Fame MMA obstawianie. Gdzie obstawiać Fame MMA 21?

Obstawianie Fame MMA dostępne jest wyłącznie u jednego bukmachera. Chcesz wiedzieć, gdzie obstawiać dzisiejszą galę Fame MMA 21? Analizujemy to w tym tekście. Znajdziesz również opis dostępnych promocji bukmacherskich Fame MMA, jak np. grę bez podatku.

Fame MMA obstawianie - bukmacher na Fame MMA 21

Gdzie obstawiać galę Fame MMA 21? Kursy na obstawianie dzisiejsze Fame MMA oferuje wyłącznie jeden bukmacher - Betclic.
Zakładając konto z kodem promocyjnym o treści MECZYKI, nowi gracze mogą uzyskać bonus powitalny: zakład bez ryzyka do 50 PLN. Dodatkowo wszystkie zakłady sportowe w Betclic, w tym obstawianie Fame MMA, zawierać można bez podatku.
FAME MMA obstawianieW Betclicu z kodem MECZYKI
FAME MMA bukmacherBetclic
  Gdzie obstawiać FAME MMA?Strona i aplikacja mobilna Betclic
Jakie są promocje na FAME MMA 21?

Zakład bez ryzyka do 50 PLN

Gra bez podatku

Bonus dostępny jest po rejestracji z kodem promocyjnym i można go wykorzystać na obstawianie Fame MMA u bukmachera Betclic. Kliknięcie w poniższy przycisk przekieruje Cię bezpośrednio do formularza rejestracyjnego z uzupełniony kodem MECZYKI.
Betclic kod promocyjny

Gdzie obstawiać Fame MMA?

Obstawianie Fame MMA możliwe jest wyłącznie w Betclic. FAME MMA obstawisz zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera Betclic. To właśnie tam znajdziemy zakłady na Fame MMA 21.
Nowi typerzy po zarejestrowaniu konta z kodem promocyjnym o treści MECZYKI mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 50 zł na start. Betclic to legalny bukmacher, więc obstawianie Fame MMA i innych kursów u bukmachera jest bezpieczne. Dzięki trwającej promocji w Betclic, galę Fame MMA 21 obstawimy bez podatku.
Obstawianie Fame MMA staje się coraz popularniejsze. Główny wpływ na to ma szybki rozwój tej organizacji, dzięki czemu na kolejnych galach możemy być świadkami wielu ciekawych pojedynków. Jeśli chodzi o Fame MMA, zakłady bukmacherskie pojawiają się tuż po ogłoszeniu terminu kolejnej gali. Początkowo ograniczają się one do wytypowania zwycięzców poszczególnych pojedynków, jednak im bliżej do walk, tym oferta staje się szersza.
Należy pamiętać o tym, że w przypadku Fame MMA obstawianie powinno odbywać się tylko i wyłącznie u legalnych polskich bukmacherów, posiadających odpowiednie zezwolenie wydane przez Ministra Finansów, dzięki któremu mogą organizować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. Do grona legalnych bukmacherów możemy zaliczyć m.in: Betclic, który obecnie jako jedyny umożliwia typowanie Fame MMA 21.

Jak obstawić Fame MMA 21?

