Fame MMA obstawianie | gdzie obstawiać Fame MMA 18?

Dodał: Seweryn Krauze,20 Maj 2023 | 10:19
Obstawianie Fame MMA dostępne jest tylko u jednego bukmachera. Chcesz wiedzieć, gdzie znajdziesz aktualne zakłady bukmacherskie na Fame MMA 18? Przygotowaliśmy specjalne zestawienie, w którym prezentujemy gdzie obstawisz Fame MMA. W tekście znajdziesz też opis dostępnych promocji oferowanych przez bukmacherów na obstawianie Fame MMA 18.

Fame MMA 18 - bukmacher do obstawiania Fame MMA 18

Gdzie obstawiać Fame MMA 18? Zakłady bukmacherskie Fame MMA oferuje tylko bukmacher Betclic. Rejestrując się poprzez TEN LINK z kodem promocyjnym MECZYKI, nowi gracze mogą uzyskać bonus powitalny w postaci cashbacka 200 PLN na obstawianie Fame MMA.
FAME MMA 18 bukmacher:Betclic
  Gdzie obstawiać FAME MMA:Strona i aplikacja mobilna Betclic
Bonus dostępny jest po rejestracji z kodem promocyjnym i można go wykorzystać typując zakłady bukmacherskie Fame MMA u bukmachera Betclic.
Betclic kod promocyjny

Gdzie obstawiać Fame MMA?

Obstawianie Fame MMA możliwe jest wyłącznie w Betclic. FAME MMA obstawisz zarówno na stronie, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera Betclic. Przy rejestracji z naszym linkiem z kodem promocyjnym MECZYKI. To właśnie tam znajdziemy zakłady na poszczególne pojedynki toczone przez internetowych celebrytów. 
Nowi typerzy po zarejestrowaniu konta z kodem promocyjnym o treści MECZYKI mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 200 zł na start.
Obstawianie Fame MMA staje się coraz popularniejsze. Główny wpływ na to ma szybki rozwój tej organizacji, dzięki czemu na kolejnych galach możemy być świadkami wielu ciekawych pojedynków. Jeśli chodzi o Fame MMA, zakłady bukmacherskie pojawiają się tuż po ogłoszeniu terminu kolejnej gali. Początkowo ograniczają się one do wytypowania zwycięzców poszczególnych pojedynków, jednak im bliżej do walk, tym oferta staje się szersza.
Należy pamiętać o tym, że w przypadku Fame MMA obstawianie powinno odbywać się tylko i wyłącznie u legalnych polskich bukmacherów, posiadających odpowiednie zezwolenie wydane przez Ministra Finansów, dzięki któremu mogą organizować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. Oferujący zakłady na Fame MMA bukmacherzy muszą mieć siedzibę w Polsce oraz odprowadzać podatki na rzecz naszego Skarbu Państwa. Do grona legalnych bukmacherów możemy zaliczyć m.in: Betclic, który obecnie jako jedyny umożliwia Fame MMA 18 obstawianie.

Jak obstawić Fame MMA 18?

