TOTALbet kod promocyjny | VIP bonus powitalny [Maj 2024]

TOTALbet kod promocyjny
4.3(432 głosów)

TOTALbet kod promocyjny ma treść MECZYKI. Rejestracja z kodem aktywuje bonus powitalny w TOTALbet o wartości 337 zł. Nasz kod promocyjny pozwala na grę bez ryzyka oraz darmowe obstawianie.

Bonus powitalny Totalbet

333 PLN zakłady bez ryzyka i bez obrotu

4 PLN bonus bez depozytu!

Gra bez podatku 24/7 na zakłady sportowe!

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź

Jaki jest TOTALbet kod promocyjny?

TOTALbet kod promocyjny to: MECZYKI. Użyj kod przy rejestracji i zgarnij bonus powitalny 337 zł. Dzięki niemu odbierzesz zakłady bez ryzyka ze zwrotem bez obrotu do 333 zł (3x111 zł) i dostaniesz darmowe 4 zł bez depozytu. 
Konto można założyć także u innego operatora, którym jest Betfan. W tym przypadku z kodem MEGABONUS otrzymamy bonus o wartości aż 200% pierwszego depozytu. W ten sposób możemy uzyskać 300 PLN bonusu maksymalnie, czyli nawet 450 PLN na grę.
Rejestrując się w Betfan z naszym kodem - po kliknięciu przycisku - otrzymamy najwyższy bonus na start u tego operatora.

TOTALbet kod promocyjny - 337 PLN bonus powitalny

W tej części tekstu bliżej przedstawimy bonusy, które pozwala uzyskać nasz kod promocyjny. To dwie promocje:
 • zakłady bez ryzyka do 333 PLN
 • bonus bez depozytu 4 PLN
Jak z nich skorzystać? Opisujemy to poniżej. Przypominamy jednocześnie, że gracze mogą wybrać wybrać również innego bukmachera - Betfan. Atutem operatora jest to, że otrzymujemy aż 200% bonusu od pierwszej wpłaty. Jest to zatem realna szansa na grę za więcej środków. Szczegóły znajdziemy klikając w przycisk.

TOTALbet kod promocyjny - zakłady bez ryzyka 333 PLN

Pierwszy bonus powitalny TOTALbet po rejestracji to trzy zakłady bez ryzyka, czyli tzw. cashbacki. Obecnie ten bonus u bukmachera ma wartość 333 zł: po 111 zł na pierwsze trzy kupony po rejestracji. Czym jest cashback? Ta forma promocji pozwala na odzyskanie stawki, w przypadku rozliczenia kuponu jako przegrany.
TOTALbet bonus powitalny - cashbackWartość 
Stawka kuponuMax. 111 PLN
Czas na skorzystanie z bonusu48h od przyznania
Obrót bonusemBez obrotu
Warto pamiętać, że skorzystanie z bonusu wiąże się ze spełnieniem określonych wymogów, które określa regulamin bukmachera. W przypadku cashbacku TOTALbet wyglądają one następująco:
 • Bonus obowiązuje na pierwsze trzy kupony wytypowany przez gracza;
 • Bonus musi zostać wytypowany ze środków własnych;
 • Na kuponie objętym cashbackiem muszą się znaleźć min. dwa zdarzenia (z wyłączeniem zakładów wirtualnych);
 • Maksymalny zwrot z tytułu cashbacku to 111 zł (łącznie 333 zł);
 • Zagranie za wyższą stawkę niż 111 zł oznacza anulowanie bonusu;
 • Kupon musi zostać rozliczony w ciągu 7 dni od daty postawienia.
Tym bonusem na start TOTALbet nie trzeba obracać. To oznacza, że jeśli zakład bez ryzyka będzie przegrany, środki z tytułu cashbacku wrócą od razu na konto gracza. Gracz ma 48 godzin od rejestracji na skorzystanie z tej promocji. Zwrot zostanie przyznany po 24 godzinach od pełnej aktywacji konta gracza.

