Kolejne zwycięstwo Argentyny w eliminacjach. Błysk Leo Messiego i Angela Di Marii [WIDEO]

Manuel Cortina/Pressfocus
Reprezentacja Argentyny nie miała żadnych problemów z pokonaniem Wenezueli w meczu eliminacji mistrzostw świata. Leo Messi i spółka wygrali 3:0.
Argentyna w ostatnich miesiącach znajduje się w niesamowitej formie. Od ponad dwóch lat "Albicelestes" pozostają niepokonani. Jeszcze przed dzisiejszym meczem mieli oni zapewniony awans na mundial.
Argentyńczycy nie zamierzali jednak dawać Wenezueli taryfy ulgowej. Wynik spotkania w 34. minucie otworzył Nicolas Gonzalez.
W drugiej połowie na murawie rządzili zawodnicy PSG. Najpierw w 79. minucie Angel Di Maria wykorzystał podanie Rodrigo de Paula i trafił do siatki.
Chwilę później Di Maria wcielił się w rolę asystenta. Skrzydłowy znalazł podaniem Leo Messiego, który zmylił bramkarza i również wpisał się na listę strzelców.
Argentyna zajmuje drugie miejsce w tabeli strefy Conmebol. Przewaga "Albicelestes" nad trzecim Ekwadorem wynosi aż 13 punktów. Liderem eliminacji w Ameryce Południowej pozostaje Brazylia.
Adam Kłos26 Mar 2022 · 07:44