Do obstawienia Fame MMA 18 niezbędne jest konto w Betclicu, które możecie założyć z kodem MECZYKI. Rejestracja z naszym kodem gwarantuje pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN. 
Pokażemy Wam teraz, jak założyć konto i jak obstawić Fame MMA krok po kroku.
Krok 1
Kliknij w TEN LINK i przejdź do formularza rejestracyjnego w Betclic. Proces założenia konta składa się z trzech kroków:
 1. Imię i nazwisko, data urodzenia, adres e-mail, akceptacja regulaminu
 2. Numer PESEL, adres, numer telefonu
 3. Nazwa użytkownika, hasło, kod promocyjny na Fame MMA: MECZYKI
Po wpisaniu danych i kliknięciu “Zapisz się” Twoje konto w Betclic zostanie utworzone. 
Krok 2
Masz już konto w Betclic i chcesz obstawiać Fame MMA 18? Wejdź na stronę internetową, mobilną lub do aplikacji mobilnej bukmachera i wybierz, na czym i jak obstawić Fame MMA. Pamiętaj, że pierwszy zakład na Fame MMA masz bez ryzyka do 200 PLN!
Wpłać depozyt na konto gracza (Betclic nie pobiera prowizji za wpłatę), klikając w ikonkę “+” przy saldzie konta. Wyświetli Ci się pole do wpisania kwoty. Wartość depozytu musi wynosić co najmniej 1 PLN. Do wyboru masz wpłatę za pomocą Przelewy24, BLIK-iem, kartą kredytową, Skrillem lub Paysafecard.
Jaką kwotę wpłacić do obstawiania Fame MMA? To już zależy od Twoich preferencji, ale żeby otrzymać maksymalny zwrot za pierwszy kupon w Betclic, potrzebna będzie wpłata 227.30 PLN.
Krok 3
Po rejestracji z kodem i wpłacie pierwszego depozytu przyszedł czas na wybranie zakładów na kupon. W tym kroku pokazujemy, gdzie obstawiać Fame MMA. Zakłady na Fame MMA znajdują się w sekcji “Sztuki walki” i “Fame MMA”:
 fame mma obstawianie w betclic
Po kliknięciu w puste pole zostaniesz przeniesiony do kategorii z wszystkimi dziesięcioma pojedynkami na Fame MMA 18. Teraz wystarczy, że znajdziesz kursy, które chcesz obstawić i dodasz je na kupon.
Krok 4 
Został ostatni krok w drodze do obstawienia Fame MMA - zatwierdzenie kuponu. Po sprawdzeniu, czy wszystko się zgadza i wpisaniu stawki kuponu (do maksymalnego zakładu bez ryzyka musi ona wynosić 227.30 PLN) kliknij przycisk “Obstaw” i tak oto cały proces, jak obstawić Fame MMA, jest za Tobą! Teraz już wiesz, gdzie obstawiać Fame MMA.

Kody promocyjne na sporty walk:

Obstawianie Fame MMA w Betclic - zakłady

W obstawianiu Fame MMA w Betclicu początkowo można typować, kto wygra dane starcie. Wraz ze zbliżaniem się terminu gali Fame MMA zakłady bukmacherskie ulegają rozszerzeniu. Pojawiają się wtedy m.in. takie rynki, jak:
 • kto wygra walkę
 • ile rund będzie trwała walka
 • czy walka zakończy się przez nokaut, poddanie czy decyzję sędziowską
 • w której minucie zakończy się walka
Oprócz standardowych zakładów, na Fame MMA bukmacher Betclic oferuje obstawianie na żywo, gdzie obstawiać Fame MMA można wtedy na podstawie własnych obserwacji oraz analizy tego, co się dzieje w oktagonie. W przypadku zakładów live, kursy na poszczególne zdarzenia płynnie się zmieniają, dlatego trzeba być bardzo uważnym, żeby nie przegapić najlepszego momentu do typowania.

Sprawdź kody promocyjne:

Na czym postawić Fame MMA 18?

Betclic jest bukmacherem, który oferuje zakłady (w tym zakłady na Fame MMA) wyłącznie w internecie. Dlatego gracze mają wybór, gdzie obstawiać Fame MMA 18: czy na stronie internetowej, mobilnej czy w aplikacji mobilnej.

Obstawianie Fame MMA na stronie internetowej

Strona internetowa Betclic znajduje się pod adresem: https://www.betclic.pl/ i dla wielu graczy będzie podstawowym wyborem do obstawiania Fame MMA 18. 

Obstawianie Fame MMA na stronie mobilnej

Osoby, które wolą obstawiać mobilnie, ale nie chcą pobierać aplikacji mobilnej, mogą skorzystać ze strony mobilnej Betclic. Obstawianie na niej nie różni się praktycznie niczym od stawiania na stronie internetowej na komputerze.

