Superbet rejestracja - sprawdź jak najlepiej założyć konto w Superbet

Superbet rejestracja - sprawdź jak najlepiej założyć konto w Superbet
superbet.pl / meczyki.pl
Autor: Aleksander Nowomiejski 8 gru 2020 | 12:51
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Superbet to legalny bukmacher, który przygotował powitalną ofertę z bonusami o łącznej wartości 584 zł. Poniżej wymieniamy wszystkie bonusy dla nowych graczy na stronie tego bukmachera i tłumaczymy ich warunki. Opisujemy również jak przebiega proces rejestracji na stronie Superbet. Założyć konto mogą na niej wszyscy pełnoletni użytkownicy.

Superbet - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Superbet rejestracja
 2. Superbet rejestracja - regulamin
 3. Superbet rejestracja - urządzenia mobilne
 4. Superbet rejestracja - aplikacja mobilna
 5. Superbet rejestracja - bonusy na start
 6. Superbet rejestracja - bonusy stałe
 7. Superbet rejestracja - oferta zakładów
 8. Superbet rejestracja - metody płatności

Jakie bonusy ma Superbet? Jak wygląda rejestracja na Superbet i w jaki sposób można dokonywać wpłat i wypłat na stronie bukmachera? Na te i kilka innych pytań odpowiemy w poniższych akapitach.

Superbet rejestracja

Aby założyć konto na stronie Superbet, w pierwszej kolejności należy kliknąć w zakładkę “Rejestracja” w prawym górnym rogu. Po wykonaniu tej czynności rozpoczniemy proces rejestracji, a po jej ukończenia otworem stanie przed nami oferta promocyjna Superbet. 

Superbet rejestracja - krok 1 

Na początku rejestracji konta tymczasowego gracz ujrzy panel, w którym musi podać kilka podstawowych informacji. Na tym etapie w pierwszej kolumnie należy wpisać: imię, nazwisko, adres e-mail, nazwę użytkownika (login) i hasło. 

Druga kolumna to miejsce na wybranie narodowości i kraju zamieszkania oraz wpisanie numeru PESEL. Można tu również podać ewentualny kod promocyjny. Po prawej stronie znajduje się jeszcze jedna kolumna - tutaj wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zaznaczamy oświadczenie o pełnoletniości. \

Superbet rejestracja - krok 2

Po wykonaniu tych czynności na naszą skrzynkę pocztową wysłana zostanie wiadomość z potwierdzeniem rejestracji. Od teraz możemy już logować się na swoje konto i skorzystać z oferty promocyjnej na Superbet. Na tym etapie gracz nie może jednak wypłacać depozytu na konto bankowe. Aby uzyskać taką możliwość, musi uwierzytelnić swoje konto - aby to zrobić należy na stronie głównej znaleźć zakładkę “Zakończ rejestrację” i kliknąć w nią. 

Na uwierzytelnienie swojego konta każdy gracz ma 90 dni od chwili rejestracji. Na tym etapie należy podać następujące dane: numer telefonu, numer dowodu osobistego lub paszportu, numer rachunku bankowego, województwo, miasto, kod pocztowy oraz adres zamieszkania. 

Superbet rejestracja - krok 3

Ostatnim krokiem będzie wysłanie fotografii dwóch stron dokumentu, którego numer został wpisany w trakcie rejestracji. To standardowe procedury obowiązujące na stronie każdego legalnie działającego bukmachera.

Rejestracja u pozostałych bukmacherów - poradniki

Superbet regulamin

Przypominamy, że usługi oferowane przez firmę Superbet są przeznaczone wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Aby wypłacać środki z konta depozytowego na bankowe, konieczne jest wysłanie skanów dwóch stron dokumentu tożsamości. Bez tego gracz może jedynie zawierać zakłady i korzystać z bonusów.

Superbet rejestracja na urządzeniu mobilnym

Rejestracji na stronie Superbet można dokonać również na urządzeniu mobilnym jak smartfon czy tablet. Istnieje również aplikacja Superbet, którą można pobrać i zainstalować na nasze urządzenie.

Superbet aplikacja mobilna

Superbet posiada również aplikację mobilną, dzięki której można zawierać zakłady bez dostępu do komputera. Wystarczy tylko posiadać urządzenie mobilne (tablet lub smartfon) i połączyć się z internetem 

Aplikację Superbet można pobrać na urządzenia z systemem Android lub iOS. Za jej pomocą można zawierać zakłady, skorzystać z pełnej oferty promocyjnej, dokonywać wpłat i wypłat. Słowem - cała oferta bukmachera Superbet stoi przed nami otworem.

Superbet rejestracja - bonusy na start

Superbet to jeden z legalnych bukmacherów działających na polskim rynku zakładów wzajemnych, którzy przygotowali specjalną ofertę powitalną dla nowych graczy. Poniżej wymieniamy i opisujemy wszystkie bonusy, które otrzymamy po założeniu nowego konta. 

Superbet rejestracja - bonus od depozytu

Pierwszym bonusem na stronie Superbet jest promocja od pierwszego depozytu do 50 zł. Gracz otrzymuje ją po dokonaniu pierwszej wpłaty (minimalnie 20 zł) w ciągu 14 dni od chwili rejestracji. Kolejne 7 dni to czas na zawarcie pierwszego zakładu. 

Aby odebrać środki bonusowe, należy dokonać jednokrotnego obrotu z kursem 1.80 zakładu wielokrotnego AKO i 1.50 w przypadku zakładu wielokrotnego systemowego. Podkreślamy, że kurs pojedynczy jednego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym nie może być mniejszy niż 1.30. Po spełnieniu tych warunków środki trafią od razu na konto główne gracza. 

Skorzystanie z tego bonusu jest warunkiem obowiązkowym, jeśli chcemy wziąć udział w kolejnej promocji. 

Superbet rejestracja - bonus bez ryzyka

W ramach drugiej promocji powitalnej, bukmacher Superbet oferuje do 500 zł jako zwrot po tzw. “Tygodniu bez ryzyka”. 

Dzięki tej promocji, gracz, który po pierwszym tygodniu obstawiania będzie “na minusie”, może liczyć na zwrot środków w wysokości swojej straty. Jeśli więc zawarł zakłady za np. 1000 zł, a łączna wartość jego wygranych to 600 zł, zwrot będzie wynosił 400 zł

Na odebranie środków bonusowych gracz ma 14 dni od ich przyznania. Należy dokonać czterokrotnego obrotu z kursami 1.80 w przypadku zakładów wielokrotnych AKO (minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30) i 1.50 w przypadku zakładu wielokrotnego systemowego. Pojedyncze kupony nie zaliczają się do obrotu. 

Superbet rejestracja - freebet

Chęć skorzystania z tej promocji należy zaznaczyć jeszcze na etapie rejestracji, a polega ona na tym, że bukmacher Superbet oferuje nowemu graczowi darmowy zakład o wartości 34 zł. Aby go otrzymać, należy zawrzeć pierwszy depozyt za kwotę nie mniejszą niż 50 zł i zaakceptować bonus w ciągu 24 godzin. 

Środków bonusowych z tej promocji nie można oczywiście wypłacić od razu na konto główne. Najpierw należy dokonać jednokrotnego obrotu zakładem o kursie całkowitym 1.60 lub wyższym. Na dokonanie obrotu gracz ma 3 dni i liczą się do niego tylko zakłady przedmeczowe i na żywo. Wyłączone z niego są natomiast zakłady anulowane, na sporty wirtualne oraz te, na których kurs spadł poniżej 1.60.

Sprawdź kody promocyjne:

Superbet - bonusy i promocje

Superbet rejestracja - bonusy stałe

Bukmacher Superbet oferuje promocje również stałym graczom. Poniżej wymieniamy i opisujemy bonusy, które co tydzień można znaleźć na stronie. 

Superbet rejestracja - Super Extra

Doświadczeni typerzy wiedzą, że kursy na zwycięstwo zdecydowanych faworytów zazwyczaj bywają nieopłacalnie niskie. Superbet stara się rozwiązać ten problem dzięki promocji Super Extra. Bukmacher co tydzień sporządza listę meczów, w których jeden zespół ma teoretycznie dużo większe szanse na zwycięstwo i podwyższa kurs na jego wygraną. Gracz może wybrać jedno takie zdarzenie z listy i musi dodać do niego pięć innych typów z kursem minimalnym 1.10

Superbet rejestracja - Super Mecz

W ramach promocji Super Mecz Superbet co tydzień przygotowuje listę meczów z podwyższonymi kursami. Gracz może wybrać kilka takich zdarzeń i umieścić je na swoim kuponie. Promocja łączy się z bonusem Super Extra. 

Superbet rejestracja - Zakłady Specjalne 

Dzięki tej promocji gracz ma możliwość stworzenia kuponu z większą liczbą dostępnych typów do wyboru, nie ograniczając się do tradycyjnych zakładów trzy-drogowych (1,X,2). Superbet umożliwia typowanie m.in.: zdobywców bramek, liczbę rzutów rożnych, kartek, asów serwisowych, zwycięzcę całych rozgrywek i wiele innych. 

Superbet rejestracja - Super Live 

Na stronie Superbet można obstawiać również zdarzenia sportowe na żywo. Dzięki promocji Super Live codziennie znajdziemy podwyższone kursy na wybrane przez bukmachera mecze. Ten bonus obejmuje różne typy zakładów i nie ogranicza się jedynie do tradycyjnego trzy-drogowego schematu (1,X,2).

Superbet rejestracja - Super Szansa

Super Szansa, to promocja, dzięki której gracz może liczyć na chociażby minimalną wygraną nawet wtedy, gdy jedno zdarzenie na jego kuponie okaże się nietrafione. Aby tak się stało, na zakładzie musi znaleźć się przynajmniej 11 zdarzeń i tylko jedno może zostać nietrafione. Bukmacher wypłaci wówczas wygraną na podstawie następującego działania: 

 • potencjalna wygrana / kurs nietrafionego zdarzenia / 10

Superbet rejestracja - Super Bonus

W ramach tej promocji Superbet zwiększa potencjalną wygraną na podstawie liczby zdarzeń zawartych na kuponie. Im więcej meczów, tym bonus będzie większy. Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia w tej promocji wynosi 1.35

Promocja zadziała dopiero wtedy, gdy na kuponie pojawi się przynajmniej 6 zdarzeń. Wówczas potencjalna wygrana jest powiększona o 5%. Gdy będzie to 7 meczów, wygrana zostanie powiększona o 10%. Największy możliwy bonus gracz otrzyma przy zawarciu 35 zdarzeń. Wtedy jego wygrana zostanie powiększona o 150%.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Superbet rejestracja - oferta zakładów

Superbet oferuje obstawianie zakładów na kilkanaście dyscyplin sportowych, zarówno tych najbardziej popularnych (piłka nożna, tenis, koszykówka), jak i tych bardziej niszowych (unihokej, rugby, tenis stołowy, lotki). 

Dyscypliny do obstawiania oczywiście pojawiają się i znikają w zależności od pory roku. Przykładowo zimą nie można obstawiać Formuły 1, ponieważ jest wtedy przerwa pomiędzy sezonami, ale za to mamy okazję typować konkursy skoków narciarskich.

Superbet rejestracja - wpłaty i wypłaty

Gracz, który założy nowe konto na stronie Superbet będzie mógł dokonywać wpłat do swojego dypozytu. Poniżej prezentujemy listę możliwości na zawieranie wpłat i ich minimalną wartość: 

 • Karta VISA / Mastercard (min. 2 zł)
 • Przelew bankowy (min. 1 zł)
 • BLIK (min. 1 zł)
 • Netteler (min. 1 zł)
 • tPay (min. 1 zł)
 • Paysafecard (min. 2 zł)

Aby wypłacać środki bonusowe z konta depozytowego na bankowe, najpierw należy dokończyć proces rejestracji i uwierzytelnić swoje konto. Wówczas możemy dokonywać wypłat poprzez tradycyjny przelew bankowy bez żadnych limitów.

Superbet - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy Superbet rejestrujących się z Meczyki.pl. Zakład bez ryzyka 500 PLN, bonus od wpłaty 50 PLN i freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN