Fame MMA obstawianie | zakłady bukmacherskie na Fame MMA

Dodał: Seweryn Krauze,02 Gru 2022 | 15:08

Interesuje Cię obstawianie Fame MMA? Chcesz wiedzieć, gdzie znajdziesz aktualne zakłady bukmacherskie na Fame MMA? Przygotowaliśmy specjalne zestawienie, w którym prezentujemy gdzie dostępna jest oferta na obstawianie Fame MMA. W tekście znajdziesz też opis dostępnych promocji oferowanych przez bukmacherów na obstawianie Fame MMA. Zapraszamy do lektury.

Fame MMA - bonusy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na Fame MMA oferuje obecnie tylko jeden bukmacher, którym jest firma Betclic. Rejestrując się poprzez TEN LINK z kodem promocyjnym MECZYKI, nowi gracze mogą uzyskać bonus powitalny na obstawianie Fame MMA.

Bonus Betclic Zasady obrotu bonusem
Zakład bez ryzyka 200 PLN (w formie freebetu) Kurs min. kuponu z freebetem 2.14, brak obrotu bonusem

Bonus dostępny jest wyłącznie przy rejestracji z kodem promocyjnym, można go wykorzystać typując zakłady bukmacherskie Fame MMA u bukmachera Betclic. 

Betclic kod promocyjny

Fame MMA obstawianie

Obstawianie Fame MMA staje się coraz popularniejsze. Główny wpływ na to ma szybki rozwój tej organizacji, dzięki czemu na kolejnych galach możemy być świadkami wielu ciekawych pojedynków. Jeśli chodzi o Fame MMA, zakłady bukmacherskie pojawiają się tuż po ogłoszeniu terminu kolejnej gali. Początkowo ograniczają się one do wytypowania zwycięzców poszczególnych pojedynków, jednak im bliżej do walk, tym oferta staje się szersza.

Należy pamiętać o tym, że w przypadku Fame MMA obstawianie powinno odbywać się tylko i wyłącznie u legalnych polskich bukmacherów, posiadających odpowiednie zezwolenie wydane przez Ministra Finansów, dzięki któremu mogą organizować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. Oferujący zakłady na Fame MMA bukmacherzy muszą mieć siedzibę w Polsce oraz odprowadzać podatki na rzecz naszego Skarbu Państwa. Do grona legalnych bukmacherów możemy zaliczyć m.in: Betclic, który obecnie jako jedyny umożliwia obstawianie Fame MMA.

W dalszej części tego tekstu znajdziecie informacje, jak obstawiać zakłady bukmacherskie Fame MMA oraz na jakie bonusy można liczyć przy okazji kolejnych walk znanych celebrytów, wykorzystując kod promocyjny przy rejestracji.

Fame MMA bukmacherzy - gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie Fame MMA?

Obstawianie Fame MMA zawsze było możliwe u bukmacherów, którzy legalnie działają w Polsce. W 2020 roku oficjalnym partnerem tej organizacji została firma Betclic. Co się z tym wiąże?

Od tego czasu zakłady Fame MMA oferowane są tylko i wyłącznie przez tę firmę. Jak na razie inni bukmacherzy nie mogą oferować kursów na poszczególne walki. Jeśli chodzi o Betclic, to obstawianie Fame MMA możliwe jest już w momencie ogłoszenia karty walk. Poniżej znajdziecie szczegółowy opis oferty oraz dostępnych promocji.

Betclic - obstawianie Fame MMA

Tak jak wspominaliśmy, obstawianie Fame MMA możliwe jest tylko i wyłącznie w Betclic przy rejestracji z naszym linkiem z kodem promocyjnym MECZYKI. To właśnie tam znajdziemy zakłady na poszczególne pojedynki toczone przez internetowych celebrytów. Pierwsze z nich pojawiają się tuż po ogłoszeniu oficjalnej karty walk.

Nowi typerzy po zarejestrowaniu konta z kodem promocyjnym o treści MECZYKI mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 200 zł na start. Link do rejestracji: KLIKNIJ TUTAJ.

