Expekt bonus, informacje, opinie

Expekt.com
ocena:
Kwota bonusu: 100 PLN
Strona po polskuTak
Wsparcie po polskuTak
WalutyPLN, EUR, GBP
Metody płatnościPrzelew bankowy, Przelewy 24, Skrill, Neteller, Pysafecard, Ukash
WypłacalnosćWysoka
Bonus na start100 PLN
Inne atrakcjeFreebet przy zakładach przez telefon

Expekt jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów internetowych nie tylko na polskim, ale również europejskim rynku, który działa od 1999 roku. Firma ta wyróżnia się przede wszystkim wysokimi kursami, szeroką ofertą na różne dyscypliny sportowe, a także coraz bogatszą ofertą bonusową nakierowaną nie tylko na nowego klienta, ale także tych, którzy już w Expekcie grają. Jednym z chwytów marketingowych mających przyciągnąć do Expekt nowych klientów było pozyskanie ambasadorów marki, którymi byli m.in byli piłkarze Fredi Bobic w Niemczech czy Glenn Stromberg w Szwecji, a także trener Sepp Piontek. W Polsce funkcję tę nadal pełni prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.


Oferta bonusowa

Okazale prezentuje się oferta bonusowa Expekt. Bukmacher oferuje bonus 200% do 100 PLN dla nowych graczy. By wziąć udział w tej promocji wystarczy zarejestrować się na stronie Expekt, dokonać pierwszej wpłaty (w wysokości co najmniej 15 złotych), a Bukmacher podwoi kwotę depozytu do 100 PLN. W przypadku wpłaty zaledwie 50 złotych gracz otrzymuje dodatkowe 100 złotych na grę w Expekt. Z Regulaminu:

-skorzystać z tej oferty mogą tylko nowi gracze, którzy zarejestrowali się po 20.09.2016  dokonujący pierwszego depozytu za pomocą płatniczej karty kredytowej, standardowego przelewu bankowego lub z opcji natychmiastowego przelewu - Przelewy24. Oferta dotyczy tylko graczy zamieszkałych w Polsce.

-przed wypłatą depozyt + bonus muszą zostać obrócone 6 razy po kursie min.2.0. Muszą to być zdarzenia z przynajmniej trzema rozstrzygnięciami, (czyli np. mecz piłki nożnej, gdzie mamy trzy możliwe rozstrzygnięcia 1, X lub 2) lub akumulatory składające się z minimum dwóch zdarzeń


Mówiąc o bonusach nie można pominąć premii 10%-15% na kupony złożone z co najmniej 5 zdarzeń. Jeśli gracz wygra taki zakład, Expekt zwiększa wygraną o 10 % (15 % w przypadku zakładów dokonywanych przez telefon) aż do 100% przy zakładach złożonych z przynajmniej 16 zdarzeń!

Okresowo firma przygotowuje również różne promocje związane z meczami najważniejszych lig piłkarskich np. zwrot do 200 złotych w przypadku remisu 0:0 czy też pięciu bramek strzelonych w obstawianym meczu. Podsumowując: oferta bonusowa prezentuje się bardzo dobrze.

Oferta i kursy w Expekt

Przejdźmy jednak do tego co najważniejsze czyli oferty i kursów, które oferuje Expekt. W porównaniu z najpopularniejszymi bukmacherami na europejskim rynku kursy na wiele zdarzeń takich jak choćby under/over w meczach piłki nożnej czy nawet strzelców bramek w meczach najpopularniejszych lig europejskich są z pewnością konkurencyjne. Analizując ofertę tego bukmachera warto zwrócić uwagę na mnogość opcji w piłce nożnej, a także w tenisie - dwóch najpopularniejszych i najchętniej obstawianych sportach. Opcja Kursy Specjalne daje graczowi możliwość zagrania zwycięstwa trzech wymienionych w ofercie drużyn po dużo wyższym kursie niż w przypadku zagrania tej opcji wybierając kursy na poszczególne spotkania z osobna. W przypadku najpopularniejszych lig mamy wszystkie istotniejsze opcje takie jak under/over, strzelców bramek, wariant both to score (obie drużyny strzelą) i wiele innych. Expekt jest także bukmacherem idealnym dla tych, którzy szukają dodatkowych opcji przy obstawianiu tenisa. Znajdziemy tu handicapy setowe i gemowe, under/over setowy i gemowy, ilość setów itp. W przypadku kreczu zawodnika, zakład zostaje anulowany co jest niezwykle istotne. Warto również wspomnieć o bogatej ofercie na inne sporty takie jak choćby koszykówka czy też piłka ręczna w europejskim wydaniu. Oferta zakładów live jest niezła choć na tle najlepszej w tym aspekcie konkurencji prezentuje się przeciętnie tak jeśli chodzi o ilość meczów jak i opcje na konkretne spotkania.

Zarejestruj się i odbierz bonus