Fortuna rejestracja - sprawdź jak najlepiej założyć konto w Fortunie

Fortuna rejestracja - sprawdź jak najlepiej założyć konto w Fortunie
Fortuna / Meczyki.pl
Autor: Seweryn Krauze 8 gru 2020 | 12:48
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Fortuna to legalny bukmacher, który nowych graczy wita ofertą bonusową z trzema promocjami o łącznej wartości 2230 zł - cashbackiem, freebetem i promocją 100% od depozytu. Poniżej opisujemy warunki otrzymania wszystkich bonusów dostępnych u bukmachera. Wyjaśniamy również dokładnie, jak założyć konto w Fortuna. Rejestracja jest dostępna dla wszystkich pełnoletnich użytkowników.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Fortuna rejestracja
 2. Fortuna rejestracja - urządzenia mobilne
 3. Fortuna rejestracja - regulamin
 4. Fortuna rejestracja - aplikacja mobilna
 5. Fortuna rejestracja - bonusy na start
 6. Fortuna rejestracja - bonusy stałe
 7. Fortuna rejestracja - oferta zakładów
 8. Fortuna rejestracja - zakłady na żywo
 9. Fortuna rejestracja - metody płatności

Jak wygląda rejestracja w Fortuna? Jakie korzyści niesie posiadanie aplikacji mobilnej? Na czym polegają promocje powitalne i dla stałych graczy na Fortuna? Na te i inne pytania odpowiemy w niniejszym artykule.

Fortuna rejestracja

Aby założyć konto na stronie Fortuna, należy wejść na stronę efortuna.pl i kliknąć w zakładkę “Rejestracja”, znajdującą się w prawym górnym rogu strony głównej. 

Fortuna rejestracja - krok 1

Na pierwszym etapie rejestracji gracz będzie musiał podać swoje dane personalne. Do wpisania w poszczególnych rubrykach będą: pseudonim, hasło, adres e-mail, kod PIN, imię, nazwisko, numer telefonu oraz numer PESEL. Trzeba będzie wybrać również źródło dochodów oraz potwierdzić swoją pełnoletność. Korzystać z oferty Fortuna i innych legalnych bukmacherów mogą tylko osoby, które ukończyły 18 lat.

Fortuna rejestracja - krok 1

Fortuna rejestracja - krok 2

Po podaniu danych z kroku 1 gracz otrzyma potwierdzenie rejestracji na podany adres e-mail. Następnie będzie musiał uwierzytelnić swoje konto poprzez podanie następujących danych osobowych: 

 • Numer konta bankowego 
 • Numer dowodu osobistego
 • Województwo
 • Kod pocztowy i miasto 
 • Ulica i nr domu/nr lokalu

Na tym etapie gracz będzie musiał wysłać również skany lub zdjęcia dwóch stron swojego dokumentu tożsamości, aby potwierdzić swoją pełnoletność. Są to standardowe procedury obowiązujące przy rejestracji na stronach wszystkich legalnych bukmacherów, działających na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Fortuna rejestracja - krok 2

Fortuna rejestracja - krok 3

Pozostaje już tylko ustalić limity dzienne na grę i jej czas. Po wykonaniu tych wszystkich czynności konto gracza zostanie uwierzytelnione przez bukmachera. Od tej chwili typer będzie mógł nie tylko wpłacać środki do swojego, zawierać zakłady i skorzystać z powitalnych promocji. Bukmacher w końcu umożliwi mu wypłacanie środków z konta depozytowego na konto bankowe. 

Rejestracja u pozostałych bukmacherów - poradniki

Fortuna rejestracja na urządzeniu mobilnym

Rejestracji na stronie Fortuna dokonać można również poprzez urządzenie mobilne, jak smartfon czy tablet. Proces zakładania konta odbywa się tak samo, jak w przypadku rejestracji przez komputer.

Fortuna rejestracja - regulamin

Według polskiego prawa z usług bukmacherów w Polsce korzystać mogą jedynie osoby pełnoletnie. Przed wypłaceniem środków na konto bankowe trzeba w pełni uwierzytelnić swoje konto i właśnie w tym celu w trakcie rejestracji należy wysłać skanu dowodu tożsamości .

Z usług bukmachera nie mogą korzystać także osoby z zakazem sądowym w grach hazardowych, a także właściciele klubów i drużyn sportowych, biorących udział w obstawianych rozgrywkach.

Fortuna rejestracja - aplikacja mobilna

Każdy gracz może na swoim smartfonie lub tablecie zainstalować również aplikację mobilną bukmachera Fortuna. Umożliwia ona korzystanie z usług bukmachera za pomocą urządzenia przenośnego w każdym miejscu z dostępem do Internetu. 

Aplikację mobilną Fortuna można zainstalować na każdym urządzeniu z systemem iOS lub Android po ściągnięciu jej chociażby ze Sklep Play. Jej posiadanie daje możliwość skorzystania z pełnej oferty promocyjnej na Fortuna, obstawianie zakładów oraz dokonywanie wpłat i wypłat. Słowem - wszystkie usługi bukmachera Fortuna stoją przed posiadającym ją graczem otworem.

Fortuna rejestracja - bonusy na start

Fortuna oferuje nowym graczom aż trzy powitalne bonusy, których łączna wartość to 2230 zł. Poniżej opisujemy wszystkie promocje i ich warunki - aby skorzystać z oferty, w trakcie rejestracji należy wykorzystać kod bonusowy. Jeśli gracz założy konto po kliknięciu w dostępny na tej stronie baner Fortuna, kof w trakcie rejestracji uzupełni się automatycznie. 

Fortuna rejestracja - darmowy zakład 20 PLN

Pierwszym bonusem w ofercie powitalnej na Fortuna jest darmowy zakład o wartości 20 zł. Bukmacher przyznaje go w postaci 2800 punktów FKP, czyli programu lojalnościowego na stronie Fortuna. Poprzez dalszą aktywność na stronie gracz może zdobywać kolejne punkty, a następnie wymieniać je na nagrody. 

Freebet to nic innego, jak darmowe środki na grę oferowane przez bukmachera. W przypadku Fortuna nie podlegają one żadnym warunkom obrotu. Środki bonusowe z wykorzystanych punktów po wygranej od razu trafiają do salda głównego gracza. Freebet można wykorzystać zarówno na jeden zakład o stawce 20 zł lub na kilka mniejszych - wybór należy wyłącznie od gracza.

Fortuna rejestracja - zakład bez ryzyka 210 PLN

Drugi bonus powitalny na stronie Fortuna to cashback, a jego wartość to 210 zł. Oznacza to, że bukmacher oferuje jednorazowy zwrot w przypadku przegranego zakładu do 210 zł. Należy jednak pamiętać o obowiązującym podatku od gier, który wynosi 12% potencjalnej wygranej. Aby więc otrzymać pełny zwrot, należy zawrzeć zakład za 238,64 zł. Za każdą większą stawkę bukmacher również zwróci maksymalnie 210 zł

Cashback na Fortuna nie wiąże się z żadnymi warunkami obrotu - środki po zwrocie lądują od razu na koncie gracza. Aby skorzystać z tej promocji, należy zaakceptować ją w sekcji “Moje Bonusy” najpóźniej 3 dni po rejestracji przy pierwszym zalogowaniu. To bardzo ważne, aby bonus nie przepadł.

Fortuna rejestracja - bonus od depozytu 2000 PLN

Ostatnim bonusem z oferty powitalnej na Fortuna jest bonus 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł. Oznacza to, że bukmacher, po spełnieniu przez gracza określonych w regulaminie warunków, podwoi jego pierwszą wpłatę do 2000 zł

Aby skorzystać z tej promocji, należy zaakceptować ją w sekcji “Moje Bonusy” najpóźniej 3 dni po rejestracji przy pierwszym logowaniu i dokonać wpłaty, a w ciągu 30 dni dokonać obrotu za czterokrotność pierwszego depozytu, który gracz chce podwoić. Pierwszy zakład należy zawrzeć najpóźniej 4 dni po uiszczeniu wpłaty. 

Kurs całkowity każdego zakładu obrotowego nie może być mniejszy niż 1.60 i muszą znaleźć się na nim przynajmniej 3 zdarzenia. Jeśli czterokrotny obrót się powiedzie, wystarczy już tylko zawrzeć jeden zakład o minimalnym kursie 1.14 (aby potencjalna wygrana była wyższa od stawki po odjęciu podatku), a środki bonusowe trafią do konta depozytowego gracza. Będą już wówczas gotowe do wypłacenia na konto bankowe lub przeznaczenia ich na dalszą grę.

Sprawdź kody promocyjne:

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Fortuna rejestracja - bonusy stałe

Na stronie Fortuna można znaleźć również promocje dla stałych graczy. W poniższych akapitach wymieniamy je i opisujemy ich warunki.

Fortuna rejestracja - Happy Hours +14%

Dzięki temu bonusowi potencjalna wygrana na zakładzie zwiększy się o 14%, czyli o równowartość podatku od gier. Bonus dodać można do każdego zakładu przez całą dobę, ale na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzeń - każde o kursie 1.30 lub wyższym

Bonus można dodać wyłącznie do kuponów AKO i MAXIKOMBI. Promocja nie łączy się z bezpiecznym zakładem, SUperofertą ani Hitem dnia. Nie podlega on również opcji cash-out, czyli przedwczesnej wypłacie wygranej. 

Fortuna rejestracja - Mistrzostwa dla typerów

Fortuna organizuje również Mistrzostwa dla typerów, które trwają cały rok i są podzielone na 12 etapów - zmieniają się one co miesiąc. 

Aby wziąć udział w mistrzostwach, należy dołączyć do programu Fortuna Klub Plus - to warunek konieczny, aby dołączyć do rywalizacji o nagrody rzeczowe oraz bonusy na stronie Fortuna. 

Dzienny limit stawek kuponów w tej promocji to 100 zł - kwotę tę można rozbić na kilka mniejszych zakładów lub zawrzeć za nią jeden duży zakład.. Przed zawarciem zakładu należy zaznaczyć opcję “Zgłoś do mistrzostw”, jeżeli chcemy, aby liczył się on w tej promocji. 

Co miesiąc w ramach tej promocji wygrywa 50 najlepszych graczy. Nagrodami, jakie można zdobyć są laptopy, smartfony, bony podarunkowe, czy też bonusy, które można wykorzystać później na stronie Fortuna - chociażby darmowe zakłady. 

Fortuna rejestracja - Fortuna Klub Plus

Fortuna Klub Plus to program solidarnościowy, w którym gracze gromadzą punkty za aktywność na stronie i zawieranie kolejnych zakładów. Liczba punktów zależy oczywiście od wysokości stawek podejmowanych zakładów i zgodnie z tendencją na Fortuna wynosi ich połowę: 

 • 10 zł - bonus 5 punktów FKP
 • 20 zł - bonus 10 punktów FKP
 • 50 zł -  bonus 25 punktów FKP
 • 100 zł -  bonus 50 punktów FKP
 • 200 zł -  bonus 100 punktów FKP
 • 500 zł -  bonus 250 punktów FKP
 • 600 zł -  bonus 300 punktów FKP
 • 600+ zł -  bonus 300 punktów FKP

Punkty zgromadzone w Fortuna Klub Plus można wymienić na następujące nagrody. Uszeregowaliśmy je w kolejności od najbardziej do najmniej wartościowej:

 • Zakład bez ryzyka - darmowy bonus freebet o wartości 100 zł za 8100 punktów FKP
 • Zakład bez ryzyka - darmowy bonus freebet o wartości 50 zł za 4100 punktów FKP
 • Bonus od depozytu 100% do 100 zł - podwojenie wpłaty za 1500 punktów FKP
 • Zakład bez ryzyka - darmowy bonus freebet o wartości 15 zł za 1250 punktów FKP
 • Zakład bez ryzyka - darmowy bonus freebet o wartości 10 zł za 850 punktów FKP
 • Bonus od depozytu 100% do 50 zł - podwojenie wpłaty za 750 punktów FKP
 • Zakład bez ryzyka - darmowy bonus freebet o wartości 5 zł za 450 punktów FKP

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Fortuna rejestracja - oferta zakładów

Oferta zakładów na stronie Fortuna zawiera prawie 40 dyscyplin, zarówno tych bardziej znanych, jak i niszowych. Nie brakuje w niej również zakładów specjalnych z okazji wyjątkowych wydarzeń, zarówno sportowych, jak i politycznych.

W ofercie Fortuna nie brakuje oczywiście dyscyplin takich jak piłka nożna, koszykówka, tenis ziemny czy hokej. Posiada ona jednak o wiele więcej dyscyplin, również tych niszowych, jak chociażby: futbol amerykański, futsal, krykiet, lotki, golf itd. Coś dla siebie znajdą tu również fani sportów elektronicznych oraz wirtualnych.

Fortuna rejestracja - zakłady na żywo

Fortuna jako jeden z największych bukmacherów działających na polskim rynku zakładów wzajemnych oferuje również możliwość obstawiania meczów na żywo. Wybór jest bardzo szeroki, a dominują w nim dyscypliny takie jak: piłka nożna, hokej, koszykówka i siatkówka. 

Do każdego spotkania zazwyczaj dopisanych jest kilka lub nawet kilkadziesiąt możliwych zdarzeń. Obstawiać na żywo można oczywiście za pośrednictwem komputera, jak i aplikacji mobilnej.

Fortuna rejestracja - wpłaty i wypłaty

Wpłat na konto gracza w Fortunie można dokonywać w każdej chwili. Wpłatę trzeba zrobić z poziomu przeglądarki internetowej. Minimalna kwota doładowania za pomocą karty płatniczej, BLIK oraz payU.com wynosi 1 zł. Natomiast w przypadku przelewu bankowego (tpay.com) będzie to 0.01 zł. Warto jednak pamiętać, że minimalna kwota jednego zakładu to 2 zł. 

Lista banków, za pośrednictwem których można doładować konto gracza jest niezwykle długa. W tym momencie są to: 

 • Alior Bank
 • BGŻ
 • BNP Paribas
 • BOŚ
 • BPH
 • BPS
 • Credit Agricole
 • Deutsche Bank
 • Eurobank
 • FM
 • Getin Bank
 • ING
 • Inteligo
 • mBank
 • Meritum Bank
 • Millenium 
 • Multibank
 • Pekao
 • PKO
 • Raiffeisen
 • SGB
 • Toyota Bank
 • Volkswagen Bank
 • WBK

Wpłatę na konto można zlecić także za pośrednictwem takich platform jak: Payu, Skrill, BLIK czy Masterpass. 

Aby wypłacić środki z konta depozytowego na bankowe, należy najpierw w pełni uwierzytelnić swoje konto i dokończyć proces rejestracji. Transakcje te dokonywane są przez przelew tradycyjny.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy Fortuny rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 210 PLN, freebet 20 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN