Betfan kod promocyjny | bonus powitalny

Bonus 300 PLN

 • 300 PLN bonus 200% od depozytu

 • Wyższe kursy na wybrane zdarzenia codziennie

MEGABONUS
Dodał: Maciej Baranowski,18 Sty 2023 | 11:33

Betfan kod promocyjny to MEGABONUS. W ofercie powitalnej tego bukmachera dla nowych graczy znalazł się jeden bonus powitalny, ale za to pozwalający potroić środki na grę. W Betfan wartość bonusu powitalnego to 300 zł. Dla nowych graczy przygotowany został przez Betfan bonus 200% od pierwszej wpłaty do maksymalnie 300 zł. Aby otrzymać bonus należy podać przy rejestracji na Betfan kod promocyjny. Lektura tego tekstu pozwoli Ci poznać wszystkie niezbędne informacje na temat dostępnych w Betfanie bonusów na start oraz pozostałych dostępnych promocji. Dowiesz się co należy zrobić, by uzyskać Betfan bonus powitalny, a także jakie są zasady obrotu otrzymanymi środkami. Znajdziesz też wskazówki, w jaki sposób skutecznie się zarejestrować z kodem promocyjnym oraz wpłacić i wypłacić pieniądze.

Bonus Betfan z kodem promocyjnym w pigułce

Bukmacher Betfan ma specjalną ofertę przy rejestracji pod TYM LINKIEM. Jest ona dedykowana nowym użytkownikom posiadającym kod promocyjny Betfan o treści MGEABONUS. Dzięki niemu możemy otrzymać bonusy od bukmachera. Aby skorzystać z dostępnych bonusów na start, należy wpisać przy rejestracji kod promocyjny Betfan od Meczyki.pl. Możemy go umieścić w odpowiednim miejscu podczas rejestracji na stronie internetowej bukmachera. Szczegółowo opisujemy to w dalszej części tekstu.

Wykorzystując kod promocyjny Betfan zyskujemy bonusy, które nie wykluczają się wzajemnie. Można zatem skorzystać z każdego z nich.

Bonus Betfan  Zasady obrotu bonusem
Bonus 200% od pierwszego depozytu do 300 PLN Obrót 1x, kupon: min. 2 zdarzenia, kurs min. 3.00

Szczegóły bonusów znalazły się w dalszej części tekstu. Krótki opis najważniejszych założeń jest też w powyższej tabeli.

Betfan kod promocyjny

Betfan bonus powitalny 

Dostępne w Betfan bonusy mogą zaciekawić wszystkich graczy. W skład oferty wchodzi choćby pakiet promocyjny na start dla nowo zarejestrowanych osób. Aktualnie oferowany przez bukmachera bonus powitalny (o ile wpisaliśmy podczas rejestracji w Betfan kod promocyjny) zawiera jeden bonus:

 • Betfan bonus 200% od pierwszego depozytu do 300 zł

W poniższym tekście znajdziesz odpowiedź na pytanie jak działają wymienione bonusy Betfan, w tym bonus powitalny, i co należy zrobić, aby wypłacić pieniądze na konto. Dowiesz się też o innych promocjach dostępnych dla użytkowników tego bukmachera i poznasz szczegóły dotyczące procesu rejestracji. Warto pamiętać, że wpisując podczas zakładania konta w Betfan kod promocyjny: MEGABONUS, zyskujemy więcej możliwości.

BETFAN bonus na darmowy zakład 

Przez długi czas w Betfan bonus na start dla nowych graczy pozwalał skorzystać z freebetu, czyli darmowego zakładu na grę. Obecnie ta promocja nie jest w Betfan dostępna. Bukmacher postawił na inną formę bonusu powitalnego, a jeśli w przyszłości ofertował będzie na start również darmowy zakład, to na pewno o tym poinformujemy.

Nie jest jednak tak, że w Betfan freebetu w ogóle nie można otrzymać. Ten rodzaj promocji pojawia się co jakiś czas w ramach akcji specjalnych, dostępnych dla wszystkich graczy u tego bukmachera.

