Drużyna Polaka rozbita przez Liverpool. Jan Bednarek zmieniony już po 45 minutach [WIDEO]

Autor: Tobiasz_Kubocz 27 lis 2021 | 17:57
Ostre strzelanie urządzili sobie dziś piłkarze Liverpoolu. Na Anfield Road ugościli Southampton z Janem Bednarkiem w składzie i zaserwowali rywalom cztery bramki, nie tracąc żadnej.
Liverpool - Southampton
Czy “Święci” z Janem Bednarkiem będą w stanie zastopować “The Reds”? Częściowo na tę odpowiedź dostaliśmy odpowiedź już w 90. sekundzie. Mane wypuścił Andy’ego Robertsona, ten dośrodkował płasko w pole karne, a piłkę do bramki wpakował Diogo Jota.
Nie minęło dużo czasu, a przed szansą na podwyższenie stanął Mohamed Salah. Egipcjanin strzelił ze skraju pola karnego, technicznie, ale nie udało mu się dokręcić. Po pół godzinie było już 2:0. Salah najpierw zatańczył w polu karnym rywala, a później zagrał idealnego passa do Joty. Portugalczyk musiał już tylko dostawić stopę. Dublet, a niewiele brakowało, a zaliczyłby hat-tricka już w pierwszej połowie, lecz jego strzał został zablokowany.
Nic to, bo Liverpool nie zamierzał się zatrzymywać. W 37. minucie pokazał się dawno nie widziany w Premier League Thiago. To jemu przypisano autorstwo trzeciego gola, choć wydatnie pomógł mu Lyanco niefortunnie blokując uderzenie.
Na drugą połowę “Święci” wyszli już bez Bednarka (“żółtko” w pierwszej części gry), którego w przerwie zmienił Nathan Redmond. Na niewiele się to zdało, bo rozpędzeni gospodarze dalej nękali bramkę McCarthy’ego. Czwarty gol to skuteczny wolej Virgila van Dijka po rozegraniu rzutu rożnego. Asystę zaliczył, a jakże, Trent Alexander-Arnold. Już 7. w tym sezonie.
Na czterech się skończyło. Ekipa Juergena Kloppa po tej kolejce z pewnością nie opuści Top3 i teraz czeka na reakcję dwóch innych pretendentów do tytułu: Manchesteru City i Chelsea.

Crystal Palace - Aston Villa
“The Villans” grają jak z nut po zmianie trenera. Steven Gerrard tchnął nowego ducha w drużynę, czego efektem była ostatnia wygrana z Brighton. W Londynie też wszystko zaczęło się bardzo dobrze. Po kwadransie zespół, w którym od pierwszej minuty grał Matty Cash, wyszedł na prowadzenie za sprawą innego obrońcy o imieniu Matt. Na listę strzelców wpisał się bowiem Targett.
Palace, którzy nie przegrali od ośmiu spotkań (ostatnia porażka w połowie września z Liverpoolem), dążyli do poprawy wyniku, ale ich ataki rozbijały się o szczelną defensywę gości. Gospodarzy dobił w końcówce John McGinn, a w ostatniej minucie rozmiary porażki zmniejszył Marc Guehi. Dwa mecze trenera Gerrarda i sześć punktów na koncie Aston Villi.
1 - 2

56'
L. Milivojevic
60'
(L. Milivojevic)
66'
(Jacob Ramsey)
72'
(anulowano)
77'
(L. Bailey)
84'
E. Buendia
(A. Young)
88'
J. Ayew
90'
5'

Norwich - Wolves
Mecz toczony w bardzo trudnych warunkach z powodu siąpiącego deszczu i niskiej temperatury. Beniaminek po dwóch zwycięstwach z rzędu mógł złapać wiatr w żagle, jednak “Wilki” robiły wszystko, by przeciwstawić się ambitnym piłkarzom Deana Smitha. Skończyło się to wątpliwą atrakcją dla kibiców i bezbramkowym wynikiem.
0 - 0

35'
53'
N. Semedo
68'
C. Tzolis
(J. Sargent)
68'
(F. Trincao)
76'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 15

27 lis 2021 17:59
0
Tak jak obstawiłem w typach przed meczem, 4-0. Coś więcej? Liverpool na topie. Gerrard wygrywa znowu!
27 lis 2021 18:23
0
Nasz najlepszy obrońca gra w drugiej lidze włoskiej Bendarka zdejmują w 2 połowie a Puchacz w ogóle nie gra w klubie haha
Czekamy na mundial
27 lis 2021 18:35
0
Na baraże ;P
27 lis 2021 18:01
0
Drugie 4:0 z rzędu w lidze. Nieźle choć trochę błędów dzisiaj było. A i wynik moglby być wyższy gdyby poprawić celowniki.
27 lis 2021 18:27
0
Najsłabszy w obronie Kounate praktycznie przez niego Liverool mógł stracić przynajmniej 2 gole.Pogubiony,chatyczny itd
27 lis 2021 18:36
0
Steven pokazuje, że zna się na robocie. Następny jego klub to 100% The Reds
27 lis 2021 18:15
0
Ale Liverpool ich poprostu zlał to odpowiedź na to jak Bednarek jest nie tylko słaby ale i nie nadający się do reprezentacji
27 lis 2021 18:24
0
Akurat oglądałem teraz na YouTube skrót meczu i powiem szczerze Bednarek nie zawalił przy żadnej bramce ale koledzy mu nie pomagali w ogóle w obronie gdzie zawodnicy Liverpoolu często im uciekali a zawodnicy Southampton często odpuszczali krycie, przegrywali pojedynki jeden na jeden i często byli wyprzedzani co nie zmienia faktu że Bednarek w tej formie jest po prostu słaby.
27 lis 2021 20:35
0
Reportaż całego meczu mówi jeżeli ktoś gra słabo to cała drużyna
27 lis 2021 18:13
0
Z Live znowu robi się walec, choć czasami robili głupie błedy naszczeście bez konsekwencji.
27 lis 2021 18:20
0
To bylo do przewidzenia ze Liverpool rozgromi Swietych. Brawo dla Gerrarda za druga wygrana w sezonie.
27 lis 2021 19:44