BETFAN bonus 2961zł | Cashback bez ryzyka + Bonus powitalny na start

BETFAN bonus 2961zł | Cashback bez ryzyka + Bonus powitalny na start
betfan.pl / meczyki.pl
Autor: Maciej BaranowskiWczoraj | 12:52
0
Głosów: 0
Zagłosuj

W ofercie bukmachera Betfan znajdziemy trzy bonusy powitalne o łącznej wartości 2961 zł. Pakiet startowy składa się z zakładu bez ryzyka w wysokości 600 zł, bonusu od trzech pierwszych wpłat w wysokości 2331 zł oraz 15 darmowych zakładów o łącznej wartości 30 zł. Lektura tego tekstu pozwoli Ci poznać wszystkie niezbędne informacje na temat dostępnych w Betfanie bonusów na start oraz pozostałych dostępnych promocji. Dowiesz się co należy zrobić, by uzyskać Betfan bonus powitalny, a także jakie są zasady obrotu otrzymanymi środkami. Znajdziesz też wskazówki, w jaki sposób skutecznie się zarejestrować oraz wpłacić i wypłacić pieniądze.

Betfan - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Betfan bonus - oferta powitalna
 2. Betfan - zakład bez ryzyka (Cashback 600 zł)
 3. Betfan - "Mnożnik Pudziana" (Bonus od depozytu 2331 zł)
 4. Betfan - darmowe zakłady (Freebety)
 5. Betfan - bonusy w trakcie gry
 6. Bonusy u pozostałych bukmacherów
 7. Betfan - rejestracja
 8. Betfan - wpłaty i wypłaty
 9. Betfan bonus - gry wirtualne

BETFAN bonus powitalny - oferta bukmachera BETFAN

Choć firma jest na rynku krótko, to liczne bonusy od Betfan mogą zaciekawić wszystkich graczy. W skład oferty wchodzi choćby pakiet promocyjny na start dla nowo zarejestrowanych osób. Proponowany przez bukmachera Betfan bonus powitalny dzieli się na trzy części.

 • Betfan bonus bez ryzyka do 600 zł (cashback)
 • Betfan bonus od depozytu do 2331 zł - tzw. “Mnożnik Pudziana”
 • Betfan 15 darmowych zakładów o wartości 30 zł

W poniższym tekście znajdziesz odpowiedź na pytanie jak działają wymienione bonusy od Betfan i co należy zrobić, aby wypłacić pieniądze na konto. Dowiesz się też o innych promocjach dostępnych dla użytkowników tego bukmachera i poznasz szczegóły dotyczące procesu rejestracji w serwisie online.

BETFAN bonus bez ryzyka do 600 zł (cashback 600 zł)

Betfan - cashback bonus - zakład bez ryzyka - Bonus Betfan

Czym dokładnie jest bonus bez ryzyka, czyli cashback? Z języka angielskiego oznacza to dosłownie zwrot pieniędzy. To nie przypadek. Bukmacher faktycznie zwróci nam równowartość stawki postawionej na zakład. A właściwie na zakłady, bo Betfan bonus bez ryzyka proponuje w trzech przypadkach:

 • przy pierwszym zakładzie postawionym po pierwszej wpłacie (do 100 zł)
 • przy pierwszym zakładzie postawionym po drugiej wpłacie (do 200 zł)
 • przy pierwszym zakładzie postawionym po trzecie wpłacie (do 300 zł)

Przyjrzyjmy się szczegółom tej promocji. U bukmachera Betfan bonusy różnią się w zależności od przyjętych przez firmę reguł i założeń. W tym wypadku podstawowy warunek to oczywiście wpłata własnych środków na konto depozytowe. Niekiedy szczególnie początkującym graczom zdarza się mylić cashback z freebetem - darmowym zakładem, do którego zawarcia nie trzeba zasilać konta, bo pieniądze daje nam bukmacher. W Betfan freebet jeszcze nie jest dostępny, ale biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój oferty online, można być na to przygotowanym.

Jeśli chcemy otrzymać wspomniany zakład bez ryzyka, nie możemy zapomnieć o niezbędnym kodzie bonusowym, który musimy wpisać w trakcie rejestracji konta. Bez tego nie przysługuje nam proponowany przez Betfan bonus na start. 

Po wpłacie pieniędzy czas spokojnie przeanalizować ofertę i wybrać dowolne zdarzenia na nasz pierwszy kupon. Jeśli nie okaże się on wygrany, nic nie tracimy. Zwrot stawki czeka na nas niezależnie od liczby błędnych typów. Czy nie wejdzie nam jeden (zmora każdego gracza bez względu na jego stopień zaawansowania) czy kilka zdarzeń, bonus bez ryzyka wejdzie w życie, a my odzyskamy zainwestowane pieniądze. Podobnie sytuacja będzie wyglądała w przypadku pierwszego zakładu postawionego po drugiej i trzeciej wpłacie na konto gracza. Ten bonus od Betfan to szansa dla tych, którzy chcą rozpocząć obstawianie, ale na początek woleliby zminimalizować ryzyko szybkiej straty pieniędzy.