BETFAN bonus bez ryzyka 

Czym dokładnie jest bonus bez ryzyka, czyli cashback? Z języka angielskiego oznacza to dosłownie zwrot pieniędzy. W przypadku błędnego typowania kuponu przez gracza bukmacher zwróci stawkę kuponu - lub jej część - w ramach właśnie takiej formy promocji. Bonus ten przez długi czas był, podobnie jak freebet, elementem pakietu powitalnego w Betfan. Kod promocyjny MEGABONUS uprawniał do odbioru bonusu, który obecnie jednak nie jest elementem pakietu powitalnego u bukmachera.

Jeśli w przyszłości to się zmieni, a kod promocyjny Betfan ponownie będzie uprawniał do odbioru powitalnego bonusu, to na pewno o tym poinformujemy.

BETFAN bonus 200% od depozytu do 300 PLN

BETFAN oferuje bonus 200% od pierwszego depozytu, w ramach którego gracze dokonujący pierwszej wpłaty na konto otrzymają jej potrojenie - nawet do 300 zł. Należy jednak pamiętać, by podczas rejestracji wpisać odpowiedni dla Betfan kod promocyjny: MEGABONUS.

Bonus od depozytu Zasady bonusu
Warunki bonusu 200% pierwszej wpłaty
Minimalna wpłata 50 PLN
Obrót bonusem Obrót 1x, kupon: min. 2 zdarzenia, kurs min. 3.00

Betfan bonus bez depozytu

Na początek warto zaznaczyć najważniejszą rzecz. W Betfan bonus od depozytu to 200% wpłaty, o czym pisaliśmy wyżej. Ten polski legalny bukmacher oferuje taki oto bonus od pierwszego depozytu, czyli od pierwszej wpłaty pieniędzy na konto. Ten bonus wart 300 zł powoduje, że zostaniemy nagrodzeni za pierwsze zasilenie konta. O ile zakładając konto gracza wpisaliśmy określony w Betfan kod promocyjny. Minimalna wpłata przy tym bonusie wynosi 50 zł, a maksymalny bonus uzyskamy wpłacając 150 zł (150 zł wpłaty + 300 zł bonusu = 450 zł na grę).

Betfan bonus powitalny od depozytu dostępny jest dla wszystkich nowych graczy. Jak ta promocja wygląda w praktyce? Tłumaczymy krok po kroku.

Jeśli jesteśmy uprawnieni do skorzystania z promocji (m.in. wpisaliśmy w polu określonym przez Betfan kod promocyjny), wówczas nasza pierwsza wpłata na konto gracza zostanie pomnożona razy trzy. Maksymalnie może to być jednak 300 zł bonusu od Betfan. Kwota przyznana przez bukmachera pojawi się na koncie bonusowym, ale nie będzie jeszcze aktywna. Aby ją odblokować, należy zagrać kupon lub kupony za wartość wpłaconego depozytu, po dowolnym kursie. 

Gdy już to zrobimy, bonus zostanie odblokowany. Jakie są zasady obrotu bonusem od depozytu?

 • Wystarczy jednokrotny obrót bonusem;
 • Kupon z minimum dwoma zdarzeniami;
 • Kurs kuponu to co najmniej 3.00.

Bonus Betfan należy obrócić w ciągu 14 dni od jego przyznania. Jeśli taka sztuka nam się uda - pieniądze z konta bonusowego przejdą na konto główne i będzie możliwa ich wypłata.

Betfan kod promocyjny gdzie wpisać kod promocyjny?

Poniżej krok po kroku opiszemy jak szybko zarejestrować się w serwisie i gdzie wpisać w Betfan odpowiedni kod promocyjny. Bonus powitalny będzie na nas czekał tuż po zakończeniu procesu rejestracji.

Betfan rejestracja

Betfan kod promocyjny - rejestracja krok 1

Zakładka “Otwórz konto” znajduje się w prawym górnym rogu strony. Następnie zostaniemy przeniesieni do nowego okienka, w którym zaczniemy wpisywać nasze dane.

W pierwszym etapie musimy podać aktualny adres e-mail oraz wymyślić hasło do logowania na konto.