Początkowo można typować, kto wygra dane starcie. Wraz ze zbliżaniem się terminu gali Fame MMA zakłady bukmacherskie ulegają rozszerzeniu. Pojawiają się wtedy m.in. takie rynki, jak:

 • kto wygra walkę
 • ile rund będzie trwała walka
 • czy walka zakończy się przez nokaut, poddanie czy decyzję sędziowską
 • w której minucie zakończy się walka

Oprócz standardowych zakładów, Betclic oferuje podczas Fame MMA obstawianie na żywo. Można wtedy typować na podstawie własnych obserwacji oraz analizy tego, co się dzieje w oktagonie. W przypadku zakładów live, kursy na poszczególne zdarzenia płynnie się zmieniają, dlatego trzeba być bardzo uważnym, żeby nie przegapić najlepszego momentu do typowania.

Betclic - bonus na Fame MMA

Betclic, oprócz zakładów bukmacherskich na Fame MMA, oferuje bonus na start dla nowych klientów. W chwili obecnej mogą oni skorzystać z zakładu bez ryzyka o wartości 200 PLN. Bonus powitalny dostępny jest dla wszystkich użytkowników, którzy poprawnie przejdą proces rejestracji i w formularzu wpiszą kod promocyjny Betclic o treści: MECZYKI.

Promocja typu cashback polega na zwrocie stawki za pierwszy przegrany kupon, pod warunkiem, że jego minimalny kurs wyniesie 1.14. Można więc rozpocząć obstawianie Fame MMA bez ryzyka utraty własnych środków. Jeśli postawiony kupon okaże się trafiony, wówczas cała wygrana trafi na nasze konto. W sytuacji, gdy zostanie on rozliczony jako przegrany, to wróci do nas postawiona stawka, pomniejszona o obowiązujący w Polsce 12% podatek od obrotu.

Typując zakłady bukmacherskie Fame MMA i chcąc skorzystać z maksymalnego zwrotu, musimy zagrać za minimum 227.30 PLN. Zwrócone w ten sposób środki trafią na nasze saldo bonusowe w formie środków na darmowe zakłady, tzw. freebet. Bonus można wykorzystać na jednym lub wielu kuponach, ale kurs minimalny każdego kuponu musi wynieść 2.14 lub więcej. Wygrana z freebetu trafi na konto gracza pomniejszona o wartość stawki i podatek. Wygraną nie trzeba obracać. Można ją wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. Bonus nie ma ograniczeń czasowych. 

Kody promocyjne na sporty walk:

Obstawianie Fame MMA - jak obstawiać walki?

Zakłady bukmacherskie na Fame MMA są dostępne najczęściej na kilka tygodni przed samą galą. Gracze mają zatem sporo czasu, aby przygotować się do typowania pojedynków. Jak obstawiać Fame MMA? Warto kierować się kilkoma zasadami.

Obstawianie Fame MMA - Analizuj szanse zawodników

Jak w każdym przypadku, tak i przy okazji Fame MMA obstawianie wiąże się z analizą poszczególnych zawodników. Federacja Fame MMA stawia przede wszystkim na freakfighty, stąd nie zawsze można realnie ocenić sportowe przygotowanie poszczególnych celebrytów, którzy toczą walki dla Fame MMA. Mimo wszystko, warto poświęcić czas na porównanie szans i ocenić potencjalną formę gwiazd Fame MMA przed obstawianiem zakładów.

Obstawianie Fame MMA - Śledź informacje w mediach

Doniesienia o gali Fame MMA są ogólnodostępne w mediach, a sami zawodnicy chętnie dzielą się informacjami o swoich przygotowaniach. Warto zatem śledzić w jakiej są formie, jak wyglądają ich treningi i na tej podstawie wyciągać wnioski. Zawodowi sportowcy niezbyt chętnie dzielą się nagraniami z treningów, ale w przypadku gal Fame MMA uczestnicy na bieżąco publikują w social mediach informacje i nagrania z przygotowań do walki.

Obstawianie Fame MMA - Poznaj zasady pojedynku

Choć nazwa federacji wskazuje na to, że Fame MMA organizuje pojedynki przede wszystkim w formule MMA, to zdarzają się od tej zasady liczne wyjątki. Nie są one bez znaczenia. Niektóre walki odbywały się na zasadach K1, w boksie lub na specjalnych warunkach ustalanych przez organizatorów. Może mieć to wpływ również na ofertę bukmachera. Zakłady bukmacherskie Fame MMA dostępne są obecnie wyłącznie w Betclic.