Warto przyjrzeć się szczegółom poszczególnych etapów tej promocji, bo minimalnie różnią się one od siebie.

O ile podczas rejestracji wpisaliśmy odpowiedni kod i zostaliśmy upoważnieni do skorzystania z zakładu bez ryzyka, nasz pierwszy kupon będzie cashbackiem do 100 zł. A więc aby wykorzystać bonus w 100% należy w tym przypadku zagrać za 100 zł. Jeśli zakład okaże się wygrany - pieniądze są nasze. Jeśli nie - Betfan zwraca postawioną stawkę. Wówczas możemy te pieniądze wypłacić lub przeznaczyć na dalsze granie. Nie trzeba dokonywać jakiegokolwiek obrotu. Minimalna stawka pierwszego kuponu zaliczanego do promocji to 20 zł.

Nasz pierwszy zakład zagrany po DRUGIEJ wpłacie również zalicza się do cashbacku. W tym przypadku odzyskać możemy jednak nawet 200 zł. Jeśli typy okażą się trafne, otrzymamy na swoje konto główne wygrane pieniądze. W przypadku niepowodzenia Betfan zwróci postawione środki na konto gracza, ale tym razem nie główne, a bonusowe. Co to oznacza? Tym razem trzeba po prostu dokonać obrotu, by mieć możliwość wypłaty zwróconej kwoty. Jak to zrobić? Należy zagrać łącznie za czterokrotność bonusu, a każdy zakład zaliczany do obrotu musi składać się z minimum trzech zdarzeń o kursie łącznym nie mniejszym niż 3.00 i kursie minimalnym pojedynczego zdarzenia wynoszącym 1.35 lub więcej. Minimalna stawka kuponu przy drugim cashbacku to 40 zł.

No i trzecia część promocji, a więc zakład bez ryzyka, którym w tym przypadku będzie pierwszy zagrany kupon po TRZECIEJ wpłacie. Odzyskać można w ten sposób nawet 300 zł stawki. Analogicznie do wyżej opisanej promocji związanej z drugą wpłatą - przy wygranej pieniądze są nasze. Przy porażce wracają na konto bonusowe, a więc trzeba jeszcze dokonać obrotu, by trafiły na konto główne. Dopiero wtedy będzie można je wypłacić. Warunki obrotu są w tym przypadku identyczne - czterokrotność bonusu, kurs minimalny zakładu 3.00, a pojedynczego zdarzenia 1.35. Najmniejsza stawka kuponu zaliczanego do trzeciego cashbacku to 100 zł.

BETFAN bonus od depozytu do 2331 zł - “Mnożnik Pudziana”

Betfan - bonus od pierwszej wpłaty - Bonus Betfan

Jeśli komuś “Mnożnik Pudziana” przywołuje na myśl słynnego strongmana to… trafił w sam środek tarczy. Mariusz Pudzianowski to oficjalna “twarz” Betfana. Efektem współpracy z “Pudzianem” jest m.in. właśnie oferowany u bukmachera Betfan bonus powitalny. Już spieszymy z wyjaśnieniem, na czym ów pakiet polega.

Na początek rozróżnijmy dwie fundamentalne sprawy. W Betfan bonus bez depozytu nie jest dostępny, o czym pisaliśmy wyżej, wspominając o freebecie (te dwie frazy można stosować zamiennie, nie jest to błąd). Ten polski legalny bukmacher oferuje za to bonus od depozytu, czyli od wpłaty pieniędzy na konto. “Mnożnik Pudziana” wart 2331 zł powoduje, że zostaniemy nagrodzeni nie za pierwsze zasilenie konta, ale również za drugie i trzecie

Jak to możliwe? Betfan - bonus na start od depozytu dostępny jest dla wszystkich nowych graczy. Jak ta promocja wygląda w praktyce? Tłumaczymy krok po kroku.

Jeśli jesteśmy już uprawnieni do skorzystania z promocji, wówczas nasza pierwsza wpłata na konto gracza zostanie pomnożona razy dwa. Maksymalnie może to być jednak 777 zł bonusu od Betfan. Początkowo kwota przyznana przez bukmachera będzie nieaktywna. Aby ją odblokować, należy zagrać zakład za wpłaconą wcześniej przez nas samych stawkę. Kurs takiego kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Gdy już to zrobimy, bonus zostanie odblokowany. Wówczas należy nim jeszcze obrócić. Pięciokrotnie, zakładami z minimum trzema zdarzeniami, pamiętając o całkowitym kursie minimalnym 3.00 i kursie pojedynczego zdarzenia 1.35 lub większym. Jeśli taka sztuka nam się uda - pieniądze z konta bonusowego przejdą na konto główne i będzie możliwa ich wypłata.