Niezbędny jest również numer telefonu, dzięki czemu bukmacher będzie mógł wysłać nam najbardziej aktualne informacje o promocjach. W Betfan dynamicznie się rozwijają, dlatego lepiej podać realny numer, który też pomoże nam przy weryfikacji konta. Należy również zaznaczyć zgody, potwierdzenie pełnoletności i chęć skorzystania z bonusu powitalnego.

Betfan kod promocyjny - rejestracja krok 2

Krok numer dwa to konieczność wpisania podstawowych danych osobowych, a więc imienia i nazwiska oraz numeru PESEL. To jest też miejsce, w którym mamy możliwość uzupełnienia obowiązującego w Betfan kodu promocyjnego: MEGABONUS. Pozwoli nam to skorzystać z promocji takich jak proponowany przez Betfan bonus powitalny (tę opcję również zaznaczamy w tej zakładce).

Kod promocyjny Betfan

Po poprawnym przejściu dwóch wspomnianych etapów czeka nas weryfikacja poprzez link aktywacyjny wysłany nam na podany wcześniej adres e-mail. Kilka kliknięć i… gotowe. Założyliśmy konto u bukmachera Betfan - bonusy i inne promocje stoją przed nami otworem.

Betfan kod promocyjny - rejestracja krok 3

Procedura aktywacji stałego konta nie różni się niczym od tych znanych z innych serwisów oferujących wzajemne zakłady bukmacherskie. Pełną rejestrację przejdziemy w momencie weryfikacji naszych danych osobowych. Zrobimy to za pomocą fotokopii (zdjęć, skanów) obu stron wybranego przez nas dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Warunkiem uzyskania “błogosławieństwa” na grę bez ograniczeń jest również podanie aktywnego numeru rachunku bankowego, na który trafią wypłacane przez nas pieniądze. Bez tego nie przelejemy na swoje konto ani grosza, więc w praktyce posiadane środki na koncie bukmacherskim - nie tylko te z bonusu od Betfan, ale i wygrane za postawiony depozyt - będą wirtualne aż do momentu aktywacji.

O pozytywnym ukończeniu procesu pełnej rejestracji bukmacher poinformuje nas mailowo. Będziemy mogli spokojnie zawierać zakłady bez limitów i korzystać ze wszystkich udogodnień. Każdy dostępny u bukmachera Betfan bonus stanie się dostępny, jeśli - co jasne - spełnimy wszystkie wymagane w danej akcji promocyjnej warunki.

Betfan Informacje o bukmacherze 
Wpłaty min. 2 PLN
Wypłaty min. 2 PLN
Aplikacja mobilna TAK, iOS lub Android
Punkty stacjonarne NIE
Transmisje TAK
Program lojalnościowy Concierge

BETFAN bonusy w trakcie gry

Bukmacher Betfan ma też oferty promocyjne niezwiązane z rejestracją konta przez nowych użytkowników. Czyli można z nich korzystać po rejestracji konta, o ile podczas niej wpisaliśmy w Betfan kod promocyjny o treści: MEGABONUS.

Betfan kod promocyjny

Betfan bonus Matchday Boost

Dla wszystkich graczy bukmacher przygotował ofertę wyższych kursów na wybrane zdarzenia. Z tej opcji może skorzystać każdy użytkownik Betfan, kod promocyjny nie jest wymagany. Na czym dokładnie polega ten bonus? Jest to nic innego jak podwyższenie kursów w aktualnej ofercie na najciekawsze wydarzenia. Poniżej tłumaczymy jak dokładnie to działa.

Matchday Boost skierowany jest rzecz jasna do osób, które posiadają konto w Betfan (kod promocyjny o treści MEGABONUS pozwoli zyskać bonusy podczas rejestracji). W zakładce "Specjalne" wystarczy wyszukać opcji Matchday Boost i wytypować wybrane przez siebie zdarzenie. Kursy w tej ofercie są zawsze wyższe niż w standardowej, co oznacza większą wygraną za tą samą stawkę. Bonus nie wymaga żadnego obrotu i jest po prostu częścią wygranej. 

