Fuksiarz rejestracja - jak założyć konto w Fuksiarzu?

Bonus 770 PLN

 • 500 PLN zakład bez ryzyka i obrotu

 • 200 PLN cashback bez obrotu codziennie

 • 50 PLN freebet za aplikację

 • 20 PLN darmowy zakład na La Liga

 • Wygrana, gdy Twój zespół prowadzi 2:0

MECZYKI
Dodał: Jerzy Ochota,31 Lip 2023 | 15:29
Fuksiarz oferuje bonus powitalny o wartości 750 zł. Jest on oczywiście dostępny wyłącznie dla tych graczy, którzy ukończyli zakładanie konta w Fuksiarzu. W naszym artykule objaśniamy, jak w tym miejscu wygląda rejestracja - Fuksiarz to bowiem legalny polski bukmacher. Przyglądamy się także bliżej zarówno bonusowi na start, jak i promocjom stworzonym dla wszystkich klientów. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Fuksiarz rejestracja

Jak założyć konto w Fuksiarzu? Sam proces zakładania konta w Fuksiarzu składa się z kilku prostych kroków. Chcąc skorzystać z promocji powitalnej, będziesz musiał podczas rejestracji w Fuksiarzu użyć poprawnego linka rejestracyjnego. W związku z tym, przyjrzymy się bliżej każdemu z etapów zakładania konta w Fuksiarzu i wskażemy dokładnie, jak przejść ten proces. 

Fuksiarz rejestracja - krok pierwszy

Jak wygląda proces zakładania konta w Fuksiarzu? Rejestrację zacznij od przejścia na stronę internetową bukmachera. W tym celu skorzystaj z banerów albo linków dostępnych w naszym tekście. Formularz rejestracyjny powinien otworzyć się automatycznie. Jeśli tak się nie stanie - kliknij w znajdujący się w górnym pasku przycisk “Rejestracja”.

Fuksiarz rejestracja - krok drugi

Co dalej? We wspomnianym formularzu podaj adres e-mailowy, hasło oraz numer telefonu. 
Fuksiarz rejestracja krok 2
Potwierdź też fakt ukończenia 18 lat oraz zapoznania się z treścią i akceptacji regulaminu bukmachera. Na koniec zaznacz chęć otrzymywania informacji handlowych, czyli przede wszystkim ofert bonusowych czy voucherów promocyjnych dla stałych klientów.

Fuksiarz rejestracja - krok trzeci

W kolejnym kroku procesu rejestracji, Fuksiarz poprosi Cię o podanie podstawowych danych osobowych: imienia, nazwiska, numeru PESEL i kraju urodzenia. Uzupełnij również rubrykę z kodem, który został wysłany na Twój numer telefonu. 
Fuksiarz rejestracja krok 3
Źródło zdjęcia: Fuksiarz rejestracja krok 3

Fuksiarz rejestracja - krok czwarty

Czy to już koniec procedury rejestracji w Fuksiarzu? Nie do końca. Powyższe czynności zakładania konta Fuksiarza pozwoliły Ci na utworzenie konta tymczasowego. Ten status umożliwia wpłatę środków, obstawianie zakładów, skorzystanie z promocji powitalnej, ale ewentualne wygrane nie będą mogły zostać wypłacone. Dlaczego? W Fuksiarzu, tak jak i u innych legalnych polskich bukmacherów, tę możliwość daje dopiero konto stałe.
Jak je założyć? Wejdź w zakładkę “Twoje dane”, aby dokończyć rejestrację w Fuksiarzu. Podaj tam swój adres zamieszkania, numer konta bankowego i dane dokumentu tożsamości (serię oraz numer). Następnie prześlij skany obu stron dowodu (lub strony ze zdjęciem w paszporcie), co pozwoli dokonać weryfikacji informacji uzupełnionych w trakcie rejestracji. Gdy przebiegnie ona pomyślnie, będziesz mógł wypłacić środki ze zakładów postawionych po rejestracji w Fuksiarzu.

Sprawdź kody promocyjne:

Fuksiarz rejestracja - bonus na start

Użyłeś naszego linku podczas zakładania konta w Fuksiarzu? Masz dzięki temu możliwość skorzystania z bonusu powitalnego o maksymalnej wartości 750zł. Poniżej omawiamy jego warunki.

