FAME MMA kod promocyjny | bonus Betclic na galę Fame MMA 15

Dodał: Maciej Baranowski,16 Sie 2022 | 10:26

Bonus 200 PLN

 • 200 PLN zwrot za pierwszy zakład w postaci freebetu

 • +120% do wygranej na kupony wielokrotne

MECZYKI

Już niedługo odbędzie się gala Fame MMA 15. Kod promocyjny na to wydarzenie przygotował Betclic, czyli jedyny bukmacher oferujący obstawianie walk federacji Fame MMA. Bonus powitalny Fame MMA 15 dostępny jest wyłącznie dla nowych graczy. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczące kodu promocyjnego Betclic na Fame MMA 15, to zapraszamy do lektury.

Na skróty:

 1. Fame MMA 15 - kod promocyjny
 2. Bonus Fame MMA 15 z kodem promocyjnym
 3. Gdzie wpisać kod promocyjny Fame MMA 15?
 4. Fame MMA 15 - rejestracja Betclic z kodem promocyjnym
 5. Fame MMA 15 - oferta Betclic
 6. Fame MMA 15 - kwestie organizacyjne
 7. Fame MMA 15 - kto wystąpi?
 8. Fame MMA 15 - faworyci gali

Fame MMA 15 - kod promocyjny

Jeśli podczas rejestracji konta w Betclic pod TYM LINKIEM gracz wpisze kod promocyjny Fame MMA 15, zostanie mu przyznany bonus od bukmachera. Treść kodu brzmi MECZYKI. Bonus Fame MMA 15 dostępny jest m.in. na obstawianie walk.

Bonus Betclic Zasady obrotu bonusem
Zakład bez ryzyka 200 PLN (w formie freebetu) Kurs min. kuponu z freebetem 2.14, brak obrotu bonusem

Każdy, kto poprawnie założy konto u tego bukmachera, może liczyć na bonus powitalny o wartości 200 zł. Niezbędny jest do tego kod promocyjny Fame MMA 15.

Betclic kod promocyjny

Bonus Fame MMA 15 z kodem promocyjnym

Gracze rejestrując konto w Betclic mogą wpisać kod promocyjny Fame MMA 15 o treści MECZYKI. Jego użycie podczas zakładania konta pozwala aktywować zakład bez ryzyka na pierwszy kupon postawiony z konta gracza.

Zatem jeżeli zdecydujesz się skorzystać z kodu na Fame MMA 15 i źle wytypujesz walki na premierowym kuponie, to otrzymasz zwrot stawki (pomniejszony o 12% podatek, wynikający z ustaleń polskiego prawa) na konto bonusowe. Żeby otrzymać pełną, maksymalną kwotę, czyli 200 zł zwrotu, należy postawić kupon dokładnie za 227.30 zł. Zwrot zostaje przyznany w formie darmowych środków na grę, tzw. freebetu.

Freebet można użyć na kuponie o kursie minimalnym 2.14. Bonus można podzielić na kilka kuponów, ale kurs minimalny zawsze jest taki sam. Wygrana z darmowego zakładu, pomniejszona o wartość stawki kuponu i podatek, trafi na konto gracza. Wygraną nie trzeba obracać. Bonus nie ograniczony czasowo. W promocji nie biorą udziału zakłady na wirtualne gry karciane. 

Gdzie wpisać kod promocyjny Fame MMA 15?

Żeby skorzystać z oferty startowej w Betclic trzeba w odpowiednim miejscu podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Fame MMA 15 o treści MECZYKI. Bonus przeznaczony jest dla nowych graczy, którzy wcześniej nie mieli konta w serwisie bukmachera.

Na start można otrzymać zakład bez ryzyka do 200 zł, za pierwszy kupon. Gracze, którzy zarejestrują się używając kod promocyjny Fame MMA 15 mogą skorzystać także z pozostałych promocji, które dostępne są dla wszystkich graczy. Proces zakładania konta opisujemy poniżej.

Kody promocyjne na sporty walk:

Fame MMA 15 - rejestracja Betclic z kodem promocyjnym

Oferta bukmachera, w tym bonus Fame MMA 15, dostępny jest tylko dla zarejestrowanych graczy. Dlatego, jeśli ktoś chce skorzystać z promocji będzie musiał założyć konto w Betclic. Kod promocyjny wpisujemy podczas rejestracji, którą opisujemy krok po kroku. 

Krok 1

Jeśli zdecydowałeś się na konto u bukmachera Betclic, to na samym początku musisz wejść w przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu - “Zaloguj”. Potem znaleźć “Rejestrację” i po wejściu w nią zostaniesz automatycznie przeniesiony do formularza rejestracyjnego.

Krok 2

Na samym początku wypełniania musisz podać imię, nazwisko, adres e-mail, a także datę urodzenia. Ponadto bukmacher wymaga akceptacji regulaminu i potwierdzenia, że masz ukończone 18 lat.

Betclic kod promocyjny - rejestracja konta krok 1

Krok 3

Kolejna część rejestracji dotyczy podania bardziej szczegółowych danych. Mianowicie chodzi o wpisanie adresu zamieszkania, numeru PESEL, a także telefonu.

Betclic kod promocyjny - rejestracja konta krok 2

Krok 4

Następny krok jest najważniejszy. W tym miejscu wpisujesz kod promocyjny Fame MMA 15 dostępny w Betclic. Dzięki niemu otrzymasz dostęp do oferty bonusowej, w skład której wchodzi zakład bez ryzyka do 200 zł. Wystarczy, że wpiszesz MECZYKI w rubrykę “kod promocyjny”. W tej części rejestracji podajesz także dane do logowania, a więc hasło oraz nazwę użytkownika.

Fame MMA Betclic rejestracja krok 4

Krok 5

Jeżeli wszystko zostało przez Ciebie wypełnione poprawnie, to otrzymasz maila potwierdzającego założenie konta tymczasowego. Żeby mieć pełny dostęp do możliwości, jakie daje Betclic, należy dokończyć rejestrację podając numer rachunku bankowego oraz zdjęcie dowodu tożsamości. Możesz to zrobić po zalogowaniu się na konto i znalezieniu zakładki “Moje dokumenty” w ustawieniach. Gdy to zrobisz, bukmacher po raz kolejny wyśle maila z potwierdzeniem weryfikacji.

Fame MMA 15 - oferta Betclic

Warto przyjrzeć się bliżej ofercie Betclic na Fame MMA 15. Kod promocyjny o którym wspominaliśmy nieco wyżej aktywuje ofertę powitalną z bonusem do 200 zł. Zatem obstawiając premierowy kupon na Fame MMA 15 będziesz w tzw. sytuacji win-win. Jeśli wygrasz - otrzymasz całą wygraną, natomiast gdy przegrasz, to bukmacher zwróci Ci postawioną kwotę w formie freebetu, pomniejszoną o podatek 12%.

Fame MMA 15 zbliża się wielkimi krokami. Z tego względu Betclic zadbał już o szczegóły związane z typami na nadchodzące Fame MMA 15. Kod promocyjny, a także zróżnicowane kursy - to charakteryzuje ofertę na walki freakfighterów. Najbliższa gala federacji Fame MMA odbędzie się już 26 sierpnia, a walczyć będą popularne postaci związane z organizacją. Wśród walk nie zabraknie wyrównanych zestawień, a także pojedynków z wyraźnymi faworytami w rolach głównych. Walki Fame MMA 15 można obstawiać wyłącznie u bukmachera Betclic, który jest partnerem federacji Fame MMA. Kod promocyjny o treści MECZYKI pozwala uzyskać powitalny bonus na zakład bez ryzyka od bukmachera.

Obstawianie walk:

Fame MMA 15 - kwestie organizacyjne

Znane są już plany dotyczące gali Fame MMA 15 (kod promocyjny na obstawianie w Betclic ma treść: MECZYKI). Wydarzenie odbędzie się 26 sierpnia w Atlas Arenie w Łodzi. Organizatorzy zaplanowali 10 pojedynków, w tym walkę o mistrzowski pas. 

Kibice, którzy nie będą mogli obejrzeć walk na żywo w Łodzi, mogą wykupić dostęp do transmisji Pay Per View. Kursy bukmacherskie na galę są dostępne u bukmachera Betclic. Bonus Fame MMA 15 za rejestrację ma wartość 200 zł, przy rejestracji z podanym powyżej kodem promocyjnym.

Fame MMA 15 - kto wystąpi?

Obsada walk na gali Fame MMA 15 zawiera czołówkę polskich influencerów czy osobistości telewizyjnych. Kto znalazł się pośród występujących fighterów? Zanim przedstawimy pełną obsadę, warto wspomnieć jeszcze o bonusie na Fame MMA 15, który otrzyma każdy, kto podczas rejestracji u bukmachera Betclic wpisze kod promocyjny MECZYKI w odpowiednie miejsce.

Federacja udostępniła już kartę walk Fame MMA 15, którą prezentujemy poniżej:

 • Franciszek "Franio" Rusiecki - Jakub „Paramaxil” Frączek
 • Marcin Dubiel - Kacper "Crusher" Błoński
 • Mariusz "Sarius" Golling – Marcin ''Polish Zombie'' Wrzosek
 • Rafał ''Takefun'' Górniak - Filip Zabielski
 • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Aniela "Lil Masti" Bogusz
 • Marcin "Xayoo" Majkut - Mikołaj "Konopskyy" Tylko
 • Arkadiusz Tańcula - Jacek "Muran" Murański
 • Arkadiusz Tańcula - Mateusz "Muran" Murański
 • Jacek Murański - Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak
 • Jamel i Jamil Neffati - Radosław "Warjat Radek” Kapias i Patryk Woźniak

Starcie pomiędzy Martą "Linkimaster" Linkiewicz a Anielą "Lil Masti" Bogusz będzie walką o pas mistrzowski federacji Fame MMA.

Fame MMA 15 bonus i faworyci gali

Bukmacher Betclic przygotował już kursy na galę Fame MMA 15. Kod promocyjny o treści MECZYKI, wykorzystany podczas rejestracji, pozwala aktywować bonus powitalny. Znani są już faworyci pojedynków. Kto zdaniem bukmachera powinien wygrać walkę podczas Fame MMA 15?

Zdecydowanym faworytem jest Marcin "Xayoo" Majkut, który zmierzy się z Mikołajem "Konopskyy" Tylko. Również Arkadiusz Tańcula powinien wygrać swoje starcia z przedstawicielami klanu Murańskich. Podobnie bukmacher typuje wygraną Marcina Wrzoska. Betclic kilka walk ocenia na bardziej wyrównane, inne natomiast cechuje większa różnica w kursach.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1660 PLN! 100 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Fortuna

Najwyższy bonus w Fortunie z kodem Meczyków - 835 PLN! 20 PLN + 10 PLN freebet, 600 PLN cashback, 200 PLN bonus 50% od drugiego depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 3755 PLN! 35 PLN freebet, 3500 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN (cashback) w formie freebetu na pierwszy kupon.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
TYLKO U NAS

Zakład bez ryzyka (cashback) do 200 PLN na pierwszy kupon. Zwrot przyznawany jest w formie freebetu. Wygrana z freebetu nie wymaga dodatkowego obrotu!

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020