Fame MMA obstawianie | zakłady bukmacherskie na Fame MMA

Dodał: Seweryn Krauze, 5 sty 2022 | 14:26

Interesuje Cię obstawianie Fame MMA? Chcesz wiedzieć, gdzie znajdziesz najlepsze zakłady bukmacherskie na Fame MMA? Przygotowaliśmy specjalne zestawienie, w którym prezentujemy bukmacherów dających możliwość obstawiania Fame MMA. W tekście znajdziesz też opis aktualnych promocji oferowanych przez poszczególne firmy oraz kody promocyjne pozwalające na uzyskanie dodatkowych bonusów. Zapraszamy do lektury.

Na skróty:

 1. Fame MMA obstawianie
 2. Fame MMA - gdzie obstawiać?
 3. Betclic - obstawianie Fame MMA

Fame MMA - bonusy bukmacherskie

Rejestrując się u legalnych bukmacherów istnieje szansa na zdobycie bonusów bukmacherskich. Nie wszyscy bukmacherzy oferują typowanie Fame MMA, ale bonusy powitalne można wykorzystać również na inne zakłady. W tabeli prezentujemy bonusy powitalne czołowych bukmacherów w Polsce.

[kody_promo]

Bonusy bukmacherskie nie wykluczają się wzajemnie. Rejestracja z linkiem dostępnym w tabeli pozwoli aktywować bonus.

Fame MMA obstawianie

Obstawianie Fame MMA staje się coraz popularniejsze. Główny wpływ na to ma szybki rozwój tej organizacji, dzięki czemu na kolejnych galach możemy być świadkami wielu ciekawych pojedynków. Jeśli chodzi o Fame MMA, zakłady pojawiają się tuż po ogłoszeniu terminu kolejnej gali. Początkowo ograniczają się one do wytypowania zwycięzców poszczególnych pojedynków, jednak im bliżej do walk, tym oferta staje się szersza.

Należy pamiętać o tym, że w przypadku Fame MMA obstawianie powinno odbywać się tylko i wyłącznie u legalnych polskich bukmacherów, posiadających odpowiednie zezwolenie wydane przez Ministra Finansów, dzięki któremu mogą organizować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. Oferujący zakłady na Fame MMA bukmacherzy muszą mieć siedzibę w Polsce oraz odprowadzać podatki na rzecz naszego Skarbu Państwa. Do grona legalnych bukmacherów możemy zaliczyć m.in: STS, Fortunę, Superbet czy Betclic.

W dalszej części tego tekstu znajdziecie zestawienie, z którego dowiecie się gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie Fame MMA oraz na jakie bonusy można liczyć przy okazji kolejnych walk znanych celebrytów, wykorzystując kody promocyjne przy rejestracji.

Zobacz także: Fame MMA 12

Fame MMA bukmacherzy - gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie Fame MMA?

Obstawianie Fame MMA zawsze było możliwe u bukmacherów, którzy legalnie działają w Polsce. W 2020 roku oficjalnym partnerem tej organizacji została firma Betclic. Co się z tym wiąże?

Od tego czasu zakłady Fame MMA oferowane są tylko i wyłącznie przez tę firmę. Jak na razie inni bukmacherzy nie mogą oferować kursów na poszczególne walki. Jeśli chodzi o Betclic, to obstawianie Fame MMA możliwe jest już w momencie ogłoszenia karty walk. Poniżej znajdziecie szczegółowy opis oferty oraz dostępnych promocji. Dowiecie się też co zamiast Fame MMA bukmacherzy wprowadzili do swojej oferty.

Betclic - obstawianie Fame MMA

Tak jak wspominaliśmy, obstawianie Fame MMA możliwe jest tylko i wyłącznie w Betclic. To właśnie tam znajdziemy zakłady na poszczególne pojedynki toczony przez internetowych celebrytów. Pierwsze z nich pojawiają się tuż po ogłoszeniu oficjalnej karty walk.

Nowi typerzy po zarejestrowaniu konta z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS550 mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 550 zł na start. Link do rejestracji: KLIKNIJ TUTAJ.

