Betclic rejestracja: jak założyć konto i odebrać bonus za rejestrację?

Bonus 200 PLN

 • 200 PLN zakład bez ryzyka

 • +120% do wygranej na kupony wielokrotne

MECZYKI
Dodał: Seweryn Krauze,12 Lip 2023 | 11:47
Bukmacher Betclic za rejestrację oferuje bonus powitalny dla nowych graczy. Jak najlepiej założyć konto w Betclic i odebrać bonus? Tłumaczymy cały proces krok po kroku i pokazujemy, jak przebiega rejestracja w Betclic.

Betclic rejestracja - jak założyć konto?

Jak najlepiej założyć konto w Betclic? Rejestracji można dokonać na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Założenie konta w Betclic jest w pełni darmowe i zajmuje kilka minut.
Rejestracja w Betclic z kodem o treści MECZYKI aktywuje bonus powitalny 200 dla nowych graczy.
Betclic kod promocyjny

Betclic rejestracja krok po kroku

Aby założyć w Betclic swoje konto gracza, wystarczy kliknąć w poniższy przycisk, który przekieruje bezpośrednio do formularza rejestracyjnego w Betclic. Po kliknięciu w przycisk kod MECZYKI aktywujący bonus powitalny będzie już umieszczony w formularzu.

Betclic rejestracja - krok 1

W pierwszym kroku wymagane jest uzupełnienie takich danych jak:
 • imię
 • nazwisko
 • data urodzenia
 • adres e-mail
Należy też zaakceptować oświadczenie dotyczące tego, że mamy ukończone 18 lat i podane przez nas dane osobowe są prawdziwe, a także potwierdzić, że zapoznaliśmy się z regulaminem i polityką prywatności. 
Betclic kod promocyjny - rejestracja konta krok 1

Betclic rejestracja - krok 2

Na tym etapie należy podać:
 • PESEL
 • adres (opcjonalnie dodatkowy adres)
 • miasto
 • kod pocztowy
 • numer telefonu
Betclic kod promocyjny - rejestracja konta krok 2

Betclic rejestracja - krok 3

W tym miejscu legalny bukmacher prosi nas o podanie takich danych jak:
 • nazwa użytkownika
 • hasło
 • podanie pytania bezpieczeństwa (na wypadek zapomnienia hasła)
 • kod promocyjny o treści MECZYKI
Betclic rejestracja krok 3
Po wykonaniu tych trzech kroków nasze konto zostanie utworzone i będzie to konto tymczasowe. Żeby móc korzystać ze wszystkich możliwości, będziemy musieli jeszcze wysłać bukmacherowi skany obu stron naszego dowodu tożsamości. 

Betclic weryfikacja tożsamości po rejestracji

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego w Betclic uzyskamy konto tymczasowe, które pozwala obstawiać przez 30 dni i korzystać z bonusów, ale nie mamy możliwości wypłaty środków na konto bankowe. Aby móc to zrobić, należy dokonać pełnej weryfikacji konta. 
Jak potwierdzić swoją tożsamość?
 1. Zaloguj się na swoje konto gracza (na stronie lub w aplikacji)
 2. Kliknij w swoje imię w prawym górnym rogu strony Betclica
 3. Wejdź w zakładkę "Moje dokumenty"
 4. Wybierz rodzaj dokumentu, który chcesz dodać
 5. Kliknij w "dodaj" i zamieść skan dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
Po dodaniu dokumentu pozostaje czekać na weryfikację ze strony pracowników Betclica. Trwa ona zazwyczaj od kilku do kilkunastu minut, ale wiele zależy też od pory dnia i tygodnia i czasami może się ona nieco przedłużyć.
Informację o statusie weryfikacji otrzymasz na swój adres mailowy. Jeśli Twoje dokumenty zostaną zweryfikowane pozytywnie, to uzyskasz status konta stałego i będziesz mógł wypłacać środki na konto bankowe i obstawiać w Betclic bez limitu.

Betclic rejestracja na stronie mobilnej

Założyć konto można też z poziomu przeglądarki internetowej na telefonie lub tablecie. Rejestracja będzie wtedy wyglądać identycznie jak w przypadku założenia konta na komputerze, tylko odbywać się będzie na smartfonie lub tablecie.

Rejestracja u pozostałych bukmacherów:

Betclic rejestracja w aplikacji mobilnej

Betclic posiada też oczywiście swoją aplikację mobilną, która umożliwia zawieranie zakładów niemal w każdej chwili i każdym miejscu. Nie trzeba bowiem mieć akurat dostępu do komputera, żeby postawić swój zakład.
Aplikacja jest dostępna zarówno na iOS, jak i Androida.

Rejestracja w Betclic na iOS

W przypadku tego systemu operacyjnego aplikację pobrać z App Store. Znajdziemy ją pod nazwą "Betclic Zakłady Bukmacherskie". Po ściągnięciu aplikacja zostanie automatycznie zainstalowana, a my będziemy mogli przejść rejestrację i obstawiać zakłady.
Aplikacja Betclica jest jedną z najlepszych na polskim rynku, co potwierdza wysoka ocena w App Store (średnia 4.8 na 5) i duża liczba pobrań. 

Rejestracja w Betclic na Android

Użytkownicy Androida niestety nie znajdą aplikacji w Sklepie Play, ale mogą ją pobrać bezpośrednio ze strony internetowej Betclic. Co należy zrobić?
Krok 1

Zezwól na instalowanie aplikacji z innych źródeł niż Sklep Play. Taką opcję znajdziemy w ustawieniach. Następnie należy poszukać opcji bezpieczeństwo/zabezpieczenia i w tym miejscu będziemy mogli udzielić stosownego zezwolenia. W zależności od Twojej wersji Androida, niewykluczone, że będziesz musiał najpierw rozwinąć zakładkę “więcej” lub “ustawienia dodatkowe”.
Krok 2

Wejdź na stronę https://www.betclic.pl/ i w odpowiednim miejscu kliknij przycisk “Pobierz aplikację”.
Krok 3

Na swój telefon powinieneś otrzymać powiadomienie z końcówką “apk.”. Kliknij i rozpocznij instalację.

Nadchodzące:

Bonusy za rejestrację w Betclic

Nowi gracze mogą liczyć na specjalną ofertę powitalną od Betclic. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: “MECZYKI”. Z jakich promocji można wtedy skorzystać?

Zakład bez ryzyka do 200 PLN

Czym jest zakład bez ryzyka? Jeśli zostaliśmy już upoważnieni do skorzystania z niego, nasz pierwszy postawiony kupon będzie właśnie pozbawiony ryzyka. Co to oznacza w praktyce? Jeśli okaże się on przegrany - wówczas Betclic zwróci nam postawioną stawkę w formie darmowych zakładów (tzw. freebet), którą będziemy mogli przeznaczyć na kolejne zakłady. Wartość tego bonusu wynosi 200 zł. 
Zasady zakładu bez ryzyka w Betclic są proste. Kurs kuponu nie może wynosić mniej niż 1.14. Jeśli nie uda się wygrać - stawka wraca na nasze konto, oczywiście pomniejszona o obowiązkowy podatek 12%. Jeśli typy okażą się trafne - na konto trafi cała wygrana. 
Bonus przyznany za pierwszy przegrany zakład trafia na konto bonusowe w formie darmowych zakładów (freebetów). Można go wykorzystać stawiając kupony, o minimalnym kursie 2.14 lub wyższym. Wygrana z bonusu nie podlega obrotowi i trafia od razu na konto gracza, pomniejszona o 12% podatku oraz stawkę kuponu. Freebet nie jest ograniczony czasowo, w promocji nie biorą udziału zakłady na gry karciane.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Bonusy po rejestracji w Betclic

Multi+

Dla wszystkich swoich graczy, nie tylko tych nowych, Betclic ma też bonusy “Multi+. Co to oznacza?
Jeśli na swoim kuponie umieścimy 5 zdarzeń, wówczas Betclic do możliwej wygranej doda jeszcze 5% tej kwoty. Przy większej liczbie zdarzeń, dodatkowy procent jeszcze się zwiększa. Przy 6 zdarzeniach będzie to więc 7%, przy 7 typach - 10%. Najwięcej możemy zyskać, gdy zdecydujemy się na postawienie kuponu składającego się z 21 lub większej liczby zdarzeń. Wówczas Betclic doda nam do możliwej wygranej jeszcze dodatkowe 120% tej kwoty.
Co istotne, promocja ta nie dotyczy tylko i wyłącznie pierwszego zakładu i nowych graczy. Jest ona dostępna w każdym kolejnym stawianym zakładzie. Trzeba jednak zwrócić uwagę czy mecz który chcemy postawić jest oznaczony logiem “Multi+”. Tylko takie spotkania biorą bowiem udział w promocji.

Sprawdź kody promocyjne:

Wpłaty i wypłaty po rejestracji

Co należy zrobić aby wpłacić lub wypłacić swoje środki z Betclic? Przede wszystkim trzeba być zweryfikowanym użytkownikiem, a więc przesłać skan obu stron dokumentu tożsamości (najlepiej tuż po rejestracji).
Betclic metody płatności
Jeśli to już zrobiliśmy, wchodzimy w zakładkę “moje konto”, a następnie “wpłaty i wypłaty”. Wtedy klikamy np. “wpłaty” i wybieramy formę płatności. Dalej można już postępować zgodnie ze wskazówkami, jakie dostajemy.
Jak dokonać wypłaty środków? Przede wszystkim możemy to zrobić tylko i wyłącznie na osobiste konto bankowe. Tu również wchodzimy w zakładkę “wpłaty i wypłaty” i wybieramy właśnie “wypłaty”. Następnie wpisujemy w okienku ile pieniędzy chcemy wypłacić i zlecamy przelew.
Wpłaty swoich środków możemy dokonać przez Przelewy24 (realizacja natychmiast), karty Visa i MasterCard (realizacja natychmiast) lub wykorzystując tradycyjny przelew bankowy (czas realizacji - do 5 dni roboczych).
W przypadku płatności przez Przelewy24 lub przelew bankowy, minimalna wpłata wynosi zaledwie 1 zł. Gdy natomiast wykorzystamy wspomniane wyżej karty Visa czy MasterCard, musimy przelać na konto gracza minimum 30 zł.
Jeśli zaś chcemy zlecić wypłatę środków, jesteśmy zdani na tradycyjny przelew na konto bankowe.

Betclic rejestracja - podsumowanie

Założenie konta w Betclic jest niezbędne do obstawiania u tego bukmachera. Rejestracja w Betclic jest dostępna na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Bez względu na to, gdzie będziesz zakładał konto, to proces jest w pełni darmowy i zajmuje dosłownie kilka minut. 
Rejestracja nowego konta wiąże się z możliwością odebrania bonusu powitalnego. Jeśli zarejestrujesz się z kodem o treści MECZYKI, będziesz mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka na pierwszy kupon w Betclic do 200 PLN. Za przegrany pierwszy zakład otrzymasz zwrot 100% stawki do 200 PLN we freebecie.

FAQ

Ile trwa rejestracja w Betclic?

Założenie konta w Betclic powinno trwać kilka minut. Formularz rejestracyjny składa się z trzech prostych kroków.

Czy rejestracja w Betclic jest darmowa?

Tak! Możesz jej dokonać na stronie internetowej, stronie mobilnej lub w aplikacji mobilnej. Zarejestrowanie się w Betclic jest w pełni darmowe.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020