Gobet kod promocyjny | VIP bonus powitalny [Czerwiec 2024]

Goplusbet kod promocyjny
4.3(169 głosów)

Gobet kod promocyjny ma treść MECZYKI. Skorzystanie z naszego kodu przy rejestracji konta pozwala odebrać bonus powitalny w Goplusbet do 230 PLN.

Bonus powitalny GO+BET

200 PLN bonus od depozytu

30 PLN freebet bez depozytu z kodem

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź

Jaki jest Gobet kod promocyjny?

Gobet kod promocyjny to: MECZYKI. Użyty kod w formularzu rejestracyjnym aktywuje najwyższy bonus powitalny na rynku do 230 PLN. W Goplusbet otrzymasz wtedy bonus 100% do 200 PLN od depozytu, freebet 30 PLN.
Gobet kod promocyjny w rejestracji
Gobet kod promocyjnyMECZYKI
Bonus od depozytu200 PLN
Freebet z kodem30 PLN
Kliknięcie w poniższy przycisk przenosi do formularza rejestracyjnego z automatycznie uzupełnionym kodem promocyjnym Goplusbet. Po rejestracji będziesz mógł skorzystać z wszystkich bonusów powitalnych u bukmachera.

Gdzie wpisać Gobet kod promocyjny?

Kod "MECZYKI" do Gobet należy umieścić w pierwszym kroku rejestracji w polu "kod promocyjny".
Pierwszym sposobem użycia kodu jest przejście do rejestracji przez przycisk. Wówczas kod promocyjny w Goplusbet będzie od razu uzupełniony i nie będzie potrzeby wpisywania go ręcznie.
Drugim sposobem jest wejście na stronę bukmachera i użycie własnoręcznie kodu w formularzu rejestracyjnym.

Jak wpisać kod promocyjny Goplusbet?

 1. Skopiuj kod promocyjny do Goplusbet MECZYKI pokazany wyżej
 2. Wejdź na stronę bukmachera i kliknij w przycisk "Zarejestruj" w prawym górnym rogu
 3. Podaj wszystkie wymagane dane w formularzu rejestracyjnym
 4. Na końcu pierwszej strony znajduje się pole "Kod promocyjny". Wklej tam skopiowany wcześniej kod
 5. Kliknij w przycisk "Dalej" i wypełnij drugą stronę formularza
 6. Po ukończeniu rejestracji będziesz mógł wpłacić pierwszy depozyt i skorzystać z bonusów powitalnych

Dlaczego warto skorzystać z kodu promocyjnego w Goplusbet?

Użycie kodu promocyjnego w Goplusbet aktywuje wyższą wartość oferty powitalnej niż standardowej wersji pakietu na start. Wpisując MECZYKI w polu kod promocyjny otrzymamy ekstra 30 PLN po rejestracji zamiast 20 PLN, które obowiązuje w zestawie bez kodu. Jest to najwyższa oferta na rynku u tego bukmachera.
Jakie są korzyści wynikające z użycia kodu promocyjnego w Gobet?
 • Odebranie wyższego bonusu powitalnego niż w standardowej ofercie
 • Aktywowanie promocji na start o wartości nawet 230 PLN
gobet kod promocyjny

Gobet kod promocyjny - 230 PLN bonus powitalny

Gobet kod promocyjny - MECZYKI - gwarantuje dostęp do pakietu promocji związanych bezpośrednio z rejestracją konta. W takim przypadku bonus powitalny wynosi 230 PLN:
 • Bonus od depozytu 200 PLN
 • Freebet bez depozytu z kodem 30 PLN
Jakie są warunki skorzystania z każdej promocji? Tłumaczymy działanie każdej z nich w dalszej części tekstu.