Początkowo można typować, kto wygra dane starcie. Wraz ze zbliżaniem się terminu gali Fame MMA zakłady bukmacherskie ulegają rozszerzeniu. Pojawiają się wtedy m.in. takie rynki, jak:

   • kto wygra walkę
   • ile rund będzie trwała walka
   • czy walka zakończy się przez nokaut, poddanie czy decyzję sędziowską
   • w której minucie zakończy się walka

Oprócz standardowych zakładów, Betclic oferuje podczas Fame MMA obstawianie na żywo. Można wtedy typować na podstawie własnych obserwacji oraz analizy tego, co się dzieje w oktagonie. W przypadku zakładów live, kursy na poszczególne zdarzenia płynnie się zmieniają, dlatego trzeba być bardzo uważnym, żeby nie przegapić najlepszego momentu do typowania.

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Betclic - bonus na Fame MMA

Betclic, oprócz zakładów bukmacherskich na Fame MMA, oferuje bonus na start dla nowych klientów. W chwili obecnej mogą oni skorzystać z cashbacku o wartości 550 PLN. Zakład bez ryzyka dostępny jest dla wszystkich użytkowników, którzy poprawnie przejdą proces rejestracji i w formularzu wpiszą kod promocyjny Betclic o treści: MEGABONUS550.

Promocja typu cashback polega na zwrocie stawki za pierwszy przegrany kupon, pod warunkiem, że jego minimalny kurs wyniesie 1.14. Można więc rozpocząć obstawianie Fame MMA bez ryzyka utraty własnych środków. Jeśli postawiony kupon okaże się trafiony, wówczas cała wygrana trafi na nasze konto. W sytuacji, gdy zostanie on rozliczony jako przegrany, to wróci do nas postawiona stawka, pomniejszona o obowiązujący w Polsce 12% podatek od obrotu.

Typując zakłady bukmacherskie Fame MMA i chcąc skorzystać z maksymalnego zwrotu, musimy zagrać za minimum 625 PLN. Zwrócone w ten sposób środki trafią na nasze saldo bonusowe. Przed ich wypłatą na osobiste konto bankowe niezbędny jest ośmiokrotny obrót po kursie nie mniejszym niż 2.00. Oznacza to, że przy pełnym bonusie należy zawrzeć zakłady na łączną sumę 4400 PLN (550 PLN x 8 = 4400 PLN). Na spełnienie tych warunków mamy 30 dni.

STS - Fame MMA zakłady

Tak jak wspominaliśmy, obstawianie Fame MMA możliwe jest tylko i wyłącznie w Betclic. Co w takim razie oferuje swoim klientom największy polski bukmacher? W STS zamiast zakładów na Fame MMA znajdziemy ofertę na inne sporty walki:

   • MMA
   • Kickboxing
   • KSW

W przypadku MMA do wyboru mamy zdarzenia na takie wydarzenia, jak gala UFC, UFC Fight Night, Professional Fighters League, DWs Contender Series czy Oktagon MMA. Liczba poszczególnych rynków nie jest tak rozbudowana, jak w przypadku zakładów bukmacherskich Fame MMA, bo ogranicza się jedynie do wyboru zwycięzcy poszczególnych walk. Wyjątkiem jest tutaj KSW, gdzie czasami pojawiają się takie rynki, jak:

   • czy zawodnik wygra przed czasem
   • czy zawodnik wygra na punkty
   • czy walka zakończy się przed czasem
   • zawodnik wygra w danej rundzie
   • walka zakończy się w pierwszej minucie

STS kod promocyjny

STS - bonus na MMA

Miłośnicy sportów walki mogą skorzystać w STS z bonusu na start. W jego skład wchodzą:

   • freebet o wartości 29 PLN
   • zakład bez ryzyka o wartości 235 PLN
   • bonus od depozytu do 1200 PLN
   • cashback na sporty wirtualne w kwocie 20 PLN
   • cashback na BetGames w kwocie 20 PLN

Środków bonusowych nie można co prawda przeznaczyć na Fame MMA zakłady bukmacherskie, jednak do wyboru mamy wiele innych zdarzeń, ponieważ STS posiada jedną z najszerszych ofert na rynku. Aby skorzystać z oferty powitalnej należy prawidłowo przejść przez proces rejestracji i w odpowiednim miejscu wpisać kod promocyjny o treści: MEGABONUS. Tylko wtedy możemy liczyć na doładowanie naszego konta dodatkowymi środkami o łącznej wartości 1504 PLN.

