Betfan rejestracja - sprawdź jak najlepiej założyć konto w Betfan

Betfan rejestracja - sprawdź jak najlepiej założyć konto w Betfan
BETFAN / Meczyki.pl
Autor: Aleksander NowomiejskiWczoraj | 11:49
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Oferta powitalna u legalnego bukmachera Betfan składa się z dwóch bonusów o łącznej wartości 1600 zł. Co ważne, ta promocja startowa przeznaczona jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Z poniższego tekstu dowiesz się, jak prawidłowo założyć konto w Betfan z kodem promocyjnym oraz jak działają wyżej wymienione bonusy. Zapraszamy do lektury.

Betfan - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Betfan rejestracja
 2. Betfan rejestracja - etap 1
 3. Betfan rejestracja - etap 2
 4. Betfan rejestracja - pełna weryfikacja konta
 5. Betfan rejestracja - urządzenia mobilne
 6. Betfan rejestracja - bonusy na start
 7. Betfan rejestracja - aplikacja mobilna
 8. Betfan rejestracja - oferta zakładów
 9. Betfan rejestracja - wpłaty i wypłaty

Jak wygląda skuteczna rejestracja w Betfan? Kiedy wykorzystać posiadany kod promocyjny? Na jakie bonusy na start mogą liczyć nowi gracze? Co daje aplikacja mobilna? Jakie zakłady znajdziemy na stronie internetowej bukmachera? Jak sprawnie wpłacić i wypłacić pieniądze? Odpowiedzi na te i inne kluczowe pytania szukaj w dalszej części artykułu.

Betfan rejestracja

Legalnych polskich bukmacherów można podzielić według klucza rejestracyjnego. Co to oznacza? Część z nich umożliwia tzw. szybką rejestrację, czyli akceptuje założenie konta bez konieczności jego pełnej weryfikacji, która odbywa się za pomocą przesłania fotokopii wybranego dokumentu tożsamości. Inni - obecni na rynku w mniejszości - wymagają od razu podania wszystkich wymaganych danych osobowych. Betfana możemy zaliczyć do tej pierwszej grupy. Spójrzmy, jak krok po kroku wygląda proces rejestracji u tego bukmachera. Aby go rozpocząć, należy kliknąć w jeden z widocznych w niniejszym tekście banerów, co spowoduje automatyczne przenosiny na stronę internetową Betfana. Wstępna, szybka rejestracja odbywa się w dwóch etapach.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Betfan rejestracja - etap 1

“Dołącz do stajni Betfan” - informuje bukmacher na samej górze panelu rejestracyjnego. Na start musimy podać trzy następujące podstawowe dane konta:

 • Aktualny adres e-mail, który będzie jednocześnie loginem
 • Hasło do konta, które musi mieć minimum 8 znaków
 • Aktualny, własny numer telefonu

W tym miejscu trzeba również zaznaczyć stosowne zgody prawne oraz potwierdzić pełnoletność. Bez tego nie ma możliwości przejścia do etapu numer dwa.

Betfan rejestracja konta - etap 1

Betfan rejestracja - etap 2

W drugim etapie należy podać podstawowe dane osobowe, pozwalające bukmacherowi sprawdzić, czy konkretna osoba faktycznie istnieje, a dane są prawdziwe. Co należy uzupełnić?

 • Imię
 • Nazwisko
 • Numer PESEL

Jeśli ktoś np. ma obywatelstwo innej narodowości niż polskie, musi zaznaczyć opcję: “Nie mam numeru PESEL”, a następnie wpisać swoją pełną datę urodzenia oraz wybrać właściwe obywatelstwo z listy.

To także miejsce, w którym trzeba podać kod promocyjny Betfan. W przypadku rejestracji za pomocą jednego z widocznych w tym artykule banerów, kodu nie trzeba wpisywać - uzupełni się on automatycznie. Kod promocyjny upoważnia nowego gracza do odbioru dwóch bonusów startowych wartych razem 3100 zł. W celu skorzystania z tej oferty powitalnej należy pod polem z kodem zaznaczyć opcję “Chcę otrzymać bonus powitalny”. Przed “dołączeniem do stajni Betfana” koniecznie jest jeszcze zaznaczenie następnego pola, z oświadczeniem o następującej treści:
“Oświadczam, że 1) podane przeze mnie dane osobowe są prawdziwe, 2) mój udział w zakładach wzajemnych nie narusza obowiązujących przepisów, 3) zapoznałem się z treścią Regulaminu i akceptuję jego postanowienia”.

Po wykonaniu opisanych wyżej czynności pozostaje tylko kliknąć w mini-button “Dołącz do stajni Betfan!”. I gotowe. Właśnie zostałeś nowym użytkownikiem legalnego polskiego bukmachera Betfan.

