Betters opinie Czerwiec 2023. Recenzja bukmachera

Dodał: Juliusz Orciuch,15 Maj 2023 | 16:15
Jakie Betters opinie panują wśród graczy? Czy ten nowy bukmacher wyróżnia się czymś na rynku? W naszej recenzji sprawdzamy najważniejsze aspekty dotyczące oferty, promocji i działalności Betters.

Betters opinie

Na początek sprawdzamy w Betters opinie o bonusie powitalnym. Po rejestracji u tego bukmachera TUTAJ z kodem MECZYKI dostępny jest pakiet złożony z bonusów: cashbacków do 1030 PLN i freebetu 20 PLN.
Bonus BettersWartość bonusu 
Cashback1030 PLN
Freebet20 PLN
O Betters opinie gracze zaczęli wyrabiać sobie stosunkowo niedawno. Bukmacher dołączył do grona legalnych operatorów w Polsce w 2021 roku. Działa na podstawie zezwolenia od Ministerstwa Finansów wydanego 16 kwietnia 2021 roku. 
Betters na tle innych bukmacherów wyróżnia się ciekawymi rozwiązaniami produktowymi (zakład “łańcuch” i kontroferta). Na pozytywne opinie graczy składają się również bonus powitalny złożony z freebetu i cashbacków, szeroki wachlarz promocji dla stałych graczy czy też oferta zakładów z dużą liczbą rynków.
BettersInformacje o firmie
Ocena bukmachera4.2/5
Pełna nazwa spółkiSILESIA Entertainment sp. z.o.o.
Data startu2021
Bonus powitalny1050 PLN
Kod promocyjnyMECZYKI
Metody płatnościBLIK, Przelewy24, VISA, MasterCard, Google Pay, Apple Pay
Aplikacja mobilnaAndroid, IOS

Betters opinie o ofercie powitalnej

Na początek sprawdzimy bonus powitalny w Betters. Opinie o tym bonusie będą wynikać z przeanalizowania oferty pod względem najważniejszych elementów z perspektywy klienta. 
Przypomnijmy, że bonus na start w Betters składa się z dwóch elementów:
 • cashbacki do 1030 PLN
 • freebet 20 PLN
Co trzeba zrobić, żeby zagwarantować sobie te bonusy bukmacherskie i jak z nich skorzystać? Wszystkie wątpliwości rozwiejemy w dalszej części tego tekstu.
Cashbacki do 1030 PLN to zestaw złożony z trzech elementów:
 • Cashback 100% do 110 PLN od 1. przegranego zakładu
 • Cashback 50% do 310 PLN od 2, 3. i 4. przegranego zakładu
 • Cashback 50% do 610 PLN od 5, 6, 7, 8, 9. i 10. przegranego zakładu
Łącznie Betters zabezpiecza dziesięć pierwszych kuponów, ale tylko tych, które okażą się przegrane. 
Pierwszy i drugi cashback wypłacony we freebecie może być wypłacony w ten sam sposób co freebet 20 PLN (jednokrotny obrót, kupony SOLO lub AKO, w ciągu 72 godzin). Inaczej sprawa wygląda z trzecim cashbackiem, gdzie wymagany jest pięciokrotny obrót kuponami AKO i kurs każdego zdarzenia to min. 1.40. Bonus ma ważność 14 dni.  
Jakie dla Betters opinie mają gracze po przeanalizowaniu bonusu powitalnego? Dużym atutem jest zabezpieczenie aż 10 przegranych kuponów. Cieszy również bonus bez gry, który pozwala na obstawienie bez inwestowania własnych środków. Atutem jest też przyznanie cashbacku tylko za przegrany kupon, a nie jak u innych bukmacherów, którzy pod uwagę biorą pierwszy zagrany, a wynik nie ma znaczenia. Niektórzy gracze mogą nieco zdziwieni i przytłoczeni warunkami promocji, natomiast w kontekście bonusu powitalnego o Betters opinie są raczej korzystne. 
Freebet 20 PLN to promocja, która liczbowo może nie robi największego wrażenia, natomiast w Betters opinie o tym bonusie mogą być wyłącznie bardzo dobre.
Otrzymanie freebetu jest bardzo proste. Wystarczy założyć konto i wpłacić dowolną kwotę. Po tym freebet 20 PLN zostanie automatyczne dopisany do konta. 
Warunki wypłacenia bonusu są korzystne i za freebet wystarczy zagrać raz. Co prawda trzeba to zrobić w ciągu 72 godzin od czasu jego przypisania na konto, ale Betters nie ustalił minimalnego kursu do obrotu bonusem. Ważne: ten bonus, jak i pozostałe freebety w Betters są wypłacane jako zysk z kuponu (wygrana z freebetu pomniejszona o jego wartość).

