TOTALbet kod promocyjny

TOTALbet kod promocyjny to: MECZYKI. Wpisz kod promocyjny podczas rejestracji, aby odebrać pakiet powitalny 5239 zł: cashback 200 zł, bonus 100% do 5000 zł oraz freebety 39 zł, w tym darmowy zakład dostępny tylko z kodem MECZYKI.

Bonus 5239 PLN

 • 200 PLN zakład bez ryzyka i bez obrotu

 • 5000 PLN podwojenie pierwszej wpłaty

 • 39 PLN darmowe zakłady bez depozytu!

 • Gra bez podatku 24/7 na zakłady sportowe!

MECZYKI
Dodał: Maksymilian Kozłowski,22 Wrz 2023 | 10:05
W TOTALbet kod promocyjny pozwala skorzystać z powitalnej oferty dla nowych graczy. Po rejestracji dostępne jest kilka bonusów. Jak one wyglądają? Propozycje na start, a także stałą ofertę prezentujemy w tekście. Opisujemy także jak użyć kod promocyjny TOTALbet.

Jaki jest kod promocyjny TOTALbet?

Kod promocyjny TOTALbet to: MECZYKI. Użycie podanego kodu podczas rejestracji pozwala uzyskać pakiet powitalny o wartości 5239 zł. W TOTALbet kod promocyjny należy wpisać w 1. kroku formularza rejestracyjnego.
Bonus TOTALbet kodemObrót bonusem 
Zakład bez ryzyka 200 PLNBez obrotu
Bonus od depozytu 5000 PLNObrót 4x, min. 4 zdarzenia o kursie min. 1.30 każdego
Darmowe zakłady 39 PLNBez obrotu od wygranej
Konto u bukmachera można założyć po kliknięciu w poniższy przycisk. Kliknięcie w niego przekieruje do rejestracji z uzupełnionym kodem promocyjnym, z którym można odebrać pakiet powitalny o wartości 5239 PLN.
Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Rejestrując się w TOTALbet z kodem MECZYKI, można aktywować cały pakiet bonusów powitalnych. Ponadto gracze mogą korzystać bez limitu z oferty gry bez podatku 24/7.

TOTALbet kod promocyjny - bonusy na start

W tej części tekstu bliżej przedstawimy bonusy, które pozwala uzyskać kod promocyjny TOTALbet o treści MECZYKI. Promocje można podzielić na cztery różne bonusy. Jak z nich skorzystać? Opisujemy to poniżej.
Totalbet kod promocyjny

Zakład bez ryzyka 200 PLN z kodem 

Kod promocyjny TOTALbet pozwala uzyskać zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback. Obecnie ten bonus u bukmachera ma wartość 200 zł. Tyle wynosi też maksymalna stawka kuponu (zagranie za wyższą stawkę oznacza anulowanie bonusu). Czym jest cashback? Ta forma promocji pozwala na odzyskanie stawki, w przypadku rozliczenia kuponu jako przegrany.
Cashback z kodem TOTALbet Wartość 
Stawka kuponuMax. 200 PLN
Czas na skorzystanie z bonusu48h od przyznania
Obrót bonusemBez obrotu
Przypomnijmy, że opisane bonusy dostępne są wyłącznie dla nowych graczy, a rejestracja możliwa jest po kliknięciu w poniższy przycisk.
Warto pamiętać, że skorzystanie z bonusu wiąże się ze spełnieniem określonych wymogów, które określa regulamin bukmachera. W przypadku cashbacku TOTALbet wyglądają one następująco:
 • Bonus obowiązuje na pierwszy kupon wytypowany przez gracza;
 • Bonus musi zostać wytypowany ze środków własnych;
 • Na kuponie objętym cashbackiem mogą znaleźć się maksymalnie trzy zdarzenia;
 • Maksymalny zwrot z tytułu cashbacku to 200 zł;
 • Zagranie za wyższą stawkę niż 200 zł oznacza anulowanie bonusu.
Bonusem nie trzeba obracać. To oznacza, że jeśli zakład bez ryzyka będzie przegrany, środki z tytułu cashbacku wrócą od razu na konto gracza. Ponadto aby aktywować zakład bez ryzyka w TOTALbet kod promocyjny MECZYKI będzie wymagany podczas rejestracji konta. Gracz ma 48 godzin od rejestracji na skorzystanie z tej promocji.

