod TYM LINKIEM, co pozwoli zdobyć bonus powitalny.

Jaki jest bonus powitalny Totalbet?

Bonus powitalny Totalbet ma wartość 5239 zł. Na start gracze mogą liczyć na kilka bonusów, są to: 3x darmowy zakład - w sumie o wartości 39 zł, zakład bez ryzyka do 200 zł oraz bonus 100% od pierwszego depozytu 5000 zł.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020