Gobet kod promocyjny - bonus od depozytu 100% do 200 PLN

Pierwszym elementem bonusu powitalnego Go+bet jest 100% od depozytu maksymalnie do 200 PLN.
Gobet bonus od depozytuWartość
Wartość wpłaty20 PLN - 200 PLN
Wartość bonusu200 PLN
Warunki bonusu100% pierwszej wpłaty
Obrót bonusem3x, 2 zdarzenia, kurs całkowity min. 1.80
Do skorzystania z bonusu wymagane jest założenie konta, zaznaczenie zgód marketingowych przy rejestracji oraz zweryfikowanie konta. 
W Gobet bonus powitalny zostanie uruchomiony przez pierwszą wpłatę na min. 20 PLN i GoBet przyzna maksymalnie 200 PLN w środkach bonusowych. Za wyższą wpłatę niż 200 PLN na konto gracza trafi bonus w wysokości 200 PLN.
Po dokonaniu wpłaty bonus 100% do 200 PLN znajdzie się na koncie. Aby go wypłacić, trzeba najpierw uwolnić bonus, czyli zagrać raz depozytem za wartość bonusu kuponem lub kuponami z kursem łącznym min. 1.80. Po zrobieniu tego wystarczy dokonać trzykrotnego obrotu bonusem na kuponach z min. 2 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 1.80. Do obrotu nie liczą się zakłady na sporty wirtualne, gry karciane oraz zakłady zmontowane w Betbuilderze.
Jeśli to zrobimy, to środki bonusowe trafią na konto depozytowe i będziemy mogli je wypłacić na konto bankowe. Na obrót bonusem mamy 7 dni. Przed dokonaniem obrotu nie będzie możliwa wypłata środków z depozytu. Obrotu depozytem można dokonać zarówno w ramach jednego jak i wielu zakładów.

Gobet kod promocyjny - freebet bez depozytu 30 PLN (tylko z kodem) 

Kolejną promocję powitalną aktywuje Gobet kod promocyjny o treści MECZYKI. To darmowy zakład bez depozytu, znany także jako freebet. Wartość tej promocji wynosi 30 zł. Wpisując nasz kod gracz otrzyma od Gobet bonus powitalny o wyższej wartości niż w standardowej ofercie.
Gobet bonus bez depozytu

Wartość

Wartość bonusu

30 PLN
Liczba zdarzeńMin. 3
KursMin. kurs zdarzenia 1.40
Standardowa wysokość tego bonusu to 20 PLN, ale jeśli podczas rejestracji w Gobet użyjesz kod promocyjny "MECZYKI", to otrzymasz najwyższy freebet bez depozytu na rynku u tego bukmachera o wartości 30 PLN. Aby uzyskać freebet należy spełnić kilka warunków:
 • Użyć w Gobet kod promocyjny (treść: MECZYKI), który należy wpisać podczas rejestracji konta;
 • Wymagane jest zaakceptowanie zgód marketingowych na wszystkie kanały komunikacji;
 • Konto gracza musi zostać w pełni zweryfikowane.
Kupon zagrany jako freebet powinien składać się z minimum 3 zdarzeń. Każde z nich o kursie nie mniejszym niż 1.40. Jeśli typowanie okaże się skuteczne, na konto gracza trafi wygrana pomniejszona o wartość freebetu. Gracz ma 7 dni na zawarcie zakładu za freebet.
Przykładowo - gracz typuje kupon, którego ewentualna wygrana określona jest na 100 zł. Jeśli zakłady okażą się trafione to na konto trafi kwota 65 zł (100 zł - 35 zł = 65 zł). Wygraną z tytułu darmowego zakładu nie trzeba dodatkowo obracać. Wystarczy raz zagrać za jego wartość a następnie środki można wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Rejestracja z kodem promocyjnym Gobet

Jak zarejestrować konto? Proces ten w GO+Bet nie różni się od tego, jak zakładamy konto u innych bukmacherów. Najważniejsza informacja jest taka, że dostępny dla Gobet kod promocyjny o treści MECZYKI wpisujemy w formularzu rejestracyjnym. Bez niego nie będziemy mogli skorzystać z pełnej oferty powitalnej. Całą ścieżkę rejestracji konta prezentujemy poniżej.

Gobet kod promocyjny - rejestracja etap 1

W pierwszym etapie rejestracji w Goplusbet podajemy:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Email
 • Nazwę użytkownika
 • Hasło
 • Gobet kod promocyjny (treść: MECZYKI)
Gobet kod promocyjny - rejestracja z kodem
Jak widać poza kodem promocyjnym Goplusbet bukmacher poprosi o podanie danych, które będą niezbędne do logowania. Przypomnijmy, że wpisany kod promocyjny aktywuje wyższy bonus Gobet bez konieczności wpłaty na konto.

Gobet kod promocyjny - rejestracja etap 2

Na drugiej stronie formularza rejestracyjnego będziemy musieli podać pozostałe dane, które pozwolą potwierdzić naszą tożsamość. 
Gobet kod promocyjny - rejestracja z kodem krok 2
Wśród wymaganych informacji znalazły się takie dane jak numer PESEL czy obywatelstwo. Ponadto należy wpisać numer telefonu czy źródło dochodu. Uzupełnienie wszystkich tych danych jest niezbędne, aby móc utworzyć nowe konto.
Na etapie musimy także wprowadzić informację o limitach. Ustalić zatem trzeba:
 • Dzienny limit stawek na zakłady
 • Miesięczny limit stawek na zakłady
 • Dzienny limit godzin na grę
 • Miesięczny limit godzin na grę
Po wypełnieniu danych na wskazany numer telefonu otrzymamy kod, który wpisujemy w pole “Twój kod”. W tym momencie konto gracza jest już praktycznie założone. 
Na koniec zaznaczamy jeszcze zgody marketingowe, bez których w Gobet bonus powitalny nie zostanie przyznany. Potwierdzić trzeba również, że mamy ukończone 18 lat i podaliśmy prawdziwe dane.

Gobet kod promocyjny - rejestracja etap 3

Po wypełnieniu formularza gracz może zalogować się na stronie i korzystać z dostępu do konta tymczasowego. Trzeba je jednak jeszcze zweryfikować, aby bukmacher uruchomił konto stałe. Jest na to 30 dni. 
W celu weryfikacji konta wystarczy przesłać skan dokumentu tożsamości, a także uzupełnić numer konta bankowego. Weryfikacja powinna potrwać maksymalnie kilka godzin.
Sprawdź również: GoPlusBet opinie

Gobet bonus w stałej ofercie

U bukmachera Goplusbet bonus powitalny to nie wszystko - dostępne są promocje bez względu na rejestrację. Oferty dla wszystkich nie wymagają użycia kodu promocyjnego. 

GO Boosters

Kolejny bonus dla wszystkich graczy w Gobet, to promocja o nazwie “GO Boosters”. W tym przypadku bukmacher proponuje typowanie zdarzeń z wyższym kursem. Może ono dotyczyć jednego zakładu lub kilku opcji połączonych w jedną. Przykładem jest kurs na zwycięstwo Rakowa Częstochowa podniesiony z 4.20 na 10.00. 
 Goplusbet kod promocyjny - goboosters
Innym przykładem jest łączony zakład "PSG wygra z Benfiką, Chelsea wygra z AC Milan, Milik strzeli gola Maccabi Haifa" po kurse 9.00. W tym przypadku kurs całkowity, to minimum 30% więcej niż w przypadku standardowego tworzenia kuponu AKO. Codziennie w ramach “GO Boosters” pojawia się nowa propozycja. 

Cashbackmania

Akcja dla wszystkich graczy, w której Goplusbet zwraca 30 PLN codziennie za przegrane kupony. Do wzięcia udziału w promocji należy zapisać się do niej, wpłacić min. 100 PLN i zagrać tego samego dnia kupon za min. 100 PLN. Jeśli kupon będzie rozliczony jako przegrany do 23:59, to dzień później odbierzesz freebet 30 PLN. Z promocji można korzystać codziennie w trakcie jej trwania. 

Przyjdź z kolegami

Kolejna promocja dla wszystkich pozwala uzyskać premię dwóm graczom. Mowa o systemie poleceń “Przyjdź z kolegami”, za który każda ze stron może otrzymać freebet w wysokości 50 zł.
Jak to działa? Na początku jeden z zarejestrowanych graczy powinien wpłacić depozyt o łącznej wartości min. 50 zł, przejść pełną weryfikację konta, a takżę dokonać jednokrotnego obrotu depozytem. Wówczas będzie mógł wygenerować link, poprzez który zaprosi do gry kolejną osobę. Jeśli ta zarejestruje się z podanego linku, w ciągu 30 dni dokona łącznego depozytu na kwotę 50 zł i nim obróci, wówczas obaj gracze otrzymają po 50 zł bonusu. 