Bonus 100% od depozytu do 5000 PLN z kodem

Kolejnym elementem bonusu powitalnego w TOTALbet jest bonus od depozytu. Bukmacher podwoi pierwszą wpłatę na konto, do maksymalnie 5000 zł. Oznacza to, że jeśli gracz wpłaci 100 zł na konto, to kolejne 100 zł otrzyma od bukmachera. Przy wpłacie 5000 zł, otrzymać można aż 5000 zł w bonusie.
Bonus od depozytu z kodem TOTALbet Wartość 
Wysokość bonusu100% od 1. wpłaty do 5000 PLN 
Minimalna wpłata10 PLN
Obrót bonusemObrót 4x, kupon min. 4 zdarzenia, kurs min. zdarzenia 1.30
Wyższa wpłata niż 5000 zł nie oznacza większej kwoty bonusowej. Wartość wpłaty minimalnej to 10 zł. Przyznanymi środkami trzeba następnie obrócić. Jak wyglądają zasady obrotu bonusem od depozytu w TOTALbet? Opisujemy je poniżej.
Według regulaminu wymagany obrót bonusem, to jego czterokrotne obrócenie na kuponach z czterema zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30. Do obrotu bonusem zaliczają się zakłady przedmeczowe i na żywo. Nie wliczane są zakłady na sporty wirtualne oraz systemowe. Zasady obrotu bonusem od depozytu:
 • Obrót zaliczany jest na kuponach z minimum czterema zdarzeniami;
 • Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.30 lub więcej;
 • Każdy pełny obrót uwalnia 25% bonusu.
Na pełny, czterokrotny obrót środkami gracz ma 90 dni. Uwolnienie części kwoty bonusowej, po każdym pełnym obrocie, pozwala od razu wypłacić przyznane za dany obrót środki. 

Freebety 39 PLN (trzy darmowe zakłady z kodem)

Darmowy zakład w TOTALbet to tak naprawdę aż trzy freebety, które łącznie mają wartość 39 zł. Promocja podzielona została na kilka części. Na początek, za samą rejestrację, jeśli gracz wykorzysta kod promocyjny TOTALbet o treści MECZYKI, bukmacher przyzna dwa darmowe zakłady i dokona pełnej aktywacji konta: o wartości 20 zł i 9 zł. Kolejne 10 zł na darmowy zakład gracz może zdobyć jeśli zaakceptuje zgody marketingowe podczas rejestracji oraz zaznaczy checkbox "Bonus Freebet".
Freebety z kodem  Wartość 
Wysokość bonusów 20 PLN + 10 PLN + 9 PLN 
Kurs kuponu Kurs min. 2.00
Obrót bonusem Bez obrotu wygraną z freebetu 
Wszystkie trzy freebety działają na tych samych zasadach. Aby wykorzystać freebet, należy postawić kupon spełniający jego warunki. Prezentujemy je poniżej:
 • Kurs minimalny to 2.00;
 • Można zagrać kupon pojedynczy lub wielokrotny;
 • Freebetów nie można dzielić, jeden bonus trzeba wykorzystać na jednym kuponie.
Decydujący jest całkowity kurs kuponu. Podczas jego zawierania należy zaznaczyć w polu z nazwą freebeta na wirtualnym kuponie. Bonusem nie trzeba obracać, co oznacza, że jeśli kupon okaże się wygrany, to środki trafią na konto gracza. Z promocji wyłączone są zakłady na sporty wirtualne.
TOTALbet przyzna powitalne freebety za:
 • Rejestracja konta stałego - 20 zł;
 • Wpisany podczas rejestracji kod promocyjny TOTALbet o treści MECZYKI - 9 zł;
 • Udzielenie zgód marketingowych podczas rejestracji - 10 zł.
Freebety otrzymają gracze, którzy będą mieli w pełni zweryfikowane konto w TOTALbet. Bonusy należy wykorzystać w ciągu 7 dni, od ich przyznania. Każdy freebet obowiązuje na jeden zakład, co oznacza, że np. bonus freebet 20 zł musi zostać w pełni użyty na jednym kuponie. Kod promocyjny TOTALbet o treści MECZYKI, który wpiszemy podczas rejestracji, jest niezbędny do skorzystania z części opisanej promocji.

