Betfan rejestracja - sprawdź jak najlepiej założyć konto w Betfan

Betfan rejestracja - sprawdź jak najlepiej założyć konto w Betfan
BETFAN / Meczyki.pl
autor: Aleksander Nowomiejski11 sie 2020 | 09:12
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Oferta powitalna u legalnego bukmachera Betfan składa się z dwóch bonusów o łącznej wartości 3100 zł. Co ważne, ta promocja startowa przeznaczona jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Z poniższego tekstu dowiesz się, jak prawidłowo założyć konto w Betfan z kodem promocyjnym oraz jak działają wyżej wymienione bonusy. Zapraszamy do lektury.

Betfan - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Betfan rejestracja
 2. Betfan rejestracja - etap 1
 3. Betfan rejestracja - etap 2
 4. Betfan rejestracja - pełna weryfikacja konta
 5. Betfan rejestracja - urządzenia mobilne
 6. Betfan rejestracja - bonusy na start
 7. Betfan rejestracja - aplikacja mobilna
 8. Betfan rejestracja - oferta zakładów
 9. Betfan rejestracja - wpłaty i wypłaty

Jak wygląda skuteczna rejestracja w Betfan? Kiedy wykorzystać posiadany kod promocyjny? Na jakie bonusy na start mogą liczyć nowi gracze? Co daje aplikacja mobilna? Jakie zakłady znajdziemy na stronie internetowej bukmachera? Jak sprawnie wpłacić i wypłacić pieniądze? Odpowiedzi na te i inne kluczowe pytania szukaj w dalszej części artykułu.

Betfan rejestracja

Betfan - rejestracja konta - Bonus Betfan

Legalnych polskich bukmacherów można podzielić według klucza rejestracyjnego. Co to oznacza? Część z nich umożliwia tzw. szybką rejestrację, czyli akceptuje założenie konta bez konieczności jego pełnej weryfikacji, która odbywa się za pomocą przesłania fotokopii wybranego dokumentu tożsamości. Inni - obecni na rynku w mniejszości - wymagają od razu podania wszystkich wymaganych danych osobowych. Betfana możemy zaliczyć do tej pierwszej grupy. Spójrzmy, jak krok po kroku wygląda proces rejestracji u tego bukmachera. Aby go rozpocząć, należy kliknąć w jeden z widocznych w niniejszym tekście banerów, co spowoduje automatyczne przenosiny na stronę internetową Betfana. Wstępna, szybka rejestracja odbywa się w dwóch etapach.

Betfan rejestracja - etap 1

“Dołącz do stajni Betfan” - informuje bukmacher na samej górze panelu rejestracyjnego. Na start musimy podać trzy następujące podstawowe dane konta:

 • Aktualny adres e-mail, który będzie jednocześnie loginem
 • Hasło do konta, które musi mieć minimum 8 znaków
 • Aktualny, własny numer telefonu

W tym miejscu trzeba również zaznaczyć stosowne zgody prawne oraz potwierdzić pełnoletność. Bez tego nie ma możliwości przejścia do etapu numer dwa.

Betfan rejestracja konta - etap 1

Betfan rejestracja - etap 2

W drugim etapie należy podać podstawowe dane osobowe, pozwalające bukmacherowi sprawdzić, czy konkretna osoba faktycznie istnieje, a dane są prawdziwe. Co należy uzupełnić?

 • Imię
 • Nazwisko
 • Numer PESEL

Jeśli ktoś np. ma obywatelstwo innej narodowości niż polskie, musi zaznaczyć opcję: “Nie mam numeru PESEL”, a następnie wpisać swoją pełną datę urodzenia oraz wybrać właściwe obywatelstwo z listy.

To także miejsce, w którym trzeba podać kod promocyjny Betfan. W przypadku rejestracji za pomocą jednego z widocznych w tym artykule banerów, kodu nie trzeba wpisywać - uzupełni się on automatycznie. Kod promocyjny upoważnia nowego gracza do odbioru dwóch bonusów startowych wartych razem 3100 zł. W celu skorzystania z tej oferty powitalnej należy pod polem z kodem zaznaczyć opcję “Chcę otrzymać bonus powitalny”. Przed “dołączeniem do stajni Betfana” koniecznie jest jeszcze zaznaczenie następnego pola, z oświadczeniem o następującej treści:
“Oświadczam, że 1) podane przeze mnie dane osobowe są prawdziwe, 2) mój udział w zakładach wzajemnych nie narusza obowiązujących przepisów, 3) zapoznałem się z treścią Regulaminu i akceptuję jego postanowienia”.

Po wykonaniu opisanych wyżej czynności pozostaje tylko kliknąć w mini-button “Dołącz do stajni Betfan!”. I gotowe. Właśnie zostałeś nowym użytkownikiem legalnego polskiego bukmachera Betfan.

