Betsafe bonus, informacje, opinie

Betsafe.com
ocena:
Kwota bonusu: 150PLN
Strona po polskuTak
Wsparcie po polskuTak
WalutyPLN, USD, EUR, GBP
Metody płatnościPrzelew bankowy, Click2Pay, Entropay, Paysafecard, Skrill, Neteller
WypłacalnosćWysoka
Bonus na start150PLN
Inne atrakcjeBonusy dla stałych graczy

Firma Betsafe zarejestrowana na Malcie działa na rynku od 2006 roku. W chwili obecnej Bukmacher ma ponad 450000 klientów ze 100 różnych krajów i zyskuje coraz większą popularność. Z pewnością pomaga w tym marketing i reklama znanych osób związanych ze sportem. W Polsce do zarejestrowania swojego konta na Betsafe namawiał znany kulturysta i zawodnik MMA Litwin Robert Burneika, który w serii filmów reklamowych zdradzał kogo obstawi tym razem. Obecnie twarzą bukmachera jest Artur Boruc. Betsafe wyróżnia się jednak także niezwykle bogatą ofertą piłkarską i tenisową, która na tle konkurencji prezentuje się okazale, a także niezłym kursom.


Promocje w Betsafe

Nowi gracze mogą liczyć na bonus powitalny do 150 PLN. By wziąć udział w promocji należy dokonać pierwszego depozytu, przynajmniej 75 PLN w pierwsze 30 dni od momentu założenia konta, a następnie postawić pierwszy zakład za tę kwotę po kursie minimum 1.8. Bonus zostanie dodany po 24 godzinach od złożenia tego zakładu. Z Regulaminu:

-oferta bonusowa przeznaczona jest dla nowych klientów mieszkających w Polsce. Z promocji wyłączone są jednak depozyty dokonane za pomocą portfeli finansowych Neteller lub Skrill;

-Zakład Kwalifikacyjny to zakład na dowolne wydarzenie sportowe, którego kurs wynosi co najmniej 1.8. Bonus zostanie dodany do kont graczy w ciągu 24 godzin od chwili rozstrzygnięcia Zakładu Kwalifikacyjnego. Zakład Kwalifikacyjny należy złożyć w ciągu 30 dni od otwarcia konta gracza;

-przed wypłatą lub wykorzystanie kwoty bonusa inaczej niż na zakłady sportowe, kwotę bonusu należy obrócić sześć razy po kursie 1.80 lub wyższym w serwisie Zakładów Sportowych (Pre-Match lub na Żywo) w ciągu 7 dni od momentu otrzymania kwoty na konto. W przeciwnym wypadku środki zostaną anulowane. Jeśli gracz będzie próbował spełnić wymagania obrotu grając na przeciwny wynik w serwisach należących do Grupy Betsson, bonus zostanie unieważniony.

Oprócz tego od czasu do czasu pojawiają się na stronie mniejsze bonusy związane z konkretnymi meczami: piłkarskimi, a także tenisowymi.

Oferta i kursy w Betsafe

Bogata oferta zakładów to podstawowy atut Betsafe. Obok najpopularniejszych opcji piłkarskich pojawiają się także dodatkowe handicapy, linie under/over, zakłady na strzelców bramek itp. Oferta jest urozmaicona i z pewnością przyciąga uwagę graczy. Betsafe znane jest jednak przede wszystkim ze znakomitej oferty na sporty zimowe. Nieprzypadkowo jest to podstawowy bukmacher dla tych, którzy lubią obstawiać skoki narciarskie czy biathlon. Betsafe dodaje do oferty ciekawe opcje H2H niedostępne gdzie indziej nic dziwnego zatem, że jest to firma tak popularna właśnie w Polsce. To samo można powiedzieć o hokeju na lodzie gdzie nawet oferta czołowych firm nie może się równać tej przygotowanej przez Betsafe. Kursy nie dorównują czołowym pod tym względem firmom bukmacherskim, ale częstokroć są wyższe niż u innych, bardziej znanych firm. Oferta live nadal wymaga poszerzenia o kilka opcji, ale i tak robi dobre wrażenie. Jeśli szukacie bogatej oferty zakładów, nie tylko na sporty zimowe możecie skorzystać z rady Artura Boruca i założyć konto właśnie w Betsafe.

Zarejestruj się i odbierz bonus