Sprawdź kody promocyjne:

Rejestracja z kodem promocyjnym TOTALbet

Jak wygląda rejestracja u bukmachera? Cały proces podzielony jest na dwa główne etapy. W pierwszym z nich wpiszemy kod promocyjny TOTALbet o treści MECZYKI i założymy konto tymczasowe. Drugi etap to weryfikacja konta stałego. Szczegółowo - krok po krok - rejestrację konta w TOTALbet opisujemy w kolejnych akapitach. 
Totalbet rejestracja

Rejestracja z kodem promocyjnym TOTALbet - krok 1

Po kliknięciu w jeden z dostępnym na stronie linków, lub po wybraniu opcji “Zarejestruj się” na stronie TOTALbet, bukmacher pozwoli nam wybrać jedną z dwóch ścieżek rejestracji. Możemy wypełnić tradycyjny formularz albo zdecydować się na skorzystanie z bankowości internetowej.
Totalbet kod promocyjny - rejestracja krok 1
W tym drugim przypadku większość wymaganych danych osobowych zostanie uzupełniona automatycznie. Niektóre dane, takie jak np. kod promocyjny TOTALbet, będziemy mogli wpisać ręcznie w obu przypadkach.

Rejestracja z kodem promocyjnym TOTALbet - krok 2

Kolejnym etapem będzie podanie danych niezbędnych do logowania. W tym przypadku będą to:
 • Adres e-mail
 • Hasło
 • Numer telefonu
Totalbet kod promocyjny - rejestracja krok 2
Ponadto na tym etapie wpiszemy kod promocyjny TOTALbet o treści MECZYKI, który upoważnia do odbioru bonusów o wartości 5239 zł. Co ważne, aby skorzystać ze wszystkich promocji należy zaakceptować także wszystkie zgody marketingowe.

Rejestracja z kodem promocyjnym TOTALbet - krok 3

Druga strona formularza rejestracyjnego to miejsce na wpisanie danych osobowych. Wymagane będą takie informacje jak:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Obywatelstwo
 • Numer PESEL
Totalbet kod promocyjny - rejestracja krok 3
Jeśli wybierzemy opcję rejestracji przez bankowość internetową, to te dane powinny zostać uzupełnione automatycznie.
Co ważne, ostatnim krokiem podczas wypełniania formularza będzie kliknięcie w checkbox “Chcę skorzystać z bonusu powitalnego”. To wymóg niezbędny, aby otrzymać bonusy na start. Przypominamy, że wcześniej trzeba także wpisać kod promocyjny TOTALbet o treści MECZYKI i zaakceptować zgody marketingowe.

Rejestracja z kodem promocyjnym TOTALbet - krok 4

Po zatwierdzeniu formularza rejestracyjnego utworzymy konto tymczasowe, które będzie aktywne przez 90 dni. W tym czasie możemy dokonywać wpłat na konto i zawierać zakłady w limicie do 5000 zł. 
Aby móc wypłacać środki, zmienić limity na grę i skorzystać ze wszystkich bonusów bukmacherskich, wymagana będzie weryfikacja konta. 
W tym celu w zakładce “Moje konto” należy znaleźć pole “Dokument tożsamości”. Następnie gracz powinien przesłać skan dowodu osobistego (lub innego dokumentu tożsamości), który pozwoli na zweryfikowanie prawdziwości zadeklarowanych danych. Jeśli TOTALbet pozytywnie dokona weryfikacji, wówczas status konta zostanie zmieniony, o czym gracz dowie się poprzez komunikat.
Sprawdź również: Totalbet opinie

TOTALbet kody promocyjne na stałe promocje

Kod promocyjny TOTALbet pozwala uzyskać bonusy na start, ale na tym nie kończy się oferta bonusów u bukmachera. Jakie promocje znajdziemy w stałej ofercie? Prezentujemy je w kolejnych akapitach tego artykułu.

Gra bez podatku

Wszyscy gracze w TOTALbet mogą skorzystać z promocji, którą jest “Gra bez podatku 24/7”. Bonus obowiązuje dla wszystkich zakładów AKO, zawierających minimum 3 zdarzenia z oferty zakładów przedmeczowych lub zakładów na żywo. Kurs pojedynczego zdarzenia powinien wynosić co najmniej 1.30. 
Zakłady można postawić za dowolną stawkę, na wszystkie dyscypliny z oferty sportowej. Promocja nie jest limitowana czasowo, gracz może z niej korzystać wielokrotnie. Bonus nie łączy się z promocją powitalną dostępną z kodem promocyjnym TOTALbet: MECZYKI, Łączy się natomiast z TOTALBonusem. Z promocji wyłączone są zakłady na Sporty Wirtualne, zakłady systemowe i zakłady specjalne np. Total Hit.
Dodatkowo gracz może skorzystać z “Gry bez podatku” także na kuponie SINGLE LIVE (pojedynczy) lub DOUBLE LIVE (podwójny). Jak to zrobić? Przede wszystkim należy zagrać kupony z oferty LIVE w TOTALbet. Kupon biorący udział w promocji powinien składać się z jednego lub dwóch zdarzeń, gdzie kurs każdego zdarzenia to min. 1.30. Jeśli w ciągu tygodnia - od poniedziałku do niedzieli - gracz przynajmniej trzy tego typu kupony będzie miał rozliczone jako zwycięski, to ten z najniższą wygraną zostanie rozliczony bez podatku, co spowoduje wzrost wygranej.

TOTALbonus

W TOTALbet gracze mogą zyskać dodatkowe 127% do wygranej na kuponach wielokrotnych. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy potencjalny zysk. Bukmacher nie tylko zwiększa potencjalną wygraną, ale dla 3 i więcej zdarzeń na kuponie oferuje grę bez podatku (+ 14% do wygranej). Propozycja obowiązuje na całą ofertę bukmachera przedmeczową i live. 
Bonus przyznawany jest od liczby zdarzeń na kuponie:
 • 3 zdarzenia - gra bez podatku* (14% do wygranej)
 • 4 zdarzenia - gra bez podatku + 1% do wygranej
 • 5 zdarzeń - gra bez podatku + 3% do wygranej
 • 6 zdarzeń - gra bez podatku + 5% do wygranej
 • 7 zdarzeń - gra bez podatku + 7% do wygranej
 • 8 zdarzeń - gra bez podatku + 10% do wygranej
 • 9 zdarzeń - gra bez podatku + 13% do wygranej
 • 10 zdarzeń - gra bez podatku + 16% do wygranej
 • 11 zdarzeń - gra bez podatku + 20% do wygranej
 • 12 zdarzeń - gra bez podatku + 24% do wygranej
 • 13 zdarzeń - gra bez podatku + 28% do wygranej
 • 14 zdarzeń - gra bez podatku + 33% do wygranej
 • 15 zdarzeń - gra bez podatku + 38% do wygranej
 • 16 zdarzeń - gra bez podatku + 43% do wygranej
 • 17 zdarzeń - gra bez podatku + 48% do wygranej
 • 18 zdarzeń - gra bez podatku + 53% do wygranej
 • 19 zdarzeń - gra bez podatku + 58% do wygranej
 • 20 zdarzeń - gra bez podatku + 63% do wygranej
 • 21 zdarzeń - gra bez podatku + 68% do wygranej
 • 22 zdarzenia - gra bez podatku + 73% do wygranej
 • 23 zdarzenia - gra bez podatku + 78% do wygranej
 • 24 zdarzenia - gra bez podatku + 83% do wygranej
 • 25 zdarzeń - gra bez podatku + 88% do wygranej
 • 26 zdarzeń - gra bez podatku + 93% do wygranej
 • 27 zdarzeń - gra bez podatku + 98% do wygranej
 • 28 zdarzeń - gra bez podatku + 103% do wygranej
 • 29 zdarzeń - gra bez podatku + 108% do wygranej
 • 30 zdarzeń - gra bez podatku + 113% do wygranej
Minimalny kurs każdego zdarzenia kwalifikowanego do udziału w promocji to 1.30. Promocja łączy się, co wynika z powyższej prezentacji, z “Grą bez podatku”. Nie łączy się z bonusem powitalnym, który uzyskamy wpisując kod promocyjny TOTALbet: MECZYKI podczas rejestracji. 

Betozaur

Bukmacher co tydzień przygotowuje grę o nazwie "Betozaur", w ramach której gracze mogą typować rozstrzygnięcia wskazanych meczów. Im więcej trafień, tym wyższy bonus można uzyskać. Gra jest darmowa i dostępna dla graczy, którzy mają zarejestrowane konto.
TOTALbet kod promocyjny na grę Betozaur
Trafiając 8 wyników można wziąć udział w podziale 3000 zł. Jeśli gracz trafi 7 wyników - otrzyma bonus 10 zł, jeśli 6 wyników - bonus 5 zł.

Freebet urodzinowy

Bonusem dla wszystkich graczy, jest urodzinowy freebet, czyli darmowy zakład. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy założyli konto (kod promocyjny TOTALbet na powitalny bonus: MECZYKI) i zweryfikowali je, a tym samym potwierdzili datę urodzin. TOTALbet w dniu urodzin do godziny 12:00 przyzna z tej okazji darmowy zakład o wartości 10 zł.
Darmowy zakład można użyć na kuponie, którego kurs całkowity będzie nie mniejszy niż 2.00. Zaliczaną są zarówno kupony z jednym, jaki i wieloma zakładami. Do udziału w promocji kwalifikują się zakłady przedmeczowe i na żywo. Nie wliczane są natomiast zdarzenia z oferty sportów wirtualnych i zakłady systemowe. Bonus aktywny jest przez 7 dni od jego przyznania.

TOTAL VIP

Dla najbardziej aktywnych graczy TOTALbet przygotował program lojalnościowy o nazwie TOTAL VIP. Aby przystąpić do niego najpierw trzeba zarejestrować konto (kod promocyjny TOTALbet o treści MECZYKI pozwala uzyskać bonusy powitalne), a następnie wykazać się aktywnością podczas typowania.
Do programu może zakwalifikować się każdy gracz, który zgromadzi odpowiednią liczbę punktów. Trzeba ich zdobyć 6000 w ciągu tygodnia (od poniedziałku do niedzieli). Wówczas automatycznie zostaniemy zaklasyfikowani do udziału w programie. Za każdą przeznaczoną na zakłady złotówkę bukmacher przyznaje od 0,5 do 1,2 punktu. Dokładny przelicznik zależy od kształtu typowanego kuponu. Dodatkowo 100 graczy z największym obrotem tygodniowym są kwalifikowani do programu VIP Gold.
Jakie nagrody można uzyskać w ramach akcji? Członkowie TOTAL VIP zyskują tygodniowy cashback od 1% do 2% w zależności od stażu w programie. W ramach VIP Gold uzyskać można dodatkowo freebet.
Skorzystanie podczas rejestracji z kodu promocyjnego TOTALbet o treści MECZYKI nie wyklucza udziału w programie lojalnościowym.

TOTALbet Jackpot

Promocja na gry karciane. Jeśli obstawisz za min. 20 PLN BLACKJACK lub POKERA i w trakcie rozdania wypadnie określony układ, zgarniesz MEGA, MIDI lub MINI JACKPOT.
Totalbet bonus jackpot
Co ważne, pulę do podziału otrzymają wszyscy gracze biorący udział w danym rozdaniu, a nie tylko ten, który miał konkretny układ.

TOTALbet wpłaty i wypłaty - metody płatności

Jakie formy płatności dostępne są w TOTALbet? Przede wszystkim gracze mają możliwość dokonywania błyskawicznych operacji finansowych, co na pewno jest warte odnotowania. Dostępne rodzaje płatności prezentujemy w tabeli. Aby wpłacać i wypłacać środki należy najpierw zarejestrować się u bukmachera. Dostępny jest kod promocyjny TOTALbet na bonusy powitalne (treść kodu: MECZYKI).
Metoda płatnościMinimalna wpłata
PayU1 PLN
Dotpay1 PLN
Przelewy241 PLN
Przelew bankowy1 PLN
BLIK1 PLN
VISA1 PLN
MasterCard1 PLN
Paysafecard1 PLN
W przypadku niemal wszystkich opcji płatności nie jest pobierana prowizja. Wyjątkiem jest tutaj wpłata środków poprzez Paysafecard, gdzie opłata prowizyjna wynosi 7.5% wartości wpłaconego depozytu.

Wpłaty

Bukmacher TOTALbet oferuje błyskawiczne wpłaty na konto depozytowe, które realizowane są już w 1 minutę. Przelewy na depozyt realizowane są z blisko 30 banków, a także poprzez system płatności BLIK czy karty płatnicze (VISA, MasterCard).
Większość płatności księgowana jest natychmiastowo, jeżeli gracz zauważy, że środki zostały pobrane z jego konta bankowego i nie pojawiły się na koncie depozytowym w TOTALbet, należy zgłosić to mailowo do bukmachera. W treści wiadomości załączyć trzeba potwierdzenie wpłaty z podaniem loginu w formacie PDF. 
Totalbet metody płatności

Wypłaty

Również wypłaty na rachunek bankowy realizowane są poprzez system szybkich przelewów. Na koncie gracza mogą znaleźć się w ciągu 8 minut. W wyjątkowych przypadkach, gdy wymagana będzie dodatkowa weryfikacja, wypłata może zostać zaksięgowana do maksymalnie 48h (należy wziąć pod uwagę również godziny księgowania w banku).
Usługa szybkich wypłat Pay Express dostępna jest 24/7. Dzienny limit wypłat błyskawicznych ma limit 5000 zł. Aby móc dokonać wypłaty na rachunek bankowy należy w pełni zweryfikować konto. Jeśli podczas rejestracji wpiszemy kod promocyjny TOTALbet o treści MECZYKI, to dodatkowo skorzystamy z bonusów powitalnych.

Nadchodzące:

TOTALbet oferta zakładów

Jak wygląda oferta zakładów u bukmachera? TOTALbet ma dostępne wszystkie najważniejsze rynki typów, a także ofertę kursów na dyscypliny niszowe, sporty wirtualne czy gry karciane. Dostęp do wszystkich kategorii typów można uzyskać po rejestracji konta, a bonusy na start uzyskają gracze wpisujący podczas rejestracji kod promocyjny TOTALbet: MECZYKI.

Sport

Zakłady sportowe stanowią najważniejszą część oferty bukmachera. Gracze mogą wybierać spośród około 30 dyscyplin. Od najbardziej popularnych, jak piłka nożna i tenis, aż po sporty niszowe.
Dla najważniejszych dyscyplin oferta TOTALbet jest bardzo rozbudowana. Przykładem może być wspomniana piłka nożna, gdzie typować można - poza najważniejszymi rozgrywkami - zmagania młodzieżowe, amatorskie ligi w Anglii czy Niemczech, ale też ligi z krajów egzotycznych. Do mniej popularnych dyscyplin można zaliczyć choćby krykiet, piłkę wodną, unihokej czy futbol australijski. Wszystkie te sporty ma w ofercie TOTALbet.