Obstawianie Fame MMA w aplikacji mobilnej

Aplikacja mobilna Betclic jest jedną z najlepszych bukmacherskich aplikacji mobilnych. Apka jest dostępna zarówno na smartfony z system iOS (iPhone) oraz Android i pozwala korzystać ze wszystkich funkcji Betclica: Fame MMA obstawianie, zakładać konto czy korzystać z bonusów.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Fame MMA obstawianie z wyższymi wygranymi

W obstawianiu na Fame MMA w Betclicu można powiększyć swoją wygraną z kuponu aż o 20%! Jak wygrać więcej w obstawianiu na Fame MMA 18? Korzystając z promocji Multi+.
Oferta polega na zwiększeniu kwoty wygranej w zależności od liczby zdarzeń na kuponie.
fame mma obstawianie multi+
Na Fame MMA 18 bukmacher Betclic wystawił kursy na 10 walk, czyli maksymalnie 10 zdarzeń z gali możesz dodać na kupon.Każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.20. Jeśli spełnisz te warunki i obstawisz wszystkie 10 walk z Fame MMA 18, to zwiększysz swoją wygraną o 20%.
Ile można wygrać w obstawianiu Fame MMA? Maksymalna wygrana w Betclic na jednym kuponie wynosi 800 000 PLN.

Fame MMA bukmacher

Gdzie obstawiać Fame MMA? Obecnie obstawianie Fame MMA możliwe jest wyłącznie u bukmachera Betclic. 
Czy zakłady bukmacherskie na Fame MMA będzie można typować także u innych legalnych bukmacherów? Na ten moment nie ma takiej informacji, ale w ofercie znaleźć można zakłady na samą dyscyplinę sportu, jaką jest MMA.

Fame MMA Betclic

Przypominamy, że na Fame MMA bukmacher to Betclic, a dostępny na Fame MMA obstawianie bonus powitalny, to nie jedyna promocja dostępna w Betclic. Bukmacher ma ofertę bonusów dla wszystkich graczy:
 • Multi+
 • Super Kursy
Promocja Multi+ oznacza, że gracze mogą zwiększyć wygraną z kuponu o maksymalnie 120%. Dostępne na Fame MMA zakłady bukmacherskie kwalifikują się do udziału w promocji. Im więcej zdarzeń gracz umieści na kuponie, tym większy procent bonusowy dołoży Betclic. 
Bonus zostanie przyznany, gdy na kuponie znajduje się co najmniej 5 zdarzeń. Minimalny kurs każdego z nich powinien wynosić 1.20, lub więcej. Premia będzie przyznawana według schematu:
 • Kupon z 5 zdarzeniami + 5% do wygranej
 • Kupon z 6 zdarzeniami + 7% do wygranej
 • Kupon z 7 zdarzeniami + 10% do wygranej
 • Kupon z 8 zdarzeniami + 12% do wygranej
 • Kupon z 9 zdarzeniami + 15% do wygranej
 • Kupon z 10 zdarzeniami + 20% do wygranej
 • Kupon z 11 zdarzeniami + 25% do wygranej
 • Kupon z 12 zdarzeniami + 30% do wygranej
 • Kupon z 13 zdarzeniami + 40% do wygranej
 • Kupon z 14 zdarzeniami + 50% do wygranej
 • Kupon z 15 zdarzeniami + 60% do wygranej
 • Kupon z 16 zdarzeniami + 70% do wygranej
 • Kupon z 18 zdarzeniami + 80% do wygranej
 • Kupon z 18 zdarzeniami + 90% do wygranej
 • Kupon z 19 zdarzeniami + 100% do wygranej
 • Kupon z 20 zdarzeniami + 110% do wygranej
 • Kupon z 21 zdarzeniami + 120% do wygranej
Do udziału w promocji kwalifikują się zakłady z oferty sportowej, przedmeczowe i na żywo. 
Oferta Super Kursy powoduje zwiększenie kursów na niektóre wydarzenia z oferty Betclic. Może to dotyczyć najważniejszych wydarzeń sportowych, poszczególnych meczów i pojedynków. W niektórych przypadkach Super Kursy mogą zawierać także zakłady bukmacherskie na Fame MMA.
Propozycje są na bieżąco aktualizacje, a Super Kursy można znaleźć w stosownej zakładce na stronie bukmachera Betclic.

