Obstawianie walk KSW | Gdzie obstawiać KSW 68?

Dodał: Seweryn Krauze,19 Wrz 2022 | 12:12

Największa federacja MMA w Polsce, czyli KSW, od 2022 roku organizuje gale raz miesiącu. Najbliższa edycja KSW 68 już 19 marca w Radomiu. Kibice będą świadkami 9 pojedynków. Jak wygląda obstawianie KSW? Gdzie można obstawiać gale KSW? Czy dostępne są bonusy od bukmacherów na to wydarzenie? Sprawdziliśmy to i opisujemy w tym tekście.

Na skróty:

 1. Obstawianie KSW - bonus Fortuna na obstawianie walk KSW
 2. Gdzie obstawiać KSW?
 3. Obstawianie KSW 68 - karta walk
 4. Obstawianie KSW - jak obstawiać?
 5. Obstawianie KSW - bonusy bukmacherskie
 6. Gala KSW 68 - informacje o wydarzeniu

Obstawianie KSW - bonus Fortuna na obstawianie walk KSW

Partnerem federacji jest bukmacher Fortuna, który przygotował bonusy powitalne na obstawianie KSW. W sumie można uzyskać 835 zł przy rejestracji TUTAJ z kodem promocyjnym MECZYKI.

Bonus Fortuna Zasady obrotu bonusem
Darmowe zakłady 35 PLN Brak obrotu
Zakład bez ryzyka 600 PLN Obrót 1x, brak kursu minimalnego
Bonus 50% od drugiej wpłaty 200 PLN Obrót 1x, brak kursu minimalnego

Dostępne bonusy nie wykluczają się wzajemnie i są dostępne na obstawianie walk KSW. Warunkiem aktywacji bonusu powitalnego jest użycie podanego wyżej kodu.

Gdzie obstawiać KSW?

Gale KSW obstawiać można u niemal wszystkich bukmacherów w Polsce. Ofertę kursów przygotował bukmacher Fortuna, ale także pozostałe firmy działające na polskim rynku. Należy pamiętać, że tylko obstawianie KSW u legalnych bukmacherów jest bezpieczne.

Gra u operatorów nie posiadających ważnej licencji wydanej przez Ministra Finansów grozi utratą pieniędzy, a także konsekwencjami prawnymi. Na naszej stronie prezentujemy wyłącznie legalnych bukmacherów, którzy mają pozwolenie na prowadzenie działalności w Polsce.

[kody_promo]

Obstawianie KSW 68 - karta walk

Podczas gali KSW 68 kibice zobaczą w sumie 9 walk. Głównym pojedynkiem gali w Radomiu będzie pojedynek Salahdine Parnasse vs Daniel Rutkowski. Stawką będzie pas mistrzowski w wadze piórkowej.  

Pełna karta walk KSW 68:

 • Salahdine Parnasse (16-1-1, 2 KO, 5 Sub) vs Daniel Rutkowski (13-2 1NC, 7 KO, 1 Sub)
 • Michał Pietrzak (10-4-1, 3 KO, 2 Sub) vs Tomasz Romanowski (14-8 1NC, 5 KO, 1 Sub)
 • Damian Janikowski (6-4, 4 KO, 1 Sub) vs Tomasz Jakubiec (10-3, 4 KO, 1 Sub)
 • Michał Kita (21-13-1, 13 KO, 5 Sub) vs Ricardo Prasel (11-3, 3 KO, 8 Sub)
 • Patryk Kaczmarczyk (7-1, 1 KO, 2 Sub) vs Michał Domin (4-2, 2 KO, 1 Sub)
 • Albert Odzimkowski (11-6, 3 KO, 7 Sub) vs Tommy Quinn (8-5, 3 KO, 1 Sub)
 • Rafał Kijańczuk (10-4, 9 KO) vs Yann Kouadja (8-4, 6 KO, 2 Sub)
 • Piotr Kacprzak (6-3, 1 KO, 3 Sub) vs Jose Santiago Jr. (11-4 1NC, 3 KO, 3 Sub)
 • Marcin Trzciński (1-1) vs Adam Tomasik (5-1, 2 KO, 3 Sub)

KSW 68 obstawianie walk - faworyci bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna przygotował już kursy na galę KSW 68. Można zatem zweryfikować, kto będzie faworytem w poszczególnych pojedynkach. W starciu wieczoru KSW 68 większe szanse na sukces bukmacher daje obrońcy tytułu, którym jest Salahdine Parnasse. 

Jeszcze większymi faworytami swoich konfrontacji będą Patryk Kaczmarczyk, Michał Kita czy Albert Odzimkowski. Najbardziej wyrównana może być, przynajmniej w opinii bukmacherów, walka otwierająca galę w Radomiu. W niej zmierzą się ze sobą Marcin Trzciński oraz Adam Tomasik. 

Obstawianie walk:

Obstawianie KSW - jak obstawiać?

Aby dobrze i skutecznie typować KSW należy interesować się mieszanymi sportami walki i znać specyfikę samej federacji. W przypadku KSW obstawianie walk jest dostępne u większości legalnych bukmacherów. Zazwyczaj typowanie oznacza wybór zwycięzcy danego pojedynku, ale nie tylko. Dostępne są również kursy na czas trwania danej walki, czy też sposób jest rozstrzygnięcia. Od czego zależy skuteczne obstawianie KSW? Poniżej znajdziecie kilka porad. 

Obstawianie KSW - znajomość MMA

Przez część osób federacja KSW była mylona z samą dyscypliną sportu, jaką jest MMA. Jednak przez lata świadomość kibiców i typerów się zmieniła. Obecnie wszyscy zdają sobie sprawę, że obstawianie KSW wiąże się z mieszanymi sportami walki. Znajomość zasad obowiązujących w tej dyscyplinie jest kluczowa, aby skutecznie obstawiać walki podczas gal KSW.

Obstawianie KSW - analiza zawodników

Przed każdą walką warto sprawdzić formę poszczególnych zawodników, porównać ich mocne i słabe strony, czy też warunki fizyczne. Jedni preferują walkę w “stójce” innym bardziej odpowiada batalia parterowa. Nie bez znaczenia będzie też doświadczenie i klasa dotychczasowych rywali. Znając dobrze obu zawodników łatwiej będzie wskazać faworyta pojedynku, a także możliwy dystans i sposób zakończenia walki. W przypadku KSW nie jest trudno wyszukać takie informacje w internecie.

Obstawianie KSW - stawka pojedynku

W przypadku sportów walki zawodnicy nie toczą pojedynków co tydzień, jeśli dany fighter pojawia się w klatce lub ringu kilka razy w roku, to należy mówić o intensywnym kalendarzu. Z tego też powodu każde starcie należy rozpatrywać jako niezwykle istotne z punktu widzenia dalszej kariery. Jednak przed walkami o mistrzowskie pasy, czy eliminatorami do takich walk, presja a także chęć wygranej są dodatkowe. Warto zwrócić uwagę w jakim punkcie swojej kariery jest dany zawodnik przed walką, bo to może powiedzieć sporo o jego podejściu do walki.

Obstawianie KSW - informacje w mediach

Przygotowując się do obstawiania KSW warto czytać medialne doniesienia z obozów zawodników. Co prawda, zazwyczaj każdy fighter twierdzi, że przygotowany jest najlepiej w karierze i czuje się niezwykle mocny, ale czasem uda się wychwycić jakie są ewentualne problemy przed walką, oraz czy mogą one mieć wpływ na sam pojedynek. To pozwala jeszcze dokładniej przeprowadzić analizę, zanim zdecydujemy się na obstawianie KSW.

Kody promocyjne na sporty walk:

Obstawianie KSW - bonusy bukmacherskie

Jak wspomnieliśmy już w pierwszej części tekstu, obstawianie KSW dostępne jest u większości legalnych bukmacherów w Polsce. Rejestrując się w serwisach bukmacherskich można otrzymać bonusy bukmacherskie, także na obstawianie walk KSW. Ofertę czołowych firm prezentujemy poniżej.

Obstawianie KSW - bukmacher Fortuna

U bukmachera Fortuna dostępne są zakłady na obstawianie KSW. Firma jest partnerem federacji i oferuje bonusy bukmacherskie dla nowych graczy o wartości 835 zł. Dostępne są one przy rejestracji TUTAJ z kodem MECZYKI.

Fortuna kod promocyjny

W pakiecie na start znalazły się:

 • Darmowe zakłady (freebety) o wartości 35 PLN
 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 600 PLN
 • Bonus 50% od drugiej wpłaty 200 PLN

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. W ofercie Fortuny znaleźć można kursy na wszystkie walki KSW. Obstawianie pojedynczego starcia możliwe jest na kilkanaście do kilkudziesięciu kursów.

Obstawianie KSW - bukmacher STS

Kolejnym bukmacherem umożliwiającym obstawianie KSW jest STS. Rejestrując się poprzez TEN LINK z kodem MECZYKI można otrzymać bonusy powitalne, których wartość wynosi 1660 zł, co jest najwyższą wartością bonusu na start od tego bukmachera na rynku. 

