Betclic bonus, informacje, opinie

Betclic.com
ocena:
Kwota bonusu: 200PLN
Strona po polskuTak
Wsparcie po polskuTak
WalutyPLN, EUR, GBP, USD
Metody płatnościPrzelew bankowy, Przelewy24, Paysafecard, Ukash, Neteller
Wypłacalnosćwysoka
Bonus na start200PLN
Inne atrakcjeFreebet przy zakładach przez telefon

Betclic działa na rynku od 2005 roku. Klienci pewnie znają tą firmę głównie ze względu na reklamy, w których pojawiają się znane osobistości powiązane ze sportem. Marcel Desailly, Tony Parker, były piłkarz portugalski Paulo Futre, Węgier Pal Dardai, były trener Wisły Kraków Dan Petrescu, znany zarówno z osiągnięć na boisku jak i na ławce trenerskiej Ruud Gullit, były piłkarz niemiecki Thomas Berthold, a także znany czeski pomocnik Karel Poborsky są twarzami tego bukmachera w spotach reklamowych w różnych krajach. Betclic jednak nie tylko skutecznym marketingiem stoi, bo zarówno ofertą zakładów jak i promocjami dostępnymi na serwisie warto się zainteresować.
Promocje w Betclic

Graczy, którzy zarejestrują się na stronie bukmachera czeka miła niespodzianka w postaci Cashbacku aż do 200 PLN. W praktyce oznacza to, że pierwszy zakład można postawić w Betclic za darmo. Z Regulaminu:

-z tej oferty mogą skorzystać tylko nowi gracze, zarejestrowani w Betclic po 3 lutego 2017, a pierwszego depozytu można dokonać za pomocą płatniczej karty kredytowej, standardowego przelewu bankowego lub Przelewy24, Trustly i DotPay. Wpłaty za pomocą portfeli elektronicznych (e-wallets) są wyłączone z tej oferty. Oferta dotyczy tylko graczy Betclic zamieszkałych w Polsce;

-zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej trzech możliwych wynikach (np. mecz piłkarski - 1X2). Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych, promocja obejmuje zakłady przedmeczowe z co najmniej trzema możliwymi wynikami, zakłady na żywo, zarówno pojedyncze jak i wielokrotne, ale nie systemowe i Betclic 14;

-nie ma minimalnego kursu dla zakładu bez ryzyka, a refundowany jest tylko pierwszy zakład kwalifikujący się do promocji.

 Po tak dobrym początku gracz może skorzystać z licznych promocji takich jak choćby Multibet+ (wyższe wygrane przy akumulatorach złożonych z przynajmniej pięciu zdarzeń), a także zwrot przy pierwszym zakładzie wniesionym za pomocą telefonu komórkowego. Bukmacher oferuje również różne bonusy związane szczególnie z najważniejszymi meczami piłkarskimi czy imprezami tenisowymi.

Oferta i kursy w Betclic


W porównaniu do najlepszych bukmacherów na rynku oferta dostępna na stronie Betclic prezentuje się średnio. Oczywiście nie brakuje najważniejszych opcji, szczególnie przy obstawianiu piłki nożnej, ale już zakłady dodatkowe, a także dodatkowe handicapy czy linie under/over nie są dostępne. Podobnie można ocenić ofertę tenisową choć dostępne do gry są rozgrywki challengerowe, które nadal są niedostępne na wielu stronach bukmacherskich. Kursy trzymają branżową średnią co znaczy, że nie odstają od reszty konkurencji, a są zdecydowanie lepsze niż najgorsi pod tym względem bukmacherzy internetowi. Oferta live jest również coraz lepsza i dotyczy to także meczów, które można obejrzeć za pośrednictwem strony internetowej. Podsumowując zatem: o ile oferta bonusowa zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji to oferta i kursy już nie, ale w sumie opinie na temat tego bukmachera są pozytywne i zdecydowanie można go polecić, szczególnie początkującym graczom.

Zarejestruj się i odbierz bonus