Do obstawienia Fame MMA 21 niezbędne jest konto w Betclicu. Rejestracja z naszym kodem aktywuje pierwszy zakład bez ryzyka do 50 PLN. U bukmachera można także grać kupony z oferty sportowej bez podatku. Pokażemy Wam teraz, jak założyć konto i jak obstawić Fame MMA krok po kroku.
Do formularza rejestracyjnego przejdziesz po kliknięciu w jeden z przycisków w tym tekście.
Betclic kod promocyjny
Krok 1
Kliknij w powyższy baner i przejdź do formularza rejestracyjnego w Betclic. Proces założenia konta składa się z trzech kroków:
 1. Imię i nazwisko, data urodzenia, adres e-mail, akceptacja regulaminu
 2. Numer PESEL, adres, numer telefonu
 3. Nazwa użytkownika, hasło, kod promocyjny na Fame MMA (np.MECZYKI)
Po wpisaniu danych i kliknięciu “Zapisz się” Twoje konto w Betclic zostanie utworzone. 
Krok 2
Masz już konto w Betclic i chcesz obstawiać Fame MMA 21? Wejdź na stronę internetową, mobilną lub do aplikacji mobilnej bukmachera.
Następnie wpłać depozyt na konto gracza (Betclic nie pobiera prowizji za wpłatę), klikając w ikonkę “+” przy saldzie konta. Wyświetli Ci się pole do wpisania kwoty. Wartość depozytu musi wynosić co najmniej 1 PLN. Do wyboru masz wpłatę za pomocą Przelewy24, BLIK-iem, kartą kredytową, Skrillem lub Paysafecard.
Jaką kwotę wpłacić? To już zależy od Twoich preferencji, ale żeby otrzymać maksymalny zwrot za pierwszy kupon w Betclic, potrzebna będzie wpłata 57 PLN.
Krok 3
Po rejestracji z kodem i wpłacie pierwszego depozytu przyszedł czas na wybranie zakładów na kupon. Zakłady na Fame MMA znajdują się w sekcji “Sztuki walki” i “Fame MMA”:
 fame mma obstawianie w betclic
Po kliknięciu w puste pole zostaniesz przeniesiony do kategorii z wszystkimi dziesięcioma pojedynkami na Fame MMA 21. Teraz wystarczy, że znajdziesz kursy, które chcesz obstawić i dodasz je na kupon.
Krok 4 
Został ostatni krok w drodze do obstawienia Fame MMA - zatwierdzenie kuponu. Po sprawdzeniu, czy wszystko się zgadza i wpisaniu stawki kuponu (do maksymalnego zakładu bez ryzyka musi ona wynosić 57 PLN) kliknij przycisk “Obstaw” i tak oto cały proces, jak obstawić Fame MMA, jest za Tobą! Teraz już wiesz, gdzie obstawiać Fame MMA.

Kody promocyjne na sporty walk:

Obstawianie Fame MMA w Betclic - zakłady

W obstawianiu Fame MMA w Betclicu początkowo można typować takie rynki, jak:
 • kto wygra walkę
 • ile rund będzie trwała walka
 • czy walka zakończy się przez nokaut, poddanie czy decyzję sędziowską
 • w której minucie zakończy się walka
Oprócz standardowych zakładów, na Fame MMA bukmacher Betclic oferuje kursy na żywo, gdzie obstawiać Fame MMA można na podstawie własnych obserwacji oraz analizy tego, co się dzieje w danym momencie w oktagonie. W przypadku zakładów live, kursy na poszczególne zdarzenia płynnie się zmieniają, dlatego trzeba być bardzo uważnym, żeby nie przegapić najlepszego momentu do typowania.

Fame MMA 21 obstawianie bez podatku

Wszystkie walki, które odbędą się podczas gali Fame MMA 21 możemy obstawiać bez podatku. Jak to możliwe? Gra bez podatku jest flagową promocją bukmachera Betclic, który jako jedyny ma ofertę na obstawianie walk. 
Jak obstawiać Fame MMA bez podatku? To bardzo proste. Wystarczy zalogować się do swojego konta i dodać typu do kuponu, a oferta zostanie aktywowana automatycznie. Dokładnie jak na screenie poniżej.
fame mma obstawianie bez podatku
Jak widzimy na powyższym przykładzie, obstawianie Fame MMA bez podatku pozwala nam uzyskać wyższą wygraną (241 PLN zamiast 212 PLN). Gra bez podatku dostępna jest zarówno grając kupony pojedyncze, jak i wielokrotne. Wybierając zakłady z oferty walk Fame MMA obstawianie łączyć możemy też z innymi zdarzeniami sportowymi. Wszystko to bez limitu kuponów czy kursów.

Na czym postawić Fame MMA 21?