Obstawianie Fame MMA - Analizuj kursy bukmachera

Zanim zdecydujemy się na obstawianie Fame MMA, warto przyjrzeć się kursom bukmacherskim. Na ich podstawie można dowiedzieć się, kto będzie faworytem w danym pojedynku. Gracze mogą analizować różne rynki i ograniczyć ryzyko przegranej, lub też trafić na ciekawe zdarzenia w ofercie.

Obstawianie walk:

Obstawianie Fame MMA w Betclic z kodem promocyjnym

Aby aktywować bonus powitalny na obstawianie Fame MMA, potrzebne będzie konto u bukmachera Betclic. Gracz ma dwie możliwości zarejestrowania się w serwisie. Możemy otworzyć konto tymczasowe, a ono pozwoli nam na zawieranie zakładów i upoważni do utrzymania od Betclic bonusów (oraz skorzystania z innych promocji).

Obstawianie Fame MMA - konto tymczasowe

Założenie tymczasowego konta wymaga podania kilku informacji. Co musimy wpisać?

 • Dane osobowe i e-mail
 • Adres, numer PESEL oraz numer telefonu
 • Login oraz hasło
 • Posiadany kod bonusowy na obstawianie Fame MMA o treści MECZYKI

Konto tymczasowe, które możemy otworzyć na maksymalnie 90 dni, pozwala na dokonywanie wpłat w celu obstawiania, zawierania i rozliczania zakładów zawartych przez graczy. Łączna kwota zawartych zakładów nie może przekroczyć 5000 zł. Mając tymczasowy status konta, nie wypłacimy żadnych środków na rachunek bankowy, ale możemy grać i korzystać z  bonusów powitalnych Betclic. Funkcja wypłaty będzie dostępna po pełnej rejestracji, czyli utworzeniu konta stałego.

Obstawianie Fame MMA - konto stałe

Konto zostanie aktywowane, gdy uzupełnimy podane wcześniej informacje o niezbędne dane. Co musimy zrobić, by w pełni zarejestrować konto gracza?

 • Wpisać numer rachunku bankowego
 • Dodać skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości

Pełna rejestracja pozwala już nie tylko na obstawianie w Betclic czy wpłaty, ale korzystanie z pełnej funkcjonalności serwisu bukmachera.

Zakłady bukmacherskie Fame MMA - bonusy w Betclic

Dostępny na obstawianie Fame MMA bonus powitalny, to nie jedyna promocja dostępna w Betclic. Bukmacher ma ofertę bonusów dla wszystkich graczy, które opisujemy poniżej.

Multi+

Promocja Multi+ oznacza, że gracze mogą zwiększyć wygraną z kuponu o maksymalnie 120%. Dostępne na Fame MMA zakłady bukmacherskie kwalifikują się do udziału w promocji. Im więcej zdarzeń gracz umieści na kuponie, tym większy procent bonusowy dołoży Betclic. 

Bonus zostanie przyznany, gdy na kuponie znajduje się co najmniej 5 zdarzeń. Minimalny kurs każdego z nich powinien wynosić 1.20, lub więcej. Premia będzie przyznawana według schematu:

 • Kupon z 5 zdarzeniami + 5% do wygranej
 • Kupon z 6 zdarzeniami + 7% do wygranej
 • Kupon z 7 zdarzeniami + 10% do wygranej
 • Kupon z 8 zdarzeniami + 12% do wygranej
 • Kupon z 9 zdarzeniami + 15% do wygranej
 • Kupon z 10 zdarzeniami + 20% do wygranej
 • Kupon z 11 zdarzeniami + 25% do wygranej
 • Kupon z 12 zdarzeniami + 30% do wygranej
 • Kupon z 13 zdarzeniami + 40% do wygranej
 • Kupon z 14 zdarzeniami + 50% do wygranej
 • Kupon z 15 zdarzeniami + 60% do wygranej
 • Kupon z 16 zdarzeniami + 70% do wygranej
 • Kupon z 17 zdarzeniami + 80% do wygranej
 • Kupon z 18 zdarzeniami + 90% do wygranej
 • Kupon z 19 zdarzeniami + 100% do wygranej
 • Kupon z 20 zdarzeniami + 110% do wygranej
 • Kupon z 21 zdarzeniami + 120% do wygranej

Do udziału w promocji kwalifikują się zakłady z oferty sportowej, przedmeczowe i na żywo.