Na żywo 

Typy na wydarzenia sportowe znajdziemy również w ramach zakładów “Na żywo”. Bukmacher pozwala obstawiać wybrane imprezy sportowe z czołowych dyscyplin (w tym wybrane mecze lig TOP 6), a także zdarzenia z kategorii Esportu.
Na stronie internetowej, a także w aplikacji mobilnej, można sprawdzić kalendarz wydarzeń dostępny w ramach zakładów “Na żywo”. Na typowanie live dostępne są także bonusy, w tym bonusy powitalne dostępne z kodem promocyjnym TOTALbet o treści MECZYKI.

Esport

TOTALbet nie zapomniał o miłośnikach Esportu. Zakłady na sport elektroniczny można znaleźć zarówno w zakładkach “Sport” i “Na żywo”, jak i w specjalnie dla tej kategorii utworzonej zakładce “Esport”.
Dostępne są kursy na takie tytuły jak Counter-Strike, DOTA 2, League of Legends czy Rainbow Six.

Gry karciane

W ofercie znalazły się także “Gry karciane”. To zyskujący popularność rodzaj zakładów bukmacherskich, w którym gracz ma okazję typować - na żywo - rozgrywkę przy stole krupierskim. W TOTALbet do wyboru są trzy gry:
 • Poker
 • Wojna
 • Blackjack
Regulamin rozgrywki w ramach “Gier karcianych” dostępny jest na stronie bukmachera.

Gry wirtualne

Ostatnią kategorią zakładów bukmacherskich w TOTALbet są “Gry wirtualne”. W tym przypadku typować można jedną z sześciu dostępnych gier w pięciu dyscyplinach:
 • Liga (piłka nożna)
 • Puchary (piłka nożna)
 • Psy
 • Konie
 • Żużel
 • Motocykle
Rozgrywka odbywa się przy użyciu komputerowego algorytmu, a zdarzenia typować można w czasie rzeczywistym.

TOTALbet kod promocyjny a aplikacja mobilna

Dla graczy dostępna jest aplikacja mobilna, w której możemy się zarejestrować wpisując kod promocyjny TOTALbet o treści MECZYKI. Pozwoli to uzyskać powitalny bonus u bukmachera. Ułatwione korzystanie z serwisu na urządzeniach mobilnych dostępne jest w trzech formach:
 • System operacyjny Android
 • System iOS (aplikacja dostępna w App Store)
 • Mobilna wersja strony
Poza korzystaniem z bonusów bukmacherskich i dostępem do pełnej oferty zakładów, za pośrednictwem aplikacji gracze mają dostęp do takich funkcji jak szybkie płatności, powiadomienia Push, Match Tracker czy statystyki meczowe.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Kody promocyjne TOTALbet VIP - informacje o bukmacherze

Dostępne kody promocyjne TOTALbet VIP o treści MECZYKI pozwalają uzyskać powitalne bonusy od bukmachera o wartości 5239 zł. W skład pakietu na start wchodzą: zakład bez ryzyka (cashback) 200 zł, bonus 100% od pierwszego depozytu 5000 zł i darmowe zakłady (freebet) 39 zł - 20 zł za rejestrację, 10 zł za zgody marketingowe i 9 zł za kody promocyjne TOTALbet VIP. Każda osoba może założyć tylko jedno konto i raz skorzystać z oferty powitalnej.
Totalbet informacje
Bukmacher TOTALbet otrzymał zezwolenie, na legalne prowadzenie działalności w zakresie zakładów bukmacherskich w 2018 roku. Firma jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Bukmacher jest oficjalnym partnerem siatkarskiego Projektu Warszawa.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny TOTALbet?

TOTALbet kod promocyjny to: MECZYKI. Jego wpisanie podczas rejestracji konta pozwala na odbiór pakietu powitalnego o wartości 5239 PLN.

TOTALbet kod promocyjny - co otrzymam?

Kod promocyjny TOTALbet o treści MECZYKI aktywuje: zakład bez ryzyka (cashback) 200 zł, bonus 100% od depozytu 5000 zł i darmowe zakłady (freebety) 39 zł.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020