Wspomniany freebet dostępny jest bez konieczności dokonywania pierwszego depozytu. Jedyny warunek to trzykrotny obrót przyznaną kwotą (3 x 29 PLN = 87 PLN) po minimalnym kursie 1.91. W przypadku cashback niezbędna będzie wpłata. Gdy nasz debiutancki kupon okaże się przegrany, wówczas STS zwróci nam równowartość wniesionej stawki do kwoty 231 PLN (z uwzględnieniem 12% podatku od obrotu). Zwróconymi w ten sposób środkami nie trzeba obracać przed wypłatą. Inaczej sytuacja wygląda z bonusem od depozytu do kwoty 1200 PLN. Tutaj, podobnie jak przy darmowym zakładzie, STS wymaga trzykrotnego obrotu po minimalnym kursie 1.91.

Fortuna - Fame MMA obstawianie

W Fortunie aktualnie też nie ma możliwości obstawiania Fame MMA. Co otrzymujemy w zamian? Fani sportów walki nie będą zawiedzeni, ponieważ oferta tego bukmachera należy do najszerszych na rynku. Znajdziemy w niej kursy na takie wydarzenia, jak:

   • UFC
   • UFC Fight Night
   • KSW
   • High League
   • High League - walka trzech
   • Oktagon MMA
   • PFL

Podstawowa oferta na wszystkie walki pojawia się na długo przed rozpoczęciem poszczególnej gali. Początkowo można typować jedynie zwycięzcę danego starcia, jednak im bliżej startu imprezy, tym liczba rynków sukcesywnie rośnie. Gracze mogą obstawiać m.in. takie zdarzenia, jak:

   • w której rundzie zakończy się walka
   • ile rund potrwa pojedynek
   • w jaki sposób zakończy się walka
   • walka zakończy się w pierwszej minucie

Dodatkowo w Fortunie można typować niepotwierdzone walki w formule MMA. Jeśli dany pojedynek nie zostanie ogłoszony do końca roku, wówczas otrzymamy zwrot stawki.

Kolejnym atutem tego bukmachera jest to, że posiada on prawa do transmisji na żywo z gal UFC. Można więc na bieżąco śledzić wszystkie walki - jedynym wymogiem jest tutaj posiadanie dodatniego bilansu na koncie gracza.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Fortuna - bonus na MMA

Pakiet powitalny w Fortunie o wartości 2720 PLN składa się z:

   • darmowego zakładu o wartości 20 PLN
   • zakładu bez ryzyka o wartości 600 PLN
   • bonusu od drugiego depozytu do 2100 PLN

Z oferty tej może skorzystać każda osoba, która założy konto u tego bukmachera przy pomocy kodu promocyjnego o treści: MECZYKI.

Darmowego zakładu nie można co prawda przeznaczyć na obstawianie Fame MMA, jednak, jak wspominaliśmy, oferta Fortuny zawiera inne zdarzenia. Podobnie sprawa wygląda z zakładem bez ryzyka. Śmiało można z niego skorzystać przy okazji gal UFC czy KSW. Tym bardziej, że Fortuna nie wymaga żadnego obrotu w przypadku przyznania środków bonusowych, a 12% podatek od obrotu bierze na siebie. Oznacza to, że jeśli chcemy skorzystać z maksymalnego cashbacku, to wystarczy, że zagramy za co najmniej 600 PLN.

