Istne szaleństwo w meczu Liverpoolu z Milanem! Pięć goli, wielkie zwroty akcji i niesamowite emocje [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 15 wrz 2021 | 22:52
Mecz Liverpool - AC Milan był zapowiadany jako hit pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. I rzeczywiście - starcie na Anfield dostarczyło niezwykłych, niezapomnianych emocji.
GRUPA B
Liverpool - AC Milan
"Rossoneri" po latach przerwy wrócili do Ligi Mistrzów. Na początek czekało ich niezwykle trudne zadanie. Zmierzyli się na Anfield z Liverpoolem.
"The Reds" od pierwszych minut rywali na rywali, co szybko przyniosło efekt. W 9. minucie wynik spotkania otworzył Alexander-Arnold, który po rykoszecie pokonał golkipera Milanu.
Chwilę później gospodarze mogli zadać drugi cios. Sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Salah, ale jego uderzenie obronił bramkarz przyjezdnych.
Przewaga Liverpoolu była miażdżąca. Stan rzeczy oddaje statystyka strzałów - 12:0 dla gospodarzy. Wszystko wskazywało na to, że Milan dostanie srogie lanie.
Tuż przed przerwą doszło jednak do nieprawdopodobnego zwrotu akcji. AC Milan w 42. minucie zdołał wyrównać. Alissona pokonał Rebić. Przyjezdni od razu poszli za ciosem i po chwili wyszli na prowadzenie. Brahim Diaz sprawił, że w niesamowitych okolicznościach Milan wyszedł na prowadzenie.
W drugiej części spotkania zaczęła się od nieuznanego gola dla Milanu. Kjaer nie zdążył celebrować swojego trafienia, bo sędziowie od razu wskazali spalonego.
"The Reds" szybko wrócili do gry. W 48. minucie było już 2:2. Salah nie zmarnował sytuacji sam na sam z golkiperem Milanu.
Trzy punkty ostatecznie trafiły na konto gospodarzy. W 69. minucie gola na wagę zwycięstwa zdobył Henderson. 31-latek huknął zza pola karnego i sprawił, że stadion eksplodował.
3 - 2
15 wrz 2021 | 21:00 (zakończony)

Przebieg meczu

9'
14'
44'
B. Diaz
46'
anulowano
61'
B. Diaz
63'
(D. Origi)
84'
A.Oxlade-Chamberlain
90'
3'

Atletico Madryt - FC Porto
Pierwsza połowa na Wanda Metropolitano nie dostarczyła wielkich emocji. Obie drużyny dbały o to, by nie stracić gola. Efekt? Do przerwy 0:0 i tylko jeden celny strzał.
Groźnie zrobiło się w 51. minucie. Dalekie dośrodkowanie z bocznej strefy niespodziewanie zaczęło zmierzać w stronę bramki Oblaka. Bramkarza Atletico uratował słupek.
Ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami. W Madrycie padł remis 0:0. Goście kończyli mecz w dziesięciu. W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę zobaczył Mbemba.
0 - 0

16'
L. Diaz
41'
M. Uribe
46'
66'
Vitinha
(M. Uribe)
67'
Vitinha
71'
Felipe
75'
(Felipe)
76'
J. Corona
80'
(anulowano)
82'
Wendell
84'
(L. Diaz)
90'
5'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 46

15 wrz 2021 | 22:54
0
Mecze pomiędzy Liverpoolem i Milanem są po prostu niesamowite. Już się doczekać rewanżu nie mogę.
15 wrz 2021 | 23:05
0
Wyjdzie Van Dijk i chuja zrobi ten śmieszny Milan. Dostali wpierdol od składu z Origim, Keitą i Gomezem, co nie grał w piłkę od 10 miesięcy, i jeszcze pomimo faktu, że Salah zjebał karnego. Serie A to dno.
15 wrz 2021 | 23:11
0
I gdyby niebezsensowne decyzje w kluczowych momentach akcji jak byli coraz bliżej bramki i skuteczność Liverpoolu to Milan skończyłby jak Barcelona z Bayernem i wracałby z bagażem 8 goli.Tylko fart ich uratował że nie stracili więcej goli.Milan chuja grał w tym meczu dwie akcje z dupy i tyle pokazali w całym spotkaniu ten śmieszny Milan a tak to cały mecz autobus w stylu Mourinho i to tyle z tego Milanu.
15 wrz 2021 | 23:16
0
Momentami to nawet nie potrafili wyjść z własnej połowy, a wiadomo, że Origi to paralityk i moja babka miałaby większe szanse na bramkę w LM. Z Van Dijkiem to jest zawsze zupełnie inna gra w defensywie, bo i Matip, i Gomez, i TAA notorycznie robią błędy: gubią krycie, łamią linię spalonego, przegrywają pojedynki, tylko jak jest Van Dijk, to często udaje mu się to na koniec zabezpieczyć. Klopp to musi być ślepy, jeśli nie widzi, że ma tylko jednego klasowego stopera, a ci pozostali to się nadają najwyżej do Newcastle
16 wrz 2021 | 00:55
0
idź się podniecać swoimi szkopami zjebie. jeśli w Milanie kapitanem jest Calabria to pokazuje dobitnie, jakie są dziury w składzie. w Mediolanie wszyscy o tym wiedzą i spokojnie pracują nad ich załataniem. Liverpool z Kloppem w pierwszym roku nie zakwalifikował się do pucharów - tacy byli mocni!!!
16 wrz 2021 | 01:26
0
Dziury w składzie są takie, że mają może jednego piłkarza, który mógłby grać w pierwszej 11 United, Liverpolu, City czy Chelsea. Trochę im zajmie "załatanie" tego haha
17 wrz 2021 | 03:54
0
piszesz oczywistą oczywistość, którą sam napisałem wcześniej

