Gobet kod promocyjny: MECZYKI | VIP bonus powitalny

Gobet kod promocyjny ma treść: "MECZYKI". Skorzystanie z kodu promocyjnego aktywuje bonus powitalny Goplusbet o wartości nawet 925 PLN. To łącznie cztery promocje na start z kodem.

925 PLN

 • 300 PLN bonus od depozytu

 • 500 PLN zakład bez ryzyka (pełny zwrot)

 • 25 PLN freebet bez depozytu z kodem

 • 100 PLN freebet za trzeci depozyt

MECZYKI
Dodał: Jerzy Ochota,24 Lut 2024 | 09:15

 

Jaki jest Gobet kod promocyjny?

Gobet kod promocyjny to: MECZYKI. Kod promocyjny "MECZYKI" aktywuje podwyższony bonus powitalny do 925 PLN: 100% od wpłaty do 300 PLN, cashback 500 PLN, bonus bez depozytu 25 PLN i freebet 100 PLN.
Gobet kod promocyjnyMECZYKI
Bonus od depozytu300 PLN
Zakład bez ryzyka (cashback)500 PLN
Bonus bez depozytu z kodem25 PLN
Darmowy zakład za trzeci depozyt100 PLN
Kliknięcie w poniższy przycisk przenosi do formularza rejestracyjnego z automatycznie uzupełnionym kodem promocyjnym Goplusbet o treści "MECZYKI".
gobet kod promocyjny

Gobet kod promocyjny na bonusy powitalne 925 PLN

Gobet kod promocyjny - MECZYKI - gwarantuje dostęp do pakietu promocji związanych bezpośrednio z rejestracją konta. W Gobet bonus powitalny wynosi 925 PLN i zawiera:
 • Bonus od depozytu 300 PLN
 • Zakład bez ryzyka (cashback) 500 PLN
 • Freebet bez depozytu z kodem 25 PLN
 • Darmowy zakład za trzeci depozyt 100 PLN

Gobet kod promocyjny - bonus od depozytu 100% do 300 PLN

Pierwszym elementem bonusu powitalnego Go+bet jest 100% od depozytu maksymalnie do 300 PLN.
Gobet bonus od depozytuWartość
Wartość wpłaty50 PLN - 300 PLN
Wartość bonusu300 PLN
Warunki bonusu100% pierwszej wpłaty
Obrót bonusem4x, 3 zdarzenia, kurs każdego min. 1.30
Do skorzystania z bonusu wymagane jest założenie konta, zaznaczenie zgód marketingowych przy rejestracji oraz zweryfikowanie konta. 
W Gobet bonus powitalny zostanie uruchomiony przez pierwszą wpłatę na min. 50 PLN i GOBet przyzna maksymalnie 300 PLN w środkach bonusowych. Za wyższą wpłatę niż 300 PLN na konto gracza trafi bonus w wysokości 300 PLN.
Po dokonaniu wpłaty bonus 100% do 300 PLN znajdzie się na koncie. Aby go wypłacić, trzeba najpierw uwolnić bonus, czyli zagrać raz depozytem za wartość bonusu kuponem lub kuponami z kursem łącznym min. 1.60. Po zrobieniu tego wystarczy dokonać czterokrotnego obrotu bonusem na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem min. zdarzenia 1.30. Jeśli to zrobimy, to środki bonusowe trafią na konto depozytowe i będziemy mogli je wypłacić na konto bankowe. Na obrót bonusem mamy 7 dni. 

