KSW obstawianie | gdzie obstawiać KSW 95 u bukmachera?

Obstawianie KSW 95 dostępne jest u większości legalnych bukmacherów w Polsce. Chcesz wiedzieć, gdzie znajdziesz zakłady bukmacherskie na KSW 95? Przygotowaliśmy listę bukmacherów, u których najlepiej obstawić KSW. W tekście znajdziesz też opis promocji przygotowanych na obstawianie gali KSW 95.

KSW obstawianie - bukmacher do obstawiania KSW 95

Gdzie obstawiać dzisiejszą galę KSW 95? Zakłady bukmacherskie na KSW obstawiać można m.in. w Fortunie, która jest oficjalnym partnerem tej organizacji.
Zakładając konto z kodem promocyjnym o treści MECZYKI gracz może odebrać bonus powitalny 335 PLN na start. To najwyższy bonus powitalny bukmachera dostępny na rynku.
  KSW 95 bukmacherFortuna
Obstawianie KSW z bonusem335 PLN na start
    Gdzie obstawiać KSW  Strona i aplikacja mobilna Fortuny
Bonus w Fortunie dostępny jest od razu po rejestracji i pozwala na obstawianie KSW za zakłady bez ryzyka ze zwrotem bez obrotu do 300 PLN (3x100 PLN) oraz darmowe zakłady 35 PLN. Kliknięcie w przycisk poniżej przekieruje bezpośrednio do formularza rejestracyjnego z naszym kodem.
Fortuna kod promocyjny

Gdzie obstawiać KSW u bukmachera?

Gale KSW obstawiać można u wszystkich bukmacherów w Polsce. Ofertę kursów przygotował m.in. bukmacher Fortuna, ale także pozostałe firmy działające na polskim rynku. Należy pamiętać, że obstawianie KSW jest bezpieczne tylko u legalnych bukmacherów.
Przedstawiamy tabelę z najlepszymi bonusami bukmacherskimi. Rejestracja z naszego linku z kodem MECZYKI u każdego z nich pozwala na odebranie specjalnych bonusów powitalnych.
Gdzie obstawiać KSW?Bonus powitalny na KSW 
STS760 PLNSPRAWDŹ
Superbet3755 PLNSPRAWDŹ
Betclic50 PLNSPRAWDŹ

Jak obstawić KSW 95?

Do obstawienia KSW niezbędne jest posiadanie konta u bukmachera. W naszym przypadku pokażemy to na przykładzie Fortuny, która jest sponsorem federacji KSW. Konto w Fortunie możecie założyć z kodem MECZYKI i odebrać łącznie 335 PLN w ramach bonusu powitalnego.
Pokażemy teraz krok po kroku, jak przejść proces rejestracji i jak obstawić KSW.
Krok 1
Klikając w powyższy przycisk zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego w Fortunie. Do wyboru masz rejestrację:
 • przez logowanie do banku 
 • przez wypełnienie formularza
 • przez aplikację mObywatel
Ważne: pamiętaj o wpisaniu kodu promocyjnego MECZYKI przy rejestracji, żeby uzyskać wszystkie bonusy powitalne w Fortunie.
Krok 2
Kolejnym krokiem w obstawianiu KSW 95 będzie wpłacenie środków na konto. Wystarczy wejść na stronę internetową Fortuny lub pobrać aplikację mobilną (dostępną na systemy iOS i Android) i zalogować się na konto gracza. Przypominamy, że do odebrania są bonusy powitalne do 335 PLN. 
Po zalogowaniu się, w prawym górnym rogu pojawi się przycisk “depozyt”. Po jego kliknięciu zostajemy przekierowani do formularza płatności. Wybieramy tam kwotę, którą chcemy wpłacić oraz formę płatności. Co ważne, minimalna wpłata wynosi nawet 1 PLN, a od samego depozytu nie jest pobierana żadna prowizja.
Jaką kwotę wpłacić do obstawiania KSW 95? Pierwszy zakład bez ryzyka jest zabezpieczony do 100 PLN i gwarantuje zwrot 100% stawki. Chcąc otrzymasz maksymalną wartość bonusu należy zatem wpłacić 100 PLN. 
Krok 3
Po założeniu konta z kodem MECZYKI i wpłacie środków na konto nadszedł czas na obstawianie KSW! Zakłady bukmacherskie na KSW 95 w Fortunie dostępne są w kategorii: MMA -> KSW. 
Po kliknięciu w kategorię “KSW” zostaniemy przekierowani do oferty zakładów, w której pokazane są kursy na wszystkie walki podczas KSW 95. Wybranie i kliknięcie w kurs doda go automatycznie na kupon gracza.
Krok 4
Ostatnim krokiem w obstawianiu KSW jest zawarcie zakładu. Po wpisaniu kwoty (najlepiej 100 PLN na maksymalny zwrot w zakładzie bez ryzyka) należy już tylko zaakceptować kupon klikając w “Zagraj”.