Betclic jest bukmacherem, który oferuje zakłady (w tym zakłady na Fame MMA) wyłącznie w internecie. Dlatego gracze mają wybór, gdzie obstawiać Fame MMA 21: czy na stronie internetowej, mobilnej czy w aplikacji mobilnej.

Obstawianie Fame MMA na stronie internetowej

Strona internetowa Betclic znajduje się pod adresem: www.betclic.pl/ i dla wielu graczy będzie podstawowym wyborem do obstawiania Fame MMA 21. 

Obstawianie Fame MMA na stronie mobilnej

Osoby, które wolą obstawiać mobilnie, ale nie chcą pobierać aplikacji mobilnej, mogą skorzystać ze strony mobilnej Betclic. Obstawianie na niej nie różni się praktycznie niczym od stawiania na stronie internetowej na komputerze.

Obstawianie Fame MMA w aplikacji mobilnej

Aplikacja mobilna Betclic jest jedną z najlepszych bukmacherskich aplikacji mobilnych. Apka jest dostępna zarówno na smartfony z system iOS (iPhone) oraz Android i pozwala korzystać ze wszystkich funkcji Betclica: Fame MMA obstawianie, zakładać konto czy korzystać z bonusów.

Fame MMA bukmacher

Gdzie obstawiać Fame MMA? Fame MMA dostępne jest wyłącznie u bukmachera Betclic. 
Czy zakłady bukmacherskie na Fame MMA będzie można typować także u innych legalnych bukmacherów? Na ten moment nie ma takiej informacji, ale w ofercie znaleźć można zakłady na samą dyscyplinę sportu, jaką jest MMA.

Fame MMA Betclic

Przypominamy, że na Fame MMA bukmacher to Betclic, a dostępny na Fame MMA obstawianie bonus powitalny, to nie jedyna promocja dostępna w Betclic. Bukmacher ma ofertę bonusów dla wszystkich graczy:
 • Gra bez podatku
 • Super Kursy
Gra bez podatku dostępna jest m.in. na obstawianie Fame MMA. Ponadto, ta promocja obowiązuje na całą ofertę sportową bez limitu. Oznacza to, że automatycznie na kuponach zawierających zdarzenia z kategorii sport współczynnik zmienia się z 0.88 na 1.00. Granie bez podatku w Betclicu dostępne jest na kuponach SOLO i AKO o dowolnym kursie. 
Oferta Super Kursy powoduje zwiększenie kursów na niektóre wydarzenia z oferty Betclic. Może to dotyczyć najważniejszych wydarzeń sportowych, poszczególnych meczów i pojedynków. W niektórych przypadkach Super Kursy mogą zawierać także zakłady bukmacherskie na Fame MMA.
Propozycje są na bieżąco aktualizacje, a Super Kursy można znaleźć w stosownej zakładce na stronie bukmachera Betclic.

Fame MMA Fortuna 

W Fortunie aktualnie też nie ma możliwości obstawiania Fame MMA. Co otrzymujemy w zamian? Fani sportów walki nie będą zawiedzeni, ponieważ oferta tego bukmachera należy do najszerszych na rynku. Znajdziemy w niej kursy na takie wydarzenia, jak:
 • UFC
 • UFC Fight Night
 • KSW
 • Clout MMA (jako jedyny bukmacher w Polsce)
 • Oktagon MMA
 • PFL
Podstawowa oferta na wszystkie walki pojawia się na długo przed rozpoczęciem poszczególnej gali. Początkowo można typować jedynie zwycięzcę danego starcia, jednak im bliżej startu imprezy, tym liczba rynków sukcesywnie rośnie. Gracze mogą obstawiać m.in. takie zdarzenia, jak:
 • w której rundzie zakończy się walka
 • ile rund potrwa pojedynek
 • w jaki sposób zakończy się walka
 • walka zakończy się w pierwszej minucie
Dodatkowo w Fortunie można typować niepotwierdzone walki w formule MMA. Jeśli dany pojedynek nie zostanie ogłoszony do końca roku, wówczas otrzymamy zwrot stawki.
Kolejnym atutem tego bukmachera jest to, że posiada on prawa do transmisji na żywo z gal UFC. Można więc na bieżąco śledzić wszystkie walki - jedynym wymogiem jest tutaj posiadanie dodatniego bilansu na koncie gracza.
Pakiet powitalny w Fortunie o wartości 335 PLN składa się z:
 • darmowego zakładu o wartości 20 PLN (bez depozytu)
 • darmowego zakładu o wartości 10 PLN (z depozytem)
 • darmowego zakładu o wartości 5 PLN (za udostępnienie kuponu w "Strefie Kuponów")
 • zakładów bez ryzyka o wartości 300 PLN (3x cashback)
Fortuna kod promocyjny
Z oferty tej może skorzystać każda osoba, która założy konto u tego bukmachera przy pomocy kodu promocyjnego o treści: MECZYKI.
Darmowego zakładu nie można co prawda przeznaczyć na obstawianie Fame MMA, jednak, jak wspominaliśmy, oferta Fortuny zawiera inne zdarzenia. Podobnie sprawa wygląda z zakładem bez ryzyka. Śmiało można z niego skorzystać przy okazji gal UFC czy KSW. Tym bardziej, że Fortuna nie wymaga żadnego obrotu w przypadku przyznania środków bonusowych, a 12% podatek od obrotu bierze na siebie. Oznacza to, że jeśli chcemy skorzystać z maksymalnego cashbacku, to wystarczy, że zagramy za co najmniej 100 PLN. Oferta dotyczy pierwszych trzech kuponów po rejestracji.
Nie dokonamy tego typując zakłady Fame MMA, ale spokojnie można to zrobić wybierając z oferty inne zdarzenia np. na sporty walki.

Fame MMA Superbet

Superbet, podobnie jak STS czy Fortuna, nie daje możliwości obstawiania Fame MMA. Kursy na walki tej organizacji znajdziemy w chwili obecnej tylko i wyłącznie w Betclic. Jakie możliwości typowania mają więc fani sportów walki w Superbet?
 • zdarzenia z gali Glory
 • zdarzenia z gali Oktagon
 • zdarzenia z PFL
 • zdarzenia z UFC
Rynki w głównej mierze ograniczają się do możliwości wytypowania zwycięzcy poszczególnych walk. Kursy na te zdarzenia często bywają wyższe niż u innych bukmacherów.
Nowi gracze, którzy założą konto w Superbet używając kodu promocyjnego o treści: MECZYKI, mogą liczyć na cztery bonusy powitalne o łącznej wartości 3755 PLN. To najwyższy bonus Superbet na rynku. W skład pakietu na start wchodzą:
 • tydzień bez ryzyka o wartości 3500 PLN
 • freebet od depozytu do 200 PLN
 • freebet o wartości 35 PLN za kod MECZYKI
 • bonus 20 PLN za ściągnięcie aplikacji mobilnej
superbet kod promocyjny
Pierwszy z nich mogą otrzymać gracze, którzy w ciągu 14 dni od rejestracji wpłacą minimum 20 PLN i będą typować zdarzenia z oferty Superbet. Następnie bukmacher podsumuje wszystkie zdarzenia z pierwszego tygodnia gry i przyzna ewentualny freebet, jeśli tydzień zakończony będzie "na minusie". Wartość freebetu obliczana jest na podstawie sumy stawek kuponów, po odjęciu wartości wygranych, podatków i przyznanych bonusów. Jeśli różnica będzie liczbą ujemną, wówczas Superbet przyzna freebet do 3500 zł.
W przypadku bonusu od depozytu Superbet podwaja pierwszy depozyt do kwoty 200 PLN we freebecie. Oba darmowe zakłady mogą zostać podzielone na kilka kuponów. Do obrotu zaliczane są dowolne kupony, a wygrane z freebetów zostaną dopisane do salda głównego (pomniejszone o wartość freebetu).
Każdy gracz, który zarejestruje się w Superbet przy użyciu kodu promocyjnego o treści: MECZYKI i dokona pierwszej wpłaty w wysokości minimum 50 PLN, otrzyma od tego bukmachera darmowy zakład o wartości 35 PLN. Aby móc w pełni korzystać z tych środków trzeba je wykorzystać na dowolne zakłady.
Ostatni bonus powitalny, to 20 zł za zainstalowanie aplikacji mobilnej bukmachera. Freebet należy wykorzystać na podobnych zasadach jak poprzednie darmowe zakłady (zasady freebetów są uniwersalne).