Gobet kod promocyjny - cashback 500 PLN

Za drugi depozyt w Gobet można skorzystać z zakładu bez ryzyka do 500 zł. Jest to popularny typ bonusu bukmacherskiego, dzięki któremu gracz w przypadku błędnego typowania może odzyskać stawkę zakładu na pierwszy typowany kupon po drugiej wpłacie.
Goplusbet bonus - cashback 500 PLNWartość
Stawka kuponuMin. 20 PLN
Kurs kuponuMax. 10.0
Obrót3x, min. 3 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.30
Czym wyróżnia się zakład bez ryzyka (cashback) w Gobet? Przede wszystkim możemy zwrócić uwagę na wartość bonusu 500 zł. To jedna z najwyższych kwot na rynku, jeśli chodzi o ten rodzaj promocji bukmacherskich na start. Zakład obowiązuje na pierwszy kupon, który gracz wytypuje po dokonaniu drugiej wpłaty na konto na min. 50 PLN.
Należy pamiętać, że w Gobet bonus powitalny zostanie aktywowany po spełnieniu kilka warunków:
 • Użyć promocyjny Gobet (treść: MECZYKI) należy wpisać podczas rejestracji konta;
 • Wymagane jest zaakceptowanie zgód marketingowych na wszystkie kanały komunikacji;
 • Konto gracza musi zostać w pełni zweryfikowane.
Po spełnieniu tych kryteriów, a także dokonaniu drugiej wpłaty, możemy już wytypować drugi kupon i zostanie on objęty cashbackiem. Stawka zakładu bez ryzyka to minimum 20 zł. W razie skutecznego typu - stawka oraz wygrana trafiają na konto depozytowe gracza. Jeśli jednak błędnie obstawimy, to Gobet zwróci 100% stawki kuponu do maksymalnie 500 zł. Zakład bez ryzyka poza minimalną stawką, ma także określony maksymalny kurs całkowity. Ten wynosi 10.0. 
Zwrot z tytułu cashbacku podlega warunkom obrotu. Gracz musi obrócić trzykrotnie bonusem, na kuponach AKO z minimów trzema zdarzeniami, przy kursie każdego z nich nie mniejszym niż 1.30. Na wykonanie pełnego obrotu jest 7 dni od momentu uzyskania bonusu Gobet.

Gobet kod promocyjny - freebet bez depozytu 25 PLN (tylko z kodem) 

Kolejna promocję powitalną aktywuje Gobet promocyjny o treści MECZYKI. To darmowy zakład bez depozytu, znany także jako freebet. Wartość tej promocji wynosi 25 zł. Wpisując nasz kod gracz otrzyma od Gobet bonus powitalny o wyższej wartości niż w standardowej ofercie.
Gobet bonus powitalny bez depozytu

Wartość

Bonus z kodem25 PLN
Liczba zdarzeńMin. 3
KursMin. kurs zdarzenia 1.40
Standardowa wysokość tego bonusu to 20 PLN, ale jeśli podczas rejestracji w Gobet użyjesz kodu MECZYKI, to otrzymasz freebet bez depozytu o wartości 25 PLN. Aby uzyskać freebet należy spełnić kilka warunków:
 • Użyć do Gobet kod promocyjny (treść: MECZYKI), który należy wpisać podczas rejestracji konta;
 • Wymagane jest zaakceptowanie zgód marketingowych na wszystkie kanały komunikacji;
 • Konto gracza musi zostać w pełni zweryfikowane.
Kupon zagrany jako freebet powinien składać się z minimum 3 zdarzeń. Każde z nich o kursie nie mniejszym niż 1.40. Jeśli typowanie okaże się skuteczne, na konto gracza trafi wygrana pomniejszona o wartość freebetu. 
Przykładowo - gracz typuje kupon, którego ewentualna wygrana określona jest na 100 zł. Jeśli zakłady okażą się trafione to na konto trafi kwota 65 zł (100 zł - 35 zł = 65 zł). Wygraną z tytułu darmowego zakładu nie trzeba dodatkowo obracać. Wystarczy raz zagrać za jego wartość a następnie środki można wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Sprawdź kody promocyjne:

Gobet kod promocyjny - freebet 100 PLN za trzeci depozyt

Kolejny freebet jest związany bezpośrednio z trzecią wpłatą na konto. W Goplusbet bonus powitalny za trzeci depozyt wynosi dokładnie 100 PLN w formie darmowego zakładu.
Gobet bonus od III wpłaty 100 PLN

Wartość

WpłataMin. 200 PLN
Liczba zdarzeńMin. 3
KursCałkowity min. 3.00, zdarzenia min. 1.40
Po samej wpłacie na min. 200 PLN jeszcze nie otrzymamy freebetu. Niezbędne do tego jest zagranie pierwszego zakładu po trzecim depozycie. Musi być to zakład:
 • Stawka min. 200 PLN
 • Min. 3 zdarzenia na kuponie
 • Kurs całkowity min. 3.00
 • Kurs pojedynczy min. 1.40
Po zagraniu takiego kuponu Go+bet przyzna nam automatycznie freebet 100 PLN. Darmowy zakład otrzymamy bez względu na rozstrzygnięcie kuponu. Na wykorzystanie freebetu mamy 7 dni. 

