Kiepski wieczór dla Manchesteru. Niespodziewany remis United, sensacyjna porażka City [WIDEO]

kivnl / shutterstock.com
To był zły wieczór dla drużyn z Manchesteru. United tylko zremisowali u siebie z Burnley, a City niespodziewanie przegrali w Newcastle.
"Czerwone Diabły" przerwały swoją imponującą serię zwycięstw pod wodzą Ole Gunnara Solskjera. Od momentu przyjścia Norwega zespół z Old Trafford wygrał wszystkie osiem meczów. Niespodziewanie zatrzymał się na Burnley, z którym tylko zremisował 2:2. Mogło być nawet gorzej - Victor Lindelof strzelił gola na wagę punktu dla "Czerwonych Diabłów" dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu gry.
Manchester City świetnie zaczął mecz w Newcastle - jeszcze przed upływem minuty do bramki trafił Sergio Aguero. Na tym jednak drużyna Pepa Guardioli się zatrzymała. W drugiej połowie do głosu doszli gospodarze. Najpierw wyrównał Salomon Rondon, a w końcówce zwycięskiego gola z rzutu karnego strzelił Matt Ritchie.
Nieudany wieczór ma za sobą też Łukasz Fabiański, który w meczu West Hamu z Wolverhampton wyciągał piłkę z bramki aż trzy razy. Jego drużyna przegrała na wyjeździe 0:3.