Trochę inaczej rzecz wygląda w przypadku bonusu od depozytu. Po dokonaniu drugiej wpłaty do Fortuny w ciągu 14 dni trzeba dokonać odpowiedniego obrotu: 

   • w pierwszej kolejności należy zagrać za 80% wpłacanej kwoty - otrzymamy za to 20% bonus do kwoty 420 PLN
   • w drugiej kolejności należy zagrać za czterokrotność wpłacanej kwoty - otrzymamy za to 80% bonus do kwoty 1680 PLN

Do obrotu zaliczane są kuponu o minimalnym kursie 1.80. Nie dokonamy tego typując zakłady Fame MMA, ale spokojnie można to zrobić wybierając z oferty inne zdarzenia np. na sporty walki.

Superbet - Fame MMA zakłady bukmacherskie

Superbet, podobnie jak STS czy Fortuna, nie daje możliwości obstawiania Fame MMA. Kursy na walki tej organizacji znajdziemy w chwili obecnej tylko i wyłącznie w Betclic. Jakie możliwości typowania mają więc fani sportów walki w Superbet?

   • zdarzenia z gali Glory
   • zdarzenia z gali Oktagon
   • zdarzenia z PFL
   • zdarzenia z UFC

Rynki w głównej mierze ograniczają się do możliwości wytypowania zwycięzcy poszczególnych walk. Kursy na te zdarzenia często bywają wyższe niż u innych bukmacherów.

Superbet - bonusy i promocje

Superbet - bonus na MMA

Nowi gracze, którzy założą konto w Superbet używając kodu promocyjnego o treści: MECZYKI, mogą liczyć na cztery bonusy powitalne o łącznej wartości 1554 PLN. Są to:

   • bonus bez ryzyka o wartości 1300 PLN
   • bonus od depozytu do 200 PLN
   • freebet o wartości 34 PLN
   • bonus 20 PLN za ściągnięcie aplikacji mobilnej

Pierwszy z nich mogą otrzymać gracze, którzy w ciągu 14 dni od rejestracji wpłacą minimum 20 PLN i będą typować zdarzenia z oferty Superbet. Następnie bukmacher podsumuje wszystkie zdarzenia z pierwszego tygodnia gry i przyzna ewentualny bonus. Wszystko odbywa się według następującego wzoru:

   • suma stawek - suma ewentualnych wygranych - suma należnych podatków od gier = wysokość przyznanego bonusu

Otrzymanymi w ten sposób środkami należy obrócić 4 razy w ciągu 14 dni. Do obrotu zaliczane są kupony o łącznym kursie 1.80 lub większym, składające się z minimum 2 zdarzeń, z tym że kurs każdego z nich musi być równy lub wyższy niż 1.30.

W przypadku bonusu od depozytu Superbet podwaja pierwszy depozyt do kwoty 200 PLN. Przed wypłatą dodatkowych środków wymagany jest jednokrotny obrót, a jego wymagania są takie same, jak w przypadku bonusu od ryzyka.

Każdy gracz, który zarejestruje się w Superbet przy użyciu kodu promocyjnego o treści: MECZYKI i dokona pierwszej wpłaty w wysokości minimum 50 PLN, otrzyma od tego bukmachera darmowy zakład o wartości 34 PLN. Aby móc w pełni korzystać z tych środków trzeba nimi jednokrotnie obrócić po kursie równym lub większym niż 1.60.

Fuksiarz - zakłady bukmacherskie Fame MMA

Fuksiarz także nie ma w swojej ofercie zakładów na Fame MMA. Tutaj oferta na sporty walki ogranicza się do walk odbywających się na największych galach, np: UFC. W przypadku zakładów bukmacherskich na MMA, to rynki ograniczają się do możliwości wytypowania zwycięzców poszczególnych pojedynków. W ofercie pojawiają się na razie zdarzenia na najbliższe gale.