Freebet urodzinowy

Urodzinowy, darmowy zakład w kwocie 25 PLN może otrzymać każdy gracz z okazji urodzin. To promocja skierowana do tych osób, które w ciągu 30 dni poprzedzających datę urodzin dokonał co najmniej 1 depozytu na kwotę min. 30 PLN i zagrały dowolny zakład z salda depozytowego na kwotę min. 30 PLN.
Freebet dostępny jest do odbioru przez 7 dni od dnia urodzin, a kolejne 7 dni gracz ma na jego wykorzystanie. Darmowy zakład można uruchomić na kuponie o kursie 2.00, lub wyższym, z oferty “Sport”, “Live” lub “Esport”.

Top Kursy

To typ promocji, w której bukmacher kursy dla najpopularniejszych wydarzeń sportowych i wybranych zdarzeń, np. zwycięzcy meczu. Oferta dostępna jest w zakładce "TOP Kursy" i oznaczona jest ikonką błyskawicy. Zakłady mogą dotyczyć nie tylko typów 1X2, ale także wielu innych zakładów na wybrane i popularne zdarzenia.

Wsad bonusowy

Promocja skierowana do typujących NBA, w której co poniedziałek możemy odebrać nawet 200 PLN. W ciągu danego tygodnia wystarczy grać kupony spełniające warunki promocji (min. 2 zdarzenia wyłącznie z NBA, kurs łączny min. 2.00, kupon rozliczony do następnego poniedziałku), żeby zgarnąć bonus. Jego wysokość jest uzależniona od sumy stawek w tym okresie:
 • 100 PLN - 499 PLN = 20 PLN bonusu
 • 500 PLN - 999 PLN = 100 PLN bonusu
 • 1000 PLN lub więcej = 200 PLN bonusu
Ten bonus Gobet jest ważny przez 7 dni. Należy nim obrócić dwukrotnie przed wypłatą kuponami z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym co najmniej 1.30.

Wirtuale bez podatku

Bukmacher pozwala typować sporty wirtualne bez podatku, co daje wygrane wyższe o około 14%. Jak skorzystać z oferty? Wystarczy zalogować się do swojego konta i typować zakłady z kategorii "Wirtualne".
Gra bez podatku automatycznie zostanie zakwalifikowana na kuponach, które zawierają wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych w Gobet.

Gra warta świeczki

Bukmacher przygotował dodatkowe bonusy dla najaktywniejszych graczy, którzy regularnie wpłacają środki i typują zakłady. Jak uzyskać bonus?
 • W każdym tygodniu od poniedziałku do niedzieli dokonuj wpłat;
 • Graj dowolne zakłady po dowolnych kursach i z dowolnymi stawkami;
 • Bonus otrzymasz jeśli znajdziesz się w gronie 100 najaktywniejszych typerów.
Promocja dostępna jest dla graczy, którzy wyrazili zgody marketingowe i mają w pełni zweryfikowane konto.

Zadania na 5+

Bukmacher przygotował zadania dla typerów, za które uzyskać można nagrody. Promocja "Zadania na 5+" zakłada, że gracz od poniedziałku do piątku wykonywał będzie określone zadania za które może uzyskać bonusy. Jeśli wykona wszystkie w danym tygodniu, to uzyska dodatkowy bonus o wartości 20 zł.
Promocja aktualizowana jest cyklicznie, a do akcji należy zapisywać się co poniedziałek.

Perfekcyjny Pan Bramkarz

GObet przygotował we współpracy ze swoim ambasadorem, Radosławem Majdanem, bonus na mecze Ekstraklasy i 1 Ligi. Bukmacher przyzna 10 zł za czyste konto drużyny, której mecz znalazł się na kuponie gracza, bez względu na rozliczenie zakładu.
Kupon biorący udział w akcji musi spełnić następujące kryteria:
 • stawka kuponu to co najmniej 50 zł
 • minimum 3 zdarzenia na kuponie
 • minimum 1 zdarzenie ze spotkania Ekstraklasy lub 1 ligi
 • kurs całego kuponu min. 2.0
 • kupon musi być rozliczony do godziny 23:59 dnia w którym odbywa się zawarte na kuponie spotkanie Ekstraklasy lub 1 ligi, w którym przynajmniej jedna z drużyn nie straci gola
Do udziału w promocji trzeba się wcześniej zapisać.

Gobet wpłaty i wypłaty - metody płatności

Pod względem płatności bukmacher nie odstaje od konkurentów na rynku i proponuje szybkie wpłaty oraz wypłaty. Obsługiwane są one przez systemy bezpiecznych płatności internetowych, takich jak Przelewy24, Google Pay oraz BLIK. W Goplusbet bonus powitalny (poza promocją za kod promocyjny) wymaga wpłaty środków.
Wpłaty i wypłatyWartość
Minimalna wpłata2 PLN
Minimalna wypłata20 PLN
Maksymalna wpłata100 000 PLN
Maksymalna wypłata 50 000 PLN
Czas operacjiOk. 15 min

Wpłaty

Szybkich wpłat na konto można dokonywać w GO+ Bet poprzez wszystkie wspomniane wyżej systemy płatności. Cała operacja zajmuje około 15 minut, ale jest to również uzależnione od godzin pracy danego banku.
Minimalna wartość wpłaty depozytowej to 2 zł, a maksymalna jednorazowa wpłata to 100 000 zł. 
GO+Bet metody płatności

Wypłaty

Wszystkie wypłaty z konta depozytowego bukmachera, na konto bankowe gracza, zlecane są poprzez system Przelewy24. W tym przypadku ponownie transakcje powinny trwać nie dłużej niż 15 minut, ale wszystko uzależnione jest również od godzin pracy banków.
Minimalna wartość wypłaty to 20 zł, a jednorazowo można wypłacić maksymalnie 50 000 zł.

Nadchodzące:

Oferta bukmachera

Bukmacher GO+ Bet pozwala na typowanie zakładów wzajemnych. Podstawowe kategorie zakładów, które znajdziemy na stronie bukmachera, to:
 • Sport
 • Live
 • Esport
 • Wirtualne
Czym wyróżnia się Gobet w kontekście swojej oferty? Najbardziej rozbudowana jest rzecz jasna kategoria zakładów sportowych. Tutaj powodów do narzekania nie mają miłośnicy najbardziej popularnych dyscyplin, takich jak piłka nożna czy tenis. W GO+Bet znajdziemy zakłady nie tylko na najważniejsze rynki, ale także na niższe ligi czy ligi egzotyczne w przypadku piłki nożnej. Ponadto bukmacher online ma w ofercie całą gamę sportów niszowych. Począwszy od piłki wodnej, przez surfing i lacrosse a skończywszy na baseballu. W sumie to kilkadziesiąt dyscyplin sportowych.
Jednak nie samym sportem człowiek żyje, z czego zdaje sobie sprawę Gobet. W ofercie znajdziemy zatem zakłady związane z polityką czy rozrywką. 
Osobna kwestia to zakłady Live. Tu do wyboru - w zależności od aktualnie trwających - mamy rozgrywki z kilkunastu czołowych dyscyplin sportu, ale zdarzają się także mecze dyscyplin niszowych. Dodatkowo w GO+Bet można obstawiać na żywo wydarzenia esportowe.
Co do samego esportu, to bukmacher rzecz jasna o nim nie zapomniał i funkcjonuje on również w ofercie pre-match. Do wyboru są zakłady na rozgrywki w najpopularniejszych tytułach: Counter Strike, DOTA 2, League of Legends, Rainbow Six czy Call of Duty. Ponadto GO+Bet ma w ofercie zakłady na sporty wirtualne.

Jak wykorzystać Gobet kod promocyjny?