ps. już znikło komu kibicujesz? SZKOPOOOOOOM!!
0
Dla neutralnego kibica dzisiejsze mecze LFC-Milan i City-Lipsk to czysta delicja dla oka
15 wrz 2021 | 23:22
0
Delicja na torcie ;-)
15 wrz 2021 | 22:53
0
Piękny mecz. Dobrze widzieć Milan na swoim miejscu. Mija ulubiona włoska drużyna.
0
Milan nie ma sie czego wstydzic po tym meczu. Fajnie ze po tylu latach Rossoneri wrocili do LM.
0
A myślałem ze będzie 3:3 i powtórka ze Stambułu ;D
0
Jak jest mecz Milan Live to wiedz, ze na jednej bramce sie nie skonczy. A o 0-0 to w ogole mozna zapomniec. Meczyk City z Lipskiem tez zloto duzo bramek za takie mecze kocham lige mistrzów. Co do PSG to słabo w pierwszej polowie grali w obronie trafia na mocniejszego rywala to z pewnoscia to wykorzysta, oczywiscie cieszy ich remis z Clubem Brugge. Mecz Realu z Interem najnudniejszy ze wszystkich. TV pis mogli juz Lewego pokazac, a nie Real-Inter... Ajax tez niezle sie pokazał obstawiałem ich wygraną, ale nie w tak widowiskowym stylu.
15 wrz 2021 | 23:02
0
Jedscxze do 10 postrow tro wklej m1iwe mwy sie dopier0 orkrecamy
15 wrz 2021 | 23:04
0
A ty sie pisać naucz dzbanie. Idź spac bo jutro do szkółki. Jakimś fanem moim jestes, ze mi na każdy komentarz odpowiadasz? ;)
15 wrz 2021 | 22:55
0
No z tym Milanem to spoko ,chciałbym aby znowu byli mocno nas arenie europejskiej. To będą ciekawe mecze i wszystko jest otwarte w sprawie wyjscia z grupy
0
2005 trochę zaleciało
0
W 2007 Milan wygrał z nimi w finale LM 2:1. Ale o tym nikt nie pamięta :P
16 wrz 2021 | 00:56
0
pamiętają doskonale kibice obu klubów :)
15 wrz 2021 | 22:56
0
Nie spodziewałem się ,ze Milan się tak postawi na Anfield, może to początek czegoś dobrego dla Milanu.
15 wrz 2021 | 23:06
0
A co oni pokazali w tym meczu? dwie sytuacje w całym meczu w którym strzelili gola a cały mecz to obrona Częstochowy niczym Atletico?
0
Dobra wyjdź Ty fanie albo Juventusu albo Interu. Nie wiem Co gorsze. Za każdym razem negujesz pozytywne komentarze na temat Milanu. Mało Ci minusów?
15 wrz 2021 | 23:19
0
|____| tu możesz napłakać
15 wrz 2021 | 22:58
0
Liverpool zasłużone zwycięstwo :) Mnie cieszy powrót Milanu po latach :) widać było stres i brak ogrania w LM. :) ale powinno być coraz lepiej, nikt cudów nie oczekuje.
Tyle mówi się, że gra na wyjeździe nie rożni się od meczu u siebie... wg mnie jest przeciwnie, stadion niesamowicie niesie swoją drużynę. Liczę, że na San Siro Curva Sud pokaże lwiego pazura ;)
15 wrz 2021 | 23:39
0
Fajnie czytać wszędzie kom pochwalne Milanu :D ale no nie ukrywajmy że Milan ma jedną z największych społeczności kibicowskich w Polsce obok Realu czy BVB
0
Pachniało sporą niespodzianką.
0
Na taką ligę mistrzów z kibicami czekaliśmy :)
0
Po tym meczu to Milan będzie musiał dopłacić do Kessiego, chłop to się do tarcia chrzanu nadaje
15 wrz 2021 | 22:59
0
To prawda, niech skończy cudować z podwyżkami a zacznie grać. Dziś bardzo słabo wypadł.
15 wrz 2021 | 23:00
0
Live -Milan i City- Lipsk dwa najlepsze mecze. Live-Milan wiecej walki, City-Lipsk wiecej bramek.
15 wrz 2021 | 23:18
0
Według grafiki Meczykow FC Porto grało mega ofensywnie.
15 wrz 2021 | 23:37
0
Jestem dumny z Milanu większość z tych chłopaków nigdy nie grała w LM a zostawili serce powrót po latach do LM,trzeba trochę czasu bo każdy wie jaki jest wielki potencjał tej drużyny
15 wrz 2021 | 23:20
0
Fajny mecz wiadomo Liv to inna klasa ale pierwszy mecz Milanu w LM po tylu latach i to z takim składem który nigdy przedtem nie po wachał LM więc tragedii nie ma , Forza Milan kolejny mecz będzie lepszy
15 wrz 2021 | 22:57