Bukmacher Fuksiarz - bonusy i promocje

Fuksiarz - bonus na MMA

W Fuksiarz nie znajdziemy zakładów bukmacherskich Fame MMA, jednak fani mieszanych sztuk walki mogą skorzystać z oferty powitalnej przygotowanej przez tego bukmachera. W jej skład wchodzą obecnie dwa bonusy:

   • cashback 50% do kwoty 500 PLN
   • cashback bez końca

Pierwszy z nich dostępny jest dla nowych klientów, którzy podczas rejestracji skorzystali z kodu promocyjnego o treści: MECZYKI, dokonali depozytu na co najmniej 20 PLN oraz puścili pierwszy kupon składający się z minimum 2 zdarzeń (kurs każdego z nich 1.20 lub większy). Jeśli okaże się on przegrany, wówczas Fuksiarz zwróci nam 50% zainwestowanej stawki, z uwzględnieniem 12% podatku od gier. Chcąc więc otrzymać maksymalny bonus, należy zagrać za minimum 1137 PLN. Otrzymane w ten sposób środki można od razu wypłacić na osobisty rachunek bankowy lub przeznaczyć na dalszą grę.

Drugi z kolei otrzymają wszyscy Ci, którzy aktywnie korzystają z oferty przygotowanej przez bukmachera. W przypadku, gdy jakiś kupon okaże się nietrafiony, wówczas pewna część stawki wraca na nasze konto. Wysokość zwrotu uzależniona jest od ilości zdarzeń - im jest ich więcej, tym wyższa kwota wróci do nas. Minimalny cashback w tym wypadku wynosi 5% (grając singla), a maksymalny 50% (15 lub więcej zdarzeń na kuponie). Otrzymanymi w ten sposób środkami nie trzeba dokonywać żadnego obrotu.

ETOTO - obstawianie Fame MMA

W ofercie ETOTO próżno szukać zakładów bukmacherskich na Fame MMA. Być może kiedyś sytuacja ta ulegnie zmianie, jednak aktualnie walki tej organizacji można obstawiać tylko i wyłącznie w Betclic. W ofercie ETOTO fani sportów walki znajdą z kolei zdarzenia m.in. z:

   • UFC
   • KSW
   • PFL

Poszczególne rynki ograniczają się w głównej mierze do możliwości wytypowania zwycięzcy. Czasami oferta jest rozszerzana, jednak dzieje się to bezpośrednio przed daną galą. Kursy na poszczególne walki są porównywalne do tych, które znajdziemy u innych bukmacherów.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

ETOTO - bonus na MMA

ETOTO przygotował dla swoich nowych klientów bonus powitalny w postaci cashbacku 50% do kwoty 1000 PLN. Aby go otrzymać nie trzeba posiadać specjalnego kodu promocyjnego, jeśli to się zmieni, to niezwłocznie przekażemy taką informację. 

Zakład bez ryzyka obowiązuje na pierwszy postawiony przez nas kupon. Jeśli okaże się przegrany, wówczas na nasze konto wróci połowa zainwestowanej stawki. To co wyróżnia tą promocję to fakt, że ETOTO bierze na siebie 12% podatek od gier oraz nie wymaga żadnego obrotu środkami bonusowymi. Oznacza to, że można je od razu wypłacić na swoje osobiste konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę, z wyłączeniem obstawiania Fame MMA.

Betfan - Fame MMA zakłady

Betfan, podobnie jak inni bukmacherzy (za wyjątkiem Betclic), nie ma w swojej ofercie zakładów na Fame MMA. Nie oznacza to, że fani sportów walki nie znajdą tutaj niczego dla siebie. Bukmacher daje możliwość obstawiania zdarzeń na takich galach, jak:

   • KSW
   • UFC
   • UFC Fight Night
   • PFL

Rynki w ramach poszczególnych zdarzeń ograniczają się praktycznie tylko i wyłącznie do wytypowania zwycięzcy danej walki.

Betfan - bonusy i promocje

Betfan - bonus na MMA

Betfan przygotował za to dla nowych klientów dwa bonusy na start o łącznej wartości 1600 PLN:

   • cashback do 600 PLN
   • bonus od drugiego depozytu do 1000 PLN

Mogą z nich skorzystać wszyscy użytkownicy, którzy poprawnie przejdą proces rejestracji i w odpowiednim miejscu użyją specjalnego kodu promocyjnego o treści: MEGABONUS.