Co istotne, Betfan bonus przyznaje początkowo w wysokości 10% stawki zakładu. A więc jeśli nasz zakład bez ryzyka wyniósł 777 zł, dostaniemy 77.70 zł bonusu, ale po dokonaniu obrotu i przenoszeniu środków na konto główne bukmacher pomnoży tę kwotę x10!

Przypomnijmy jednak, że bonus od depozytu obowiązuje także przy drugiej i trzeciej wpłacie. Zasady są tu praktycznie identycznge. Zyskać również można dodatkowe 777 zł na grę. Tak samo wyglądają warunki aktywacji promocji i obrotu.

Jest jednak jedna kwestia, która różni poszczególne etapy tego bonusu. Przy pierwszym zakładzie bez ryzyka wpłata musi wynieść minimum 20 zł, przy drugim jest to 40 zł, a przy trzecim 100 zł.

BETFAN bonus - 15 darmowych zakładów

Betfan dla nowych graczy ma też aż 15 darmowych zakładów! Nie można mylić ich jednak z freebetem, a więc zakładem, który nie wymaga od gracza jakiegokolwiek wpłaty własnej. Na czym dokładnie polega ta promocja?

Jeśli pierwszy depozyt na konto wyniesie przynajmniej 20 zł, gracz otrzymuje od bukmachera pakiet pięciu darmowych zakładów, każdy w wysokości 2 zł. Wykorzystać można je jednak wyłącznie na sporty wirtualne (gry). Kurs takiego kuponu granego w ramach bonusu musi wynieść 2.50 lub więcej.

Przy drugiej wpłacie Betfan również rozdaje darmowe zakłady. Tym razem nie może być ona jednak mniejsza niż 40 zł, a otrzymany pakiet pięciu zakładów po 2 zł wykorzystać trzeba na zakłady dotyczące rozgrywek e-sport (Counter-Strike, League of Legends, StarCraft, Dota, Overwatch, Rainbow Six, Rocket League oraz Valorant). Zakład zagrany w ramach promocji musi składać się z przynajmniej trzech zdarzeń. Ich kurs łączny nie może być mniejszy niż 3.50, zaś pojedynczy - 1.35.

Do kompletu Betfan nagradza też trzeci depozyt. Wynoszący przynajmniej 100 zł. Wówczas gracz może otrzymać pakiet pięciu darmowych zakładów, każdy w wysokości 2 zł, ale musi wykorzystać je wyłącznie na zakłady bukmacherskie dotyczące rozgrywek sportowych. Tu również trzeba pamiętać o minimum trzech zdarzeniach na kuponie zagranym za bonus. Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.35, natomiast kurs łączny musi wynieść przynajmniej 5.00.

BETFAN - bonusy w trakcie gry

Bukmacher Betfan ma też oferty promocyjne niezwiązane z rejestracją konta przez nowych użytkowników. 

Gra bez podatku

Betfan - bonus gra bez podatku - Bonus Betfan

Czyli to, co najbardziej interesuje graczy. To nie głupi żart, nie ma żadnego haczyka - Betfan faktycznie oferuje grę bez podatku. Oczywiście robi to w pełni legalnie, a ta akcja absolutnie nie narusza obowiązującego w Polsce prawa nakładającego podatek od obrotu w grach hazardowych w wysokości 12%. Po prostu ten legalny polski bukmacher bierze tę opłatę na siebie, zwalniając z niej obstawiających. Ot, taki specjalny bonus od Betfan.

W praktyce gra bez podatku polega na tym, że zamiast współczynnika kursu w wysokości 0,88 (tak jest w przypadku gry z podatkiem), mamy pełen mnożnik: 1.00. Różnice pokrywa Betfan - bonus jest całkowicie darmowy. Gracze nie muszą się niczym martwić, o ile spełniają warunki promocji. Wymogi są bardzo przejrzyste i nieskomplikowane.

 • Pierwsza sprawa to liczba zdarzeń na kuponie. Podobnie jak wcześniej, także tutaj musimy umieścić minimum dwa typy. “Single” nie kwalifikują się do tej promocji.
 • Po drugie, kurs minimalny pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.25.
 • Po trzecie, kurs całkowity zakładu powinien być równy lub wyższy 2.00.

Bonus od Betfan polegający na grze bez podatku nie jest obarczony żadnym ryzykiem, nie jesteśmy też obciążani jakimikolwiek warunkami obrotu. Można grać dowolną ilość kuponów, o ile oczywiście za każdym razem spełniamy wymogi tej promocji. 