Fame MMA Fortuna 

W Fortunie aktualnie też nie ma możliwości obstawiania Fame MMA. Co otrzymujemy w zamian? Fani sportów walki nie będą zawiedzeni, ponieważ oferta tego bukmachera należy do najszerszych na rynku. Znajdziemy w niej kursy na takie wydarzenia, jak:
 • UFC
 • UFC Fight Night
 • KSW
 • High League
 • High League - walka trzech
 • Oktagon MMA
 • PFL
Podstawowa oferta na wszystkie walki pojawia się na długo przed rozpoczęciem poszczególnej gali. Początkowo można typować jedynie zwycięzcę danego starcia, jednak im bliżej startu imprezy, tym liczba rynków sukcesywnie rośnie. Gracze mogą obstawiać m.in. takie zdarzenia, jak:
 • w której rundzie zakończy się walka
 • ile rund potrwa pojedynek
 • w jaki sposób zakończy się walka
 • walka zakończy się w pierwszej minucie
Dodatkowo w Fortunie można typować niepotwierdzone walki w formule MMA. Jeśli dany pojedynek nie zostanie ogłoszony do końca roku, wówczas otrzymamy zwrot stawki.
Kolejnym atutem tego bukmachera jest to, że posiada on prawa do transmisji na żywo z gal UFC. Można więc na bieżąco śledzić wszystkie walki - jedynym wymogiem jest tutaj posiadanie dodatniego bilansu na koncie gracza.

Fortuna - bonus na MMA

Pakiet powitalny w Fortunie o wartości 635 PLN składa się z:
 • darmowego zakładu o wartości 20 PLN (bez depozytu)
 • darmowego zakładu o wartości 15 PLN (z depozytem)
 • zakładów bez ryzyka o wartości 600 PLN (3x cashback)
Fortuna kod promocyjny
Z oferty tej może skorzystać każda osoba, która założy konto u tego bukmachera przy pomocy kodu promocyjnego o treści: MECZYKI.
Darmowego zakładu nie można co prawda przeznaczyć na obstawianie Fame MMA, jednak, jak wspominaliśmy, oferta Fortuny zawiera inne zdarzenia. Podobnie sprawa wygląda z zakładem bez ryzyka. Śmiało można z niego skorzystać przy okazji gal UFC czy KSW. Tym bardziej, że Fortuna nie wymaga żadnego obrotu w przypadku przyznania środków bonusowych, a 12% podatek od obrotu bierze na siebie. Oznacza to, że jeśli chcemy skorzystać z maksymalnego cashbacku, to wystarczy, że zagramy za co najmniej 600 PLN.
Nie dokonamy tego typując zakłady Fame MMA, ale spokojnie można to zrobić wybierając z oferty inne zdarzenia np. na sporty walki.

Fame MMA Superbet

Superbet, podobnie jak STS czy Fortuna, nie daje możliwości obstawiania Fame MMA. Kursy na walki tej organizacji znajdziemy w chwili obecnej tylko i wyłącznie w Betclic. Jakie możliwości typowania mają więc fani sportów walki w Superbet?
 • zdarzenia z gali Glory
 • zdarzenia z gali Oktagon
 • zdarzenia z PFL
 • zdarzenia z UFC
Rynki w głównej mierze ograniczają się do możliwości wytypowania zwycięzcy poszczególnych walk. Kursy na te zdarzenia często bywają wyższe niż u innych bukmacherów.