TOTALbet kod promocyjny - freebet 4 PLN (darmowy zakład)

Bonus powitalny TOTALbet bez depozytu to tak naprawdę freebet, który zostanie aktywowany po rejestracji konta z kodem "MECZYKI".
TOTALbet bonus powitalny bez depozytuWartość 
Wysokość bonusów 4 PLN
Kurs kuponu Kurs min. 2.00
Obrót bonusem Bez obrotu wygraną z freebetu 
TOTALbet przyzna powitalny freebet 4 zł za wpisany podczas rejestracji kod (TOTALbet kod promocyjny o treści MECZYKI). Co ważne, freebet otrzymają gracze, którzy będą mieli w pełni zweryfikowane konto w TOTALbet. Bonus należy wykorzystać w ciągu 7 dni, od jego przyznania. Freebet obowiązuje na jeden zakład, co oznacza, że np. bonus freebet 4 zł musi zostać w pełni użyty na jednym kuponie.
Aby wykorzystać freebet, należy postawić kupon spełniający jego warunki. Prezentujemy je poniżej:
 • Kurs minimalny to 2.00;
 • Można zagrać kupon pojedynczy lub wielokrotny;
 • Freebetu nie można dzielić, jeden bonus trzeba wykorzystać na jednym kuponie.
Decydujący jest całkowity kurs kuponu. Podczas jego zawierania należy zaznaczyć pole z nazwą freebeta na wirtualnym kuponie. W TOTALbet bonus powitalny w formie freebetu jest bez obrotu - jeśli kupon okaże się wygrany, to środki trafią na konto gracza. Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne.

Rejestracja z kodem promocyjnym TOTALbet

Jak wygląda rejestracja u bukmachera? Cały proces podzielony jest na dwa główne etapy. W pierwszym z nich m.in. wpiszemy TOTALbet kod promocyjny o treści MECZYKI i założymy konto tymczasowe.  Drugi etap to weryfikacja konta stałego. Szczegółowo - krok po krok - rejestrację konta w TOTALbet opisujemy w kolejnych akapitach. 
Totalbet rejestracja

TOTALbet krok promocyjny - rejestracja etap 1

Po kliknięciu w jeden z dostępnym na stronie linków, lub po wybraniu opcji “Zarejestruj się” na stronie TOTALbet, bukmacher pozwoli nam wybrać jedną z dwóch ścieżek rejestracji. Możemy wypełnić tradycyjny formularz albo zdecydować się na skorzystanie z bankowości internetowej.
Totalbet kod promocyjny - rejestracja krok 1
W tym drugim przypadku większość wymaganych danych osobowych zostanie uzupełniona automatycznie. Niektóre dane będziemy mogli wpisać ręcznie w obu przypadkach.

TOTALbet krok promocyjny - rejestracja etap 2

Kolejnym etapem będzie podanie danych niezbędnych do logowania. W tym przypadku będą to:
 • Adres e-mail
 • Hasło
 • Numer telefonu
 • TOTALbet kod promocyjny (treść: MECZYKI)
Totalbet kod promocyjny - rejestracja krok 2
Co ważne, bonus powitalny TOTALbet o maksymalnej wartości zostanie aktywowany po zaznaczeniu wszystkich zgód marketingowych.

TOTALbet krok promocyjny - rejestracja etap 3

Druga strona formularza rejestracyjnego to miejsce na wpisanie danych osobowych. Wymagane będą takie informacje jak:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Obywatelstwo
 • Numer PESEL
Totalbet kod promocyjny - rejestracja krok 3
Jeśli wybierzemy opcję rejestracji przez bankowość internetową, to te dane powinny zostać uzupełnione automatycznie.
Co ważne, ostatnim krokiem podczas wypełniania formularza będzie kliknięcie w checkbox “Chcę skorzystać z bonusu powitalnego”. To wymóg niezbędny, aby otrzymać w TOTALbet bonus na start o wartości 337 PLN. Przypominamy, że wcześniej trzeba także wpisać TOTALbet kod promocyjny o treści MECZYKI i zaakceptować zgody marketingowe.

TOTALbet krok promocyjny - rejestracja etap 4

Po zatwierdzeniu formularza rejestracyjnego utworzymy konto tymczasowe, które będzie aktywne przez 30 dni. W tym czasie możemy dokonywać wpłat na konto i zawierać zakłady w limicie do 5000 zł. Aby móc wypłacać środki, zmienić limity na grę i skorzystać ze wszystkich bonusów bukmacherskich, wymagana będzie weryfikacja konta. 
W tym celu w zakładce “Moje konto” należy znaleźć pole “Dokument tożsamości”. Następnie gracz powinien przesłać skan dowodu osobistego (lub innego dokumentu tożsamości), który pozwoli na zweryfikowanie prawdziwości zadeklarowanych danych. Jeśli TOTALbet pozytywnie dokona weryfikacji, wówczas status konta zostanie zmieniony, o czym gracz dowie się poprzez komunikat.
Sprawdź również: Totalbet opinie