Patrząc na bezpodatkowy bonus - Betfan to jedyny legalny polski bukmacher, który całkowicie zwalnia nas z podatku. Wśród innych firm albo dominują inne oferty promocyjne, albo gra bez podatku jest dostępna tylko w wyjątkowych okolicznościach i na specjalne okazje jak np. mecz reprezentacji Polski, ważna impreza sportowa typu Mistrzostwa Świata lub Igrzyska Olimpijskie albo kluczowe wydarzenia choćby w piłkarskiej Lidze Mistrzów.

Bukmacher Betfan - Bonus Betfan
Kod bonus Betfan: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

BETFAN bonus - Cashout

Cashout to z języka angielskiego wypłata. Przy obstawianiu cashout faktycznie oznacza wypłatę, konkretnie taką przed czasem, a więc zanim zakończą się wszystkie zdarzenia umieszczone na danym kuponie. Betfan bonusem tym chce umożliwić graczom odzyskanie części włożonych środków i zminimalizowanie strat lub umożliwia wygraną, jednak mniejszą od tej, jaką pierwotnie zakładaliśmy w momencie zawierania zakładu.

Z cashoutu skorzystamy zarówno podczas gry na żywo (live), jak i wysyłania kuponów przedmeczowo. W celu rozjaśnienia działania tej opcji, spójrzmy na przykład.

Załóżmy, że zawarliśmy przedmeczowy zakład wielokrotny z ośmioma zdarzeniami, z których siedem bezproblemowo nam weszło. Ostatni typ to pojedynek odbywający się dzień później. W takim wypadku istnieje duże prawdopodobieństwo, że dostaniemy możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu, czyli dokonania cashoutu. Byłoby to dostępne aż do rozpoczęcia finalnego zdarzenia. Tak w praktyce wygląda ten bonus od Betfan.

Kwestia zakładów na żywo wygląda nieco inaczej. Część odzyskanej kwoty możemy odzyskać nawet gdy typ w trakcie zapowiada się na niepewny wejścia, a my nie mamy zamiaru tracić całej zainwestowanej kwoty. Bonus od Betfan w postaci cashoutu przy meczach na żywo umożliwia też wypłacenie w trakcie meczu większej kwoty niż ta postawiona. Wystarczy, że rezultaty będą układały się dość pomyślnie.

Innymi słowy: jeżeli istnieją spore szanse, że wysłany kupon wejdzie, ale do rozstrzygnięcia pozostało jeszcze trochę czasu, możemy wyciągnąć asa z rękawa i użyć cashoutu. O ile, rzecz jasna, akurat ten bonus Betfan nam udostępni. 

Wspomnieliśmy o możliwościach cashoutu w zakładach live i pre-match (przedmeczowych). Warto dodać, że Betfan - jako jeden z niewielu legalnych polskich bukmacherów - pozwala na połączenie typów przedmeczowych z tymi na żywo. W praktyce może to wyglądać tak, że śledząc rynek zakładów live wpadnie nam w oko jakieś spotkanie, które następnie dodamy do kuponu tworzonego wcześniej na zdarzenia jeszcze nie rozpoczęte. To na pewno taki bonus od Betfan, który daje graczowi dużo większe możliwości przy tworzeniu kuponów.

Betfan oferuje również inne akcje promocyjne w zależności od kalendarza ważnych wydarzeń sportowych. Ma też stałą ofertę dla regularnie obstawiających. To Radar 365 wyszukujący codziennie, przez 365 dni w roku, nowe promocje skierowane ku wszystkim graczom.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Jak zarejestrować konto u bukmachera BETFAN i otrzymać bonus?

Betfan - rejestracja konta - Bonus Betfan

Na rodzimym rynku znaczna większość bukmacherów umożliwia dwie opcje rejestracji konta - szybką (konto tymczasowe) oraz pełną (konto stałe). Betfan jest jednym z nich.

Konto Tymczasowe (Szybka Rejestracja)

Poniżej krok po kroku opiszemy jak szybko zarejestrować się w serwisie Betfan - bonus na start będzie na nas czekał tuż po zakończeniu procesu rejestracji. Musimy jednak pamiętać, że konto tymczasowe nakłada na graczy dwa kluczowe ograniczenia. Po pierwsze, maksymalna łączna suma stawek zawartych zakładów nie może przekroczyć 5000 zł. Po drugie, zanim nie dokonamy pełnej aktywacji konta, nie wypłacimy z depozytu ani złotówki do banku.

Zakładka “Otwórz konto” znajduje się w prawym górnym rogu strony. Następnie zostaniemy przeniesieni do nowego okienka, w którym zaczniemy wpisywać nasze dane.

W pierwszym etapie musimy podać aktualny adres e-mail oraz wymyślić hasło do logowania na konto. Niezbędny jest również numer telefonu, dzięki czemu bukmacher będzie mógł wysłać nam najbardziej aktualne informacje o promocjach. W Betfan bonusy dynamicznie się rozwijają, dlatego lepiej podać realny numer, który też pomoże nam przy weryfikacji konta.

Krok numer dwa to konieczność wpisania podstawowych danych osobowych, a więc imienia i nazwiska oraz numeru PESEL. To jest też miejsce, w którym mamy możliwość uzupełnienia pola “kod promocyjny”, jeśli oczywiście taki kod posiadamy. Pozwoli nam to skorzystać z promocji takich jak proponowany przez Betfan bonus powitalny (tę opcję również zaznaczamy w tej zakładce).

Po poprawnym przejściu dwóch wspomnianych etapów czeka nas weryfikacja poprzez link aktywacyjny wysłany nam na podany wcześniej adres e-mail. KIlka kliknięć i… gotowe. Założyliśmy konto tymczasowe u bukmachera Betfan - bonusy i inne promocje stoją przed nami otworem.

Betfan - bonusy i promocje

Konto Stałe (Pełna Rejestracja)

Procedura aktywacji stałego konta nie różni się niczym od tych znanych z innych serwisów oferujących wzajemne zakłady bukmacherskie. Pełną rejestrację przejdziemy w momencie weryfikacji naszych danych osobowych. Zrobimy to za pomocą fotokopii (zdjęć, skanów) obu stron wybranego przez nas dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Warunkiem uzyskania “błogosławieństwa” na grę bez ograniczeń jest również podanie aktywnego numeru rachunku bankowego, na który trafią wypłacane przez nas pieniądze. Bez tego nie przelejemy na swoje konto ani grosza, więc w praktyce posiadane środki na koncie bukmacherskim - nie tylko te z bonusu od Betfan, ale i wygrane za postawiony depozyt - będą wirtualne aż do momentu aktywacji.

O pozytywnym ukończeniu procesu pełnej rejestracji bukmacher poinformuje nas mailowo. Będziemy mogli spokojnie zawierać zakłady bez limitów i korzystać ze wszystkich udogodnień. Każdy dostępny u bukmachera Betfan bonus stanie się dostępny, jeśli - co jasne - spełnimy wszystkie wymagane w danej akcji promocyjnej warunki. 

Betfan - wpłaty i wypłaty

Betfan - wpłaty i wypłaty - metody płatności - Bonus Betfan

Podstawą gry u każdego legalnego polskiego bukmachera jest zasilenie konta własnymi środkami. Wprawdzie zdarzają się oferty typu bonus freebet, w ramach którego to my otrzymujemy od bukmachera darmowy zakład, bez wkładu własnego, ale nie da się ukryć, że bez własnej inwestycji obstawianie nie ma racji bytu.

Funkcjonowanie systemu płatności to niezwykle ważny aspekt przy wyborze miejsca do gry. Zanim będziemy mogli wykorzystać oferowane przez bukmachera Betfan bonusy, najpierw musimy przelać pieniądze na konto gracza. Oznacza to też oczywiście, że trzeba przejść przez proces rejestracji. Jak wspominaliśmy wyżej, przy depozycie wystarczy nam tymczasowy status konta, czyli inaczej: rejestracja podstawowa, bez pełnej weryfikacji. Ona również wystarczy do otrzymania bonusu od Betfan. To przyda nam się później, przy wypłacie, o ile będziemy trzymać się limitów.

Wpłaty Betfan

Betfan - wpłaty - metody płatności - Bonus Betfan

O wypłatach później, tymczasem skupmy się na wpłatach. Betfan wyróżnia się nieskomplikowanymi metodami zasilenia konta, a dodatkowo wszystko jest przejrzyste i dzieje się błyskawicznie. Tak jak z rejestracją, z bonusami,tak i z płatnościami poradzi sobie nawet najbardziej początkujący gracz, który dopiero zaczyna przygodę z zakładami bukmacherskimi.

Zacznijmy od najważniejszego: wpłacając pieniądze na konto użytkownika w Betfanie, nie mamy do czynienia z żadną prowizją. Nigdy. Tyle, ile chcemy przelać, przelewamy, bez dodatkowych opłat. Niezależnie od wybranej metody płatności i niezależnie od banku, w którym mamy aktywny rachunek. 

Wpłata objęta jest najmniejszym możliwym limitem, czyli 1 zł. Nie znamy nikogo, kto chciałby wpłacić jakąkolwiek niższą sumę. Praktyka “złotówkowa” to standard u legalnych polskich bukmacherów, m.in. właśnie Betfana.