Fame MMA STS

Tak jak wspominaliśmy, na Fame MMA bukmacher to wyłącznie Betclic. Co w takim razie oferuje swoim klientom największy polski bukmacher? W STS zamiast zakładów na Fame MMA znajdziemy ofertę na inne sporty walki:
 • MMA
 • Kickboxing
 • KSW
W przypadku MMA do wyboru mamy zdarzenia na takie wydarzenia, jak gala UFC, UFC Fight Night, Professional Fighters League, DWs Contender Series czy Oktagon MMA. Liczba poszczególnych rynków nie jest tak rozbudowana, jak w przypadku zakładów bukmacherskich Fame MMA, bo ogranicza się jedynie do wyboru zwycięzcy poszczególnych walk. Wyjątkiem jest tutaj KSW, gdzie czasami pojawiają się takie rynki, jak:
 • czy zawodnik wygra przed czasem
 • czy zawodnik wygra na punkty
 • czy walka zakończy się przed czasem
 • zawodnik wygra w danej rundzie
 • walka zakończy się w pierwszej minucie
Miłośnicy sportów walki mogą skorzystać w STS z najwyższego bonusu na start z naszym kodem. W jego skład wchodzą:
 • zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN
 • bonus od depozytu (trzech pierwszych wpłat) do 600 PLN
 • bonus za wykonanie zadań o wartości 60 zł
STS kod promocyjny
Środków bonusowych nie można co prawda przeznaczyć na Fame MMA zakłady bukmacherskie, jednak do wyboru mamy wiele innych zdarzeń, ponieważ STS posiada jedną z najszerszych ofert na rynku. Aby skorzystać z oferty powitalnej należy prawidłowo przejść przez proces rejestracji i w odpowiednim miejscu wpisać kod promocyjny o treści: MECZYKI. Tylko wtedy możemy liczyć na doładowanie naszego konta dodatkowymi środkami o łącznej wartości 760 PLN.

Nadchodzące:

Obstawianie Fame MMA - jak obstawiać walki?

Zakłady bukmacherskie na Fame MMA są dostępne najczęściej na kilka tygodni przed samą galą. Gracze mają zatem sporo czasu, aby przygotować się do typowania pojedynków. Wiemy już, gdzie obstawiać Fame MMA. Teraz kolejne pytanie: jak obstawiać Fame MMA? Warto kierować się kilkoma zasadami.

Obstawianie Fame MMA - analizuj szanse zawodników

Jak w każdym przypadku, tak i przy okazji Fame MMA obstawianie wiąże się z analizą poszczególnych zawodników. Federacja Fame MMA stawia przede wszystkim na freakfighty, stąd nie zawsze można realnie ocenić sportowe przygotowanie poszczególnych celebrytów, którzy toczą walki dla Fame MMA. Mimo wszystko, warto poświęcić czas na porównanie szans i ocenić potencjalną formę gwiazd Fame MMA przed obstawianiem zakładów.

Obstawianie Fame MMA - śledź informacje w mediach

Doniesienia o gali Fame MMA są ogólnodostępne w mediach, a sami zawodnicy chętnie dzielą się informacjami o swoich przygotowaniach. Warto zatem śledzić w jakiej są formie, jak wyglądają ich treningi i na tej podstawie wyciągać wnioski. Zawodowi sportowcy niezbyt chętnie dzielą się nagraniami z treningów, ale w przypadku gal Fame MMA uczestnicy na bieżąco publikują w social mediach informacje i nagrania z przygotowań do walki.