Super Kursy

Oferta Super Kursy powoduje zwiększenie kursów na niektóre wydarzenia z oferty Betclic. Może to dotyczyć najważniejszych wydarzeń sportowych, poszczególnych meczów i pojedynków. W niektórych przypadkach Super Kursy mogą zawierać także zakłady bukmacherskie na Fame MMA.

Propozycje są na bieżąco aktualizacje, a Super Kursy można znaleźć w stosownej zakładce na stronie bukmachera Betclic.

Obstawianie Fame MMA u bukmacherów

Obecnie obstawianie Fame MMA możliwe jest wyłącznie u bukmachera Betclic. Czy zakłady bukmacherskie na Fame MMA będzie można typować także u innych legalnych bukmacherów? Na ten moment nie ma takiej informacji, ale w ofercie znaleźć można zakłady na samą dyscyplinę sportu, jaką jest MMA.

STS - Fame MMA zakłady

Tak jak wspominaliśmy, obstawianie Fame MMA możliwe jest tylko i wyłącznie w Betclic. Co w takim razie oferuje swoim klientom największy polski bukmacher? W STS zamiast zakładów na Fame MMA znajdziemy ofertę na inne sporty walki:

 • MMA
 • Kickboxing
 • KSW

W przypadku MMA do wyboru mamy zdarzenia na takie wydarzenia, jak gala UFC, UFC Fight Night, Professional Fighters League, DWs Contender Series czy Oktagon MMA. Liczba poszczególnych rynków nie jest tak rozbudowana, jak w przypadku zakładów bukmacherskich Fame MMA, bo ogranicza się jedynie do wyboru zwycięzcy poszczególnych walk. Wyjątkiem jest tutaj KSW, gdzie czasami pojawiają się takie rynki, jak:

 • czy zawodnik wygra przed czasem
 • czy zawodnik wygra na punkty
 • czy walka zakończy się przed czasem
 • zawodnik wygra w danej rundzie
 • walka zakończy się w pierwszej minucie

STS - bonus na MMA

Miłośnicy sportów walki mogą skorzystać w STS z najwyższego bonusu na start z naszym kodem. W jego skład wchodzą:

 • zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN
 • bonus od depozytu (trzech pierwszych wpłat) do 1500 PLN
 • bonus za wykonanie zadań o wartości 60 zł

STS kod promocyjny

Środków bonusowych nie można co prawda przeznaczyć na Fame MMA zakłady bukmacherskie, jednak do wyboru mamy wiele innych zdarzeń, ponieważ STS posiada jedną z najszerszych ofert na rynku. Aby skorzystać z oferty powitalnej należy prawidłowo przejść przez proces rejestracji i w odpowiednim miejscu wpisać kod promocyjny o treści: MECZYKI. Tylko wtedy możemy liczyć na doładowanie naszego konta dodatkowymi środkami o łącznej wartości 1660 PLN.

Pierwszym bonusem będzie zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback. Gdy nasz debiutancki kupon okaże się przegrany, wówczas STS zwróci nam równowartość wniesionej stawki do kwoty 100 PLN (z uwzględnieniem 12% podatku od obrotu). Zwróconymi w ten sposób środkami należy obrócić dwukrotnie po kursie 1.91 lub wyższym. Kolejna promocja na start to bonus od depozytu do kwoty 1500 PLN przy okazji trzech pierwszych wpłat (300 + 500 + 700 zł). Tutaj, podobnie jak przy cashbacku, STS wymaga dwukrotnego obrotu po minimalnym kursie 1.91. Ponadto u bukmachera można uzyskać bonus w wysokości 60 zł za wykonanie zadań od bukmachera. Gracz przy okazji tego bonusu ma do wytypowania w sumie sześć kuponów, które muszą spełnić wymogi regulaminu. Prawidłowe wykonanie zadań pozwala zgarnąć bonus, którym należy obrócić dwukrotnie po kursie 1.91 lub wyższym.

Fortuna - Fame MMA obstawianie

W Fortunie aktualnie też nie ma możliwości obstawiania Fame MMA. Co otrzymujemy w zamian? Fani sportów walki nie będą zawiedzeni, ponieważ oferta tego bukmachera należy do najszerszych na rynku. Znajdziemy w niej kursy na takie wydarzenia, jak:

 • UFC
 • UFC Fight Night
 • KSW
 • High League
 • High League - walka trzech
 • Oktagon MMA
 • PFL

Podstawowa oferta na wszystkie walki pojawia się na długo przed rozpoczęciem poszczególnej gali. Początkowo można typować jedynie zwycięzcę danego starcia, jednak im bliżej startu imprezy, tym liczba rynków sukcesywnie rośnie. Gracze mogą obstawiać m.in. takie zdarzenia, jak:

 • w której rundzie zakończy się walka
 • ile rund potrwa pojedynek
 • w jaki sposób zakończy się walka
 • walka zakończy się w pierwszej minucie

Dodatkowo w Fortunie można typować niepotwierdzone walki w formule MMA. Jeśli dany pojedynek nie zostanie ogłoszony do końca roku, wówczas otrzymamy zwrot stawki.

Kolejnym atutem tego bukmachera jest to, że posiada on prawa do transmisji na żywo z gal UFC. Można więc na bieżąco śledzić wszystkie walki - jedynym wymogiem jest tutaj posiadanie dodatniego bilansu na koncie gracza.

Fortuna - bonus na MMA

Pakiet powitalny w Fortunie o wartości 635 PLN składa się z:

 • darmowego zakładu o wartości 20 PLN (bez depozytu)
 • darmowego zakładu o wartości 15 PLN (z depozytem)
 • zakładu bez ryzyka o wartości 600 PLN

Fortuna kod promocyjny

Z oferty tej może skorzystać każda osoba, która założy konto u tego bukmachera przy pomocy kodu promocyjnego o treści: MECZYKI.

Darmowego zakładu nie można co prawda przeznaczyć na obstawianie Fame MMA, jednak, jak wspominaliśmy, oferta Fortuny zawiera inne zdarzenia. Podobnie sprawa wygląda z zakładem bez ryzyka. Śmiało można z niego skorzystać przy okazji gal UFC czy KSW. Tym bardziej, że Fortuna nie wymaga żadnego obrotu w przypadku przyznania środków bonusowych, a 12% podatek od obrotu bierze na siebie. Oznacza to, że jeśli chcemy skorzystać z maksymalnego cashbacku, to wystarczy, że zagramy za co najmniej 600 PLN.

Nie dokonamy tego typując zakłady Fame MMA, ale spokojnie można to zrobić wybierając z oferty inne zdarzenia np. na sporty walki.

Superbet - Fame MMA zakłady bukmacherskie

Superbet, podobnie jak STS czy Fortuna, nie daje możliwości obstawiania Fame MMA. Kursy na walki tej organizacji znajdziemy w chwili obecnej tylko i wyłącznie w Betclic. Jakie możliwości typowania mają więc fani sportów walki w Superbet?

 • zdarzenia z gali Glory
 • zdarzenia z gali Oktagon
 • zdarzenia z PFL
 • zdarzenia z UFC

Rynki w głównej mierze ograniczają się do możliwości wytypowania zwycięzcy poszczególnych walk. Kursy na te zdarzenia często bywają wyższe niż u innych bukmacherów.

Superbet - bonus na MMA

Nowi gracze, którzy założą konto w Superbet używając kodu promocyjnego o treści: MECZYKI, mogą liczyć na cztery bonusy powitalne o łącznej wartości 3755 PLN. To najwyższy bonus Superbet na rynku. W skład pakietu na start wchodzą:

 • bonus bez ryzyka o wartości 3500 PLN
 • bonus od depozytu do 200 PLN
 • freebet o wartości 35 PLN
 • bonus 20 PLN za ściągnięcie aplikacji mobilnej

Superbet

Pierwszy z nich mogą otrzymać gracze, którzy w ciągu 14 dni od rejestracji wpłacą minimum 20 PLN i będą typować zdarzenia z oferty Superbet. Następnie bukmacher podsumuje wszystkie zdarzenia z pierwszego tygodnia gry i przyzna ewentualny bonus, jeśli tydzień zakończony będzie "na minusie". Wartość bonusu obliczane jest na podstawie sumy stawek kuponów, po odjęciu wartości wygranych, podatków i przyznanych bonusów. Jeśli różnica będzie liczbą ujemną, wówczas Superbet przyzna bonus do 3500 zł.

Otrzymanymi w ten sposób środkami należy obrócić dwa razy w ciągu 14 dni. Do obrotu zaliczane są kupony o łącznym kursie 1.80 lub większym, pochodzące z oferty przedmeczowej oraz na żywo (live).

W przypadku bonusu od depozytu Superbet podwaja pierwszy depozyt do kwoty 200 PLN. Przed wypłatą dodatkowych środków wymagany jest dwukrotny obrót, a jego wymagania są takie same, jak w przypadku bonusu od ryzyka. Trzeba zatem zagrać kupony po kursie 1.80 lub wyższym.

Każdy gracz, który zarejestruje się w Superbet przy użyciu kodu promocyjnego o treści: MECZYKI i dokona pierwszej wpłaty w wysokości minimum 50 PLN, otrzyma od tego bukmachera darmowy zakład o wartości 35 PLN. Aby móc w pełni korzystać z tych środków trzeba nimi jednokrotnie obrócić po dowolnym kursie.

Ostatni bonus powitalny, to 20 zł za zainstalowanie aplikacji mobilnej bukmachera. Bonus należy obrócić jeden raz, czyli zagrać za wartość bonusu, po dowolnym kursie.

Fuksiarz - zakłady bukmacherskie Fame MMA

Fuksiarz także nie ma w swojej ofercie zakładów na Fame MMA. Tutaj oferta na sporty walki ogranicza się do walk odbywających się na największych galach, np: UFC. W przypadku zakładów bukmacherskich na MMA, to rynki ograniczają się do możliwości wytypowania zwycięzców poszczególnych pojedynków. W ofercie pojawiają się na razie zdarzenia na najbliższe gale.

Fuksiarz - bonus na MMA

W Fuksiarz nie znajdziemy zakładów bukmacherskich Fame MMA, jednak fani mieszanych sztuk walki mogą skorzystać z oferty powitalnej przygotowanej przez tego bukmachera. W jej skład wchodzą obecnie dwa bonusy:

 • cashback 50% do kwoty 500 PLN
 • cashback bez końca

Fuksiarz kod promocyjny

Pierwszy z nich dostępny jest dla nowych klientów, którzy podczas rejestracji skorzystali z kodu promocyjnego o treści: MECZYKI, dokonali depozytu na co najmniej 50 PLN oraz puścili pierwszy kupon składający się z minimum 2 zdarzeń (kurs każdego z nich 1.60 lub większy). Jeśli okaże się on przegrany, wówczas Fuksiarz zwróci nam 50% zainwestowanej stawki, z uwzględnieniem 12% podatku od gier. Chcąc więc otrzymać maksymalny bonus, należy zagrać za minimum 1137 PLN. Otrzymane w ten sposób środki można od razu wypłacić na osobisty rachunek bankowy lub przeznaczyć na dalszą grę.

Drugi z kolei otrzymają wszyscy Ci, którzy aktywnie korzystają z oferty przygotowanej przez bukmachera. W przypadku, gdy jakiś kupon okaże się nietrafiony, wówczas pewna część stawki wraca na nasze konto. Wysokość zwrotu uzależniona jest od ilości zdarzeń - im jest ich więcej, tym wyższa kwota wróci do nas. Minimalny cashback w tym wypadku wynosi 5% (grając singla), a maksymalny 50% (15 lub więcej zdarzeń na kuponie). Otrzymanymi w ten sposób środkami nie trzeba dokonywać żadnego obrotu. Ważne, aby zdarzenia pochodziły z zakładki "Cashback".