KSW bukmacher - który najlepszy?

Jak wspomnieliśmy już w pierwszej części tekstu, obstawianie KSW dostępne jest u większości legalnych bukmacherów w Polsce. Rejestrując się w serwisach bukmacherskich można otrzymać bonusy bukmacherskie, także na obstawianie walk KSW. Ofertę czołowych firm prezentujemy poniżej.

KSW bukmacher Fortuna

U bukmachera Fortuna dostępne są zakłady na obstawianie KSW. Firma jest oficjalnym partnerem federacji i oferuje bonusy bukmacherskie dla nowych graczy o wartości 335 zł.
Fortuna kod promocyjny
W pakiecie na start znalazły się:
 • Zakłady bez ryzyka (cashback) do 300 PLN
 • Darmowe zakłady (freebety) o wartości 35 PLN
Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. W ofercie Fortuny znaleźć można kursy na wszystkie walki KSW. Obstawianie pojedynczego starcia możliwe jest na kilkanaście do kilkudziesięciu kursów.

KSW bukmacher STS

Kolejnym bukmacherem umożliwiającym obstawianie KSW jest STS. Rejestrując się z kodem MECZYKI można otrzymać bonusy powitalne, których wartość wynosi 760 zł, co jest najwyższą wartością bonusu na start od tego bukmachera na rynku. 
STS kod promocyjny
Powitalne bonusy wyglądają następująco:
 • Zakład bez ryzyka bez obrotu (cashback) do 100 PLN
 • Bonus od depozytu (trzech pierwszy wpłat) o wartości 600 PLN
 • Bonus za wykonanie zadań o wartości 60 PLN
W STS obstawianie KSW dostępne jest na równie szeroką skalę, jak u opisanego wyżej bukmachera. Gracze mogą znaleźć zatem ofertę na wszystkie gale, oraz wszystkie walki toczące się pod szyldem największej polskiej federacji MMA.

KSW bukmacher Superbet

Bukmacherem z ofertą na na KSW jest Superbet. Ta firma proponuje także bonus przy rejestracji dla nowych graczy. Niezbędny do ich aktywowania będzie kod promocyjny o treści MECZYKI. Bonusy mają wartość 3755 zł. 
superbet kod promocyjny
Bonusy na start u bukmachera:
 • Tydzień bez ryzyka (cashback) 3500 PLN
 • Bonus od wpłaty na konto do 200 PLN
 • Darmowy zakład o kwocie 35 PLN
 • Bonus za pobranie aplikacji o wartości 20 PLN
Superbet proponuje graczom obstawianie KSW. Z naszym kodem można uzyskać najwyższy, dostępny bonus powitalny Superbet.

KSW bukmacher Betclic

Gale KSW można obstawiać w Betclic. Ten bukmacher przygotował dla nowych graczy jeden bonus powitalny. Betclic rejestracja z kodem MECZYKI, umożliwia otrzymanie bonusu, który można przeznaczyć na obstawianie KSW.
Betclic kod promocyjny
Powitalny bonus u bukmachera:
 • Zakład bez ryzyka o wartości 50 PLN
 • Gra bez podatku bez limitu
W przypadku Betclic można znaleźć kursy na obstawianie KSW dla wszystkich walk. Przy niektórych starciach dostępne są zakłady specjalne, natomiast przy okazji wszystkich pojedynków można typować ich końcowe rozstrzygnięcie.

Jak obstawiać KSW - porady

Aby dobrze i skutecznie typować KSW należy interesować się mieszanymi sportami walki i znać specyfikę samej federacji. W przypadku KSW obstawianie walk jest dostępne u większości legalnych bukmacherów. Zazwyczaj typowanie oznacza wybór zwycięzcy danego pojedynku, ale nie tylko. Dostępne są również kursy na czas trwania danej walki, czy też sposób jest rozstrzygnięcia. Od czego zależy skuteczne obstawianie KSW? Poniżej znajdziecie kilka porad. 

Obstawianie KSW - znajomość zasad MMA

Przez część osób federacja KSW była mylona z samą dyscypliną sportu, jaką jest MMA. Jednak przez lata świadomość kibiców i typerów się zmieniła. Obecnie wszyscy zdają sobie sprawę, że obstawianie KSW wiąże się z mieszanymi sportami walki. Znajomość zasad obowiązujących w tej dyscyplinie jest kluczowa, aby skutecznie obstawiać walki podczas gal KSW.

Obstawianie KSW - analiza atutów zawodników

Przed każdą walką warto sprawdzić formę poszczególnych zawodników, porównać ich mocne i słabe strony, czy też warunki fizyczne. Jedni preferują walkę w “stójce” innym bardziej odpowiada batalia parterowa. Nie bez znaczenia będzie też doświadczenie i klasa dotychczasowych rywali. Znając dobrze obu zawodników łatwiej będzie wskazać faworyta pojedynku, a także możliwy dystans i sposób zakończenia walki. W przypadku KSW nie jest trudno wyszukać takie informacje w internecie.

Obstawianie KSW - stawka pojedynku

W przypadku sportów walki zawodnicy nie toczą pojedynków co tydzień, jeśli dany fighter pojawia się w klatce lub ringu kilka razy w roku, to należy mówić o intensywnym kalendarzu. Z tego też powodu każde starcie należy rozpatrywać jako niezwykle istotne z punktu widzenia dalszej kariery. Jednak przed walkami o mistrzowskie pasy, czy eliminatorami do takich walk, presja a także chęć wygranej są dodatkowe. Warto zwrócić uwagę w jakim punkcie swojej kariery jest dany zawodnik przed walką, bo to może powiedzieć sporo o jego podejściu do walki.

Obstawianie KSW - informacje w mediach

Przygotowując się do obstawiania KSW warto czytać medialne doniesienia z obozów zawodników. Co prawda, zazwyczaj każdy fighter twierdzi, że przygotowany jest najlepiej w karierze i czuje się niezwykle mocny, ale czasem uda się wychwycić jakie są ewentualne problemy przed walką, oraz czy mogą one mieć wpływ na sam pojedynek. To pozwala jeszcze dokładniej przeprowadzić analizę, zanim zdecydujemy się na obstawianie KSW.

Kody promocyjne na sporty walk:

Obstawianie KSW 95 - karta walk

Podczas zbliżającej się gali KSW 95 kibice zobaczą w sumie dziewięć pojedynków. Walką wieczoru podczas tego wydarzenia będzie konfrontacja Jakuba Wikłacza z Sebastianem Przybyszem o pas kategorii koguciej. Co-main event stanowi batalia o pas wagi ciężkiej: Phil De Fries kontra Augusto Sakai.
Pełna karta walk KSW 95:
 • Jakub Wikłacz vs Sebastian Przybysz
 • Phil De Fries vs Augusto Sakai
 • Roman Szymański vs Marcin Held
 • Brian Hooi vs Tymoteusz Łopaczyk
 • Adrian Zieliński vs Oskar Szczepaniak
 • Patryk Surdyn vs Shamad Erzanukaev
 • Krystian Bielski vs Borys Dzikowski
 • Michał Dreczkowski vs Stevan Jarić
 • Dawid Kuczmarski vs Morgann Gbolou

KSW 95 obstawianie walk - faworyci bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna przygotował już kursy na galę KSW 95. Można zatem zweryfikować, kto będzie faworytem w poszczególnych pojedynkach. W starciu wieczoru KSW 95 bukmacher online większe szanse na wygraną daje Jakubowi Wikłaczowi (kurs 1.32).
Faworytami swoich konfrontacji w innych ciekawych walkach gali są także Phil De Fries (kurs 1.34) i Krystian Bielski (kurs 1.42).
KSW 95 obstawianie w Fortunie

Obstawianie walk:

Gala KSW 95 - informacje o wydarzeniu

Najbliższa gala KSW 95 odbędzie się 7 czerwca w Hali Urania w Olsztynie. Gala wyjątkowo wystartuje w piątkowy wieczór, a jej początek zaplanowano na godzinę 19:00. Kibice będą świadkami dziewięciu pojedynków, a walką wieczoru będzie starcie Jakuba Wikłacza z Sebastianem Przybyszem.
Gdzie obstawiać KSW? Obstawianie walk KSW 95 możliwe jest u bukmachera Fortuna. Rejestrując się z kodem promocyjnym MECZYKI można odebrać bonus powitalny: zakład bez ryzyka 300 PLN i darmowe zakłady 35 PLN.

Faq

Gdzie można obstawiać walki KSW?

U bukmacherów: Fortuna, STS, Superbet i Betclic po rejestracji z kodem MECZYKI.

Który bukmacher jest najlepszy do obstawiania KSW?

Najlepszy bukmacher na KSW to Fortuna. Po rejestracji z kodem MECZYKI można skorzystać z pakietu powitalnego do 335 PLN.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020