Betfan rejestracja konta - etap 2

Betfan rejestracja - pełna weryfikacja konta

Jak wspominaliśmy wyżej, Betfan to bukmacher zezwalający na opisaną w dwóch krokach szybka rejestrację konta tymczasowego. Umożliwia ona użycie bonusów powitalnych i pełne korzystanie z całej oferty promocyjnej, zawieranie zakładów oraz dokonywanie wpłat środków do depozytu. Bez pełnej weryfikacji danych osobowych nie da się jednak wypłacić do banku ani grosza. Na niezweryfikowanych do końca graczy nakładany jest również limit zakładów w wysokości 5000 zł - nie można przekroczyć tej kwoty mając tymczasowy status konta. Aby uporać się z tymi ograniczeniami, należy otworzyć konto pełne (stałe). To szybki i nieskomplikowany proces.

Po ukończeniu wstępnej rejestracji można w dowolnym momencie zadecydować o wykonaniu kompletnej weryfikacji tożsamości. W tym celu trzeba w prawym górnym rogu wejść w zakładkę “Mój profil”. Bukmacher błyskawicznie przenosi gracza do panelu, w którym widać m.in. dostępne środki, aktywne bonusy, historię kuponów, operacje finansowe, limity, aktywność oraz pole do wypłaty pieniędzy. Jest tam również zakładka “Dane osobowe” widoczna pod przyciskiem “Dokończ”. To właśnie w tym miejscu można dokończyć pełną rejestrację.

Bukmacher wymaga przesłania fotokopii - może być to np. zdjęcie lub skan - obu stron wybranego dokumentu tożsamości, czyli najczęściej własnego, ważnego dowodu osobistego. Akceptowany jest również paszport oraz, w przypadku graczy zagranicznych, karta pobytu w Polsce. Trzeba także potwierdzić źródło, z którego pochodzą pieniądze, za które użytkownik ma zamiar grać. Numer rachunku bankowego uzupełni się automatycznie przy pierwszej wpłacie środków na konto.

Jeżeli przesłane bukmacherowi fotokopie dokumentu tożsamości są zgodne ze stanem faktycznym i zostaną pozytywnie zweryfikowane, Betfan poinformuje o tym w specjalnym mailu. Wówczas następuje pełna, oczekiwana weryfikacja konta. Od tej chwili gracz może typować wedle uznania i w stu procentach korzystać ze wszystkich usług oferowanych przez bukmachera Betfan.

Betfan rejestracja na urządzeniu mobilnym

Wszystkie powyższe czynności, zarówno przy rejestracji wstępnej, jak i kompletnej weryfikacji danych osobowych, można wykonać oczywiście z urządzenia mobilnego. Zakładanie i aktywacja konta wygląda tożsamo z poziomu komputera, laptopa, tabletu czy smartfona. Zarejestrować się też można za pomocą aplikacji mobilnej, o której więcej dowiesz się w dalszej fazie tego tekstu.

Betfan rejestracja - bonusy na start

Zanim jednak przejdziemy do opisania wspomnianej aplikacji mobilnej, przyjrzyjmy się dostępnej w Betfan ofercie powitalnej. Bukmacher proponuje nowym użytkownikom dwa następujące bonusy na start o łącznej wartości 3100 zł:

 • Zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł (cashback)
 • Bonus od depozytu w wysokości 3000 zł

Obie promocje NIE wykluczają się wzajemnie i można z nich skorzystać jednocześnie. Aby to zrobić, należy założyć konto za pomocą jednego z widocznych w całym niniejszym artykule banerów Betfan. Kod promocyjny uzupełni się automatycznie.

Poniżej wyjaśniamy, jak dokładnie działają oba bonusy startowe i jak skutecznie nimi obrócić, aby środki bonusowe stały się możliwe do wypłaty.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Betfan rejestracja - zakład bez ryzyka 100 zł (cashback 100 zł)

Betfan - cashback bonus - zakład bez ryzyka - Bonus Betfan

Pierwszy bonus powitalny w Betfan to zakład bez ryzyka o wartości 100 zł. Ta promocja znana jest również jako cashback, czyli z języka angielskiego dosłownie: “zwrot pieniędzy (gotówki)”. Brak ryzyka wiąże się z ubezpieczeniem danego zakładu - w razie porażki bukmacher faktycznie zwróci zainwestowane środki na konto gracza. W tym wypadku zwrot następuje za pierwszy przegrany zakład. Aby się tak stało, należy spełnić kilka warunków określonych w regulaminie promocji.

 • Pierwsza wpłata środków musi wynieść minimum 10 zł
 • Zakład bez ryzyka musi mieć kurs minimalny 1.14
 • Do zakładu bez ryzyka nie kwalifikują się zdarzenia z oferty Matchday Boost
 • Bonus jest jednorazowy i działa tylko z kodem promocyjnym
 • Maksymalny zwrot stawki wynosi 100 zł

Cashback w wysokości 100 zł oznacza, że w celu realizacji pełnego zakładu bez ryzyka należy zagrać za dokładnie 113,64 zł. To z powodu obowiązującego w polskim prawie podatku od gier hazardowych (od obrotu) 12%, o którego wysokość pomniejszany jest zwrot stawki. Gdy zatem kupon zostanie wysłany za 100 zł, na konto wróci nie 100, a 88 zł. Pozostała kwota bukmacher potrąca na rzecz wspomnianego podatku.

Środki wrócą do gracza w ciągu 48 godzin od rozliczenia zakładu bez ryzyka. Można je wykorzystać na dalszą grę lub wypłacić z powrotem do banku.

Betfan rejestracja - bonus od depozytu 3000 zł

Betfan - bonus od pierwszej wpłaty - Bonus Betfan

Ofertę powitalną w Betfan uzupełnia bonus od depozytu w wysokości 3000 zł. To właściwie pakiet bonusów startowych od trzech pierwszych wpłat środków na konto. Oznacza to, że bukmacher premiuje i pierwszy, i drugi, i trzeci depozyt. Łącznie można uzyskać wspomnianą kwotę 3000 zł. Jak to zrobić? Zasady uzyskania bonusu są identyczne przy wszystkich trzech wpłatach.

 • Minimalna wpłata musi wynieść 20 zł
 • Po wpłacie trzeba zagrać za jej całość po minimalnym kursie całkowitym 2.00
 • Bukmacher przyznaje następnie bonus, który stanowi 10% depozytu, maksymalnie 100 zł (osiągane przy depozycie w wysokości 1000 zł)
 • Bonusem należy obrócić 5 razy
 • Do obrotu kwalifikują się tylko zakłady wielokrotne z minimum dwoma zdarzeniami, których pojedynczy kurs minimalny wynosi 1.45
 • Po spełnieniu powyższych warunków obrotu bukmacher automatycznie przenosi środki bonusowe do depozytu, mnożąc je 10-krotnie
 • Maksymalna kwota, która może zostać przetransferowana z salda bonusowego na saldo główne wynosi każdorazowo 10000 zł

Po tym, jak środki trafią do depozytu, staną się dostępne do wypłaty na konto bankowe. Można je też oczywiście przeznaczyć na kolejne zakłady. Decyzja całkowicie leży po stronie gracza.

Przypominamy, że ten bonus powitalny dostępny jest dla osób zarejestrowanych z kodem promocyjnym, który uzupełnia się automatycznie po przejściu na stronę internetową Betfana za pomocą jednego z banerów widocznych w tym tekście.

Betfan - bonusy i promocje

Betfan rejestracja - aplikacja mobilna

Zgodnie z obietnicą z wcześniejszej fazy tekstu wracamy do tematu aplikacji mobilnej, która z biegiem czasu stała się normalnym elementem oferty większości legalnych polskich bukmacherów. Taką aplikację, dedykowaną osobom posiadającym telefon z wgranym systemem Android, posiada też oczywiście Betfan. Jak wspominaliśmy, w aplikacji można krok po kroku zarejestrować konto i w pełni je zweryfikować. Co jeszcze czeka jej użytkowników? Oddajmy głos samemu bukmacherowi: “Już dziś możesz ściągnąć naszą aplikację, która da ci nieograniczony dostęp do naszej bogatej oferty” - informuje Betfan.

W aplikacji można zatem m.in. przeglądać aktualną ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo, śledzić bieżące wydarzenia, zawierać zakłady, odbierać wygrane i wpłacać oraz wypłacać pieniądze. To alternatywa dla strony internetowej bukmachera, gdy akurat nie ma się pod ręką komputera. Wszystko, co znajdziemy na stronie Betfana, jest również dostępne w aplikacji. Poniżej wyjaśniamy, jak bezpiecznie, legalnie i sprawnie zainstalować ją na wybranym urządzeniu mobilnym.

 • Aplikacji nie można ściągnąć poprzez Sklep Google Play. Z poziomu telefonu z Androidem trzeba wejść bezpośrednio na stronę Betfana i kliknąć zakładkę “Aplikacja mobilna”
 • Pobieranie można rozpocząć po zaznaczeniu w ustawieniach telefonu zezwolenia na instalowanie nieznanych aplikacji (Ustawienia -> Bezpieczeństwo -> Nieznane)
 • Aby pobrać plik instalacyjny należy kliknąć przycisk  “ZAINSTALUJ”
 • Po ukończeniu instalacji aplikacja będzie gotowa do użycia

Aplikację może ściągnąć każdy zainteresowany użytkownik, nawet taki, który nie zarejestrował jeszcze konta w Betfan.