TOTALbet bonus w stałej ofercie

TOTALbet kod promocyjny pozwala uzyskać bonusy na start, ale na tym nie kończy się oferta bonusów u bukmachera. Jakie promocje znajdziemy w stałej ofercie? Jakie TOTALbet bonusy proponuje poza promocją powitalną? Prezentujemy je w kolejnych akapitach tego artykułu.
Jeszcze zanim zapoznamy się z ofertą, którą ma dla wszystkich graczy ten bukmacher, warto porównać ją z propozycjami innego operatora. Betfan, czyli legalny polski bukmacher, przygotował dla typerów wiele codziennych akcji promocyjnych.
Wśród nich znajdziemy:
 • AKO Booster - wygrane większe o nawet 150% na każdym kuponie
 • Prezent urodzinowy - specjalna promocja z okazji urodzin 
 • Daily challenge - codzienne zadania z opcją zgarnięcia freebetu
Ponadto w Betfan dostępne są transmisje wydarzeń sportowych, możliwość zgłaszania własnych propozycji kuponów czy też program lojalnościowy. Jak na tym tle wypada TOTALbet? Opisujemy to poniżej.

Gra bez podatku

“Gra bez podatku 24/7” obowiązuje dla wszystkich zakładów AKO, zawierających minimum 3 zdarzenia z oferty zakładów przedmeczowych lub zakładów na żywo. Kurs pojedynczego zdarzenia powinien wynosić co najmniej 1.30. Ten bonus TOTALbet jest uważany za znak rozpoznawczy bukmachera. 

Betozaur

Bukmacher co tydzień przygotowuje grę o nazwie "Betozaur", w ramach której gracze mogą typować za darmo rozstrzygnięcia wskazanych meczów. Trafiając 8 wyników można wziąć udział w podziale 3000 zł. Jeśli gracz trafi 7 wyników - otrzyma freebet 10 zł, jeśli 6 wyników - freebet 5 zł.
TOTALbet bonus - Betozaur

TOTAL VIP

Dla najbardziej aktywnych graczy TOTALbet przygotował program lojalnościowy o nazwie TOTAL VIP. Członkowie zyskują cotygodniowy cashback, a dodatkowo można otrzymać jeszcze freebet.

Zbierz Ekipę

Każdy gracz, który ma zweryfikowane konto i dokonał obrotu na min. 50 zł może wygenerować unikalny link do rejestracji i przesłać go znajomym. Jeśli polecona osoba założy konto poprzez link, zweryfikuje je i dokona obrotu co najmniej 50 zł, to obaj gracze otrzymają freebet.
Wartość freebetu dla polecającego i poleconego gracza wynosi 25 zł.

TOTALbet wpłaty i wypłaty - metody płatności

Jakie formy płatności dostępne są w TOTALbet? Przede wszystkim gracze mają możliwość dokonywania błyskawicznych operacji finansowych, co na pewno jest warte odnotowania. Dostępne rodzaje płatności prezentujemy w tabeli. Aby wpłacać i wypłacać środki należy najpierw zarejestrować się u bukmachera. Dokonanie wpłaty jest niezbędne do odebrania bonusów za pierwszy depozyt oraz zakładu bez ryzyka (bonus powitalny TOTALbet bez depozytu nie wymaga dokonania wpłaty).
Metoda płatnościMinimalna wpłata
PayU1 PLN
Dotpay1 PLN
Przelewy241 PLN
Przelew bankowy1 PLN
BLIK1 PLN
VISA1 PLN
MasterCard1 PLN
Paysafecard1 PLN
W przypadku niemal wszystkich opcji płatności nie jest pobierana prowizja. Wyjątkiem jest tutaj wpłata środków poprzez Paysafecard, gdzie opłata prowizyjna wynosi 7.5% wartości wpłaconego depozytu.

Wpłaty

Bukmacher TOTALbet oferuje błyskawiczne wpłaty na konto depozytowe, które realizowane są już w 1 minutę. Przelewy na depozyt realizowane są z blisko 30 banków, a także poprzez system płatności BLIK czy karty płatnicze (VISA, MasterCard). TOTALbet nie pobiera prowizji za wpłaty na konto gracza, za wyjątkiem wpłat poprzez Paysafecard (prowizja przy jej użyciu wynosi 7,5%).
Większość płatności księgowana jest natychmiastowo, jeżeli gracz zauważy, że środki zostały pobrane z jego konta bankowego i nie pojawiły się na koncie depozytowym w TOTALbet, należy zgłosić to mailowo do bukmachera. W treści wiadomości załączyć trzeba potwierdzenie wpłaty z podaniem loginu w formacie PDF. 
Totalbet metody płatności

Wypłaty

Również wypłaty na rachunek bankowy realizowane są poprzez system szybkich przelewów. Na koncie gracza mogą znaleźć się w ciągu 8 minut. W wyjątkowych przypadkach, gdy wymagana będzie dodatkowa weryfikacja, wypłata może zostać zaksięgowana do maksymalnie 48h (należy wziąć pod uwagę również godziny księgowania w banku).
Usługa szybkich wypłat Pay Express dostępna jest 24/7. Dzienny limit wypłat błyskawicznych ma limit 5000 zł. Aby móc dokonać wypłaty na rachunek bankowy należy w pełni zweryfikować konto. 

