Kuriozalna bramka samobójcza Sergio Reguilona. Piłkarz Tottenhamu aż złapał się za głowę [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 19 maj 2021 | 19:43
Tottenham przegrał z Aston Villą 1:2 (1:2) w meczu 37. kolejki Premier League. Samobójcze trafienie w tym spotkaniu zanotował Sergio Reguilon.
"Koguty" pożegnały się już z marzeniami o grze w Lidze Mistrzów. Teraz pozostaje im walka o miejsce premiowane awansem do Ligi Europy.
Dziś Tottenham rozegrał przedostanie spotkanie w tym sezonie ligi angielskiej. Na własnym boisku zmierzył się z Aston Villą.
Ten pojedynek znakomicie rozpoczął się dla gospodarzy. Już w 8. minucie na listę strzelców wpisał się Bergwijn.
Goście w 20. minucie zdołali jednak wyrównać. Wówczas w roli głównej... Sergio Reguilon. Gracz "Kogutów" zanotował trafienie samobójcze.
Doszło do tego w dość kuriozalnych okolicznościach. Hiszpan starał się wybić piłkę daleko przed pole karne, ale fatalnie skiksował i zaskoczył Llorisa. Golkiper nie był już w stanie zatrzymać futbolówki. Reguilon aż złapał się za głowę, jak zobaczył, co zrobił.
Niefortunne zagranie wywołało falę komentarzy w mediach społecznościowych. - Kiks sezonu rzutem na taśmę? Kuriozalna bramka samobójcza Sergio Reguilona, ale to zakręcił! - napisał Dariusz Kosiński z "Przeglądu Sportowego".
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:2. Do siatki w 39. minucie trafił Ollie Watkins. W tej sytuacji znów nie popisał się Reguilon.
Tottenham obecnie zajmuje 6. lokatę w tabeli Premier League z dorobkiem 59 punktów. "Koguty" do końca będą musiał drżeć o miejsce gwarantujące grę w Lidze Europy.
1 - 2
19 maj 2021 | 19:00 (zakończony)

Przebieg meczu

20'
S. Reguilon
42'
P. Hojbjerg
74'
T. Ndombele
90'
1'

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

Dyskusja 22

19 maj 2021 | 19:54
0
I ta reakcja Hugo. "Z kim ja kurwa gram"
19 maj 2021 | 19:58
0
A potem się dziwicie, że Harry Kane chce odejść z Tottenhamu.
19 maj 2021 | 20:03
0
Nową powtórkę poproszę
0
Uderzył nie do zatrzymania.
0
Bardzo fajne zachowanie Diera, wstawaj nie załamuj się!
19 maj 2021 | 22:27
0
To nie bylo tak jak myslisz mordeczko. Pozdrawiam.
19 maj 2021 | 20:31
0
Dobrze ze Chelsea ściągnęła chillwela bo przez jakiś czas była mowa o Reguilonie właśnie
0
Do przodu czasami coś zagra, bo jest szybki, ale tępy z tyłu, nie pomyliłem się ani troche. Typ świetował na tłiterze remis z Chelsea jakby wygrał ligę, przygryw, niech tam zginije w tym Spurs.