Rejestracja u pozostałych bukmacherów - poradniki

Betfan rejestracja - oferta zakładów

Betfan oferuje swoim graczom szeroki wybór dyscyplin, wydarzeń oraz dostępnych zakładów - zarówno tych przedmeczowych, jak i na żywo. Spójrzmy, co zawiera standardowy spis kategorii (dyscyplin) składających się na sporą ofertę przedmeczową tego bukmachera. Część z nich - te budzące największe zainteresowanie - ułożona jest pod względem popularności, a pozostałe w kolejności alfabetycznej. Przyjrzyjmy się im bliżej.

 • Najpopularniejsze dyscypliny sportowe: Piłka nożna, Tenis, Żużel, Tenis stołowy, Koszykówka, Hokej na lodzie, Piłka ręczna, Siatkówka, Boks, MMA
 • Kategorie e-sportowe: Counter Strike, Dota, League of Legends, Overwatch, StarCraft, Valorant i inne
 • Kategoria zbiorcza: Sporty motorowe (Formuła 1 i inne)
 • Pozostałe: Badminton, Baseball, Darts, Futbol australijski, Futbol amerykański, Kolarstwo, Krykiet, Pesapallo, Rugby, Szachy
 • Rozrywka (Ekonomia, Pogoda, Polityka, Showbiznes, “Wokół sportu”)
 • Kategorie sezonowe: Skoki narciarskie, Narciarstwo klasyczne, Narciarstwo alpejskie, Biathlon, Saneczkarstwo etc.

Z oferty zakładów Betfan mogą skorzystać wszyscy zarejestrowani gracze.

Betfan rejestracja - wpłaty i wypłaty

Betfan - wpłaty i wypłaty - metody płatności - Bonus Betfan

Płatności są zwykle jednym z elementów gry u bukmachera najbardziej interesujących użytkowników. Szybkie i wygodne wpłacanie oraz wypłacanie środków na konto cechuje profesjonalnego legalnego bukmachera. Wpłaty może dokonać każdy zarejestrowany w Betfan gracz, ale wypłaty są przeznaczone tylko dla tych osób, które pozytywnie zweryfikują własne pełne dane osobowe i posiadają stały status konta. Bukmacherowi nie trzeba osobno podawać numeru rachunku bankowego, na który życzymy sobie otrzymywać wypłacane pieniądze. Rachunek zapisuje się automatycznie w momencie dokonywania z niego pierwszego depozytu, co jest zrozumiałe - bez wpłaty, nie jest możliwa jakakolwiek wypłata.

Aby dostać się do panelu wpłaty lub wypłaty, trzeba wejść w zakładkę “Mój profil” dostępną w prawym górnym rogu ekranu strony internetowej Betfana.

Wpłaty

Okienko z wpłatą znajdziemy także będąc zalogowanym na stronie głównej, również w prawym górnym rogu ekranu, obok aktualnego salda głównego lub bonusowego. Wpłata środków na konto w Betfan nie powinna stanowić żadnego wyzwania dla gracza. Minimalny depozyt wynosi 1 zł. Opcja wpłaty jest dostępna przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Po wybraniu kwoty, którą chce się zasilić konto, należy wybrać metodę płatności. Do wyboru są trzy: płatność mobilna BLIK, przelew bankowy za pomocą serwisu transakcyjnego Przelewy24 oraz płatność standardowa z użyciem karty kredytowej lub debetowej VISA.

Płatności w Betfan obsługuje ponad dwadzieścia banków, na czele z tymi najpopularniejszymi: mBankiem, Santanderem, Millenium, Bankiem Pekao, PKO Bankiem Polskim, Alior Bankiem, GetIn Bankiem czy Citi Handlowym.

Wypłaty

Wypłaty w Betfan to także przysłowiowa “bułka z masłem”. Bukmacher realizuje je codziennie w godzinach od 7.00 do 23.00. Wypłata trwa dosłownie chwilę - najczęściej pieniądze wędrują z depozytu na konto bankowe gracza w nie więcej niż 15 minut. Do zlecenia wypłaty niezbędna jest pełna weryfikacja danych, o której piszemy wyżej, czyli zaakceptowanie przez bukmachera fotokopii obu stron wskazanego dokumentu tożsamości użytkownika.

Pierwsza wypłata środków może trwać dłużej niż zwykle, maksymalnie 48 godzin. To z powodu dodatkowej weryfikacji płatności zarządzonej przez bukmachera. Kolejne wypłaty są już zgodne ze standardowym czasem transferu pieniędzy do banku. Betfan nie określa minimalnej kwoty, którą można wypłacić.

Betfan - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

550 PLN

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start