Betway rejestracja - jak najlepiej założyć konto w Betway?

Dodał: Seweryn Krauze,09 Maj 2023 | 09:52
Betway to legalny bukmacher, który na początku kwietnia 2023 roku wszedł na polski rynek zakładów bukmacherskich. W Betway rejestracja możliwa jest dla osób pełnoletnich. Jak zarejestrować się u nowego bukmachera? Czy przygotował on bonus dla nowych graczy? Co w ogóle wiemy o Betway? Dowiesz się tego z poniższego artykułu.

Każdy, kto postawi min. 2 PLN na zwycięstwo Manchesteru City z Interem, otrzyma dodatkowo aż 600 PLN za trafiony kupon. Zakład obejmuje dogrywkę i rzuty karne! Dodatkowe 50 PLN za każdego gola Haalanda w meczu. CZYTAJ, JAK ODEBRAĆ

Betway rejestracja

W przypadku Betway rejestracja jest już możliwa od początku kwietnia 2023 roku. Wszystko dlatego, że bukmacher rozpoczął długo wyczekiwaną przez graczy działalności w Polsce po funkcjonowaniu przez wiele lat na zagranicznych rynkach. Podobnie sytuacja wyglądała z Superbetem, który najpierw działał zagranicą, a potem wszedł na polski rynek. 
Zakładając konto w Superbet z kodem MECZYKI, czeka na Ciebie najwyższy bonus u tego bukmachera w Polsce. Łącznie do odebrania jest pakiet złożony z aż 3755 PLN. 
Rejestracja i odebranie najwyższego bonusu dostępne jest TUTAJ.
Pozwolenie na legalne prowadzenie zakładów bukmacherskich Betway uzyskał w październiku 2021 roku. Rejestracja w Betway jest zatem możliwa około półtora roku po otrzymaniu licencji od Ministerstwa Finansów.
Poniżej opisujemy proces rejestracji krok po kroku. 

Krok 1

Normą u każdego bukmachera jest to, że konto zakładamy na jego stronie internetowej. W Betway rejestracja wygląda praktycznie tak samo. Trzeba będzie zatem wpisać odpowiedni adres (www.betway.pl) w przeglądarce i przejść od opcji rejestracji, która znajduje się pod polem na login gracza. 
Po kliknięciu w "ZAREJESTRUJ" wyświetli się formularz rejestracyjny składający się wyłącznie z jednego etapu. 

Krok 2

Na początek bukmacher prosi o podanie najważniejszych danych osobowych. O co konkretnie prosi nas bukmacher Betway? Poniżej wymieniamy te dane:
 • Imię i nazwisko,
 • adres e-mail,
 • numer telefonu,
 • PESEL,
 • obywatelstwo,
 • kraj urodzenia,
 • data urodzenia,
 • waluta.
Kolejnym krokiem jest podanie danych adresowych:
 • Adres,
 • miasto,
 • województwo,
 • kod pocztowy
Ostatnimi niezbędnymi informacjami są dane dotyczące konta:
 • Nazwa użytkownika,
 • Hasło
Hasło powinno składać się z minimum 12 znaków i nie zawierać w sobie nazwy użytkownika.
Czasem bukmacher wymaga podania wszystkich danych od razu, w innych przypadkach część z nich można dodać w późniejszym terminie. W tej sytuacji widzimy, że wszystkie informacje podawane są w jednym roku rejestracji Betway. 

Krok 3

Do sfinalizowania procesu rejestracji niezbędne jest zaznaczenie wymaganych zgód:
 • ukończenia 18 lat,
 • prawdziwości podanych danych,
 • ogólnego regulaminu,
 • komunikatów,
 • polityki prywatności,
 • oświadczenie, że wpłacane środki na konto pochodzą z legalnego źródła.
Pozostałe dwa okienka (otrzymanie zgód marketingowych na adres e-mail lub numer telefonu) nie są koniecznie do przejścia procesu rejestracji w Betway. 
Po kliknięciu w zielony guzik "ZAREJESTRUJ SIĘ" zostanie utworzone konto tymczasowe, pozwalające na zawieranie zakładów i korzystanie z bonusów.

Krok 4

W dalszej perspektywie pozostaje już tylko ustalenie limitów dziennych czy tygodniowych na grę i ewentualny odbiór bonusów powitalnych.
Na koniec pozostaje jeszcze weryfikacja danych, które wcześniej wprowadziliśmy na stronie Betway. Rejestracja stałego konta zakończy się, gdy podamy numer konta bankowego i prześlemy skan dowodu osobistego, co potwierdzi naszą tożsamość i zmieni status naszego konta na stałe. 

Rejestracja u pozostałych bukmacherów:

Betway rejestracja konta tymczasowego i stałego

W Betway rejestracja pozwala na posiadanie dwóch rodzajów kont:
 • tymczasowego,
 • stałego.
Wielu bukmacherów proponuje jednak konta tymczasowe, które od razu pozwalają na obstawianie zakładów, jeszcze przed pełną weryfikacją. Taką samą strategię dotyczącą rejestracji przyjął Betway. 

Betway rejestracja konta tymczasowego

Konta tymczasowe są kontami z ograniczonymi funkcjami. Rejestracja w tym przypadku jest dokładnie tą, którą opisaliśmy powyżej. Konto tymczasowe działa już przed przesłaniem i zweryfikowaniem skanu dokumentu tożsamości. Dlatego też wiele funkcji będzie ograniczone.
Przede wszystkim gracz nie zyska możliwości wypłaty środków z konta. W niektórych przypadkach nie jest także dostępny bonus powitalny, do czasu weryfikacji danych. Konto tymczasowe przydatne jest, gdy zależy nam na jak najszybszym skorzystaniu z oferty bukmachera. Jednak bez konta stałego pełna dostępność do wszystkich funkcjonalności bywa niemożliwa. 

Betway rejestracja konta tymczasowego

Konto stałe pozwala w pełni korzystać z produktu przygotowanego przez bukmachera.
Jak zmienić rodzaj swojego konta w Betway? Potrzebne do tego są dwie rzeczy:
 • dodanie do zakładki "MOJE KONTO" skanów aktualnego dokumentu tożsamości,
 • wpisanie nr IBAN, czyli międzynarodowego numeru rachunku bankowego.
Po pozytywnej weryfikacji i zatwierdzeniu przez dział obsługi klienta konto gracza zmieni swój status na konto stałe. 
UWAGA! Konto tymczasowe, tak samo jak stałe konto u bukmachera, mogą założyć wyłącznie osoby pełnoletnie.

Nadchodzące:

Betway rejestracja na urządzenia mobilne

Betway od momentu startu funkcjonowania w Polsce udostępnił dla swoich graczy stronę mobilną. Co prawda nie ma jeszcze aplikacji mobilnej Betway, ale jest kwestią czasu, aż taka apka zostanie przekazana w ręce graczy. Jest to standard w obecnych czasach, stąd są duże szanse na to, że nowy bukmacher dosłownie chwilę po starcie zechce dorównać konkurencji w tym względzie.
Rejestracja w Betway za pomocą aplikacji na późniejszym etapie na pewno powinna być możliwa. Jak będzie wyglądał proces zakładania konta w tym przypadku? Gracze nie powinni mieć trudności, aby w Betway rejestracja na urządzeniu mobilnym przebiegła zgodnie z planem. Cały proces powinien wyglądać identycznie, jak w przypadku strony internetowej.
Założenie konta na przeglądarce na urządzeniu mobilnym nie różni się niczym od zrobienia tego na komputerze.
Co ważne, jeśli wcześniej założymy już konto na komputerze, wówczas za pomocą aplikacji lub strony mobilnej po prostu zalogujemy się do swojego profilu. W aplikacji Betway rejestracja po raz kolejny nie będzie wymagana.

Betway rejestracja - bonus powitalny

Bonus powitalny to nieodłączny element założenia konta u bukmachera. Rejestracja w serwisie zazwyczaj oznacza, że gracz może uzyskać jeden lub kilka bonusów na start. W niektórych przypadkach bukmacher wymaga podania kodu bonusowego. Nie jest obowiązkiem, aby taki kod był wprowadzony, jednak jest to dość częsta praktyka.
Rejestracja powinna być właśnie tym momentem, w którym gracz uzupełni specjalną rubrykę uprawniającą do otrzymania bonusów. Wśród nich może znaleźć się jeden (lub kilka) z najpopularniejszych bonusów:
 • Darmowy zakład (freebet)
 • Zakład bez ryzyka (cashback)
 • Bonus od wpłaty
Te trzy bonusy najczęściej oferują bukmacherzy w pakiecie powitalnym dla nowych graczy. 

Sprawdź kody promocyjne:

Betway rejestracja - bonusy dla wszystkich

Rejestracja w Betway będzie oznaczała, że gracz zyska dostęp nie tylko do oferty powitalnej, ale do wszystkich bonusów bukmachera.
Dostępne u większości bukmacherów promocje są stosunkowo zbliżone do siebie. Co zatem może zaoferować Betway? Rejestracja u bukmachera może oznaczać np.:
 • Grę bez podatku (bukmacher wyrównuje 12% podatku większą wygraną)
 • Zwiększenie kursów przy kuponach wielokrotnych
 • Bonus za pobranie aplikacji
 • Bonus za zaproszenie znajomych
 • Bonusy na wybrane kategorie (np. sporty wirtualne lub gry karciane)
Stałe lub cykliczne bonusy mogą być również darmowymi zakładami, zakładami bez ryzyka czy bonusem od wpłaty. 

Czy rejestracja Betway jest bezpieczna?

Nie trzymając dłużej w niepewności: Tak. Rejestracja w Betway jest procesem w pełni bezpiecznym. Betway otrzymał zgodę na prowadzenie działalności w Polsce, stąd można bez obaw założyć konto u tego bukmachera i legalnie obstawiać zakłady. 
Trzeba pamiętać, że tylko gra u legalnych bukmacherów, którzy mają pozwolenie na prowadzenie działalności w Polsce jest bezpieczna. W przeciwnym razie gracze mogą narazić się na straty finansowe i konsekwencje prawne.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Betway rejestracja - informacje o bukmacherze

Bukmacher Betway powstał w 2006 roku. Legalnie zakłady bukmacherskie w Betway można zawierać w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Niemczech, Meksyku, RPA czy niektórych stanach USA. Betway wystartował działalność w Polsce w kwietniu 2023 roku.
Betway jest lub był sponsorem wielu popularnych drużyn, w tym np.: West Hamu United, Realu Betis, Celty Vigo czy Levante. Bukmacher oferuje graczom zakłady bukmacherskie na sport, esport czy sporty wirtualne. W wielu krajach proponuje również legalnie grę w wirtualnym kasynie. Ze względu na uwarunkowania prawne w Polsce tego typu gry są dostępne jako sporty wirtualne. 
0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020