Obstawianie Fame MMA - poznaj zasady pojedynku

Choć nazwa federacji wskazuje na to, że Fame MMA organizuje pojedynki przede wszystkim w formule MMA, to zdarzają się od tej zasady liczne wyjątki. Nie są one bez znaczenia. Niektóre walki odbywały się na zasadach K-1, w boksie lub na specjalnych warunkach ustalanych przez organizatorów. Może mieć to wpływ również na ofertę bukmachera.

Obstawianie Fame MMA - analizuj kursy bukmachera

Zanim zdecydujemy się na obstawianie Fame MMA, warto przyjrzeć się kursom bukmacherskim. Na ich podstawie można dowiedzieć się, kto będzie faworytem w danym pojedynku. Gracze mogą analizować różne rynki i ograniczyć ryzyko przegranej, lub też trafić na ciekawe zdarzenia w ofercie.

Obstawianie walk:

Obstawianie Fame MMA 21 - karta walk

Podczas gali Fame MMA 21 obstawianie będzie składać się z 10 walk:
 • Patryk "Bandura" Bandurski vs Tomasz "Góral" Adamek (BOKS)
 • Alan Kwieciński vs Michał "Wampir" Pasternak (BOKS)
 • Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar vs Mariusz "Hejter" Słoński (K-1, gołe pięści)
 • Rafał "Takefun" Górniak vs Robert "Sutonator" Pasut (K-1, małe rękawice)
 • Adrian Cios vs Tomasz "Strachu" Oświeciński (MMA)
 • Grzegorz "Greg" Gancewski vs Piotr "Szeli" Szeliga (MMA)
 • Jakub "Azdus" Matowicki vs Miłosz "Dejvid" Boras (K-1, małe rękawice)
 • Dominik "Kaleson" Cybulski vs Jakub "Guzik" Szymański (BOKS, małe rękawice)
 • Dominik "Mrozzo" Mrozowski vs Rafał "Młody Ninja" Sobonkiewicz (K-1)
 • Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska (BOKS / K-1 / MMA)

Fame MMA obstawianie kursów bukmacherskich

Bukmacher Betclic ma już przygotowane kursy bukmacherskie na dzisiejszą galę Fame MMA 21. Mogą one ulec zmianie przed walką, ale nie powinna zmienić się ocena faworytów dla poszczególnych pojedynków. Warto pamiętać, że galę obstawimy bez podatku.
Pełną kartę walk wraz z kursami Betclic (z 18.05.2024) prezentujemy poniżej:
Walka Fame MMA 21Kursy na walki
Patryk "Bandura" Bandurski vs Tomasz "Góral" Adamek3.10 - 1.25
Alan Kwieciński vs Michał "Wampir" Pasternak4.40 - 1.12
Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar vs Mariusz "Hejter" Słoński2.32 - 1.45
Rafał "Takefun" Górniak vs Robert "Sutonator" Pasut1.85 - 1.72
Adrian Cios vs Tomasz "Strachu" Oświeciński3.30 - 1.22
Grzegorz "Greg" Gancewski vs Piotr "Szeli" Szeliga2.70 - 1.33
Jakub "Azdus" Matowicki vs Miłosz "Dejvid" Boras1.90 - 1.68
Dominik "Kaleson" Cybulski vs Jakub "Guzik" Szymański1.33 - 2.70
Dominik "Mrozzo" Mrozowski vs Rafał "Młody Ninja" Sobonkiewicz3.10 - 1.25
Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska1.35 - 2.60
Kursy dostępne na 18.05.2024 w ofercie Betclic. Kursy bukmacherskie Fame MMA 21 mogą ulec zmianie.
Poniżej przedstawiamy zapowiedzi wszystkich walk Fame 21.

Patryk "Bandura" Bandurski vs Tomasz "Góral" Adamek [obstawianie Fame MMA 21]

Jeden z najpopularniejszych polskich influencerów zmierzy się z byłym mistrzem świata w boksie. To starcie będzie main eventem gali Fame MMA 21 w hali PreZero Arena w Gliwicach. 
Wyraźnym faworytem bukmachera Betclic przed tą walką jest Tomasz Adamek. Chociaż lata świetności były pięściarz ma już za sobą, to jego sportowe dokonania nadal budzą duży szacunek. W rywalizacji z amatorem, jakim jest "Bandura", były czempion powinien sobie poradzić. 