Superbet - bonus na MMA

Nowi gracze, którzy założą konto w Superbet używając kodu promocyjnego o treści: MECZYKI, mogą liczyć na cztery bonusy powitalne o łącznej wartości 3755 PLN. To najwyższy bonus Superbet na rynku. W skład pakietu na start wchodzą:
 • bonus bez ryzyka o wartości 3500 PLN
 • bonus od depozytu do 200 PLN
 • freebet o wartości 35 PLN
 • bonus 20 PLN za ściągnięcie aplikacji mobilnej
Superbet kod promocyjny
Pierwszy z nich mogą otrzymać gracze, którzy w ciągu 14 dni od rejestracji wpłacą minimum 20 PLN i będą typować zdarzenia z oferty Superbet. Następnie bukmacher podsumuje wszystkie zdarzenia z pierwszego tygodnia gry i przyzna ewentualny bonus, jeśli tydzień zakończony będzie "na minusie". Wartość bonusu obliczane jest na podstawie sumy stawek kuponów, po odjęciu wartości wygranych, podatków i przyznanych bonusów. Jeśli różnica będzie liczbą ujemną, wówczas Superbet przyzna bonus do 3500 zł.
Otrzymanymi w ten sposób środkami należy obrócić dwa razy w ciągu 14 dni. Do obrotu zaliczane są kupony o łącznym kursie 1.80 lub większym, pochodzące z oferty przedmeczowej oraz na żywo (live).
W przypadku bonusu od depozytu Superbet podwaja pierwszy depozyt do kwoty 200 PLN. Przed wypłatą dodatkowych środków wymagany jest dwukrotny obrót, a jego wymagania są takie same, jak w przypadku bonusu od ryzyka. Trzeba zatem zagrać kupony po kursie 1.80 lub wyższym.
Każdy gracz, który zarejestruje się w Superbet przy użyciu kodu promocyjnego o treści: MECZYKI i dokona pierwszej wpłaty w wysokości minimum 50 PLN, otrzyma od tego bukmachera darmowy zakład o wartości 35 PLN. Aby móc w pełni korzystać z tych środków trzeba nimi jednokrotnie obrócić po dowolnym kursie.
Ostatni bonus powitalny, to 20 zł za zainstalowanie aplikacji mobilnej bukmachera. Bonus należy obrócić jeden raz, czyli zagrać za wartość bonusu, po dowolnym kursie.

Fame MMA STS

Tak jak wspominaliśmy, na Fame MMA bukmacher to wyłącznie Betclic. Co w takim razie oferuje swoim klientom największy polski bukmacher? W STS zamiast zakładów na Fame MMA znajdziemy ofertę na inne sporty walki:
 • MMA
 • Kickboxing
 • KSW
W przypadku MMA do wyboru mamy zdarzenia na takie wydarzenia, jak gala UFC, UFC Fight Night, Professional Fighters League, DWs Contender Series czy Oktagon MMA. Liczba poszczególnych rynków nie jest tak rozbudowana, jak w przypadku zakładów bukmacherskich Fame MMA, bo ogranicza się jedynie do wyboru zwycięzcy poszczególnych walk. Wyjątkiem jest tutaj KSW, gdzie czasami pojawiają się takie rynki, jak:
 • czy zawodnik wygra przed czasem
 • czy zawodnik wygra na punkty
 • czy walka zakończy się przed czasem
 • zawodnik wygra w danej rundzie
 • walka zakończy się w pierwszej minucie

STS - bonus na MMA

Miłośnicy sportów walki mogą skorzystać w STS z najwyższego bonusu na start z naszym kodem. W jego skład wchodzą:
 • zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN
 • bonus od depozytu (trzech pierwszych wpłat) do 1500 PLN
 • bonus za wykonanie zadań o wartości 60 zł
STS kod promocyjny
Środków bonusowych nie można co prawda przeznaczyć na Fame MMA zakłady bukmacherskie, jednak do wyboru mamy wiele innych zdarzeń, ponieważ STS posiada jedną z najszerszych ofert na rynku. Aby skorzystać z oferty powitalnej należy prawidłowo przejść przez proces rejestracji i w odpowiednim miejscu wpisać kod promocyjny o treści: MECZYKI. Tylko wtedy możemy liczyć na doładowanie naszego konta dodatkowymi środkami o łącznej wartości 1660 PLN.
Pierwszym bonusem będzie zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback. Gdy nasz debiutancki kupon okaże się przegrany, wówczas STS zwróci nam równowartość wniesionej stawki do kwoty 100 PLN (z uwzględnieniem 12% podatku od obrotu). Zwróconymi w ten sposób środkami należy obrócić dwukrotnie po kursie 1.91 lub wyższym. Kolejna promocja na start to bonus od depozytu do kwoty 1500 PLN przy okazji trzech pierwszych wpłat (300 + 500 + 700 zł). Tutaj, podobnie jak przy cashbacku, STS wymaga dwukrotnego obrotu po minimalnym kursie 1.91. Ponadto u bukmachera można uzyskać bonus w wysokości 60 zł za wykonanie zadań od bukmachera. Gracz przy okazji tego bonusu ma do wytypowania w sumie sześć kuponów, które muszą spełnić wymogi regulaminu. Prawidłowe wykonanie zadań pozwala zgarnąć bonus, którym należy obrócić dwukrotnie po kursie 1.91 lub wyższym.

