LVBet bonus, informacje, opinie

LVBet.com
ocena:
Kwota bonusu: 1000 PLN
Strona po polskuTak
Wsparcie po polskuTak
WalutyPLN
Metody płatnościSkrill, Paymenticon, Dotpay, Przelewy24
WypłacalnosćWysoka
Bonus na start1000 PLN
Inne atrakcjeLiczne promocje okolicznościowe

LVBet to bukmacher działający na rynku od końca 2016 roku. Jako jeden z nielicznych uzyskał on zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie działalności jako bukmacher internetowy, a w dodatku jest oficjalnym sponsorem Wisły Kraków, Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Wisła Płock i Lechii Tomaszów Mazowiecki, a także federacji MMA Fen. LVBet był również sponsorem podczas Mistrzostw Świata w footvolleya w Starych Jabłonkach.  Sam fakt, iż LVBet posiada licencję na prowadzenie zakładów w Polsce oznacza, że jest to bukmacher godny zaufania, który swoją ofertą: zarówno bonusową jak i zakładów bukmacherskich rywalizuje z innymi działającymi na polskim rynku firmami.

Oferta powitalna w LVBet


Bukmacher LVBEt przygotował specjalną promocję, w której nowi gracze mogą liczyć na bonus do równowartości 1000 PLN co sprawia, że jest to najwyższy na rynku bonus powitalny. By wziąć udział w promocji należy zarejestrować konto i wpłacić przynajmniej 100 PLN wybierając bonus z mnożnikiem. Każdy kto dokona depozytu wybierając taką promocję dostanie 1% wartości depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego 100x. Po aktywowaniu mnożnika całkowitego x100 i zagraniu zakładu kombinacyjnego złożonego z przynajmniej trzech zdarzeń o łącznym kursie 2.5 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25 gracz może postawić zakład z mnożnikiem całkowitym x100 i zyskać nawet do 1000 PLN! Przykład: wpłata 1000 PLN, Bonus 10 PLN, Stawka: 8,80 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x100, kurs finalny kuponu: 250, wygrana: 2200 PLN. Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem. Z Regulaminu:

-bonus powitalny jest dostępny przy pierwszej wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.

-kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, czyli tzw. zakłady 3-drogowe (1-X-2, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, Zwycięzca 1-ej połowy itd.), z pominięciem zakładów typu „double chance”. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem.

Na dodatkowe bonusy w przypadku posiadania karnetu klubu mogą liczyć kibice Widzewa Łódź, Lechii Tomaszów Mazowiecki, Wisły Kraków, Wisły Płock i Arki Gdynia. Na stronie Bukmachera okazjonalnie pojawiają się tez dodatkowe promocje takie jak choćby Cashback na mecz Czarnogóra - Polska.

Oferta zakładów i kursy w LVBet

Strona główna bukmachera wygląda całkiem ładnie, a na pochwałę zasługuje też sposób prezentowania kolejnych zakładów. W ofercie LVBET oprócz najważniejszych sportów, takich jak piłka nożna, tenis, koszykówka czy siatkówka można znaleźć również sporty niszowe, takie jak choćby surfing, hurling czy sumo. Bukmacher zasłynął ciekawymi zakładami dotyczącymi seriali, wcześniej można było wytypować choćby to kto stał za morderstwem w serialu Canal+ Belfer, a dziś na stronie można postawić zakład dotyczący siódmego sezonu Gry o Tron, a także przygotowywanego w tej chwili piątego sezonu Prison Break. Oferta zakładów piłkarskich jest szeroka, nie zabrakło handicapów azjatyckich, a także azjatyckich under/over, a ilość dodatkowych opcji w zakładach tenisowych również prezentuje się nieźle. Wysokość kursów należy odnosić do oferty prezentowanej przez innych działających na polskim rynku bukmacherów i na tym tle nie odbiegają one od konkurencji. Podsumowując: LVBet to dobry wybór dla tzw. rekreacyjnych graczy, którzy znajdą w ofercie bukmachera wiele interesujących opcji.

Zarejestruj się i odbierz bonus