Totolotek bonus, informacje, opinie

Totolotek.com
ocena:
Kwota bonusu: 700 PLN
Strona po polskuTak
Wsparcie po polskuTak
WalutyPLN
Metody płatnościprzelew bankowy, Dotpay, transferuj.pl
WypłacalnosćWysoka
Bonus na start700 PLN
Inne atrakcjeBonus King, 100 PLN za polecenie przyjaciela

Totolotek SA to najbardziej znana w Polsce firma zajmująca się przyjmowaniem zakładów wzajemnych, z przeszło 20-letnim doświadczeniem na naszym rynku. W 2013 roku Totolotek otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich w Internecie, a partnerami firmy są kluby piłkarskiej Ekstraklasy: Jagiellonia Białystok, Wisła Kraków, Lechia Gdańsk i Górnik Zabrze. Nieco starsi użytkownicy mogą kojarzyć Toto-Ligę, rodzaj zakładów, w których typuje się 13 spotkań, a ci którzy trafią przynajmniej dziesięć biorą udział w podziale określonej kwoty, a w przypadku niestwierdzenia 13 trafionych następuje kumulacja. My zwracamy jednak uwagę na ofertę bukmachera online: promocje dla nowych graczy, szeroką ofertę zakładów, a także wysokość kursów.

Większość bukmacherów internetowych kusi potencjalnych użytkowników wysokim bonusem dla nowych graczy; nie inaczej jest w wypadku oferty Totolotka. Użytkownicy Meczyki.pl otrzymują Freebeta w wysokości 20 PLN (dotyczy wyłącznie użytkowników Meczyki.pl rejestrujących się z TEGO LINKA), a do tego mogą skorzystać z bonusa 100% do 700 PLN od pierwszego złożonego depozytu - minimum 20 PLN. Kwota bonusa jest dopisywana do salda bonusowego gracza; przed wypłatą należy obrócić zarówno kwotę salda jak i saldo bonusowe trzykrotnie, łączny kurs na kuponie musi wynosić minimum 2.0, zakłady zawarte z salda głównego muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2.00. Ponadto Totolotek oferuje freebet 5 PLN na pierwszy zakład zawarty na urządzeniu mobilnym, bonus 100 PLN dla gracza, który poleci znajomego, a także bogatą ofertę bonusów na każdy dzień w zakładce Bonus King.

Tyle o całkiem niezłej ofercie bonusowej, pora przejść do rzeczy najważniejszej czyli do oferty zakładów.  Na stronie Totolotka można znaleźć większość dyscyplin sportowych, obok najpopularniejszych piłki nożnej, tenisa, koszykówki czy siatkówki są także baseball, futbol amerykański, MMA czy kolarstwo. Ciekawą opcję stanowią wydarzenia luźno powiązane ze sportem takie jak np."Czy Mirosław Trzeciak zostanie w sezonie 2015/2016 zatrudniony przez klub Ekstraklasy?", a także możliwość postawienia na wynik wyborów parlamentarnych. W opcjach dodatkowych na mecze piłkarskie brakuje w zasadzie tylko handicapów azjatyckich, ale i tak ponad 100 dodatkowych opcji to wynik lepszy niż w przypadku wielu stron internetowych. Zwraca uwagę również bogata oferta spotkań tenisowych challengerów (z dodatkowymi opcjami na dany mecz), a także imprez typu futures, które rzadko kiedy znajdują się w ofercie innych stron bukmacherskich działających na polskim rynku. Podsumowując: na tle konkurentów czyli firm działających na polskim rynku Totolotek wyróżnia się bogata ofertą bonusową i mnogością różnych opcji zakładów, a kursy są porównywalne do tych dostępnych na innych tego typu stronach.

Zarejestruj się i odbierz bonus