Clout MMA obstawianie | Gdzie obstawiać Clout MMA 4?

Fortuna kod promocyjny
4.7(822 głosów)

Obstawianie Clout MMA 4 dostępne jest jedynie u bukmachera Fortuna. Aby uzyskać najwyższy bonus powitalny na Clout MMA, skorzystaj z kodu promocyjnego "MECZYKI" przy rejestracji nowego konta.

Bonus powitalny Fortuna

35 PLN darmowe zakłady 

300 PLN zakłady bez ryzyka 

300 PLN za mistrzostwo Jagiellonii lub Śląska

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź
Już dziś wieczorem odbędzie się czwarta odsłona gali mieszanych sportów walki federacji Clout MMA. Gdzie obstawiać Clout MMA 4? Jaki jest bonus na obstawianie Clout MMA u bukmachera? Wszystkie informacje znajdują się w tym tekście o obstawianiu Clout MMA.

Clout MMA obstawianie - bukmacher na Clout MMA 4

Gdzie obstawiać dzisiejszą galę Clout MMA 4? Obstawianie walk Clout MMA jest możliwe tylko w Fortunie, która jest jedynym bukmacherem z ofertą zakładów na to wydarzenie.
Po rejestracji nowego konta przez z kodem promocyjnym o MECZYKI do odebrania jest pakiet powitalny w Fortunie o wartości 335 PLN. To najwyższy bonus powitalny u tego bukmachera w Polsce. 
Clout MMA obstawianieW Fortunie z kodem MECZYKI
Bukmacher Clout MMA 4Fortuna
Gdzie obstawiać Clout MMA 4?Strona i aplikacja mobilna
Bonusy na obstawianie Clout MMA 4 to zakłady bez ryzyka ze zwrotem bez obrotu oraz darmowe zakłady. Maksymalna wartość obowiązuje z kodem promocyjnym MECZYKI, a konto u bukmachera można założyć po kliknięciu w poniższy przycisk.
Fortuna kod promocyjny

Gdzie obstawiać Clout MMA?

Obstawianie Clout MMA 4 jest dostępne wyłącznie w Fortunie, która jest sponsorem federacji.
Bukmacher posiada wyłączność ofertową na Clout MMA, co jest powszechnym zabiegiem w galach freak-fightowych (np. Betclic i Fame MMA). Odpowiedź na pytanie "Gdzie obstawiać Clout MMA?" jest jedna - w Fortunie po rejestracji z kodem MECZYKI.
Jeśli chcesz obstawić Clout MMA 4, to jednocześnie możesz skorzystać z oferty dla nowych graczy do 335 PLN. Żeby odebrać pełną wartość bonusu, wymagane jest założenie konta z kodem MECZYKI. Pakiet bonusowy składa się wtedy z: 
 • zakładów bez ryzyka 3x100 PLN bez obrotu
 • darmowych zakładów 20 PLN, 10 PLN i 5 PLN.
Czy to się zmieni w przyszłości i inny legalny bukmacher będzie miał w swojej ofercie kursy na Clout MMA? Nie wiadomo. Na ten moment to Fortuna jest partnerem federacji i jako jedyny bukmacher w Polsce ma w swojej ofercie zakładów kursy na Clout MMA.

Jak obstawić Clout MMA 4?

Do obstawiania zakładów na Clout MMA 4 wymagane jest posiadanie konta w Fortunie. Jak się zarejestrować u bukmachera i jak dokładnie postawić swój kupon na Clout MMA? 
Poniżej pokazujemy proces rejestracji i stawiania zakładów w ramach obstawiania Clout MMA.

