Cristiano Ronaldo wpadł w furię! Portugalczyk wściekł się podczas meczu, zaczął odpychać pracowników [WIDEO]

Screen Twitter
Cristiano Ronaldo nie zdołał utrzymać nerwów na wodzy. Portugalczyk wściekł się na postawę sędziów w pierwszej połowie meczu Al-Nassr z Al-Ahli Dubaj w Azjatyckiej Lidze Mistrzów.
Al-Nassr walczyło z Al-Ahli Dubaj o udział w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Po pierwszej połowie zespół z Rijadu remisował 1:1.
Gola dla gospodarzy strzelił Anderson Talisca, któremu asystował Marcelo Brozović. W odpowiedzi trafił zaś Yaha Alghassani.
Show skradł jednak - w negatywnym kontekście - Cristiano Ronaldo. Portugalczyk wściekał się na sędziów, którzy nie podyktowali rzutu karnego dla ekipy z Arabii Saudyjskiej.
Legendarny piłkarz domagał się "jedenastki" za odbicie piłki ręką po uderzeniu przewrotką oraz po rzekomym faulu w polu karnym rywala. W obu sytuacjach gwizdek arbitra milczał.
Tym samym przy zejściu do szatni doszło do scysji z udziałem gwiazdora. Wściekły Cristiano Ronaldo wykrzykiwał obelgi w stronę sędziów, a na dodatek odepchnął jedną z osób, która nagrywała ujęcia trybun.
Po zmianie stron Al-Ahli Dubaj wyszło na prowadzenie. Drugiego gola w meczu strzelił Alghassani.
AKTUALIZACJA 21:58
Ostatecznie Al-Nassr udało się wygrać cały mecz 4:2 (1:1). Bramki zobaczycie TUTAJ.
Hubert Kowalczyk22 Aug 2023 · 20:36