W ofercie zakładów z podwyższonym kursem znajdują się zdarzenia sportowe oraz esportowe. Bukmacher nowe wydarzenia z promocyjnym kursem aktualizuje codziennie i również każdego dnia można z nich skorzystać.  

Betfan bonus - Cashout

Cashout to z języka angielskiego wypłata. Przy obstawianiu cashout faktycznie oznacza wypłatę, konkretnie taką przed czasem, a więc zanim zakończą się wszystkie zdarzenia umieszczone na danym kuponie. Betfan bonusem tym chce umożliwić graczom odzyskanie części włożonych środków i zminimalizowanie strat lub umożliwia wygraną, jednak mniejszą od tej, jaką pierwotnie zakładaliśmy w momencie zawierania zakładu.

Z cashoutu skorzystamy zarówno podczas gry na żywo (live), jak i wysyłania kuponów przedmeczowo. W celu rozjaśnienia działania tej opcji, spójrzmy na przykład.

Załóżmy, że zawarliśmy przedmeczowy zakład wielokrotny z ośmioma zdarzeniami, z których siedem bezproblemowo nam weszło. Ostatni typ to pojedynek odbywający się dzień później. W takim wypadku istnieje duże prawdopodobieństwo, że dostaniemy możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu, czyli dokonania cashoutu. Byłoby to dostępne aż do rozpoczęcia finalnego zdarzenia. Tak w praktyce wygląda ten bonus od Betfan.

Kwestia zakładów na żywo wygląda nieco inaczej. Część odzyskanej kwoty możemy odzyskać nawet gdy typ w trakcie zapowiada się na niepewny wejścia, a my nie mamy zamiaru tracić całej zainwestowanej kwoty. Bonus od Betfan w postaci cashoutu przy meczach na żywo umożliwia też wypłacenie w trakcie meczu większej kwoty niż ta postawiona. Wystarczy, że rezultaty będą układały się dość pomyślnie.

Innymi słowy: jeżeli istnieją spore szanse, że wysłany kupon wejdzie, ale do rozstrzygnięcia pozostało jeszcze trochę czasu, możemy wyciągnąć asa z rękawa i użyć cashoutu. O ile, rzecz jasna, akurat ten bonus Betfan nam udostępni. 

Wspomnieliśmy o możliwościach cashoutu w zakładach live i pre-match (przedmeczowych). Warto dodać, że Betfan - jako jeden z niewielu legalnych bukmacherów w Polsce - pozwala na połączenie typów przedmeczowych z tymi na żywo. W praktyce może to wyglądać tak, że śledząc rynek zakładów live wpadnie nam w oko jakieś spotkanie, które następnie dodamy do kuponu tworzonego wcześniej na zdarzenia jeszcze nie rozpoczęte. To na pewno taki bonus od Betfan, który daje graczowi dużo większe możliwości przy tworzeniu kuponów.

Betfan oferuje również inne akcje promocyjne w zależności od kalendarza ważnych wydarzeń sportowych. Dlatego wśród bonusów bukmachera często można znaleźć freebety, cashbacki czy bonusy od wpłaty powiązane z konkretnymi zdarzeniami. Aktualne promocje sprawdzimy w zakładce "Promocje czasowe". 

Sprawdź kody promocyjne:

Betfan bonus - gry wirtualne

Betfan, choć jest nowym graczem na rynku bukmacherskim w Polsce, już zdołał wprowadzić w swojej ofercie wirtualne sporty, czyli dynamicznie zyskującą na popularności alternatywę dla tradycyjnego obstawiania. U firm z większym stażem można było w nie grać już kilka lat temu, teraz de facto stały się wyznacznikiem profesjonalizmu i szerokiej oferty bukmacherskiej. Rozwój trwa, zainteresowanie rośnie.

Wirtualne sporty to pewien bonus od Betfan dla graczy, bo może zwrócić ich uwagę na coś innego, niż zwykłe granie i czekanie na rozliczanie kuponów dłuższy czas. Zakłady są rozliczane szybciej, a oferta nie ogranicza się do jednego wirtualnego sportu. Tak jak w Betfanie.

Betfan szczyci się tym, że można grać w “wirtuale” w systemie 24/7, czyli właściwie cały czas. Przyjrzyjmy się bliżej tej ofercie.

Jakie wirtualne sporty są dostępne jako bonus u bukmachera Betfan? Na liście widnieje sześć dyscyplin.

 • piłka nożna
 • tenis ziemny
 • wyścigi konne
 • wyścigi psów
 • koszykówka
 • żużel
 • kolarstwo torowe

Piłka nożna

Pierwszy z dostępnych wirtualnych sportów to oczywiście piłka nożna. Wzrok przykuwa grafika na wysokim poziomie. Przechodząc jednak do konkretów, co kilka minut emitowany jest mecz… wirtualnej ligi angielskiej. Ciekawym bonusem od Betfan dla graczy jest fakt, że nazwy drużyn są tożsame z tymi prawdziwymi (City, West Ham, Everton, Newcastle, Manchester itp.), albo do nich nawiązują. Silnik meczowy obejmuje nawet graficzne herby w solidnej jakości.

Wyświetlana jest nazwa stadionu oraz statystyki przedmeczowe: klasyfikacja (miejsce w tabeli wyrażone za pomocą mocy w “gwiazdkach”), forma w ostatnich pięciu meczach oraz średnia goli. 

Dostępne jest sześć rodzajów zakładów:

 • Podstawowy 1X2 (zwycięstwo gospodarza, remis, zwycięstwo gościa)
 • Obie drużyny strzelą gola - TAK lub NIE
 • Dokładny wynik
 • Liczba goli w meczu (od 0 do 6)
 • Podwójna szansa czyli rozwinięcie pierwszego typu (1X, 12, X2 -> zwycięstwo gospodarza lub remis, brak remisu, zwycięstwo gościa lub remis)
 • Under/Over - Poniżej lub Powyżej 2.5 gola

Rozwijając wątek dokładnego wyniku, możliwe rezultaty mają odpowiednio przydzielone kursy, zresztą tak jak inne dostępne zakłady. Bukmacher Betfan bonus w postaci wyższych kursów daje w tym przypadku za wytypowanie wyników: 1-0, 2-0, 2-1, 3-0, 3-1, 3-2, 0-0, 1-1, 2-2, 3-3, 0-1, 0-2, 1-2, 0-3, 1-3, 2-3.

Na ekranie otrzymamy informację o zakończeniu przyjmowania zakładów i zostaniemy przeniesieni do przebiegu spotkania. Obejrzymy kilka akcji w każdej połowie, a realizm wirtualnego futbolu może być zaskakująco odpowiedni, zarówno przy golach, jak i spektakularnych interwencjach bramkarskich oraz faulach.

Wirtualne mecze odbywają się co cztery minuty. Mamy możliwość wybiegnięcia naprzód i wytypowania nie tylko najbliższego, ale też kolejnych spotkań.

Tenis ziemny

Wirtualny tenis to pojedynki fikcyjnych zawodników na korcie. Tutaj otrzymujemy informację o klasyfikacji, formie w ostatnich meczach oraz miejscu w rankingu tenisistów. Tu równie niewątpliwym bonusem od Betfan jest to, że pojedynki odbywają się co cztery minuty. Szybko więc następują rozstrzygnięcia, co na pewno cieszy samego gracza.

Dostępne zakłady to oczywiście zwycięzca, dokładny wynik gema (każdy zawodnik do 0/15/30/40) oraz dokładna liczba punktów w gemie (4, 5, 6, 8, 10, 12).

Wyścigi konne

W wirtualnych wyścigach konnych startuje ośmiu uczestników. Bukmacher udostępnia nam najświeższe wyniki każdego zwierzęcia oraz również klasyfikację w postaci gwiazdek. Odstęp czasowy między wyścigami to także cztery minuty. Bieg jest dynamiczny, konie mają przyporządkowane swoje kolory. Po finiszu mamy jeszcze stopklatkę z momentu przekroczenia mety przez zwycięzcę.