Goplusbet daje dużą dowolność przy wykorzystaniu środków bonusowych z tytułu rejestracji z kodem promocyjnym. Aby je użyć, należy przygotować zdarzenia z oferty sportowej z zakładów przedmeczowych lub na żywo. Wyłączone są sporty wirtualne oraz gry karciane.
Co to oznacza w praktyce? To, że wykorzystanie kodu promocyjnego w Goplusbet pozwala nam na typowanie piłki nożnej, koszykówki, tenisa i wszystkich innych dyscyplin sportowych. Pod uwagę brane mogą być też rozgrywki esportowe, które są częścią oferty sportowej.
Dla wielu typerów korzystanie z bonusów będzie towarzyszyć czołowym rozgrywkom piłkarskim na czele z Ligą Mistrzów czy ligami europejskimi. 
Oczywiście, piłka nożna to nie wszystko i środki z tytułu kodu promocyjnego wykorzystamy też na pozostałe sporty, w zależności od naszych upodobań i preferencji.
Do skorzystania z bonusów powitalnych możemy użyć strony internetowej, strony mobilnej lub aplikacji mobilnej. Wybór, gdzie będziemy typować, należy wyłącznie od nas i od tego, jak lubimy obstawiać u bukmachera.

Gobet kod promocyjny a aplikacja mobilna

Użytkownicy urządzeń mobilnym mogą korzystać z aplikacji bukmachera. W tym przypadku możliwa jest też rejestracja konta i użycie kodu promocyjnego. W Gobet bonus powitalny będzie miał taką samą wartość niezależnie od tego, na jakim urządzeniu go użyjemy.
Poprzez aplikację, która dostępna jest zarówno na Androida jak i iOS, gracze mogą dokonywać wpłaty i wypłat (po weryfikacji konta), zawierać zakłady czy sprawdzić historię konta. Aplikacja na system Android do pobrania dostępna jest na stronie bukmachera. Posiadacze urządzeń z systemem operacyjnym iOS znajdą ją w AppStore.

Porównanie kodu promocyjnego Gobet do innych bonusów

Gobet plasuje się w połowie stawki w rankingu firm bukmacherskich czytelników Meczyki.pl. Warto odnotować, że jest to jeden z najwyżej ocenianych nowych bukmacherów. 
Jeśli spojrzymy na to, co gwarantuje kod promocyjny w Goplusbet, to nowi użytkownicy odbiorą najwyższy bonus powitalny na rynku w wysokości 230 PLN.
Innym sposobem na poprawę zestawu startowego jest dodanie specjalnej promocji dostępnej wyłącznie z kodem. W teorii kod Goplusbet spełnia podobną rolę, bo aktywuje wyższy freebet bez depozytu. Z drugiej strony jest to oferta wchodząca w skład standardowej wersji bonusu. Dla kontrastu, użycie kodu "MECZYKI" w Superbet pozwala odebrać dodatkowy freebet 35 PLN, którego podstawowy wariant powitalny nie zawiera.
BukmacherWartość bonusu z kodemRodzaje bonusówLink
Goplusbet230 PLNBonus od depozytu, freebetSprawdź
STS810 PLNCashback bez obrotu, bonus od depozytów, bonus za zadaniaSprawdź
Superbet3755 PLNCashback, bonus od depozytu, freebet za wpłatę, freebet za aplikacjęSprawdź
Fuksiarz260 PLNCashbacki bez obrotu, freebet za wpłatęSprawdź

Kody promocyjne Goplusbet VIP - informacje o bukmacherze

Bukmacher Goplusbet działa na polskim rynku legalnie, na mocy zezwolenia z 29 listopada 2021 roku, wydanego przez Ministra Finansów. Jest to w 100% polski bukmacher, który działa zarówno w internecie, jak i w lokalach stacjonarnych. Firma Gobet jest sponsorem polskiego sportu i współpracuje m.in. z Wisłą Kraków. Ambasadorem marki jest Radosław Majdan.
GO+Bet informacje o bukmacherze
Dostępne dla czytelników Meczyki.pl kody promocyjne Gobet VIP pozwalają uzyskać najwyższy bonus powitalny na rynku u bukmachera. Jego pełna wartość z kodem MECZYKI to 230 PLN. Kod promocyjny można wykorzystać np. do obstawiania Euro 2024. Dziś odbędą się dwa mecze fazy grupowej: Albania - Hiszpania oraz Chorwacja - Włochy.

Faq

Jaki jest Gobet kod promocyjny?

Aktualny Gobet kod promocyjny to: MECZYKI. Uprawnia on do odbioru najwyższego bonusu na rynku u tego bukmachera, czyli do 230 PLN.

Jaki jest Goplusbet bonus powitalny?

Z kodem promocyjnym do Goplusbet otrzymasz bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN, freebet bez depozytu 30 PLN.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020