Betfan rejestracja konta - etap 2

Betfan rejestracja - pełna weryfikacja konta

Jak wspominaliśmy wyżej, Betfan to bukmacher zezwalający na opisaną w dwóch krokach szybka rejestrację konta tymczasowego. Umożliwia ona użycie bonusów powitalnych i pełne korzystanie z całej oferty promocyjnej, zawieranie zakładów oraz dokonywanie wpłat środków do depozytu. Bez pełnej weryfikacji danych osobowych nie da się jednak wypłacić do banku ani grosza. Na niezweryfikowanych do końca graczy nakładany jest również limit zakładów w wysokości 5000 zł - nie można przekroczyć tej kwoty mając tymczasowy status konta. Aby uporać się z tymi ograniczeniami, należy otworzyć konto pełne (stałe). To szybki i nieskomplikowany proces.

Po ukończeniu wstępnej rejestracji można w dowolnym momencie zadecydować o wykonaniu kompletnej weryfikacji tożsamości. W tym celu trzeba w prawym górnym rogu wejść w zakładkę “Mój profil”. Bukmacher błyskawicznie przenosi gracza do panelu, w którym widać m.in. dostępne środki, aktywne bonusy, historię kuponów, operacje finansowe, limity, aktywność oraz pole do wypłaty pieniędzy. Jest tam również zakładka “Dane osobowe” widoczna pod przyciskiem “Dokończ”. To właśnie w tym miejscu można dokończyć pełną rejestrację.

Bukmacher wymaga przesłania fotokopii - może być to np. zdjęcie lub skan - obu stron wybranego dokumentu tożsamości, czyli najczęściej własnego, ważnego dowodu osobistego. Akceptowany jest również paszport oraz, w przypadku graczy zagranicznych, karta pobytu w Polsce. Trzeba także potwierdzić źródło, z którego pochodzą pieniądze, za które użytkownik ma zamiar grać. Numer rachunku bankowego uzupełni się automatycznie przy pierwszej wpłacie środków na konto.

Jeżeli przesłane bukmacherowi fotokopie dokumentu tożsamości są zgodne ze stanem faktycznym i zostaną pozytywnie zweryfikowane, Betfan poinformuje o tym w specjalnym mailu. Wówczas następuje pełna, oczekiwana weryfikacja konta. Od tej chwili gracz może typować wedle uznania i w stu procentach korzystać ze wszystkich usług oferowanych przez bukmachera Betfan.

Betfan rejestracja na urządzeniu mobilnym

Wszystkie powyższe czynności, zarówno przy rejestracji wstępnej, jak i kompletnej weryfikacji danych osobowych, można wykonać oczywiście z urządzenia mobilnego. Zakładanie i aktywacja konta wygląda tożsamo z poziomu komputera, laptopa, tabletu czy smartfona. Zarejestrować się też można za pomocą aplikacji mobilnej, o której więcej dowiesz się w dalszej fazie tego tekstu.

Betfan rejestracja - bonusy na start

Zanim jednak przejdziemy do opisania wspomnianej aplikacji mobilnej, przyjrzyjmy się dostępnej w Betfan ofercie powitalnej. Bukmacher proponuje nowym użytkownikom dwa następujące bonusy na start o łącznej wartości 1600 zł:

 • Zakład bez ryzyka w wysokości 600 zł (cashback)
 • Bonus od depozytu w wysokości 1000 zł

Wyżej wymienione promocje NIE wykluczają się wzajemnie i można z nich skorzystać jednocześnie. Aby to zrobić, należy założyć konto za pomocą jednego z widocznych w całym niniejszym artykule banerów Betfan. Kod promocyjny uzupełni się automatycznie.

Poniżej wyjaśniamy, jak dokładnie działają oba bonusy startowe i jak skutecznie nimi obrócić, aby środki bonusowe stały się możliwe do wypłaty.

Sprawdź kody promocyjne:

Betfan rejestracja - zakład bez ryzyka 600 zł (cashback 600 zł)

Pierwszy bonus powitalny w Betfan to zakład bez ryzyka o wartości 600 zł. Ta promocja znana jest również jako cashback, czyli z języka angielskiego dosłownie: “zwrot pieniędzy (gotówki)”. Brak ryzyka wiąże się z ubezpieczeniem danego zakładu - w razie porażki bukmacher faktycznie zwróci zainwestowane środki na konto gracza. W tym wypadku zwrot następuje za pierwszy przegrany zakład po pierwszym depozycie minimalnym 50 zł. Aby się tak stało, należy spełnić kilka warunków określonych w regulaminie promocji.