Jeśli chodzi o obstawianie, to mamy trzy proste opcje. Przy każdym koniu, który ma specjalną nazwę, utrzymaną faktycznie w realnie jeździeckim tonie, możemy wybrać albo czy będzie on zwycięzcą, albo czy zajmie miejsce pierwsze LUB drugie, albo czy zmieści się w czołowej trójce.

Wyścigi psów

Wyścigi psów odwzorowują konne, z jedną diametralną różnicą: ściga się sześciu czworonogów, a nie ośmiu. Kwestie statystyczne, graficzne, a także kursowe nie zmieniają się.

Koszykówka

Statystycznie mamy tutaj prawie identyczną sytuację jak w piłce nożnej. Widzimy “gwiazdkową” klasyfikację, ostatnie pięć spotkań i średnią zdobywanych punktów (a nie goli, mała różnica).

Betfan bonusowo traktuje jednak wirtualną koszykówkę, która ma naprawdę szeroką ofertę. Obstawimy następujące zdarzenia:

 • zwycięzca
 • zwycięzca pierwszej połowy - kto będzie prowadzić w przerwie meczu
 • kilka zakładów na łącznie poniżej/powyżej punktów w danym meczu, zwykle to liczby ponad 200
 • zakłady na poszczególne poniżej/powyżej konkretnego zespołu
 • kwarta z największą liczbą punktów
 • handicap: zwykle trzy opcje handicapu w obie strony

Co ciekawe, nazwy drużyn częściowo odwzorowują te prawdziwe z NBA, np. Golden State Warriors to Golden State Dunkers, Boston Celtics to Boston Harps, a Atlanta Hawks to Atlanta Wild Dogs. To z pewnością ciekawy bonus od Betfan dla fanów najlepszej ligi koszykarskiej na świecie.

Żużel

Żużel ma format jak wyścigi zwierząt pod względem ostatniej formy i klasyfikacji. Ściga się oczywiście czterech wirtualnych zawodników, a możemy wytypować zwycięzcę oraz miejsce żużlowca pierwsze lub drugie.

Kolarstwo torowe

Niedawno wprowadzono specjalny bonus od Betfan, czyli nowość: kolarstwo torowe najbliżej ma do wyścigów konnych. Też jest ośmiu uczestników, też mamy formę i “gwiazdki”, też możemy wytypować triumfatora i miejsce każdego kolarza w czołowej dwójce lub trójce.

W bukmacherze Betfan bonusy promocyjne stricte na grę w wirtualne sporty nie są jeszcze dostępne, ale bardzo prawdopodobne, że gracze otrzymają możliwość wzięła udziału w takich akcjach promocyjnych w przyszłości.

Betfan - wpłaty i wypłaty

Podstawą gry u każdego legalnego polskiego bukmachera jest zasilenie konta własnymi środkami. Wprawdzie zdarzają się oferty typu bonus freebet, w ramach którego to my otrzymujemy od bukmachera darmowy zakład, bez wkładu własnego, ale nie da się ukryć, że bez własnej inwestycji obstawianie nie ma racji bytu.

Funkcjonowanie systemu płatności to niezwykle ważny aspekt przy wyborze miejsca do gry. Zanim będziemy mogli wykorzystać oferowane przez bukmachera Betfan bonusy, najpierw musimy przelać pieniądze na konto gracza. Oznacza to też oczywiście, że trzeba przejść przez proces rejestracji. Jak wspominaliśmy wyżej, przy depozycie wystarczy nam tymczasowy status konta, czyli inaczej: rejestracja podstawowa, bez pełnej weryfikacji. Ona również wystarczy do otrzymania bonusu od Betfan. To przyda nam się później, przy wypłacie, o ile będziemy trzymać się limitów.

Betfan metody płatności

Wpłaty Betfan

O wypłatach później, tymczasem skupmy się na wpłatach. Betfan wyróżnia się nieskomplikowanymi metodami zasilenia konta, a dodatkowo wszystko jest przejrzyste i dzieje się błyskawicznie. Tak jak z rejestracją, z bonusami,tak i z płatnościami poradzi sobie nawet najbardziej początkujący gracz, który dopiero zaczyna przygodę z zakładami bukmacherskimi.

Zacznijmy od najważniejszego: wpłacając pieniądze na konto użytkownika w Betfanie, nie mamy do czynienia z żadną prowizją. Nigdy. Tyle, ile chcemy przelać, przelewamy, bez dodatkowych opłat. Niezależnie od wybranej metody płatności i niezależnie od banku, w którym mamy aktywny rachunek. 

Wpłata objęta jest najmniejszym możliwym limitem, czyli 1 zł. Nie znamy nikogo, kto chciałby wpłacić jakąkolwiek niższą sumę. Praktyka “złotówkowa” to standard u legalnych polskich bukmacherów, m.in. właśnie Betfana.

Dostępność systemu wpłat to 24/7. Dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, bez ograniczeń. Zasilamy konto, kiedy chcemy. 

Środki “wrzucimy” na konto za pomocą internetowego systemu płatności Przelewy24. Internetowe systemy płatności to obecnie najpopularniejsza forma wpłaty wśród obstawiających, a serwis Przelewy24 to jeden z czołowych serwisów płatności on-line. Nasze pieniądze są całkowicie bezpiecznie, a wszystko odbywa się rzecz jasna z poszanowaniem prawa obowiązującego na terenie Polski. 

Zaleta takiej opcji wpłaty to przede wszystkim szybkość. Sprawy załatwimy kilkoma kliknięciami. Na stronie bukmachera podajemy kwotę, którą chcemy zasilić konto, akceptujemy regulamin oraz wybieramy bank do realizacji płatności, a następnie zostajemy przeniesieni już na stronę, gdzie dokonamy transakcji. 

W zależności od tego, czy chcemy użyć tradycyjnego przelewu on-line, czy posłużyć się najnowszą, innowacyjną metodą płatności, wykonujemy kolejny krok w drodze do zasilenia depozytu. Weryfikacja w banku i gotowe - mamy odpowiednią kwotę na koncie gracza.

O jakiej innowacyjnej metodzie płatności mowa? W Betfan bonus płatnościowy stanowi BLIK - bardzo przystępna i dynamicznie zyskująca ogromną popularność opcja płatności internetowej. 

BLIK jest łatwiejszy od tradycyjnego transferu on-line, bo wystarczy podać sześciocyfrowy kod (wygenerowany z naszej bankowej aplikacji mobilnej), bez konieczności logowania się do banku. Konto zostanie zasilone po zatwierdzeniu przelewu i akceptacji płatności od bukmachera. 

Jako bonus Betfan oferuje graczom ponad dwadzieścia banków, których klienci ekspresowo wpłacą środki.

 • mBank
 • Inteligo
 • PKO Bank Polski
 • Santander
 • ING Bank Śląski
 • Bank Pekao
 • Alior Bank
 • Bank Miillennium
 • Credit Agricole
 • Eurobank
 • BNP Paribas
 • GetIn Bank
 • Bank Ochrony Środowiska BOŚ
 • SGB Bank
 • Bank Pocztowy
 • GetBank
 • T-Mobile Usługi Bankowe
 • Citibank
 • Nest Bank
 • Volkswagen Bank

Wypłaty Betfan

Wpłaty wpłatami, ale bądźmy szczerzy: graczy bardziej interesują wypłaty na konto bankowe. Wypłacimy także błyskawicznie, nawet szybciej, niż wpłacimy. 

W celu wypłacenia środków musimy mieć w pełni zweryfikowane konto, które wcześniej założyliśmy wg instrukcji z kodem promocyjnym Betfan (treść: MEGABONUS). O ile bez stałego statusu konta otrzymamy możliwość zawarcia zakładów i korzystania z bonusów od Betfan, o tyle nie przelejemy na rachunek bankowy ani grosza. W praktyce więc mamy wirtualną kwotę w depozycie, dopóki nie zdecydujemy się na całkowitą aktywację. Tak jak wspominaliśmy wyżej, polega ona na weryfikacji danych osobowych poprzez wysłanie fotokopii wybranego dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu) oraz podania numeru rachunku w banku.

Betfan informuje, że realizuje natychmiastowe wypłaty do ponad 97% kont bankowych w Polsce i nie rzuca słów na wiatr. To oficjalne dane statystyczne pochodzące z branżowych badań. 

Wypłaty opierają się na filozofii bezpieczeństwa i szybkości w działaniu. Nasze środki finansowe są całkowicie bezpieczne i bez przeszkód przejdą drogę z depozytu gracza do banku. Pieniądze błyskawicznie wylądują na koncie bankowym, bo średni czas wypłaty środków wynosi do 15 minut.

Co ważne, bukmacher Betfan realizuje wypłaty siedem dni w tygodniu, jednak nie w systemie dwadzieścia cztery na siedem - 24/7, a w godzinach od 07:00 do 23:00. Codziennie, niezależnie czy mamy poniedziałek, środę, weekend czy święto.

Jeśli chodzi o realizację wypłaty, to na specjalnych zasadach funkcjonuje ta premierowa, pierwsza po założeniu konta. W trosce o bezpieczeństwo graczy, podlega ona dodatkowej weryfikacji. Może to zająć do czterdziestu ośmiu godzin, ale zazwyczaj wszystko nie zbliża się do tego górnego limitu czasowego, a odbywa się znacznie szybciej.

Oto lista banków, które realizują szybkie wypłaty. Jest ich dziewiętnaście.

 • mBank
 • Inteligo
 • PKO Bank Polski
 • Santander
 • ING Bank Śląski
 • Bank Pekao
 • Alior Bank
 • Millennium Bank
 • Credit Agricole
 • Bank Ochrony Środowiska BOŚ
 • BNP Paribas
 • GetIn Bank
 • Eurobank
 • Raiffeisen Bank
 • Bank Pocztowy
 • IdeaBank
 • Nest Bank
 • Volkswagen Bank
 • Toyota Bank

Kwota wypłaty jest dowolna. Nie obowiązuje nas w Betfan bonus bankowy w żadnej postaci, ale też jednocześnie wypłata nie jest obciążona dodatkowymi prowizjami etc. Bukmacher nie wymaga od nas minimalnej sumy, przy maksymalnej bywa różnie, ale tutaj problemy zaczynają się od dziesiątek tysięcy złotych. Wówczas możemy być dokładnie prześwietleni pod kątem danych osobowych i przebiegu gry.

Pamiętajmy: z konta bukmacherskiego wypłacimy do banku tylko i wyłącznie środki depozytowe. Nie można od razu wypłacić środków z bonusu od Betfan. Wszystkie akcje bonusowe objęte są jasnymi zasadami, a całość określa regulamin. Obowiązują konkretne warunki obrotu bonusowymi środkami, zwykle trzeba zawrzeć zaklady za wielokrotność danej sumy, ale tutaj piłka leży po stronie boiska legalnego polskiego bukmachera, którym w tym wypadku jest Betfan.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Betfan bonus - informacje o bukmacherze

Legalny bukmacher Betfan założony został w 2018 roku, a w 2019 rozpoczął działalność na polskim rynku zakładów. Bukmacher działa na mocy zezwolenia uzyskanego od Ministra Finansów na prowadzenie działalności w Polsce nr PS4.6831.3.2018. W swojej ofercie Betfan proponuje zakłady sportowe, ale słynie również z nietypowych opcji na obstawianie np. kategorii rozrywkowych, świata ekonomii i polityki czy warunków atmosferycznych. 

Betfan informacje

Twarzą bukmachera Betfan jest były wielokrotny mistrz świata Strongman, a obecnie gwiazda federacji KSW - Mariusz Pudzianowski. 

Wybrane kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Betfan?

Kod promocyjny dla Betfan to MEGABONUS. Jego użycie jest możliwe podczas rejestracji z TYM LINKIEM, co pozwala aktywować bonus powitalny.

Jaki jest bonus powitalny Betfan?

Wartość bonusu powitalnego w Betfan to 300 zł. Bukmacher proponuje jeden bonus na start, którym jest bonus 200% od pierwszego depozytu do maksymalnie 300 zł.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020