Fuksiarz rejestracja - zakład bez ryzyka 50% do 500 zł

Główny bonus powitalny dostępny po rejestracji w Fuksiarzu to cashback 50% do 500 zł. Czym jest cashback? Nazwa pochodzi z języka angielskiego i oznacza dosłownie zwrot pieniędzy. W Polsce ta promocja funkcjonuje także pod dwoma innymi określeniami: zakład bez ryzyka i bonus bez ryzyka. W branży bukmacherskiej cashback to z kolei zwrot stawki przegranego zakładu, który najczęściej - choć nie zawsze - pomniejszany będzie jedynie o stawkę obowiązkowego podatku od zakładów bukmacherskich, wynoszącego 12%. 
Aby skorzystać z tej promocji powitalnej, zasil konto depozytowe wpłatą w wysokości minimum 50 zł, a następnie postaw zakład, o takiej stawce, z przynajmniej dwoma zdarzeniami o kursie nie niższym niż 1.60 każdy. W przypadku trafnego obstawienia wygrana trafi na Twoje konto. Gdy przegrasz, bukmacher zwróci Ci 50% postawionej stawki, do 500 zł. Chcąc w pełni wykorzystać ten bonus, puść zatem zakład za minimum 1137 zł. Jest to związane z 12% podatkiem od gier hazardowych, o którym wspominaliśmy wcześniej. 
Zakład bez ryzyka nie podlega obowiązkowi obrotu, co oznacza, że zwrot pieniędzy postawionych na kupon możesz wykorzystać do kolejnych zakładów albo od razu wypłacić na konto bankowe. Alternatywnie polecana jest Betclic rejestracja, z uwagi na także korzystny cashback na start.

Fuksiarz rejestracja - freebet 50 PLN za aplikację

Ten bonus jest skierowany do wszystkich graczy, który zagrają kupon w aplikacji mobilnej. Co ważne, jeśli w aplikacji zagramy pierwszy kupon, to będzie on objęty cashbackiem. Dopiero drugi zakład pozwoli uzyskać freebet.
Aby odebrać freebet, należy zagrać dowolny zakład za min. 25 PLN w aplikacji mobilnej Fuksiarza. To jedyne warunki uzyskania freebetu. Bonus otrzymamy bez względu na rozstrzygnięcie zakładu.
Freebetem za aplikację nie trzeba obracać, wystarczy zagrać raz za całą jego wartość kuponem AKO z kursem każdego zdarzenia min. 1.40. Darmowy zakład jest ważny przez 3 dni. Wygrana z freebetu wypłacana jest jako zysk z kuponu. 

Fuksiarz rejestracja - cashback bez limitu w Fuksiarzu

Oprócz zakładu bez ryzyka na start, Fuksiarz ma pośród swoich promocji drugi cashback, a konkretnie ofertę “Cashback bez limitu”. Może z niej skorzystać każdy zarejestrowany typer. Czym charakteryzuje się ta promocja? 
Fuksiarz przy każdym nietrafionym kuponie, pochodzącym z oferty Cashback (zakładka po lewej stronie), zwraca określony procent stawki postawionej na zakład. To jaka będzie wysokość zwrotu, zależy od Ciebie i stawki kuponu. Maksymalnie można uzyskać do 200 zł zwrotu za jeden kupon, a ich liczba jest nieograniczona. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy zwrot:
 • 1 zdarzenie - 5% zwrotu
 • 2 zdarzenia - 7% zwrotu
 • 3 zdarzenia - 10% zwrotu
 • 4 zdarzenia - 12% zwrotu
 • 5 zdarzeń - 15% zwrotu
 • 6 zdarzeń - 17% zwrotu
 • 7 zdarzeń - 20% zwrotu
 • 8 zdarzeń - 22% zwrotu
 • 9 zdarzeń - 25% zwrotu
 • 10 zdarzeń - 27% zwrotu
 • 11 zdarzeń - 30% zwrotu
 • 12 zdarzeń - 35% zwrotu
 • 13 zdarzeń - 40% zwrotu
 • 14 zdarzeń - 45% zwrotu
 • 15 zdarzeń - 50% zwrotu
Podobnie jak w przypadku powitalnego zakładu bez ryzyka, tutaj również żaden zwrot nie podlega obowiązkowi obrotu. Pieniądze można wypłacić od razu albo wykorzystać na kolejne zakłady. 

Nadchodzące:

Fuksiarz rejestracja - bonusy dla wszystkich graczy

Wiesz już jak założyć konto w Fuksiarzu i jak wygląda bonus powitalny. Utworzenie profilu gracza u tego bukmachera pozwala też na wykorzystanie promocji dla wszystkich użytkowników serwisu. Co w tym zakresie oferuje Fuksiarz?
Fuksiarz kod promocyjny

Fuksiarz rejestracja - Early Payout w Fuksiarzu

W Fuksiarzu znajdziesz też promocję Early Payout. Na czym ona polega? Jeśli drużyna, na którą postawiłeś, wyjdzie w swoim meczu na dwubramkowe prowadzenie, zdarzenie automatycznie zostanie rozliczone jako wygrane, nawet w przypadku, gdy przeciwnik zdoła odwrócić losy spotkania i osiągnąć zwycięstwo lub uzyskać remis. Wynik 2:0 lub inny dwubramkowy oznacza, że możesz już spokojnie obserwować poczynania na boisku, wiedząc, że i tak wygrałeś.
Z promocji Early Payout możesz skorzystać w trakcie następujących rozgrywek piłkarskich: 
 • Ligi Mistrzów; 
 • Ligi Europy; 
 • Premier League; 
 • Bundesligi; 
 • Serie A; 
 • La Ligi; 
 • Ekstraklasy. 
Nie musisz wykorzystywać żadnych specjalnych voucherów bonusowych od Fuksiarza. Ta promocja, przy postawieniu zdarzeń z powyższych rozgrywek, zawsze uruchomi się automatycznie.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Fuksiarz rejestracja - promocje na sporty wirtualne i gry karciane

Fuksiarz ma także bonusy dla lubiących obstawiać sporty wirtualne i gry karciane. Na czym polegają te promocje?
W pierwszym przypadku, użytkownicy mogą liczyć na cashback, o podobnych zasadach do “Cashbacku bez końca”. Postaw kupon z dowolną liczbą zdarzeń (o kursie minimalnym 1.20) na wirtualną piłkę nożną, za maksymalnie 2000 zł. Jeśli wygrasz - pieniądze będą Twoje. Gdy się pomylisz - otrzymasz zwrot 3% stawki na konto główne. Cashback może wynieść maksymalnie 60 PLN. 
Z kolei przebieg gier karcianych możesz obstawiać 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Bukmacher oferuje obserwowanie rozgrywek pokera i blackjacka, i typowanie potencjalnych wydarzeń.

Fuksiarz rejestracja - Mega Boost w Fuksiarzu

Mega Boost to oferta zawierająca wyższe niż standardowe kursy, dzięki czemu użytkownicy mają możliwość zdobycia większych wygranych. To promocja oczywiście dostępna dla każdego gracza, a kursy zmieniają się w niej codziennie. Specjalną zakładkę znajdziesz po lewej stronie witryny bukmachera, tuż pod cashbackiem. Wystarczy kliknąć i wybrać zdarzenia z dodatkowo podniesionym kursem, aby powiększyć swój potencjalny zysk.

Fuksiarz rejestracja - Fuks Kreator w Fuksiarzu

Fuks Kreator to promocja pozwalająca łączyć kilka zdarzeń z tego samego spotkania na jednym kuponie, oferując dodatkowo powiększony kurs. W ten sposób użytkownicy niejako mogą stworzyć własne zakłady u tego bukmachera i dzięki temu zdobyć jeszcze większe wygrane.

Rejestracja u pozostałych bukmacherów:

Fuksiarz rejestracja - podsumowanie

Podsumowując - rejestracja w Fuksiarzu z wykorzystaniem specjalnego linka dla czytelników MECZYKI, daje możliwość skorzystania z oferty powitalnej o łącznej wysokości 750 zł. Składa się na nią zakład bez ryzyka 50% do 500 zł, freebet 50 zł za aplikację, a także bonus "Cashback bez limitu" w ramach którego można uzyskać do 200 zł zwrotu na każdym kuponie. Zakładanie konta Fuksiarza nie powinno przysporzyć Ci żadnych problemów. Każdy zarejestrowany użytkownik może skorzystać również z wielu innych promocji dostępnych u tego bukmachera. Życzymy powodzenia.
0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020