Cashback to nic innego, jak zakład bez ryzyka. Obowiązuje przy pierwszym stawianym przez nas kuponie. Jeśli nie wygramy, wówczas Betfan zwróci nam równowartość postawionej stawki do wysokości 600 PLN. Otrzymanymi w ten sposób środkami nie trzeba w żaden sposób obracać.

Bonus od depozytu obowiązuje przy drugiej wpłacie. Maksymalnie w jego ramach można otrzymać 1000 PLN. Aby móc skorzystać z dodatkowych środków należy je w pierwszej kolejności odblokować. W tym celu niezbędne jest puszczenie kuponu z minimalnym kursem 2.50, za stawkę będącą równowartością drugiego depozytu. Odblokowanym bonusem należy z kolei obrócić 3 razy po minimalnym kursie 2.50 (3 zdarzenia na kuponie z kursem równym lub większym niż 1.30).

PZBuk - Fame MMA obstawianie

W ofercie PZBuk próżno szukać zakładów Fame MMA. Oferta tego bukmachera ogranicza się jedynie do najważniejszych walk na znanych galach, takich jak: UFC czy PFL Poszczególne rynki nie są rozbudowane, więc nie ma tutaj możliwości obstawiania zdarzeń dodatkowych. Możemy za to wytypować zwycięzców poszczególnych pojedynków.

Bukmacher PZBuk

PZBuk - bonus na MMA

Osoby, które interesuje obstawianie Fame MMA, nie znajdą w PZBuk zakładów na walki internetowych celebrytów, jednak mogą one skorzystać z oferty powitalnej przygotowanej przez tego bukmachera. W jej skład wchodzą obecnie 2 bonusy o łącznej wartości 1020 PLN:

   • freebet o wartości 20 PLN
   • cashback do 1000 PLN

Darmowy zakład przysługuje każdemu nowemu graczowi, który podczas rejestracji skorzystał z kodu promocyjnego o treści: MECZYKI oraz wpłacił minimum 20 PLN. Przyznany freebet należy przeznaczyć na kupon składający się co najmniej z dwóch zdarzeń, z zastrzeżeniem, że kurs każdego z nich musi wynosić minimum 1.40. Jeśli okaże się on wygrany, to dodatkowe środki można od razu wypłacić, bez konieczności dokonywania obrotu.

W ramach promocji cashback można otrzymać zwrot stawki za pierwszy przegrany kupon u tego bukmachera. Aby tak się stało trzeba jednak spełnić następujące warunki:

   • stawka nie może być większa niż 500 PLN
   • na kuponie muszą znaleźć się co najmniej dwa zdarzenia
   • kurs każdego zdarzenia nie może być niższy niż 1.40

W porównaniu do innych bukmacherów cashback obowiązuje do momentu pierwszego przegranego zakładu. Jeśli pięć pierwszych kuponów będzie wygranych, a dopiero szósty okaże się nietrafiony, to tak i tak otrzymamy za niego zwrot stawki. Zwrot następuje w formie darmowego zakładu, którym należ obrócić na tych samych zasadach, jak opisaliśmy powyżej.

LVBet - Fame MMA zakłady bukmacherskie

Tak jak wspominaliśmy, w przypadku Fame MMA bukmacherzy muszą czekać na zgodę Betclic, żeby móc oferować kursy. Obecnie nic takiego nie ma jednak miejsca, więc w LVBet obstawianie Fame MMA też jest w chwili obecnej niemożliwe. Bukmacher ten oferuje za to zdarzenia z takich wydarzeń jak:

   • UFC
   • BELLATOR
   • Fight Night Global
   • PFL

Możliwe jest tylko wskazanie zwycięzcy danej walki.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

LVBet - bonus na MMA

Tak jak wspominaliśmy, obstawianie Fame MMA w LVBet nie jest w chwili obecnej dostępne, jednak fani sportów walki mogą skorzystać z bonusów przygotowanych przez tego bukmachera o łącznej wartości 3353 PLN. W skład oferty powitalnej wchodzi:

   • freebet 20 PLN
   • bonus od pierwszego depozytu do 1500 PLN
   • bonus od drugiego depozytu do 1500 PLN
   • zakład bez ryzyka do 333 PLN po trzecim depozycie

Powyższe promocje dostępne są dla wszystkich nowych użytkowników, którzy poprawnie przejdą przez proces rejestracji. Aktualnie nie jest wymagany żaden kod promocyjny, jednak gdy ulegnie to zmianie, niezwłocznie o tym poinformujemy.