Rejestracja z kodem promocyjnym Gobet

Jak zarejestrować konto? Proces ten w GO+Bet nie różni się od tego, jak zakładamy konto u innych bukmacherów. Najważniejsza informacja jest taka, że dostępny dla Gobet kod promocyjny o treści MECZYKI wpisujemy w formularzu rejestracyjnym. Bez niego nie będziemy mogli skorzystać z pełnej oferty powitalnej. Całą ścieżkę rejestracji konta prezentujemy poniżej.

Gdzie wpisać Gobet kod promocyjny?

Kod "MECZYKI" do Gobet należy wpisać w pierwszym kroku rejestracji w polu "kod promocyjny". Aby to zrobić należy na stronie bukmachera kliknąć w zakładkę “Zarejestruj się”.
Gobet kod promocyjny - rejestracja z kodem

Gobet kod promocyjny - rejestracja etap 1

W pierwszym etapie rejestracji w Goplusbet podajemy:
 • email
 • nazwę użytkownika
 • hasło
 • Gobet kod promocyjny (treść: MECZYKI)
Gdzie wpisać Gobet kod promocyjny?
Jak widać poza kodem promocyjnym Goplusbet bukmacher poprosi o podanie danych, które będą niezbędne do logowania. Przypomnijmy, że wpisany kod promocyjny aktywuje wyższy bonus Gobet bez konieczności wpłaty na konto.

Gobet kod promocyjny - rejestracja etap 2

Na drugiej stronie formularza rejestracyjnego będziemy musieli podać szczegółowe dane, które pozwolą potwierdzić naszą tożsamość. 
Gobet bonus powitalny - rejestracja z kodem krok 2
Wśród wymaganych informacji znalazły się takie jak imię i nazwisko czy numer PESEL. Ponadto należy podać datę urodzenia, kraj urodzenia i przebywania oraz numer telefonu. Wpisanie wszystkich tych danych jest niezbędne, aby móc utworzyć nowe konto.
Po wypełnieniu danych na wskazany numer telefonu otrzymamy kod, który wpisujemy w pole “Weryfikacja SMS”. W tym momencie konto gracza jest już praktycznie założone. 

Gobet kod promocyjny - rejestracja etap 3

Ostatnia strona formularza rejestracyjnego to jeszcze kilka, prostych informacji. Przede wszystkich dotyczących limitów na grę. Ustalić zatem trzeba:
 • Dzienny limit stawek
 • Miesięczny limit stawek
 • Dzienny limit godzin (maksymalnie 16)
 • Miesięczny limit godzin (maksymalnie 500)
W tym miejscu zaznaczamy także zgody marketingowe, bez których w Gobet bonus powitalny nie zostanie przyznany.

Gobet kod promocyjny - rejestracja etap 4

Po wypełnieniu formularza gracz może zalogować się na stronie i korzystać z dostępu do konta tymczasowego. Trzeba je jednak jeszcze zweryfikować, aby bukmacher uruchomił konto stałe. Jest na to 90 dni. 
W celu weryfikacji konta wystarczy przesłać skan dokumentu tożsamości, a także uzupełnić numer konta bankowego. Weryfikacja powinna potrwać maksymalnie kilka godzin.
Sprawdź również: GoPlusBet opinie

Gobet bonus w stałej ofercie

U bukmachera Goplusbet bonus powitalny to nie wszystko - dostępne są promocje bez względu na rejestrację. Oferty dla wszystkich ponownie nie wymagają użycia kodu promocyjnego. 

GO Boosters

Kolejny bonus dla wszystkich graczy w Gobet, to promocja o nazwie “GO Boosters”. W tym przypadku bukmacher proponuje typowanie zdarzenie z wyższym kursem. Może ono dotyczyć jednego zakładu lub kilku opcji połączonych w jedną. Przykładem jest kurs na zwycięstwo Rakowa Częstochowa podniesiony z 4.20 na 10.00. 
 Goplusbet kod promocyjny - goboosters
Innym przykładem jest łączony zakład "PSG wygra z Benfiką, Chelsea wygra z AC Milan, Milik strzeli gola Maccabi Haifa" po kurse 9.00. W tym przypadku kurs całkowity, to minimum 30% więcej niż w przypadku standardowego tworzenia kuponu AKO. Codziennie w ramach “GO Boosters” pojawia się nowa propozycja. 