Nadchodzące:

Obstawianie Fame MMA - jak obstawiać walki?

Zakłady bukmacherskie na Fame MMA są dostępne najczęściej na kilka tygodni przed samą galą. Gracze mają zatem sporo czasu, aby przygotować się do typowania pojedynków. Wiemy już, gdzie obstawiać Fame MMA? Teraz kolejne pytanie: jak obstawiać Fame MMA? Warto kierować się kilkoma zasadami.

Obstawianie Fame MMA - analizuj szanse zawodników

Jak w każdym przypadku, tak i przy okazji Fame MMA obstawianie wiąże się z analizą poszczególnych zawodników. Federacja Fame MMA stawia przede wszystkim na freakfighty, stąd nie zawsze można realnie ocenić sportowe przygotowanie poszczególnych celebrytów, którzy toczą walki dla Fame MMA. Mimo wszystko, warto poświęcić czas na porównanie szans i ocenić potencjalną formę gwiazd Fame MMA przed obstawianiem zakładów.

Obstawianie Fame MMA - śledź informacje w mediach

Doniesienia o gali Fame MMA są ogólnodostępne w mediach, a sami zawodnicy chętnie dzielą się informacjami o swoich przygotowaniach. Warto zatem śledzić w jakiej są formie, jak wyglądają ich treningi i na tej podstawie wyciągać wnioski. Zawodowi sportowcy niezbyt chętnie dzielą się nagraniami z treningów, ale w przypadku gal Fame MMA uczestnicy na bieżąco publikują w social mediach informacje i nagrania z przygotowań do walki.

Obstawianie Fame MMA - poznaj zasady pojedynku

Choć nazwa federacji wskazuje na to, że Fame MMA organizuje pojedynki przede wszystkim w formule MMA, to zdarzają się od tej zasady liczne wyjątki. Nie są one bez znaczenia. Niektóre walki odbywały się na zasadach K1, w boksie lub na specjalnych warunkach ustalanych przez organizatorów. Może mieć to wpływ również na ofertę bukmachera Gdzie obstawiać Fame MMA? Zakłady bukmacherskie Fame MMA dostępne są obecnie wyłącznie w Betclic.

Obstawianie Fame MMA - analizuj kursy bukmachera

Zanim zdecydujemy się na obstawianie Fame MMA, warto przyjrzeć się kursom bukmacherskim. Na ich podstawie można dowiedzieć się, kto będzie faworytem w danym pojedynku. Gracze mogą analizować różne rynki i ograniczyć ryzyko przegranej, lub też trafić na ciekawe zdarzenia w ofercie.

Obstawianie walk:

Obstawianie Fame MMA 18 - karta walk

Podczas Fame MMA 18 obstawianie gali będzie składać się maksymalnie z 10 walk. Poniżej przedstawiamy kursy i krótką analizę, co można obstawiać w każdej z nich (kursy z dnia 20.05.2023):
WalkaKursKurs
Marcin Dubiel - Amadeusz "Ferrari" Roślik 1.352.68
Kacper "Crusher" Błoński - Amadeusz "Ferrari" Roślik2.501.38
Ewa "Kleo" Brodnicka - Marta "Linkimaster" Linkiewicz2.681.35

Michał "Wampir" Pasternak (K1) - Piotr "Szeli" Szeliga (K1)

 1.104.85
Natan "Pierzasty" Marcoń - Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk 1.253.20
Elizabeth "Lizi" Anorue - Dominika Rybak 5.251.08
Tomasz "Zadyma" Gromadzki - Alan Kwieciński 1.382.55
D. "Dzinold" Rzeznik (K-1) - R. "Sutonator" Pasut (K-1) 1.841.75

Mateusz Spysiński - Jakub "Paramaxil" Frączek

 1.283.00
 Arkadiusz Tańcula - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka 1.502.25
Kursy dostępne na 19.05.2023 w ofercie Betclic. Kursy bukmacherskie Fame MMA 18 mogą ulec zmianie.