Aby aktywować bonus od pierwszego depozytu, w pierwszej kolejności należy wpłacić minimum 50 PLN. Aktywuje się wówczas bonus o wartości 1% depozytu wraz ze specjalnym mnożnikiem x100. Trzeba go wykorzystać na kupon o kursie całkowitym 2.50, składający się z minimum 3 zdarzeń, z zastrzeżeniem, że każde z nich ma minimalny kurs 1.25.Bonusowymi środkami należy obrócić 4 razy po kursie 2.00 (w przypadku zakładów wielokrotnych każde zdarzenie musi mieć minimalny kurs 1.50).

Bonus od drugiego depozytu aktywuje się w momencie dokonywania drugiej wpłaty do LVBet. Warunki są dokładnie takie same, z tą tylko różnicą, że przyznany mnożnik wynosi x50, a bonusowe środki podlegają trzykrotnemu obrotowi.

Wpłacając do LVBet po raz trzeci można skorzystać z zakładu bez ryzyka do 333 PLN. Depozyt w tym przypadku nie może być mniejszy niż 25 PLN. Chcąc otrzymać zwrot za przegrany kupon, jego kurs całkowity nie może być niższy niż 1.75. Otrzymanymi w ten sposób środkami należy jednokrotnie obrócić po minimalnym kursie 1.75.

Totolotek - zakłady bukmacherskie Fame MMA

Czy w Totolotku możliwe jest obstawianie Fame MMA? Aktualnie nie, ponieważ wyłączność na wystawianie kursów z tej gali posiada Betclic. Oferta Totolotka ogranicza się do zdarzeń z takich gali jak: UFC czy PFL.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Totolotek - bonus na MMA

Gracze Totolotka mogą skorzystać z bonusu powitalnego przygotowanego przez Totolotek o łącznej wartości 574 PLN. Dostępny jest on dla wszystkich nowych klientów, którzy zarejestrują się przy pomocy kodu promocyjnego o treści: MEGABONUS. W jego skład wchodzi:

   • freebet o wartości 25 PLN
   • bonus od depozytu do 500 PLN
   • bonus od depozytu za ściągnięcie aplikacji mobilnej do 49 PLN

Z darmowego zakładu mogą skorzystać użytkownicy, którzy przejdą pełny proces rejestracji. Nie trzeba dokonywać w tym przypadku żadnego depozytu. Bonus ważny jest przez 14 dni i w tym czasie należy nim dwukrotnie obrócić po minimalnym kursie 2.00. 

W przypadku bonusu od depozytu Totolotek podwaja każdą pierwszą wpłatę do kwoty 500 PLN (minimalna wpłata wynosi 20 PLN). Otrzymane w ten sposób środki będzie można wypłacić dopiero po dokonaniu trzykrotnego obrotu kwotą depozytu i przyznanym bonus. W przypadku depozytu w wysokości 500 PLN niezbędne więc będzie zagranie kuponów za łączną stawkę wynoszącą 3000 PLN.

Ostatnim bonusem jest podwojenie depozytu do 49 PLN za ściągnięcie aplikacji mobilnej. Minimalna wpłata w tym przypadku wynosi 20 PLN, a otrzymanymi środkami należy obrócić 3 razy po minimalnym kursie 1.90.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1504 PLN! 29 PLN freebet, 235 PLN + 2x 20 PLN cashback, 1200 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1554 PLN! 34 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Oferta powitalna o wartości 550 PLN! 550 PLN na pierwszy zakład bez ryzyka.

zobacz kod
Fuksiarz

Bonus powitalny 1400 PLN! 50% cashback na pierwszy zakład do 500 PLN, codzienny cashback bez końca do 900 PLN.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020