Obstawianie Clout MMA - krok 1

Kliknij w powyższy przycisk i rozpocznij proces rejestracyjny w Fortunie. 
W formularzu rejestracyjnym należy uzupełnić dane wymagane przez bukmachera. Są to:
 1. Pseudonim gracza, hasło, adres e-mail, numer telefonu i kod PIN. Inną opcją jest rejestracja konta łącząc je z kontem bankowym, co pozwala na automatyczne uzupełnienie części danych
 2. Imię i nazwisko oraz numer PESEL
 3. Kod promocyjny MECZYKI pozwalający odebrać bonus powitalny do 335 PLN na obstawianie Clout MMA
 4. Potwierdzenie zgód marketingowych i zaznaczenie źródła dochodu
Ostatecznym krokiem podczas rejestracji jest zweryfikowanie konta gracza. Można to zrobić za pomocą przesłania skanu dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu) oraz uzupełnieniu numeru konta bankowego. Dzięki temu po wygranej będziesz mógł wypłacić środki i korzystać ze wszystkich funkcjonalności Fortuny podczas obstawiania Clout MMA.

Obstawianie Clout MMA - krok 2

Po założeniu konta można przejść do odebrania bonusów powitalnych. Jak pisaliśmy wcześniej, kod promocyjny MECZYKI gwarantuje pakiet powitalny do 335 PLN złożony z zakładów bez ryzyka i darmowych zakładów. 
Pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN jest na pierwszy kupon ze środków własnych. Jeśli wpłacimy swój pierwszy depozyt i obstawimy kupon za wpłacone pieniądze (w ciągu 48 godzin), to za przegrany kupon otrzymamy zwrot o wartości kuponu, maksymalnie do 100 PLN. Kolejne zakłady bez ryzyka w Fortunie (100 PLN na każdy) wykorzystać można również do 48 godzin po rejestracji. Co ważne, środki zostaną zwrócone na konto depozytowe, czyli można je od razu wypłacić na swoje konto bankowe.
Typować Clout MMA można też za darmowe zakłady o wartości 35 PLN. Środki trafią do nas w formie 4900 punktów lojalnościowych (FKP) i należy za nie obstawić, wpisując stawkę i zaznaczając na kuponie okienko “Do zapłaty 4900 punktów FKP”. W ten sposób zagramy swój kupon za darmowy zakład o łącznej wartości 35 PLN (możemy też rozbić to na kilka różnych kuponów).

Obstawianie Clout MMA - krok 3

Czas na obstawianie Clout MMA. Jeśli jesteśmy na stronie internetowej Fortuny lub w aplikacji mobilnej, szukamy sekcji “Zakłady” i zakładki dotyczącej danej dyscypliny sportu. Gale spod szyldu federacji Clout MMA znajdują się w kategorii głównej "MMA" i podkategorii "Clout MMA":
Clout MMA obstawianie zakłady oferta
Kategoria z obstawianiem gali w tygodniu poprzedzającym galę znajdzie się też w sekcji "Polecamy", czyli miejscu z najpopularniejszymi rozgrywkami i wydarzeniami sportowymi w nadchodzącym czasie.

Obstawianie Clout MMA - krok 4

Ostatnim krokiem w obstawianiu Clout MMA będzie wybór typów. Wybieramy je i klikamy na kurs zakładu, co automatycznie dodamy zdarzenie na kupon. Po wpisaniu stawki zakładu i np. wybraniu gry bez ryzyka lub za darmowy zakład, zatwierdzamy kupon przyciskiem “Zagraj”. Z Clout MMA obstawianie wygląda tak samo przez stronę internetową oraz aplikację mobilną bukmachera.

Clout MMA 4 obstawianie w Fortunie - zakłady

Obstawianie pojedynków Clout MMA nie różni się w kontekście zakładów od “prawdziwego” MMA. Głównym zakładem jest wytypowanie wyniku walki, czyli kto wygra pojedynek. W ofercie znajdują się również dodatkowe zakłady z kursami na:
 • Liczbę rozpoczętych rund podczas walki
 • Walka zakończy się w konkretnej rundzie
 • Sposób zakończenia walki (decyzja, poddanie, KO itp.)
 • Zawodnik nr 1 lub nr 2 wygra przez decyzję, poddanie KO lub TKO
 • Zawodnik nr 1 lub nr 2 wygra przed czasem
 • Walka zakończy się w 1. minucie
Początkowe kursy obejmują jedynie triumfatora pojedynku, natomiast im bliżej gali, tym oferta zakładów staje się coraz szersza. Liczba “rynków” na walki może różnić się od siebie.