Opinie o pozostałych bukmacherach:

Recenzja Betters: wady i zalety bukmachera

Opinie Betters wystawić powinniśmy nie tylko na podstawie powitalnego bonusu. To ważny aspekt, ale nie jedyny przy wyborze bukmachera. Jak wyglądają zatem największe wady i zalety Betters? Na co przede wszystkim warto zwrócić uwagę? Takich kwestii jest kilka.
PlusyMinusy
Oryginalna oferta bonusowaBrak transmisji na żywo
Codzienne promocje dla graczy Słaba oferta na ESPORT
Sporty wirtualne Brak Bet Buildera
W naszej opinii największym atutem bukmachera jest oferta powitalna, która wyróżnia się na polskim rynku. Sama kwota nie robi może wrażenia, ale cashback za wygrany zakład to wybijające się rozwiązanie na polskim rynku. Ciekawe rozwiązania produktowe wraz z szeroką ofertę na podstawowe sporty dopełniają obraz bukmachera z ciekawym zestawem dla graczy. 
Uzupełnieniem są szybkie wypłaty, które należą do najważniejszych argumentów za lub przeciw w ocenie bukmachera. W Betters jest co prawda specjalna zakład na esport, ale oferta składa się wyłącznie z podstawowych rynków. Podobnie problemem będzie brak Bet Buildera, który jest już obecnie na polskim rynku praktycznie wszędzie. Dużym minusem jest też brak jakichkolwiek transmisji sportowych. Aktualnie bukmacherzy rywalizują o to, kto ma lepsze i bardziej prestiżowe mecze w ofercie zakładów LIVE. Transmisje lub ich brak mogą przesądzić o tym, czy użytkownicy będą obstawiać aktywnie u danego bukmachera. 
Biorąc pod uwagę wszystkie te elementy i patrząc całościowo, to wystawiona Betters opinia za całość bonusowej będzie bardzo dobra. W pozostałych elementach jest miejsce na poprawę, ale są to rzeczy, które nie powinny przeszkadzać w sprawdzeniu bukmachera i przekonania się na własną rękę o jakości produktu.

Nadchodzące:

Betters oferta zakładów

Kolejną kwestią, która pozwala użytkownikom Betters wyrobić opinie, jest oferta zakładów. Bukmacher oferuje wiele różnorodnych rynków do typowania. Jak konkretnie wygląda to w Betters? Opisujemy to poniżej.

Zakłady

W Betters opinie wyrobimy sobie przede wszystkim na podstawie oferty w zakładce “Zakłady bukmacherskie”, czyli zakładów przedmeczowych (pre-match) na najważniejsze wydarzenia sportowe. Do wyboru są praktycznie wszystkie dyscypliny, które interesują typujących, w tym te najpopularniejsze: piłka nożna, tenis, siatkówka czy hokej. 
Poza klasyczną ofertą sportową w tej sekcji znajdą się zakłady na politykę i rozrywkę. 
W innej kategorii znajdują się zakłady esportowe (ESPORT) oraz sporty wirtualne (SPORTY VIRTUALNE). Jednocześnie oba te rodzaje zakładów są też widoczne w głównej kategorii (ZAKŁADY BUKMACHERSKIE). 
Warto odnotować, że Betters nie podwyższa kursów na zdarzenia z regularnej oferty. 

Na żywo

Zakłady LIVE stanowią ogromną część obrotów zakładów bukmacherskich, dlatego nie powinno dziwić, że Betters wyszczególnił oddzielną kategorię na mecze na żywo (LIVE).
Co znajduje się w takiej sekcji? To oczywiście jest zależne od tego, co się akurat dzieje. Dostępne wydarzenia w części pokrywają się z zakładami przedmeczowymi, natomiast jest ich nieco mniej. Przydatną funkcję będzie “Kalendarz”, który pozwala na sprawdzenie, jakie mecze będzie można typować na żywo. 
W sekcji LIVE widoczne są również esportowe mecze, które mogą być łączone z regularną ofertą. 

Gry karciane

Kolejnym elementem oferty zakładów Betters są zakłady na gry karciane. “Karcianki” znajdują się w oddzielnej kategorii (GRY KARCIANE) i podzielone są na oddzielne sekcje dla każdej gry. A są to:
 • blackjack
 • wojna: andar bahar
 • indyjski poker
 • poker
 • wojna
W każdej sekcji widoczny jest stół z kartami w czasie rzeczywistym. Pokazane są zdarzenia, kursy, historia poprzednich rozdań i zasady poszczególnych gier. 
Dla Betters opinie na temat gier karcianych będą dobre, ale nie jest to z pewnością wybijający się produkt na rynku bukmacherskim. Brakuje większej liczby gier oraz dedykowanego polskiego stołu. 

Sprawdź kody promocyjne:

Betters zakłady na żywo

Zakłady na żywo to z perspektywy graczy jeden z najważniejszych elementów kształtujących zdanie o bukmacherze. Opinie o Betters zakładach na żywo będą raczej poniżej średniej. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, gracze nie mogą skorzystać z transmisji wydarzeń LIVE. Z drugiej strony należy pochwalić bukmachera za możliwość łączenia zakładów przedmeczowych z ofertą na żywo. A przypomnijmy, że taka funkcja nie jest dostępna u każdego polskiego bukmachera.
A które rynki znajdziemy do obstawiania w Betters? Są to wszystkie podstawowe dyscypliny:
 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Hokej
 • Siatkówka
 • Koszykówka
 • Inne sporty
W sekcji “Na żywo” bukmachera Betters dostępne są zakłady esportowe i jest to rozwiązanie bardzo wygodne dla klientów.

Betters aplikacja mobilna

Na obecne dla Betters opinie ma wpływ obecność aplikacji mobilnej bukmachera. W przypadku Betters jest ona dostępna dla dwóch najpopularniejszych systemów operacyjnych na smartfony: Android i iOS. 
Aplikacja pozwala na korzystanie z wszystkich funkcji bukmachera na smartfonie w specjalnie dostosowanym do tego programie.
Jakie funkcjonalności oferuje Betters aplikacja mobilna?
 • Oferta zakładów przedmeczowych i na żywo
 • Gry karciane i esport
 • Możliwość założenia konta 
 • Promocje na start i aktualne promocje dla wszystkich klientów
 • Wyniki i statystyki meczowe
 • Powiadomienia PUSH o promocjach i najciekawszych wydarzeniach
 • Wpłaty i wypłaty za pomocą wszystkich dostępnych form płatności
Jak pobrać taką aplikację mobilną? Wszystko zależy od systemu operacyjnego:
 • iOS (Iphone) - App Store
 • Android - pobranie aplikacji ze strony mobilnej i zainstalowanie jej na smartfonie
Jakie opinie mają gracze o aplikacji Betters? Ocena w App Store nie świadczy o dużym zainteresowaniu i pozytywnym odbiorze. Na 6 recenzji średnia ocena wynosi 3.2 na 5 możliwych punktów.
Betters opinie - aplikacja mobilna

Strona internetowa Betters

Serwis bukmachera w podstawowej wersji to produkt dostosowany pod przeglądarkę internetową na komputerze. Na światowym rynku bukmacherskim układ stron jest bardzo podobny i operatorzy wizualnie nie różnią się specjalnie od siebie.
Po lewej stronie znajdują się rozgrywki sportowe podzielone na dyscypliny i kraje. Na środku pokazane są promocje, najpopularniejsze zakłady i rozgrywki. Po prawej stronie widoczny jest kupon.
Nie inaczej układ strony prezentuje się u bukmachera Betters.
Betters opinie - strona internetowa
Strona internetowa Betters jest zdominowana przez trzy kolory: czarny, biały i czerwony. 
W górnej belce znajdują się wszystkie najważniejsze kategorie, a w prawym górnym rogu widać dwa przyciski: “Zarejestruj” i “Zaloguj”.
Lewa strona składa się z wyszukiwarki wydarzeń sportowych, ulubionych kategorii oraz filtra na dzisiejsze zakłady. Poniżej bukmacher umieścił listę z najpopularniejszymi ligami i rozgrywkami oraz wszystkie dyscypliny sportowe. Opinie o Betters na ten temat będą zadowolające, bo jest to rozwiązanie stosowane przez wszystkich bukmacherów i gracze nie będą mieli problemu z poruszaniem się po stronie.
Środkowa część zdominowana jest przez zmieniające się banery kierujące do podstron promocji dla wszystkich graczy. Poniżej pokazane są pola z kursami 1X2 na wybrane mecze. W kolejnej części znajdują się kursy na nadchodzące zdarzenia (z filtrami czasowymi), popularne spotkania i rozgrywki LIVE.  
Prawa strona serwisu Betters to z kolei widok obstawianego kuponu. Na samym kuponie widzimy jego rodzaj (singiel, kombi, system lub łańcuch), zdarzenia wraz z kursami, pole “kontroferty”, kurs całkowity oraz stawkę. Jeśli wszystko się zgadza i chcemy zawrzeć zakład, to potwierdzamy to klikając przycisk “OBSTAW”. 