Marcin Dubiel - Amadeusz "Ferrari" Roślik [obstawianie Fame MMA 18]

W walce wieczoru podczas Fame MMA 18 wystąpi Amadeusz “Ferrari” Roślik, czyli jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci związanych z freak-fightową federacją sportów walki. “Ferrari” liczy na kolejną wygraną, ale nie będzie faworytem w swoim pojedynku z Marcinem Dubielem. Ferrari przegrał na ostatnim Fame z Kamilem Łaszczykiem, a w sumie legitymuje się rekordem 4 wygranych i 4 porażek. 
Co ciekawe, będzie to dla niego drugi pojedynek… na tej samej gali - we wcześniejszym pojedynku zawalczy z Kacprem Błońskim. W rywalizacji z Dubielem, który ma za sobą świetny występ z Jarosławem “Pashabiceps” Jarząbkowskim i nic dziwnego, że jest faworytem w starciu z Roślikiem.

Kacper "Crusher" Błoński - Amadeusz "Ferrari" Roślik [obstawianie Fame MMA 18]

Co-main event będzie jedną z dwóch walk Ferrariego na Fame MMA 18, a jego przeciwnikiem będzie Kacper Błoński. W tym pojedynku faworytem jest Roślik, który dla Crushera może być zbyt trudnym rywalem. Ostatnia walka Błońskiego to przegrana z Marcinem Dubielem w walce bez limitu czasowego. Pojedynek trwał aż 18 minut i Crusher dosłownie padł z wycieńczenia.
Starcie z Ferrarim powinno mieć zupełnie inny przebieg. Roślik ruszy do ataku od pierwszej sekundy i z pewnością będzie próbował “urwać głowę” swojemu rywalowi. Kursy w Betclicu świadczą o tym, że powinno mu się to udać. 

Ewa "Kleo" Brodnicka - Marta "Linkimaster" Linkiewicz [obstawianie Fame MMA 18]

W tej rywalizacji zmierzą się była mistrzyni świata w boksie oraz jedna z legend freak fightów. Co dla wielu może być zaskoczeniem, to faworytką starcia jest Linkimaster. Śledząc jej progres przez lata taki rozkład kursów nie powinien dziwić. 

Michał "Wampir" Pasternak (K1) - Piotr "Szeli" Szeliga (K1) [obstawianie Fame MMA 18]

Rywalem Michała Masternaka będzie Piotr “Szeli” Szeliga. Jeśli chodzi o freak-fightowe środowisko, to jest on jednym z bardziej doświadczonych w sporcie zawodników, stąd nie dziwi jego zestawienie z “Wampira”. Dla Fame MMA “Szeli” stoczy już szósty pojedynek, a do tej pory ma na swoim koncie trzy wygrane i dwie porażki. W tym pojedynku Szeli nie powinien mieć nic do gadania i w kursach Fame MMA bukmacher Betclic przewiduje przekonujące zwycięstwo Wampira.

Natan "Pierzasty" Marcoń - Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk [obstawianie Fame MMA 18]

Kolejna legenda freak fightów, czyli Daro Lew, jest skazywany na porażkę w rywalizacji z Natanem Marconiem. Nic dziwnego, skoro jego bilans w karierze to 2-12 i w ostatnim starciu ledwo pokonał na punkty Ludwiczka. Pierzasty przegrał w debiucie z Wiejskim Koksem, ale jego przewaga fizyczna powinna pozwolić mu pokonać Daro Lwa.

Elizabeth "Lizi" Anorue - Dominika Rybak [obstawianie Fame MMA 18]

Na tę walkę Fame MMA obstawianie wydaje się być najprostsze. Według Betclica Dominika Rybak jest drugą największą faworytką ze wszystkich 10 walk na gali. W swoich dwóch pierwszych występach (pod egidą Prime Show MMA) odniosła dwa przekonujące zwycięstwa. Jej rywalka dopiero zadebiutuje w klatce i taki rozkład kursów na Fame MMA bukmachera Betclic ma jak najbardziej sens.

