Piorunująca końcówka Al-Nassr! Gwiazdy odrobiły straty, nieskuteczność Ronaldo nie miała znaczenia [WIDEO]

Screen Twitter
Al-Nassr wygrało z Al-Ahli Dubaj 4:2 (1:1) i zagra w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Bohaterem drużyny z Arabii Saudyjskiej okazał się Anderson Talisca.
Pierwsza połowa wtorkowego starcia była dla Al-Nassr trudnym doświadczeniem. Zespół z Rijadu remisował z Al-Ahli 1:1.
Jakby tego było mało, w szał wpadł Cristiano Ronaldo. Portugalczyk domagał się dwóch rzutów karnych i w przerwie meczu zaczął agresywnie odzywać się do sędziów. Nagranie znajdziecie TUTAJ.
Po zmianie stron Al-Nassr otrzymało kolejny cios. Ekipa z Dubaju wyszła na prowadzenie i znalazła się w komfortowej sytuacji. Skromnej przewagi nie udało się jednak utrzymać.
W 88. minucie stan rywalizacji wyrównał Sultan Al Ghannam. W 95. niezwykle istotnego gola strzelił Anderson Talisca, zaś wynik spotkania ustalił Marcelo Brozović. Reprezentant Chorwacji pokonał bramkarza w 97. minucie.
Cristiano Ronaldo ani Sadio Mane do siatki nie trafili, ale Portugalczyk zdołał zanotować asystę przy bramce zdobytej przez Brozovicia. Najważniejsze jednak dla Al-Nassr jest samo pokonanie Al-Ahli 4:2 (1:1) i wywalczenie awansu do fazy grupowej Azjatyckiej Ligi Mistrzów.
Hubert Kowalczyk22 Aug 2023 · 21:33