Dostępność systemu wpłat to 24/7. Dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, bez ograniczeń. Zasilamy konto, kiedy chcemy. 

Środki “wrzucimy” na konto za pomocą internetowego systemu płatności Przelewy24. Internetowe systemy płatności to obecnie najpopularniejsza forma wpłaty wśród obstawiających, a serwis Przelewy24 to jeden z czołowych serwisów płatności on-line. Nasze pieniądze są całkowicie bezpiecznie, a wszystko odbywa się rzecz jasna z poszanowaniem prawa obowiązującego na terenie Polski. 

Zaleta takiej opcji wpłaty to przede wszystkim szybkość. Sprawy załatwimy kilkoma kliknięciami. Na stronie bukmachera podajemy kwotę, którą chcemy zasilić konto, akceptujemy regulamin oraz wybieramy bank do realizacji płatności, a następnie zostajemy przeniesieni już na stronę, gdzie dokonamy transakcji. 

Bukmacher Betfan - Bonus Betfan
Kod bonus Betfan: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

W zależności od tego, czy chcemy użyć tradycyjnego przelewu on-line, czy posłużyć się najnowszą, innowacyjną metodą płatności, wykonujemy kolejny krok w drodze do zasilenia depozytu. Weryfikacja w banku i gotowe - mamy odpowiednią kwotę na koncie gracza.

O jakiej innowacyjnej metodzie płatności mowa? W Betfan bonus płatnościowy stanowi BLIK - bardzo przystępna i dynamicznie zyskująca ogromną popularność opcja płatności internetowej. 

BLIK jest łatwiejszy od tradycyjnego transferu on-line, bo wystarczy podać sześciocyfrowy kod (wygenerowany z naszej bankowej aplikacji mobilnej), bez konieczności logowania się do banku. Konto zostanie zasilone po zatwierdzeniu przelewu i akceptacji płatności od bukmachera. 

Jako bonus Betfan oferuje graczom ponad dwadzieścia banków, których klienci ekspresowo wpłacą środki.

 • mBank
 • Inteligo
 • PKO Bank Polski
 • Santander
 • ING Bank Śląski
 • Bank Pekao
 • Alior Bank
 • Bank Miillennium
 • Credit Agricole
 • Eurobank
 • BNP Paribas
 • GetIn Bank
 • Bank Ochrony Środowiska BOŚ
 • SGB Bank
 • Bank Pocztowy
 • GetBank
 • T-Mobile Usługi Bankowe
 • Citibank
 • Nest Bank
 • Volkswagen Bank

Wypłaty Betfan

Betfan - wypłaty - metody płatności - Bonus Betfan

Wpłaty wpłatami, ale bądźmy szczerzy: graczy bardziej interesują wypłaty na konto bankowe. Wypłacimy także błyskawicznie, nawet szybciej, niż wpłacimy. 

W celu wypłacenia środków musimy mieć w pełni zweryfikowane konto. O ile bez stałego statusu konta otrzymamy możliwość zawarcia zakładów i korzystania z bonusów od Betfan, o tyle nie przelejemy na rachunek bankowy ani grosza. W praktyce więc mamy wirtualną kwotę w depozycie, dopóki nie zdecydujemy się na całkowitą aktywację. Tak jak wspominaliśmy wyżej, polega ona na weryfikacji danych osobowych poprzez wysłanie fotokopii wybranego dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu) oraz podania numeru rachunku w banku.

Betfan informuje, że realizuje natychmiastowe wypłaty do ponad 97% kont bankowych w Polsce i nie rzuca słów na wiatr. To oficjalne dane statystyczne pochodzące z branżowych badań. 

Wypłaty opierają się na filozofii bezpieczeństwa i szybkości w działaniu. Nasze środki finansowe są całkowicie bezpieczne i bez przeszkód przejdą drogę z depozytu gracza do banku. Pieniądze błyskawicznie wylądują na koncie bankowym, bo średni czas wypłaty środków wynosi do 15 minut.

Co ważne, bukmacher Betfan realizuje wypłaty siedem dni w tygodniu, jednak nie w systemie dwadzieścia cztery na siedem - 24/7, a w godzinach od 07:00 do 23:00. Codziennie, niezależnie czy mamy poniedziałek, środę, weekend czy święto.

Jeśli chodzi o realizację wypłaty, to na specjalnych zasadach funkcjonuje ta premierowa, pierwsza po założeniu konta. W trosce o bezpieczeństwo graczy, podlega ona dodatkowej weryfikacji. Może to zająć do czterdziestu ośmiu godzin, ale zazwyczaj wszystko nie zbliża się do tego górnego limitu czasowego, a odbywa się znacznie szybciej.

Oto lista banków, które realizują szybkie wypłaty. Jest ich dziewiętnaście.