Cashback na stronie Betfan zostanie przyznany nowemu użytkownikowi po dokonaniu pierwszego depozytu - minimum 50 zł, maksymalnie będzie to 600 zł. Aby środki ze zwrotu trafiły na konto depozytowe gracza, musi on dokonać jednokrotnego obrotu z kursem 3.80. Na każdym zakładzie w ramach obrotu muszą znaleźć się przynajmniej 3 typy. Aby promocja weszła w życie, należy pamiętać o minimalnej wartości pierwszego depozytu.

Środki wrócą do gracza w ciągu 48 godzin od rozliczenia zakładu bez ryzyka. Można je wykorzystać na dalszą grę lub wypłacić z powrotem do banku.

Betfan rejestracja - bonus od depozytu 1000 zł

Ofertę powitalną w Betfan uzupełnia bonus od depozytu w wysokości 1000 zł. To właściwie bonus startowy przysługujący przy dokonaniu drugiego depozytu. Oznacza to, że bukmacher premiuje drugie zasilenie konta. Łącznie można uzyskać wspomnianą kwotę 1000 zł. Jak to zrobić? 

 • Minimalna wpłata przy drugim depozycie musi wynieść minimum 100 zł
 • Po wpłacie trzeba zagrać za jej całość po minimalnym kursie całkowitym 2.50
 • Bukmacher następnie odblokuje bonus, który należy obrócić.
 • Bonusem należy obrócić 3 razy
 • Do obrotu kwalifikują się tylko zakłady wielokrotne z minimum trzema zdarzeniami, których całkowity kurs minimalny wynosi 2.50.
 • Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia powinien wynosić nie mniej niż 1.30
 • Po spełnieniu powyższych warunków obrotu bukmacher automatycznie przenosi środki bonusowe do depozytu.
 • Maksymalna kwota, która może zostać przetransferowana z salda bonusowego na saldo główne wynosi każdorazowo 10000 zł

Po tym, jak środki trafią do depozytu, staną się dostępne do wypłaty na konto bankowe. Można je też oczywiście przeznaczyć na kolejne zakłady. Decyzja całkowicie leży po stronie gracza.

Przypominamy, że ten bonus powitalny dostępny jest dla osób zarejestrowanych z kodem promocyjnym, który uzupełnia się automatycznie po przejściu na stronę internetową Betfana za pomocą jednego z banerów widocznych w tym tekście.

Betfan - bonusy i promocje

Betfan rejestracja - aplikacja mobilna

Zgodnie z obietnicą z wcześniejszej fazy tekstu wracamy do tematu aplikacji mobilnej, która z biegiem czasu stała się normalnym elementem oferty większości legalnych polskich bukmacherów. Taką aplikację, dedykowaną osobom posiadającym telefon z wgranym systemem Android, posiada też oczywiście Betfan. Jak wspominaliśmy, w aplikacji można krok po kroku zarejestrować konto i w pełni je zweryfikować. Co jeszcze czeka jej użytkowników? Oddajmy głos samemu bukmacherowi: “Już dziś możesz ściągnąć naszą aplikację, która da ci nieograniczony dostęp do naszej bogatej oferty” - informuje Betfan.

W aplikacji można zatem m.in. przeglądać aktualną ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo, śledzić bieżące wydarzenia, zawierać zakłady, odbierać wygrane i wpłacać oraz wypłacać pieniądze. To alternatywa dla strony internetowej bukmachera, gdy akurat nie ma się pod ręką komputera. Wszystko, co znajdziemy na stronie Betfana, jest również dostępne w aplikacji. Poniżej wyjaśniamy, jak bezpiecznie, legalnie i sprawnie zainstalować ją na wybranym urządzeniu mobilnym.

 • Aplikacji nie można ściągnąć poprzez Sklep Google Play. Z poziomu telefonu z Androidem trzeba wejść bezpośrednio na stronę Betfana i kliknąć zakładkę “Aplikacja mobilna”
 • Pobieranie można rozpocząć po zaznaczeniu w ustawieniach telefonu zezwolenia na instalowanie nieznanych aplikacji (Ustawienia -> Bezpieczeństwo -> Nieznane)
 • Aby pobrać plik instalacyjny należy kliknąć przycisk  “ZAINSTALUJ”
 • Po ukończeniu instalacji aplikacja będzie gotowa do użycia

Aplikację może ściągnąć każdy zainteresowany użytkownik, nawet taki, który nie zarejestrował jeszcze konta w Betfan.

Rejestracja u pozostałych bukmacherów - poradniki

Betfan rejestracja - oferta zakładów

Betfan oferuje swoim graczom szeroki wybór dyscyplin, wydarzeń oraz dostępnych zakładów - zarówno tych przedmeczowych, jak i na żywo. Spójrzmy, co zawiera standardowy spis kategorii (dyscyplin) składających się na sporą ofertę przedmeczową tego bukmachera. Część z nich - te budzące największe zainteresowanie - ułożona jest pod względem popularności, a pozostałe w kolejności alfabetycznej. Przyjrzyjmy się im bliżej.

 • Najpopularniejsze dyscypliny sportowe: Piłka nożna, Tenis, Żużel, Tenis stołowy, Koszykówka, Hokej na lodzie, Piłka ręczna, Siatkówka, Boks, MMA
 • Kategorie e-sportowe: Counter Strike, Dota, League of Legends, Overwatch, StarCraft, Valorant i inne
 • Kategoria zbiorcza: Sporty motorowe (Formuła 1 i inne)
 • Pozostałe: Badminton, Baseball, Darts, Futbol australijski, Futbol amerykański, Kolarstwo, Krykiet, Pesapallo, Rugby, Szachy
 • Rozrywka (Ekonomia, Pogoda, Polityka, Showbiznes, “Wokół sportu”)
 • Kategorie sezonowe: Skoki narciarskie, Narciarstwo klasyczne, Narciarstwo alpejskie, Biathlon, Saneczkarstwo etc.

Z oferty zakładów Betfan mogą skorzystać wszyscy zarejestrowani gracze.

Betfan rejestracja - wpłaty i wypłaty

Płatności są zwykle jednym z elementów gry u bukmachera najbardziej interesujących użytkowników. Szybkie i wygodne wpłacanie oraz wypłacanie środków na konto cechuje profesjonalnego legalnego bukmachera. Wpłaty może dokonać każdy zarejestrowany w Betfan gracz, ale wypłaty są przeznaczone tylko dla tych osób, które pozytywnie zweryfikują własne pełne dane osobowe i posiadają stały status konta. Bukmacherowi nie trzeba osobno podawać numeru rachunku bankowego, na który życzymy sobie otrzymywać wypłacane pieniądze. Rachunek zapisuje się automatycznie w momencie dokonywania z niego pierwszego depozytu, co jest zrozumiałe - bez wpłaty, nie jest możliwa jakakolwiek wypłata.

Aby dostać się do panelu wpłaty lub wypłaty, trzeba wejść w zakładkę “Mój profil” dostępną w prawym górnym rogu ekranu strony internetowej Betfana.

Wpłaty

Okienko z wpłatą znajdziemy także będąc zalogowanym na stronie głównej, również w prawym górnym rogu ekranu, obok aktualnego salda głównego lub bonusowego. Wpłata środków na konto w Betfan nie powinna stanowić żadnego wyzwania dla gracza. Minimalny depozyt wynosi 1 zł. Opcja wpłaty jest dostępna przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Po wybraniu kwoty, którą chce się zasilić konto, należy wybrać metodę płatności. Do wyboru są trzy: płatność mobilna BLIK, przelew bankowy za pomocą serwisu transakcyjnego Przelewy24 oraz płatność standardowa z użyciem karty kredytowej lub debetowej VISA.

Płatności w Betfan obsługuje ponad dwadzieścia banków, na czele z tymi najpopularniejszymi: mBankiem, Santanderem, Millenium, Bankiem Pekao, PKO Bankiem Polskim, Alior Bankiem, GetIn Bankiem czy Citi Handlowym.

Wypłaty

Wypłaty w Betfan to także przysłowiowa “bułka z masłem”. Bukmacher realizuje je codziennie w godzinach od 7.00 do 23.00. Wypłata trwa dosłownie chwilę - najczęściej pieniądze wędrują z depozytu na konto bankowe gracza w nie więcej niż 15 minut. Do zlecenia wypłaty niezbędna jest pełna weryfikacja danych, o której piszemy wyżej, czyli zaakceptowanie przez bukmachera fotokopii obu stron wskazanego dokumentu tożsamości użytkownika.

Pierwsza wypłata środków może trwać dłużej niż zwykle, maksymalnie 48 godzin. To z powodu dodatkowej weryfikacji płatności zarządzonej przez bukmachera. Kolejne wypłaty są już zgodne ze standardowym czasem transferu pieniędzy do banku. Betfan nie określa minimalnej kwoty, którą można wypłacić.

Betfan - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Nowi gracze z Meczyki.pl otrzymują dwie oferty bonusowe na start w Betfan. Zakład bez ryzyka 600 PLN oraz bonus 1000 PLN od drugiej wpłaty.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Kod promocyjny MECZYKI - freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN