Gigantyczna sensacja w Pucharze Niemiec! Bayern Monachium odpadł z drugoligowcem [WIDEO]

Screen z TV
Autor: Maciej Pietrasik 13 sty 2021 | 23:28
Bayern Monachium nie obroni w tym sezonie trofeum w Pucharze Niemiec! „Die Roten” odpadli z rozgrywek starciu z Holstein Kiel. Drugoligowiec rzutem na taśmę doprowadził do dogrywki, a później był skuteczniejszy w rzutach karnych.
Hansi Flick w Kilonii zostawił na ławce kilku podstawowych zawodników. Poczynania kolegów jedynie obserwowali Robert Lewandowski, Jerome Boateng czy David Alaba, kontuzja wykluczyła natomiast z gry Leona Goretzkę.
W 14. minucie obrońcy tytułu wyszli na prowadzenie. Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Thomas Mueller, bramkarz gospodarzy odbił piłkę przed siebie, a grający dziś na szpicy Serge Gnabry bez problemu to wykorzystał.
Powtórki pokazały, że to trafienie nie powinno zostać zaliczone. Niemiec znajdował się bowiem na spalonym. W tej fazie Pucharu Niemiec sędziowie nie mają jednak do dyspozycji systemu VAR.
Niewiele brakowało, aby piłkarz Bayernu niedługo później ustrzelił dublet, ale z dystansu posłał piłkę tuż obok słupka. Jeszcze lepszą okazję na podwyższenie rezultatu zmarnował Thomas Mueller, który nie trafił z kilku metrów.
Przed przerwą Holstein sensacyjnie wyrównało. Drugoligowiec wyprowadził świetną kontrę, po której Bartels pokonał Neuera. Po chwili gospodarze raz jeszcze trafili do siatki, lecz tym razem gol nie został uznany ze względu na spalonego.
W drugiej połowie ekipa z Bawarii ruszyła do ataku i szybko przyniosło to efekt w postaci bramki. Pięknym trafieniem z rzutu wolnego popisał się Leroy Sane.
Bayern wciąż atakował, w 54. minucie jeden z obrońców Holstein wybił piłkę z linii bramkowej. Kwadrans później znów mógł być remis, lecz Mees źle zachował się pod bramką rywali.
Prowadzenie Bayernu nadal było minimalne, więc na ostatni kwadrans Hansi Flick wpuścił na boisko Roberta Lewandowskiego. Polak był najaktywniejszą postacią "Die Roten", lecz nie zdołał podwyższyć wyniku.
W doliczonym czasie gry stało się natomiast coś, czego nikt się nie spodziewał. W ostatniej akcji drugiej połowy Johannes van den Bergh dośrodkował na głowę Hauke Wahla, a ten doprowadził do dogrywki.
Bayern po tym golu był w wyraźnym szoku, co pokazały kolejne minuty. Niewiele brakowało, aby to gospodarze wyszli na prowadzenie. Bartels znalazł się w sytuacji sam na sam z Neuerem, lecz w kluczowym momencie się poślizgnął.
Mistrzowie Niemiec nie zamierzali czekać do rzutów karnych i w drugiej części dogrywki ruszyli do ataku na coraz bardziej zmęczonych rywali. Gelios nie dał się jednak pokonać, świetnie broniąc między innymi strzał Marca Roki. W samej końcówce spudłował natomiast Pavard.
Jako pierwszy do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Robert Lewandowski. Bramkarz wyczuł intencje Polaka, ale piłka zatrzepotała w siatce. Nie mylili się także Kimmich, Mueller, Alaba oraz Douglas Costa, ale równie skuteczni byli gospodarze.
W końcu pomylił się Marc Roca, którego strzał obronił Gelios. Po chwili sensacja stała się faktem - Holstein Kiel awansowało dalej, a Bayern odpadł przed 1/8 finału po raz pierwszy od blisko 20 lat!
O tym, jak porażkę skomentował Hansi Flick, piszemy TUTAJ. Z kolei TUTAJ znajdziecie podsumowanie występu Roberta Lewandowskiego z niemieckich mediów.
2 - 2 (6-5)
13 sty 2021 | 20:45 (zakończony)

Przebieg meczu

38'
(anulowano)
45'
1'
74'
D. Costa
(J. Musiala)
85'
(B. Sarr)
90'
2'
90'
5'

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 138

14 sty 2021 | 18:35
0
Niemozliwe nie istnieje.
14 sty 2021 | 11:56
0
https://skutecznetypowanie1x2.blogspot.com/ - Wczoraj trafili 310 kurs kuponu. Sam skorzystalem i zarobilem ponad 10 tys. Smialo polecam ich typy bukmacherskie. Kolejny kupon mają już na dziś.
0
Czyli okazuje się,że wyglądająca na zabójczą ławka rezerwowych Bayernu nie dałaby sobie rady w ścisłej czołówce 2 Bundesligi.
14 sty 2021 | 08:38
0
zlekceważyli to mają.
14 sty 2021 | 08:35
0
ja tam nie widzę wielkiej sensacji to jest najmniej prestiżowe trofeum ,może bvb w końcu coś wygra
14 sty 2021 | 07:16
0
Nie można wygrywać wszytkiego
14 sty 2021 | 07:06
0
Z taką mentalnośćia niech zapomną o lidze mistrzów w zeszłym sezonie wygrali wszystko teraz mogą nie wygrać nic
14 sty 2021 | 06:47
0
Gdzie był wielki lider najlepszy piłkasz świata drewniandowski? A no tak drużynie nie idzie to i naczelny dostawiacz nuszki niewidoczny ahhahahahhaha
14 sty 2021 | 06:30
0
Totalna kompromitacja, tak się kończy lekceważenie przeciwnika.
14 sty 2021 | 05:47
0
A co tam słychać u Buka ? Ha , ha , ha .
16 sty 2021 | 16:46
0
Przed kropką i przecinkiem nie daje się spacji. Przed znakiem zapytania też.
14 sty 2021 | 05:00
0
Niczym ku*wa Liga Weekendowa w Fife 21, grasz z niby cieńkim bolkiem, 10 setek zmarnowanych ale przeciez wygrywasz i jest 2-1 w 93, sedzia dolicza 3 minuty a leci juz 4 minuta, wrzutka i gol, joystick roz*ebany a gosc wygrywa w karnych dajac ci zawal serca i nie pozostalo ci nic innego jak wytrzec spocone dlonie w spodnie XD
14 sty 2021 | 09:42
0
Joypad*
14 sty 2021 | 22:31
0
Miałem identyczny scenariusz, z tym, ze na koniec padem zajebałem w telewizor, przez to matryca poszła do lamusa .. i tak oto jestem wolny od fify od 4 lat :D
14 sty 2021 | 03:33
0
Teraz jak będą mieli wtopę w LM albo lidze to już się nie obronią tym że grają na 3 frontach 😁
14 sty 2021 | 03:22
0
Obrona tragedia, w końcu to się musiało tak skończyć. Pół składu jest cieniem siebie z poprzedniego sezonu.
14 sty 2021 | 01:59
0
To jeszcze nic. Pamiętacie jak lech odpadł ze Stalą Stalowa Wola w 2009 Sanok w Pucharze Polski nie wspominając o totalnej kompromitacji gdy w tych samych rozgrywkach dostał w pizdę od amatorskiej Pogoni Oleśnica jako świeżo kupiony Mistrz Polski w 1993 roku. Pogoń grała wtedy w okręgówce
14 sty 2021 | 02:18
0
Nie no bez jaj. Artykuł o poważnej piłce a Ty wyjeżdżasz tu z jakąś stała stalowa stal rdza i mosiądz?.
14 sty 2021 | 01:38
0
Jeszcze wczoraj pisałem że Kiel pojedzie z nimi. Niech sie Bayern cieszy że dopiero po karnych odpadli. To jest już ich koniec,jeszcze parę wpierdolów, i Bayernowski wuja pożegna się z posadą.
0
A czy po wejściu zrobił coś niesamowitego, czy odmienił grę? no właśnie nie, i o to tutaj chodzi, kiedy Bayern gra słabo to Lewandowski jest niewidoczny,Lewandowski jest takim zawodnikiem który żeby strzelić musi mieć drużynę w formie, bo jak ona jest bez formy to i on, Bayern i Lewandowski są od siebie zależni, to nie jest tak, że bez lewego są nikim, po prostu jak widać nawet gdy on jest na boisku A im nie idzie,to można powiedzieć że to wcale tam nie ma, więc argument z dostawianiem nogi jest słuszny, jednak lewy trochę bramek zdobywa też z karnych czy chyba coś tam z dystansu dziubnie, reszta bramek to jest dostawka i nie umniejszam mu bo to też trzeba umieć i wygrał nagrodę zasłużenie, ale nie piszmy że Bayern nie istnieje bez niego,lewy jest niemal tak samo zależny od nich, bo sam rzadko kiedy co zrobi w przeciwieństwie do Ronaldo czy Messiego i to jest zasadnicza różnica
14 sty 2021 | 10:25
0
mój komentarz był napisany zartem
14 sty 2021 | 10:42
0
Ronaldo? Ten najgorszy pilkarz Juventusu w ostatnich tygodniach? Juve tez gra slabo to i Ronaldo najgorszy i ma problemy zeby wejsc na swoj poziom. Ale tobie sie nawet nie chce sprawdzic tego, bo nie ma artykulu o zenujacej grze Ronaldo w ostatnich meczach. Wczoraj tez grali ze slaba Genoa, wszedl na dogrywke i chuja gral i ledwo awansowali. A to, ze w 2020 strzelil polowe goli z karnych to chuj, wazne ze Lewandowski noge dostawia dla Ciebie
14 sty 2021 | 16:47
0
Ronaldo ma 36 lat zdobył wszystko co mógł a i tak robi różnicę w meczach. Ty jesteś słaby tak jak Twoja nienawiść do Ronaldo.
14 sty 2021 | 20:40
0
Sama prawda 👏
14 sty 2021 | 15:01
0
Dobry pilkarz nawet gdy zespol gra maniane,swoja aktywnoscia i werwa poderwie druzyne.
14 sty 2021 | 01:16
Trochę nie na temat, ale:
2) Skąd to wiem? A no obczajcie to:
0
1) Jutro na meczykach taki artykuł: "Pilne. Real Madryt włącza się do walki o polskiego napastnika!" [A na głównej zdjęcie Milika].