Cashbackmania

Akcja trwająca od 19 czerwca do odwołania, w której Goplusbet zwraca 30 PLN codziennie za przegrane kupony. Do wzięcia udziału w promocji należy zapisać się do niej, wpłacić min. 100 PLN i zagrać tego samego dnia kupon za min. 100 PLN. Jeśli kupon będzie rozliczony jako przegrany do 23:59, to dzień później odbierzesz freebet 30 PLN. Z promocji można korzystać codziennie w trakcie jej trwania. 

Przyjdź z kolegami

Kolejna promocja dla wszystkich pozwala uzyskać premię dwóm graczom. Mowa o systemie poleceń “Przyjdź z kolegami”, za który każda ze stron może otrzymać freebet w wysokości 50 zł.
Jak to działa? Na początku jeden z zarejestrowanych graczy powinien wpłacić depozyt o łącznej wartości min. 200 zł, przejść pełną weryfikację konta, a takżę dokonać jednokrotnego obrotu depozytem. Wówczas będzie mógł wygenerować link, poprzez który zaprosi do gry kolejną osobę. Jeśli ta zarejestruje się z podanego linku, w ciągu 30 dni dokona łącznego depozytu na kwotę 200 zł i nim obróci, wówczas obaj gracze otrzymają po 50 zł bonusu. 

Freebet urodzinowy

Urodzinowy, darmowy zakład w kwocie 25 zł może otrzymać każdy gracz… z okazji urodzin. To promocja skierowana do tych osób, które dokonały po rejestracji konta min. jednego depozytu na kwotę 10 zł, lub wyższą, a także zagrały dowolny zakład z konta.
Freebet dostępny jest do odbioru przez 7 dni od dnia urodzin, a kolejne 7 dni gracz ma na jego wykorzystanie. Darmowy zakład można uruchomić na kuponie o kursie 2.00, lub wyższym, z oferty “Sport”, “Live” lub “Esport”.

Top Kursy

To typ promocji, w której bukmacher kursy dla najpopularniejszych wydarzeń sportowych i wybranych zdarzeń, np. zwycięzcy meczu. Oferta dostępna jest w zakładce "TOP Kursy" i oznaczona jest ikonką błyskawicy. Zakłady mogą dotyczyć nie tylko typów 1X2, ale także wielu innych zakładów na wybrane i popularne zdarzenia.

Wsad bonusowy

Promocja skierowana do typujących NBA, w której co poniedziałek możemy odebrać nawet 200 PLN. W ciągu danego tygodnia wystarczy grać kupony spełniające warunki promocji (min. 2 zdarzenia wyłącznie z NBA, kurs łączny min. 2.00, kupon rozliczony do następnego poniedziałku), żeby zgarnąć bonus. Jego wysokość jest uzależniona od sumy stawek w tym okresie:
 • 100 PLN - 499 PLN = 20 PLN bonusu
 • 500 PLN - 999 PLN = 100 PLN bonusu
 • 1000 PLN lub więcej = 200 PLN bonusu
Ten bonus Gobet jest ważny przez 7 dni. Należy nim obrócić dwukrotnie przed wypłatą kuponami z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym co najmniej 1.30.

Sprawdź:

Gobet wpłaty i wypłaty - metody płatności

Pod względem płatności bukmacher nie odstaje od konkurentów na rynku i proponuje szybkie wpłaty oraz wypłaty. Obsługiwane są one przez systemy bezpiecznych płatności internetowych, takich jak Przelewy24, Google Pay oraz BLIK. W Goplusbet bonus powitalny (poza promocją za kod promocyjny) wymaga wpłaty środków.
Wpłaty i wypłatyWartość
Minimalna wpłata2 PLN
Minimalna wypłata20 PLN
Maksymalna wpłata100 000 PLN
Maksymalna wypłata 50 000 PLN
Czas operacjiOk. 15 min

Wpłaty

Szybkich wpłat na konto można dokonywać w GO+ Bet poprzez wszystkie wspomniane wyżej systemy płatności. Cała operacja zajmuje około 15 minut, ale jest to również uzależnione od godzin pracy danego banku.
Minimalna wartość wpłaty depozytowej to 2 zł, a maksymalna jednorazowa wpłata to 100 000 zł. 
GO+Bet metody płatności

Wypłaty

Wszystkie wypłaty z konta depozytowego bukmachera, na konto bankowe gracza, zlecane są poprzez system Przelewy24. W tym przypadku ponownie transakcje powinny trwać nie dłużej niż 15 minut, ale wszystko uzależnione jest również od godzin pracy banków.
Minimalna wartość wypłaty to 20 zł, a jednorazowo można wypłacić maksymalnie 50 000 zł.