Nadchodzące:

Na co można wykorzystać TOTALbet kod promocyjny?

Jak wygląda oferta zakładów u bukmachera, na którą wykorzystamy w TOTALbet bonus powitalny po rejestracji z kodem promocyjnym? Bukmacher ma dostępne wszystkie najważniejsze rynki typów, a także ofertę kursów na dyscypliny niszowe, sporty wirtualne czy gry karciane.
Zakłady sportowe stanowią najważniejszą część oferty bukmachera. Gracze mogą wybierać spośród około 30 dyscyplin. Od najbardziej popularnych, jak piłka nożna i tenis, aż po sporty niszowe. A jeśli już przy futbolu jesteśmy, to warto zaznaczyć, że dziś okazji do skorzystania z kodu promocyjnego w TOTALbet nie zabraknie. Fani obstawiania Ligi Mistrzów mogą typować rewanżowe starcie pomiędzy PSG a Borussią Dortmund.
Typy na wydarzenia sportowe znajdziemy również w ramach zakładów “Na żywo”. Bukmacher pozwala obstawiać wybrane imprezy sportowe z czołowych dyscyplin (w tym wybrane mecze lig TOP 6), a także zdarzenia z kategorii Esportu. Na stronie internetowej, a także w aplikacji mobilnej, można sprawdzić kalendarz wydarzeń dostępny w ramach zakładów “Na żywo”. 
W ofercie znalazły się także “Gry karciane”. To zyskujący popularność rodzaj zakładów bukmacherskich, w którym gracz ma okazję typować - na żywo - rozgrywkę przy stole krupierskim: pokera, wojnę oraz blackjacka.
Ostatnią kategorią zakładów bukmacherskich w TOTALbet są “Gry wirtualne”. W tym przypadku typować można jedną z sześciu dostępnych gier w pięciu dyscyplinach:
 • Liga (piłka nożna)
 • Puchary (piłka nożna)
 • Psy
 • Konie
 • Żużel
 • Motocykle

TOTALbet kod promocyjny a aplikacja mobilna

Dla graczy dostępna jest aplikacja mobilna, która pozwala na ułatwione korzystanie z serwisu na urządzeniach mobilnych dostępne jest w trzech formach:
 • System operacyjny Android
 • System iOS (aplikacja dostępna w App Store)
 • Mobilna wersja strony
W aplikacji mobilnej możemy np. założyć nowe konto gracza, używając TOTALbet kod promocyjny lub skorzystać z oferty powitalnej u bukmachera. 
Poza korzystaniem z bonusów bukmacherskich i dostępem do pełnej oferty zakładów, za pośrednictwem aplikacji gracze mają dostęp do takich funkcji jak szybkie płatności, powiadomienia Push, Match Tracker, czy statystyki meczowe.

TOTALbet kod promocyjny - informacje o bukmacherze

Dostępny TOTALbet kod promocyjny VIP pozwala skorzystać ze specjalnej oferty powitalnej bukmachera. Dzięki użyciu kodu MECZYKI w formularzu rejestracyjnym nowi gracze uzyskają dodatkowy freebet bez konieczności wpłaty depozytu. Taka oferta została przygotowana specjalnie dla czytelników Meczyki.pl i dzięki niej zgarniemy bonus TOTALbet VIP, który nie jest dostępny w standardowym pakiecie na start. Przeznaczyć go można np. na typowanie piłki nożnej.
Należy podkreślić, że w TOTALbet bonus powitalny jest dostępny tylko raz, po rejestracji nowego konta gracza.
Totalbet informacje

Faq

Jaki jest TOTALbet kod promocyjny?

TOTALbet kod promocyjny to: MECZYKI. Jego wpisanie podczas rejestracji konta pozwala na odbiór pakietu powitalnego o wartości 337 PLN.

Jaki jest TOTALbet bonus powitalny?

W TOTALbet bonus powitalny dla czytelników Meczyki.pl zawiera: trzy zakłady bez ryzyka (cashbacki) 333 z i darmowy zakład (freebet) 4 zł.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020