Opinie o wpłatach i wypłatach w Betters

Jakie opinie o Betters można mieć na podstawie rodzajów i czasu płatności? Sprawdźmy na początek, jak oba te elementy wyglądają w Betters.
Swój depozyt każdy gracz może wykonać na kilka sposobów:
Metoda płatności Min. wpłata Max. wpłata
Szybki przelew1 PLN10 000 PLN
BLIK1 PLN 10 000 PLN
Karta płatnicza1 PLN 10 000 PLN

Google Pay

1 PLN 10 000 PLN
Apple Pay1 PLN 10 000 PLN
Betters zdecydował się na ograniczanie wpłat swoim graczom. Co prawda poziom 10 00 PLN będzie wystarczający dla zdecydowanej większości klientów, natomiast u innych bukmacherów ten poziom osiąga wartości sześciocyfrowe. Na plus w opiniach należy uznać dostępność kilku form płatności, natomiast równie dobrze mógłby być on nieco szerszy (np. brak SKRILL-a).  
Wypłaty w Betters są realizowane za pomocą przelewów natychmiastowych. Jest to świetna wiadomość dla klientów, bo szybkie wypłaty realizowane są przez całą dobę. Czas, w którym pieniądze znajdą się na Twoim koncie bankowym, zależny jest od konkretnych banków. 
Maksymalna wartość wypłaty to 100 000 PLN. Zarówno od depozytów, jak i wypłat prowizje nie są pobierane. 

Obsługa klienta

Kontakt z bukmacher jest możliwy na kilka sposobów. Chcąc skontaktować się z pracownikami Betters w dowolnej sprawie, mamy do wyboru:
 • Czat z konsultantem
 • FAQ, w którym opisane są: rejestracja, obstawianie meczy, logowanie oraz płatności
 • Kontakt za pomocą wiadomości mailowej
W zakresie obsługi klienta Betters wypada solidnie i klienci na pewno nie zostaną pozostawieni sami ze swoimi problemami. Małym minusem jest sekcja FAQ, która nie należy do szczególnie obszernych. Z drugiej strony, w razie pytań gracze mają do wyboru czat z konsultantem lub zgłoszenie swojej sprawy za pomocą wiadomości e-mail.
Opinie? Betters i obsługa klienta bukmachera spełnia podstawowe wymagania, jakie gracz może kierować w stronę bukmachera. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Nasza opinia o Betters

O Betters opinie po wnikliwej analizie i przejrzeniu wszystkich aspektów interesujących graczy powinny być pozytywne. Bukmacher na wielu polach wypada solidnie, w żadnym stopniu nie odbiegając od reszty branży bukmacherskiej. Są też miejsca, na których się wyróżnia i zaskakuje na plus. Cieszy na pewno rozbudowana oferta powitalna, szereg promocji dla graczy, możliwość łączenia zakładów przedmeczowych z ofertą LIVE czy natychmiastowe wypłaty. Co można poprawić, żeby gracze byli jeszcze bardziej zadowoleni? Na pewno pracownicy bukmachera muszą pomyśleć o poszerzeniu oferty o autorskie zakłady, zastosowanie Bet Buildera czy dodaniu transmisji na żywo do sekcji z zakładami, Mimo tych niewielkich niedociągnięć, nasze opinie o Betters są na plus i możemy polecić obstawianie u tego bukmachera.
0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020