Nadchodzące:

Clout MMA 4 obstawianie w Fortunie - zakłady

Zastawiając się, na czym postawić Clout MMA 4 w Fortunie, mamy kilka możliwości:
 • strona internetowa
 • strona mobilna
 • aplikacja mobilna
Opisujemy każdą z nich w dalszej części tekstu.

Clout MMA obstawianie na stronie internetowej

Stronę internetową bukmachera Fortuna znajdziemy pod adresem www.efortuna.pl. Aby obstawiać Clout MMA 4, trzeba posiadać konto gracza, zalogować się na nie i wpłacić depozyt lub skorzystać z darmowego zakładu za kod MECZYKI.

Clout MMA obstawianie na stronie mobilnej

Inną formą obstawiania Clout MMA jest mobilna strona internetowa bukmachera Fortuna. To idealna opcja dla graczy, którzy preferują typowanie na urządzeniu mobilnym, ale nie chcą pobierać i instalować aplikacji.

Clout MMA obstawianie w aplikacji mobilnej

Aplikacji mobilna Fortuny daje możliwość obstawiania Clout MMA na smartfonie lub tablecie. Skorzystamy z niej na urządzeniach z systemami operacyjnymi Android i iOS i pobierzemy ją z:
 • strony mobilnej - Android
 • App Store - iOS

Clout MMA bukmacher

Na Clout MMA jedynym bukmacherem z ofertą kursową jest Fortuna. To jeden z najbardziej cenionych i najpopularniejszych operatorów w Polsce. Fortuna jest sponsorem Clout MMA, dzięki czemu uzyskała wyłączność na kursy na gale tej federacji. Po rejestracji nowego konta  - z kodem promocyjnym MECZYKI - można odebrać bonusy o łącznej wartości 335 PLN:
 • Zakład bez ryzyka na pierwszy kupon do 100 PLN
 • Zakład bez ryzyka na drugi kupon do 100 PLN
 • Zakład bez ryzyka na trzeci kupon do 100 PLN
 • Darmowy zakład 20 PLN
 • Darmowy zakład 10 PLN
 • Darmowy zakład 5 PLN
Bukmacher pozwala obstawiać kilkadziesiąt różnych dyscyplin sportu od piłki nożnej, po MMA przez zakłady na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe.

Clout MMA obstawianie - jak obstawiać walki?

Na Clout MMA obstawianie warto poprzeć analizą, która zwiększy szansę i prawdopodobieństwo na poprawne typowanie kuponów. Poniżej przedstawiamy kilka porad, które mogą pomóc w lepszym analizowaniu poszczególnych walk na gali Clout MMA: 
 • oceń szanse zawodników na podstawie filmów z mediów społecznościowych
 • obserwuj informacje medialne o urazach i innych aspektach
 • poznaj zasady pojedynku (MMA, K-1, boks lub zasady umowne)
 • sprawdzaj kursy bukmacherskie (czy spadają, czy rosną na danego zawodnika)
 • korzystaj z bonusów i promocji bukmacherskich
 • dostosuj budżet typerski pod swoje możliwości finansowe

Obstawianie walk:

Obstawianie Clout MMA 4 - karta walk

Wszystkie walki Clout MMA 4 są możliwe do obstawienia w Fortunie. Na dzisiejszej gali odbędzie się łącznie dziesięć pojedynków: 
 • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Lexy Chaplin
 • Lexy Chaplin - Marianna Schreiber
 • Jacek "Muran" Murański - Marcin Najman
 • Dawid Załęcki - Patryk "Wielki Bu" Masiak
 • Michał "Zbuku" Buczek - Paweł "Major SPZ" Majewski
 • Adrian Cios - Paweł Jóźwiak
 • Daniel Omielańczuk - Kamil Minda
 • Piotr "Bestia" Piechowiak - Sebastian "Ztrolowany" Nowak
 • Piotr "Lizak" Lizakowski - Przemysław "Sequento" Skulski
 • Wojciech "Rekordzista" Sobierajski - Rafał "Boro" Borkowski

Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Lexy Chaplin [obstawianie Clout MMA 4]

W walce wieczoru dojdzie do rywalizacji Marty "Linkimaster" Linkiewicz z Lexy Chaplin. Formułą tego starcia jest K-1 w małych rękawicach.
Kurs na wygraną "Linkimaster" z Lexy wynosi zaledwie 1.10, co czyni Linkiewicz największą faworytką do zwycięstwa na Clout MMA 4. W teorii Lexy Chaplin nie ma w tym zestawieniu żadnych szans i walka stać pod znakiem dominacji Marty Linkiewicz. Analitycy Fortuny typują zwycięstwo "Linkimaster" przed czasem jako najbardziej możliwy scenariusz w main evencie Clout MMA 4.