Tomasz "Zadyma" Gromadzki - Alan “Alanik” Kwieciński [obstawianie Fame MMA 18]

Zadyma znany jest głównie z walk na gołe pięści, z kolei Alanik znany jest z występów na prawie każdej możliwej gali freak-fightowej. W ostatniej walce z Wiewiórem zaprezentował się ze świetnej strony i daje to duże nadzieje na pozytywny rezultat w pojedynku z Gromadzkim. W kursach na Fame MMA bukmacher Betclic spodziewa się raczej wygranej Zadymy, chociaż Alanik to zawodnik, którego nie można skreślać. 

Dawid "Dzinold" Rzeźnik (K-1) - Robert "Sutonator" Pasut (K-1) [obstawianie Fame MMA 18]

Według Betclica ten pojedynek będzie najbardziej wyrównanym na całej karcie Fame MMA 18. Świadczą o tym równe kursy na obu zawodników. Obaj (Dzinold i Pasut) na razie nie zasmakowali smaku porażki na galach Fame MMA, ale teraz na 99% musi się to zmienić. Trudno przewidywać, który z nich pokaże się lepiej w klatce i wyjdzie zwycięską ręką z pojedynku na zasadach K-1.

Mateusz Spysiński - Jakub "Paramaxil" Frączek [obstawianie Fame MMA 18]

W drugiej walce Fame MMA 18 zdecydowanym faworytem jest Spysiński, dla którego będzie to debiut w klatce. Paramaxil ma za sobą już jeden występ, ale pokazał się z kiepskiej strony i przegrał w 1. rundzie z Franiem. 

Arkadiusz Tańcula - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka [obstawianie Fame MMA 18]

Rywalizacja otwierająca kartę Fame MMA 18 to starcie dwóch bardzo dobrych fighterów jak na walki freakowe. Faworyzowany w nim jest Tańcula, który według niektórych doniesień miał nawet zadebiutować w KSW. Wiewiór to mistrz dywizji półśredniej, którego największym atutem jest walka w parterze. W ostatnim pojedynku na Fame MMA 17 został brutalnie znokautowany przez Alanika.

Fame MMA 18 obstawianie walk - faworyci bukmachera Betclic

Analiza kursów bukmacherskich na wystawionych przez analityków Betclic wskazuje nam faworytów swoich pojedynków. Im niższy kurs na danego zawodnika, tym teoretycznie większą szansę ma na wygraną swoim pojedynku. 
Na kogo obstawiać na Fame MMA 18? Według bukmacherów największymi faworytami swoich starć są:
 • Dominika Rybak (kurs 1.08)
 • Michał “Wampir” Pasternak (kurs 1.10)
 • Natan “Pierzasty” Marcoń (kurs 1.25)
 • Marcin Dubiel (kurs 1.35)
Porażka tych zawodników na Fame MMA byłaby na pewno dużą niespodzianką. Trzeba pamiętać przy obstawianiu Fame MMA 18, że nieoczekiwane wyniki są nieodłącznym elementem sportu. We freak fightach potencjał na niespodzianki jest jeszcze większy, szczególnie przy influencerach dopiero zaczynających przygodę w klatce.

Fame MMA 18  - informacje o gali

Gala Fame MMA 18 odbędzie się 20 maja. Miejscem zmagań będzie Atlas Arena w Łodzi, która po raz kolejny gościła będzie zawodników tej federacji. Kibice w sumie będą mogli zobaczyć 10 pojedynków, w tym walkę wieczoru pomiędzy Marcinem Dubielem a Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem. Gdzie obstawiać Fame MMA? Obstawianie walk Fame MMA 18 możliwe jest wyłącznie u bukmachera Betclic. Kod promocyjny o treści MECZYKI pozwala odebrać bonus powitalny: zakład bez ryzyka 200 PLN.

FAQ

Gdzie obstawiać Fame MMA?

Obstawianie Fame MMA jest możliwe wyłącznie w Betclicu po rejestracji z kodem MECZYKI.

Jak obstawić Fame MMA 18?

Do obstawiania Fame MMA niezbędne jest założenia konta w Betclicu z kodem MECZYKI.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020