Alan Kwieciński vs Michał "Wampir" Pasternak [obstawianie Fame MMA 21]

Walka Alana Kwiecińskiego z Michałem Pasternakiem nie była pierwotnym zestawieniem na tej gali. Jednak z powodu dyskwalifikacji Pawła Tyburskiego i kontuzji "Don Kasjo", to właśnie tych zawodników zestawili ze sobą organizatorzy. Nie da się ukryć, że faworytem walki będzie "Wampir", chociaż formuła rywalizacji nie będzie jego głównym atutem.
Obaj zawodnicy mają walczyć na zasadach bokserskich, ale mimo to sportowe doświadczenie Pasternaka powinno tu wziąć górę.

Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar vs Mariusz "Hejter" Słoński [obstawianie Fame MMA 21]

Kolejne starcie jest zestawieniem, jakiego we freakach jeszcze nie oglądaliśmy. "Kaczor BRS" i "Hejter" walczyć będą bowiem na gołe pięści. W tej bardzo brutalnej formule bukmacher Betclic nie wskazuje wyraźnego faworyta, bowiem trudno przewidzieć końcowe rozstrzygnięcie.
"Hejter" ma dużo większe doświadczenie w walkach freakowych, a dla "Kaczora BRS" będzie to dopiero drugie starcie. Debiutował w innej z polskich federacji, gdzie odniósł zwycięstwo w swoim debiucie.

Rafał "Takefun" Górniak vs Robert "Sutonator" Pasut [obstawianie Fame MMA 21]

Konfrontacja Rafała Górniaka z Robertem Pasutem podczas Fame MMA 21 odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach. Nieco większe szanse na wygraną analitycy Betclica dają Pasutowi, podobnie zresztą szanse obu zawodników ocenia większość typerów, która zdecydowała się na obstawianie Fame MMA 21.

Adrian Cios vs Tomasz "Strachu" Oświeciński [obstawianie Fame MMA 21]

Adrian Cios jest na walki czterech wygranych z rzędu, zatem jego starcie z Tomaszem Oświecińskim zapowiada się całkiem ciekawie. Jednak analitycy bukmacherscy nie dają mu zbyt dużych szans na wygraną w starciu z aktorem. To "Strachu" jest faworytem Betclica do wygranej. Jego zwycięstwo typuje też zdecydowanie najwięcej typerów.

Grzegorz "Greg" Gancewski vs Piotr "Szeli" Szeliga [obstawianie Fame MMA 21]

W rywalizacji Grzegorza "Grega" Gancewskiego z Piotrem "Szelim" Szeligą faworytem jest Szeliga. Jego zwycięstwo podczas Fame MMA 21 obstawiać można po kursie 1.33. Zdecydowanie wyższy przelicznik został ustalony na triumf "Grega". Popularny użytkownik portalu X (dawniej Twitter) kurs na wygraną ma wystawiony na poziomie 2.70.

Jakub "Azdus" Matowicki vs Miłosz "Dejvid" Boras [obstawianie Fame MMA 21]

Młodzi twórcy znani z polskiego Twitcha zadebiutują podczas gali Fame MMA 21. Obstawianie ich walki wcale nie jest oczywistym wyborem, bowiem to jedno z bardziej wyrównanych zestawień stworzonych na potrzeby tego wydarzenia. Obaj zawodnicy do tej pory nie mieli styczności ze sportami walki, zatem trudno jest ocenić co zaprezentują w klatce.

Dominik "Kaleson" Cybulski vs Jakub "Guzik" Szymański [obstawianie Fame MMA 21]

Kolejna walka podczas Fame MMA 21, która zaplanowana została w formule bokserskiej. Analitycy bukmachera Betclic i gracze są zgodni, co do tego kto powinien wygrać w tej walce. Stawiają na "Kalesona", dla którego występ podczas sobotniej gali będzie debiutem w sportach walki.

Dominik "Mrozzo" Mrozowski vs Rafał "Młody Ninja" Sobonkiewicz [obstawianie Fame MMA 21]

Na Fame MMA 21 dojdzie też do starcia znanych trenerów personalnych, którzy tym razem zaprezentują swoje umiejętności w sportach walki. W przypadku obu zawodników nie możemy jeszcze za wiele powiedzieć o ich atutach, bowiem są to debiutanci. Gracze Betclica stawiają jednak na wygraną "Młodego Ninjy".

Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska [obstawianie Fame MMA 21]

Na karcie walk Fame MMA 21 znalazła się też kobieca konfrontacja, w której zmierzą się Klaudia Syguła i Ewa Piątkowska. W rywalizacji utalentowanej zawodniczki MMA z byłą pięściarką faworytką będzie ta pierwsza. Klaudia Syguła w oczekiwaniu na walkę w Contender Series postanowiła przyjął propozycję organizacji Fame i zawalczy z Piątkowską. 

Fame MMA 21 obstawianie faworytów

Analiza kursów bukmacherskich na wystawionych przez analityków Betclic wskazuje nam faworytów swoich pojedynków. Im niższy kurs na danego zawodnika, tym teoretycznie większą szansę ma na wygraną swoim pojedynku. 
Na kogo obstawiać na Fame MMA 21? Według bukmacherów największymi faworytami swoich starć są:
 • Tomasz "Strachu" Oświeciński (kurs 1.22)
 • Tomasz "Góral" Adamek (kurs 1.25)
 • Dominik "Kaleson" Cybulski (kurs 1.33)
 • Michał "Wampir" Pasternak (kurs 1.12)
Porażka tych zawodników na Fame MMA byłaby na pewno dużą niespodzianką. Trzeba pamiętać przy obstawianiu Fame MMA 21, że nieoczekiwane wyniki są nieodłącznym elementem sportu. We freak fightach potencjał na niespodzianki jest jeszcze większy, szczególnie przy influencerach dopiero zaczynających przygodę w klatce.

Fame MMA obstawianie z wyższymi wygranymi

W dniu gal Fame MMA, Betclic dodaje podwyższone kursy na najciekawsze i najchętniej typowane zakłady na Fame MMA. Na Fame 20 obstawialiśmy np. zwycięzcę starcia Parke - Pasternak w "Super Kursach":
Obstawianie Fame MMA - Super Kursy na Fame 20
Zakłady można łączyć ze sobą oraz z regularną ofertą na obstawianie Fame MMA. Każdy z wskazanych kursów jest wyższy niż w przypadku standardowych zakładów.

Fame MMA 21  - informacje o gali

Gala Fame MMA 21 odbędzie się w sobotę o godzinie 20:00. Miejscem zmagań będzie PreZero Arena w Gliwicach. Kibice w sumie będą mogli zobaczyć 10 pojedynków, w tym walkę wieczoru pomiędzy "Bandurą" a Tomaszem Adamkiem.
Gdzie obstawiać Fame MMA? Obstawianie walk Fame MMA 21 możliwe jest wyłącznie u bukmachera Betclic. Kod promocyjny o treści MECZYKI pozwala odebrać bonus powitalny: zakład bez ryzyka 50 PLN i grę bez podatku na całą ofertę sportową - w tym obstawianie Fame MMA.

Faq

Gdzie obstawiać Fame MMA?

Obstawianie Fame MMA jest możliwe wyłącznie w Betclicu po rejestracji z kodem MECZYKI. Kod aktywuje zakład bez ryzyka do 50 PLN na pierwszy kupon w Betclicu. Co ważne, galę Fame MMA 21 można obstawić bez podatku.

Jak obstawić Fame MMA?

Gale tej federacji można typować na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej Betclic. Do obstawiania potrzebujemy założyć darmowe konto i wpłacić środki, które wykorzystamy na grę.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020