ETOTO - obstawianie Fame MMA

W ofercie ETOTO próżno szukać zakładów bukmacherskich na Fame MMA. Być może kiedyś sytuacja ta ulegnie zmianie, jednak aktualnie walki tej organizacji można obstawiać tylko i wyłącznie w Betclic. W ofercie ETOTO fani sportów walki znajdą z kolei zdarzenia m.in. z:

 • UFC
 • KSW
 • PFL

Poszczególne rynki ograniczają się w głównej mierze do możliwości wytypowania zwycięzcy. Czasami oferta jest rozszerzana, jednak dzieje się to bezpośrednio przed daną galą. Kursy na poszczególne walki są porównywalne do tych, które znajdziemy u innych bukmacherów.

ETOTO - bonus na MMA

ETOTO przygotował dla swoich nowych klientów bonus powitalny w formie bonusu od depozytu 200% do 200 zł. Aby go otrzymać podczas rejestracji należy podać kod bonusowy o treści MECZYKI.

ETOTO kod promocyjny

Bonus oznacza, że bukmacher potroi środki na grę. Co ważne, nie jest wymagany skomplikowany obrót środkami bonusowymi. Wystarczy, że gracz zagra kupony za sumę stawek równą wartości przyznanego bonusu. Czyli maksymalnie należy zagrać za 200 zł. W tym przypadku istotne będą kursy minimalne - kuponu 2.50, a także zdarzenia - 1.30. Na uwolnienie bonusu, czyli zagranie 1x za jego wartość, gracz ma 30 dni. W promocji biorą udział zakłady przedmeczowe i na żywo, z wyłączeniem zakładów na sporty wirtualne. 

Betfan - Fame MMA zakłady

Betfan, podobnie jak inni bukmacherzy (za wyjątkiem Betclic), nie ma w swojej ofercie zakładów na Fame MMA. Nie oznacza to, że fani sportów walki nie znajdą tutaj niczego dla siebie. Bukmacher daje możliwość obstawiania zdarzeń na takich galach, jak:

 • KSW
 • UFC
 • UFC Fight Night
 • PFL

Rynki w ramach poszczególnych zdarzeń ograniczają się praktycznie tylko i wyłącznie do wytypowania zwycięzcy danej walki.

Betfan - bonus na MMA

Betfan przygotował za to dla nowych klientów bonus na start o łącznej wartości 300 PLN:

 • bonus 200% od pierwszego depozytu do 300 PLN

Betfan kod promocyjny

Mogą z nich skorzystać wszyscy użytkownicy, którzy poprawnie przejdą proces rejestracji i w odpowiednim miejscu użyją specjalnego kodu promocyjnego o treści: MEGABONUS.

Bonus 200% od depozytu obowiązuje przy pierwszej wpłacie. Maksymalnie w jego ramach można otrzymać 300 PLN. Aby móc skorzystać z dodatkowych środków należy wpłacić min. 50 zł, a następnie je w pierwszej kolejności odblokować. W tym celu niezbędne jest puszczenie kuponu lub kilku kuponów o sumie stawek równej wartości wpłaty po dowolnym kursie. Odblokowanym bonusem należy z kolei obrócić jeden raz po minimalnym kursie 3.00, na kuponach z przynajmniej dwoma zdarzeniami. Na obrót jest 14 dni.

PZBuk - Fame MMA obstawianie

W ofercie PZBuk próżno szukać zakładów Fame MMA. Oferta tego bukmachera ogranicza się jedynie do najważniejszych walk na znanych galach, takich jak: UFC czy PFL Poszczególne rynki nie są rozbudowane, więc nie ma tutaj możliwości obstawiania zdarzeń dodatkowych. Możemy za to wytypować zwycięzców poszczególnych pojedynków.

PZBuk - bonus na MMA

Osoby, które interesuje obstawianie Fame MMA, nie znajdą w PZBuk zakładów na walki internetowych celebrytów, jednak mogą one skorzystać z oferty powitalnej przygotowanej przez tego bukmachera. W jej skład wchodzą obecnie 2 bonusy o łącznej wartości 1050 PLN:

 • freebet o wartości 50 PLN
 • cashback do 1000 PLN

PZBuk kod promocyjny

Darmowy zakład przysługuje każdemu nowemu graczowi, który po rejestracji wpłacił na konto minimum 50 PLN. Następnie gracz powinien obstawić kupon o co najmniej takiej stawce, po kursie 2.00 lub wyższym. Po wykonaniu tych kroków na koncie pojawi się bonus. Przyznany freebet należy wykorzystać na kupon składający się co najmniej z dwóch zdarzeń, z zastrzeżeniem, że kurs każdego z nich musi wynosić minimum 1.40. Jeśli okaże się on wygrany, to dodatkowe środki można od razu wypłacić, bez konieczności dokonywania obrotu.

W ramach promocji cashback można otrzymać zwrot stawki za pierwszy przegrany kupon u tego bukmachera. Aby tak się stało trzeba jednak spełnić następujące warunki:

 • stawka nie może być większa niż 1000 PLN
 • na kuponie muszą znaleźć się co najmniej dwa zdarzenia
 • kurs każdego zdarzenia nie może być niższy niż 1.40

W porównaniu do innych bukmacherów cashback obowiązuje do momentu pierwszego przegranego zakładu. Jeśli pięć pierwszych kuponów będzie wygranych, a dopiero szósty okaże się nietrafiony, to tak i tak otrzymamy za niego zwrot stawki. Zwrot następuje w formie darmowego zakładu, którym należ obrócić na tych samych zasadach, jak opisaliśmy powyżej.

MŚ 2022 Mistrzostwa Świata w Katarze - sprawdź również:

LVBet - Fame MMA zakłady bukmacherskie

Tak jak wspominaliśmy, w przypadku Fame MMA bukmacherzy muszą czekać na zgodę Betclic, żeby móc oferować kursy. Obecnie nic takiego nie ma jednak miejsca, więc w LVBet obstawianie Fame MMA też jest w chwili obecnej niemożliwe. Bukmacher ten oferuje za to zdarzenia z takich wydarzeń jak:

 • UFC
 • BELLATOR
 • Fight Night Global
 • PFL

Możliwe jest tylko wskazanie zwycięzcy danej walki.

LVBet - bonus na MMA

Tak jak wspominaliśmy, obstawianie Fame MMA w LVBet nie jest w chwili obecnej dostępne, jednak fani sportów walki mogą skorzystać z bonusów przygotowanych przez tego bukmachera o łącznej wartości 3353 PLN. W skład oferty powitalnej wchodzi:

 • freebet 20 PLN
 • bonus od pierwszego depozytu do 1500 PLN
 • bonus od drugiego depozytu do 1500 PLN
 • zakład bez ryzyka do 333 PLN po trzecim depozycie

LVBet kod promocyjny

Powyższe promocje dostępne są dla wszystkich nowych użytkowników, którzy poprawnie przejdą przez proces rejestracji. Aktualnie nie jest wymagany żaden kod promocyjny, jednak gdy ulegnie to zmianie, niezwłocznie o tym poinformujemy.

Aby aktywować bonus od pierwszego depozytu, w pierwszej kolejności należy wpłacić minimum 50 PLN. Aktywuje się wówczas bonus o wartości 1% depozytu wraz ze specjalnym mnożnikiem x100. Trzeba go wykorzystać na kupon o kursie całkowitym 2.50, składający się z minimum 3 zdarzeń, z zastrzeżeniem, że każde z nich ma minimalny kurs 1.25.Bonusowymi środkami należy obrócić 4 razy po kursie 2.00 (w przypadku zakładów wielokrotnych każde zdarzenie musi mieć minimalny kurs 1.50).

Bonus od drugiego depozytu aktywuje się w momencie dokonywania drugiej wpłaty do LVBet. Warunki są dokładnie takie same, z tą tylko różnicą, że przyznany mnożnik wynosi x50, a bonusowe środki podlegają trzykrotnemu obrotowi.

Wpłacając do LVBet po raz trzeci można skorzystać z zakładu bez ryzyka do 333 PLN. Depozyt w tym przypadku nie może być mniejszy niż 25 PLN. Chcąc otrzymać zwrot za przegrany kupon, jego kurs całkowity nie może być niższy niż 1.75. Otrzymanymi w ten sposób środkami należy jednokrotnie obrócić po minimalnym kursie 1.75.

Wybrane kody promocyjne na MŚ 2022

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020