Nadchodzące:

Oferta bukmachera

Bukmacher GO+ Bet pozwala na typowanie zakładów wzajemnych. Podstawowe kategorie zakładów, które znajdziemy na stronie bukmachera, to:
 • Sport
 • Live
 • Esport
 • Wirtualne
Czym wyróżnia się Gobet w kontekście swojej oferty? Najbardziej rozbudowana jest rzecz jasna kategoria zakładów sportowych. Tutaj powodów do narzekania nie mają miłośnicy najbardziej popularnych dyscyplin, takich jak piłka nożna czy tenis. W GO+Bet znajdziemy zakłady nie tylko na najważniejsze rynki, ale także na niższe ligi czy ligi egzotyczne w przypadku piłki nożnej. Ponadto bukmacher online ma w ofercie całą gamę sportów niszowych. Począwszy od piłki wodnej, przez surfing i lacrosse a skończywszy na baseballu. W sumie to kilkadziesiąt dyscyplin sportowych.
Jednak nie samym sportem człowiek żyje, z czego zdaje sobie sprawę Gobet. W ofercie znajdziemy zatem zakłady związane z polityką czy rozrywką. 
Osobna kwestia to zakłady Live. Tu do wyboru - w zależności od aktualnie trwających - mamy rozgrywki z kilkunastu czołowych dyscyplin sportu, ale zdarzają się także mecze dyscyplin niszowych. Dodatkowo w GO+Bet można obstawiać na żywo wydarzenia esportowe.
Co do samego esportu, to bukmacher rzecz jasna o nim nie zapomniał i funkcjonuje on również w ofercie pre-match. Do wyboru są zakłady na rozgrywki w najpopularniejszych tytułach: Counter Strike, DOTA 2, League of Legends, Rainbow Six czy Call of Duty. Ponadto GO+Bet ma w ofercie zakłady na sporty wirtualne.

Gobet kod promocyjny a aplikacja mobilna

Użytkownicy urządzeń mobilnym mogą korzystać z aplikacji bukmachera. W tym przypadku możliwa jest też rejestracja konta i użycie kodu promocyjnego. W Gobet bonus powitalny będzie miał taką samą wartość niezależnie od tego, na jakim urządzeniu go użyjemy.
Poprzez aplikację, która dostępna jest zarówno na Androida jak i iOS, gracze mogą dokonywać wpłaty i wypłat (po weryfikacji konta), zawierać zakłady czy sprawdzić historię konta. Aplikacja na system Android do pobrania dostępna jest na stronie bukmachera. Posiadacze urządzeń z systemem operacyjnym iOS znajdą ją w AppStore.

Kody promocyjne Goplusbet VIP - informacje o bukmacherze

Dostępne dla czytelników Meczyki.pl kody promocyjne Gobet VIP pozwalają uzyskać bonus powitalny u bukmachera. Jego pełna wartość z kodem MECZYKI to 925 PLN.
GO+Bet informacje o bukmacherze
Bukmacher działa na polskim rynku legalnie, na mocy zespolenia z 29 listopada 2021 roku, wydanego przez Ministra Finansów. Jest to w 100% polski bukmacher, który działa zarówno w internecie, jak i w lokalach stacjonarnych. Firma Gobet jest sponsorem polskiego sportu i współpracuje m.in. z Wisłą Kraków. Ambasadorem marki jest Radosław Majdan.

FAQ

Jaki jest Gobet kod promocyjny?

Aktualny Gobet kod promocyjny to: MECZYKI. Uprawnia on do odbioru bonusów startowych o wartości 925 PLN.

Jaki bonus powitalny Gobet daje kod promocyjny?

Z kodem promocyjnym do Goplusbet otrzymasz bonus od pierwszej wpłaty 300 PLN, cashback do 500 PLN, freebet bez depozytu 25 PLN i freebet 100 PLN za trzeci depozyt.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020