 • mBank
 • Inteligo
 • PKO Bank Polski
 • Santander
 • ING Bank Śląski
 • Bank Pekao
 • Alior Bank
 • Millennium Bank
 • Credit Agricole
 • Bank Ochrony Środowiska BOŚ
 • BNP Paribas
 • GetIn Bank
 • Eurobank
 • Raiffeisen Bank
 • Bank Pocztowy
 • IdeaBank
 • Nest Bank
 • Volkswagen Bank
 • Toyota Bank

Kwota wypłaty jest dowolna. Nie obowiązuje nas w Betfan bonus bankowy w żadnej postaci, ale też jednocześnie wypłata nie jest obciążona dodatkowymi prowizjami etc. Bukmacher nie wymaga od nas minimalnej sumy, przy maksymalnej bywa różnie, ale tutaj problemy zaczynają się od dziesiątek tysięcy złotych. Wówczas możemy być dokładnie prześwietleni pod kątem danych osobowych i przebiegu gry.

Pamiętajmy: z konta bukmacherskiego wypłacimy do banku tylko i wyłącznie środki depozytowe. Nie można od razu wypłacić środków z bonusu od Betfan. Wszystkie akcje bonusowe objęte są jasnymi zasadami, a całość określa regulamin. Obowiązują konkretne warunki obrotu bonusowymi środkami, zwykle trzeba zawrzeć zaklady za wielokrotność danej sumy, ale tutaj piłka leży po stronie boiska legalnego polskiego bukmachera, którym w tym wypadku jest Betfan.

Sprawdź kody promocyjne:

Betfan bonus - gry wirtualne

Betfan, choć jest nowym graczem na rynku bukmacherskim w Polsce, już zdołał wprowadzić w swojej ofercie wirtualne sporty, czyli dynamicznie zyskującą na popularności alternatywę dla tradycyjnego obstawiania. U firm z większym stażem można było w nie grać już kilka lat temu, teraz de facto stały się wyznacznikiem profesjonalizmu i szerokiej oferty bukmacherskiej. Rozwój trwa, zainteresowanie rośnie.

Wirtualne sporty to pewien bonus od Betfan dla graczy, bo może zwrócić ich uwagę na coś innego, niż zwykłe granie i czekanie na rozliczanie kuponów dłuższy czas. Zakłady są rozliczane szybciej, a oferta nie ogranicza się do jednego wirtualnego sportu. Tak jak w Betfanie.

Betfan szczyci się tym, że można grać w “wirtuale” w systemie 24/7, czyli właściwie cały czas. Przyjrzyjmy się bliżej tej ofercie.

Jakie wirtualne sporty są dostępne jako bonus u bukmachera Betfan? Na liście widnieje sześć dyscyplin.

 • piłka nożna
 • tenis ziemny
 • wyścigi konne
 • wyścigi psów
 • koszykówka
 • żużel
 • kolarstwo torowe

Piłka nożna

Pierwszy z dostępnych wirtualnych sportów to oczywiście piłka nożna. Wzrok przykuwa grafika na wysokim poziomie. Przechodząc jednak do konkretów, co kilka minut emitowany jest mecz… wirtualnej ligi angielskiej. Ciekawym bonusem od Betfan dla graczy jest fakt, że nazwy drużyn są tożsame z tymi prawdziwymi (City, West Ham, Everton, Newcastle, Manchester itp.), albo do nich nawiązują. Silnik meczowy obejmuje nawet graficzne herby w solidnej jakości.

Wyświetlana jest nazwa stadionu oraz statystyki przedmeczowe: klasyfikacja (miejsce w tabeli wyrażone za pomocą mocy w “gwiazdkach”), forma w ostatnich pięciu meczach oraz średnia goli. 

Dostępne jest sześć rodzajów zakładów:

 • Podstawowy 1X2 (zwycięstwo gospodarza, remis, zwycięstwo gościa)
 • Obie drużyny strzelą gola - TAK lub NIE
 • Dokładny wynik
 • Liczba goli w meczu (od 0 do 6)
 • Podwójna szansa czyli rozwinięcie pierwszego typu (1X, 12, X2 -> zwycięstwo gospodarza lub remis, brak remisu, zwycięstwo gościa lub remis)
 • Under/Over - Poniżej lub Powyżej 2.5 gola

Rozwijając wątek dokładnego wyniku, możliwe rezultaty mają odpowiednio przydzielone kursy, zresztą tak jak inne dostępne zakłady. Bukmacher Betfan bonus w postaci wyższych kursów daje w tym przypadku za wytypowanie wyników: 1-0, 2-0, 2-1, 3-0, 3-1, 3-2, 0-0, 1-1, 2-2, 3-3, 0-1, 0-2, 1-2, 0-3, 1-3, 2-3.