Marcin "Cesarz" Najman - Jacek "Muran" Murański [obstawianie Clout MMA 4]

Marcin Najman powraca do klatki Clout MMA, a jego rywalem będzie Jacek "Muran" Murański. Zawodnicy zmierzą się w boksie w małych rękawicach (formuła "dirty street boxing no limit").
Zdaniem bukmachera Fortuna to Najman powinien wygrać tę rywalizację i odnieść zwycięstwo w pojedynku legend freak-fightów. Analizując kursy na całej karcie walk, walka Najman - "Muran" jest w teorii najbardziej wyrównaną i każdy rezultat powinien być brany pod uwagę.

Dawid Załęcki - Patryk "Wielki Bu" Masiak [obstawianie Clout MMA 4]

W jednej z głośniejszych walk zmierzą się ze sobą Dawid "Crazy" z Patrykiem "Wielkim Bu" Masiakiem (K-1 w małych rękawicach). Faworytem do wygranej w tym pojedynku jest o 14 lat młodszy "Wielki Bu".
"Wielki Bu" zadebiutował we freak-fightach od pewnego zwycięstwa na Prime MMA 5 z Łukaszem Lupą. Kilka miesięcy wcześniej wystąpił na gali FEN 45, gdzie już w pierwszej minucie rozprawił się z Nikolą Milanoviciem. Na ostatniej gali Clout MMA Masiak bezapelacyjnie pokonał syna Dawida Załęckiego, Denisa. 
Nie dziwi zatem, że bukmacher Fortuna widzi w Masiaku kandydata do wygranej. Triumf Dawida Załęckiego byłby uznany za niespodziankę.

Lexy Chaplin - Marianna Schreiber [obstawianie Clout MMA 4]

W drugim kobiecym starciu na Clout MMA 4 zmierzą się ze sobą Marianna Schreiber i Lexy Chaplin, o ile ta druga będzie zdolna do walki po walce z Martą Linkiewicz. Faworytka? Lexy, która mimo tego, że przystąpi do pojedynku ze Schreiber po - raczej przegranej - walce, to i tak powinna być górą w tym zestawieniu.

Michał "Zbuku" Buczek - Paweł "Major SPZ" Majewski [obstawianie Clout MMA 4]

Na Clout MMA 4 obstawianie dotyczyć będzie też pojedynku raperów: "Zbuka" z "Majorem SPZ". Debiutanci w oktagonie będą rywalizować w formule MMA.
W teorii rywalizacja debiutujących raperów jest prognozowana jako najbardziej zacięta, przynajmniej według kursów analityków Fortuny. Spodziewają się oni, że walka zakończy się przed czasem.

Adrian Cios - Paweł Jóźwiak [obstawianie Clout MMA 4]

Kolejna zaplanowana konfrontacja na Clout MMA 4 to para Adrian Cios - Paweł Jóźwiak.
Obaj to bardzo dobrze znane postaci w świecie freaków. Cios ma za sobą dwie wygrane z rzędu z Marcinem Najmanem i dwukrotnie odnosił zwycięstwo przez faule "Cesarza". Jóźwiak z kolei przegrał z Najmanem na gali High League 6, a w swoich dwóch ostatnich występach również odniósł porażki (z "Boxdelem" i "Muranem").
Bukmacher Fortuna przygotował kursy na obstawianie walki Cios - Jóźwiak podczas Clout MMA 4. Co dla niektórych może być niespodzianką, faworytem do wygranej jest starszy o 24 lata Jóźwiak. W takim scenariuszu były prezes federacji FEN powinien triumfować przed czasem (kurs 2.45).

Daniel Omielańczuk - Kamil Minda [obstawianie Clout MMA 4]

Jednym z ciekawszych zestawień na Clout MMA 4 jest pojedynek Daniela Omielańczuka z Kamilem Mindą w boksie w małych rękawicach.
Omielańczuk to legenda polskich sportów walki i przez lata występował z powodzeniem m.in. w UFC, ACA czy KSW. Z kolei Minda ma na swoim koncie występy w Oktagonie czy Babilon MMA.
W tej parze bukmacherzy stawiają na doświadczenie, dlatego faworytem do zwycięstwa jest Daniel Omielańczuk. Ze względu na formułę oraz fakt, że pojedynek toczy się w wadze ciężkiej, można spodziewać się wygranej Omielańczuka przed czasem (kurs 2.50).

Piotr "Bestia" Piechowiak - Sebastian "Ztrolowany" Nowak [obstawianie Clout MMA 4]

Na gali Clout MMA 4 będzie też świadkami walki Piotr "Bestia" Piechowiak - Sebastian "Ztrolowany" Nowak. 
Obaj mają już spore doświadczenie w walkach freakowych i legitymują się bardzo dobrym bilansem ("Bestia" 3-0, "Ztrolowany" jedna porażka na osiem walk). Walka na Clout MMA 4 zostanie stoczona w formule MMA .
Faworytem do zwycięstwa w tym pojedynku jest Piotr Piechowiak, który powinien odnieść wygraną przed czasem (kurs 1.70).

Piotr "Lizak" Lizakowski - Przemysław "Sequento" Skulski [obstawianie Clout MMA 4]

Jedno z najbardziej jednostronnych zestawień podczas gali Clout MMA 4 to druga walka na całej karcie walk pomiędzy "Lizakiem" a "Sequento".
Obstawianie starcia Piotra Lizakowskiego z Przemysławem Skulskim możliwe jest w Fortunie, a faworytem do zwycięstwa jest były "Lizak". Kursy są bezlitosne dla "Sequento" i mówią jasno - Lizakowski wygra to starcie i zrobi to przed czasem. Kurs na takie rozstrzygnięcie to zaledwie 1.50.

Wojciech "Rekordzista" Sobierajski - Rafał "Boro" Borkowski [obstawianie Clout MMA 4]

Walką otwierającą kartę Clout MMA 4 będzie starcie formule MMA pomiędzy Wojciech "Rekordzistą" Sobierajskim a Rafałem "Boro" Borkowskim.
"Rekordzista" znany jest ze swoich niesamowitych możliwości fizycznych, które pozwalają mu bić różne rekordy. Sobierajski bardzo dobrze prezentuje się we freak-fightach, wygrywając swoje wszystkie trzy pojedynki (m.in. z Piotrem Pająkiem i Grzegorzem "Szulim" Szulakowskim"). "Boro" ma na swoim koncie zwycięstwo w rywalizacji 1 na 10 podczas Clout MMA 2.
Obstawianie faworyta tego pojedynku wiąże się z typowaniem wygranej "Rekordzisty".

Clout MMA 4 - informacje o gali

Gala Clout MMA 4 odbędzie się 9 marca w łódzkiej Atlas Arenie, gdzie kibice zobaczą łącznie dziesięć pojedynków. Walką wieczoru jest starcie Marty "Linkimaster" Linkiewicz z Lexy Chaplin.
Gdzie obstawiać galę? Obstawianie Clout MMA 4 możliwe jest jedynie w Fortunie. Z kodem promocyjnym MECZYKI, wpisanym podczas rejestracji konta, można odebrać pakiet dla nowych graczy o wartości 335 PLN.

Faq

Gdzie obstawiać Clout MMA?

Galę Clout MMA 4 można obstawiać wyłącznie w Fortunie. To polski bukmacher z licencją na zakłady od Ministerstwa Finansów. Rejestracja z kodem MECZYKI aktywuje maksymalny bonus na start w wysokości 335 PLN.

Jak obstawiać Clout MMA?

Po rejestracji w Fortunie kodem MECZYKI, należy zalogować się na konto gracza i postawić wybrane zakłady na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020