STS kod promocyjny

Powitalne bonusy wyglądają następująco:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 100 PLN
 • Bonus od depozytu (trzech pierwszy wpływ) o wartości 1500 PLN
 • Bonus za wykonanie zadań o wartości 60 PLN

W STS obstawianie KSW dostępne jest na równie szeroką skalę, jak u opisanego wyżej bukmachera. Gracze mogą znaleźć zatem ofertę na wszystkie gale, oraz wszystkie walki toczące się pod szyldem największej polskiej federacji MMA.

Obstawianie KSW - bukmacher Superbet

Bukmacherem z ofertą na na KSW jest Superbet. Ta firma proponuje także bonus przy rejestracji TUTAJ dla nowych graczy. Niezbędny do ich aktywowania będzie kod promocyjny o treści MECZYKI. Bonusy mają wartość 3755 zł. Z naszym kodem można uzyskać najwyższy, dostępny bonus powitalny Superbet.

Superbet kod promocyjny

Bonusy na start u bukmachera:

 • Darmowy zakład o kwocie 35 PLN
 • Tydzień bez ryzyka (cashback) 3500 PLN
 • Bonus od wpłaty na konto do 200 PLN
 • Bonus za pobranie aplikacji o wartości 20 PLN

Superbet proponuje graczom obstawianie KSW. Ambasadorem bukmachera jest Jan Błachowicz, mistrz UFC i były zawodnik największej polskiej federacji, stąd nie powinna dziwić bogata oferta na sporty walki u tego bukmachera.

Obstawianie KSW - bukmacher Betclic

Gale KSW można obstawiać w Betclic. Ten bukmacher przygotował dla nowych graczy jeden bonus powitalny. Można go aktywować rejestrując się TUTAJ z kodem MECZYKI. Bonus można przeznaczyć na obstawianie KSW.

Betclic kod promocyjny

Powitalny bonus u bukmachera:

 • Zakład bez ryzyka o wartości 200 PLN

W przypadku Betclic można znaleźć kursy na obstawianie KSW dla wszystkich walk. Przy niektórych starciach dostępne są zakłady specjalne, natomiast przy okazji wszystkich pojedynków można typować ich końcowe rozstrzygnięcie.

Obstawianie KSW - bukmacher Totalbet

Kursy na obstawianie walk KSW dostępne są również w ofercie Totalbet. Bukmacher ma dostępne bonusy powitalne dla nowych graczy, rejestrujących się poprzez LINK z kodem MECZYKI, o wartości do 5239 zł.

Totalbet kod promocyjny

Pakiet bonusów na start:

 • Darmowe zakłady (freebety) o łącznej wartości 39 PLN
 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 200 PLN
 • Bonus od depozytu o wartości 5000 PLN

Obstawianie KSW w Totalbet nie odstaje od oferty konkurencyjnych bukmacherów. Gracze mogą wybierać zakłady na czas i sposób rozstrzygnięcia poszczególnych pojedynków, a także typować zwycięzców w poszczególnych starciach.

Obstawianie KSW - Betfan

Kursy na obstawianie walk KSW są dostępne u bukmachera Betfan. Rejestracja poprzez TEN LINK z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS pozwala na uzyskanie bonusów powitalnych. Ich wartości wynosi w sumie 1600 zł. Pakiet na start składa się z dwóch bonusów.

Betfan kod promocyjny

Bonusy powitalne u bukmachera:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 600 PLN
 • Bonus od drugiego depozytu do 1000 PLN

W ofercie bukmachera Betfan, podobnie jak u opisanych wyżej legalnych bukmacherów, znajdziemy propozycje kursów na wszystkie walki podczas gal KSW. Obstawianie poszczególnych pojedynków możliwe jest najczęściej już na kilkanaście dni przed galą. ambasadorem Betfan jest jedna z gwiazd federacji KSW, Mariusz Pudzianowski.

Gala KSW 68 - informacje o wydarzeniu

Najbliższa gala KSW 68 odbędzie się w Radomiu. Datą tego wydarzenia jest sobota, 19 marca. Gala tradycyjnie odbędzie się w sobotni wieczór, a jej początek zaplanowano na godzinę 20:00.

Kibice będą świadkami 9 pojedynków, a walką wieczoru będzie starcie Salahdine Parnasse kontra Daniel Rutkowski. Fani, którzy nie będą mogli oglądać gali na żywo w hali w Radomiu, transmisję znajdą na platformie Viaplay. Obstawianie walk KSW dostępne jest u czołowych polskich bukmacherów. W tym u partnera gali, firmy Fortuna.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1660 PLN! 100 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Fortuna

Najwyższy bonus w Fortunie z kodem Meczyków - 835 PLN! 20 PLN + 10 PLN freebet, 600 PLN cashback, 200 PLN bonus 50% od drugiego depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 3755 PLN! 35 PLN freebet, 3500 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN (cashback) w formie freebetu na pierwszy kupon.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020