Na ekranie otrzymamy informację o zakończeniu przyjmowania zakładów i zostaniemy przeniesieni do przebiegu spotkania. Obejrzymy kilka akcji w każdej połowie, a realizm wirtualnego futbolu może być zaskakująco odpowiedni, zarówno przy golach, jak i spektakularnych interwencjach bramkarskich oraz faulach.

Wirtualne mecze odbywają się co cztery minuty. Mamy możliwość wybiegnięcia naprzód i wytypowania nie tylko najbliższego, ale też kolejnych spotkań.

Bukmacher Betfan - Bonus Betfan
Kod bonus Betfan: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Tenis ziemny

Wirtualny tenis to pojedynki fikcyjnych zawodników na korcie. Tutaj otrzymujemy informację o klasyfikacji, formie w ostatnich meczach oraz miejscu w rankingu tenisistów. Tu równie niewątpliwym bonusem od Betfan jest to, że pojedynki odbywają się co cztery minuty. Szybko więc następują rozstrzygnięcia, co na pewno cieszy samego gracza.

Dostępne zakłady to oczywiście zwycięzca, dokładny wynik gema (każdy zawodnik do 0/15/30/40) oraz dokładna liczba punktów w gemie (4, 5, 6, 8, 10, 12).

Wyścigi konne

W wirtualnych wyścigach konnych startuje ośmiu uczestników. Bukmacher udostępnia nam najświeższe wyniki każdego zwierzęcia oraz również klasyfikację w postaci gwiazdek. Odstęp czasowy między wyścigami to także cztery minuty. Bieg jest dynamiczny, konie mają przyporządkowane swoje kolory. Po finiszu mamy jeszcze stopklatkę z momentu przekroczenia mety przez zwycięzcę.

Jeśli chodzi o obstawianie, to mamy trzy proste opcje. Przy każdym koniu, który ma specjalną nazwę, utrzymaną faktycznie w realnie jeździeckim tonie, możemy wybrać albo czy będzie on zwycięzcą, albo czy zajmie miejsce pierwsze LUB drugie, albo czy zmieści się w czołowej trójce.

Wyścigi psów

Wyścigi psów odwzorowują konne, z jedną diametralną różnicą: ściga się sześciu czworonogów, a nie ośmiu. Kwestie statystyczne, graficzne, a także kursowe nie zmieniają się.

Koszykówka

Statystycznie mamy tutaj prawie identyczną sytuację jak w piłce nożnej. Widzimy “gwiazdkową” klasyfikację, ostatnie pięć spotkań i średnią zdobywanych punktów (a nie goli, mała różnica).

Betfan bonusowo traktuje jednak wirtualną koszykówkę, która ma naprawdę szeroką ofertę. Obstawimy następujące zdarzenia:

 • zwycięzca
 • zwycięzca pierwszej połowy - kto będzie prowadzić w przerwie meczu
 • kilka zakładów na łącznie poniżej/powyżej punktów w danym meczu, zwykle to liczby ponad 200
 • zakłady na poszczególne poniżej/powyżej konkretnego zespołu
 • kwarta z największą liczbą punktów
 • handicap: zwykle trzy opcje handicapu w obie strony

Co ciekawe, nazwy drużyn częściowo odwzorowują te prawdziwe z NBA, np. Golden State Warriors to Golden State Dunkers, Boston Celtics to Boston Harps, a Atlanta Hawks to Atlanta Wild Dogs. To z pewnością ciekawy bonus od Betfan dla fanów najlepszej ligi koszykarskiej na świecie.

Żużel

Żużel ma format jak wyścigi zwierząt pod względem ostatniej formy i klasyfikacji. Ściga się oczywiście czterech wirtualnych zawodników, a możemy wytypować zwycięzcę oraz miejsce żużlowca pierwsze lub drugie.

Kolarstwo torowe

Niedawno wprowadzono specjalny bonus od Betfan, czyli nowość: kolarstwo torowe najbliżej ma do wyścigów konnych. Też jest ośmiu uczestników, też mamy formę i “gwiazdki”, też możemy wytypować triumfatora i miejsce każdego kolarza w czołowej dwójce lub trójce.

W bukmacherze Betfan bonusy promocyjne stricte na grę w wirtualne sporty nie są jeszcze dostępne, ale bardzo prawdopodobne, że gracze otrzymają możliwość wzięła udziału w takich akcjach promocyjnych w przyszłości.

Betfan - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Nowi gracze z Meczyki.pl otrzymują trzy oferty bonusowe na start w Betfan. Zakład bez ryzyka 600 PLN, bonus 777 PLN od trzech pierwszych wpłat oraz 15 darmowych zakładów na różne wydarzenia.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN